XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 12.08.2015 19:30 Budućnost - Bratstvo 6:0
2 15.08.2015 14:00 Berane - Budućnost 2:4
3 19.08.2015 19:00 Budućnost - Iskra 6:1
4 23.08.2015 19:00 Sutjeska - Budućnost 0:3
6 13.09.2015 18:00 Budućnost - Zeta 3:0
7 25.09.2015 17:00 Mladost - Budućnost 3:3
8 04.10.2015 12:00 Budućnost - OFK Petrovac 13:0
9 07.10.2015 16:30 Lovćen - Budućnost 0:1
10 11.10.2015 17:00 Budućnost - Grbalj 5:2
11 20.10.2015 16:30 Mornar - Budućnost 2:1
12 29.10.2015 14:30 Budućnost - Bokelj 13:0
13 01.11.2015 14:30 Rudar - Budućnost 0:1
14 08.11.2015 14:30 Budućnost - Dečić 2:1
15 14.11.2015 14:00 Cetinje - Budućnost 0:10
16 21.11.2015 14:00 Budućnost - Ibar 4:0
17 28.11.2015 14:00 Kom - Budućnost 1:0
18 27.02.2016 15:00 Bratstvo - Budućnost 1:2
19 06.03.2016 15:30 Budućnost - Berane 7:0
20 13.03.2016 15:30 Iskra - Budućnost 2:3
21 19.03.2016 16:00 Budućnost - Sutjeska 2:0
23 10.04.2016 18:00 Zeta - Budućnost 2:1
24 12.04.2016 18:00 Budućnost - Mladost 0:0
25 17.04.2016 18:00 OFK Petrovac - Budućnost 0:3
26 24.04.2016 18:30 Budućnost - Lovćen 3:0
27 27.04.2016 18:30 Grbalj - Budućnost 0:4
28 01.05.2016 18:30 Budućnost - Mornar 5:0
29 08.05.2016 19:00 Bokelj - Budućnost 0:2
30 18.05.2016 19:30 Budućnost - Rudar 8:0
31 15.05.2016 19:30 Dečić - Budućnost 1:1
32 22.05.2016 19:30 Budućnost - Cetinje 16:0
33 25.05.2016 19:30 Ibar - Budućnost 1:5
34 28.05.2016 19:30 Budućnost - Kom 1:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Mladost 32 28 3 1 87
2 Budućnost 32 25 4 3 79
3 Grbalj 32 24 2 6 74
4 Sutjeska (3) 32 19 4 9 64
5 Zeta 32 19 4 9 61
6 Kom 32 17 8 7 59
7 Dečić 32 17 4 11 55
8 Mornar 32 17 3 12 54
9 Lovćen 32 16 4 12 52
10 Berane 32 13 3 16 42
11 Iskra 32 11 4 17 37
12 Bokelj (2) 31 9 5 17 34
13 Ibar 32 7 3 22 24
14 Bratstvo 31 7 2 22 23
15 Rudar 32 5 6 21 21
16 OFK Petrovac 32 5 5 22 20
17 Cetinje 32 0 0 32 0
Miki82 je podelio utakmicu
Bojan Koturović i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
DejanK i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
DejanK je tipovao utakmicu