XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 778 utakmica za dan
Nedelja, 5 Novembar 2017


Fudbal

Železničar
Lajkovac
2 : 2
Zlatibor
Čajetina
05.11.2017 13:30
Železničar
2 : 2
Zlatibor
Polet
Ljubić
2 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
05.11.2017 11:00
Polet
2 : 1
Jedinstvo Putevi
Smederevo 1924
Smederevo
1 : 0
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
05.11.2017 13:30
Smederevo 1924
1 : 0
Budućnost Krušik 2014
Jedinstvo (Ub)
Ub
1 : 0
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
05.11.2017 13:30
Jedinstvo (Ub)
1 : 0
Proleter Mihajlovac
Provo
Provo
1 : 0
Mladi radnik 1926
Požarevac
05.11.2017 13:30
Provo
1 : 0
Mladi radnik 1926
Car Konstantin
Niš
3 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
05.11.2017 11:00
Car Konstantin
3 : 0
Trstenik PPT
Trajal
Kruševac
5 : 0
Ozren
Sokobanja
05.11.2017 13:30
Trajal
5 : 0
Ozren
Pukovac
Pukovac
1 : 2
Radan
Lebane
05.11.2017 13:30
Pukovac
1 : 2
Radan
Moravac Orion
Mrštane
5 : 0
Timok
Zaječar
05.11.2017 13:30
Moravac Orion
5 : 0
Timok
Budućnost (P)
Popovac
3 : 1
Tabane 1970
Jagodina
05.11.2017 13:30
Budućnost (P)
3 : 1
Tabane 1970
Grafičar
Beograd
0 : 2
BSK Borča
Borča
05.11.2017 11:00
Grafičar
0 : 2
BSK Borča
Jedinstvo
Surčin
4 : 0
Prva Iskra
Barič
05.11.2017 13:30
Jedinstvo
4 : 0
Prva Iskra
Dragačevo
Guča
2 : 2
Orlovac
Mrčajevci
05.11.2017 13:30
Dragačevo
2 : 2
Orlovac
LFK Mladost
Lučani
1 : 0
Jošanica
Novi Pazar
05.11.2017 13:30
LFK Mladost
1 : 0
Jošanica
Napredak
Markovac
2 : 1
Rudar 2001
Kostolac
05.11.2017 13:30
Napredak
2 : 1
Rudar 2001
Proleter 1976
Jelovik
2 : 0
VGSK
Veliko Gradište
05.11.2017 13:30
Proleter 1976
2 : 0
VGSK
Morava (VP)
Velika Plana
4 : 1
Šumadija
Toponica
05.11.2017 13:30
Morava (VP)
4 : 1
Šumadija
RSK
Rabrovo
3 : 0
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
05.11.2017 13:30
RSK
3 : 0
Sloga 33
Borac (Ž)
Žabari
1 : 6
Mladi borac
Veliko Orašje
05.11.2017 13:30
Borac (Ž)
1 : 6
Mladi borac
Petar Dobrnjac
Dobrnje
4 : 0
Mladi radnik (R)
Radinac
05.11.2017 13:30
Petar Dobrnjac
4 : 0
Mladi radnik (R)
Udarnik
Lozovik
2 : 1
Homoljac
Žagubica
05.11.2017 13:30
Udarnik
2 : 1
Homoljac
Radnički Stobex
Klupci
2 : 0
Sloga (BB)
Bajina Bašta
05.11.2017 13:30
Radnički Stobex
2 : 0
Sloga (BB)
OFK Divci
Divci
0 : 0
Drina
Ljubovija
05.11.2017 13:30
OFK Divci
0 : 0
Drina
Radjevac
Krupanj
0 : 4
Sloga (S)
Sjenica
05.11.2017 13:30
Radjevac
0 : 4
Sloga (S)
Polimlje
Prijepolje
2 : 0
Budućnost
Arilje
05.11.2017 13:30
Polimlje
2 : 0
Budućnost
Tanasko Rajić
Pirot
2 : 0
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
05.11.2017 11:00
Tanasko Rajić
2 : 0
OFK Brzi Brod
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
1 : 0
Đerdap
Kladovo
05.11.2017 13:30
Rudar Alpos
1 : 0
Đerdap
Naša krila
Belotinac
3 : 0
Majdanpek
Majdanpek
05.11.2017 13:30
Naša krila
3 : 0
Majdanpek
Zaplanjac
Gadžin Han
5 : 0
Sloga
Kobišnica
05.11.2017 13:30
Zaplanjac
5 : 0
Sloga
Malošište
Malošište
2 : 1
Moravica
Subotinac
05.11.2017 13:30
Malošište
2 : 1
Moravica
Šarbanovac
Šarbanovac
4 : 2
Bukovik
Razanj
05.11.2017 13:30
Šarbanovac
4 : 2
Bukovik
Kablovi
Zaječar
2 : 2
Timočanin
Knjaževac
05.11.2017 13:30
Kablovi
2 : 2
Timočanin
Jastrebac
Blace
1 : 0
Sloga (Ć)
Ćićevac
05.11.2017 13:30
Jastrebac
1 : 0
Sloga (Ć)
Levač
Rekovac
0 : 0
OFK Topličanin
Prokuplje
05.11.2017 13:30
Levač
0 : 0
OFK Topličanin
Župa
Aleksandrovac
3 : 0
Jedinstvo
Mijatovac
05.11.2017 13:30
Župa
3 : 0
Jedinstvo
Poljoprivrednik
Počekovina
0 : 2
Sloga (D)
Despotovac
05.11.2017 13:30
Poljoprivrednik
0 : 2
Sloga (D)
OFK Lugomir
Rakitovo
3 : 2
Napredak
Drenovac
05.11.2017 13:30
OFK Lugomir
3 : 2
Napredak
ŽAK
Kikinda
1 : 0
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
05.11.2017 13:30
ŽAK
1 : 0
Jedinstvo (BK)
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
2 : 1
Radnički (K)
Kovin
05.11.2017 13:30
Jedinstvo (NB)
2 : 1
Radnički (K)
Kabel
Novi Sad
2 : 2
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
05.11.2017 10:00
Kabel
2 : 2
Jedinstvo (SP)
Podunavac
Belegiš
0 : 2
Sloga (T)
Temerin
05.11.2017 13:30
Podunavac
0 : 2
Sloga (T)
Hajduk (Č)
Čurug
2 : 0
Sremac
Vojka
05.11.2017 13:30
Hajduk (Č)
2 : 0
Sremac
Jugović
Kać
2 : 2
Borac (NS)
Novi Sad
05.11.2017 13:30
Jugović
2 : 2
Borac (NS)
LSK Laćarak
Laćarak
1 : 3
Sloga (E)
Erdevik
05.11.2017 13:30
LSK Laćarak
1 : 3
Sloga (E)
Borac (Š)
Šajkaš
2 : 2
Index
Novi Sad
05.11.2017 13:30
Borac (Š)
2 : 2
Index
Bačka (P)
Pačir
2 : 1
Sloga (Č)
Čonoplja
05.11.2017 13:30
Bačka (P)
2 : 1
Sloga (Č)
BSK
Bački Brestovac
5 : 2
Preporod
Novi Žednik
05.11.2017 13:30
BSK
5 : 2
Preporod
Mladost (T)
Turija
0 : 0
Tisa
Adorjan
05.11.2017 13:30
Mladost (T)
0 : 0
Tisa
Zadrugar
Srpski Miletić
1 : 1
Radnički (S)
Sombor
05.11.2017 13:30
Zadrugar
1 : 1
Radnički (S)
Budućnost (G)
Gložan
5 : 0
Tekstilac
Odžaci
05.11.2017 13:30
Budućnost (G)
5 : 0
Tekstilac
Torlak
Kumodraž
0 : 0
Borac
Lazarevac
05.11.2017 10:00
Torlak
0 : 0
Borac
Srem
Jakovo
2 : 3
Leštane
Leštane
05.11.2017 13:30
Srem
2 : 3
Leštane
Hajduk
Beograd
0 : 3
Zvezdara
Beograd
05.11.2017 11:00
Hajduk
0 : 3
Zvezdara
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
3 : 0
Napredak
Medoševac
05.11.2017 13:30
Crvena Zvezda
3 : 0
Napredak
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
3 : 0
Rusanda
Melenci
05.11.2017 13:00
Vojvodina (NM)
3 : 0
Rusanda
Borac
Aleksandrovo
1 : 1
Proleter 2006
Zrenjanin
05.11.2017 13:00
Borac
1 : 1
Proleter 2006
Lehel
Mužlja
2 : 1
Omladinac FAM
Botoš
05.11.2017 13:00
Lehel
2 : 1
Omladinac FAM
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
3 : 1
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
05.11.2017 13:00
Mladost (BD)
3 : 1
Crvena Zvezda (RS)
Banat
Čenta
4 : 0
Vojvodina (B)
Bašaid
05.11.2017 13:00
Banat
4 : 0
Vojvodina (B)
Naftagas (B)
Boka
1 : 1
Naftagas (E)
Elemir
05.11.2017 13:00
Naftagas (B)
1 : 1
Naftagas (E)
Juhor
Glavinci
3 : 0
Kušiljevo
Kušiljevo
05.11.2017 13:30
Juhor
3 : 0
Kušiljevo
Rembas
Resavica
3 : 0
Mladi radnik
Novo Laniste
05.11.2017 13:30
Rembas
3 : 0
Mladi radnik
Dragocvet
Dragocvet
1 : 0
Partizan
Glogovac
05.11.2017 13:30
Dragocvet
1 : 0
Partizan
Resavac
Subotica
5 : 2
Mladost (S)
Sikirica
05.11.2017 13:30
Resavac
5 : 2
Mladost (S)
OFK Batinac
Batinac
1 : 0
OFK Tekstilac
Paraćin
05.11.2017 13:30
OFK Batinac
1 : 0
OFK Tekstilac
OFK Bratstvo
Medveđa
2 : 1
Kolare
Kolare
05.11.2017 13:30
OFK Bratstvo
2 : 1
Kolare
Crvena zvezda
Pavliš
1 : 0
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
05.11.2017 14:00
Crvena zvezda
1 : 0
Vojvodina (CC)
Radnički (B)
Baranda
2 : 1
Strela
Ivanovo
05.11.2017 14:00
Radnički (B)
2 : 1
Strela
Dolina
Padina
5 : 0
Vulturul
Grebenac
05.11.2017 14:00
Dolina
5 : 0
Vulturul
Jugoslavija
Jabuka
2 : 0
Dunav
Banatska Palanka
05.11.2017 14:00
Jugoslavija
2 : 0
Dunav
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
1 : 0
Vojvodina (S)
Seleuš
05.11.2017 14:00
Jedinstvo (V)
1 : 0
Vojvodina (S)
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
0 : 2
Partizan (U)
Uljma
05.11.2017 14:00
Sloga (BNS)
0 : 2
Partizan (U)
Borac (M)
Martinci
1 : 2
Jadran
Golubinci
05.11.2017 13:30
Borac (M)
1 : 2
Jadran
PSK Putinci
Putinci
4 : 1
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
05.11.2017 13:30
PSK Putinci
4 : 1
Podrinje
Sloboda (DT)
Donji Tovarnik
2 : 1
Sloven
Ruma
05.11.2017 13:30
Sloboda (DT)
2 : 1
Sloven
Napredak (P)
Popinci
1 : 2
Ljukovo
Ljukovo
05.11.2017 13:30
Napredak (P)
1 : 2
Ljukovo
Borac (K)
Klenak
0 : 0
Železničar
Inđija
05.11.2017 13:30
Borac (K)
0 : 0
Železničar
Graničar 1924
Adaševci
2 : 1
Hrtkovci
Hrtkovci
05.11.2017 13:30
Graničar 1924
2 : 1
Hrtkovci
Hercegovac
Gajdobra
3 : 1
Kula
Kula
05.11.2017 13:00
Hercegovac
3 : 1
Kula
Krila Krajine
Bačka Palanka
2 : 1
Crvenka
Crvenka
05.11.2017 13:00
Krila Krajine
2 : 1
Crvenka
Budućnost (P)
Parage
3 : 0
Lipar
Lipar
05.11.2017 13:00
Budućnost (P)
3 : 0
Lipar
Rusin
Ruski Krstur
1 : 1
Stari Grad
Bačka Palanka
05.11.2017 13:00
Rusin
1 : 1
Stari Grad
Vinogradar
Hajdukovo
1 : 0
Proleter (NJ)
Njegoševo
05.11.2017 13:00
Vinogradar
1 : 0
Proleter (NJ)
Jadran
Feketić
2 : 1
OFK Vrbas
Vrbas
05.11.2017 13:00
Jadran
2 : 1
OFK Vrbas
Iskra
Kucura
7 : 0
Radnički 1905
Bajmok
05.11.2017 13:00
Iskra
7 : 0
Radnički 1905
Horgoš 1911
Horgoš
1 : 3
Napredak
Nadalj
05.11.2017 13:00
Horgoš 1911
1 : 3
Napredak
Nemetali
Donja Bela Reka
5 : 3
Krivelj
Krivelj
05.11.2017 13:30
Nemetali
5 : 3
Krivelj
Slatina
Slatina Bor
4 : 1
Brestovac
Borski Brestovac
05.11.2017 13:30
Slatina
4 : 1
Brestovac
Deli Jovan
Sikole
4 : 2
Radnički
Klokočevac
05.11.2017 13:30
Deli Jovan
4 : 2
Radnički
Zlot
Zlot
1 : 1
Branik
Štubik
05.11.2017 13:30
Zlot
1 : 1
Branik
Blizna
Blizna
1 : 0
Polom
Leskovo
05.11.2017 13:30
Blizna
1 : 0
Polom
Čubra
Čubra
4 : 2
BSK
Bukovče
05.11.2017 13:30
Čubra
4 : 2
BSK
Dunav
Veliko Selo
3 : 1
Borac (P)
Progar
05.11.2017 13:30
Dunav
3 : 1
Borac (P)
Zmaj
Zemun
2 : 2
Studenski Grad
Novi Beograd
05.11.2017 13:30
Zmaj
2 : 2
Studenski Grad
Sinđelić
Ugrinovci
0 : 1
Komgrap
Beograd
05.11.2017 13:30
Sinđelić
0 : 1
Komgrap
Heroj Polet
Jajinci
1 : 1
Šumadinac
Bečmen
05.11.2017 13:30
Heroj Polet
1 : 1
Šumadinac
Šumadija
Šopić
4 : 0
Urovci
Urovci
05.11.2017 13:30
Šumadija
4 : 0
Urovci
Budućnost
Dudovica
2 : 2
BSK
Baćevac
05.11.2017 13:30
Budućnost
2 : 2
BSK
Mladost (C)
Cvetovac
4 : 2
Strelac
Mislođin
05.11.2017 13:30
Mladost (C)
4 : 2
Strelac
Mladost (B)
Baroševac
1 : 1
Lisović
Lisović
05.11.2017 13:30
Mladost (B)
1 : 1
Lisović
Radnički (D)
Dren
5 : 2
Rušanj
Rušanj
05.11.2017 13:30
Radnički (D)
5 : 2
Rušanj
Šumadija
Jagnjilo
4 : 1
Selo Mladenovac
Mladenovac
05.11.2017 13:30
Šumadija
4 : 1
Selo Mladenovac
Pudarci
Pudarci
0 : 4
Vrčin
Vrčin
05.11.2017 13:30
Pudarci
0 : 4
Vrčin
Kovačevac
Kovačevac
0 : 2
Mladenovac
Mladenovac
05.11.2017 13:30
Kovačevac
0 : 2
Mladenovac
Boleč
Boleč
1 : 1
Dunavac
Grocka
05.11.2017 13:30
Boleč
1 : 1
Dunavac
Velika Krsna
Velika Krsna
3 : 0
Ropočevo
Ropočevo
05.11.2017 13:30
Velika Krsna
3 : 0
Ropočevo
Kosmaj
Ralja
2 : 3
Vinča
Vinča
05.11.2017 13:30
Kosmaj
2 : 3
Vinča
Jedinstvo 1945 (VL)
Vladimirci
5 : 1
Duško
Klenje
05.11.2017 13:30
Jedinstvo 1945 (VL)
5 : 1
Duško
Podrinje
Lozničko Polje
0 : 0
Sloga
Bogosavac
05.11.2017 13:30
Podrinje
0 : 0
Sloga
Mladost (DD)
Donji Dobrić
2 : 2
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
05.11.2017 13:30
Mladost (DD)
2 : 2
Jedinstvo (ŠT)
Vidojevica
Lešnica
1 : 1
Mladi Borac
Dublje
05.11.2017 13:30
Vidojevica
1 : 1
Mladi Borac
Cerić
Miokus
2 : 1
Majur
Majur
05.11.2017 13:30
Cerić
2 : 1
Majur
Bare
Bare
3 : 1
Šatornja
Šatornja
05.11.2017 13:30
Bare
3 : 1
Šatornja
Omladinac (DR)
Donja Rača
1 : 3
Partizan
Darosava
05.11.2017 13:30
Omladinac (DR)
1 : 3
Partizan
Šumadinac
Natalinci
4 : 2
Lokomotiva
Lapovo
05.11.2017 13:30
Šumadinac
4 : 2
Lokomotiva
Prvi srpski ustanak
Orašac
1 : 1
Borac
Pajsijevići
05.11.2017 13:30
Prvi srpski ustanak
1 : 1
Borac
Banja
Banja
4 : 1
Trnava
Donja Trnava
05.11.2017 13:30
Banja
4 : 1
Trnava
Junkovac
Junkovac
1 : 2
Vinča
Vinča (Topola)
05.11.2017 13:30
Junkovac
1 : 2
Vinča
ŽSK
Žirovnica
1 : 0
Mladost MG
Saranovo
05.11.2017 13:30
ŽSK
1 : 0
Mladost MG
Jedinstvo (Š)
Šišava
3 : 0
Kumarevo 65
Kumarevo
05.11.2017 13:30
Jedinstvo (Š)
3 : 0
Kumarevo 65
Progres
Ladovica
0 : 1
Zloćudovo
Zloćudovo
05.11.2017 13:30
Progres
0 : 1
Zloćudovo
Vučje
Vučje
2 : 0
Jedinstvo (G)
Grdelica
05.11.2017 13:30
Vučje
2 : 0
Jedinstvo (G)
Sloga
Lipovica
3 : 2
Čekmin
Čekmin
05.11.2017 13:30
Sloga
3 : 2
Čekmin
Železničar
Brestovac
2 : 1
Polet
Stajkovce
05.11.2017 13:30
Železničar
2 : 1
Polet
Mladi borac
Živkovo
4 : 6
OFK Brza
Brza
05.11.2017 13:30
Mladi borac
4 : 6
OFK Brza
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
4 : 0
Bobište
Bobište
05.11.2017 13:30
Jedinstvo (GS)
4 : 0
Bobište
Umac
Miroševce
4 : 2
Mladost (V)
Vinarce
05.11.2017 13:30
Umac
4 : 2
Mladost (V)
7. Juli
Vodanj
0 : 1
Podunavac
Udovice
05.11.2017 13:30
7. Juli
0 : 1
Podunavac
Sloboda
Lipe
4 : 1
Sloga
Miloševac
05.11.2017 13:30
Sloboda
4 : 1
Sloga
Borac
Ralja
5 : 2
Cerovac
Cerovac
05.11.2017 13:30
Borac
5 : 2
Cerovac
Radnik
Smederevska Palanka
3 : 0
Šumadija
Azanja
05.11.2017 13:30
Radnik
3 : 0
Šumadija
Obilić
Staro Selo
1 : 3
Vrbovac
Vrbovac
05.11.2017 13:30
Obilić
1 : 3
Vrbovac
Proleter 1947
Vranovo
3 : 0
SASK
Saraorci
05.11.2017 13:30
Proleter 1947
3 : 0
SASK
Polet
Trnovče
3 : 0
Pobeda
Golobok
05.11.2017 13:30
Polet
3 : 0
Pobeda
Crvena zvezda
Suvodol
1 : 0
Osipaonica
Osipaonica
05.11.2017 13:30
Crvena zvezda
1 : 0
Osipaonica
Jedinstvo (K)
Konjevići
0 : 2
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
05.11.2017 14:30
Jedinstvo (K)
0 : 2
Jedinstvo (GG)
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
2 : 3
Brezak 1936
Pranjani
05.11.2017 14:30
Backovac Junajted
2 : 3
Brezak 1936
Prijevor
Prijevor
1 : 0
Lunjevica
Lunjevica
05.11.2017 14:30
Prijevor
1 : 0
Lunjevica
Polet (T)
Trbušani
2 : 0
Rudar
Bresnica
05.11.2017 14:30
Polet (T)
2 : 0
Rudar
Omladinac (Z)
Zablaće
3 : 0
Zadrugar
Donja Trepča
05.11.2017 14:30
Omladinac (Z)
3 : 0
Zadrugar
Spartak
Trnava
2 : 2
Napredak
Svračkovci
05.11.2017 14:30
Spartak
2 : 2
Napredak
Mladost (P)
Preljina
0 : 2
Slatina
Slatina
05.11.2017 14:30
Mladost (P)
0 : 2
Slatina
Naupare
Naupare
2 : 1
Blagotin
Poljna
05.11.2017 13:30
Naupare
2 : 1
Blagotin
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
2 : 1
Juhor
Obrež
05.11.2017 13:30
Jastrebac
2 : 1
Juhor
Mačkovac
Mačkovac
4 : 2
Donji Kopaonik
Razbojna
05.11.2017 13:30
Mačkovac
4 : 2
Donji Kopaonik
Parunovac
Parunovac
1 : 2
FUD
Brus
05.11.2017 13:30
Parunovac
1 : 2
FUD
13. April
Lomnica
4 : 1
Vinogradar
Zleginje
05.11.2017 13:30
13. April
4 : 1
Vinogradar
Sloga (M)
Majdevo
4 : 2
Kupci
Kupci
05.11.2017 13:30
Sloga (M)
4 : 2
Kupci
Ribnik
Gornji Ribnik
2 : 1
Šanac
Šanac
05.11.2017 13:30
Ribnik
2 : 1
Šanac
Makce
Makce
1 : 2
Borac (K)
Klenovnik
05.11.2017 13:30
Makce
1 : 2
Borac (K)
Sloga (B)
Burovac
3 : 3
Mladost (B)
Biskuplje
05.11.2017 13:30
Sloga (B)
3 : 3
Mladost (B)
Napredak 1936
Veliko Crniće
1 : 1
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
05.11.2017 13:30
Napredak 1936
1 : 1
Jedinstvo (Lj)
Železničar
Požarevac
2 : 1
Budućnost (V)
Vezičevo
05.11.2017 13:30
Železničar
2 : 1
Budućnost (V)
Rudar (K)
Krepoljin
4 : 3
Polet (SD)
Suvi Do
05.11.2017 13:30
Rudar (K)
4 : 3
Polet (SD)
Zadrugar (T)
Tabanovac
0 : 1
Đerdap
Golubac
05.11.2017 13:30
Zadrugar (T)
0 : 1
Đerdap
Rudar (S)
Stamnica
0 : 2
Mlava (ML)
Malo Laole
05.11.2017 13:30
Rudar (S)
0 : 2
Mlava (ML)
Padež
Petrovac
2 : 4
Jedinstvo
Pirot
05.11.2017 11:00
Padež
2 : 4
Jedinstvo
Mladost
Poljska Ržana
0 : 6
Zadrugar
Krupac
05.11.2017 13:30
Mladost
0 : 6
Zadrugar
Gnjilan
Gnjilan
1 : 0
Rajko Mitić
Bela Palanka
05.11.2017 13:30
Gnjilan
1 : 0
Rajko Mitić
Polet
Ratina
6 : 0
Stubal
Stubal
05.11.2017 14:00
Polet
6 : 0
Stubal
Real
Podunavci
1 : 1
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
05.11.2017 14:00
Real
1 : 1
Novi Pazar 1928
Borac
Vraneši
2 : 1
Popovići
Popovići
05.11.2017 14:00
Borac
2 : 1
Popovići
Proleter
Pečenog
1 : 1
Budućnost
Konarevo
05.11.2017 14:00
Proleter
1 : 1
Budućnost
Ribnica
Jovac
4 : 2
Mataruge
Mataruge
05.11.2017 14:00
Ribnica
4 : 2
Mataruge
Granit
Jošanička banja
1 : 1
Ibar
Mataruška Banja
05.11.2017 14:00
Granit
1 : 1
Ibar
Savinac
Visibaba
2 : 3
Železničar
Požega
05.11.2017 13:30
Savinac
2 : 3
Železničar
Polet
Rasna
2 : 1
Jasen
Brodarevo
05.11.2017 13:30
Polet
2 : 1
Jasen
Omladinac
Zdravčići
7 : 3
Čajetina
Gostilje
05.11.2017 13:30
Omladinac
7 : 3
Čajetina
Ariljska rampa
Požega
2 : 0
Jedinstvo
Kalenić
05.11.2017 11:30
Ariljska rampa
2 : 0
Jedinstvo
Ježevica
Ježevica
0 : 6
Perućac
Perućac
05.11.2017 13:30
Ježevica
0 : 6
Perućac
Višesava
Bajina Bašta
0 : 4
Zlatar
Nova Varoš
05.11.2017 13:30
Višesava
0 : 4
Zlatar
Lauš
Lopaš
2 : 1
Lazarica
Prilipac
05.11.2017 11:00
Lauš
2 : 1
Lazarica
Brezovica
Brezovica
3 : 2
Mladost
Dračić
05.11.2017 13:30
Brezovica
3 : 2
Mladost
Tešnjar
Valjevo
0 : 2
Vrelo Sport
Vrelo
05.11.2017 13:30
Tešnjar
0 : 2
Vrelo Sport
Tulari
Tulari
0 : 3
Kačer
Belanovica
05.11.2017 13:30
Tulari
0 : 3
Kačer
Tvrdojevac
Tvrdojevac
0 : 2
Ribnikar
Pecka
05.11.2017 13:30
Tvrdojevac
0 : 2
Ribnikar
Partizan
Cerovac
2 : 1
Kutlovo
Kutlovo
05.11.2017 14:00
Partizan
2 : 1
Kutlovo
Šumadinac (KG)
Kragujevac
1 : 0
Kolonija
Kragujevac
05.11.2017 14:00
Šumadinac (KG)
1 : 0
Kolonija
Vodojaža
Grošnica
5 : 2
Korićani
Korićani
05.11.2017 14:00
Vodojaža
5 : 2
Korićani
Borac (D)
Drenovac
4 : 3
Budućnost
Resnik
05.11.2017 14:00
Borac (D)
4 : 3
Budućnost
Srbija
Ilićevo
3 : 1
Zastava
Kragujevac
05.11.2017 14:00
Srbija
3 : 1
Zastava
Erdoglija 1931
Kragujevac
2 : 0
Mladost
Pajazitovo
05.11.2017 14:00
Erdoglija 1931
2 : 0
Mladost
Sloga (D)
Desimirovac
0 : 3
Šumadija 1934
Drača
05.11.2017 14:00
Sloga (D)
0 : 3
Šumadija 1934
Sloga
Korman
2 : 2
Naisus 1977
Rožina
05.11.2017 13:30
Sloga
2 : 2
Naisus 1977
Moravac (Č)
Čečina
5 : 2
Morava (Ž)
Žitkovac
05.11.2017 13:30
Moravac (Č)
5 : 2
Morava (Ž)
Mladost (B)
Batušinac
4 : 3
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
05.11.2017 13:30
Mladost (B)
4 : 3
Moravac (ZT)
Rasovača
Rasovača
3 : 3
Doljevac 1971
Doljevac
05.11.2017 13:30
Rasovača
3 : 3
Doljevac 1971
Orljane
Orljane
3 : 0
Radnički 1947
Čapljinac
05.11.2017 13:30
Orljane
3 : 0
Radnički 1947
Palilula
Aleksinac
5 : 4
Radnički 1924
Kočane
05.11.2017 13:30
Palilula
5 : 4
Radnički 1924
Sloboda
Gornja Vrežina
5 : 2
Budućnost
Prva Kutina
05.11.2017 13:30
Sloboda
5 : 2
Budućnost
Mladost (M)
Medoševac
4 : 1
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
05.11.2017 13:30
Mladost (M)
4 : 1
Jedinstvo (GM)
Morava
Krušce
8 : 0
Palilulac
Niš
05.11.2017 13:30
Morava
8 : 0
Palilulac
Čegar 2013
Kamenica
2 : 2
Mladost (L)
Lalinac
05.11.2017 13:30
Čegar 2013
2 : 2
Mladost (L)
Crvena zastava
Hum
2 : 3
AZ Borac 2014
Azbresnica
05.11.2017 13:30
Crvena zastava
2 : 3
AZ Borac 2014
Rudar
Jelašnica
5 : 1
Stevan Nešticki
Leskovik
05.11.2017 13:30
Rudar
5 : 1
Stevan Nešticki
Vinogradar
Ledinci
0 : 6
Mladost
Novi Sad
05.11.2017 13:30
Vinogradar
0 : 6
Mladost
TSK
Temerin
0 : 0
OFK Futog
Futog
05.11.2017 13:30
TSK
0 : 0
OFK Futog
Petrovaradin
Petrovaradin
2 : 1
Jedinstvo (G)
Gospođinci
05.11.2017 13:30
Petrovaradin
2 : 1
Jedinstvo (G)
Sofeks
Futog
3 : 0
Proleter
Banoštor
05.11.2017 13:30
Sofeks
3 : 0
Proleter
Tatra
Kisač
4 : 0
ŽSK
Žabalj
05.11.2017 13:30
Tatra
4 : 0
ŽSK
Radnički (L)
Lubnica
3 : 1
OFK Rtanj
Boljevac
05.11.2017 13:30
Radnički (L)
3 : 1
OFK Rtanj
Omladinac
Grezna
3 : 0
Rgotina
Rgotina
05.11.2017 13:30
Omladinac
3 : 0
Rgotina
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
2 : 1
OFK 019
Zaječar
05.11.2017 13:30
OFK Knjaz
2 : 1
OFK 019
Osnić
Osnić
1 : 0
Rudar (VČ)
Grljan
05.11.2017 13:30
Osnić
1 : 0
Rudar (VČ)
Kosovo
Zvezdan
3 : 0
Graničar
Veliki Izvor
05.11.2017 13:30
Kosovo
3 : 0
Graničar
Trebič
Sokobanja
7 : 0
Mladost
Sumrakovac
05.11.2017 13:30
Trebič
7 : 0
Mladost
Bučje
Bučje kod Knjaževca
2 : 8
Sloga
Minićevo
05.11.2017 13:30
Bučje
2 : 8
Sloga
Svetlost Badnjevac
Badnjevac
3 : 1
Spartak
Gornja Trnava
05.11.2017 14:00
Svetlost Badnjevac
3 : 1
Spartak
Mladost 1982
Donji Drenovac
2 : 2
NS Tatko
Stara Bozurna
05.11.2017 14:00
Mladost 1982
2 : 2
NS Tatko
Dundjerski
Voljcinac
0 : 3
Real
Jasenica
05.11.2017 14:00
Dundjerski
0 : 3
Real
Borac
Držanovac
7 : 1
Partizanski put
Grudaš
05.11.2017 14:00
Borac
7 : 1
Partizanski put
Kosovac
Prokuplje
1 : 1
Omladinac
Podina
05.11.2017 14:00
Kosovac
1 : 1
Omladinac
OFK Rota
Bujanovac
0 : 9
Lugina
Aliđerce
05.11.2017 14:00
OFK Rota
0 : 9
Lugina
Čelik
Belo polje
1 : 5
Pavlovac
Pavlovac
05.11.2017 14:00
Čelik
1 : 5
Pavlovac
Biljači
Biljača
2 : 4
BSK Bujanovac
Bujanovac
05.11.2017 14:00
Biljači
2 : 4
BSK Bujanovac
Trešnjevka
Lopardince
0 : 4
Ternoci
Trnovac
05.11.2017 14:00
Trešnjevka
0 : 4
Ternoci
Morava
Parteš
1 : 4
Glama
Koretište
05.11.2017 13:00
Morava
1 : 4
Glama
Gracko
Staro Gracko
0 : 0
Brezovica
Štrpce
05.11.2017 14:00
Gracko
0 : 0
Brezovica
Čaglavica
Čaglavica
1 : 0
Sitnica
Lepina
05.11.2017 14:00
Čaglavica
1 : 0
Sitnica
Mineral 2015
Rudno
4 : 3
Mladost
Vrdila
05.11.2017 14:00
Mineral 2015
4 : 3
Mladost
Partizan
Vrba
0 : 3
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
05.11.2017 14:00
Partizan
0 : 3
Kraljevo Hajduk
Magnohrom
Kraljevo
0 : 5
Metalac
Kraljevo
05.11.2017 14:00
Magnohrom
0 : 5
Metalac
Gruža
Vitanovac
3 : 1
Borac (A)
Adrani
05.11.2017 14:00
Gruža
3 : 1
Borac (A)
Lazac
Lazac
0 : 1
Napredak
Gračac
05.11.2017 14:00
Lazac
0 : 1
Napredak
Jedinstvo (G)
Godačica
2 : 0
Tavnik
Tavnik
05.11.2017 14:00
Jedinstvo (G)
2 : 0
Tavnik
Lasta
Vitkovac
1 : 1
Grdica
Grdica
05.11.2017 14:00
Lasta
1 : 1
Grdica
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
0 : 0
Mlada krila
Metikoši
05.11.2017 14:00
Jedinstvo (D)
0 : 0
Mlada krila
15. Avgust 1950
Lomnica
1 : 1
Istok 63
Plana
05.11.2017 13:30
15. Avgust 1950
1 : 1
Istok 63
Moravac
Krušar
2 : 1
Rudar (St)
Stenjevac
05.11.2017 13:30
Moravac
2 : 1
Rudar (St)
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
1 : 3
Javor
Sladaja
05.11.2017 11:00
Mladost (GM)
1 : 3
Javor
Mladost (J)
Jovac
0 : 0
Budućnost
Miliva
05.11.2017 13:30
Mladost (J)
0 : 0
Budućnost
Omladinac
Šaludovac
5 : 1
Pomoravlje
Ostrikovac
05.11.2017 13:30
Omladinac
5 : 1
Pomoravlje
Borac 1805
Ivankovac
6 : 0
Šumadija
Trešnjevica
05.11.2017 13:30
Borac 1805
6 : 0
Šumadija
Omladinski
Paraćin
3 : 0
Beljanica
Strmosten
05.11.2017 13:30
Omladinski
3 : 0
Beljanica
Sloga
Voljavče
0 : 1
Šantarovac
Šantarovac
05.11.2017 13:30
Sloga
0 : 1
Šantarovac
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
1 : 0
Mladost (T)
Tečić
05.11.2017 13:30
Jedinstvo
1 : 0
Mladost (T)
Kupinovac
Kupinovac
3 : 1
Morava (R)
Ribare
05.11.2017 13:30
Kupinovac
3 : 1
Morava (R)
Mladost (G)
Gložane
3 : 1
Šumadinac
Dragovo
05.11.2017 13:30
Mladost (G)
3 : 1
Šumadinac
Morava (KS)
Kočino Selo
3 : 0
Mladost (D)
Dublje
05.11.2017 13:30
Morava (KS)
3 : 0
Mladost (D)
Sinđelić 1934
Vojska
0 : 2
Mladost (K)
Koncarevo
05.11.2017 13:30
Sinđelić 1934
0 : 2
Mladost (K)
Vinorača
Vinorača
3 : 2
Ursule
Ursule
05.11.2017 13:30
Vinorača
3 : 2
Ursule
Fruškogorac
Manđeloš
3 : 0
OFK Brestač
Brestač
05.11.2017 13:30
Fruškogorac
3 : 0
OFK Brestač
Polet
Novi Karlovci
4 : 0
Mladost (B)
Buđanovci
05.11.2017 13:30
Polet
4 : 0
Mladost (B)
OFK Bikić
Bikić Do
6 : 0
Sloboda
Šašinci
05.11.2017 13:30
OFK Bikić
6 : 0
Sloboda
Graničar (O)
Obrež
2 : 1
Fruška Gora
Ruma
05.11.2017 13:30
Graničar (O)
2 : 1
Fruška Gora
Donji Petrovci
Donji Petrovci
2 : 2
Donji Srem 2015
Pećinci
05.11.2017 13:30
Donji Petrovci
2 : 2
Donji Srem 2015
Napredak
Žarkovac
9 : 1
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
05.11.2017 13:30
Napredak
9 : 1
OFK Zeka Buljubaša
Sloga
Čalma
0 : 0
Hajduk
Višnjićevo
05.11.2017 13:30
Sloga
0 : 0
Hajduk
Graničar (K)
Kuzmin
0 : 1
Mitros
Sremska Mitrovica
05.11.2017 13:30
Graničar (K)
0 : 1
Mitros
Vinogradar
Gudurica
1 : 3
Ševac
Kusić
05.11.2017 14:00
Vinogradar
1 : 3
Ševac
Hajdučica
Hajdučica
2 : 2
Borac (VS)
Veliko Središte
05.11.2017 14:00
Hajdučica
2 : 2
Borac (VS)
Karaš (K)
Kuštilj
3 : 1
Budućnost (A)
Alibunar
05.11.2017 14:00
Karaš (K)
3 : 1
Budućnost (A)
Ratar
Kruščica
0 : 2
Polet
Izbište
05.11.2017 14:00
Ratar
0 : 2
Polet
Partizan (K)
Kajtasovo
3 : 0
Borac (VG)
Vračev Gaj
05.11.2017 14:00
Partizan (K)
3 : 0
Borac (VG)
Janošik
Janošik
2 : 1
Potporanj
Potporanj
05.11.2017 14:00
Janošik
2 : 1
Potporanj
Mladost (V)
Vojlovica
6 : 0
Slavia
Kovačica
05.11.2017 14:00
Mladost (V)
6 : 0
Slavia
Velika Reka
Velika Reka
4 : 3
Antimon
Zajača
05.11.2017 13:30
Velika Reka
4 : 3
Antimon
7. Juli
Bela Crkva
2 : 3
Stolice
Krupanj
05.11.2017 13:30
7. Juli
2 : 3
Stolice
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
8 : 0
Milan Orlić
Novo Selo
05.11.2017 13:30
Sloga (LŠ)
8 : 0
Milan Orlić
Mladost (BR)
Brezjak
1 : 1
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
05.11.2017 13:30
Mladost (BR)
1 : 1
Jedinstvo (ZA)
Sloga (ST)
Straža
1 : 1
Prva Iskra
Runjani
05.11.2017 13:30
Sloga (ST)
1 : 1
Prva Iskra
Rudar
Brasina
1 : 3
Borac
Kozjak
05.11.2017 13:30
Rudar
1 : 3
Borac
Šećeranac Ada
Beograd
2 : 0
Sveti Stefan
Slanci
05.11.2017 10:00
Šećeranac Ada
2 : 0
Sveti Stefan
BUSK
Beograd
0 : 3
011
Beograd
05.11.2017 13:30
BUSK
0 : 3
011
Sparta Železnik
Beograd
0 : 2
Busije
Zemun
05.11.2017 11:00
Sparta Železnik
0 : 2
Busije
Novi Beograd
Novi Beograd
7 : 0
Rekreativo 011
Beograd
05.11.2017 13:30
Novi Beograd
7 : 0
Rekreativo 011
Pinosava
Pinosava
1 : 0
Siti Sport Klub
Beograd
05.11.2017 13:30
Pinosava
1 : 0
Siti Sport Klub
PKB (K)
Kovilovo
3 : 1
Podunavac
Ritopek
05.11.2017 13:30
PKB (K)
3 : 1
Podunavac
Pionir
Besni Fok
3 : 1
Hajduk
Kamendol
05.11.2017 13:30
Pionir
3 : 1
Hajduk
Umčari
Umčari
0 : 3
Poštar
Beograd
05.11.2017 13:30
Umčari
0 : 3
Poštar
OFK Borac
Arnajevo
2 : 1
Beljina
Beljina
05.11.2017 13:30
OFK Borac
2 : 1
Beljina
Velika Mostanica
Velika Mostanica
3 : 1
Veliki Borak
Veliki Borak
05.11.2017 13:30
Velika Mostanica
3 : 1
Veliki Borak
Guncate
Guncati
7 : 0
Barajevo
Barajevo
05.11.2017 13:30
Guncate
7 : 0
Barajevo
Mladost
Mačvanski Metković
5 : 2
Omladinac 2013
Slepčević
05.11.2017 13:30
Mladost
5 : 2
Omladinac 2013
Napredak
Mačvanski Belotić
2 : 3
Hajduk Stanko
Crna Bara
05.11.2017 13:30
Napredak
2 : 3
Hajduk Stanko
Premijer
Badovinci
4 : 1
Gorki
Glušci
05.11.2017 13:30
Premijer
4 : 1
Gorki
Cer
Petkovica
1 : 1
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
05.11.2017 13:30
Cer
1 : 1
Budućnost (PD)
Sloga
Duvanište
0 : 1
Budućnost (ZM)
Zminjak
05.11.2017 13:30
Sloga
0 : 1
Budućnost (ZM)
Sloga
Krnić
2 : 3
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
05.11.2017 13:30
Sloga
2 : 3
Dušan Silni
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
0 : 3
Karađorđe
Mišar
05.11.2017 13:30
Vojvoda Stepa Stepanović
0 : 3
Karađorđe
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
0 : 1
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
05.11.2017 13:30
Miloš Pocerac 2013
0 : 1
Mladost (PP)
Pričinović
Pocerski Pričinović
5 : 0
Dobrava
Vukošić
05.11.2017 13:30
Pričinović
5 : 0
Dobrava
Šipurske livade
Šabac
4 : 1
Pocerina
Jevremovac
05.11.2017 13:30
Šipurske livade
4 : 1
Pocerina
Vlašić
Donje Crniljevo
3 : 2
Trešnjevka
Trbusac
05.11.2017 13:30
Vlašić
3 : 2
Trešnjevka
Omladinac
Donje Sinkovce
2 : 0
Real
Donja Jajina
05.11.2017 13:30
Omladinac
2 : 0
Real
OFK Morava
Leskovac
1 : 0
BSK
Belanovce
05.11.2017 13:30
OFK Morava
1 : 0
BSK
Gradac
Konopnica
5 : 2
ŠFU Derbi 2016
Vlase
05.11.2017 13:30
Gradac
5 : 2
ŠFU Derbi 2016
Mladost (B)
Batulovce
1 : 0
Šumadija
Razgojna
05.11.2017 13:30
Mladost (B)
1 : 0
Šumadija
Plantaža
Donje Stopanje
2 : 3
Lemind 1953
Leskovac
05.11.2017 13:30
Plantaža
2 : 3
Lemind 1953
Radnički
Pertate
3 : 1
Bratstvo
Bratmilovce
05.11.2017 13:30
Radnički
3 : 1
Bratstvo
Sušica 2012
Kukulovce
1 : 0
Milanovo
Milanovo
05.11.2017 13:30
Sušica 2012
1 : 0
Milanovo
Marjan MB
Mala Biljanica
2 : 2
Moravac (P)
Pečenjevce
05.11.2017 13:30
Marjan MB
2 : 2
Moravac (P)
Gunjevac
Gunjevac
3 : 1
Vrelo
Vrelo
05.11.2017 13:30
Gunjevac
3 : 1
Vrelo
Čučuge
Čučuge
1 : 1
Rubribreza
Rubribreza
05.11.2017 13:30
Čučuge
1 : 1
Rubribreza
OFK Paljuvi
Paljuvi
4 : 1
OFK Stublenica
Stublenica
05.11.2017 13:30
OFK Paljuvi
4 : 1
OFK Stublenica
Polet (DL)
Donji Lajkovac
4 : 4
Polet (T)
Takovo
05.11.2017 13:30
Polet (DL)
4 : 4
Polet (T)
Borac
Rajković
1 : 2
Kolubara 2
Valjevo
05.11.2017 13:30
Borac
1 : 2
Kolubara 2
Polet
Popučke
0 : 1
Rajac
Kadina Luka
05.11.2017 13:30
Polet
0 : 1
Rajac
Rakac Stave
Stave
3 : 1
Bujačić
Bujačić
05.11.2017 13:30
Rakac Stave
3 : 1
Bujačić
Jadar 2013
Valjevo
5 : 2
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
05.11.2017 11:00
Jadar 2013
5 : 2
Mladost (VK)
Komanice
Komanice
5 : 1
Mladost (L)
Latković
05.11.2017 13:30
Komanice
5 : 1
Mladost (L)
Stari drugari
Kadina Luka
2 : 1
Kotešica
Kotešica
05.11.2017 13:30
Stari drugari
2 : 1
Kotešica
Mladost (DK)
Donji Katun
4 : 1
Ušće
Grad Stalać
05.11.2017 13:30
Mladost (DK)
4 : 1
Ušće
Sloga (L)
Lozna
3 : 0
Borac
Gornji Katun
05.11.2017 13:30
Sloga (L)
3 : 0
Borac
Rubin (DS)
Donji Stupanj
5 : 2
Beli Orlovi
Tobolac
05.11.2017 13:30
Rubin (DS)
5 : 2
Beli Orlovi
Mladi Gorani
Dupci
5 : 0
Stari Trstenik
Stari Trstenik
05.11.2017 13:30
Mladi Gorani
5 : 0
Stari Trstenik
Trudbenik
Stalać
3 : 0
Omladinac
Pojate
05.11.2017 13:30
Trudbenik
3 : 0
Omladinac
Polet 57
Milutovac
2 : 1
Velika Drenova
Velika Drenova
05.11.2017 13:30
Polet 57
2 : 1
Velika Drenova
Napredak Č
Čestereg
1 : 1
Terekves
Hetin
05.11.2017 13:00
Napredak Č
1 : 1
Terekves
2. Oktobar
Kumane
4 : 0
Budućnost
Banatski Dvor
05.11.2017 13:00
2. Oktobar
4 : 0
Budućnost
Napredak BT
Banatska Topola
1 : 1
Roham
Nova Crnja
05.11.2017 13:00
Napredak BT
1 : 1
Roham
Bega
Novi Itebej
1 : 2
1.Oktobar
Srpski Itebej
05.11.2017 13:00
Bega
1 : 2
1.Oktobar
Bratstvo 1975
Erdeč
4 : 0
OFK Žeželj
Donja Sabanta
05.11.2017 14:00
Bratstvo 1975
4 : 0
OFK Žeželj
Divostin
Kragujevac
7 : 0
Vinogradi DB
Kragujevac
05.11.2017 14:00
Divostin
7 : 0
Vinogradi DB
Košutnjak
Kragujevac
1 : 1
Seljak
Cvetojevac
05.11.2017 14:00
Košutnjak
1 : 1
Seljak
Gredetin
Gredetin
3 : 0
OFK Draževac
Draževac
05.11.2017 11:00
Gredetin
3 : 0
OFK Draževac
Škriljac
Bradarac
0 : 3
Ratar
Gornja Peščanica
05.11.2017 14:00
Škriljac
0 : 3
Ratar
OFK Sloga
Dobrujevac
2 : 3
OFK Napredak 1929
Aleksinac
05.11.2017 11:00
OFK Sloga
2 : 3
OFK Napredak 1929
Polet (V)
Vitoševac
0 : 2
Napredak 2012
Krušje
05.11.2017 11:00
Polet (V)
0 : 2
Napredak 2012
Omladinac (D)
Deronje
3 : 0
Rastina 1918
Rastina
05.11.2017
Omladinac (D)
3 : 0
Rastina 1918
Dunav
Bački Monoštor
1 : 2
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
05.11.2017
Dunav
1 : 2
Aleksa Šantić
Omladinac (B)
Bukovac
1 : 1
Radnički 1918
Ratkovo
05.11.2017
Omladinac (B)
1 : 1
Radnički 1918
Hajduk
Stapar
4 : 1
Jedinstvo
Ribarevo
05.11.2017
Hajduk
4 : 1
Jedinstvo
Kordun
Kljajićevo
0 : 0
Polet
Sivac
05.11.2017
Kordun
0 : 0
Polet
Partizan
Kupusina
4 : 0
Dinamo 1923
Bački Breg
05.11.2017
Partizan
4 : 0
Dinamo 1923
Mladi rudar
Bukovik
5 : 1
Šumadinac
Stojnik
05.11.2017 13:30
Mladi rudar
5 : 1
Šumadinac
Brezovac
Brezovac
5 : 0
Ranilović
Ranilović
05.11.2017 13:30
Brezovac
5 : 0
Ranilović
Plaskovac
Plaskovac
2 : 0
B 2000
Aranđelovac
05.11.2017 13:30
Plaskovac
2 : 0
B 2000
Šamot
Aranđelovac
0 : 1
Vrbica
Aranđelovac
05.11.2017 13:30
Šamot
0 : 1
Vrbica
Stig 1955
Beranje
3 : 0
Žitkovica 2017
Žitkovica
05.11.2017 13:30
Stig 1955
3 : 0
Žitkovica 2017
Desine
Desine
0 : 4
Dizel
Bare
05.11.2017 13:30
Desine
0 : 4
Dizel
Sirakovo
Sirakovo
2 : 2
Napredak (P)
Poljana
05.11.2017 13:30
Sirakovo
2 : 2
Napredak (P)
Radnički (P)
Požeženo
2 : 0
Polet (V)
Voluja
05.11.2017 13:30
Radnički (P)
2 : 0
Polet (V)
Napredak 1934
Nabrđe
1 : 2
Žika Marković Uča
Miljević
05.11.2017 13:30
Napredak 1934
1 : 2
Žika Marković Uča
Dunavac (P)
Petka
1 : 1
Sloga (M)
Mustapić
05.11.2017 13:30
Dunavac (P)
1 : 1
Sloga (M)
Integral
Batuša
2 : 1
Bata Bulić
Bistrica
05.11.2017 13:30
Integral
2 : 1
Bata Bulić
Omladinac (B)
Busur
2 : 5
Krilaš
Ćovdin
05.11.2017 13:30
Omladinac (B)
2 : 5
Krilaš
Omladinac (Š)
Šetonje
4 : 2
Radnički (K)
Knežica
05.11.2017 13:30
Omladinac (Š)
4 : 2
Radnički (K)
Manastirica
Manastirica
1 : 1
Jasenovac
Krepoljin
05.11.2017 13:30
Manastirica
1 : 1
Jasenovac
Lokomotiva
Subotica
2 : 1
Palić
Palić
05.11.2017 13:30
Lokomotiva
2 : 1
Palić
Solid
Subotica
3 : 1
Elektrovojvodina
Subotica
05.11.2017 13:30
Solid
3 : 1
Elektrovojvodina
Čantavir
Čantavir
2 : 0
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
05.11.2017 13:30
Čantavir
2 : 0
OFK Mala Bosna 2015
Bikovo
Bikovo
0 : 5
Đurđin
Đurđin
05.11.2017 13:30
Bikovo
0 : 5
Đurđin
Hajduk
Bačko Dušanovo
4 : 0
Žednik
Stari Žednik
05.11.2017 13:30
Hajduk
4 : 0
Žednik
Bratstvo
Ljutovo
2 : 4
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
05.11.2017 13:30
Bratstvo
2 : 4
Udarnik Višnjevac
Nemenikuće
Nemenikuće
2 : 1
OFK Rogača
Rogača
05.11.2017 10:00
Nemenikuće
2 : 1
OFK Rogača
Mladost (MI)
Mala Ivanča
3 : 2
Mladost (G)
Guberevac
05.11.2017 14:30
Mladost (MI)
3 : 2
Mladost (G)
Stojnik
Stojnik
5 : 1
Vojvoda
Dučina
05.11.2017 12:00
Stojnik
5 : 1
Vojvoda
Fruškogorac
Sremska Kamenica
1 : 0
Obilić
Vilovo
05.11.2017 13:30
Fruškogorac
1 : 0
Obilić
Borac
Rakovac
3 : 2
Bačka
Begeč
05.11.2017 13:30
Borac
3 : 2
Bačka
Susek
Susek
0 : 5
Čenej
Čenej
05.11.2017 13:30
Susek
0 : 5
Čenej
Moskva
Budisava
1 : 1
Miletić
Mošorin
05.11.2017 13:30
Moskva
1 : 1
Miletić
Titel
Titel
0 : 3
Železničar
Novi Sad
05.11.2017 13:30
Titel
0 : 3
Železničar
Jadran
Sanad
5 : 2
Graničar
Đala
05.11.2017 13:00
Jadran
5 : 2
Graničar
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
5 : 0
Jedinstvo (M)
Martonoš
05.11.2017 13:00
Jedinstvo (SK)
5 : 0
Jedinstvo (M)
Slavija
Banatsko Aranđelovo
0 : 3
Sloga
Ostojićevo
05.11.2017 13:00
Slavija
0 : 3
Sloga
Tisa
Padej
3 : 1
Čoka
Čoka
05.11.2017 13:00
Tisa
3 : 1
Čoka
AFK
Ada
4 : 0
Bačka
Mol
05.11.2017 13:00
AFK
4 : 0
Bačka
Mladost
Radičević
5 : 0
Pobeda
Pobeda
05.11.2017 13:30
Mladost
5 : 0
Pobeda
Eđšeg
Mali Iđoš
2 : 4
Mladost Radost
Srbobran
05.11.2017 13:30
Eđšeg
2 : 4
Mladost Radost
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
1 : 1
Tomislavci
Tomislavci
05.11.2017 13:30
Jedinstvo
1 : 1
Tomislavci
Krivaja
Krivaja
0 : 4
Vojvodina
Bačko Gradište
05.11.2017 13:30
Krivaja
0 : 4
Vojvodina
Jerma
Sukovo
2 : 1
Željuša
Željuša
05.11.2017 13:30
Jerma
2 : 1
Željuša
Pobeda
Držina
4 : 2
Temac
Temska
05.11.2017 13:30
Pobeda
4 : 2
Temac
Maglić
Bački Maglić
3 : 0
Naša Zvezda
Silbaš
05.11.2017 13:30
Maglić
3 : 0
Naša Zvezda
Jelica
Goračići
1 : 4
Brezova
Brezova
05.11.2017 13:30
Jelica
1 : 4
Brezova
Gradina
Rti
2 : 8
Jedinstvo
Puhovo
05.11.2017 13:30
Gradina
2 : 8
Jedinstvo
Sloga
Kaona
1 : 2
Voćar
Kotraža
05.11.2017 13:30
Sloga
1 : 2
Voćar
Prilike
Prilike
3 : 1
Gorušica
Viča
05.11.2017 13:30
Prilike
3 : 1
Gorušica
Čačak 94
Čačak
3 : 3
Morava (M)
Mojsinje
05.11.2017 14:30
Čačak 94
3 : 3
Morava (M)
Planinac
Vujetinci
3 : 0
Vujan
Prislonica
05.11.2017 14:30
Planinac
3 : 0
Vujan
Prijatelji
Čačak
4 : 3
Lugovi
Čačak
05.11.2017 14:30
Prijatelji
4 : 3
Lugovi
Malba
Žaočani
1 : 0
Gavrilo Princip
Vranići
05.11.2017 14:30
Malba
1 : 0
Gavrilo Princip
Rakova
Rakova
3 : 2
Morava (K)
Katrga
05.11.2017 11:00
Rakova
3 : 2
Morava (K)
Kej
Čačak
0 : 1
Mladost (A)
Atenica
05.11.2017 14:30
Kej
0 : 1
Mladost (A)
Sloga (M)
Milatovac
2 : 0
Marjan
Knić
05.11.2017 13:30
Sloga (M)
2 : 0
Marjan
Napredak (MK)
Malo Krčmare
1 : 1
Karađorđe (V)
Vučić
05.11.2017 10:00
Napredak (MK)
1 : 1
Karađorđe (V)
Udarnik Trska 1947
Trska
0 : 2
Sloga (B)
Batočina
05.11.2017 13:30
Udarnik Trska 1947
0 : 2
Sloga (B)
Veteran 2015
Popović
5 : 1
BSK
Borač
05.11.2017 13:30
Veteran 2015
5 : 1
BSK
Omladinac
Kalimanići
1 : 1
Stella Rossa
Gornji Milanovac
05.11.2017 13:30
Omladinac
1 : 1
Stella Rossa
Šilopaj
Šilopaj
7 : 0
Mladost 09
Vraćevšnica
05.11.2017 13:30
Šilopaj
7 : 0
Mladost 09
Ozrem
Ozrem
1 : 1
Donja Vrbava
Donja Vrbava
05.11.2017 13:30
Ozrem
1 : 1
Donja Vrbava
Pontes
Kostol
3 : 2
Kladušnica
Kladušnica
05.11.2017 13:30
Pontes
3 : 2
Kladušnica
Milutinovac
Milutinovac
3 : 4
Omladinac
Vajuga
05.11.2017 13:30
Milutinovac
3 : 4
Omladinac
Egeta
Brza Palanka
3 : 3
Lokomotiva
Novi Sip
05.11.2017 13:30
Egeta
3 : 3
Lokomotiva
Lovćen
Petrovo selo
13 : 0
Dunavac
Velesnica
05.11.2017 13:30
Lovćen
13 : 0
Dunavac
Velika Vrbica
Velika Vrbica
1 : 4
Koča Andjelković
Tekija
05.11.2017 13:30
Velika Vrbica
1 : 4
Koča Andjelković
Mala Vrbica
Mala Vrbica
5 : 0
Rtkovo
Rtkovo
05.11.2017 13:30
Mala Vrbica
5 : 0
Rtkovo
Napredak
Međulužje
0 : 1
Kosmajac
Koraćica
05.11.2017 13:30
Napredak
0 : 1
Kosmajac
Markovac
Markovac
5 : 2
Vlaška 1950
Vlaška (Mladenovac)
05.11.2017 13:30
Markovac
5 : 2
Vlaška 1950
Sloga
Granice
4 : 1
Rabrovac
Rabrovac
05.11.2017 13:30
Sloga
4 : 1
Rabrovac
Šepšin
Šepšin
3 : 0
OFK Student
Mladenovac
05.11.2017 13:30
Šepšin
3 : 0
OFK Student
Omladinac
Rajkovac
5 : 2
Borac
Amerić
05.11.2017 13:30
Omladinac
5 : 2
Borac
Duboko
Mala Moštanica
0 : 2
Posavina
Stubline
05.11.2017 13:30
Duboko
0 : 2
Posavina
Sloga
Ratari
3 : 2
Jedinstvo
Dren
05.11.2017 13:30
Sloga
3 : 2
Jedinstvo
Belo Polje
Belo Polje
1 : 2
Krtinska
Krtinska
05.11.2017 13:30
Belo Polje
1 : 2
Krtinska
Zvezda
Konatice
3 : 1
Zadrugar
Orašac (Obrenovac)
05.11.2017 13:30
Zvezda
3 : 1
Zadrugar
Ljubinić
Ljubinić
0 : 4
Polet
Grabovac
05.11.2017 13:30
Ljubinić
0 : 4
Polet
Partizan
Draževac
1 : 8
Borac
Ušće
05.11.2017 13:30
Partizan
1 : 8
Borac
BSK
Brajkovac
6 : 0
20. Oktobar
Trbušnica
05.11.2017 13:00
BSK
6 : 0
20. Oktobar
Polet
Mirosaljci
3 : 5
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
05.11.2017 13:00
Polet
3 : 5
Šumadija (MC)
Sloboda
Stubica
2 : 1
Sloga
Lukavica
05.11.2017 13:00
Sloboda
2 : 1
Sloga
Blagaja
Rupeljevo
5 : 2
Trešnjica
Tvrdići
05.11.2017 14:00
Blagaja
5 : 2
Trešnjica
Bakionica
Bakionica
4 : 0
Dobrinjac
Donja Dobrinja
05.11.2017 14:00
Bakionica
4 : 0
Dobrinjac
Avijatičar
Vranjani
5 : 1
Borac
Srednja Dobrinja
05.11.2017 14:00
Avijatičar
5 : 1
Borac
Glumač
Glumač
3 : 1
Sečica
Seča reka
05.11.2017 14:00
Glumač
3 : 1
Sečica
Duškovci
Duškovci
4 : 5
Gorobilje
Gorobilje
05.11.2017 14:00
Duškovci
4 : 5
Gorobilje
Skobalj
Skobalj
3 : 0
Budućnost
Mala Krsna
05.11.2017 13:30
Skobalj
3 : 0
Budućnost
Jezava
Smederevo
1 : 0
Vučak
Vučak
05.11.2017 13:30
Jezava
1 : 0
Vučak
Sloga
Lugavčina
3 : 1
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
05.11.2017 13:30
Sloga
3 : 1
Hajduk Veljko 1934
Omladinac
Seone
3 : 0
Lunjevac
Lunjevac
05.11.2017 13:30
Omladinac
3 : 0
Lunjevac
Landol
Landol
4 : 1
Petrijevac
Petrijevo
05.11.2017 13:30
Landol
4 : 1
Petrijevac
Petlić SD 026
Smederevo
5 : 2
Badljevica
Badljevica
05.11.2017 11:00
Petlić SD 026
5 : 2
Badljevica
Kolarac
Kolari
1 : 1
Drugovac
Drugovac
05.11.2017 13:30
Kolarac
1 : 1
Drugovac
Pobeda
Rusna
5 : 1
Klisura
Klisura
05.11.2017 11:00
Pobeda
5 : 1
Klisura
Toplica
Šarlinac
5 : 3
10. februar
Šajinovac
05.11.2017 11:00
Toplica
5 : 3
10. februar
Elid
Donji Dušnik
5 : 0
Grkinja
Grkinja
05.11.2017 13:30
Elid
5 : 0
Grkinja
Marina Kutina
Marina Kutina
0 : 1
Knežica
Knežica
05.11.2017 13:30
Marina Kutina
0 : 1
Knežica
Rtanj
Vrmdža
1 : 0
Palilulac
Šarbanovac
05.11.2017 14:30
Rtanj
1 : 0
Palilulac
Slemen
Milušinac
4 : 0
Bukovik
Vrbovac
05.11.2017 14:30
Slemen
4 : 0
Bukovik
Graničar
Aleksandrovac
5 : 2
Miloševo
Miloševo
05.11.2017 14:00
Graničar
5 : 2
Miloševo
Slatina
Slatina
3 : 0
Urovica
Urovica
05.11.2017 14:00
Slatina
3 : 0
Urovica
OFK Tamnič
Tamnič
6 : 0
Polet
Jabukovac
05.11.2017 14:00
OFK Tamnič
6 : 0
Polet
Malajnica
Malajnica
3 : 1
OFK Sikole
Sikole
05.11.2017 11:00
Malajnica
3 : 1
OFK Sikole
Jedinstvo 1936
Kruševac
2 : 0
Čarapan
Kruševac
05.11.2017 13:30
Jedinstvo 1936
2 : 0
Čarapan
Bukovica
Bukovica
3 : 0
Mudrakovac
Mudrakovac
05.11.2017 13:30
Bukovica
3 : 0
Mudrakovac
Sebečevac
Sebečevac
1 : 2
Kapidžija
Kapidžija
05.11.2017 13:30
Sebečevac
1 : 2
Kapidžija
Zdravinje
Zdravinje
1 : 4
Konjuh
Konjuh
05.11.2017 13:30
Zdravinje
1 : 4
Konjuh
Mladost VPD
Kruševac
2 : 0
Borac
Bivolje
05.11.2017 13:30
Mladost VPD
2 : 0
Borac
Jugovići
Jug Bogdanovac
5 : 2
Baličevac
Baličevac
05.11.2017 13:30
Jugovići
5 : 2
Baličevac
Arbanasce
Arbanasce
1 : 1
Padina
Padina
05.11.2017 10:00
Arbanasce
1 : 1
Padina
Sloga
Jovanovac
1 : 4
Borac
Azbresnica
05.11.2017 10:00
Sloga
1 : 4
Borac
Sloga 1949