XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 476 utakmica za dan
Nedelja, 26 Novembar 2017

Fudbal

26.11.2017 17:00 Partizan 1 : 1 Spartak ŽK
26.11.2017 15:00 Čukarički 1 : 2 Crvena zvezda
26.11.2017 13:00 Radnički (P) 1 : 0 Sloboda
26.11.2017 13:00 Dinamo 1 : 0 Radnički 1923
26.11.2017 13:00 Budućnost 1 : 1 Novi Pazar
26.11.2017 13:00 Metalac 3 : 0 Sinđelić
26.11.2017 13:00 ČSK Pivara 5 : 1 Jagodina
26.11.2017 11:00 Jedinstvo Putevi 0 : 0 Smederevo 1924
26.11.2017 13:00 Tutin 0 : 4 Šumadija (A)
26.11.2017 13:00 Železničar 1 : 2 Polet
26.11.2017 13:00 Tabane 1970 2 : 1 Rtanj
26.11.2017 11:00 Car Konstantin 0 : 2 Trajal
26.11.2017 13:00 Borac (S) 1 : 2 Bečej 1918
26.11.2017 13:00 Dunav 1 : 1 Omladinac (NB)
26.11.2017 13:00 Železničar 4 : 1 Radnički (ZR)
26.11.2017 11:00 Žarkovo 4 : 2 Jedinstvo
26.11.2017 13:00 Stepojevac Vaga 0 : 5 Lokomotiva
26.11.2017 13:00 BSK Batajnica 1 : 1 Grafičar
26.11.2017 13:00 Sušica 3 : 2 Slavija
26.11.2017 13:00 Bane 1 : 1 Radnički (K)
26.11.2017 13:00 Karađorđe (R) 1 : 1 Takovo
26.11.2017 13:00 Orlovac 2 : 0 Trepča
26.11.2017 13:00 Dragačevo 0 : 3 LFK Mladost
26.11.2017 13:00 Zvižd 4 : 3 Napredak
26.11.2017 13:00 Mladi radnik (R) 3 : 0 Homoljac
26.11.2017 13:00 Mladi borac 3 : 2 Udarnik
26.11.2017 13:00 Šumadija 5 : 2 Petar Dobrnjac
26.11.2017 13:00 Proleter 1976 3 : 0 Morava (VP)
26.11.2017 13:00 Sloga (S) 3 : 2 Zadrugar
26.11.2017 13:00 OFK Osečina 0 : 4 Polimlje
26.11.2017 13:00 Borac 2 : 2 OFK Divci
26.11.2017 13:00 Vlasina 1 : 0 Budućnost (O)
26.11.2017 13:00 Vranjska Banja 1 : 1 OFK Brzi Brod
26.11.2017 13:00 Jablanica 0 : 4 Tanasko Rajić
26.11.2017 13:00 OFK Niš 2 : 1 Pčinja
26.11.2017 13:00 Timočanin 4 : 1 Rudar Alpos
26.11.2017 13:00 Bukovik 3 : 0 Brodoremont
26.11.2017 13:00 Moravica 3 : 4 Kablovi
26.11.2017 11:00 Sloga 0 : 1 Svrljig
26.11.2017 13:00 Majdanpek 2 : 0 Šarbanovac
26.11.2017 13:00 Bošnjane 2 : 0 Napredak
26.11.2017 13:00 Žitorađa 3 : 0 Poljoprivrednik
26.11.2017 13:00 Jedinstvo 1 : 2 Kopaonik
26.11.2017 13:00 Sloga (Ć) 0 : 5 SFS Borac
26.11.2017 13:00 Mladost (O) 0 : 1 OFK Vršac
26.11.2017 13:00 Vojvodina 1928 3 : 0 Proleter
26.11.2017 13:00 ŽAK 3 : 4 Sloga
26.11.2017 13:00 Borac (NS) 2 : 0 Index
26.11.2017 13:00 Sremac 0 : 3 Borac (Š)
26.11.2017 13:00 Kupinovo 1 : 0 Jugović
26.11.2017 13:00 Hajduk (B) 2 : 1 Podunavac
26.11.2017 10:00 Kabel 2 : 0 OFK Slavija
26.11.2017 13:00 Tekstilac 1 : 0 Bačka (P)
26.11.2017 13:00 Tisa 5 : 0 Budućnost (G)
26.11.2017 13:00 Preporod 4 : 0 Mladost Apa
26.11.2017 13:00 Mladost (BP) 5 : 0 Zadrugar
26.11.2017 11:00 Brodarac 5 : 0 Rakovica
26.11.2017 13:00 Zvezdara 2 : 2 Napredak
26.11.2017 10:00 Borac 2 : 0 Milutinac
26.11.2017 13:00 Turbina 0 : 1 Hajduk
26.11.2017 13:00 Sremčica 2 : 1 Srem
26.11.2017 13:00 Budućnost 1 : 2 Torlak
26.11.2017 13:00 Vojvodina (B) 1 : 6 Vojvodina (NM)
26.11.2017 13:00 Crvena zvezda (VS) 2 : 0 Naftagas (E)
26.11.2017 13:00 Crvena Zvezda (RS) 5 : 0 Naftagas (B)
26.11.2017 13:00 Omladinac FAM 1 : 3 Banat
26.11.2017 13:00 Rusanda 3 : 1 Lehel
26.11.2017 13:00 Borac 8 : 1 Bilećanin
26.11.2017 13:00 OFK Tekstilac 4 : 3 Hajduk
26.11.2017 13:00 Mladost (S) 2 : 2 Kolare
26.11.2017 13:00 Partizan 3 : 2 OFK Bratstvo
26.11.2017 13:00 Bratstvo 2 : 0 OFK Batinac
26.11.2017 13:00 Mladi radnik 0 : 3 Resavac
26.11.2017 13:00 Kušiljevo 0 : 2 Dragocvet
26.11.2017 13:00 Juhor 1 : 3 Rembas
26.11.2017 13:00 Vojvodina (S) 0 : 1 Borac (St)
26.11.2017 13:00 Vojvodina (Cr) 1 : 0 BAK
26.11.2017 13:00 Vulturul 1 : 1 Jedinstvo (V)
26.11.2017 13:00 Strela 4 : 0 Jedinstvo Stević
26.11.2017 13:00 Vojvodina (CC) 5 : 0 Jugoslavija
26.11.2017 13:00 Radnički (B) 0 : 1 Dolina
26.11.2017 13:00 Železničar 0 : 2 Borac (M)
26.11.2017 13:00 Ljukovo 0 : 4 Hrtkovci
26.11.2017 13:00 Budućnost 1 : 3 1. Maj Ruma
26.11.2017 13:00 Jadran 2 : 0 Sloboda (DT)
26.11.2017 13:00 Sutjeska 5 : 0 Napredak
26.11.2017 13:00 OFK Vrbas 2 : 0 Horgoš 1911
26.11.2017 13:00 Proleter (NJ) 1 : 2 Iskra
26.11.2017 13:00 Senta 2 : 0 Panonija IM Topola
26.11.2017 13:00 Polom 3 : 1 BSK
26.11.2017 13:00 Branik 3 : 0 Čubra
26.11.2017 13:00 Radnički 4 : 1 Rudna Glava
26.11.2017 13:00 Krivelj 1 : 1 Zlot
26.11.2017 13:00 Nemetali 1 : 4 Slatina
26.11.2017 13:00 Majur 1 : 4 Jedinstvo 1945 (VL)
26.11.2017 13:00 Mladi Borac 1 : 3 Cer
26.11.2017 13:00 Mladost (PR) 3 : 2 Mačva 2005
26.11.2017 13:00 Jedinstvo (ŠT) 4 : 1 Cerić
26.11.2017 13:00 Radnički Šabački 3 : 2 Vidojevica
26.11.2017 13:00 Sloga 2 : 1 Sindjelić
26.11.2017 13:00 Duško 4 : 2 Mladost (DD)
26.11.2017 13:00 Vinča 3 : 3 Bare
26.11.2017 13:00 Trnava 3 : 1 Mladost MG
26.11.2017 13:00 Borac 1 : 1 ŽSK
26.11.2017 13:00 Aranđelovac 1 : 1 Banja
26.11.2017 13:00 Partizan 2 : 1 Prvi srpski ustanak
26.11.2017 13:00 Šatornja 1 : 5 Šumadinac
26.11.2017 13:00 Omladinac (DR) 1 : 0 BSK
26.11.2017 13:00 Bobište 4 : 0 Jedinstvo (Š)
26.11.2017 13:00 OFK Brza 5 : 1 Mladost (V)
26.11.2017 13:00 Polet 4 : 3 Umac
26.11.2017 13:00 Čekmin 0 : 2 Jedinstvo (GS)
26.11.2017 13:00 Jedinstvo (G) 2 : 1 Mladi borac
26.11.2017 13:00 Zloćudovo 4 : 2 Železničar
26.11.2017 13:00 Kumarevo 65 1 : 6 Sloga
26.11.2017 13:00 Progres 1 : 6 Vučje
26.11.2017 13:00 Pobeda 3 : 0 7. Juli
26.11.2017 13:00 SASK 1 : 0 Osipaonica
26.11.2017 13:00 Vrbovac 2 : 4 Crvena zvezda
26.11.2017 13:00 Šumadija 2 : 3 Polet
26.11.2017 13:00 Cerovac 2 : 3 Proleter 1947
26.11.2017 13:00 Sloga 2 : 0 Obilić
26.11.2017 13:00 Podunavac 9 : 1 Radnik
26.11.2017 13:00 Sloboda 0 : 0 Borac
26.11.2017 14:00 Napredak 3 : 0 Jedinstvo (K)
26.11.2017 14:00 Šumadija 1923 1 : 5 Slatina
26.11.2017 14:00 Zadrugar 1 : 3 Mladost (P)
26.11.2017 14:00 Rudar 3 : 0 Spartak
26.11.2017 14:00 Lunjevica 1 : 0 Parmenac
26.11.2017 14:00 Brezak 1936 2 : 6 Omladinac (Z)
26.11.2017 14:00 Jedinstvo (GG) 2 : 3 Polet (T)
26.11.2017 14:00 Backovac Junajted 2 : 2 Prijevor
26.11.2017 13:00 Sloga (D) 2 : 1 Naupare
26.11.2017 13:00 Šanac 0 : 1 Čitluk
26.11.2017 13:00 Kupci 4 : 1 Knez Lazar 2015
26.11.2017 13:00 FUD 4 : 0 Ribnik
26.11.2017 13:00 Donji Kopaonik 1 : 0 Sloga (M)
26.11.2017 13:00 Juhor 2 : 1 13. April
26.11.2017 13:00 Jastrebac 3 : 0 Mačkovac
26.11.2017 13:00 Šumadija 1934 1 : 1 Sloboda
26.11.2017 13:00 Mladost 3 : 2 Jedinstvo
26.11.2017 13:00 Zastava 0 : 3 Jadran
26.11.2017 13:00 Budućnost 4 : 0 Sloga (D)
26.11.2017 13:00 Kolonija 0 : 5 Srbija
26.11.2017 13:00 Kutlovo 1 : 1 Borac (D)
26.11.2017 13:00 Šumadinac (KG) 0 : 3 Vodojaža
26.11.2017 13:00 Radnički 1947 5 : 0 Sloga
26.11.2017 13:00 Doljevac 1971 0 : 1 Radnički 1924
26.11.2017 13:00 Moravac (ZT) 3 : 2 Palilula
26.11.2017 13:00 Morava (Ž) 2 : 6 Rasovača
26.11.2017 13:00 Crvena zvezda 1 : 2 Mladost (B)
26.11.2017 13:00 Naisus 1977 3 : 2 Jedinstvo GVD
26.11.2017 13:00 Vrtište 6 : 1 Rudar
26.11.2017 13:00 Jedinstvo (GM) 6 : 2 Čegar 2013
26.11.2017 13:00 Budućnost : Proleter (M)
26.11.2017 13:00 Proleter (DV) 1 : 0 Morava
26.11.2017 13:00 Sloboda 1 : 4 Mladost (M)
26.11.2017 13:00 Bačka 1923 1 : 1 RFK Novi Sad 1921
26.11.2017 13:00 Proleter 2 : 1 ŽSK
26.11.2017 13:00 Jedinstvo (G) 0 : 4 Tatra
26.11.2017 13:00 Jedinstvo (R) 0 : 0 Petrovaradin
26.11.2017 13:00 OFK Sirig 0 : 0 TSK
26.11.2017 13:00 Vinogradar 1 : 6 Šajkaš 1908
26.11.2017 13:00 OFK Rtanj 3 : 2 Mladost
26.11.2017 13:00 Graničar 4 : 2 Sloga
26.11.2017 13:00 Malinik 3 : 0 Bučje
26.11.2017 13:00 Rudar (VČ) 1 : 3 Trebič
26.11.2017 13:00 OFK 019 0 : 2 Kosovo
26.11.2017 13:00 Rgotina 2 : 2 Midžor
26.11.2017 13:00 Radnički (L) 5 : 1 Osnić
26.11.2017 13:00 Omladinac 2 : 2 OFK Knjaz
26.11.2017 13:30 BSK Bujanovac 4 : 1 Trešnjevka
26.11.2017 13:30 FSU Južna pruga 0 : 0 Mladost (S)
26.11.2017 13:30 Pavlovac 3 : 0 OFK Rota
26.11.2017 13:00 Šumadija 1 : 0 15. Avgust 1950
26.11.2017 13:00 Pomoravlje 2 : 0 Beljanica
26.11.2017 13:00 Budućnost 5 : 0 Omladinski
26.11.2017 13:00 Javor 1 : 2 Omladinac
26.11.2017 13:00 Moravac 2 : 0 Mladost (GM)
26.11.2017 13:00 Budućnost (Đ) 0 : 0 Sloga
26.11.2017 13:00 Mladost (K) 4 : 1 Ursule
26.11.2017 13:00 Mladost (D) 5 : 0 Vinorača
26.11.2017 13:00 Šumadinac 2 : 0 Zenit
26.11.2017 13:00 Morava (R) 0 : 1 Sinđelić 1934
26.11.2017 13:00 Mladost (T) 3 : 4 Morava (KS)
26.11.2017 13:00 Šantarovac 1 : 0 Mladost (G)
26.11.2017 13:00 Jedinstvo 5 : 0 Kupinovac
26.11.2017 13:00 Hajduk 3 : 0 Fruškogorac
26.11.2017 13:00 OFK Zeka Buljubaša 0 : 0 Mitros
26.11.2017 13:00 Donji Srem 2015 7 : 0 Graničar (K)
26.11.2017 10:00 Fruška Gora 2 : 1 Sloga
26.11.2017 13:00 Sloboda 0 : 8 Napredak
26.11.2017 13:00 Mladost (B) 1 : 1 Donji Petrovci
26.11.2017 13:00 OFK Brestač 2 : 2 Graničar (O)
26.11.2017 13:00 Polet 3 : 3 OFK Bikić
26.11.2017 13:00 Karaš (K) 1 : 1 Ratar
26.11.2017 13:00 Jedinstvo (MZ) 3 : 2 Velika Reka
26.11.2017 13:00 Borac 4 : 1 Jadar
26.11.2017 13:00 Milan Orlić 2 : 2 Rudar
26.11.2017 13:00 Stolice 4 : 2 Sloga (ST)
26.11.2017 13:00 Antimon 5 : 3 Mladost (BR)
26.11.2017 13:00 7. Juli 1 : 3 Sloga (LŠ)
26.11.2017 13:00 Poštar 0 : 4 Zaklopača
26.11.2017 13:00 Hajduk 1 : 6 Crvenka
26.11.2017 13:00 Podunavac 0 : 4 Minel
26.11.2017 13:00 Siti Sport Klub 6 : 0 Umčari
26.11.2017 13:00 Partizan 3 : 0 Pinosava
26.11.2017 13:00 Lepušnica 1 : 0 Mladost
26.11.2017 13:00 Proleter 0 : 3 OFK Šabac
26.11.2017 13:00 Budućnost (PD) 2 : 0 Budućnost (ZM)
26.11.2017 13:00 Drina 2 : 0 Sloga
26.11.2017 13:00 Hajduk Stanko 10 : 1 Cer
26.11.2017 13:00 Omladinac 2013 5 : 1 Torpedo 1924
26.11.2017 13:00 Mladost 2 : 3 Napredak
26.11.2017 13:00 Pocerina 2 : 8 Trešnjevka
26.11.2017 13:00 Dobrava 3 : 3 Vlašić
26.11.2017 13:00 Mladost (PP) 5 : 4 Radnički
26.11.2017 13:00 Karađorđe 2 : 2 Šipurske livade
26.11.2017 13:00 Provo 2015 3 : 0 Miloš Pocerac 2013
26.11.2017 13:00 Sloga 2 : 3 Vojvoda Stepa Stepanović
26.11.2017 13:00 Milanovo 6 : 1 Omladinac
26.11.2017 11:00 Bratstvo 0 : 1 Moravac (P)
26.11.2017 13:00 Lemind 1953 2 : 2 Marjan MB
26.11.2017 13:00 BSK 3 : 0 Plantaža
26.11.2017 13:00 Real 3 : 0 Mladost (B)
26.11.2017 13:00 OFK Morava 6 : 0 Gradac
26.11.2017 13:00 Omladinac 2 : 0 Jugovići
26.11.2017 13:00 Stari Trstenik 1 : 1 Velika Drenova
26.11.2017 13:00 Beli Orlovi 1 : 2 Polet 57
26.11.2017 13:00 Borac 1 : 2 Trudbenik
26.11.2017 13:00 Rubin (Z) 4 : 0 Mladi Gorani
26.11.2017 13:00 Gradina 6 : 1 Rubin (DS)
26.11.2017 13:00 Ušće 0 : 3 Sloga (L)
26.11.2017 13:00 14. Oktobar 2 : 4 Varvarin
26.11.2017 13:00 Jastrebac 2 : 0 Jedinstvo (B)
26.11.2017 11:00 OFK Draževac 0 : 0 OFK Sloga
26.11.2017 11:00 Gredetin 0 : 0 Škriljac
26.11.2017 13:00 Kralj Petar I 7 : 1 Sloga
26.11.2017 14:00 Gavrilo Princip 1 : 2 Mladost (A)
26.11.2017 14:00 Lugovi 3 : 2 Kej
26.11.2017 14:00 Vujan 0 : 4 Rakova
26.11.2017 14:00 Morava (M) 1 : 1 Malba
26.11.2017 14:00 Budućnost 3 : 2 Prijatelji
26.11.2017 14:00 Čačak 94 1 : 1 Planinac
26.11.2017 13:00 Partizan (BB) 3 : 0 Sloga (B)
26.11.2017 13:00 Palilulac 0 : 5 Bukovik
26.11.2017 13:00 Banaćanin 7 : 0 Borac
26.11.2017 10:00 Baličevac 3 : 0 Sloga
26.11.2017 10:00 Koprijan 0 : 4 Arbanasce
26.11.2017 13:00 Dragojevac 1 : 2 Sloga 1949
26.11.2017 10:00 Petrovac 74 2 : 0 Hajduk
26.11.2017 10:00 Torpedo 3 : 1 Jedinstvo 2014
26.11.2017 13:00 Polet 2 : 1 Skupljen 2013
26.11.2017 10:00 Sloga (R) 4 : 5 Mladost (Z)
26.11.2017 13:00 Razvitak 2 : 1 Jedinstvo
26.11.2017 13:00 Heroj 3 : 0 Vihor
26.11.2017 13:00 Napredak (Sv) 2 : 7 Napredak (St)
26.11.2017 13:00 ISK Izvor 1 : 1 Popovac
26.11.2017 13:00 Radnik 1 : 0 Sloboda
26.11.2017 11:00 Donja Lomnica 3 : 0 Napredak
26.11.2017 10:00 Jašunja 1 : 3 Navalin
26.11.2017 11:00 Mladost (K) 5 : 0 Mladost (DL)
26.11.2017 11:00 Badince 3 : 0 Nomanica
26.11.2017 11:00 Rudar 1973 4 : 3 Turekovac
26.11.2017 13:00 Banat (V) 1 : 8 Omladinac
26.11.2017 Stig (MC) 4 : 0 Sloga 1945
26.11.2017 Napredak 1927 2 : 0 Stig (C)
26.11.2017 13:00 Mladost 0 : 1 Zeta
26.11.2017 13:00 Čelik 0 : 5 OFK Mladost Lješkopolje 1970
26.11.2017 13:00 Jedinstvo 0 : 1 Igalo
26.11.2017 13:00 Otrant 2 : 0 Ibar
26.11.2017 13:00 Sloga (R) 9 : 0 Hajduk
26.11.2017 13:00 GOŠK 0 : 1 Radnik
26.11.2017 14:30 Southampton 4 : 1 Everton
26.11.2017 15:00 Burnley 0 : 1 Arsenal
26.11.2017 17:00 Huddersfield 1 : 2 Manchester City
26.11.2017 18:30 Villarreal 2 : 3 Sevilla
26.11.2017 12:00 La Coruña 2 : 2 Athletic Club
26.11.2017 20:45 Valencia 1 : 1 Barcelona
26.11.2017 16:15 Real Sociedad 2 : 2 Las Palmas
26.11.2017 18:00 Köln 0 : 2 Hertha BSC
26.11.2017 15:30 Hamburger SV 3 : 0 Hoffenheim
26.11.2017 15:00 Genoa 1 : 1 Roma
26.11.2017 20:45 Juventus 3 : 0 Crotone
26.11.2017 18:00 Lazio 1 : 1 Fiorentina
26.11.2017 15:00 Milan 0 : 0 Torino
26.11.2017 15:00 Udinese 0 : 1 Napoli
26.11.2017 17:00 Marseille 1 : 0 Guingamp
26.11.2017 15:00 Nice 0 : 5 Lyon
26.11.2017 21:00 Monaco 1 : 2 PSG
26.11.2017 13:00 Mašinac 2 : 0 Vojvodina
26.11.2017 13:00 Crvena zvezda 4 : 2 Spartak
26.11.2017 11:00 Napredak 1 : 3 Internacional
26.11.2017 14:00 Radnički (N) 4 : 1 Voždovac
26.11.2017 11:00 Vojvodina 0 : 0 Inđija
26.11.2017 13:00 Moravac Orion 1 : 2 OFK Beograd
26.11.2017 11:00 Studentski Grad 1 : 0 Brodarac 2
26.11.2017 11:00 Crvena zvezda 6 : 0 Spartak
26.11.2017 11:00 Novi Pazar 1 : 1 Brodarac
26.11.2017 12:00 Radnički (N) 0 : 2 Voždovac
26.11.2017 13:00 Vojvodina 1 : 4 Teleoptik
26.11.2017 10:00 Radnički (NB) 3 : 1 Internacional
26.11.2017 13:00 Beograd 1929 3 : 0 Omladinac
26.11.2017 10:00 Zemun MK 1 : 4 Sopot MK
26.11.2017 10:00 Radnički (O) MK 1 : 4 Partizan MK
26.11.2017 14:30 Studentski Grad MK 7 : 1 PKB MK
26.11.2017 10:00 Srem MK 7 : 1 Žarkovo MK
26.11.2017 12:30 Ole MK 2 : 1 Trijumf MK
26.11.2017 11:00 Homoljac 3 : 0 Kostolac 2008
26.11.2017 13:30 Jedinstvo 2 : 2 Bežanija

Košarka

26.11.2017 17:30 Mladost Veternik 78 : 74 Nova Pazova
26.11.2017 18:30 Kris Kros 66 : 73 Sloven
26.11.2017 19:00 Mileševac 84 : 86 Zekas 75
26.11.2017 18:00 Student 109 : 97 Crnokosa
26.11.2017 17:00 Rtanj 83 : 57 Radnik
26.11.2017 20:20 Ras 62 : 75 BKK Radnički
26.11.2017 16:00 Borča 57 : 71 Torlak
26.11.2017 20:30 Crvenka 69 : 101 Tisa
26.11.2017 16:00 Bagljaš 87 : 84 Vojvodina (BŠ)
26.11.2017 21:00 Star 103 : 75 Joker
26.11.2017 18:00 Stara Pazova 91 : 79 Jedinstvo
26.11.2017 18:30 Lokomotiva 2016 66 : 85 Šimanovci
26.11.2017 16:30 Vojka 82 : 88 Dinamo
26.11.2017 17:30 Železničar 101 : 77 Opovo 99
26.11.2017 15:00 Osečina 78 : 69 Rađevac
26.11.2017 14:00 Šabac 82 : 60 Mix
26.11.2017 19:30 Ivanjica 84 : 76 Užice
26.11.2017 14:15 Bane 69 : 87 Trepča
26.11.2017 19:30 Stragari Šumadija 70 : 90 Sloga Elite
26.11.2017 18:00 Actavis Academy 72 : 88 Fair Play
26.11.2017 15:00 Kuršumlija 54 : 74 Pusta Reka
26.11.2017 14:00 Vlasotince 68 : 74 Zicer
26.11.2017 16:20 Cerak 74 : 60 Umka 2009
26.11.2017 18:00 Borča 2 65 : 80 LA Basket
26.11.2017 16:20 Zvezdara 97 : 67 Grocka
26.11.2017 16:00 Šumadija 60 : 101 Beočin
26.11.2017 19:00 Čelarevo 113 : 35 Banovci Dunav
26.11.2017 17:00 Njegoš 20 : 0 Voša
26.11.2017 16:45 Karaburma 78 : 61 Srbobran
26.11.2017 14:00 Novosadska ŽKA 92 : 53 Stara Pazova
26.11.2017 20:00 Proleter (NS) 49 : 64 Bežanija
26.11.2017 12:30 Sivac 64 : 56 Delfin
26.11.2017 18:00 Ruma 92 40 : 100 Topolčanka
26.11.2017 18:00 Jedinstvo (NB) 0 : 20 Radnički (NB)

Odbojka

26.11.2017 19:00 Spartak (Lj) 3 : 2 Jedinstvo (SP)
26.11.2017 18:00 Novi Pazar 3 : 2 Vojvodina NS Seme
26.11.2017 18:00 Jagodina 1 : 3 Borac (St)
26.11.2017 16:00 Borac 0 : 3 Banat
26.11.2017 16:00 Dubočica 3 : 2 Bavanište
26.11.2017 12:00 Lotus 0 : 3 Gračac
26.11.2017 17:00 MOK Topličanin 97 1 : 3 Vranje
26.11.2017 14:30 Topličanin 3 : 0 Hajduk Veljko
26.11.2017 19:00 Vojvodina NS Seme 2 3 : 1 Proleter
26.11.2017 19:00 Sombor 3 : 1 Botafogo
26.11.2017 19:00 Jedinstvo 3 : 1 Karađorđe
26.11.2017 12:00 Mladi Radnik 2 2 : 3 Rudar
26.11.2017 15:00 Metalac Takovo 2 3 : 1 Drina
26.11.2017 13:00 Lučani 3 : 0 Priboj
26.11.2017 19:00 Jedinstvo (SP) 3 : 1 Spartak
26.11.2017 18:00 Ub 3 : 2 Gimnazijalac
26.11.2017 18:00 FOK 3 : 1 Valjevo
26.11.2017 16:30 Omladinac 0 : 3 Takovo-Zvezda Helios
26.11.2017 13:00 Jagodina 0 : 3 Srbijanka 014
26.11.2017 16:00 Sterija 1 : 3 Inđija
26.11.2017 15:00 Desetka 3 : 0 Paraćin
26.11.2017 17:00 Bor 3 : 1 Kuršumlija
26.11.2017 16:00 Aleksinac 0 : 3 Panda
26.11.2017 13:00 Stampedo 1 : 3 Pirot
26.11.2017 15:00 Leposavić 3 : 1 Crnokosa Artos
26.11.2017 16:00 Tutin 3 : 2 Tehničar
26.11.2017 17:00 Mokra Gora 0 : 3 Bambi volej
26.11.2017 15:00 Partizan 0 : 3 Novi Sad
26.11.2017 13:45 Odbojka 013 0 : 3 Volejstars
26.11.2017 17:00 Fortuna Plus 0 : 3 Šumadija
26.11.2017 14:00 Ozren 0 : 3 Đerdap
26.11.2017 18:30 Dunav 3 : 0 Hercegovina
26.11.2017 18:00 Beočin 0 : 3 Star
26.11.2017 18:00 Mladost 2 : 3 Novi Sad 2
26.11.2017 20:00 Bagljaš 023 1 : 3 Grbić
26.11.2017 19:30 Železničar 1 : 3 Volleyland
26.11.2017 14:00 21. maj 3 : 1 BG Volley
26.11.2017 16:15 Crvena zvezda 3 : 0 Mladenovac
26.11.2017 14:30 Partizan 3 : 0 Lucky Star
26.11.2017 09:15 Partizan 3 : 1 Radnicki
26.11.2017 12:45 Kralj 3 : 0 Blok Aut
26.11.2017 12:45 AS 0 : 3 AS Batajnica
26.11.2017 11:00 Roda 3 : 1 Sterija
26.11.2017 09:15 Lucky Star 1 : 3 TENT
26.11.2017 11:00 Vizurine Ajkulice 0 : 3 Beograd
26.11.2017 14:30 Dunav 0 : 3 Imlek
26.11.2017 16:20 SPAS 3 : 1 Akademija Singidunum
26.11.2017 16:20 Novi Beograd 0 : 3 Feniks Čukarički
26.11.2017 16:15 Volleyland 2 1 : 3 Vizurine Ajkulice
26.11.2017 13:30 Železnik 2012 3 : 0 Lucky Star 2

Rukomet

26.11.2017 18:30 Crvena zvezda 29 : 30 Sloga (P)
26.11.2017 19:00 Crvena zvezda 41 : 20 Mladost (V)
26.11.2017 19:00 Trepča 25 : 21 Napredak
26.11.2017 17:00 Pobednik 34 : 29 Goč Merkur
26.11.2017 19:00 Mladost 37 : 22 Omladinac
26.11.2017 21:00 Partizan 2 26 : 25 Metalac Gorenje
26.11.2017 20:00 Radnički 30 : 25 PKB
26.11.2017 20:00 Aleksinac 27 : 32 Žitorađa
26.11.2017 19:00 Vlasotince 29 : 32 ORK Bor
26.11.2017 20:00 Hisar 34 : 35 BSK Heba
26.11.2017 18:00 Potisje Pleteks 19 : 21 Nova Pazova 1957
26.11.2017 16:00 Vojvoda Stepa 36 : 24 Radnički (JT)
26.11.2017 16:00 Titel 38 : 28 Zrenjanin
26.11.2017 16:30 ORK Pančevo 26 : 20 PIK Prigrevica
26.11.2017 19:00 SDG Užice 26 : 35 Beli andjeo
26.11.2017 13:00 Lokomotiva 2 22 : 39 Mokra gora 2
26.11.2017 13:00 Vranje 1957 - 2 27 : 29 Železničar 1949 - 2
26.11.2017 14:00 Dubočica 54 - 2 31 : 20 Topličanin 2
26.11.2017 19:30 Mačva 31 : 29 Jedinstvo
26.11.2017 20:30 Sinđelić 22 : 26 Crvenka
26.11.2017 19:00 Kolubara 28 : 21 Kikinda Grindex
26.11.2017 19:00 Hajduk Veljko 34 : 29 Radnički 1964
26.11.2017 16:00 Karađorđe 25 : 27 Priboj
26.11.2017 18:30 Proleter 22 : 17 Halas Jožef
26.11.2017 19:00 Mladost 32 : 39 Jadran
26.11.2017 18:00 Đerdap 25 : 27 Naisa 2
26.11.2017 15:30 Jagodina 2 28 : 23 Radnički
26.11.2017 19:30 Topličanin 42 : 22 Vlasotince
26.11.2017 16:00 Radan 19 : 21 Žitorađa
26.11.2017 18:00 Mladi radnik 36 : 25 Metalac 2015
26.11.2017 18:00 Radnički (O) 25 : 32 ORK Loznica
26.11.2017 16:30 Beograd 30 : 31 ORK Beograd

Futsal

26.11.2017 20:00 Nova Pazova 2 : 0 Kalča
26.11.2017 19:00 Jastrebac 5 : 1 Smederevo
26.11.2017 17:30 Put-inženjering 3 : 4 Forum
26.11.2017 19:00 Hajduk 3 : 2 Leteći Holandjanin
26.11.2017 20:30 Sombor 2 : 4 Tisa
26.11.2017 19:00 Raška 2 : 2 Kosjerić
26.11.2017 19:30 Radnički 2010 6 : 4 Niš 92
26.11.2017 19:00 Zufo 8 : 2 BSK
26.11.2017 20:10 Intelektualac 4 : 3 Banjica
26.11.2017 21:45 Palež 1 : 3 Kolubara
26.11.2017 14:00 Konjarnik 6 : 5 Gročanski

FFA

26.11.2017 14:30 Bajša 5 : 0 Bačka A
26.11.2017 13:30 Akademija Njers Ištvan B 1 : 5 Bajša
26.11.2017 15:30 Ada A 2 : 1 Bačka B
26.11.2017 16:00 Akademija Njers Ištvan A 6 : 0 Ada B
26.11.2017 12:30 Ada A 1 : 4 Jedinstvo
26.11.2017 13:00 Bačka A 2 : 1 Akademija Njers Ištvan B
26.11.2017 14:00 Ada B 0 : 2 Jedinstvo
26.11.2017 15:00 Akademija Njers Ištvan A 1 : 0 Bačka B
26.11.2017 Radnički OFK - Beli 1 : 4 Šampion Nais
26.11.2017 Soko 3 : 11 Šampion 2014
26.11.2017 Delijski Vis 9 : 4 Radnički OFK
26.11.2017 11:50 Dribling 1 : 1 Bačka 1901
26.11.2017 11:20 Eđšeg 0 : 5 Vinogradar
26.11.2017 12:20 Dribling 1 : 0 Eđšeg
26.11.2017 10:50 Eđšeg 0 : 1 Bačka 1901
26.11.2017 Aca Menta 3 : 2 Radnički Crveni
26.11.2017 Radnički beli 1 : 1 Radnički Plavi
26.11.2017 Soko 0 : 4 Nacional Milan
26.11.2017 Vitez zeleni 2 : 4 Vitez žuti
26.11.2017 09:30 Bačka 1901 3 : 0 Dribling
26.11.2017 10:20 Palić 2 : 0 Spartak B
26.11.2017 10:20 Bačka 1901 1 : 1 Vinogradar
26.11.2017 08:30 Ada 1 : 1 Jedinstvo
26.11.2017 11:30 Bečej 1 : 1 Bačka A
26.11.2017 12:00 TSC A 2 : 0 TSC B
26.11.2017 09:00 Bačka B 1 : 4 Bečej
26.11.2017 09:30 Jedinstvo 0 : 2 Kanjiža
26.11.2017 10:00 Ada 0 : 1 Kanjiža
26.11.2017 11:00 TSC A 0 : 0 Bačka B
26.11.2017 10:30 TSC B 0 : 3 Bačka A
26.11.2017 Kopernikus Železničar 3 : 2 Radnički beli
26.11.2017 Radnički plavi 6 : 3 Real
26.11.2017 Radnički šareni 0 : 5 Nacional Milan
26.11.2017 09:00 Arena 1 : 1 Spartak A
26.11.2017 09:50 Vinogradar 4 : 0 Arena
26.11.2017 09:30 Dribling A 8 : 0 Bačka 1901
26.11.2017 08:40 Palić 0 : 0 Dribling A
26.11.2017 08:40 Dribling B 0 : 5 Vinogradar
26.11.2017 09:30 Bačka 1901 0 : 2 Palić
Još uvek je,posle utakmice koju izgubismo,važnije šta su drugi rekli ili uradili.od toga da smo loše igrali i kako će mo protiv Brazila.Baš onako po naški.O tome će se pričati uskoro u "Ruskoj bajci" na RTS-u pošto se znalci vraćaju kući pa će studio biti pun "znalaca"
Vova Vova i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Eto kratko se radovasmo,srpski fudbal je ponovo na svom mestu-na kolenima.Mediji,naročito rts se ovih dana više bave vanfudbalskim nego događanjima na terenu.Važno im je kakve su boje dresovi hrvatske,šta pevaju kako izgledaju samo ne to da su nokautirali Argentince.Važno je proširiti malo mržnju pričama o nekim navodnim provokacijama naturalizovanih švajcaraca,orlovima,pričati o biografiji nemačkog sudije i njegovom ne-postojećem penalu ..... Samo nije važno to da ta naša ekipa poslednjih godina i kad pobeđuje i kad gubi to čini bez igre,njenim preskakanjem kao u poslednjim minutima,jer nema odavno vođu ,dirigenta na sredini možda još iz vremena Piksija ako pričamo o srpskim fudbalerima.Nemoguće je da nisu fizički spremni,a trče samo na mahove,znači li to da neće,fali li im motivacija.Razni treneri nazovi stručni ljudi neće da pričaju o manama naše igre,pričju lepo kad pobedimo a posle poraza ne znaju šta bi pametno rekli.Samo treba pogledati fifa statistiku sa sinoćne utakmice i sve će biti jasno.
Hammer16 Hammer16 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu