XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 709 utakmica za dan
Nedelja, 12 Novembar 2017


Fudbal

Jedinstvo Putevi
Užice
0 : 1
Šumadija (A)
Aranđelovac
12.11.2017 11:00
Jedinstvo Putevi
0 : 1
Šumadija (A)
Tutin
Tutin
1 : 2
Železničar
Lajkovac
12.11.2017 13:00
Tutin
1 : 2
Železničar
Radan
Lebane
0 : 2
Jedinstvo (B)
Bošnjace
12.11.2017 13:30
Radan
0 : 2
Jedinstvo (B)
Borac (S)
Sakule
0 : 2
Cement
Beočin
12.11.2017 13:00
Borac (S)
0 : 2
Cement
Dunav
Stari Banovci
1 : 1
Bačka 1901
Subotica
12.11.2017 13:00
Dunav
1 : 1
Bačka 1901
Železničar
Pančevo
1 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
12.11.2017 13:00
Železničar
1 : 0
Radnički (SM)
Prva Iskra
Barič
3 : 2
Sopot
Sopot
12.11.2017 11:00
Prva Iskra
3 : 2
Sopot
Žarkovo
Beograd
2 : 0
Grafičar
Beograd
12.11.2017 11:00
Žarkovo
2 : 0
Grafičar
Stepojevac Vaga
Stepojevac
1 : 1
Kolubara
Lazarevac
12.11.2017 13:00
Stepojevac Vaga
1 : 1
Kolubara
BSK Batajnica
Batajnica
0 : 0
GSP Polet Dorćol
Beograd
12.11.2017 13:00
BSK Batajnica
0 : 0
GSP Polet Dorćol
Sušica
Kragujevac
0 : 4
Takovo
Gornji Milanovac
12.11.2017 13:00
Sušica
0 : 4
Takovo
Karađorđe (R)
Ribnica
0 : 3
Sloga (K)
Kraljevo
12.11.2017 13:00
Karađorđe (R)
0 : 3
Sloga (K)
Sloboda (Č)
Čačak
0 : 3
Trepča
Kosovska Mitrovica
12.11.2017 13:00
Sloboda (Č)
0 : 3
Trepča
Orlovac
Mrčajevci
0 : 0
LFK Mladost
Lučani
12.11.2017 13:00
Orlovac
0 : 0
LFK Mladost
Homoljac
Žagubica
3 : 1
Napredak
Markovac
12.11.2017 13:00
Homoljac
3 : 1
Napredak
Zvižd
Kučevo
3 : 1
Udarnik
Lozovik
12.11.2017 13:00
Zvižd
3 : 1
Udarnik
Mladi radnik (R)
Radinac
0 : 4
Gruža
Gruža
12.11.2017 13:00
Mladi radnik (R)
0 : 4
Gruža
Mladi borac
Veliko Orašje
3 : 2
Petar Dobrnjac
Dobrnje
12.11.2017 13:00
Mladi borac
3 : 2
Petar Dobrnjac
Šumadija
Toponica
0 : 2
RSK
Rabrovo
12.11.2017 13:00
Šumadija
0 : 2
RSK
Sloga (S)
Sjenica
1 : 0
Polimlje
Prijepolje
12.11.2017 13:00
Sloga (S)
1 : 0
Polimlje
OFK Osečina
Osečina
1 : 4
OFK Divci
Divci
12.11.2017 13:00
OFK Osečina
1 : 4
OFK Divci
Borac
Lešnica
1 : 0
Radnički Stobex
Klupci
12.11.2017 13:00
Borac
1 : 0
Radnički Stobex
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
0 : 0
Budućnost (O)
Orašje
12.11.2017 13:30
OFK Brzi Brod
0 : 0
Budućnost (O)
Vlasina
Vlasotince
1 : 1
Tanasko Rajić
Pirot
12.11.2017 13:30
Vlasina
1 : 1
Tanasko Rajić
Jablanica
Medveđa
0 : 2
Pčinja
Trgovište
12.11.2017 13:30
Jablanica
0 : 2
Pčinja
OFK Niš
Niš
3 : 0
Balkanski
Dimitrovgrad
12.11.2017 13:30
OFK Niš
3 : 0
Balkanski
Polet 1980
Laplje Selo
2 : 3
Pusta Reka
Bojnik
12.11.2017 13:30
Polet 1980
2 : 3
Pusta Reka
Hajduk Veljko
Negotin
2 : 0
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
12.11.2017 13:30
Hajduk Veljko
2 : 0
Rudar Alpos
Timočanin
Knjaževac
3 : 0
Brodoremont
Kladovo
12.11.2017 13:30
Timočanin
3 : 0
Brodoremont
Bukovik
Razanj
5 : 0
Svrljig
Svrljig
12.11.2017 13:30
Bukovik
5 : 0
Svrljig
Moravica
Subotinac
4 : 3
Šarbanovac
Šarbanovac
12.11.2017 13:30
Moravica
4 : 3
Šarbanovac
Sloga
Kobišnica
3 : 2
Malošište
Malošište
12.11.2017 11:00
Sloga
3 : 2
Malošište
Majdanpek
Majdanpek
1 : 1
Zaplanjac
Gadžin Han
12.11.2017 13:30
Majdanpek
1 : 1
Zaplanjac
Napredak
Drenovac
1 : 0
Jastrebac
Blace
12.11.2017 13:30
Napredak
1 : 0
Jastrebac
Sloga (D)
Despotovac
3 : 1
OFK Lugomir
Rakitovo
12.11.2017 13:30
Sloga (D)
3 : 1
OFK Lugomir
Bošnjane
Bošnjane
1 : 1
Poljoprivrednik
Počekovina
12.11.2017 13:30
Bošnjane
1 : 1
Poljoprivrednik
Žitorađa
Žitorađa
0 : 2
OFK Kosanica
Kuršumlija
12.11.2017 13:30
Žitorađa
0 : 2
OFK Kosanica
Jedinstvo
Mijatovac
1 : 2
SFS Borac
Paraćin
12.11.2017 13:30
Jedinstvo
1 : 2
SFS Borac
Sloga (Ć)
Ćićevac
1 : 0
Levač
Rekovac
12.11.2017 13:30
Sloga (Ć)
1 : 0
Levač
Polet
Nakovo
0 : 3
OFK Vršac
Vršac
12.11.2017 13:00
Polet
0 : 3
OFK Vršac
Mladost (O)
Omoljica
2 : 1
Kikinda 1909
Kikinda
12.11.2017 13:00
Mladost (O)
2 : 1
Kikinda 1909
Vojvodina 1928
Perlez
4 : 0
ŽAK
Kikinda
12.11.2017 13:00
Vojvodina 1928
4 : 0
ŽAK
Index
Novi Sad
1 : 1
Hajduk (D)
Divoš
12.11.2017 10:00
Index
1 : 1
Hajduk (D)
Borac (NS)
Novi Sad
2 : 1
LSK Laćarak
Laćarak
12.11.2017 13:00
Borac (NS)
2 : 1
LSK Laćarak
Sremac
Vojka
1 : 2
Jugović
Kać
12.11.2017 13:00
Sremac
1 : 2
Jugović
Kupinovo
Kupinovo
2 : 0
Podunavac
Belegiš
12.11.2017 13:00
Kupinovo
2 : 0
Podunavac
Hajduk (B)
Beška
0 : 2
Kabel
Novi Sad
12.11.2017 13:00
Hajduk (B)
0 : 2
Kabel
Tekstilac
Odžaci
2 : 0
Polet (K)
Karavukovo
12.11.2017 13:00
Tekstilac
2 : 0
Polet (K)
Tavankut
Tavankut
3 : 1
Budućnost (G)
Gložan
12.11.2017 13:00
Tavankut
3 : 1
Budućnost (G)
Tisa
Adorjan
4 : 2
Zadrugar
Srpski Miletić
12.11.2017 13:00
Tisa
4 : 2
Zadrugar
Preporod
Novi Žednik
2 : 0
Mladost (T)
Turija
12.11.2017 13:00
Preporod
2 : 0
Mladost (T)
Mladost (BP)
Bački Petrovac
5 : 1
BSK
Bački Brestovac
12.11.2017 13:00
Mladost (BP)
5 : 1
BSK
Brodarac
Novi Beograd
3 : 2
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
12.11.2017 11:00
Brodarac
3 : 2
Crvena Zvezda
Zvezdara
Beograd
1 : 0
Milutinac
Zemun
12.11.2017 13:00
Zvezdara
1 : 0
Milutinac
Borac
Lazarevac
3 : 0
Srem
Jakovo
12.11.2017 10:00
Borac
3 : 0
Srem
Turbina
Vreoci
2 : 1
Torlak
Kumodraž
12.11.2017 13:00
Turbina
2 : 1
Torlak
Sremčica
Sremčica
2 : 1
TEK Sloga
Veliki Crljeni
12.11.2017 13:00
Sremčica
2 : 1
TEK Sloga
Budućnost
Zvečka
1 : 0
Balkan
Mirijevo
12.11.2017 13:00
Budućnost
1 : 0
Balkan
Vojvodina (B)
Bašaid
2 : 1
Naftagas (B)
Boka
12.11.2017 13:00
Vojvodina (B)
2 : 1
Naftagas (B)
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
1 : 0
Banat
Čenta
12.11.2017 13:00
Crvena zvezda (VS)
1 : 0
Banat
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
0 : 3
Krajina
Krajišnik
12.11.2017 13:00
Crvena Zvezda (RS)
0 : 3
Krajina
Omladinac FAM
Botoš
0 : 5
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
12.11.2017 13:00
Omladinac FAM
0 : 5
Mladost (BD)
Rusanda
Melenci
1 : 0
Borac
Aleksandrovo
12.11.2017 13:00
Rusanda
1 : 0
Borac
Kolare
Kolare
2 : 1
Hajduk
Čepure
12.11.2017 13:30
Kolare
2 : 1
Hajduk
OFK Tekstilac
Paraćin
3 : 0
OFK Bratstvo
Medveđa
12.11.2017 13:30
OFK Tekstilac
3 : 0
OFK Bratstvo
Mladost (S)
Sikirica
4 : 1
OFK Batinac
Batinac
12.11.2017 13:30
Mladost (S)
4 : 1
OFK Batinac
Partizan
Glogovac
2 : 0
Resavac
Subotica
12.11.2017 13:30
Partizan
2 : 0
Resavac
Bratstvo
Međureč
3 : 0
Dragocvet
Dragocvet
12.11.2017 13:30
Bratstvo
3 : 0
Dragocvet
Kušiljevo
Kušiljevo
1 : 1
Rembas
Resavica
12.11.2017 13:30
Kušiljevo
1 : 1
Rembas
Napredak
Zlatovo
4 : 1
Juhor
Glavinci
12.11.2017 13:30
Napredak
4 : 1
Juhor
Borac (St)
Starčevo
3 : 1
Crvena zvezda
Pavliš
12.11.2017 13:30
Borac (St)
3 : 1
Crvena zvezda
Vojvodina (S)
Seleuš
1 : 2
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
12.11.2017 13:30
Vojvodina (S)
1 : 2
Sloga (BNS)
Vojvodina (Cr)
Crepaja
3 : 1
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
12.11.2017 13:30
Vojvodina (Cr)
3 : 1
Jedinstvo (V)
Vulturul
Grebenac
2 : 1
Jugoslavija
Jabuka
12.11.2017 13:30
Vulturul
2 : 1
Jugoslavija
Strela
Ivanovo
1 : 1
Dolina
Padina
12.11.2017 13:30
Strela
1 : 1
Dolina
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
2 : 1
Radnički (B)
Baranda
12.11.2017 13:30
Vojvodina (CC)
2 : 1
Radnički (B)
Hrtkovci
Hrtkovci
2 : 1
Borac (M)
Martinci
12.11.2017 13:30
Hrtkovci
2 : 1
Borac (M)
Železničar
Inđija
3 : 4
Graničar 1924
Adaševci
12.11.2017 13:30
Železničar
3 : 4
Graničar 1924
Ljukovo
Ljukovo
1 : 1
Borac (K)
Klenak
12.11.2017 13:30
Ljukovo
1 : 1
Borac (K)
Budućnost
Salaš Noćajski
1 : 1
PSK Putinci
Putinci
12.11.2017 13:30
Budućnost
1 : 1
PSK Putinci
Jadran
Golubinci
0 : 3
Rudar
Vrdnik
12.11.2017 13:30
Jadran
0 : 3
Rudar
Kula
Kula
4 : 0
Slavija
Pivnice
12.11.2017 13:00
Kula
4 : 0
Slavija
Stari Grad
Bačka Palanka
1 : 2
Hajduk Junior
Kula
12.11.2017 13:00
Stari Grad
1 : 2
Hajduk Junior
Lipar
Lipar
4 : 0
Mladost (K)
Kruščić
12.11.2017 13:00
Lipar
4 : 0
Mladost (K)
Budućnost (M)
Mladenovo
0 : 0
Krila Krajine
Bačka Palanka
12.11.2017 13:00
Budućnost (M)
0 : 0
Krila Krajine
Napredak
Nadalj
1 : 1
Njegoš
Lovćenac
12.11.2017 13:00
Napredak
1 : 1
Njegoš
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
3 : 3
Iskra
Kucura
12.11.2017 13:00
Sutjeska
3 : 3
Iskra
Proleter (NJ)
Njegoševo
1 : 1
Jadran
Feketić
12.11.2017 13:00
Proleter (NJ)
1 : 1
Jadran
Senta
Senta
2 : 2
Obilić
Novi Kneževac
12.11.2017 13:00
Senta
2 : 2
Obilić
Ključ
Podvrška
5 : 1
Čubra
Čubra
12.11.2017 11:00
Ključ
5 : 1
Čubra
Polom
Leskovo
2 : 1
Rudna Glava
Rudna Glava
12.11.2017 13:30
Polom
2 : 1
Rudna Glava
Branik
Štubik
3 : 0
Blizna
Blizna
12.11.2017 13:30
Branik
3 : 0
Blizna
Radnički
Klokočevac
1 : 0
Zlot
Zlot
12.11.2017 13:30
Radnički
1 : 0
Zlot
Borac (P)
Progar
1 : 1
Šumadinac
Bečmen
12.11.2017 13:00
Borac (P)
1 : 1
Šumadinac
Poštar Zvezdara
Krnjača
3 : 1
Heroj Polet
Jajinci
12.11.2017 13:00
Poštar Zvezdara
3 : 1
Heroj Polet
13. Maj
Zemun
1 : 0
Borac (O)
Ostružnica
12.11.2017 11:00
13. Maj
1 : 0
Borac (O)
Komgrap
Beograd
3 : 0
PKB (PS)
Padinska Skela
12.11.2017 13:00
Komgrap
3 : 0
PKB (PS)
Institut
Zemun Polje
0 : 0
Zmaj
Zemun
12.11.2017 13:00
Institut
0 : 0
Zmaj
Dunav
Veliko Selo
2 : 1
Avala
Beli Potok
12.11.2017 13:00
Dunav
2 : 1
Avala
Radnički (R)
Rudovci
2 : 3
Zabrežje
Zabrežje
12.11.2017 10:00
Radnički (R)
2 : 3
Zabrežje
Rušanj
Rušanj
0 : 5
Omladinac
Veliko Polje
12.11.2017 13:00
Rušanj
0 : 5
Omladinac
Lisović
Lisović
1 : 1
Radnički (D)
Dren
12.11.2017 13:00
Lisović
1 : 1
Radnički (D)
Strelac
Mislođin
2 : 1
Mladost (B)
Baroševac
12.11.2017 13:00
Strelac
2 : 1
Mladost (B)
BSK
Baćevac
2 : 0
Mladost (C)
Cvetovac
12.11.2017 13:00
BSK
2 : 0
Mladost (C)
Cer
Jadranska Lešnica
0 : 1
Jedinstvo 1945 (VL)
Vladimirci
12.11.2017 13:00
Cer
0 : 1
Jedinstvo 1945 (VL)
Majur
Majur
0 : 0
Mačva 2005
Bogatić
12.11.2017 13:00
Majur
0 : 0
Mačva 2005
Mladi Borac
Dublje
1 : 1
Cerić
Miokus
12.11.2017 13:00
Mladi Borac
1 : 1
Cerić
Mladost (PR)
Prnjavor
4 : 0
Vidojevica
Lešnica
12.11.2017 13:00
Mladost (PR)
4 : 0
Vidojevica
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
4 : 0
Sindjelić
Lipnica
12.11.2017 13:00
Jedinstvo (ŠT)
4 : 0
Sindjelić
Radnički Šabački
Šabac
4 : 0
Mladost (DD)
Donji Dobrić
12.11.2017 13:00
Radnički Šabački
4 : 0
Mladost (DD)
Sloga
Bogosavac
3 : 1
Jevremovac
Jevremovac
12.11.2017 13:00
Sloga
3 : 1
Jevremovac
Duško
Klenje
1 : 4
Podrinje
Lozničko Polje
12.11.2017 13:00
Duško
1 : 4
Podrinje
Mladost MG
Saranovo
3 : 3
Bare
Bare
12.11.2017 13:00
Mladost MG
3 : 3
Bare
Vinča
Vinča (Topola)
3 : 0
ŽSK
Žirovnica
12.11.2017 13:00
Vinča
3 : 0
ŽSK
Trnava
Donja Trnava
3 : 2
Junkovac
Junkovac
12.11.2017 13:00
Trnava
3 : 2
Junkovac
Borac
Pajsijevići
5 : 3
Banja
Banja
12.11.2017 13:00
Borac
5 : 3
Banja
Aranđelovac
Aranđelovac
3 : 1
Šumadinac
Natalinci
12.11.2017 13:00
Aranđelovac
3 : 1
Šumadinac
Partizan
Darosava
2 : 0
BSK
Belosavci
12.11.2017 13:00
Partizan
2 : 0
BSK
Šatornja
Šatornja
3 : 2
Omladinac (DR)
Donja Rača
12.11.2017 13:00
Šatornja
3 : 2
Omladinac (DR)
Mladost (V)
Vinarce
8 : 0
Jedinstvo (Š)
Šišava
12.11.2017 13:30
Mladost (V)
8 : 0
Jedinstvo (Š)
Bobište
Bobište
4 : 1
Umac
Miroševce
12.11.2017 13:30
Bobište
4 : 1
Umac
OFK Brza
Brza
1 : 3
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
12.11.2017 13:30
OFK Brza
1 : 3
Jedinstvo (GS)
Polet
Stajkovce
1 : 1
Mladi borac
Živkovo
12.11.2017 13:30
Polet
1 : 1
Mladi borac
Čekmin
Čekmin
4 : 1
Železničar
Brestovac
12.11.2017 13:30
Čekmin
4 : 1
Železničar
Jedinstvo (G)
Grdelica
4 : 1
Sloga
Lipovica
12.11.2017 13:30
Jedinstvo (G)
4 : 1
Sloga
Zloćudovo
Zloćudovo
0 : 2
Vučje
Vučje
12.11.2017 13:30
Zloćudovo
0 : 2
Vučje
Kumarevo 65
Kumarevo
1 : 0
Progres
Ladovica
12.11.2017 13:30
Kumarevo 65
1 : 0
Progres
Osipaonica
Osipaonica
6 : 1
7. Juli
Vodanj
12.11.2017 13:00
Osipaonica
6 : 1
7. Juli
Pobeda
Golobok
2 : 3
Crvena zvezda
Suvodol
12.11.2017 13:00
Pobeda
2 : 3
Crvena zvezda
SASK
Saraorci
1 : 0
Polet
Trnovče
12.11.2017 13:00
SASK
1 : 0
Polet
Vrbovac
Vrbovac
0 : 5
Proleter 1947
Vranovo
12.11.2017 13:00
Vrbovac
0 : 5
Proleter 1947
Šumadija
Azanja
3 : 2
Obilić
Staro Selo
12.11.2017 13:00
Šumadija
3 : 2
Obilić
Cerovac
Cerovac
6 : 1
Radnik
Smederevska Palanka
12.11.2017 13:00
Cerovac
6 : 1
Radnik
Sloga
Miloševac
0 : 2
Borac
Ralja
12.11.2017 13:00
Sloga
0 : 2
Borac
Podunavac
Udovice
0 : 5
Sloboda
Lipe
12.11.2017 13:00
Podunavac
0 : 5
Sloboda
Napredak
Svračkovci
3 : 1
Mladost (P)
Preljina
12.11.2017 14:00
Napredak
3 : 1
Mladost (P)
Šumadija 1923
Brdjani
2 : 3
Spartak
Trnava
12.11.2017 14:00
Šumadija 1923
2 : 3
Spartak
Zadrugar
Donja Trepča
1 : 7
Parmenac
Parmenac
12.11.2017 14:00
Zadrugar
1 : 7
Parmenac
Rudar
Bresnica
2 : 1
Omladinac (Z)
Zablaće
12.11.2017 14:00
Rudar
2 : 1
Omladinac (Z)
Lunjevica
Lunjevica
1 : 2
Polet (T)
Trbušani
12.11.2017 14:00
Lunjevica
1 : 2
Polet (T)
Brezak 1936
Pranjani
0 : 3
Prijevor
Prijevor
12.11.2017 14:00
Brezak 1936
0 : 3
Prijevor
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
2 : 1
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
12.11.2017 14:00
Jedinstvo (GG)
2 : 1
Backovac Junajted
Kupci
Kupci
6 : 0
Ribnik
Gornji Ribnik
12.11.2017 13:30
Kupci
6 : 0
Ribnik
Vinogradar
Zleginje
2 : 2
Sloga (M)
Majdevo
12.11.2017 13:30
Vinogradar
2 : 2
Sloga (M)
FUD
Brus
0 : 0
13. April
Lomnica
12.11.2017 13:30
FUD
0 : 0
13. April
Donji Kopaonik
Razbojna
3 : 1
Parunovac
Parunovac
12.11.2017 13:30
Donji Kopaonik
3 : 1
Parunovac
Borac (K)
Klenovnik
4 : 2
Mlava (ML)
Malo Laole
12.11.2017 13:00
Borac (K)
4 : 2
Mlava (ML)
Budućnost (V)
Vezičevo
3 : 1
Rudar (K)
Krepoljin
12.11.2017 13:00
Budućnost (V)
3 : 1
Rudar (K)
Radnik
Salakovac
3 : 2
Napredak 1936
Veliko Crniće
12.11.2017 13:00
Radnik
3 : 2
Napredak 1936
Mladost (B)
Biskuplje
2 : 1
Trgovački
Petrovac na Mlavi
12.11.2017 13:00
Mladost (B)
2 : 1
Trgovački
Makce
Makce
3 : 0
Sloga (B)
Burovac
12.11.2017 13:00
Makce
3 : 0
Sloga (B)
Rajko Mitić
Bela Palanka
1 : 4
Padež
Petrovac
12.11.2017 13:30
Rajko Mitić
1 : 4
Padež
Borac
Barje Čiflik
1 : 0
Zvezda
Blato
12.11.2017 13:30
Borac
1 : 0
Zvezda
Spartak
Pirot
1 : 1
Senjak
Pirot
12.11.2017 13:30
Spartak
1 : 1
Senjak
Jedinstvo
Pirot
4 : 0
Vladimir Durković
Berilovac
12.11.2017 11:00
Jedinstvo
4 : 0
Vladimir Durković
Stubal
Stubal
3 : 5
OFK Ras
Novi Pazar
12.11.2017 13:30
Stubal
3 : 5
OFK Ras
Ibar
Mataruška Banja
2 : 0
Rudar
Baljevac
12.11.2017 13:30
Ibar
2 : 0
Rudar
Mataruge
Mataruge
2 : 0
Granit
Jošanička banja
12.11.2017 13:30
Mataruge
2 : 0
Granit
Budućnost
Konarevo
3 : 1
Ribnica
Jovac
12.11.2017 13:30
Budućnost
3 : 1
Ribnica
Popovići
Popovići
4 : 3
Proleter
Pečenog
12.11.2017 13:30
Popovići
4 : 3
Proleter
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
6 : 2
Borac
Vraneši
12.11.2017 13:30
Novi Pazar 1928
6 : 2
Borac
Radnik
Ušće
1 : 4
Real
Podunavci
12.11.2017 13:30
Radnik
1 : 4
Real
Polet
Ratina
2 : 0
Omladinac
Novo Selo
12.11.2017 13:30
Polet
2 : 0
Omladinac
Železničar
Požega
3 : 0
Lazarica
Prilipac
12.11.2017 13:00
Železničar
3 : 0
Lazarica
Perućac
Perućac
2 : 0
Višesava
Bajina Bašta
12.11.2017 13:00
Perućac
2 : 0
Višesava
Jedinstvo
Kalenić
3 : 1
Prvi partizan
Užice
12.11.2017 13:00
Jedinstvo
3 : 1
Prvi partizan
Čajetina
Gostilje
1 : 0
Ariljska rampa
Požega
12.11.2017 13:00
Čajetina
1 : 0
Ariljska rampa
Jasen
Brodarevo
3 : 0
Omladinac
Zdravčići
12.11.2017 13:00
Jasen
3 : 0
Omladinac
Savinac
Visibaba
3 : 5
Polet
Rasna
12.11.2017 13:00
Savinac
3 : 5
Polet
Mladost
Dračić
1 : 1
ZSK
Valjevo
12.11.2017 13:30
Mladost
1 : 1
ZSK
Ribnikar
Pecka
2 : 1
Banjani
Banjani
12.11.2017 13:30
Ribnikar
2 : 1
Banjani
Trlić
Trlić
3 : 1
Tvrdojevac
Tvrdojevac
12.11.2017 13:30
Trlić
3 : 1
Tvrdojevac
Kačer
Belanovica
1 : 2
OFK Jabučje
Jabučje
12.11.2017 13:30
Kačer
1 : 2
OFK Jabučje
Iskra
Donja Bukovica
2 : 1
Tulari
Tulari
12.11.2017 13:30
Iskra
2 : 1
Tulari
Brezovica
Brezovica
2 : 0
Tešnjar
Valjevo
12.11.2017 13:30
Brezovica
2 : 0
Tešnjar
Sloboda
Grbice
3 : 0
Partizan
Cerovac
12.11.2017 14:00
Sloboda
3 : 0
Partizan
Šumadija 1934
Drača
2 : 2
Jadran
Kragujevac
12.11.2017 14:00
Šumadija 1934
2 : 2
Jadran
Mladost
Pajazitovo
3 : 1
Sloga (D)
Desimirovac
12.11.2017 14:00
Mladost
3 : 1
Sloga (D)
Zastava
Kragujevac
0 : 1
Erdoglija 1931
Kragujevac
12.11.2017 14:00
Zastava
0 : 1
Erdoglija 1931
Budućnost
Resnik
3 : 2
Srbija
Ilićevo
12.11.2017 14:00
Budućnost
3 : 2
Srbija
Korićani
Korićani
1 : 4
Borac (D)
Drenovac
12.11.2017 14:00
Korićani
1 : 4
Borac (D)
Kolonija
Kragujevac
0 : 3
Vodojaža
Grošnica
12.11.2017 14:00
Kolonija
0 : 3
Vodojaža
Kutlovo
Kutlovo
3 : 0
Šumadinac (KG)
Kragujevac
12.11.2017 14:00
Kutlovo
3 : 0
Šumadinac (KG)
Radnički 1924
Kočane
7 : 0
Sloga
Korman
12.11.2017 13:30
Radnički 1924
7 : 0
Sloga
Radnički 1947
Čapljinac
4 : 1
Palilula
Aleksinac
12.11.2017 13:30
Radnički 1947
4 : 1
Palilula
Doljevac 1971
Doljevac
1 : 4
Orljane
Orljane
12.11.2017 13:30
Doljevac 1971
1 : 4
Orljane
Zemljoradnik
Balajnac
0 : 0
Mladost (B)
Batušinac
12.11.2017 13:30
Zemljoradnik
0 : 0
Mladost (B)
Morava (Ž)
Žitkovac
0 : 4
Jedinstvo GVD
Grejač
12.11.2017 13:30
Morava (Ž)
0 : 4
Jedinstvo GVD
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
3 : 1
Moravac (Č)
Čečina
12.11.2017 13:30
Crvena zvezda
3 : 1
Moravac (Č)
Stevan Nešticki
Leskovik
3 : 0
Vulkan 1963
Brenica
12.11.2017 13:30
Stevan Nešticki
3 : 0
Vulkan 1963
Mladost (L)
Lalinac
3 : 0
Crvena zastava
Hum
12.11.2017 13:30
Mladost (L)
3 : 0
Crvena zastava
Vrtište
Vrtište
1 : 2
Čegar 2013
Kamenica
12.11.2017 13:30
Vrtište
1 : 2
Čegar 2013
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
0 : 3
Morava
Krušce
12.11.2017 13:30
Jedinstvo (GM)
0 : 3
Morava
Budućnost
Prva Kutina
1 : 4
Mladost (M)
Medoševac
12.11.2017 13:30
Budućnost
1 : 4
Mladost (M)
Proleter (DV)
Donja Vrežina
4 : 1
Sloboda
Gornja Vrežina
12.11.2017 13:30
Proleter (DV)
4 : 1
Sloboda
Bačka 1923
Đurđevo
1 : 4
Tatra
Kisač
12.11.2017 13:30
Bačka 1923
1 : 4
Tatra
Proleter
Banoštor
1 : 1
Fruškogorski partizan
Bukovac
12.11.2017 13:30
Proleter
1 : 1
Fruškogorski partizan
Jedinstvo (G)
Gospođinci
1 : 1
Sofeks
Futog
12.11.2017 13:30
Jedinstvo (G)
1 : 1
Sofeks
Jedinstvo (R)
Rumenka
0 : 1
TSK
Temerin
12.11.2017 13:30
Jedinstvo (R)
0 : 1
TSK
OFK Sirig
Sirig
5 : 0
Vinogradar
Ledinci
12.11.2017 13:30
OFK Sirig
5 : 0
Vinogradar
OFK Rtanj
Boljevac
4 : 2
Sloga
Minićevo
12.11.2017 13:30
OFK Rtanj
4 : 2
Sloga
Mladost
Sumrakovac
1 : 1
Bučje
Bučje kod Knjaževca
12.11.2017 13:30
Mladost
1 : 1
Bučje
Graničar
Veliki Izvor
4 : 5
Trebič
Sokobanja
12.11.2017 13:30
Graničar
4 : 5
Trebič
Malinik
Podgorac
3 : 0
Kosovo
Zvezdan
12.11.2017 13:30
Malinik
3 : 0
Kosovo
Rudar (VČ)
Grljan
2 : 1
Midžor
Kalna
12.11.2017 13:30
Rudar (VČ)
2 : 1
Midžor
OFK 019
Zaječar
2 : 0
Osnić
Osnić
12.11.2017 13:30
OFK 019
2 : 0
Osnić
Rgotina
Rgotina
0 : 1
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
12.11.2017 13:30
Rgotina
0 : 1
OFK Knjaz
Radnički (L)
Lubnica
5 : 1
Omladinac
Grezna
12.11.2017 13:30
Radnički (L)
5 : 1
Omladinac
Spartak
Gornja Trnava
1 : 5
Omladinac
Podina
12.11.2017
Spartak
1 : 5
Omladinac
Partizanski put
Grudaš
1 : 3
Kosovac
Prokuplje
12.11.2017
Partizanski put
1 : 3
Kosovac
Real
Jasenica
3 : 0
Pobeda
Donje Crnatovo
12.11.2017
Real
3 : 0
Pobeda
NS Tatko
Stara Bozurna
3 : 0
Dundjerski
Voljcinac
12.11.2017
NS Tatko
3 : 0
Dundjerski
Vihor
Žbevac
8 : 0
Trešnjevka
Lopardince
12.11.2017 14:00
Vihor
8 : 0
Trešnjevka
BSK Bujanovac
Bujanovac
2 : 1
OFK Rota
Bujanovac
12.11.2017 14:00
BSK Bujanovac
2 : 1
OFK Rota
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
1 : 1
Biljači
Biljača
12.11.2017 14:00
FSU Južna pruga
1 : 1
Biljači
Pavlovac
Pavlovac
1 : 3
OFK Alakince
Alakince
12.11.2017 14:00
Pavlovac
1 : 3
OFK Alakince
Mladost (B)
Bosilegrad
5 : 0
Čelik
Belo polje
12.11.2017 14:00
Mladost (B)
5 : 0
Čelik
Radnički
Velika Hoča
2 : 3
Čaglavica
Čaglavica
12.11.2017 14:00
Radnički
2 : 3
Čaglavica
Brezovica
Štrpce
4 : 3
Ugljare
Ugljare
12.11.2017 14:00
Brezovica
4 : 3
Ugljare
Mladost
Vrdila
0 : 0
Mlada krila
Metikoši
12.11.2017 13:30
Mladost
0 : 0
Mlada krila
Tavnik
Tavnik
2 : 2
Lasta
Vitkovac
12.11.2017 13:30
Tavnik
2 : 2
Lasta
Napredak
Gračac
5 : 2
Jedinstvo (G)
Godačica
12.11.2017 13:30
Napredak
5 : 2
Jedinstvo (G)
Borac (A)
Adrani
2 : 1
Lazac
Lazac
12.11.2017 13:30
Borac (A)
2 : 1
Lazac
Metalac
Kraljevo
3 : 2
Gruža
Vitanovac
12.11.2017 13:30
Metalac
3 : 2
Gruža
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
6 : 0
Magnohrom
Kraljevo
12.11.2017 13:30
Kraljevo Hajduk
6 : 0
Magnohrom
Mineral 2015
Rudno
1 : 0
Partizan
Vrba
12.11.2017 13:30
Mineral 2015
1 : 0
Partizan
Šumadija
Trešnjevica
2 : 5
Omladinski
Paraćin
12.11.2017 13:30
Šumadija
2 : 5
Omladinski
Pomoravlje
Ostrikovac
1 : 0
Borac 1805
Ivankovac
12.11.2017 13:30
Pomoravlje
1 : 0
Borac 1805
Budućnost
Miliva
5 : 0
Omladinac
Šaludovac
12.11.2017 13:30
Budućnost
5 : 0
Omladinac
Istok 63
Plana
2 : 1
Moravac
Krušar
12.11.2017 13:30
Istok 63
2 : 1
Moravac
Ursule
Ursule
6 : 4
Sloga
Voljavče
12.11.2017 13:30
Ursule
6 : 4
Sloga
Budućnost (Đ)
Đurinac
2 : 5
Vinorača
Vinorača
12.11.2017 13:30
Budućnost (Đ)
2 : 5
Vinorača
Mladost (K)
Koncarevo
6 : 0
Zenit
Oparić
12.11.2017 13:30
Mladost (K)
6 : 0
Zenit
Mladost (D)
Dublje
5 : 0
Sinđelić 1934
Vojska
12.11.2017 13:30
Mladost (D)
5 : 0
Sinđelić 1934
Šumadinac
Dragovo
0 : 3
Morava (KS)
Kočino Selo
12.11.2017 13:30
Šumadinac
0 : 3
Morava (KS)
Morava (R)
Ribare
3 : 1
Mladost (G)
Gložane
12.11.2017 13:30
Morava (R)
3 : 1
Mladost (G)
Mladost (T)
Tečić
4 : 0
Kupinovac
Kupinovac
12.11.2017 13:30
Mladost (T)
4 : 0
Kupinovac
Šantarovac
Šantarovac
3 : 1
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
12.11.2017 13:30
Šantarovac
3 : 1
Jedinstvo
Mitros
Sremska Mitrovica
2 : 2
Fruškogorac
Manđeloš
12.11.2017 13:00
Mitros
2 : 2
Fruškogorac
Hajduk
Višnjićevo
7 : 1
Graničar (K)
Kuzmin
12.11.2017 13:00
Hajduk
7 : 1
Graničar (K)
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
0 : 1
Sloga
Čalma
12.11.2017 13:00
OFK Zeka Buljubaša
0 : 1
Sloga
Donji Srem 2015
Pećinci
0 : 0
Napredak
Žarkovac
12.11.2017 13:00
Donji Srem 2015
0 : 0
Napredak
Fruška Gora
Ruma
2 : 1
Donji Petrovci
Donji Petrovci
12.11.2017 10:00
Fruška Gora
2 : 1
Donji Petrovci
Sloboda
Šašinci
1 : 2
Graničar (O)
Obrež
12.11.2017 13:00
Sloboda
1 : 2
Graničar (O)
Mladost (B)
Buđanovci
2 : 1
OFK Bikić
Bikić Do
12.11.2017 13:00
Mladost (B)
2 : 1
OFK Bikić
OFK Brestač
Brestač
1 : 3
Polet
Novi Karlovci
12.11.2017 13:00
OFK Brestač
1 : 3
Polet
Ševac
Kusić
2 : 0
Potporanj
Potporanj
12.11.2017 13:30
Ševac
2 : 0
Potporanj
Borac (VG)
Vračev Gaj
2 : 0
Janošik
Janošik
12.11.2017 13:30
Borac (VG)
2 : 0
Janošik
Polet
Izbište
3 : 2
Partizan (K)
Kajtasovo
12.11.2017 13:30
Polet
3 : 2
Partizan (K)
Budućnost (A)
Alibunar
3 : 2
Ratar
Kruščica
12.11.2017 13:30
Budućnost (A)
3 : 2
Ratar
Borac (VS)
Veliko Središte
2 : 1
Karaš (K)
Kuštilj
12.11.2017 13:30
Borac (VS)
2 : 1
Karaš (K)
Vinogradar
Gudurica
1 : 1
Dobrica
Dobrica
12.11.2017 13:30
Vinogradar
1 : 1
Dobrica
Jadar
Stupnica
2 : 3
Velika Reka
Velika Reka
12.11.2017 13:00
Jadar
2 : 3
Velika Reka
Prva Iskra
Runjani
1 : 0
Rudar
Brasina
12.11.2017 13:00
Prva Iskra
1 : 0
Rudar
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
3 : 0
Sloga (ST)
Straža
12.11.2017 13:00
Jedinstvo (ZA)
3 : 0
Sloga (ST)
Milan Orlić
Novo Selo
3 : 0
Mladost (BR)
Brezjak
12.11.2017 13:00
Milan Orlić
3 : 0
Mladost (BR)
Stolice
Krupanj
3 : 3
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
12.11.2017 13:00
Stolice
3 : 3
Sloga (LŠ)
Antimon
Zajača
2 : 2
7. Juli
Bela Crkva
12.11.2017 13:00
Antimon
2 : 2
7. Juli
Dedinje
Beograd
1 : 2
Rekreativo 011
Beograd
12.11.2017 14:00
Dedinje
1 : 2
Rekreativo 011
Posavac Tišma
Boljevci
5 : 0
Novi Beograd
Novi Beograd
12.11.2017 13:00
Posavac Tišma
5 : 0
Novi Beograd
011
Beograd
3 : 1
Ajaks
Beograd
12.11.2017 11:00
011
3 : 1
Ajaks
Sveti Stefan
Slanci
0 : 2
BUSK
Beograd
12.11.2017 13:00
Sveti Stefan
0 : 2
BUSK
Mladi Proleter
Beograd
5 : 2
Šećeranac Ada
Beograd
12.11.2017 13:00
Mladi Proleter
5 : 2
Šećeranac Ada
Crvenka
Borča
4 : 1
Zaklopača
Zaklopača
12.11.2017 13:00
Crvenka
4 : 1
Zaklopača
Poštar
Beograd
1 : 5
Minel
Ripanj
12.11.2017 13:00
Poštar
1 : 5
Minel
Hajduk
Kamendol
2 : 2
Umčari
Umčari
12.11.2017 13:00
Hajduk
2 : 2
Umčari
Podunavac
Ritopek
1 : 1
Pionir
Besni Fok
12.11.2017 13:00
Podunavac
1 : 1
Pionir
Siti Sport Klub
Beograd
0 : 2
PKB (K)
Kovilovo
12.11.2017 13:00
Siti Sport Klub
0 : 2
PKB (K)
Partizan
Kaluđerica
3 : 0
Lepušnica
Glogonjski Rit
12.11.2017 13:00
Partizan
3 : 0
Lepušnica
Budućnost (ZM)
Zminjak
0 : 1
OFK Šabac
Šabac
12.11.2017 13:00
Budućnost (ZM)
0 : 1
OFK Šabac
Proleter
Šabac
2 : 2
Sloga
Duvanište
12.11.2017 13:00
Proleter
2 : 2
Sloga
Drina
Badovinci
3 : 0
Cer
Petkovica
12.11.2017 13:00
Drina
3 : 0
Cer
Gorki
Glušci
5 : 1
Torpedo 1924
Tabanović
12.11.2017 13:00
Gorki
5 : 1
Torpedo 1924
Hajduk Stanko
Crna Bara
5 : 0
Premijer
Badovinci
12.11.2017 13:00
Hajduk Stanko
5 : 0
Premijer
Omladinac 2013
Slepčević
1 : 2
Napredak
Mačvanski Belotić
12.11.2017 13:00
Omladinac 2013
1 : 2
Napredak
Pocerina
Jevremovac
0 : 3
Radnički
Koceljeva
12.11.2017 13:00
Pocerina
0 : 3
Radnički
Dobrava
Vukošić
1 : 4
Šipurske livade
Šabac
12.11.2017 13:00
Dobrava
1 : 4
Šipurske livade
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
2 : 1
Pričinović
Pocerski Pričinović
12.11.2017 13:00
Mladost (PP)
2 : 1
Pričinović
Karađorđe
Mišar
5 : 0
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
12.11.2017 13:00
Karađorđe
5 : 0
Miloš Pocerac 2013
Provo 2015
Provo
3 : 2
Sloga
Krnić
12.11.2017 13:00
Provo 2015
3 : 2
Sloga
Moravac (P)
Pečenjevce
4 : 1
Omladinac
Donje Sinkovce
12.11.2017 13:30
Moravac (P)
4 : 1
Omladinac
Milanovo
Milanovo
1 : 3
Marjan MB
Mala Biljanica
12.11.2017 13:30
Milanovo
1 : 3
Marjan MB
Bratstvo
Bratmilovce
3 : 0
Sušica 2012
Kukulovce
12.11.2017 11:00
Bratstvo
3 : 0
Sušica 2012
Lemind 1953
Leskovac
6 : 0
Radnički
Pertate
12.11.2017 13:30
Lemind 1953
6 : 0
Radnički
Šumadija
Razgojna
0 : 0
Plantaža
Donje Stopanje
12.11.2017 13:30
Šumadija
0 : 0
Plantaža
BSK
Belanovce
5 : 1
Gradac
Konopnica
12.11.2017 13:30
BSK
5 : 1
Gradac
Real
Donja Jajina
1 : 1
OFK Morava
Leskovac
12.11.2017 13:30
Real
1 : 1
OFK Morava
Dimitrije Tucović
Ćelije
1 : 1
Crvena Jabuka
Ub
12.11.2017 13:00
Dimitrije Tucović
1 : 1
Crvena Jabuka
Polet (T)
Takovo
2 : 4
Kalenić
Kalenić
12.11.2017 13:00
Polet (T)
2 : 4
Kalenić
OFK Stublenica
Stublenica
0 : 1
Polet (DL)
Donji Lajkovac
12.11.2017 13:00
OFK Stublenica
0 : 1
Polet (DL)
Joševa
Joševa
1 : 2
Čučuge
Čučuge
12.11.2017 13:00
Joševa
1 : 2
Čučuge
Kolubara 2
Valjevo
2 : 1
Kotešica
Kotešica
12.11.2017 13:00
Kolubara 2
2 : 1
Kotešica
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
1 : 1
Stari drugari
Kadina Luka
12.11.2017 13:00
Milenko Pavlović
1 : 1
Stari drugari
Mladost (L)
Latković
3 : 1
OFK Brđanac
Valjevo
12.11.2017 13:00
Mladost (L)
3 : 1
OFK Brđanac
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
2 : 1
Komanice
Komanice
12.11.2017 13:00
Mladost (VK)
2 : 1
Komanice
Bujačić
Bujačić
1 : 3
Jadar 2013
Valjevo
12.11.2017 11:00
Bujačić
1 : 3
Jadar 2013
Rajac
Kadina Luka
6 : 0
Rakac Stave
Stave
12.11.2017 13:00
Rajac
6 : 0
Rakac Stave
Borac
Rajković
1 : 2
Polet
Popučke
12.11.2017 13:00
Borac
1 : 2
Polet
Omladinac
Pojate
1 : 3
Polet 57
Milutovac
12.11.2017 13:30
Omladinac
1 : 3
Polet 57
Beli Orlovi
Tobolac
2 : 1
Mladi Gorani
Dupci
12.11.2017 13:30
Beli Orlovi
2 : 1
Mladi Gorani
Borac
Gornji Katun
1 : 1
Rubin (DS)
Donji Stupanj
12.11.2017 13:30
Borac
1 : 1
Rubin (DS)
Gradina
Pejovac
2 : 1
Varvarin
Varvarin
12.11.2017 13:30
Gradina
2 : 1
Varvarin
14. Oktobar
Izbenica
0 : 3
Mladost (DK)
Donji Katun
12.11.2017 13:30
14. Oktobar
0 : 3
Mladost (DK)
1.Oktobar
Srpski Itebej
1 : 3
Napredak Č
Čestereg
12.11.2017 13:00
1.Oktobar
1 : 3
Napredak Č
Roham
Nova Crnja
3 : 5
Bega
Novi Itebej
12.11.2017 13:00
Roham
3 : 5
Bega
Omladinac
Ravni Topolovac
2 : 7
Napredak BT
Banatska Topola
12.11.2017 13:00
Omladinac
2 : 7
Napredak BT
Budućnost
Banatski Dvor
0 : 9
Delija
Mokrin
12.11.2017 13:00
Budućnost
0 : 9
Delija
Proleter
Međa
0 : 5
2. Oktobar
Kumane
12.11.2017 13:00
Proleter
0 : 5
2. Oktobar
OFK Žeželj
Donja Sabanta
2 : 2
Seljak
Cvetojevac
12.11.2017 14:00
OFK Žeželj
2 : 2
Seljak
Vinogradi DB
Kragujevac
3 : 4
Pobeda
Beloševac
12.11.2017 14:00
Vinogradi DB
3 : 4
Pobeda
Bratstvo 1975
Erdeč
1 : 0
Divostin
Kragujevac
12.11.2017 14:00
Bratstvo 1975
1 : 0
Divostin
OFK Rutevac 1908
Rutevac
0 : 2
Borac
Trnjane
12.11.2017 11:00
OFK Rutevac 1908
0 : 2
Borac
Jastrebac
Tešica
3 : 0
OFK Sloga
Dobrujevac
12.11.2017 13:30
Jastrebac
3 : 0
OFK Sloga
OFK Draževac
Draževac
2 : 1
Škriljac
Bradarac
12.11.2017 11:00
OFK Draževac
2 : 1
Škriljac
Pobeda 1976
Jakovlje
6 : 3
Gredetin
Gredetin
12.11.2017 13:30
Pobeda 1976
6 : 3
Gredetin
Dinamo 1923
Bački Breg
1 : 3
Omladinac (D)
Deronje
12.11.2017
Dinamo 1923
1 : 3
Omladinac (D)
Jedinstvo
Ribarevo
0 : 0
Kordun
Kljajićevo
12.11.2017
Jedinstvo
0 : 0
Kordun
Radnički 1918
Ratkovo
6 : 2
Hajduk
Stapar
12.11.2017
Radnički 1918
6 : 2
Hajduk
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
2 : 1
Omladinac (B)
Bukovac
12.11.2017
Aleksa Šantić
2 : 1
Omladinac (B)
Jasenica
Božurnja
4 : 0
Vrbica
Aranđelovac
12.11.2017 13:00
Jasenica
4 : 0
Vrbica
Kopljari
Kopljari
1 : 0
Šamot
Aranđelovac
12.11.2017 13:00
Kopljari
1 : 0
Šamot
B 2000
Aranđelovac
1 : 2
Kralj Petar I
Topola
12.11.2017 10:00
B 2000
1 : 2
Kralj Petar I
Sloga
Zagorica
0 : 1
Plaskovac
Plaskovac
12.11.2017 13:00
Sloga
0 : 1
Plaskovac
Šumadinac
Stojnik
1 : 0
Brezovac
Brezovac
12.11.2017 10:00
Šumadinac
1 : 0
Brezovac
Žika Marković Uča
Miljević
1 : 0
Dunavac (P)
Petka
12.11.2017 13:00
Žika Marković Uča
1 : 0
Dunavac (P)
Obilić (Ž)
Živica
2 : 1
Napredak 1934
Nabrđe
12.11.2017 13:00
Obilić (Ž)
2 : 1
Napredak 1934
Napredak (P)
Poljana
6 : 1
Radnički (P)
Požeženo
12.11.2017 13:00
Napredak (P)
6 : 1
Radnički (P)
Dizel
Bare
2 : 2
Sirakovo
Sirakovo
12.11.2017 13:00
Dizel
2 : 2
Sirakovo
Stig 1955
Beranje
1 : 0
Desine
Desine
12.11.2017 13:00
Stig 1955
1 : 0
Desine
Radnički (K)
Knežica
0 : 1
Manastirica
Manastirica
12.11.2017 13:00
Radnički (K)
0 : 1
Manastirica
BSK 1924
Boževac
2 : 4
Omladinac (Š)
Šetonje
12.11.2017 13:00
BSK 1924
2 : 4
Omladinac (Š)
Krilaš
Ćovdin
0 : 1
Rade Milošević
Dubočka
12.11.2017 13:00
Krilaš
0 : 1
Rade Milošević
Napredak (S)
Simićevo
5 : 0
Omladinac (B)
Busur
12.11.2017 13:00
Napredak (S)
5 : 0
Omladinac (B)
Integral
Batuša
3 : 2
Mladost (R)
Ranovac
12.11.2017 13:00
Integral
3 : 2
Mladost (R)
OFK Rogača
Rogača
2 : 1
Popović
Popovići
12.11.2017 14:00
OFK Rogača
2 : 1
Popović
Miletić
Mošorin
3 : 1
Titel
Titel
12.11.2017 13:00
Miletić
3 : 1
Titel
Čenej
Čenej
2 : 0
Moskva
Budisava
12.11.2017 13:00
Čenej
2 : 0
Moskva
Bačka
Begeč
3 : 0
Susek
Susek
12.11.2017 13:00
Bačka
3 : 0
Susek
Obilić
Vilovo
0 : 2
Borac
Rakovac
12.11.2017 13:00
Obilić
0 : 2
Borac
Hajduk
Gardinovci
0 : 7
Fruškogorac
Sremska Kamenica
12.11.2017 13:00
Hajduk
0 : 7
Fruškogorac
Dinamo
Budisava
2 : 7
Centar
Novi Sad
12.11.2017 13:00
Dinamo
2 : 7
Centar
Tromedja
Majdan
0 : 4
Jadran
Sanad
12.11.2017 13:00
Tromedja
0 : 4
Jadran
Bačka
Mol
1 : 3
Tornjoš
Tornjoš
12.11.2017 13:00
Bačka
1 : 3
Tornjoš
Šampion
Orom
1 : 2
Tisa
Padej
12.11.2017 13:00
Šampion
1 : 2
Tisa
Sloga
Ostojićevo
5 : 0
Hajduk
Podlokanj
12.11.2017 13:00
Sloga
5 : 0
Hajduk
Jedinstvo (M)
Martonoš
1 : 1
Slavija
Banatsko Aranđelovo
12.11.2017 13:00
Jedinstvo (M)
1 : 1
Slavija
Graničar
Đala
2 : 0
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
12.11.2017 13:00
Graničar
2 : 0
Jedinstvo (SK)
Budućnost
Savino Selo
4 : 0
Krivaja
Krivaja
12.11.2017 13:30
Budućnost
4 : 0
Krivaja
Tomislavci
Tomislavci
8 : 0
Sloboda
Stara Moravica
12.11.2017 13:30
Tomislavci
8 : 0
Sloboda
Mladost Radost
Srbobran
4 : 1
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
12.11.2017 13:30
Mladost Radost
4 : 1
Jedinstvo
Pobeda
Pobeda
2 : 1
Eđšeg
Mali Iđoš
12.11.2017 13:30
Pobeda
2 : 1
Eđšeg
Obilić
Zmajevo
2 : 1
Mladost
Radičević
12.11.2017 13:30
Obilić
2 : 1
Mladost
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
7 : 2
Mladost
Mali Suvodol
12.11.2017 13:30
Sloga
7 : 2
Mladost
Temac
Temska
2 : 1
Sloboda
Rasnica
12.11.2017 13:30
Temac
2 : 1
Sloboda
Željuša
Željuša
4 : 0
Pobeda
Držina
12.11.2017 13:30
Željuša
4 : 0
Pobeda
Lokomotiva
Belo Polje
0 : 1
Jerma
Sukovo
12.11.2017 13:30
Lokomotiva
0 : 1
Jerma
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
1 : 6
Napredak
Izvor
12.11.2017 13:30
Veliki Suvodol
1 : 6
Napredak
Radnički
Turica
3 : 2
Prilike
Prilike
12.11.2017 13:30
Radnički
3 : 2
Prilike
Voćar
Kotraža
2 : 2
Bratstvo
Dljin
12.11.2017 13:30
Voćar
2 : 2
Bratstvo
Jedinstvo
Puhovo
4 : 0
Sloga
Kaona
12.11.2017 13:30
Jedinstvo
4 : 0
Sloga
Brezova
Brezova
6 : 3
Gradina
Rti
12.11.2017 13:30
Brezova
6 : 3
Gradina
Vrelo
Gornja Kravarica
4 : 2
Jelica
Goračići
12.11.2017 11:00
Vrelo
4 : 2
Jelica
Morava (K)
Katrga
5 : 1
Kej
Čačak
12.11.2017 14:00
Morava (K)
5 : 1
Kej
Gavrilo Princip
Vranići
0 : 3
Rakova
Rakova
12.11.2017 14:00
Gavrilo Princip
0 : 3
Rakova
Lugovi
Čačak
0 : 0
Malba
Žaočani
12.11.2017 14:00
Lugovi
0 : 0
Malba
Vujan
Prislonica
0 : 4
Prijatelji
Čačak
12.11.2017 14:00
Vujan
0 : 4
Prijatelji
Morava (M)
Mojsinje
2 : 2
Planinac
Vujetinci
12.11.2017 14:00
Morava (M)
2 : 2
Planinac
Budućnost
Stančići
5 : 0
Čačak 94
Čačak
12.11.2017 14:00
Budućnost
5 : 0
Čačak 94
Marjan
Knić
2 : 1
Mladost (R)
Rašković
12.11.2017 13:00
Marjan
2 : 1
Mladost (R)
BSK
Borač
2 : 2
Omladinac (V)
Vučkovica
12.11.2017 13:00
BSK
2 : 2
Omladinac (V)
Karađorđe (V)
Vučić
3 : 0
Udarnik Trska 1947
Trska
12.11.2017 11:00
Karađorđe (V)
3 : 0
Udarnik Trska 1947
Sloga (M)
Milatovac
3 : 0
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
12.11.2017 13:00
Sloga (M)
3 : 0
Partizan (BB)
Mladost 09
Vraćevšnica
0 : 3
Ozrem
Ozrem
12.11.2017 13:30
Mladost 09
0 : 3
Ozrem
Takovski Ustanak
Takovo
0 : 4
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
12.11.2017 13:30
Takovski Ustanak
0 : 4
Jablanica
Stella Rossa
Gornji Milanovac
1 : 8
Velereč 94
Velereč
12.11.2017 13:30
Stella Rossa
1 : 8
Velereč 94
Ozremica
Beršići
3 : 1
Omladinac
Kalimanići
12.11.2017 13:30
Ozremica
3 : 1
Omladinac
Lokomotiva
Novi Sip
1 : 0
Pontes
Kostol
12.11.2017 13:30
Lokomotiva
1 : 0
Pontes
Koča Andjelković
Tekija
4 : 2
Mala Vrbica
Mala Vrbica
12.11.2017 13:30
Koča Andjelković
4 : 2
Mala Vrbica
Omladinac
Vajuga
4 : 1
Velika Vrbica
Velika Vrbica
12.11.2017 13:30
Omladinac
4 : 1
Velika Vrbica
Dunavac
Velesnica
2 : 6
Milutinovac
Milutinovac
12.11.2017 13:30
Dunavac
2 : 6
Milutinovac
Kladušnica
Kladušnica
1 : 2
Lovćen
Petrovo selo
12.11.2017 13:30
Kladušnica
1 : 2
Lovćen
Rtkovo
Rtkovo
2 : 3
Egeta
Brza Palanka
12.11.2017 13:30
Rtkovo
2 : 3
Egeta
Borac
Amerić
1 : 4
Napredak
Međulužje
12.11.2017 13:00
Borac
1 : 4
Napredak
Dedinje
Mladenovac
1 : 9
Omladinac
Rajkovac
12.11.2017 13:00
Dedinje
1 : 9
Omladinac
OFK Student
Mladenovac
0 : 3
Radnički PDM
Mladenovac
12.11.2017 13:00
OFK Student
0 : 3
Radnički PDM
Rabrovac
Rabrovac
1 : 2
Šepšin
Šepšin
12.11.2017 13:00
Rabrovac
1 : 2
Šepšin
Vlaška 1950
Vlaška (Mladenovac)
5 : 1
Sloga
Granice
12.11.2017 13:00
Vlaška 1950
5 : 1
Sloga
Kosmajac
Koraćica
1 : 2
Markovac
Markovac
12.11.2017 13:00
Kosmajac
1 : 2
Markovac
Rvati
Obrenovac
2 : 0
Partizan
Draževac
12.11.2017 13:00
Rvati
2 : 0
Partizan
Polet
Grabovac
1 : 1
Rojkovac
Obrenovac
12.11.2017 13:00
Polet
1 : 1
Rojkovac
Zadrugar
Orašac (Obrenovac)
2 : 2
Ljubinić
Ljubinić
12.11.2017 13:00
Zadrugar
2 : 2
Ljubinić
Jedinstvo
Dren
2 : 1
Belo Polje
Belo Polje
12.11.2017 13:00
Jedinstvo
2 : 1
Belo Polje
Duboko
Mala Moštanica
5 : 2
Sloga
Ratari
12.11.2017 13:00
Duboko
5 : 2
Sloga
Sečica
Seča reka
4 : 1
Duškovci
Duškovci
12.11.2017 14:00
Sečica
4 : 1
Duškovci
Borac
Srednja Dobrinja
2 : 1
Glumač
Glumač
12.11.2017 14:00
Borac
2 : 1
Glumač
Dobrinjac
Donja Dobrinja
1 : 3
Avijatičar
Vranjani
12.11.2017 14:00
Dobrinjac
1 : 3
Avijatičar
Trešnjica
Tvrdići
0 : 0
Bakionica
Bakionica
12.11.2017 14:00
Trešnjica
0 : 0
Bakionica
Plavi Tok
Dražinovići
3 : 0
Blagaja
Rupeljevo
12.11.2017 14:00
Plavi Tok
3 : 0
Blagaja
OFK Slavija
Smederevo
0 : 3
Sloga
Lugavčina
12.11.2017 13:00
OFK Slavija
0 : 3
Sloga
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
0 : 1
Jezava
Smederevo
12.11.2017 13:00
Hajduk Veljko 1934
0 : 1
Jezava
Vučak
Vučak
3 : 2
Budućnost
Mala Krsna
12.11.2017 13:00
Vučak
3 : 2
Budućnost
Kolarac
Kolari
2 : 4
Omladinac
Seone
12.11.2017 13:00
Kolarac
2 : 4
Omladinac
Drugovac
Drugovac
1 : 1
Petlić SD 026
Smederevo
12.11.2017 13:00
Drugovac
1 : 1
Petlić SD 026
Petrijevac
Petrijevo
2 : 2
Lunjevac
Lunjevac
12.11.2017 13:00
Petrijevac
2 : 2
Lunjevac
Gol
Sokobanja
0 : 3
Rtanj
Vrmdža
12.11.2017 14:00
Gol
0 : 3
Rtanj
GP Zlatibor
Užice
4 : 1
Kriva Reka
Kriva Reka
12.11.2017 13:00
GP Zlatibor
4 : 1
Kriva Reka
Čarapan
Kruševac
1 : 2
Borac
Bivolje
12.11.2017 13:30
Čarapan
1 : 2
Borac
Meševo
Meševo
4 : 1
Mladost VPD
Kruševac
12.11.2017 13:30
Meševo
4 : 1
Mladost VPD
Mudrakovac
Mudrakovac
0 : 0
Sebečevac
Sebečevac
12.11.2017 13:30
Mudrakovac
0 : 0
Sebečevac
Jedinstvo 1936
Kruševac
3 : 0
Bukovica
Bukovica
12.11.2017 13:30
Jedinstvo 1936
3 : 0
Bukovica
Padina
Padina
4 : 2
Sloga
Jovanovac
12.11.2017 13:30
Padina
4 : 2
Sloga
Banaćanin
Aleksandrovo
1 : 2
Arbanasce
Arbanasce
12.11.2017 10:00
Banaćanin
1 : 2
Arbanasce
Koprijan
Gradište
0 : 1
Jugovići
Jug Bogdanovac
12.11.2017 10:00
Koprijan
0 : 1
Jugovići
Dragojevac
Dragojevac
2 : 5
Hajduk
Debrc
12.11.2017 13:00
Dragojevac
2 : 5
Hajduk
Petrovac 74
Kujavica
1 : 0
Skupljen 2013
Skupljen
12.11.2017 10:00
Petrovac 74
1 : 0
Skupljen 2013
Torpedo
Lojanice
4 : 1
Verko
Suvo Selo
12.11.2017 10:00
Torpedo
4 : 1
Verko
Polet
Jalovik
2 : 2
Mladost (Z)
Zvezd
12.11.2017 13:00
Polet
2 : 2
Mladost (Z)
Sloga (R)
Ridjake
2 : 2
Sparta
Kaona
12.11.2017 10:00
Sloga (R)
2 : 2
Sparta
Budućnost
Lebina
6 : 3
Jedinstvo
Ratare
12.11.2017 13:00
Budućnost
6 : 3
Jedinstvo
Razvitak
Mirilovac
3 : 0
Donja Mutnica
Donja Mutnica
12.11.2017 13:00
Razvitak
3 : 0
Donja Mutnica
Heroj
Busilovac
0 : 3
Napredak (St)
Stubica
12.11.2017 13:00
Heroj
0 : 3
Napredak (St)
Napredak (Sv)
Svojnovo
4 : 3
BSK Buljane
Buljane
12.11.2017 13:00
Napredak (Sv)
4 : 3
BSK Buljane
ISK Izvor
Izvor
3 : 3
Sloboda
Krežbinac
12.11.2017 13:00
ISK Izvor
3 : 3
Sloboda
Jašunja
Jašunja
3 : 0
Moravac
Guberevac
12.11.2017 10:00
Jašunja
3 : 0
Moravac
Mladost (K)
Kutles
0 : 2
Navalin
Navalin
12.11.2017 11:00
Mladost (K)
0 : 2
Navalin
Badince
Badince
5 : 0
Atletiko
Donja Jajina
12.11.2017 11:00
Badince
5 : 0
Atletiko
Rudar 1973
Rudare
2 : 7
Nomanica
Nomanica
12.11.2017 11:00
Rudar 1973
2 : 7
Nomanica
Omladinac
Kalinovac
0 : 0
Brgule
Brgule
12.11.2017 11:00
Omladinac
0 : 0
Brgule
Strelac 001
Kožuar
3 : 0
Sloga
Vrhovine
12.11.2017 11:00
Strelac 001
3 : 0
Sloga
Murgaš 2012
Murgaš
1 : 2
OFK Takovo
Takovo
12.11.2017 11:00
Murgaš 2012
1 : 2
OFK Takovo
Kolubara
Liso Polje
1 : 0
Vukona
Vukona
12.11.2017 11:00
Kolubara
1 : 0
Vukona
Jedinstvo
Milorci
6 : 0
Zvizdar 2012
Zvizdar
12.11.2017 11:00
Jedinstvo
6 : 0
Zvizdar 2012
Dokmir
Dokmir
3 : 4
Pambukovica
Pambukovica
12.11.2017 11:00
Dokmir
3 : 4
Pambukovica