XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2017 17:00 Crvenka - Mladost (K) 4:0
2 26.08.2017 16:30 Mladost (K) - Budućnost (M) 2:2
3 03.09.2017 16:30 Hercegovac - Mladost (K) 2:3
5 17.09.2017 16:00 Krila Krajine - Mladost (K) 8:0
6 23.09.2017 15:30 Mladost (K) - ŽAK 1:2
7 27.09.2017 15:30 Budućnost (P) - Mladost (K) 2:0
8 01.10.2017 15:30 Kula - Mladost (K) 1:0
9 07.10.2017 15:00 Mladost (K) - Rusin 1:2
10 14.10.2017 15:00 Hajduk Junior - Mladost (K) 3:0
11 21.10.2017 14:00 Mladost (K) - Slavija 2:2
12 29.10.2017 13:30 Stari Grad - Mladost (K) 4:0
13 04.11.2017 13:00 Mladost (K) - Stanišić 0:3
14 12.11.2017 13:00 Lipar - Mladost (K) 4:0
15 18.11.2017 13:00 Mladost (K) - Vojvodina 0:3
16 10.03.2018 15:00 Mladost (K) - Crvenka 1:2
17 18.03.2018 15:30 Budućnost (M) - Mladost (K) 7:0
18 24.03.2018 15:30 Mladost (K) - Hercegovac 2:1
20 07.04.2018 16:00 Mladost (K) - Krila Krajine 0:2
21 14.04.2018 16:30 ŽAK - Mladost (K) 3:1
22 18.04.2018 16:30 Mladost (K) - Budućnost (P) 0:4
23 21.04.2018 16:30 Mladost (K) - Kula 0:3
24 29.04.2018 16:30 Rusin - Mladost (K) 2:0
25 05.05.2018 17:00 Mladost (K) - Hajduk Junior 5:1
26 13.05.2018 17:00 Slavija - Mladost (K) 3:1
27 16.05.2018 17:00 Mladost (K) - Stari Grad 1:6
28 19.05.2018 17:00 Stanišić - Mladost (K) 3:0
29 26.05.2018 17:00 Mladost (K) - Lipar 8:2
30 01.06.2018 17:00 Vojvodina - Mladost (K) 5:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Vojvođanska liga "Sever" Stanišić 28 22 3 3 69
2 Crvenka 28 19 5 4 62
3 Budućnost (M) 28 17 7 4 58
4 Krila Krajine 28 17 7 4 58
5 Vojvodina 28 13 3 12 42
6 Slavija 28 11 6 11 39
7 Budućnost (P) 28 9 11 8 38
8 Hajduk Junior 28 10 5 13 35
9 Lipar 28 9 6 13 33
10 Stari Grad 28 9 5 14 32
11 ŽAK 28 9 3 16 30
12 Kula 28 8 5 15 29
13 Rusin 28 7 7 14 28
14 Hercegovac 28 6 5 17 23
15 Prelazi u ligu nižeg ranga MFL Sombor 1. razred Mladost (K) 28 4 2 22 14
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu