XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 820 utakmica za dan
Nedelja, 29 Oktobar 2017


Fudbal

Provo
Provo
2 : 2
Loznica
Loznica
29.10.2017 13:30
Provo
2 : 2
Loznica
Jedinstvo Putevi
Užice
0 : 2
Železničar
Lajkovac
29.10.2017 11:00
Jedinstvo Putevi
0 : 2
Železničar
Radan
Lebane
1 : 1
Trajal
Kruševac
29.10.2017 14:00
Radan
1 : 1
Trajal
Borac (S)
Sakule
0 : 2
Radnički (ZR)
Zrenjanin
29.10.2017 14:00
Borac (S)
0 : 2
Radnički (ZR)
Dunav
Stari Banovci
0 : 1
Železničar
Pančevo
29.10.2017 14:00
Dunav
0 : 1
Železničar
Jedinstvo
Surčin
2 : 1
Sopot
Sopot
29.10.2017 13:30
Jedinstvo
2 : 1
Sopot
Žarkovo
Beograd
2 : 0
GSP Polet Dorćol
Beograd
29.10.2017 11:00
Žarkovo
2 : 0
GSP Polet Dorćol
Stepojevac Vaga
Stepojevac
1 : 2
OFK Beograd
Beograd
29.10.2017 13:30
Stepojevac Vaga
1 : 2
OFK Beograd
BSK Batajnica
Batajnica
1 : 3
Radnički (O)
Obrenovac
29.10.2017 13:30
BSK Batajnica
1 : 3
Radnički (O)
Bane
Raška
1 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
29.10.2017 13:30
Bane
1 : 0
Trepča
Karađorđe (R)
Ribnica
3 : 0
Ovčar
Markovica
29.10.2017 13:30
Karađorđe (R)
3 : 0
Ovčar
Sloboda (Č)
Čačak
2 : 2
LFK Mladost
Lučani
29.10.2017 13:30
Sloboda (Č)
2 : 2
LFK Mladost
Jošanica
Novi Pazar
1 : 0
Dragačevo
Guča
29.10.2017 13:30
Jošanica
1 : 0
Dragačevo
Orlovac
Mrčajevci
1 : 2
Goč
Vrnjačka Banja
29.10.2017 13:30
Orlovac
1 : 2
Goč
Udarnik
Lozovik
1 : 0
Napredak
Markovac
29.10.2017 13:30
Udarnik
1 : 0
Napredak
Homoljac
Žagubica
3 : 1
Gruža
Gruža
29.10.2017 13:30
Homoljac
3 : 1
Gruža
Zvižd
Kučevo
6 : 0
Petar Dobrnjac
Dobrnje
29.10.2017 13:30
Zvižd
6 : 0
Petar Dobrnjac
Mladi radnik (R)
Radinac
4 : 1
Borac (Ž)
Žabari
29.10.2017 13:30
Mladi radnik (R)
4 : 1
Borac (Ž)
Mladi borac
Veliko Orašje
1 : 0
RSK
Rabrovo
29.10.2017 13:30
Mladi borac
1 : 0
RSK
Šumadija
Toponica
0 : 2
Proleter 1976
Jelovik
29.10.2017 13:30
Šumadija
0 : 2
Proleter 1976
Polimlje
Prijepolje
2 : 1
Zadrugar
Lajkovac
29.10.2017 13:30
Polimlje
2 : 1
Zadrugar
Sloga (S)
Sjenica
4 : 2
OFK Divci
Divci
29.10.2017 13:30
Sloga (S)
4 : 2
OFK Divci
OFK Osečina
Osečina
3 : 1
Radnički Stobex
Klupci
29.10.2017 13:30
OFK Osečina
3 : 1
Radnički Stobex
Borac
Lešnica
1 : 0
Ribnica
Mionica
29.10.2017 13:30
Borac
1 : 0
Ribnica
Tanasko Rajić
Pirot
2 : 2
Budućnost (O)
Orašje
29.10.2017 11:00
Tanasko Rajić
2 : 2
Budućnost (O)
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
3 : 1
Morava (VH)
Vladičin Han
29.10.2017 14:00
OFK Brzi Brod
3 : 1
Morava (VH)
Vlasina
Vlasotince
1 : 2
Pčinja
Trgovište
29.10.2017 14:00
Vlasina
1 : 2
Pčinja
Jablanica
Medveđa
2 : 3
Balkanski
Dimitrovgrad
29.10.2017 14:00
Jablanica
2 : 3
Balkanski
OFK Niš
Niš
2 : 1
Pusta Reka
Bojnik
29.10.2017 14:00
OFK Niš
2 : 1
Pusta Reka
Brodoremont
Kladovo
3 : 1
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
29.10.2017 14:00
Brodoremont
3 : 1
Rudar Alpos
Hajduk Veljko
Negotin
2 : 1
Kablovi
Zaječar
29.10.2017 14:00
Hajduk Veljko
2 : 1
Kablovi
Timočanin
Knjaževac
2 : 0
Svrljig
Svrljig
29.10.2017 14:00
Timočanin
2 : 0
Svrljig
Bukovik
Razanj
2 : 1
Malošište
Malošište
29.10.2017 14:00
Bukovik
2 : 1
Malošište
Moravica
Subotinac
1 : 3
Zaplanjac
Gadžin Han
29.10.2017 14:00
Moravica
1 : 3
Zaplanjac
Sloga
Kobišnica
2 : 1
Naša krila
Belotinac
29.10.2017 11:00
Sloga
2 : 1
Naša krila
Majdanpek
Majdanpek
2 : 1
Đerdap
Kladovo
29.10.2017 14:00
Majdanpek
2 : 1
Đerdap
OFK Lugomir
Rakitovo
3 : 1
Jastrebac
Blace
29.10.2017 14:00
OFK Lugomir
3 : 1
Jastrebac
Napredak
Drenovac
3 : 0
Poljoprivrednik
Počekovina
29.10.2017 14:00
Napredak
3 : 0
Poljoprivrednik
Bošnjane
Bošnjane
1 : 2
OFK Kosanica
Kuršumlija
29.10.2017 14:00
Bošnjane
1 : 2
OFK Kosanica
Žitorađa
Žitorađa
2 : 1
Župa
Aleksandrovac
29.10.2017 14:00
Žitorađa
2 : 1
Župa
Jedinstvo
Mijatovac
2 : 2
Levač
Rekovac
29.10.2017 14:00
Jedinstvo
2 : 2
Levač
Polet
Nakovo
1 : 5
Begej
Žitište
29.10.2017 14:00
Polet
1 : 5
Begej
Mladost (O)
Omoljica
2 : 1
Sloboda (NK)
Novi Kozarci
29.10.2017 14:00
Mladost (O)
2 : 1
Sloboda (NK)
Borac (Š)
Šajkaš
3 : 1
Hajduk (D)
Divoš
29.10.2017 14:00
Borac (Š)
3 : 1
Hajduk (D)
Index
Novi Sad
0 : 2
LSK Laćarak
Laćarak
29.10.2017 10:00
Index
0 : 2
LSK Laćarak
Borac (NS)
Novi Sad
1 : 0
Hajduk (Č)
Čurug
29.10.2017 14:00
Borac (NS)
1 : 0
Hajduk (Č)
Sremac
Vojka
4 : 3
Podunavac
Belegiš
29.10.2017 14:00
Sremac
4 : 3
Podunavac
Kupinovo
Kupinovo
1 : 2
Kabel
Novi Sad
29.10.2017 14:00
Kupinovo
1 : 2
Kabel
Tekstilac
Odžaci
1 : 1
Mladost Apa
Apatin
29.10.2017 14:00
Tekstilac
1 : 1
Mladost Apa
Tavankut
Tavankut
2 : 1
Zadrugar
Srpski Miletić
29.10.2017 14:00
Tavankut
2 : 1
Zadrugar
Tisa
Adorjan
5 : 1
BSK
Bački Brestovac
29.10.2017 14:00
Tisa
5 : 1
BSK
Preporod
Novi Žednik
1 : 3
Srbobran
Srbobran
29.10.2017 14:00
Preporod
1 : 3
Srbobran
Mladost (BP)
Bački Petrovac
5 : 2
Sloga (Č)
Čonoplja
29.10.2017 14:00
Mladost (BP)
5 : 2
Sloga (Č)
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
4 : 1
Rakovica
Beograd
29.10.2017 13:30
Crvena Zvezda
4 : 1
Rakovica
Zvezdara
Beograd
4 : 1
Srem
Jakovo
29.10.2017 13:30
Zvezdara
4 : 1
Srem
Leštane
Leštane
2 : 1
Torlak
Kumodraž
29.10.2017 13:30
Leštane
2 : 1
Torlak
Borac
Lazarevac
1 : 2
TEK Sloga
Veliki Crljeni
29.10.2017 10:00
Borac
1 : 2
TEK Sloga
Turbina
Vreoci
4 : 0
Balkan
Mirijevo
29.10.2017 16:00
Turbina
4 : 0
Balkan
Sremčica
Sremčica
5 : 2
Budućnost
Zvečka
29.10.2017 13:30
Sremčica
5 : 2
Budućnost
Naftagas (B)
Boka
0 : 2
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
29.10.2017 13:30
Naftagas (B)
0 : 2
Vojvodina (NM)
Vojvodina (B)
Bašaid
0 : 4
Krajina
Krajišnik
29.10.2017 13:30
Vojvodina (B)
0 : 4
Krajina
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
2 : 0
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
29.10.2017 13:30
Crvena zvezda (VS)
2 : 0
Mladost (BD)
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
7 : 1
Lehel
Mužlja
29.10.2017 13:30
Crvena Zvezda (RS)
7 : 1
Lehel
Omladinac FAM
Botoš
1 : 1
Bilećanin
Sečanj
29.10.2017 13:30
Omladinac FAM
1 : 1
Bilećanin
OFK Bratstvo
Medveđa
3 : 0
Hajduk
Čepure
29.10.2017 14:00
OFK Bratstvo
3 : 0
Hajduk
Kolare
Kolare
2 : 0
OFK Batinac
Batinac
29.10.2017 14:00
Kolare
2 : 0
OFK Batinac
OFK Tekstilac
Paraćin
1 : 3
Resavac
Subotica
29.10.2017 14:00
OFK Tekstilac
1 : 3
Resavac
Mladost (S)
Sikirica
0 : 0
Dragocvet
Dragocvet
29.10.2017 14:00
Mladost (S)
0 : 0
Dragocvet
Bratstvo
Međureč
1 : 0
Rembas
Resavica
29.10.2017 14:00
Bratstvo
1 : 0
Rembas
Mladi radnik
Novo Laniste
4 : 1
Juhor
Glavinci
29.10.2017 14:00
Mladi radnik
4 : 1
Juhor
Kušiljevo
Kušiljevo
3 : 1
Napredak
Zlatovo
29.10.2017 14:00
Kušiljevo
3 : 1
Napredak
Borac (St)
Starčevo
1 : 1
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
29.10.2017 14:00
Borac (St)
1 : 1
Sloga (BNS)
Vojvodina (S)
Seleuš
3 : 1
Jedinstvo Stević
Kačarevo
29.10.2017 14:00
Vojvodina (S)
3 : 1
Jedinstvo Stević
Vojvodina (Cr)
Crepaja
2 : 3
Jugoslavija
Jabuka
29.10.2017 14:00
Vojvodina (Cr)
2 : 3
Jugoslavija
Vulturul
Grebenac
2 : 1
Radnički (B)
Baranda
29.10.2017 14:00
Vulturul
2 : 1
Radnički (B)
Strela
Ivanovo
2 : 0
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
29.10.2017 14:00
Strela
2 : 0
Vojvodina (CC)
Graničar 1924
Adaševci
1 : 0
Borac (M)
Martinci
29.10.2017 14:00
Graničar 1924
1 : 0
Borac (M)
Hrtkovci
Hrtkovci
1 : 4
Borac (K)
Klenak
29.10.2017 14:00
Hrtkovci
1 : 4
Borac (K)
Železničar
Inđija
4 : 0
Napredak (P)
Popinci
29.10.2017 14:00
Železničar
4 : 0
Napredak (P)
Ljukovo
Ljukovo
0 : 7
1. Maj Ruma
Ruma
29.10.2017 14:00
Ljukovo
0 : 7
1. Maj Ruma
Kula
Kula
2 : 0
Hajduk Junior
Kula
29.10.2017 13:30
Kula
2 : 0
Hajduk Junior
Slavija
Pivnice
0 : 0
Rusin
Ruski Krstur
29.10.2017 13:30
Slavija
0 : 0
Rusin
Stari Grad
Bačka Palanka
4 : 0
Mladost (K)
Kruščić
29.10.2017 13:30
Stari Grad
4 : 0
Mladost (K)
Lipar
Lipar
3 : 0
ŽAK
Sombor
29.10.2017 13:30
Lipar
3 : 0
ŽAK
Budućnost (M)
Mladenovo
2 : 0
Hercegovac
Gajdobra
29.10.2017 13:30
Budućnost (M)
2 : 0
Hercegovac
Napredak
Nadalj
0 : 2
Iskra
Kucura
29.10.2017 13:00
Napredak
0 : 2
Iskra
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
2 : 1
Jadran
Feketić
29.10.2017 13:00
Sutjeska
2 : 1
Jadran
Proleter (NJ)
Njegoševo
1 : 4
Panonija IM Topola
Panonija
29.10.2017 13:00
Proleter (NJ)
1 : 4
Panonija IM Topola
BSK
Bukovče
5 : 0
Rudna Glava
Rudna Glava
29.10.2017 14:00
BSK
5 : 0
Rudna Glava
Ključ
Podvrška
1 : 1
Blizna
Blizna
29.10.2017 11:00
Ključ
1 : 1
Blizna
Polom
Leskovo
3 : 1
Zlot
Zlot
29.10.2017 14:00
Polom
3 : 1
Zlot
Branik
Štubik
0 : 0
Deli Jovan
Sikole
29.10.2017 14:00
Branik
0 : 0
Deli Jovan
Radnički
Klokočevac
1 : 3
Slatina
Slatina Bor
29.10.2017 14:00
Radnički
1 : 3
Slatina
Borac (P)
Progar
5 : 2
Heroj Polet
Jajinci
29.10.2017 13:30
Borac (P)
5 : 2
Heroj Polet
Šumadinac
Bečmen
2 : 0
Borac (O)
Ostružnica
29.10.2017 13:30
Šumadinac
2 : 0
Borac (O)
Poštar Zvezdara
Krnjača
1 : 1
PKB (PS)
Padinska Skela
29.10.2017 13:30
Poštar Zvezdara
1 : 1
PKB (PS)
13. Maj
Zemun
3 : 1
Sinđelić
Ugrinovci
29.10.2017 11:00
13. Maj
3 : 1
Sinđelić
Komgrap
Beograd
1 : 2
Zmaj
Zemun
29.10.2017 13:30
Komgrap
1 : 2
Zmaj
Institut
Zemun Polje
2 : 6
Dunav
Veliko Selo
29.10.2017 13:30
Institut
2 : 6
Dunav
Urovci
Urovci
0 : 3
Zabrežje
Zabrežje
29.10.2017 13:30
Urovci
0 : 3
Zabrežje
Radnički (R)
Rudovci
4 : 0
Radnički (D)
Dren
29.10.2017 10:00
Radnički (R)
4 : 0
Radnički (D)
Rušanj
Rušanj
4 : 0
Mladost (B)
Baroševac
29.10.2017 13:30
Rušanj
4 : 0
Mladost (B)
Lisović
Lisović
0 : 0
Mladost (C)
Cvetovac
29.10.2017 13:30
Lisović
0 : 0
Mladost (C)
Strelac
Mislođin
4 : 4
Budućnost
Dudovica
29.10.2017 13:30
Strelac
4 : 4
Budućnost
BSK
Baćevac
2 : 1
Šumadija
Šopić
29.10.2017 13:30
BSK
2 : 1
Šumadija
Selo Mladenovac
Mladenovac
3 : 9
Kosmaj
Ralja
29.10.2017 10:00
Selo Mladenovac
3 : 9
Kosmaj
Ropočevo
Ropočevo
0 : 0
Boleč
Boleč
29.10.2017 13:30
Ropočevo
0 : 0
Boleč
Dunavac
Grocka
4 : 0
Kovačevac
Kovačevac
29.10.2017 13:30
Dunavac
4 : 0
Kovačevac
Vrčin
Vrčin
1 : 2
Šumadija
Jagnjilo
29.10.2017 13:30
Vrčin
1 : 2
Šumadija
Cer
Jadranska Lešnica
3 : 0
Cerić
Miokus
29.10.2017 14:00
Cer
3 : 0
Cerić
Majur
Majur
4 : 2
Vidojevica
Lešnica
29.10.2017 14:00
Majur
4 : 2
Vidojevica
Mladi Borac
Dublje
3 : 1
Sindjelić
Lipnica
29.10.2017 14:00
Mladi Borac
3 : 1
Sindjelić
Mladost (PR)
Prnjavor
4 : 0
Mladost (DD)
Donji Dobrić
29.10.2017 14:00
Mladost (PR)
4 : 0
Mladost (DD)
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
4 : 3
Jevremovac
Jevremovac
29.10.2017 14:00
Jedinstvo (ŠT)
4 : 3
Jevremovac
Radnički Šabački
Šabac
3 : 0
Podrinje
Lozničko Polje
29.10.2017 14:00
Radnički Šabački
3 : 0
Podrinje
Sloga
Bogosavac
1 : 1
Duško
Klenje
29.10.2017 14:00
Sloga
1 : 1
Duško
ŽSK
Žirovnica
4 : 0
Bare
Bare
29.10.2017 13:30
ŽSK
4 : 0
Bare
Mladost MG
Saranovo
2 : 1
Junkovac
Junkovac
29.10.2017 13:30
Mladost MG
2 : 1
Junkovac
Vinča
Vinča (Topola)
2 : 0
Banja
Banja
29.10.2017 13:30
Vinča
2 : 0
Banja
Trnava
Donja Trnava
7 : 2
Prvi srpski ustanak
Orašac
29.10.2017 13:30
Trnava
7 : 2
Prvi srpski ustanak
Borac
Pajsijevići
2 : 1
Šumadinac
Natalinci
29.10.2017 13:30
Borac
2 : 1
Šumadinac
Aranđelovac
Aranđelovac
6 : 4
Omladinac (DR)
Donja Rača
29.10.2017 13:30
Aranđelovac
6 : 4
Omladinac (DR)
Partizan
Darosava
6 : 0
Šatornja
Šatornja
29.10.2017 13:30
Partizan
6 : 0
Šatornja
Umac
Miroševce
6 : 0
Jedinstvo (Š)
Šišava
29.10.2017 14:00
Umac
6 : 0
Jedinstvo (Š)
Mladost (V)
Vinarce
2 : 4
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
29.10.2017 14:00
Mladost (V)
2 : 4
Jedinstvo (GS)
Bobište
Bobište
3 : 1
Mladi borac
Živkovo
29.10.2017 14:00
Bobište
3 : 1
Mladi borac
OFK Brza
Brza
3 : 0
Železničar
Brestovac
29.10.2017 14:00
OFK Brza
3 : 0
Železničar
Polet
Stajkovce
3 : 0
Sloga
Lipovica
29.10.2017 14:00
Polet
3 : 0
Sloga
Čekmin
Čekmin
0 : 0
Vučje
Vučje
29.10.2017 14:00
Čekmin
0 : 0
Vučje
Jedinstvo (G)
Grdelica
2 : 1
Progres
Ladovica
29.10.2017 14:00
Jedinstvo (G)
2 : 1
Progres
Zloćudovo
Zloćudovo
3 : 1
Kumarevo 65
Kumarevo
29.10.2017 14:00
Zloćudovo
3 : 1
Kumarevo 65
Crvena zvezda
Suvodol
3 : 2
7. Juli
Vodanj
29.10.2017 13:30
Crvena zvezda
3 : 2
7. Juli
Osipaonica
Osipaonica
0 : 0
Polet
Trnovče
29.10.2017 13:30
Osipaonica
0 : 0
Polet
Pobeda
Golobok
0 : 2
Proleter 1947
Vranovo
29.10.2017 13:30
Pobeda
0 : 2
Proleter 1947
SASK
Saraorci
1 : 0
Obilić
Staro Selo
29.10.2017 13:30
SASK
1 : 0
Obilić
Vrbovac
Vrbovac
4 : 1
Radnik
Smederevska Palanka
29.10.2017 13:30
Vrbovac
4 : 1
Radnik
Šumadija
Azanja
3 : 6
Borac
Ralja
29.10.2017 13:30
Šumadija
3 : 6
Borac
Cerovac
Cerovac
0 : 0
Sloboda
Lipe
29.10.2017 13:30
Cerovac
0 : 0
Sloboda
Sloga
Miloševac
0 : 0
Podunavac
Udovice
29.10.2017 13:30
Sloga
0 : 0
Podunavac
Mladost (P)
Preljina
2 : 1
Jedinstvo (K)
Konjevići
29.10.2017 14:30
Mladost (P)
2 : 1
Jedinstvo (K)
Napredak
Svračkovci
1 : 1
Parmenac
Parmenac
29.10.2017 14:30
Napredak
1 : 1
Parmenac
Šumadija 1923
Brdjani
2 : 1
Omladinac (Z)
Zablaće
29.10.2017 14:30
Šumadija 1923
2 : 1
Omladinac (Z)
Zadrugar
Donja Trepča
1 : 0
Polet (T)
Trbušani
29.10.2017 14:30
Zadrugar
1 : 0
Polet (T)
Rudar
Bresnica
1 : 7
Prijevor
Prijevor
29.10.2017 14:30
Rudar
1 : 7
Prijevor
Lunjevica
Lunjevica
2 : 0
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
29.10.2017 14:30
Lunjevica
2 : 0
Backovac Junajted
Brezak 1936
Pranjani
0 : 3
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
29.10.2017 14:30
Brezak 1936
0 : 3
Jedinstvo (GG)
Sloga (D)
Dašnica
2 : 0
Ribnik
Gornji Ribnik
29.10.2017 13:30
Sloga (D)
2 : 0
Ribnik
Šanac
Šanac
0 : 1
Sloga (M)
Majdevo
29.10.2017 13:30
Šanac
0 : 1
Sloga (M)
Kupci
Kupci
0 : 2
13. April
Lomnica
29.10.2017 13:30
Kupci
0 : 2
13. April
Vinogradar
Zleginje
7 : 0
Parunovac
Parunovac
29.10.2017 13:30
Vinogradar
7 : 0
Parunovac
FUD
Brus
2 : 0
Mačkovac
Mačkovac
29.10.2017 13:30
FUD
2 : 0
Mačkovac
Donji Kopaonik
Razbojna
1 : 2
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
29.10.2017 13:30
Donji Kopaonik
1 : 2
Jastrebac
Juhor
Obrež
3 : 1
Blagotin
Poljna
29.10.2017 13:30
Juhor
3 : 1
Blagotin
Borac (K)
Klenovnik
1 : 0
Rudar (S)
Stamnica
29.10.2017 13:30
Borac (K)
1 : 0
Rudar (S)
Mlava (ML)
Malo Laole
1 : 0
Zadrugar (T)
Tabanovac
29.10.2017 13:30
Mlava (ML)
1 : 0
Zadrugar (T)
Budućnost (V)
Vezičevo
6 : 0
Napredak 1936
Veliko Crniće
29.10.2017 13:30
Budućnost (V)
6 : 0
Napredak 1936
Radnik
Salakovac
1 : 1
Sloga (B)
Burovac
29.10.2017 13:30
Radnik
1 : 1
Sloga (B)
Mladost (B)
Biskuplje
3 : 1
Makce
Makce
29.10.2017 13:30
Mladost (B)
3 : 1
Makce
Gnjilan
Gnjilan
2 : 3
Padež
Petrovac
29.10.2017 14:00
Gnjilan
2 : 3
Padež
Rajko Mitić
Bela Palanka
3 : 0
Mladost
Poljska Ržana
29.10.2017 14:00
Rajko Mitić
3 : 0
Mladost
Zadrugar
Krupac
3 : 0
Zvezda
Blato
29.10.2017 14:00
Zadrugar
3 : 0
Zvezda
Dragoš
Pirot
2 : 4
Senjak
Pirot
29.10.2017 14:00
Dragoš
2 : 4
Senjak
Stubal
Stubal
1 : 2
Rudar
Baljevac
29.10.2017 14:00
Stubal
1 : 2
Rudar
OFK Ras
Novi Pazar
3 : 1
Granit
Jošanička banja
29.10.2017 14:00
OFK Ras
3 : 1
Granit
Ibar
Mataruška Banja
3 : 2
Ribnica
Jovac
29.10.2017 14:00
Ibar
3 : 2
Ribnica
Mataruge
Mataruge
3 : 3
Proleter
Pečenog
29.10.2017 14:00
Mataruge
3 : 3
Proleter
Budućnost
Konarevo
5 : 2
Borac
Vraneši
29.10.2017 14:00
Budućnost
5 : 2
Borac
Popovići
Popovići
1 : 2
Real
Podunavci
29.10.2017 14:00
Popovići
1 : 2
Real
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
2 : 0
Omladinac
Novo Selo
29.10.2017 14:00
Novi Pazar 1928
2 : 0
Omladinac
Radnik
Ušće
2 : 2
Polet
Ratina
29.10.2017 14:00
Radnik
2 : 2
Polet
Železničar
Požega
2 : 0
Lauš
Lopaš
29.10.2017 13:30
Železničar
2 : 0
Lauš
Lazarica
Prilipac
6 : 1
Višesava
Bajina Bašta
29.10.2017 13:30
Lazarica
6 : 1
Višesava
Perućac
Perućac
3 : 0
Prvi partizan
Užice
29.10.2017 13:30
Perućac
3 : 0
Prvi partizan
Jedinstvo
Kalenić
0 : 2
Omladinac
Zdravčići
29.10.2017 13:30
Jedinstvo
0 : 2
Omladinac
Čajetina
Gostilje
3 : 1
Polet
Rasna
29.10.2017 13:30
Čajetina
3 : 1
Polet
Jasen
Brodarevo
5 : 1
Savinac
Visibaba
29.10.2017 13:30
Jasen
5 : 1
Savinac
Mladost
Dračić
1 : 1
Junior Novo Naselje
Valjevo
29.10.2017 13:30
Mladost
1 : 1
Junior Novo Naselje
ZSK
Valjevo
3 : 1
Banjani
Banjani
29.10.2017 13:30
ZSK
3 : 1
Banjani
Ribnikar
Pecka
2 : 0
OFK Jabučje
Jabučje
29.10.2017 13:30
Ribnikar
2 : 0
OFK Jabučje
Trlić
Trlić
1 : 1
Tulari
Tulari
29.10.2017 13:30
Trlić
1 : 1
Tulari
Kačer
Belanovica
4 : 2
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
29.10.2017 13:30
Kačer
4 : 2
Pepeljevac
Iskra
Donja Bukovica
1 : 0
Tešnjar
Valjevo
29.10.2017 13:30
Iskra
1 : 0
Tešnjar
Palilula
Aleksinac
4 : 3
Sloga
Korman
29.10.2017 14:00
Palilula
4 : 3
Sloga
Radnički 1947
Čapljinac
3 : 4
Rasovača
Rasovača
29.10.2017 14:00
Radnički 1947
3 : 4
Rasovača
Doljevac 1971
Doljevac
1 : 2
Mladost (B)
Batušinac
29.10.2017 14:00
Doljevac 1971
1 : 2
Mladost (B)
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
4 : 1
Jedinstvo GVD
Grejač
29.10.2017 14:00
Moravac (ZT)
4 : 1
Jedinstvo GVD
Zemljoradnik
Balajnac
3 : 1
Moravac (Č)
Čečina
29.10.2017 14:00
Zemljoradnik
3 : 1
Moravac (Č)
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
3 : 1
Naisus 1977
Rožina
29.10.2017 14:00
Crvena zvezda
3 : 1
Naisus 1977
Rudar
Jelašnica
1 : 0
Vulkan 1963
Brenica
29.10.2017 14:00
Rudar
1 : 0
Vulkan 1963
Stevan Nešticki
Leskovik
2 : 0
Crvena zastava
Hum
29.10.2017 14:00
Stevan Nešticki
2 : 0
Crvena zastava
Vrtište
Vrtište
3 : 4
Morava
Krušce
29.10.2017 14:00
Vrtište
3 : 4
Morava
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
2 : 1
Sloboda
Gornja Vrežina
29.10.2017 14:00
Jedinstvo (GM)
2 : 1
Sloboda
Budućnost
Prva Kutina
1 : 1
Proleter (DV)
Donja Vrežina
29.10.2017 14:00
Budućnost
1 : 1
Proleter (DV)
Tatra
Kisač
1 : 1
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
29.10.2017 13:30
Tatra
1 : 1
RFK Novi Sad 1921
Bačka 1923
Đurđevo
1 : 4
Sofeks
Futog
29.10.2017 13:30
Bačka 1923
1 : 4
Sofeks
Proleter
Banoštor
2 : 4
Petrovaradin
Petrovaradin
29.10.2017 13:30
Proleter
2 : 4
Petrovaradin
Jedinstvo (G)
Gospođinci
0 : 4
Veternik
Veternik
29.10.2017 13:30
Jedinstvo (G)
0 : 4
Veternik
Jedinstvo (R)
Rumenka
2 : 0
Vinogradar
Ledinci
29.10.2017 13:30
Jedinstvo (R)
2 : 0
Vinogradar
OFK Rtanj
Boljevac
3 : 0
Bučje
Bučje kod Knjaževca
29.10.2017 14:00
OFK Rtanj
3 : 0
Bučje
Sloga
Minićevo
2 : 6
Trebič
Sokobanja
29.10.2017 14:00
Sloga
2 : 6
Trebič
Mladost
Sumrakovac
0 : 7
Kosovo
Zvezdan
29.10.2017 14:00
Mladost
0 : 7
Kosovo
Graničar
Veliki Izvor
1 : 1
Midžor
Kalna
29.10.2017 14:00
Graničar
1 : 1
Midžor
Malinik
Podgorac
0 : 0
Osnić
Osnić
29.10.2017 14:00
Malinik
0 : 0
Osnić
Rudar (VČ)
Grljan
0 : 0
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
29.10.2017 14:00
Rudar (VČ)
0 : 0
OFK Knjaz
OFK 019
Zaječar
3 : 0
Omladinac
Grezna
29.10.2017 14:00
OFK 019
3 : 0
Omladinac
Rgotina
Rgotina
0 : 2
Radnički (L)
Lubnica
29.10.2017 14:00
Rgotina
0 : 2
Radnički (L)
Spartak
Gornja Trnava
2 : 0
Kosovac
Prokuplje
29.10.2017
Spartak
2 : 0
Kosovac
Omladinac
Podina
2 : 1
Borac
Držanovac
29.10.2017
Omladinac
2 : 1
Borac
Partizanski put
Grudaš
0 : 5
Kaćuša
Kuršumliija
29.10.2017
Partizanski put
0 : 5
Kaćuša
Real
Jasenica
3 : 0
Mladost 1982
Donji Drenovac
29.10.2017
Real
3 : 0
Mladost 1982
NS Tatko
Stara Bozurna
2 : 2
Svetlost Badnjevac
Badnjevac
29.10.2017
NS Tatko
2 : 2
Svetlost Badnjevac
Ternoci
Trnovac
3 : 1
Mladost (S)
Suvojnica
29.10.2017 14:30
Ternoci
3 : 1
Mladost (S)
Vihor
Žbevac
8 : 0
OFK Rota
Bujanovac
29.10.2017 14:30
Vihor
8 : 0
OFK Rota
Lugina
Aliđerce
5 : 1
Biljači
Biljača
29.10.2017 14:30
Lugina
5 : 1
Biljači
BSK Bujanovac
Bujanovac
4 : 5
OFK Alakince
Alakince
29.10.2017 14:30
BSK Bujanovac
4 : 5
OFK Alakince
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
7 : 0
Čelik
Belo polje
29.10.2017 14:30
FSU Južna pruga
7 : 0
Čelik
Pavlovac
Pavlovac
1 : 4
Mladost (B)
Bosilegrad
29.10.2017 14:30
Pavlovac
1 : 4
Mladost (B)
Radnički
Velika Hoča
0 : 3
Gracko
Staro Gracko
29.10.2017 14:00
Radnički
0 : 3
Gracko
Mladost
Vrdila
6 : 2
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
29.10.2017 14:00
Mladost
6 : 2
Jedinstvo (D)
Tavnik
Tavnik
2 : 2
Lazac
Lazac
29.10.2017 14:00
Tavnik
2 : 2
Lazac
Napredak
Gračac
5 : 4
Gruža
Vitanovac
29.10.2017 14:00
Napredak
5 : 4
Gruža
Borac (A)
Adrani
6 : 1
Magnohrom
Kraljevo
29.10.2017 14:00
Borac (A)
6 : 1
Magnohrom
Metalac
Kraljevo
1 : 1
Partizan
Vrba
29.10.2017 14:00
Metalac
1 : 1
Partizan
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
3 : 0
Mineral 2015
Rudno
29.10.2017 14:00
Kraljevo Hajduk
3 : 0
Mineral 2015
Omladinski
Paraćin
4 : 0
15. Avgust 1950
Lomnica
29.10.2017 14:00
Omladinski
4 : 0
15. Avgust 1950
Šumadija
Trešnjevica
4 : 4
Omladinac
Šaludovac
29.10.2017 14:00
Šumadija
4 : 4
Omladinac
Pomoravlje
Ostrikovac
6 : 4
Mladost (J)
Jovac
29.10.2017 14:00
Pomoravlje
6 : 4
Mladost (J)
Javor
Sladaja
5 : 1
Moravac
Krušar
29.10.2017 14:00
Javor
5 : 1
Moravac
Vinorača
Vinorača
3 : 0
Sloga
Voljavče
29.10.2017 14:00
Vinorača
3 : 0
Sloga
Budućnost (Đ)
Đurinac
0 : 1
Sinđelić 1934
Vojska
29.10.2017 14:00
Budućnost (Đ)
0 : 1
Sinđelić 1934
Mladost (K)
Koncarevo
1 : 0
Morava (KS)
Kočino Selo
29.10.2017 14:00
Mladost (K)
1 : 0
Morava (KS)
Mladost (D)
Dublje
2 : 0
Mladost (G)
Gložane
29.10.2017 14:00
Mladost (D)
2 : 0
Mladost (G)
Šumadinac
Dragovo
3 : 0
Kupinovac
Kupinovac
29.10.2017 14:00
Šumadinac
3 : 0
Kupinovac
Morava (R)
Ribare
3 : 2
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
29.10.2017 14:00
Morava (R)
3 : 2
Jedinstvo
Mladost (T)
Tečić
2 : 2
Šantarovac
Šantarovac
29.10.2017 14:00
Mladost (T)
2 : 2
Šantarovac
Graničar (K)
Kuzmin
1 : 1
Fruškogorac
Manđeloš
29.10.2017 14:00
Graničar (K)
1 : 1
Fruškogorac
Mitros
Sremska Mitrovica
0 : 0
Sloga
Čalma
29.10.2017 14:00
Mitros
0 : 0
Sloga
Hajduk
Višnjićevo
1 : 0
Napredak
Žarkovac
29.10.2017 14:00
Hajduk
1 : 0
Napredak
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
0 : 1
Donji Petrovci
Donji Petrovci
29.10.2017 14:00
OFK Zeka Buljubaša
0 : 1
Donji Petrovci
Fruška Gora
Ruma
1 : 3
OFK Bikić
Bikić Do
29.10.2017 10:00
Fruška Gora
1 : 3
OFK Bikić
Sloboda
Šašinci
0 : 7
Polet
Novi Karlovci
29.10.2017 14:00
Sloboda
0 : 7
Polet
Ševac
Kusić
4 : 1
Janošik
Janošik
29.10.2017 14:00
Ševac
4 : 1
Janošik
Potporanj
Potporanj
2 : 1
Partizan (K)
Kajtasovo
29.10.2017 14:00
Potporanj
2 : 1
Partizan (K)
Borac (VG)
Vračev Gaj
1 : 1
Ratar
Kruščica
29.10.2017 14:00
Borac (VG)
1 : 1
Ratar
Polet
Izbište
3 : 0
Karaš (K)
Kuštilj
29.10.2017 14:00
Polet
3 : 0
Karaš (K)
Budućnost (A)
Alibunar
4 : 0
Hajdučica
Hajdučica
29.10.2017 14:00
Budućnost (A)
4 : 0
Hajdučica
Borac (VS)
Veliko Središte
7 : 2
Dobrica
Dobrica
29.10.2017 14:00
Borac (VS)
7 : 2
Dobrica
Mundial
Pančevo
1 : 0
Slavia
Kovačica
29.10.2017 14:00
Mundial
1 : 0
Slavia
Polet
Idvor
2 : 0
Omladinac 1927
Opovo
29.10.2017 14:00
Polet
2 : 0
Omladinac 1927
Pobeda
Samoš
2 : 0
Unirea
Uzdin
29.10.2017 14:00
Pobeda
2 : 0
Unirea
Spartak 1911
Debeljača
4 : 1
Glogonj
Glogonj
29.10.2017 14:00
Spartak 1911
4 : 1
Glogonj
Tempo
Sefkerin
2 : 3
Mladost (V)
Vojlovica
29.10.2017 14:00
Tempo
2 : 3
Mladost (V)
Kolonija
Kovin
5 : 1
Borac (P)
Pločica
29.10.2017 14:00
Kolonija
5 : 1
Borac (P)
Proleter
Mramorak
2 : 1
Omladinac (D)
Deliblato
29.10.2017 14:00
Proleter
2 : 1
Omladinac (D)
BSK Bavanište
Bavanište
2 : 4
Jedinstvo
Dubovac
29.10.2017 14:00
BSK Bavanište
2 : 4
Jedinstvo
Partizan (G)
Gaj
1 : 0
Dolovo
Dolovo
29.10.2017 14:00
Partizan (G)
1 : 0
Dolovo
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
2 : 2
Stari Tamiš
Stari Tamiš
29.10.2017 14:00
Budućnost (BB)
2 : 2
Stari Tamiš
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
2 : 1
Rudar
Brasina
29.10.2017 12:00
Jedinstvo (MZ)
2 : 1
Rudar
Borac
Kozjak
2 : 0
Sloga (ST)
Straža
29.10.2017 14:00
Borac
2 : 0
Sloga (ST)
Prva Iskra
Runjani
1 : 0
Mladost (BR)
Brezjak
29.10.2017 14:00
Prva Iskra
1 : 0
Mladost (BR)
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
0 : 1
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
29.10.2017 14:00
Jedinstvo (ZA)
0 : 1
Sloga (LŠ)
Milan Orlić
Novo Selo
1 : 1
7. Juli
Bela Crkva
29.10.2017 14:00
Milan Orlić
1 : 1
7. Juli
Stolice
Krupanj
2 : 3
Antimon
Zajača
29.10.2017 14:00
Stolice
2 : 3
Antimon
Dedinje
Beograd
1 : 0
Novi Beograd
Novi Beograd
29.10.2017 13:30
Dedinje
1 : 0
Novi Beograd
Posavac Tišma
Boljevci
6 : 0
Sparta Železnik
Beograd
29.10.2017 13:30
Posavac Tišma
6 : 0
Sparta Železnik
Busije
Zemun
2 : 0
Ajaks
Beograd
29.10.2017 13:30
Busije
2 : 0
Ajaks
011
Beograd
3 : 3
Šećeranac Ada
Beograd
29.10.2017 12:00
011
3 : 3
Šećeranac Ada
Sveti Stefan
Slanci
1 : 1
Mladi Proleter
Beograd
29.10.2017 13:30
Sveti Stefan
1 : 1
Mladi Proleter
Crvenka
Borča
5 : 0
Umčari
Umčari
29.10.2017 13:30
Crvenka
5 : 0
Umčari
Poštar
Beograd
1 : 2
Pionir
Besni Fok
29.10.2017 13:30
Poštar
1 : 2
Pionir
Hajduk
Kamendol
1 : 7
PKB (K)
Kovilovo
29.10.2017 13:30
Hajduk
1 : 7
PKB (K)
Podunavac
Ritopek
2 : 3
Pinosava
Pinosava
29.10.2017 13:30
Podunavac
2 : 3
Pinosava
Siti Sport Klub
Beograd
2 : 3
Mladost
Jabučki Rit
29.10.2017 13:30
Siti Sport Klub
2 : 3
Mladost
Barajevo
Barajevo
0 : 3
OFK Borac
Arnajevo
29.10.2017 13:30
Barajevo
0 : 3
OFK Borac
Veliki Borak
Veliki Borak
7 : 0
Guncate
Guncati
29.10.2017 13:30
Veliki Borak
7 : 0
Guncate
Beljina
Beljina
2 : 3
Velika Mostanica
Velika Mostanica
29.10.2017 13:30
Beljina
2 : 3
Velika Mostanica
Sloga
Duvanište
2 : 4
OFK Šabac
Šabac
29.10.2017 14:00
Sloga
2 : 4
OFK Šabac
Proleter
Šabac
2 : 0
Cer
Petkovica
29.10.2017 14:00
Proleter
2 : 0
Cer
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
3 : 1
Torpedo 1924
Tabanović
29.10.2017 14:00
Budućnost (PD)
3 : 1
Torpedo 1924
Drina
Badovinci
2 : 1
Premijer
Badovinci
29.10.2017 14:00
Drina
2 : 1
Premijer
Gorki
Glušci
1 : 1
Napredak
Mačvanski Belotić
29.10.2017 14:00
Gorki
1 : 1
Napredak
Hajduk Stanko
Crna Bara
4 : 3
Mladost
Mačvanski Metković
29.10.2017 14:00
Hajduk Stanko
4 : 3
Mladost
Omladinac 2013
Slepčević
3 : 1
Milicionar
Bogatić
29.10.2017 14:00
Omladinac 2013
3 : 1
Milicionar
Trešnjevka
Trbusac
2 : 0
Radnički
Koceljeva
29.10.2017 14:00
Trešnjevka
2 : 0
Radnički
Pocerina
Jevremovac
0 : 1
Pričinović
Pocerski Pričinović
29.10.2017 14:00
Pocerina
0 : 1
Pričinović
Dobrava
Vukošić
1 : 2
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
29.10.2017 14:00
Dobrava
1 : 2
Miloš Pocerac 2013
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
1 : 0
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
29.10.2017 14:00
Mladost (PP)
1 : 0
Vojvoda Stepa Stepanović
Karađorđe
Mišar
3 : 1
Sloga
Krnić
29.10.2017 14:00
Karađorđe
3 : 1
Sloga
Marjan MB
Mala Biljanica
3 : 3
Omladinac
Donje Sinkovce
29.10.2017 14:00
Marjan MB
3 : 3
Omladinac
Moravac (P)
Pečenjevce
2 : 3
Sušica 2012
Kukulovce
29.10.2017 14:00
Moravac (P)
2 : 3
Sušica 2012
Milanovo
Milanovo
5 : 1
Radnički
Pertate
29.10.2017 14:00
Milanovo
5 : 1
Radnički
Bratstvo
Bratmilovce
2 : 0
Plantaža
Donje Stopanje
29.10.2017 11:00
Bratstvo
2 : 0
Plantaža
Lemind 1953
Leskovac
2 : 0
Mladost (B)
Batulovce
29.10.2017 14:00
Lemind 1953
2 : 0
Mladost (B)
Šumadija
Razgojna
6 : 0
Gradac
Konopnica
29.10.2017 14:00
Šumadija
6 : 0
Gradac
BSK
Belanovce
3 : 2
Real
Donja Jajina
29.10.2017 14:00
BSK
3 : 2
Real
Dimitrije Tucović
Ćelije
2 : 1
Kalenić
Kalenić
29.10.2017 13:30
Dimitrije Tucović
2 : 1
Kalenić
Polet (T)
Takovo
1 : 1
OFK Paljuvi
Paljuvi
29.10.2017 13:30
Polet (T)
1 : 1
OFK Paljuvi
OFK Stublenica
Stublenica
0 : 1
Čučuge
Čučuge
29.10.2017 13:30
OFK Stublenica
0 : 1
Čučuge
Joševa
Joševa
2 : 3
Gunjevac
Gunjevac
29.10.2017 13:30
Joševa
2 : 3
Gunjevac
Vrelo
Vrelo
2 : 2
Rudar
Radljevo
29.10.2017 13:30
Vrelo
2 : 2
Rudar
Kolubara 2
Valjevo
2 : 1
Stari drugari
Kadina Luka
29.10.2017 13:30
Kolubara 2
2 : 1
Stari drugari
Kotešica
Kotešica
3 : 3
OFK Brđanac
Valjevo
29.10.2017 13:30
Kotešica
3 : 3
OFK Brđanac
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
2 : 1
Komanice
Komanice
29.10.2017 13:30
Milenko Pavlović
2 : 1
Komanice
Mladost (L)
Latković
1 : 3
Jadar 2013
Valjevo
29.10.2017 13:30
Mladost (L)
1 : 3
Jadar 2013
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
1 : 1
Rakac Stave
Stave
29.10.2017 13:30
Mladost (VK)
1 : 1
Rakac Stave
Bujačić
Bujačić
1 : 1
Polet
Popučke
29.10.2017 11:00
Bujačić
1 : 1
Polet
Rajac
Kadina Luka
0 : 0
Borac
Rajković
29.10.2017 13:30
Rajac
0 : 0
Borac
Polet 57
Milutovac
4 : 1
Jugovići
Bogdanje
29.10.2017 13:30
Polet 57
4 : 1
Jugovići
Omladinac
Pojate
2 : 3
Mladi Gorani
Dupci
29.10.2017 13:30
Omladinac
2 : 3
Mladi Gorani
Stari Trstenik
Stari Trstenik
1 : 2
Rubin (DS)
Donji Stupanj
29.10.2017 13:30
Stari Trstenik
1 : 2
Rubin (DS)
Beli Orlovi
Tobolac
0 : 3
Sloga (L)
Lozna
29.10.2017 13:30
Beli Orlovi
0 : 3
Sloga (L)
Borac
Gornji Katun
2 : 0
Varvarin
Varvarin
29.10.2017 13:30
Borac
2 : 0
Varvarin
Gradina
Pejovac
2 : 2
Mladost (DK)
Donji Katun
29.10.2017 13:30
Gradina
2 : 2
Mladost (DK)
Ušće
Grad Stalać
1 : 0
14. Oktobar
Izbenica
29.10.2017 13:30
Ušće
1 : 0
14. Oktobar
Bega
Novi Itebej
1 : 1
Napredak Č
Čestereg
29.10.2017 13:30
Bega
1 : 1
Napredak Č
1.Oktobar
Srpski Itebej
1 : 3
Napredak BT
Banatska Topola
29.10.2017 13:30
1.Oktobar
1 : 3
Napredak BT
Roham
Nova Crnja
2 : 6
Delija
Mokrin
29.10.2017 13:30
Roham
2 : 6
Delija
Omladinac
Ravni Topolovac
0 : 1
2. Oktobar
Kumane
29.10.2017 13:30
Omladinac
0 : 1
2. Oktobar
Proleter
Međa
4 : 3
Terekves
Hetin
29.10.2017 13:30
Proleter
4 : 3
Terekves
OFK Rutevac 1908
Rutevac
2 : 1
Polet (V)
Vitoševac
29.10.2017 14:30
OFK Rutevac 1908
2 : 1
Polet (V)
Jastrebac
Tešica
0 : 0
Škriljac
Bradarac
29.10.2017 11:00
Jastrebac
0 : 0
Škriljac
Ratar
Gornja Peščanica
1 : 1
Gredetin
Gredetin
29.10.2017 11:00
Ratar
1 : 1
Gredetin
OFK Draževac
Draževac
2 : 2
Pobeda 1976
Jakovlje
29.10.2017 14:30
OFK Draževac
2 : 2
Pobeda 1976
Partizan
Kupusina
2 : 1
Omladinac (D)
Deronje
29.10.2017
Partizan
2 : 1
Omladinac (D)
Dinamo 1923
Bački Breg
3 : 0
Kordun
Kljajićevo
29.10.2017
Dinamo 1923
3 : 0
Kordun
Jedinstvo
Ribarevo
1 : 1
Omladinac (B)
Bukovac
29.10.2017
Jedinstvo
1 : 1
Omladinac (B)
Radnički 1918
Ratkovo
1 : 0
Dunav
Bački Monoštor
29.10.2017
Radnički 1918
1 : 0
Dunav
Jasenica
Božurnja
4 : 0
Šamot
Aranđelovac
29.10.2017 13:30
Jasenica
4 : 0
Šamot
Vrbica
Aranđelovac
2 : 2
Kralj Petar I
Topola
29.10.2017 13:30
Vrbica
2 : 2
Kralj Petar I
Kopljari
Kopljari
0 : 0
Plaskovac
Plaskovac
29.10.2017 13:30
Kopljari
0 : 0
Plaskovac
Sloga
Zagorica
0 : 2
Brezovac
Brezovac
29.10.2017 13:30
Sloga
0 : 2
Brezovac
Ranilović
Ranilović
0 : 6
Mladi rudar
Bukovik
29.10.2017 13:30
Ranilović
0 : 6
Mladi rudar
Žitkovica 2017
Žitkovica
5 : 1
Dunavac (P)
Petka
29.10.2017 13:30
Žitkovica 2017
5 : 1
Dunavac (P)
Sloga (M)
Mustapić
2 : 2
Napredak 1934
Nabrđe
29.10.2017 13:30
Sloga (M)
2 : 2
Napredak 1934
Obilić (Ž)
Živica
2 : 4
Radnički (P)
Požeženo
29.10.2017 13:30
Obilić (Ž)
2 : 4
Radnički (P)
Napredak (P)
Poljana
3 : 0
Desine
Desine
29.10.2017 13:30
Napredak (P)
3 : 0
Desine
Dizel
Bare
0 : 0
Stig 1955
Beranje
29.10.2017 13:30
Dizel
0 : 0
Stig 1955
Bata Bulić
Bistrica
5 : 2
Sloga 1952
Veliki Popovac
29.10.2017 13:30
Bata Bulić
5 : 2
Sloga 1952
Radnički (K)
Knežica
0 : 0
Rade Milošević
Dubočka
29.10.2017 13:30
Radnički (K)
0 : 0
Rade Milošević
BSK 1924
Boževac
3 : 0
Omladinac (B)
Busur
29.10.2017 13:30
BSK 1924
3 : 0
Omladinac (B)
Krilaš
Ćovdin
2 : 1
Mladost (R)
Ranovac
29.10.2017 13:30
Krilaš
2 : 1
Mladost (R)
Napredak (S)
Simićevo
3 : 1
Integral
Batuša
29.10.2017 13:30
Napredak (S)
3 : 1
Integral
Palić
Palić
10 : 0
Bratstvo
Ljutovo
29.10.2017 13:30
Palić
10 : 0
Bratstvo
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
1 : 5
Hajduk
Bačko Dušanovo
29.10.2017 13:30
Udarnik Višnjevac
1 : 5
Hajduk
Žednik
Stari Žednik
1 : 1
Bikovo
Bikovo
29.10.2017 13:30
Žednik
1 : 1
Bikovo
Đurđin
Đurđin
3 : 1
Čantavir
Čantavir
29.10.2017 13:30
Đurđin
3 : 1
Čantavir
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
1 : 1
Solid
Subotica
29.10.2017 13:30
OFK Mala Bosna 2015
1 : 1
Solid
Elektrovojvodina
Subotica
1 : 0
Lokomotiva
Subotica
29.10.2017 13:30
Elektrovojvodina
1 : 0
Lokomotiva
Vojvoda
Dučina
1 : 5
Mladost (MI)
Mala Ivanča
29.10.2017 12:30
Vojvoda
1 : 5
Mladost (MI)
Mladost (G)
Guberevac
3 : 4
Nemenikuće
Nemenikuće
29.10.2017 14:30
Mladost (G)
3 : 4
Nemenikuće
Vis
Parcani
6 : 4
Rudar 2012
Babe
29.10.2017 10:00
Vis
6 : 4
Rudar 2012
Miletić
Mošorin
10 : 0
Susek
Susek
29.10.2017 13:30
Miletić
10 : 0
Susek
Čenej
Čenej
2 : 2
Borac
Rakovac
29.10.2017 13:30
Čenej
2 : 2
Borac
Bačka
Begeč
1 : 0
Fruškogorac
Sremska Kamenica
29.10.2017 13:30
Bačka
1 : 0
Fruškogorac
Obilić
Vilovo
3 : 0
Centar
Novi Sad
29.10.2017 13:30
Obilić
3 : 0
Centar
Hajduk
Gardinovci
0 : 3
Dinamo
Budisava
29.10.2017 13:30
Hajduk
0 : 3
Dinamo
Tromedja
Majdan
1 : 7
AFK
Ada
29.10.2017 13:00
Tromedja
1 : 7
AFK
Bačka
Mol
0 : 0
Tisa
Padej
29.10.2017 13:00
Bačka
0 : 0
Tisa
Šampion
Orom
1 : 2
Slavija
Banatsko Aranđelovo
29.10.2017 13:00
Šampion
1 : 2
Slavija
Sloga
Ostojićevo
4 : 0
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
29.10.2017 13:00
Sloga
4 : 0
Jedinstvo (SK)
Jedinstvo (M)
Martonoš
3 : 0
Graničar
Đala
29.10.2017 13:00
Jedinstvo (M)
3 : 0
Graničar
Vojvodina
Bačko Gradište
7 : 0
Sloboda
Stara Moravica
29.10.2017 13:30
Vojvodina
7 : 0
Sloboda
Budućnost
Savino Selo
1 : 1
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
29.10.2017 13:30
Budućnost
1 : 1
Jedinstvo
Tomislavci
Tomislavci
3 : 0
Eđšeg
Mali Iđoš
29.10.2017 13:30
Tomislavci
3 : 0
Eđšeg
Mladost Radost
Srbobran
2 : 1
Mladost
Radičević
29.10.2017 13:30
Mladost Radost
2 : 1
Mladost
Pobeda
Pobeda
0 : 5
Obilić
Zmajevo
29.10.2017 13:30
Pobeda
0 : 5
Obilić
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
4 : 0
Pobeda
Držina
29.10.2017 14:00
Sloga
4 : 0
Pobeda
Temac
Temska
1 : 4
Jerma
Sukovo
29.10.2017 14:00
Temac
1 : 4
Jerma
Željuša
Željuša
3 : 1
Napredak
Izvor
29.10.2017 14:00
Željuša
3 : 1
Napredak
Lokomotiva
Belo Polje
2 : 0
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
29.10.2017 14:00
Lokomotiva
2 : 0
Veliki Suvodol
Gorušica
Viča
5 : 0
Dedinje Junajted
Guča
29.10.2017 14:30
Gorušica
5 : 0
Dedinje Junajted
Radnički
Turica
0 : 3
Bratstvo
Dljin
29.10.2017 14:30
Radnički
0 : 3
Bratstvo
Voćar
Kotraža
3 : 0
Gradina
Rti
29.10.2017 14:30
Voćar
3 : 0
Gradina
Jedinstvo
Puhovo
4 : 1
Jelica
Goračići
29.10.2017 14:30
Jedinstvo
4 : 1
Jelica
Brezova
Brezova
5 : 2
Vrelo
Gornja Kravarica
29.10.2017 14:30
Brezova
5 : 2
Vrelo
Mladost (A)
Atenica
2 : 0
Rakova
Rakova
29.10.2017 14:30
Mladost (A)
2 : 0
Rakova
Morava (K)
Katrga
4 : 0
Malba
Žaočani
29.10.2017 14:30
Morava (K)
4 : 0
Malba
Gavrilo Princip
Vranići
1 : 1
Prijatelji
Čačak
29.10.2017 14:30
Gavrilo Princip
1 : 1
Prijatelji
Lugovi
Čačak
0 : 1
Planinac
Vujetinci
29.10.2017 14:30
Lugovi
0 : 1
Planinac
Vujan
Prislonica
0 : 7
Čačak 94
Čačak
29.10.2017 14:30
Vujan
0 : 7
Čačak 94
Morava (M)
Mojsinje
0 : 1
Budućnost
Stančići
29.10.2017 14:30
Morava (M)
0 : 1
Budućnost
Marjan
Knić
3 : 1
Omladinac (V)
Vučkovica
29.10.2017 13:30
Marjan
3 : 1
Omladinac (V)
Mladost (R)
Rašković
4 : 1
Veteran 2015
Popović
29.10.2017 13:30
Mladost (R)
4 : 1
Veteran 2015
BSK
Borač
2 : 0
Pobeda (Đ)
Đurđevo
29.10.2017 13:30
BSK
2 : 0
Pobeda (Đ)
Karađorđe (V)
Vučić
3 : 1
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
29.10.2017 11:00
Karađorđe (V)
3 : 1
Partizan (BB)
Donja Vrbava
Donja Vrbava
3 : 1
Šilopaj
Šilopaj
29.10.2017 14:00
Donja Vrbava
3 : 1
Šilopaj
Mladost 09
Vraćevšnica
1 : 2
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
29.10.2017 14:00
Mladost 09
1 : 2
Jablanica
Takovski Ustanak
Takovo
0 : 9
Omladinac
Kalimanići
29.10.2017 14:00
Takovski Ustanak
0 : 9
Omladinac
Stella Rossa
Gornji Milanovac
3 : 1
Ozremica
Beršići
29.10.2017 14:00
Stella Rossa
3 : 1
Ozremica
Dunavac
Velesnica
1 : 6
Pontes
Kostol
29.10.2017 14:00
Dunavac
1 : 6
Pontes
Mala Vrbica
Mala Vrbica
4 : 2
Egeta
Brza Palanka
29.10.2017 14:00
Mala Vrbica
4 : 2
Egeta
Rtkovo
Rtkovo
0 : 3
Velika Vrbica
Velika Vrbica
29.10.2017 14:00
Rtkovo
0 : 3
Velika Vrbica
Koča Andjelković
Tekija
10 : 0
Milutinovac
Milutinovac
29.10.2017 14:00
Koča Andjelković
10 : 0
Milutinovac
Omladinac
Vajuga
0 : 6
Lovćen
Petrovo selo
29.10.2017 14:00
Omladinac
0 : 6
Lovćen
Kladušnica
Kladušnica
3 : 1
Lokomotiva
Novi Sip
29.10.2017 14:00
Kladušnica
3 : 1
Lokomotiva
Omladinac
Rajkovac
0 : 4
Napredak
Međulužje
29.10.2017 13:30
Omladinac
0 : 4
Napredak
Borac
Amerić
0 : 6
Radnički PDM
Mladenovac
29.10.2017 13:30
Borac
0 : 6
Radnički PDM
Dedinje
Mladenovac
0 : 3
Šepšin
Šepšin
29.10.2017 13:30
Dedinje
0 : 3
Šepšin
OFK Student
Mladenovac
0 : 5
Sloga
Granice
29.10.2017 13:30
OFK Student
0 : 5
Sloga
Rabrovac
Rabrovac
2 : 1
Markovac
Markovac
29.10.2017 13:30
Rabrovac
2 : 1
Markovac
Vlaška 1950
Vlaška (Mladenovac)
2 : 2
Kosmajac
Koraćica
29.10.2017 13:30
Vlaška 1950
2 : 2
Kosmajac
Posavina
Stubline
3 : 0
Partizan
Draževac
29.10.2017 14:00
Posavina
3 : 0
Partizan
Rvati
Obrenovac
4 : 0
Ljubinić
Ljubinić
29.10.2017 14:00
Rvati
4 : 0
Ljubinić
Polet
Grabovac
3 : 1
Zvezda
Konatice
29.10.2017 14:00
Polet
3 : 1
Zvezda
Zadrugar
Orašac (Obrenovac)
0 : 4
Belo Polje
Belo Polje
29.10.2017 14:00
Zadrugar
0 : 4
Belo Polje
Jedinstvo
Dren
1 : 1
Duboko
Mala Moštanica
29.10.2017 14:00
Jedinstvo
1 : 1
Duboko
Bistrica
Bistrica
2 : 3
Sloboda
Stubica
29.10.2017 13:30
Bistrica
2 : 3
Sloboda
Sloga
Lukavica
4 : 1
Polet
Mirosaljci
29.10.2017 13:30
Sloga
4 : 1
Polet
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
2 : 4
Vreoci
Vreoci
29.10.2017 13:30
Šumadija (MC)
2 : 4
Vreoci
Rudar
Zeoke
4 : 1
Mladost (Č)
Čibutkovica
29.10.2017 13:30
Rudar
4 : 1
Mladost (Č)
Mladi borac
Županjac
1 : 4
BSK
Brajkovac
29.10.2017 13:30
Mladi borac
1 : 4
BSK
20. Oktobar
Trbušnica
4 : 3
Petka
Petka
29.10.2017 13:30
20. Oktobar
4 : 3
Petka
Gorobilje
Gorobilje
1 : 0
Glumač
Glumač
29.10.2017 14:00
Gorobilje
1 : 0
Glumač
Sečica
Seča reka
1 : 1
Avijatičar
Vranjani
29.10.2017 14:00
Sečica
1 : 1
Avijatičar
Borac
Srednja Dobrinja
4 : 1
Bakionica
Bakionica
29.10.2017 14:00
Borac
4 : 1
Bakionica
Dobrinjac
Donja Dobrinja
0 : 1
Blagaja
Rupeljevo
29.10.2017 14:00
Dobrinjac
0 : 1
Blagaja
Trešnjica
Tvrdići
1 : 0
Plavi Tok
Dražinovići
29.10.2017 14:00
Trešnjica
1 : 0
Plavi Tok
OFK Slavija
Smederevo
2 : 1
Skobalj
Skobalj
29.10.2017 13:30
OFK Slavija
2 : 1
Skobalj
Sloga
Lugavčina
3 : 0
Vučak
Vučak
29.10.2017 13:30
Sloga
3 : 0
Vučak
Jezava
Smederevo
1 : 1
Budućnost
Mala Krsna
29.10.2017 13:30
Jezava
1 : 1
Budućnost
Drugovac
Drugovac
0 : 0
Omladinac
Seone
29.10.2017 13:30
Drugovac
0 : 0
Omladinac
Kolarac
Kolari
3 : 2
Badljevica
Badljevica
29.10.2017 13:30
Kolarac
3 : 2
Badljevica
Petlić SD 026
Smederevo
3 : 0
Petrijevac
Petrijevo
29.10.2017 11:00
Petlić SD 026
3 : 0
Petrijevac
Landol
Landol
4 : 1
Lunjevac
Lunjevac
29.10.2017 13:30
Landol
4 : 1
Lunjevac
10. februar
Šajinovac
0 : 3
Pobeda
Rusna
29.10.2017 11:00
10. februar
0 : 3
Pobeda
Knežica
Knežica
5 : 2
Mekiš
Mekiš
29.10.2017 11:00
Knežica
5 : 2
Mekiš
Grkinja
Grkinja
3 : 3
Marina Kutina
Marina Kutina
29.10.2017 14:00
Grkinja
3 : 3
Marina Kutina
Klisura
Klisura
0 : 4
Elid
Donji Dušnik
29.10.2017 14:00
Klisura
0 : 4
Elid
Budućnost
Ratari
1 : 2
Udarnik
Baničina
29.10.2017 14:00
Budućnost
1 : 2
Udarnik
Beli Orlovi
Pridvorice
3 : 2
Palanka
Smederevska Palanka
29.10.2017 14:00
Beli Orlovi
3 : 2
Palanka
Glavaš
Glibovac
0 : 3
Železničar
Kusadak
29.10.2017 14:00
Glavaš
0 : 3
Železničar
Palilulac
Šarbanovac
5 : 1
Jedinstvo
Mužinac
29.10.2017 14:30
Palilulac
5 : 1
Jedinstvo
Miloševo
Miloševo
3 : 0
Malajnica
Malajnica
29.10.2017 11:00
Miloševo
3 : 0
Malajnica
Polet
Jabukovac
0 : 3
Slatina
Slatina
29.10.2017 14:30
Polet
0 : 3
Slatina