XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 710 utakmica za dan
Nedelja, 12 Novembar 2017

Fudbal

12.11.2017 13:00 Radnički (P) 1 : 0 Teleoptik
12.11.2017 13:00 Bežanija 2 : 0 Novi Pazar
12.11.2017 13:00 Budućnost 4 : 0 Jagodina
12.11.2017 11:00 Jedinstvo Putevi 0 : 1 Šumadija (A)
12.11.2017 13:00 Tutin 1 : 2 Železničar
12.11.2017 13:30 Radan 0 : 2 Jedinstvo (B)
12.11.2017 13:00 Borac (S) 0 : 2 Cement
12.11.2017 13:00 Dunav 1 : 1 Bačka 1901
12.11.2017 13:00 Železničar 1 : 0 Radnički (SM)
12.11.2017 11:00 Prva Iskra 3 : 2 Sopot
12.11.2017 11:00 Žarkovo 2 : 0 Grafičar
12.11.2017 13:00 Stepojevac Vaga 1 : 1 Kolubara
12.11.2017 13:00 BSK Batajnica 0 : 0 GSP Polet Dorćol
12.11.2017 13:00 Sušica 0 : 4 Takovo
12.11.2017 13:00 Karađorđe (R) 0 : 3 Sloga (K)
12.11.2017 13:00 Sloboda (Č) 0 : 3 Trepča
12.11.2017 13:00 Orlovac 0 : 0 LFK Mladost
12.11.2017 13:00 Homoljac 3 : 1 Napredak
12.11.2017 13:00 Zvižd 3 : 1 Udarnik
12.11.2017 13:00 Mladi radnik (R) 0 : 4 Gruža
12.11.2017 13:00 Mladi borac 3 : 2 Petar Dobrnjac
12.11.2017 13:00 Šumadija 0 : 2 RSK
12.11.2017 13:00 Sloga (S) 1 : 0 Polimlje
12.11.2017 13:00 OFK Osečina 1 : 4 OFK Divci
12.11.2017 13:00 Borac 1 : 0 Radnički Stobex
12.11.2017 13:30 OFK Brzi Brod 0 : 0 Budućnost (O)
12.11.2017 13:30 Vlasina 1 : 1 Tanasko Rajić
12.11.2017 13:30 Jablanica 0 : 2 Pčinja
12.11.2017 13:30 OFK Niš 3 : 0 Balkanski
12.11.2017 13:30 Polet 1980 2 : 3 Pusta Reka
12.11.2017 13:30 Hajduk Veljko 2 : 0 Rudar Alpos
12.11.2017 13:30 Timočanin 3 : 0 Brodoremont
12.11.2017 13:30 Bukovik 5 : 0 Svrljig
12.11.2017 13:30 Moravica 4 : 3 Šarbanovac
12.11.2017 11:00 Sloga 3 : 2 Malošište
12.11.2017 13:30 Majdanpek 1 : 1 Zaplanjac
12.11.2017 13:30 Napredak 1 : 0 Jastrebac
12.11.2017 13:30 Sloga (D) 3 : 1 OFK Lugomir
12.11.2017 13:30 Bošnjane 1 : 1 Poljoprivrednik
12.11.2017 13:30 Žitorađa 0 : 2 OFK Kosanica
12.11.2017 13:30 Jedinstvo 1 : 2 SFS Borac
12.11.2017 13:30 Sloga (Ć) 1 : 0 Levač
12.11.2017 13:00 Polet 0 : 3 OFK Vršac
12.11.2017 13:00 Mladost (O) 2 : 1 Kikinda 1909
12.11.2017 13:00 Vojvodina 1928 4 : 0 ŽAK
12.11.2017 10:00 Index 1 : 1 Hajduk (D)
12.11.2017 13:00 Borac (NS) 2 : 1 LSK Laćarak
12.11.2017 13:00 Sremac 1 : 2 Jugović
12.11.2017 13:00 Kupinovo 2 : 0 Podunavac
12.11.2017 13:00 Hajduk (B) 0 : 2 Kabel
12.11.2017 13:00 Tekstilac 2 : 0 Polet (K)
12.11.2017 13:00 Tavankut 3 : 1 Budućnost (G)
12.11.2017 13:00 Tisa 4 : 2 Zadrugar
12.11.2017 13:00 Preporod 2 : 0 Mladost (T)
12.11.2017 13:00 Mladost (BP) 5 : 1 BSK
12.11.2017 11:00 Brodarac 3 : 2 Crvena Zvezda
12.11.2017 13:00 Zvezdara 1 : 0 Milutinac
12.11.2017 10:00 Borac 3 : 0 Srem
12.11.2017 13:00 Turbina 2 : 1 Torlak
12.11.2017 13:00 Sremčica 2 : 1 TEK Sloga
12.11.2017 13:00 Budućnost 1 : 0 Balkan
12.11.2017 13:00 Vojvodina (B) 2 : 1 Naftagas (B)
12.11.2017 13:00 Crvena zvezda (VS) 1 : 0 Banat
12.11.2017 13:00 Crvena Zvezda (RS) 0 : 3 Krajina
12.11.2017 13:00 Omladinac FAM 0 : 5 Mladost (BD)
12.11.2017 13:00 Rusanda 1 : 0 Borac
12.11.2017 13:30 Kolare 2 : 1 Hajduk
12.11.2017 13:30 OFK Tekstilac 3 : 0 OFK Bratstvo
12.11.2017 13:30 Mladost (S) 4 : 1 OFK Batinac
12.11.2017 13:30 Partizan 2 : 0 Resavac
12.11.2017 13:30 Bratstvo 3 : 0 Dragocvet
12.11.2017 13:30 Kušiljevo 1 : 1 Rembas
12.11.2017 13:30 Napredak 4 : 1 Juhor
12.11.2017 13:30 Borac (St) 3 : 1 Crvena zvezda
12.11.2017 13:30 Vojvodina (S) 1 : 2 Sloga (BNS)
12.11.2017 13:30 Vojvodina (Cr) 3 : 1 Jedinstvo (V)
12.11.2017 13:30 Vulturul 2 : 1 Jugoslavija
12.11.2017 13:30 Strela 1 : 1 Dolina
12.11.2017 13:30 Vojvodina (CC) 2 : 1 Radnički (B)
12.11.2017 13:30 Hrtkovci 2 : 1 Borac (M)
12.11.2017 13:30 Železničar 3 : 4 Graničar 1924
12.11.2017 13:30 Ljukovo 1 : 1 Borac (K)
12.11.2017 13:30 Budućnost 1 : 1 PSK Putinci
12.11.2017 13:30 Jadran 0 : 3 Rudar
12.11.2017 13:00 Kula 4 : 0 Slavija
12.11.2017 13:00 Stari Grad 1 : 2 Hajduk Junior
12.11.2017 13:00 Lipar 4 : 0 Mladost (K)
12.11.2017 13:00 Budućnost (M) 0 : 0 Krila Krajine
12.11.2017 13:00 Napredak 1 : 1 Njegoš
12.11.2017 13:00 Sutjeska 3 : 3 Iskra
12.11.2017 13:00 Proleter (NJ) 1 : 1 Jadran
12.11.2017 13:00 Senta 2 : 2 Obilić
12.11.2017 11:00 Ključ 5 : 1 Čubra
12.11.2017 13:30 Polom 2 : 1 Rudna Glava
12.11.2017 13:30 Branik 3 : 0 Blizna
12.11.2017 13:30 Radnički 1 : 0 Zlot
12.11.2017 13:00 Borac (P) 1 : 1 Šumadinac
12.11.2017 13:00 Poštar Zvezdara 3 : 1 Heroj Polet
12.11.2017 11:00 13. Maj 1 : 0 Borac (O)
12.11.2017 13:00 Komgrap 3 : 0 PKB (PS)
12.11.2017 13:00 Institut 0 : 0 Zmaj
12.11.2017 13:00 Dunav 2 : 1 Avala
12.11.2017 10:00 Radnički (R) 2 : 3 Zabrežje
12.11.2017 13:00 Rušanj 0 : 5 Omladinac
12.11.2017 13:00 Lisović 1 : 1 Radnički (D)
12.11.2017 13:00 Strelac 2 : 1 Mladost (B)
12.11.2017 13:00 BSK 2 : 0 Mladost (C)
12.11.2017 13:00 Cer 0 : 1 Jedinstvo 1945 (VL)
12.11.2017 13:00 Majur 0 : 0 Mačva 2005
12.11.2017 13:00 Mladi Borac 1 : 1 Cerić
12.11.2017 13:00 Mladost (PR) 4 : 0 Vidojevica
12.11.2017 13:00 Jedinstvo (ŠT) 4 : 0 Sindjelić
12.11.2017 13:00 Radnički Šabački 4 : 0 Mladost (DD)
12.11.2017 13:00 Sloga 3 : 1 Jevremovac
12.11.2017 13:00 Duško 1 : 4 Podrinje
12.11.2017 13:00 Mladost MG 3 : 3 Bare
12.11.2017 13:00 Vinča 3 : 0 ŽSK
12.11.2017 13:00 Trnava 3 : 2 Junkovac
12.11.2017 13:00 Borac 5 : 3 Banja
12.11.2017 13:00 Aranđelovac 3 : 1 Šumadinac
12.11.2017 13:00 Partizan 2 : 0 BSK
12.11.2017 13:00 Šatornja 3 : 2 Omladinac (DR)
12.11.2017 13:30 Mladost (V) 8 : 0 Jedinstvo (Š)
12.11.2017 13:30 Bobište 4 : 1 Umac
12.11.2017 13:30 OFK Brza 1 : 3 Jedinstvo (GS)
12.11.2017 13:30 Polet 1 : 1 Mladi borac
12.11.2017 13:30 Čekmin 4 : 1 Železničar
12.11.2017 13:30 Jedinstvo (G) 4 : 1 Sloga
12.11.2017 13:30 Zloćudovo 0 : 2 Vučje
12.11.2017 13:30 Kumarevo 65 1 : 0 Progres
12.11.2017 13:00 Osipaonica 6 : 1 7. Juli
12.11.2017 13:00 Pobeda 2 : 3 Crvena zvezda
12.11.2017 13:00 SASK 1 : 0 Polet
12.11.2017 13:00 Vrbovac 0 : 5 Proleter 1947
12.11.2017 13:00 Šumadija 3 : 2 Obilić
12.11.2017 13:00 Cerovac 6 : 1 Radnik
12.11.2017 13:00 Sloga 0 : 2 Borac
12.11.2017 13:00 Podunavac 0 : 5 Sloboda
12.11.2017 14:00 Napredak 3 : 1 Mladost (P)
12.11.2017 14:00 Šumadija 1923 2 : 3 Spartak
12.11.2017 14:00 Zadrugar 1 : 7 Parmenac
12.11.2017 14:00 Rudar 2 : 1 Omladinac (Z)
12.11.2017 14:00 Lunjevica 1 : 2 Polet (T)
12.11.2017 14:00 Brezak 1936 0 : 3 Prijevor
12.11.2017 14:00 Jedinstvo (GG) 2 : 1 Backovac Junajted
12.11.2017 13:30 Kupci 6 : 0 Ribnik
12.11.2017 13:30 Vinogradar 2 : 2 Sloga (M)
12.11.2017 13:30 FUD 0 : 0 13. April
12.11.2017 13:30 Donji Kopaonik 3 : 1 Parunovac
12.11.2017 13:00 Borac (K) 4 : 2 Mlava (ML)
12.11.2017 13:00 Budućnost (V) 3 : 1 Rudar (K)
12.11.2017 13:00 Radnik 3 : 2 Napredak 1936
12.11.2017 13:00 Mladost (B) 2 : 1 Trgovački
12.11.2017 13:00 Makce 3 : 0 Sloga (B)
12.11.2017 13:30 Rajko Mitić 1 : 4 Padež
12.11.2017 13:30 Borac 1 : 0 Zvezda
12.11.2017 13:30 Spartak 1 : 1 Senjak
12.11.2017 11:00 Jedinstvo 4 : 0 Vladimir Durković
12.11.2017 13:30 Stubal 3 : 5 OFK Ras
12.11.2017 13:30 Ibar 2 : 0 Rudar
12.11.2017 13:30 Mataruge 2 : 0 Granit
12.11.2017 13:30 Budućnost 3 : 1 Ribnica
12.11.2017 13:30 Popovići 4 : 3 Proleter
12.11.2017 13:30 Novi Pazar 1928 6 : 2 Borac
12.11.2017 13:30 Radnik 1 : 4 Real
12.11.2017 13:30 Polet 2 : 0 Omladinac
12.11.2017 13:00 Železničar 3 : 0 Lazarica
12.11.2017 13:00 Perućac 2 : 0 Višesava
12.11.2017 13:00 Jedinstvo 3 : 1 Prvi partizan
12.11.2017 13:00 Čajetina 1 : 0 Ariljska rampa
12.11.2017 13:00 Jasen 3 : 0 Omladinac
12.11.2017 13:00 Savinac 3 : 5 Polet
12.11.2017 13:30 Mladost 1 : 1 ZSK
12.11.2017 13:30 Ribnikar 2 : 1 Banjani
12.11.2017 13:30 Trlić 3 : 1 Tvrdojevac
12.11.2017 13:30 Kačer 1 : 2 OFK Jabučje
12.11.2017 13:30 Iskra 2 : 1 Tulari
12.11.2017 13:30 Brezovica 2 : 0 Tešnjar
12.11.2017 14:00 Sloboda 3 : 0 Partizan
12.11.2017 14:00 Šumadija 1934 2 : 2 Jadran
12.11.2017 14:00 Mladost 3 : 1 Sloga (D)
12.11.2017 14:00 Zastava 0 : 1 Erdoglija 1931
12.11.2017 14:00 Budućnost 3 : 2 Srbija
12.11.2017 14:00 Korićani 1 : 4 Borac (D)
12.11.2017 14:00 Kolonija 0 : 3 Vodojaža
12.11.2017 14:00 Kutlovo 3 : 0 Šumadinac (KG)
12.11.2017 13:30 Radnički 1924 7 : 0 Sloga
12.11.2017 13:30 Radnički 1947 4 : 1 Palilula
12.11.2017 13:30 Doljevac 1971 1 : 4 Orljane
12.11.2017 13:30 Zemljoradnik 0 : 0 Mladost (B)
12.11.2017 13:30 Morava (Ž) 0 : 4 Jedinstvo GVD
12.11.2017 13:30 Crvena zvezda 3 : 1 Moravac (Č)
12.11.2017 13:30 Stevan Nešticki 3 : 0 Vulkan 1963
12.11.2017 13:30 Mladost (L) 3 : 0 Crvena zastava
12.11.2017 13:30 Vrtište 1 : 2 Čegar 2013
12.11.2017 13:30 Jedinstvo (GM) 0 : 3 Morava
12.11.2017 13:30 Budućnost 1 : 4 Mladost (M)
12.11.2017 13:30 Proleter (DV) 4 : 1 Sloboda
12.11.2017 13:30 Bačka 1923 1 : 4 Tatra
12.11.2017 13:30 Proleter 1 : 1 Fruškogorski partizan
12.11.2017 13:30 Jedinstvo (G) 1 : 1 Sofeks
12.11.2017 13:30 Jedinstvo (R) 0 : 1 TSK
12.11.2017 13:30 OFK Sirig 5 : 0 Vinogradar
12.11.2017 13:30 OFK Rtanj 4 : 2 Sloga
12.11.2017 13:30 Mladost 1 : 1 Bučje
12.11.2017 13:30 Graničar 4 : 5 Trebič
12.11.2017 13:30 Malinik 3 : 0 Kosovo
12.11.2017 13:30 Rudar (VČ) 2 : 1 Midžor
12.11.2017 13:30 OFK 019 2 : 0 Osnić
12.11.2017 13:30 Rgotina 0 : 1 OFK Knjaz
12.11.2017 13:30 Radnički (L) 5 : 1 Omladinac
12.11.2017 Spartak 1 : 5 Omladinac
12.11.2017 Partizanski put 1 : 3 Kosovac
12.11.2017 Real 3 : 0 Pobeda
12.11.2017 NS Tatko 3 : 0 Dundjerski
12.11.2017 14:00 Vihor 8 : 0 Trešnjevka
12.11.2017 14:00 BSK Bujanovac 2 : 1 OFK Rota
12.11.2017 14:00 FSU Južna pruga 1 : 1 Biljači
12.11.2017 14:00 Pavlovac 1 : 3 OFK Alakince
12.11.2017 14:00 Mladost (B) 5 : 0 Čelik
12.11.2017 14:00 Radnički 2 : 3 Čaglavica
12.11.2017 14:00 Brezovica 4 : 3 Ugljare
12.11.2017 13:30 Mladost 0 : 0 Mlada krila
12.11.2017 13:30 Tavnik 2 : 2 Lasta
12.11.2017 13:30 Napredak 5 : 2 Jedinstvo (G)
12.11.2017 13:30 Borac (A) 2 : 1 Lazac
12.11.2017 13:30 Metalac 3 : 2 Gruža
12.11.2017 13:30 Kraljevo Hajduk 6 : 0 Magnohrom
12.11.2017 13:30 Mineral 2015 1 : 0 Partizan
12.11.2017 13:30 Šumadija 2 : 5 Omladinski
12.11.2017 13:30 Pomoravlje 1 : 0 Borac 1805
12.11.2017 13:30 Budućnost 5 : 0 Omladinac
12.11.2017 13:30 Istok 63 2 : 1 Moravac
12.11.2017 13:30 Ursule 6 : 4 Sloga
12.11.2017 13:30 Budućnost (Đ) 2 : 5 Vinorača
12.11.2017 13:30 Mladost (K) 6 : 0 Zenit
12.11.2017 13:30 Mladost (D) 5 : 0 Sinđelić 1934
12.11.2017 13:30 Šumadinac 0 : 3 Morava (KS)
12.11.2017 13:30 Morava (R) 3 : 1 Mladost (G)
12.11.2017 13:30 Mladost (T) 4 : 0 Kupinovac
12.11.2017 13:30 Šantarovac 3 : 1 Jedinstvo
12.11.2017 13:00 Mitros 2 : 2 Fruškogorac
12.11.2017 13:00 Hajduk 7 : 1 Graničar (K)
12.11.2017 13:00 OFK Zeka Buljubaša 0 : 1 Sloga
12.11.2017 13:00 Donji Srem 2015 0 : 0 Napredak
12.11.2017 10:00 Fruška Gora 2 : 1 Donji Petrovci
12.11.2017 13:00 Sloboda 1 : 2 Graničar (O)
12.11.2017 13:00 Mladost (B) 2 : 1 OFK Bikić
12.11.2017 13:00 OFK Brestač 1 : 3 Polet
12.11.2017 13:30 Ševac 2 : 0 Potporanj
12.11.2017 13:30 Borac (VG) 2 : 0 Janošik
12.11.2017 13:30 Polet 3 : 2 Partizan (K)
12.11.2017 13:30 Budućnost (A) 3 : 2 Ratar
12.11.2017 13:30 Borac (VS) 2 : 1 Karaš (K)
12.11.2017 13:30 Vinogradar 1 : 1 Dobrica
12.11.2017 13:00 Jadar 2 : 3 Velika Reka
12.11.2017 13:00 Prva Iskra 1 : 0 Rudar
12.11.2017 13:00 Jedinstvo (ZA) 3 : 0 Sloga (ST)
12.11.2017 13:00 Milan Orlić 3 : 0 Mladost (BR)
12.11.2017 13:00 Stolice 3 : 3 Sloga (LŠ)
12.11.2017 13:00 Antimon 2 : 2 7. Juli
12.11.2017 14:00 Dedinje 1 : 2 Rekreativo 011
12.11.2017 13:00 Posavac Tišma 5 : 0 Novi Beograd
12.11.2017 11:00 011 3 : 1 Ajaks
12.11.2017 13:00 Sveti Stefan 0 : 2 BUSK
12.11.2017 13:00 Mladi Proleter 5 : 2 Šećeranac Ada
12.11.2017 13:00 Crvenka 4 : 1 Zaklopača
12.11.2017 13:00 Poštar 1 : 5 Minel
12.11.2017 13:00 Hajduk 2 : 2 Umčari
12.11.2017 13:00 Podunavac 1 : 1 Pionir
12.11.2017 13:00 Siti Sport Klub 0 : 2 PKB (K)
12.11.2017 13:00 Partizan 3 : 0 Lepušnica
12.11.2017 13:00 Budućnost (ZM) 0 : 1 OFK Šabac
12.11.2017 13:00 Proleter 2 : 2 Sloga
12.11.2017 13:00 Drina 3 : 0 Cer
12.11.2017 13:00 Gorki 5 : 1 Torpedo 1924
12.11.2017 13:00 Hajduk Stanko 5 : 0 Premijer
12.11.2017 13:00 Omladinac 2013 1 : 2 Napredak
12.11.2017 13:00 Pocerina 0 : 3 Radnički
12.11.2017 13:00 Dobrava 1 : 4 Šipurske livade
12.11.2017 13:00 Mladost (PP) 2 : 1 Pričinović
12.11.2017 13:00 Karađorđe 5 : 0 Miloš Pocerac 2013
12.11.2017 13:00 Provo 2015 3 : 2 Sloga
12.11.2017 13:30 Moravac (P) 4 : 1 Omladinac
12.11.2017 13:30 Milanovo 1 : 3 Marjan MB
12.11.2017 11:00 Bratstvo 3 : 0 Sušica 2012
12.11.2017 13:30 Lemind 1953 6 : 0 Radnički
12.11.2017 13:30 Šumadija 0 : 0 Plantaža
12.11.2017 13:30 BSK 5 : 1 Gradac
12.11.2017 13:30 Real 1 : 1 OFK Morava
12.11.2017 13:00 Dimitrije Tucović 1 : 1 Crvena Jabuka
12.11.2017 13:00 Polet (T) 2 : 4 Kalenić
12.11.2017 13:00 OFK Stublenica 0 : 1 Polet (DL)
12.11.2017 13:00 Joševa 1 : 2 Čučuge
12.11.2017 13:00 Kolubara 2 2 : 1 Kotešica
12.11.2017 13:00 Milenko Pavlović 1 : 1 Stari drugari
12.11.2017 13:00 Mladost (L) 3 : 1 OFK Brđanac
12.11.2017 13:00 Mladost (VK) 2 : 1 Komanice
12.11.2017 11:00 Bujačić 1 : 3 Jadar 2013
12.11.2017 13:00 Rajac 6 : 0 Rakac Stave
12.11.2017 13:00 Borac 1 : 2 Polet
12.11.2017 13:30 Omladinac 1 : 3 Polet 57
12.11.2017 13:30 Beli Orlovi 2 : 1 Mladi Gorani
12.11.2017 13:30 Borac 1 : 1 Rubin (DS)
12.11.2017 13:30 Gradina 2 : 1 Varvarin
12.11.2017 13:30 14. Oktobar 0 : 3 Mladost (DK)
12.11.2017 13:00 1.Oktobar 1 : 3 Napredak Č
12.11.2017 13:00 Roham 3 : 5 Bega
12.11.2017 13:00 Omladinac 2 : 7 Napredak BT
12.11.2017 13:00 Budućnost 0 : 9 Delija
12.11.2017 13:00 Proleter 0 : 5 2. Oktobar
12.11.2017 14:00 OFK Žeželj 2 : 2 Seljak
12.11.2017 14:00 Vinogradi DB 3 : 4 Pobeda
12.11.2017 14:00 Bratstvo 1975 1 : 0 Divostin
12.11.2017 11:00 OFK Rutevac 1908 0 : 2 Borac
12.11.2017 13:30 Jastrebac 3 : 0 OFK Sloga
12.11.2017 11:00 OFK Draževac 2 : 1 Škriljac
12.11.2017 13:30 Pobeda 1976 6 : 3 Gredetin
12.11.2017 Dinamo 1923 1 : 3 Omladinac (D)
12.11.2017 Jedinstvo 0 : 0 Kordun
12.11.2017 Radnički 1918 6 : 2 Hajduk
12.11.2017 Aleksa Šantić 2 : 1 Omladinac (B)
12.11.2017 13:00 Jasenica 4 : 0 Vrbica
12.11.2017 13:00 Kopljari 1 : 0 Šamot
12.11.2017 10:00 B 2000 1 : 2 Kralj Petar I
12.11.2017 13:00 Sloga 0 : 1 Plaskovac
12.11.2017 10:00 Šumadinac 1 : 0 Brezovac
12.11.2017 13:00 Žika Marković Uča 1 : 0 Dunavac (P)
12.11.2017 13:00 Obilić (Ž) 2 : 1 Napredak 1934
12.11.2017 13:00 Napredak (P) 6 : 1 Radnički (P)
12.11.2017 13:00 Dizel 2 : 2 Sirakovo
12.11.2017 13:00 Stig 1955 1 : 0 Desine
12.11.2017 13:00 Radnički (K) 0 : 1 Manastirica
12.11.2017 13:00 BSK 1924 2 : 4 Omladinac (Š)
12.11.2017 13:00 Krilaš 0 : 1 Rade Milošević
12.11.2017 13:00 Napredak (S) 5 : 0 Omladinac (B)
12.11.2017 13:00 Integral 3 : 2 Mladost (R)
12.11.2017 14:00 OFK Rogača 2 : 1 Popović
12.11.2017 13:00 Miletić 3 : 1 Titel
12.11.2017 13:00 Čenej 2 : 0 Moskva
12.11.2017 13:00 Bačka 3 : 0 Susek
12.11.2017 13:00 Obilić 0 : 2 Borac
12.11.2017 13:00 Hajduk 0 : 7 Fruškogorac
12.11.2017 13:00 Dinamo 2 : 7 Centar
12.11.2017 13:00 Tromedja 0 : 4 Jadran
12.11.2017 13:00 Bačka 1 : 3 Tornjoš
12.11.2017 13:00 Šampion 1 : 2 Tisa
12.11.2017 13:00 Sloga 5 : 0 Hajduk
12.11.2017 13:00 Jedinstvo (M) 1 : 1 Slavija
12.11.2017 13:00 Graničar 2 : 0 Jedinstvo (SK)
12.11.2017 13:30 Budućnost 4 : 0 Krivaja
12.11.2017 13:30 Tomislavci 8 : 0 Sloboda
12.11.2017 13:30 Mladost Radost 4 : 1 Jedinstvo
12.11.2017 13:30 Pobeda 2 : 1 Eđšeg
12.11.2017 13:30 Obilić 2 : 1 Mladost
12.11.2017 13:30 Sloga 7 : 2 Mladost
12.11.2017 13:30 Temac 2 : 1 Sloboda
12.11.2017 13:30 Željuša 4 : 0 Pobeda
12.11.2017 13:30 Lokomotiva 0 : 1 Jerma
12.11.2017 13:30 Veliki Suvodol 1 : 6 Napredak
12.11.2017 13:30 Radnički 3 : 2 Prilike
12.11.2017 13:30 Voćar 2 : 2 Bratstvo
12.11.2017 13:30 Jedinstvo 4 : 0 Sloga
12.11.2017 13:30 Brezova 6 : 3 Gradina
12.11.2017 11:00 Vrelo 4 : 2 Jelica
12.11.2017 14:00 Morava (K) 5 : 1 Kej
12.11.2017 14:00 Gavrilo Princip 0 : 3 Rakova
12.11.2017 14:00 Lugovi 0 : 0 Malba
12.11.2017 14:00 Vujan 0 : 4 Prijatelji
12.11.2017 14:00 Morava (M) 2 : 2 Planinac
12.11.2017 14:00 Budućnost 5 : 0 Čačak 94
12.11.2017 13:00 Marjan 2 : 1 Mladost (R)
12.11.2017 13:00 BSK 2 : 2 Omladinac (V)
12.11.2017 11:00 Karađorđe (V) 3 : 0 Udarnik Trska 1947
12.11.2017 13:00 Sloga (M) 3 : 0 Partizan (BB)
12.11.2017 13:30 Mladost 09 0 : 3 Ozrem
12.11.2017 13:30 Takovski Ustanak 0 : 4 Jablanica
12.11.2017 13:30 Stella Rossa 1 : 8 Velereč 94
12.11.2017 13:30 Ozremica 3 : 1 Omladinac
12.11.2017 13:30 Lokomotiva 1 : 0 Pontes
12.11.2017 13:30 Koča Andjelković 4 : 2 Mala Vrbica
12.11.2017 13:30 Omladinac 4 : 1 Velika Vrbica
12.11.2017 13:30 Dunavac 2 : 6 Milutinovac
12.11.2017 13:30 Kladušnica 1 : 2 Lovćen
12.11.2017 13:30 Rtkovo 2 : 3 Egeta
12.11.2017 13:00 Borac 1 : 4 Napredak
12.11.2017 13:00 Dedinje 1 : 9 Omladinac
12.11.2017 13:00 OFK Student 0 : 3 Radnički PDM
12.11.2017 13:00 Rabrovac 1 : 2 Šepšin
12.11.2017 13:00 Vlaška 1950 5 : 1 Sloga
12.11.2017 13:00 Kosmajac 1 : 2 Markovac
12.11.2017 13:00 Rvati 2 : 0 Partizan
12.11.2017 13:00 Polet 1 : 1 Rojkovac
12.11.2017 13:00 Zadrugar 2 : 2 Ljubinić
12.11.2017 13:00 Jedinstvo 2 : 1 Belo Polje
12.11.2017 13:00 Duboko 5 : 2 Sloga
12.11.2017 14:00 Sečica 4 : 1 Duškovci
12.11.2017 14:00 Borac 2 : 1 Glumač
12.11.2017 14:00 Dobrinjac 1 : 3 Avijatičar
12.11.2017 14:00 Trešnjica 0 : 0 Bakionica
12.11.2017 14:00 Plavi Tok 3 : 0 Blagaja
12.11.2017 13:00 OFK Slavija 0 : 3 Sloga
12.11.2017 13:00 Hajduk Veljko 1934 0 : 1 Jezava
12.11.2017 13:00 Vučak 3 : 2 Budućnost
12.11.2017 13:00 Kolarac 2 : 4 Omladinac
12.11.2017 13:00 Drugovac 1 : 1 Petlić SD 026
12.11.2017 13:00 Petrijevac 2 : 2 Lunjevac
12.11.2017 14:00 Gol 0 : 3 Rtanj
12.11.2017 13:00 GP Zlatibor 4 : 1 Kriva Reka
12.11.2017 13:30 Čarapan 1 : 2 Borac
12.11.2017 13:30 Meševo 4 : 1 Mladost VPD
12.11.2017 13:30 Mudrakovac 0 : 0 Sebečevac
12.11.2017 13:30 Jedinstvo 1936 3 : 0 Bukovica
12.11.2017 13:30 Padina 4 : 2 Sloga
12.11.2017 10:00 Banaćanin 1 : 2 Arbanasce
12.11.2017 10:00 Koprijan 0 : 1 Jugovići
12.11.2017 13:00 Dragojevac 2 : 5 Hajduk
12.11.2017 10:00 Petrovac 74 1 : 0 Skupljen 2013
12.11.2017 10:00 Torpedo 4 : 1 Verko
12.11.2017 13:00 Polet 2 : 2 Mladost (Z)
12.11.2017 10:00 Sloga (R) 2 : 2 Sparta
12.11.2017 13:00 Budućnost 6 : 3 Jedinstvo
12.11.2017 13:00 Razvitak 3 : 0 Donja Mutnica
12.11.2017 13:00 Heroj 0 : 3 Napredak (St)
12.11.2017 13:00 Napredak (Sv) 4 : 3 BSK Buljane
12.11.2017 13:00 ISK Izvor 3 : 3 Sloboda
12.11.2017 10:00 Jašunja 3 : 0 Moravac
12.11.2017 11:00 Mladost (K) 0 : 2 Navalin
12.11.2017 11:00 Badince 5 : 0 Atletiko
12.11.2017 11:00 Rudar 1973 2 : 7 Nomanica
12.11.2017 11:00 Omladinac 0 : 0 Brgule
12.11.2017 11:00 Strelac 001 3 : 0 Sloga
12.11.2017 11:00 Murgaš 2012 1 : 2 OFK Takovo
12.11.2017 11:00 Kolubara 1 : 0 Vukona
12.11.2017 11:00 Jedinstvo 6 : 0 Zvizdar 2012
12.11.2017 11:00 Dokmir 3 : 4 Pambukovica
12.11.2017 13:30 Mladi Radnik 2 : 0 Orlovi
12.11.2017 13:00 Mlava (B) 1 : 0 Vihor
12.11.2017 13:00 Beli Orao 2 : 0 Metalac
12.11.2017 13:00 Pobeda (SK) 2 : 2 Vojvoda Milenko
12.11.2017 13:00 Borac 2016 3 : 0 Usije
12.11.2017 13:00 Barič 0 : 1 Polet
12.11.2017 13:00 Mrčkovac 1 : 1 Električar
12.11.2017 13:00 Dobra 4 : 0 OFK Vinci
12.11.2017 10:00 Jarmenovci 3 : 1 Mladost (J)
12.11.2017 13:00 Lazarevac 0 : 3 Dimitrije Tucović
12.11.2017 11:00 Sava 1 : 1 Korman
12.11.2017 11:00 Žabar 3 : 1 Borac BTG
12.11.2017 11:00 Galeb 3 : 2 Mladost
12.11.2017 13:30 Karaš 4 : 1 Omladinac
12.11.2017 13:30 Hajduk 2 : 1 Banat (D)
12.11.2017 11:00 Napredak 1927 1 : 7 Jedinstvo (S)
12.11.2017 11:00 Stig (C) 1 : 1 Sloga 1945
12.11.2017 13:00 Karađorđe 2013 5 : 0 Mladost (K)
12.11.2017 11:00 Polet (K) 0 : 2 Globoder
12.11.2017 11:00 Mladost 2015 1 : 7 Grkljane
12.11.2017 13:30 Vratare 1 : 1 Modrica
12.11.2017 13:30 Kruševica 1 : 5 Štitari
12.11.2017 13:00 Bokelj 1 : 4 Berane
12.11.2017 13:00 Čelik 0 : 4 Mornar
12.11.2017 13:00 Jedinstvo 2 : 0 Cetinje
12.11.2017 13:00 Jezero 1 : 0 OFK Mladost Lješkopolje 1970
12.11.2017 13:00 Lovćen 3 : 1 Ibar
12.11.2017 13:00 Otrant 2 : 1 Igalo
12.11.2017 12:00 Kom Eurozox 2 4 : 2 Karioke
12.11.2017 14:30 Drezga 1 : 0 Ribnica
12.11.2017 13:30 Zvijezda 09 0 : 0 Sutjeska
12.11.2017 13:00 Požarevac 3 : 0 Napredak
12.11.2017 13:15 Lavice Dubočica 3 : 1 Karađorđe
12.11.2017 13:00 Šumadija 1903 3 : 0 Polet
12.11.2017 12:30 Radnički (NB) 5 : 0 IM Rakovica
12.11.2017 13:00 IMT 1 : 3 Brodarac 2
12.11.2017 09:00 Zemun 4 : 0 Grafičar
12.11.2017 13:00 Jasenica 2017 4 : 0 Karadjordje
12.11.2017 10:00 Balkan 2 : 2 Novi Beograd
12.11.2017 14:00 GSP Polet 2 : 0 Zvezdara
12.11.2017 10:00 Radnički (SM) 4 : 0 Crvena zvezda
12.11.2017 10:00 TSC 14 : 0 ŽAK junior
12.11.2017 10:00 Bačka (BP) 5 : 2 Radnički (S)
12.11.2017 10:00 Begej 1 : 2 BAK
12.11.2017 10:00 Radnički (Zr) 8 : 0 Železničar
12.11.2017 10:00 Teleoptik 0 : 2 OFK Beograd
12.11.2017 10:00 Novi Pazar 2 : 1 Spartak
12.11.2017 14:00 Zemun 2 : 1 Radnički (N)
12.11.2017 09:00 Internacional 1 : 5 Teleoptik
12.11.2017 09:30 Radnički (NB) 5 : 1 Radnički (O)
12.11.2017 09:00 011 0 : 1 BSK 1925
12.11.2017 16:30 IMT 0 : 2 Borča
12.11.2017 12:00 Apolon 4 : 1 Sloga
12.11.2017 11:00 Šumadija 1903 2 : 2 Sport Klub 99
12.11.2017 13:00 Slavija 1 : 4 AS
12.11.2017 11:00 Bačka 1901 0 : 1 Bačka (BP)
12.11.2017 12:00 Bečej 1918 0 : 2 Hajduk junior
12.11.2017 13:00 Zabrezje 3 : 1 Rvati
12.11.2017 10:00 Jedinstvo 4 : 2 Strelac
12.11.2017 10:00 Polet 4 : 2 Crvena Zastava
12.11.2017 16:30 OFK Beograd B MK 2 : 2 011 MK
12.11.2017 10:00 Lola MK : Kolubara MK
12.11.2017 11:00 Obrenovac 1905 MK 1 : 4 DIF MK
12.11.2017 16:30 Zemun MK 9 : 2 IMT
12.11.2017 11:00 Rad B MK 2 : 0 Voždovac B MK
12.11.2017 13:00 Rad V MK 0 : 2 Institut MK
12.11.2017 09:30 OLE MK 1 : 1 OFK Beograd MK
12.11.2017 11:00 Rakovica MK 9 : 1 Banja MK
12.11.2017 09:30 Studenski grad MK 3 : 1 Sinđelić MK
12.11.2017 09:00 BSK Borča MK 1 : 2 Radnički NB MK
12.11.2017 11:30 Voždovac MK 2 : 1 Lokomotiva MK
12.11.2017 10:00 Čukarički MK 3 : 1 OFK Beograd MK
12.11.2017 11:00 Mladenovac MK 0 : 2 Brodarac MK
12.11.2017 12:00 OFK Vršac 2 : 3 Radnički (Zr)
12.11.2017 12:00 Dinamo 1945 0 : 0 Proleter 2006
12.11.2017 10:00 Šumadija (A) 0 : 0 Cepelin 026
12.11.2017 Sloga 33 0 : 3 Pinkum
12.11.2017 13:00 Sinđelić 3 : 2 Studentski Grad
12.11.2017 10:30 011 MK 1 : 2 DIF MK
12.11.2017 09:00 Voždovac MK 2 : 2 Čukarički MK
12.11.2017 11:30 Zemun MK 5 : 0 Radnički (O) MK
12.11.2017 09:00 Internacional MK 1 : 0 OFK Beograd MK
12.11.2017 09:00 Rad MK 0 : 2 Crvena zvezda MK
12.11.2017 10:00 Partizan MK 3 : 0 Radnički (NB) MK
12.11.2017 11:00 BSK Borča MK 2 : 0 Brodarac MK
12.11.2017 09:00 Studentski Grad MK : Vrčin MK
12.11.2017 09:00 PKB MK 0 : 0 Brodarac MK
12.11.2017 14:00 Radnički PDM MK 1 : 0 Voždovac MK
12.11.2017 11:00 OFK Beograd MK 0 : 0 Olimpik MK
12.11.2017 09:00 Bačka 1901 0 : 1 Njerš Ištvan
12.11.2017 10:00 Radnički 1905 1 : 0 Arena Su
12.11.2017 10:00 Kiker 1 : 0 Apolon
12.11.2017 10:00 Srem 0 : 1 Prof. Bolesnikov
12.11.2017 10:00 Arena Su 4 : 1 Tekstilac
12.11.2017 10:00 Bečej 1918 1 : 0 Hajduk junior
12.11.2017 10:00 Radnički (K) 3 : 5 Mundial
12.11.2017 14:00 Graficar 2 : 5 Novi Beograd
12.11.2017 10:00 OFK Vršac 2 : 6 Radnički (Zr)
12.11.2017 10:00 Dinamo 1945 12 : 0 Proleter 2006
12.11.2017 14:00 Crvena zvezda MML MK 5 : 4 BSK 1926 MK
12.11.2017 10:00 Petlić MK 2 : 1 Trijumf MK
12.11.2017 09:30 Ole MK 1 : 2 Rakovica MK
12.11.2017 Kostolac 2008 0 : 3 Borac
12.11.2017 14:00 Radnički 2012 3 : 0 Majdanpek
12.11.2017 20:00 Zemun 16 : 0 Sloga Radnički
12.11.2017 13:45 OFK Beograd 8 : 0 Radnički (O)
12.11.2017 10:00 Kolubara 0 : 1 Voždovac
12.11.2017 09:00 OLE 2 : 0 Radnički (NB)
12.11.2017 10:00 Sindjelic 2012 1 : 5 Jedinstvo
12.11.2017 14:30 Srem 4 : 5 IMT
12.11.2017 11:00 Palilulac 1 : 1 Beograd 1929
12.11.2017 13:00 Varga 0 : 2 GSP Polet
12.11.2017 10:00 Posavac Tisma 2 : 1 Urovci
12.11.2017 10:00 Omladinac 7 : 2 Sloga
12.11.2017 10:00 Skela 11 : 0 Zvezda
12.11.2017 10:00 Buducnost 6 : 0 Partizan

Košarka

12.11.2017 17:00 Crvena zvezda MTS 84 : 77 FMP
12.11.2017 21:00 Union Olimpija 94 : 85 MZT Skopje Aerodrom
12.11.2017 19:00 Budućnost VOLI 66 : 60 Cedevita
12.11.2017 18:30 Dunav 88 : 85 Metalac
12.11.2017 13:00 Mladost Admiral 90 : 93 Dynamic
12.11.2017 17:00 Novi Pazar 88 : 84 Napredak Bosphorus
12.11.2017 17:30 Mladost Veternik 81 : 73 Futog Tupanjac MD
12.11.2017 18:30 Kris Kros 76 : 67 Dunav 2014
12.11.2017 18:00 Student 88 : 73 Radnički VA
12.11.2017 18:00 Železničar 94 : 61 Prva Petoletka
12.11.2017 18:30 Niš 73 : 60 Jastrebac
12.11.2017 18:00 Jugbasket 78 : 72 Prokuplje
12.11.2017 18:00 Sokobanja 58 : 86 Radnik
12.11.2017 14:00 Slodes 74 : 78 BKK Radnički
12.11.2017 20:20 Ras 65 : 74 Beko
12.11.2017 16:30 Borac 96 : 65 Radnički (O)
12.11.2017 14:30 Zemun Fitofarmacija 79 : 84 Torlak
12.11.2017 14:30 Borča 87 : 75 BASK
12.11.2017 19:00 Tisa 64 : 81 Petrovgrad
12.11.2017 20:30 Crvenka 71 : 81 Karađorđevo
12.11.2017 16:30 Spartak OKK 78 : 77 Budućnost (NS)
12.11.2017 13:30 Šabac 75 : 76 M015
12.11.2017 20:30 Mix 52 : 92 Loznica
12.11.2017 18:00 Vladimirci 79 : 47 Mladost 2014
12.11.2017 19:00 Železničar 85 : 53 Rađevac
12.11.2017 17:00 Ivanjica 96 : 88 Čačak 94
12.11.2017 20:00 Svilajnac 106 : 65 Trepča
12.11.2017 13:30 Bane 55 : 60 Stari Ras
12.11.2017 14:00 Actavis Academy 92 : 60 Zicer
12.11.2017 16:00 Kuršumlija 50 : 69 Mladost
12.11.2017 16:30 Vlasotince 82 : 90 Đerdap
12.11.2017 17:15 Vitez 83 : 81 Zvezdara
12.11.2017 15:20 Umka 2009 86 : 55 Barajevo Bambi
12.11.2017 21:30 Vizura 77 : 83 Barajevo
12.11.2017 20:30 Radivoj Korać 73 : 70 Šabac
12.11.2017 16:00 Ljubovija 88 : 37 Play Off
12.11.2017 16:30 Bagdala 64 : 79 Radnički 2016
12.11.2017 17:30 Radnički (KG) 105 : 55 Hajduk Veljko
12.11.2017 17:00 Njegoš 25 : 56 Girl Basket
12.11.2017 20:30 Bežanija 49 : 89 Stara Pazova
12.11.2017 15:00 Proleter (NS) 54 : 96 Crvena zvezda 2

Odbojka

12.11.2017 19:00 Spartak (Lj) 3 : 2 Niš
12.11.2017 20:00 Futog 0 : 3 Borac (St)
12.11.2017 17:00 Užice 2 : 3 Novi Sad
12.11.2017 16:00 Borac 3 : 1 Bavanište
12.11.2017 17:00 Timok 1 : 3 Dubočica
12.11.2017 14:30 Antena 1 : 3 Ribnica 2
12.11.2017 12:00 Lotus 3 : 2 Gračanica
12.11.2017 20:30 Desetka 3 : 1 Vranje
12.11.2017 17:00 MOK Topličanin 97 3 : 0 Hajduk Veljko
12.11.2017 12:30 Botafogo 0 : 3 Proleter
12.11.2017 20:00 Vojvodina NS Seme 2 1 : 3 Dunav Volley
12.11.2017 19:00 Šumadija 3 : 0 Mladi Radnik 2
12.11.2017 19:00 Karađorđe 3 : 2 Rudar
12.11.2017 16:30 Knjaževac 3 : 0 Hajduk Veljko 2
12.11.2017 18:00 Viner 0 : 3 Dunav Stars
12.11.2017 16:00 Metalac Takovo 2 1 : 3 VA 014 Gorenje 2
12.11.2017 12:30 Futog 0 : 3 Gimnazijalac
12.11.2017 18:00 Ub 3 : 0 Smederevo
12.11.2017 17:00 Omladinac 3 : 1 Jedinstvo (U)
12.11.2017 15:30 Spartak (Lj) 3 : 1 Kralj
12.11.2017 15:00 Kraguj-Radnički 0 : 3 Srbijanka 014
12.11.2017 13:00 Jagodina 0 : 3 Inđija
12.11.2017 17:00 Kuršumlija 3 : 2 Paraćin
12.11.2017 18:30 Desetka 0 : 3 Panda
12.11.2017 16:00 Aleksinac 1 : 3 Pirot
12.11.2017 15:00 Stampedo 3 : 2 Hajduk Veljko
12.11.2017 16:00 Tutin 3 : 0 Novi Pazar
12.11.2017 16:30 Mokra Gora 3 : 0 Tara
12.11.2017 17:00 Elan Volej 0 : 3 Novi Sad
12.11.2017 16:30 Mladost (NP) 3 : 1 Lavice 07
12.11.2017 14:00 Odbojka 013 0 : 3 Ruma
12.11.2017 14:30 Tehničar 0 : 3 Šumadija
12.11.2017 14:00 Knjaževac 3 : 0 Bor 2
12.11.2017 15:00 Viner 0 : 3 Đerdap
12.11.2017 13:00 CVS 3 : 0 Libero
12.11.2017 18:30 Žabalj Volej 0 : 3 Klek Srbijašume 2
12.11.2017 19:00 Dunav 2 : 3 Banat
12.11.2017 13:00 Trijumf 2013 3 : 2 Blok Aut
12.11.2017 18:00 Beočin 0 : 3 Štrand Volej
12.11.2017 15:30 Mladost 3 : 2 Grbić
12.11.2017 17:00 Slavija 2 : 3 Bečej
12.11.2017 14:00 Proleter 2 : 3 Merkur
12.11.2017 09:30 Pionir 0 : 3 AS
12.11.2017 12:00 BG Volley 0 : 3 Akademija Singidunum
12.11.2017 14:30 Lucky Star 0 : 3 Crvena zvezda
12.11.2017 15:15 Mladenovac 0 : 3 Železničar
12.11.2017 12:45 Radnicki 3 : 0 Dunav
12.11.2017 09:15 Imlek 3 : 0 Vizurine Ajkulice
12.11.2017 11:00 Beograd 3 : 0 Lucky Star
12.11.2017 09:15 TENT 3 : 1 Roda
12.11.2017 12:20 Sterija 3 : 0 AS
12.11.2017 11:00 AS Batajnica 3 : 0 Volleyland
12.11.2017 12:45 Crvena zvezda 3 : 2 Kralj
12.11.2017 14:30 Blok Aut 2 : 3 Partizan
12.11.2017 14:05 Železnik 2012 3 : 0 SPAS
12.11.2017 14:05 Vizurine Ajkulice 3 : 0 Novi Beograd
12.11.2017 12:20 Feniks Čukarički 3 : 2 Akademija Singidunum

Rukomet

12.11.2017 19:00 Partizan 26 : 20 Spartak Vojput
12.11.2017 18:00 Crvena zvezda 27 : 29 Železničar 1949
12.11.2017 10:30 Srem SM 29 : 28 Mladost (V)
12.11.2017 16:00 Metalac 36 : 27 Sloga
12.11.2017 19:00 Trepča 25 : 21 Goč Merkur
12.11.2017 19:00 Pobednik 30 : 28 Mladost
12.11.2017 18:00 Smederevo 20 : 24 Metalac Gorenje
12.11.2017 17:00 Metaloplastika 2 34 : 31 PKB
12.11.2017 20:00 Rtanj 28 : 26 Paraćin
12.11.2017 19:00 Vlasotince 34 : 37 Žitorađa
12.11.2017 19:00 Pirot 30 : 27 Jastrebac
12.11.2017 19:00 Radnički 30 : 27 Hisar
12.11.2017 14:00 Nova Pazova 1957 25 : 25 Radnički 1958
12.11.2017 18:00 Potisje Pleteks 34 : 16 Zrenjanin
12.11.2017 15:00 Titel 32 : 35 Budućnost
12.11.2017 19:00 Somborelektro 24 : 17 PIK Prigrevica
12.11.2017 15:00 Slavija 33 : 20 ORK Pančevo
12.11.2017 17:00 Sloga 2 Zmart Force 16 : 18 Beli andjeo
12.11.2017 19:00 Jagodina 25 : 26 Majdanpek
12.11.2017 18:00 Palanka 31 : 25 Umčari
12.11.2017 17:00 Gučevo 23 : 36 Prva Iskra Barič
12.11.2017 20:30 Barič 25 : 29 Rakovica
12.11.2017 17:00 Lazarevac 31 : 23 Loznica 2
12.11.2017 12:00 Dubočica 54 - 2 39 : 32 Vranje 1957 - 2
12.11.2017 19:30 Kolubara 34 : 28 Loznica
12.11.2017 17:00 Proleter 39 : 28 Morava
12.11.2017 19:30 Mačva 33 : 28 Vrbas Petrol
12.11.2017 20:00 Novi Pazar 32 : 25 Priboj
12.11.2017 15:00 Grafičar 23 : 24 Rusin
12.11.2017 15:30 Omladinac 33 : 17 Radnički
12.11.2017 17:00 Glogonj 15 : 21 Unirea
12.11.2017 17:30 Dolovo 23 : 14 Vladimirovac
12.11.2017 13:00 Kolubara 2 30 : 26 Rakovica 2
12.11.2017 13:30 Junior 17 : 28 MRK Crvena Zvezda 2
12.11.2017 16:00 Požarevac 22 : 19 Pirot
12.11.2017 16:30 Pančevo 29 : 22 Halas Jožef
12.11.2017 19:00 Mokrin 28 : 22 Temerin
12.11.2017 18:00 Laki 28 : 25 Radnički
12.11.2017 15:00 Mladost 30 : 27 Deronje
12.11.2017 17:00 Rtanj 24 : 31 Naisa 2
12.11.2017 17:30 Đerdap 22 : 28 Radnički
12.11.2017 16:00 Jagodina 2 21 : 22 Dubočica
12.11.2017 15:00 Topličanin 25 : 25 Žitorađa
12.11.2017 17:30 Loznica Grad 31 : 29 ORK Loznica
12.11.2017 18:30 Radnički (O) 21 : 39 ORK Beograd
12.11.2017 18:00 Rudar 17 : 19 Beograd
12.11.2017 15:00 Klenak 09 24 : 29 Srem
12.11.2017 21:00 Crvena Zvezda 20 : 31 Voždovac 1955 2
12.11.2017 18:00 VGSK 27 : 17 Radnički BG
12.11.2017 19:00 Zaječar 1949 - 2 26 : 22 Remesiana

Futsal

12.11.2017 20:00 RB 1 : 3 Kalča
12.11.2017 20:00 Nova Pazova 0 : 3 Ekonomac
12.11.2017 19:00 Jastrebac 5 : 5 Deus
12.11.2017 18:30 Put-inženjering 0 : 1 Srpska
12.11.2017 18:00 Ekonomist 3 : 4 Ivanjica
12.11.2017 17:00 Leteći Holandjanin 4 : 1 Pčinja
12.11.2017 19:00 Hajduk 2 : 5 Novi Sad
12.11.2017 21:00 Sombor 5 : 2 Tango
12.11.2017 18:00 Kosjerić 2 : 3 Ekonomac 2
12.11.2017 19:00 Raška 8 : 0 Partenon
Još uvek je,posle utakmice koju izgubismo,važnije šta su drugi rekli ili uradili.od toga da smo loše igrali i kako će mo protiv Brazila.Baš onako po naški.O tome će se pričati uskoro u "Ruskoj bajci" na RTS-u pošto se znalci vraćaju kući pa će studio biti pun "znalaca"
Vova Vova i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Eto kratko se radovasmo,srpski fudbal je ponovo na svom mestu-na kolenima.Mediji,naročito rts se ovih dana više bave vanfudbalskim nego događanjima na terenu.Važno im je kakve su boje dresovi hrvatske,šta pevaju kako izgledaju samo ne to da su nokautirali Argentince.Važno je proširiti malo mržnju pričama o nekim navodnim provokacijama naturalizovanih švajcaraca,orlovima,pričati o biografiji nemačkog sudije i njegovom ne-postojećem penalu ..... Samo nije važno to da ta naša ekipa poslednjih godina i kad pobeđuje i kad gubi to čini bez igre,njenim preskakanjem kao u poslednjim minutima,jer nema odavno vođu ,dirigenta na sredini možda još iz vremena Piksija ako pričamo o srpskim fudbalerima.Nemoguće je da nisu fizički spremni,a trče samo na mahove,znači li to da neće,fali li im motivacija.Razni treneri nazovi stručni ljudi neće da pričaju o manama naše igre,pričju lepo kad pobedimo a posle poraza ne znaju šta bi pametno rekli.Samo treba pogledati fifa statistiku sa sinoćne utakmice i sve će biti jasno.
Hammer16 Hammer16 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu