Dunav
Polet
Borac (S)
Sloga složno do nova tri boda

Maradičani su ugostili Fruškogorac iz Krčedina u sedmom kolu Opštinske lige Indjija-Stara pazova. Lepo vreme za fudbal, ali jedna mala nezgoda golmana na zagrevanju, pa su gosti bili primorani da postave nekog igrača na gol. Maradičani su krenuli napadački i dobili priliku da već u 3. minutu zaprete iz kornera, ali nisu u tome uspeli. Veoma brzo je usledila i naredna prilika, pa je u 6. minutu odlično prošao Belanović i centrirao na prvoj prema Curkoviću, koji se nije dobro snašao sa loptom. U 12. minutu Curković dobija još lepšu loptu od prethodne, i praktično može da bira u koji će ugao gadjati, sa oko 10 metara razdaljine od protivničkog gola. Vidljiva je bila brzopletost ovog mladog igrača, pa nije iskoristio stopostotnu priliku. Maradičani su držali sve pod kontrolom, ali gol nikako da postignu. Zapretili su i preko Luke Djokića u 16. minutu, ali je šut bio nedovoljno jak da prevari neplaniranog golmana Fruškogorca na ovom meču. Konačno su i gosti zapretili preko brzog Živića, ali je šut bio loš. U timu Fruškogorca se sve vodilo preko Velibora Todorovića, Velje, koji je predvodio gotovo svaki napad gostiju. Jedini koji je od gostiju i ozbiljnije zapretio u 28. min. , ali lopta je završila preko gola. Maradičani u 32. minutu dobijaju još jednu šansu iz kornera, ali i ovog puta izbija odbrana Krčedinske ekipe.

Gosti su veoma brzo izgubili loptu u narednom napadu, pa su Maradičani dugom loptom preskočili sredinu terena gostiju, a Višnjić se odlično snašao sa loptom i šutom sa oko 14 m. zatresao mrežu gostiju, i doneo slavlje na terenu i van njega. Višnjić se našao na samoj liniji sa odbrambenim igračima Fruškogorca, tako da možda ne bi pogrešio linijski sudija da je podigao zastavicu. Ubrzo je Luka imao još jedan šut, i doneo svojoj ekipi po ko zna koji put priliku da iz prekida zapreti ka golu gostiju. Fruškogorcu nije ništa išlo od ruke, pa su se i nekoliko igrača povredili na terenu. Malo su u tome učestvovali i domaći igrači, a i fizička spremnost gostiju. Sava Belanović je najviše mučio odbrambene igrače Fruškogorca, pa je još jednom njegov prodor doneo priliku za Slogu. Odličan oštar centaršut, ali je lopta preskočila Nenada Curkovića, a na drugoj strani se našao Višjić koji je loptu prosledio preko gola. Zadnju prilika pred odmor za Maradičku Slogu, preko Radoslava Majstorovića, Mićka, ne prepoznatljivo za njega da šutira sa veće razdaljine, pa je iznenadio golmana, koji je jedva uspeo da skrene loptu i spasi svoj gol. Početak drugog poluvremena kao i prvog, u naletima domaće ekipe. nekoliko šansi za Curkovića i belanovića, ali je rezultat ostao isti. Sudija nije više štedeo nikog, pa su počeli da se dele i žuti kartoni. Do 75. min. nije bilo stopostotni prilika, ili neki prilika koje bi dale pažnju pominjanja. Višnjić se dobro snašao sa desne strane i odlično centrirao, a Curković je uspeo da zahvati loptu, koja ni ovog puta nije završila u mreži. Slobodan udarac za goste u 79. min. , a izveo ga je ko drugi nego Velja, ali lak plen za golmana Sloge. Golman je odmah prosledio loptu prema sredini terena, i Skloga je ubrzo napravila kontra napad, pa se Višnjić našao 1 na 1 sa golmanom. Previše je oklevao , pa je dozvolio golmanu da mu puno pridje. Golman mu je dao odliučnu šansu za lobovanje, ali se ipak Višnjić odlučio na drugu opciju, koja je bila bezuapešna, pa je rezultat i dalje ostao 1: 0 za domaće. Sve do tog zadnjeg minuta na utakmici, domaći navijači su se bojali da ne dodje kazna za sve one promašaje igrača Sloge, a onaj koji se najviše ispromašivao na utakmici, postigao je gol i potvrdio nova tri boda Sloge. Višnjić je asistirao, a Nenad Curković konačno postigao gol. U sledećem kolu Maradičani će dočekati Borac iz Surduka, svog pratioca na tabeli.

​Sloga (Maradik) - Fruškogorac (Krčedin) 2:0 (1:0)