Plaskovac
Ranilović
Jasenica
Pobeda za izvesniji opstanak

Fudbaleri Sloge osvojili su izuzetno važne bodove u večnoj borbi za opstanak, napravivši bitan iskorak ka željenom cilji: očuvanju međuligaškog statusa. U 19. kolu Međuopštinske liga Aranđelovac-Topola Sloga-Mladost 5:0.

Domaći su vrlo brzo postigli pogodak, već u 8. minutu. V.Petrović je izveo slobodan udarac 20-ak metara iskosa sa leve strane, a Dimitrijević glavom sa 10-ak metara savladao golmana gostiju Mijovića. Vođstvo domaćih duplirao je J.Pertrović, koji je iskoristio dobro dodavanje V.Petrovića i sa 15-ak metara poslao loptu u donji desni ugao golmana gostiju. Priliku za gol domaći su imali u 42. minutu, ali je udarac Č.Petrovića sa 10-ak metara odbranio Mijović. Ipak, na isteku prvog dela igre, Švabić je u svom kaznenom prostoru oborio V.Petrovića, sudija Nešić dosudio najstrožu kaznu,a (do tada neprimetni i besposleni) golman domaćih svog kolegu poslao na jednu, a loptu na drugu stranu.

U drugom poluvremenu domaći su nastavili sa ofanzivnom igrom i u 59. minutu postigli novi pogodak. Č.Petrović je umakao odbrambenim igračima gostiju i sa 10-ak metara rutinski savladao gostujućeg golmana. Prvi šut ka golu gosti su uputuli u 63. minutu, Arifovski je šutirao sa 20-ak metara, ali nedovoljno snažno da bi savladao Jelesijevića. Do kraja meča ređale su se prilike domaćih. Udarace Č.Petrovića u 68.minutu (sa 10-ak metara) i 70. minutu(sa 15 metara), M.Jelesijevića u 73. (oko 12 metara) i 78. minutu (5 metara), V.Petrovića u 83. minutu  (10-ak metara ) zaustavio je odlični golman gostiju. Ipak nagrada za uloženi trud  fudbalerima Sloge stigla je u 89.minutu. V.Petrović je umakao odbrani gostiju i rutinski sa 12-13 metara poslao loptu u donji desni ugao Mijovićevog gola.

Sloga (Zagorica) - Mladost (Jelenac) 5:0

Igralište u Zagorici. Gledalaca oko 50. Delegat:Milan Nikolić (Natalinci). Sudija:Danijel Nešić (Šume), pomoćnici:Neda Stanišić (Kopljari) i Filip Filipović Aranđelovac). Strelci:Dimitrijević u 8. Jovan Petrović u 30. Nikola Jelesijević sa penala u 44.minutu, Čedomir Petrović u 59. i Vladimir Petrović u 89.minutu za Slogu. Žuti kartoni:Nikolić (Mladost).

Sloga: N.Jelesijević, Miloš Stevanović, Dimitrijević, Vesić (od 78.Milić), Milan Stevanović, Jovanović, Lekić (od 50.Ćosić), J.Petrović, Č.Petrović, V.Petrović, M.Jelesijević.

Mladost: Mijović, Mitrović, Arifovski, Radulović, Đokić, Spasić, Jevtić, Ilić, Božić, Švabić, Veljković (od 58.Nikolić).