XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 519 utakmica za dan
Nedelja, 16 April 2017


Fudbal

Manchester Utd
Manchester
2 : 0
Chelsea
London
16.04.2017 17:00
Manchester Utd
2 : 0
Chelsea
WBA
West Bromwich
0 : 1
Liverpool
Liverpool
16.04.2017 14:30
WBA
0 : 1
Liverpool
Werder
Bremen
2 : 1
Hamburger SV
Hamburg
16.04.2017 15:30
Werder
2 : 1
Hamburger SV
Darmstadt 98
Darmstadt
2 : 1
Schalke 04
Gelsenkirchen
16.04.2017 17:30
Darmstadt 98
2 : 1
Schalke 04
Marseille
Marseille
4 : 0
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
16.04.2017 21:00
Marseille
4 : 0
Saint-Étienne
Bastia
Furiani
0 : 3
Lyon
Lyon
16.04.2017 17:00
Bastia
0 : 3
Lyon
Nantes
Nantes
0 : 1
Bordeaux
Bordeaux
16.04.2017 15:00
Nantes
0 : 1
Bordeaux
Betis
Sevilla
2 : 0
Eibar
Eibar
16.04.2017 18:30
Betis
2 : 0
Eibar
Leganés
Leganés
0 : 1
Espanyol
Barcelona
16.04.2017 12:00
Leganés
0 : 1
Espanyol
Valencia
Valencia
0 : 0
Sevilla
Sevilla
16.04.2017 16:15
Valencia
0 : 0
Sevilla
Granada
Granada
0 : 3
Celta Vigo
Vigo
16.04.2017 20:45
Granada
0 : 3
Celta Vigo
Dečić
Tuzi
1 : 0
Sutjeska
Nikšić
16.04.2017 16:00
Dečić
1 : 0
Sutjeska
Bratstvo
Cijevna
0 : 0
Igalo
Herceg Novi
16.04.2017 18:00
Bratstvo
0 : 0
Igalo
Ibar
Rožaje
2 : 0
Radnički
Berane
16.04.2017 18:00
Ibar
2 : 0
Radnički
Kom
Podgorica
2 : 0
Cetinje
Cetinje
16.04.2017 18:00
Kom
2 : 0
Cetinje
Otrant Olympic
Ulcinj
1 : 0
Berane
Berane
16.04.2017 18:00
Otrant Olympic
1 : 0
Berane
Jezero
Plav
2 : 2
Mornar
Bar
16.04.2017 18:00
Jezero
2 : 2
Mornar
Petnjica
Petnjica
0 : 1
Pljevlja 97
Pljevlja
16.04.2017 16:00
Petnjica
0 : 1
Pljevlja 97
Crvena stijena
Podgorica
3 : 0
Zabjelo
Podgorica
16.04.2017 16:30
Crvena stijena
3 : 0
Zabjelo
Železničar
Pančevo
3 : 1
Crvena zvezda (NS)
Novi Sad
16.04.2017 16:00
Železničar
3 : 1
Crvena zvezda (NS)
Jedinstvo Putevi
Užice
3 : 0
Železničar
Lajkovac
16.04.2017 11:00
Jedinstvo Putevi
3 : 0
Železničar
BSK Batajnica
Batajnica
0 : 0
BASK
Beograd
16.04.2017 16:00
BSK Batajnica
0 : 0
BASK
Žarkovo
Žarkovo
3 : 0
Brodarac 1947
Novi Beograd
16.04.2017 11:00
Žarkovo
3 : 0
Brodarac 1947
Grafičar
Beograd
2 : 1
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
16.04.2017 11:00
Grafičar
2 : 1
Crvena Zvezda
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 1
Dorćol
Beograd
16.04.2017 16:00
Radnički (O)
1 : 1
Dorćol
Stepojevac Vaga
Stepojevac
0 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
16.04.2017 16:00
Stepojevac Vaga
0 : 0
Radnički (NB)
Bačka (P)
Pačir
0 : 2
Bečej 1918
Bečej
16.04.2017 16:00
Bačka (P)
0 : 2
Bečej 1918
Mladost (T)
Turija
2 : 1
Tisa (A)
Adorjan
16.04.2017 16:00
Mladost (T)
2 : 1
Tisa (A)
Zadrugar
Srpski Miletić
3 : 0
Radnički (S)
Sombor
16.04.2017 16:00
Zadrugar
3 : 0
Radnički (S)
Budućnost (G)
Gložan
1 : 1
Tekstilac
Odžaci
16.04.2017 16:00
Budućnost (G)
1 : 1
Tekstilac
ŽAK
Kikinda
0 : 3
Dolina
Padina
16.04.2017 16:00
ŽAK
0 : 3
Dolina
Slavia
Kovačica
4 : 2
Sloga
Plandište
16.04.2017 16:00
Slavia
4 : 2
Sloga
Polet (N)
Nakovo
2 : 1
Radnički (S)
Sutjeska
16.04.2017 16:00
Polet (N)
2 : 1
Radnički (S)
Kabel
Novi Sad
1 : 1
Sloga
Erdevik
16.04.2017 10:00
Kabel
1 : 1
Sloga
LSK Laćarak
Laćarak
3 : 0
ŽSK
Žabalj
16.04.2017 16:00
LSK Laćarak
3 : 0
ŽSK
Kupinovo
Kupinovo
1 : 0
Sremac Vojka
Vojka
16.04.2017 16:00
Kupinovo
1 : 0
Sremac Vojka
Hajduk (B)
Beška
1 : 1
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
16.04.2017 16:00
Hajduk (B)
1 : 1
Hajduk 1925 Podunavac
Borac
Novi Sad
4 : 5
Mladost (BJ)
Bački Jarak
16.04.2017 16:00
Borac
4 : 5
Mladost (BJ)
Sušica
Kragujevac
1 : 4
Sloboda (Č)
Čačak
16.04.2017 15:30
Sušica
1 : 4
Sloboda (Č)
Dragačevo
Guča
4 : 1
Ovčar
Markovica
16.04.2017 15:30
Dragačevo
4 : 1
Ovčar
Tutin
Tutin
0 : 0
Radnički (K)
Kovači
16.04.2017 15:30
Tutin
0 : 0
Radnički (K)
Šumadija (T)
Toponica
0 : 0
Homoljac
Žagubica
16.04.2017 15:30
Šumadija (T)
0 : 0
Homoljac
Napredak
Markovac
3 : 0
VGSK
Veliko Gradište
16.04.2017 15:30
Napredak
3 : 0
VGSK
Zvižd
Kučevo
0 : 1
Proleter
Vranovo
16.04.2017 15:30
Zvižd
0 : 1
Proleter
Mladi radnik 1940
Radinac
3 : 2
Borac (Ž)
Žabari
16.04.2017 15:30
Mladi radnik 1940
3 : 2
Borac (Ž)
Provo
Provo
2 : 0
OFK Osečina
Osečina
16.04.2017 15:30
Provo
2 : 0
OFK Osečina
Radjevac
Krupanj
2 : 1
Sloga (S)
Sjenica
16.04.2017 15:30
Radjevac
2 : 1
Sloga (S)
Torlak
Kumodraž
1 : 0
Avala
Beli Potok
16.04.2017 10:00
Torlak
1 : 0
Avala
Sremčica
Sremčica
2 : 1
Balkan Mirijevo
Mirijevo
16.04.2017 16:00
Sremčica
2 : 1
Balkan Mirijevo
Borac (O)
Ostružnica
3 : 3
Turbina
Vreoci
16.04.2017 16:00
Borac (O)
3 : 3
Turbina
Borac (L)
Lazarevac
1 : 2
Milutinac
Zemun
16.04.2017 10:00
Borac (L)
1 : 2
Milutinac
Srem
Jakovo
1 : 0
Vrčin
Vrčin
16.04.2017 16:00
Srem
1 : 0
Vrčin
Vinogradar
Hajdukovo
6 : 0
Jadran (S)
Sanad
16.04.2017 16:30
Vinogradar
6 : 0
Jadran (S)
Čantavir
Čantavir
2 : 2
Bajša
Bajša
16.04.2017 16:30
Čantavir
2 : 2
Bajša
Eđšeg
Mali Iđoš
5 : 0
Proleter (RS)
Ravno Selo
16.04.2017 16:30
Eđšeg
5 : 0
Proleter (RS)
Krivaja
Krivaja
1 : 4
Preporod
Novi Žednik
16.04.2017 16:30
Krivaja
1 : 4
Preporod
Slavija
Pivnice
1 : 0
BSK
Bački Brestovac
16.04.2017 16:00
Slavija
1 : 0
BSK
Krila Krajine
Bačka Palanka
1 : 0
Borac (BG)
Bački Gračac
16.04.2017 16:00
Krila Krajine
1 : 0
Borac (BG)
Rusin
Ruski Krstur
1 : 1
Budućnost
Mladenovo
16.04.2017 16:00
Rusin
1 : 1
Budućnost
Mladost (BP)
Bački Petrovac
1 : 3
Hercegovac
Gajdobra
16.04.2017 16:00
Mladost (BP)
1 : 3
Hercegovac
Lipar
Lipar
3 : 1
Stari Grad
Bačka Palanka
16.04.2017 16:00
Lipar
3 : 1
Stari Grad
OFK Šikara
Sombor
5 : 0
Polet (S)
Sivac
16.04.2017 16:00
OFK Šikara
5 : 0
Polet (S)
Borac (St)
Starčevo
3 : 0
Jugoslavija
Jabuka
16.04.2017 16:30
Borac (St)
3 : 0
Jugoslavija
Strela
Ivanovo
3 : 0
Budućnost (A)
Alibunar
16.04.2017 16:30
Strela
3 : 0
Budućnost (A)
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
4 : 2
Vojvodina (C)
Crepaja
16.04.2017 16:30
Sloga (BNS)
4 : 2
Vojvodina (C)
Vulturul
Grebenac
1 : 0
Vojvodina (S)
Seleuš
16.04.2017 16:30
Vulturul
1 : 0
Vojvodina (S)
Polet
Izbište
0 : 3
Jedinstvo Stević
Kačarevo
16.04.2017 16:30
Polet
0 : 3
Jedinstvo Stević
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
1 : 1
Crvena zvezda
Pavliš
16.04.2017 16:30
Jedinstvo (V)
1 : 1
Crvena zvezda
Mladost (O)
Omoljica
2 : 0
BAK
Bela Crkva
16.04.2017 16:30
Mladost (O)
2 : 0
BAK
Borac
Aleksandrovo
1 : 0
OFK Kikinda
Kikinda
16.04.2017 16:00
Borac
1 : 0
OFK Kikinda
C. Zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
0 : 0
Begej
Žitište
16.04.2017 16:00
C. Zvezda (VS)
0 : 0
Begej
Lehel
Mužlja
0 : 0
Banat
Čenta
16.04.2017 16:00
Lehel
0 : 0
Banat
Naftagas (B)
Boka
3 : 3
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
16.04.2017 16:00
Naftagas (B)
3 : 3
Mladost (BD)
Proleter
Pečenog
2 : 1
Real
Podunavci
16.04.2017 16:30
Proleter
2 : 1
Real
Mataruge
Mataruge
1 : 0
Goč
Vrnjačka Banja
16.04.2017 16:30
Mataruge
1 : 0
Goč
Borac
Vraneši
3 : 1
Ribnica
Jovac
16.04.2017 16:30
Borac
3 : 1
Ribnica
Stubal
Stubal
4 : 1
Magnohrom
Kraljevo
16.04.2017 16:30
Stubal
4 : 1
Magnohrom
Radnik
Ušće
2 : 2
Ibar
Mataruška Banja
16.04.2017 16:30
Radnik
2 : 2
Ibar
Polet
Ratina
0 : 1
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
16.04.2017 16:30
Polet
0 : 1
Novi Pazar 1928
Šumadinac
Kragujevac
6 : 1
Partizan
Cerovac
16.04.2017 16:00
Šumadinac
6 : 1
Partizan
Budućnost
Resnik
6 : 2
Ćava
Grošnica
16.04.2017 16:00
Budućnost
6 : 2
Ćava
Sloboda
Grbice
5 : 0
Šumadija 1934
Drača
16.04.2017 16:00
Sloboda
5 : 0
Šumadija 1934
Sloga D
Desimirovac
0 : 5
Vodojaža
Grošnica
16.04.2017 16:00
Sloga D
0 : 5
Vodojaža
Jedinstvo
Petrovac
0 : 3
Vinogradi DB
Kragujevac
16.04.2017 16:00
Jedinstvo
0 : 3
Vinogradi DB
Kolonija
Kragujevac
1 : 4
Kutlovo
Kutlovo
16.04.2017 16:00
Kolonija
1 : 4
Kutlovo
Mladost
Pajazitovo
2 : 1
Borac
Drenovac
16.04.2017 16:00
Mladost
2 : 1
Borac
Zadrugar
Gornja Trepca
0 : 3
Polet (T)
Trbušani
16.04.2017 15:30
Zadrugar
0 : 3
Polet (T)
Napredak
Svračkovci
1 : 1
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
16.04.2017 15:30
Napredak
1 : 1
Jedinstvo (GG)
Lunjevica
Lunjevica
0 : 1
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
16.04.2017 15:30
Lunjevica
0 : 1
Backovac Junajted
Jedinstvo (K)
Konjevići
2 : 3
LFK Mladost
Lučani
16.04.2017 15:30
Jedinstvo (K)
2 : 3
LFK Mladost
Brezak
Pranjani
1 : 1
Prijevor
Prijevor
16.04.2017 15:30
Brezak
1 : 1
Prijevor
Omladinac (Z)
Zablaće
1 : 0
Mladost (P)
Preljina
16.04.2017 15:30
Omladinac (Z)
1 : 0
Mladost (P)
Donja Vrbava
Donja Vrbava
1 : 2
Spartak
Trnava
16.04.2017 15:30
Donja Vrbava
1 : 2
Spartak
Polet
Trnovče
9 : 1
Podunavac
Udovice
16.04.2017 15:30
Polet
9 : 1
Podunavac
Udarnik
Lozovik
2 : 0
7. Juli
Vodanj
16.04.2017 15:30
Udarnik
2 : 0
7. Juli
Budućnost
Ratari
3 : 2
Pobeda
Golobok
16.04.2017 15:30
Budućnost
3 : 2
Pobeda
Osipaonica
Osipaonica
3 : 2
Bresje Superior
Velika Plana
16.04.2017 15:30
Osipaonica
3 : 2
Bresje Superior
Crvena zvezda
Suvodol
1 : 0
Sloboda
Lipe
16.04.2017 15:30
Crvena zvezda
1 : 0
Sloboda
Mladi borac
Veliko Orašje
5 : 0
Omladinac
Rakinac
16.04.2017 15:30
Mladi borac
5 : 0
Omladinac
SASK
Saraorci
2 : 1
Šumadija
Azanja
16.04.2017 15:30
SASK
2 : 1
Šumadija
ŽSK
Žirovnica
3 : 1
Omladinac
Donja Rača
16.04.2017 15:30
ŽSK
3 : 1
Omladinac
Borac
Pajsijević
3 : 1
Lokomotiva
Lapovo
16.04.2017 15:30
Borac
3 : 1
Lokomotiva
Vitlina-Bokanja
Gorovič
0 : 0
Junkovac
Junkovac
16.04.2017 10:00
Vitlina-Bokanja
0 : 0
Junkovac
Proleter 1976
Jelovik
3 : 0
Trnava
Donja Trnava
16.04.2017 15:30
Proleter 1976
3 : 0
Trnava
Banja 1957
Banja
3 : 2
OFK Šatornja
Donja Šatornja
16.04.2017 15:30
Banja 1957
3 : 2
OFK Šatornja
Krilaš
Ćovdin
2 : 3
Rudar (Kr)
Krepoljin
16.04.2017 15:30
Krilaš
2 : 3
Rudar (Kr)
Rudar (S)
Stamnica
1 : 2
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
16.04.2017 15:30
Rudar (S)
1 : 2
Sloga 33
Borac (K)
Klenovnik
3 : 2
Mlava (ML)
Malo Laole
16.04.2017 15:30
Borac (K)
3 : 2
Mlava (ML)
Radnik (S)
Salakovac
8 : 0
Mladost (B)
Biskuplje
16.04.2017 15:30
Radnik (S)
8 : 0
Mladost (B)
Jedinstvo
Štitar
2 : 1
Borac (L)
Lešnica
16.04.2017 16:30
Jedinstvo
2 : 1
Borac (L)
Mladi Borac
Dublje
5 : 1
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
16.04.2017 16:30
Mladi Borac
5 : 1
Mladost (PP)
Majur
Majur
1 : 3
Mladost (P)
Prnjavor
16.04.2017 16:30
Majur
1 : 3
Mladost (P)
Hajduk Stanko
Crna Bara
4 : 2
Sindjelić
Lipnica
16.04.2017 16:30
Hajduk Stanko
4 : 2
Sindjelić
Cer
Jadranska Lešnica
5 : 0
Antimon
Zajača
16.04.2017 16:30
Cer
5 : 0
Antimon
Iskra
Donja Bukovica
3 : 1
Banjani
Banjani
16.04.2017 15:30
Iskra
3 : 1
Banjani
Joševa
Joševa
1 : 3
Tulari
Tulari
16.04.2017 15:30
Joševa
1 : 3
Tulari
ZSK
Valjevo
4 : 2
Kačer
Belanovica
16.04.2017 15:30
ZSK
4 : 2
Kačer
Tvrdojevac
Tvrdojevac
4 : 1
Tešnjar
Valjevo
16.04.2017 15:30
Tvrdojevac
4 : 1
Tešnjar
Sovljak
Sovljak
3 : 2
Trlić
Trlić
16.04.2017 15:30
Sovljak
3 : 2
Trlić
Lazarica
Prilipac
1 : 2
Jedinstvo (K)
Kalenić
16.04.2017 15:30
Lazarica
1 : 2
Jedinstvo (K)
Savinac
Visibaba
3 : 3
Zlatar
Nova Varoš
16.04.2017 15:30
Savinac
3 : 3
Zlatar
Višesava
Bajina Bašta
0 : 1
Perućac
Perućac
16.04.2017 15:30
Višesava
0 : 1
Perućac
Polet
Rasna
1 : 3
Ariljska rampa
Požega
16.04.2017 15:30
Polet
1 : 3
Ariljska rampa
Zemljoradnik
Balajnac
0 : 2
Naša krila
Belotinac
16.04.2017 16:30
Zemljoradnik
0 : 2
Naša krila
Jedinstvo GVD
Grejač
4 : 3
Radnički 1947
Čapljinac
16.04.2017 16:30
Jedinstvo GVD
4 : 3
Radnički 1947
Naisus 1977
Rožina
0 : 3
Orljane
Orljane
16.04.2017 16:30
Naisus 1977
0 : 3
Orljane
Mladost (Ba)
Batušinac
4 : 2
Rasovača
Rasovača
16.04.2017 16:30
Mladost (Ba)
4 : 2
Rasovača
Doljevac 1971
Doljevac
0 : 2
Morava (Ž)
Žitkovac
16.04.2017 16:30
Doljevac 1971
0 : 2
Morava (Ž)
Mladost 1976
Biljeg
1 : 4
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
16.04.2017 16:30
Mladost 1976
1 : 4
Rudar Alpos
Radnički 1924
Kočane
4 : 0
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
16.04.2017 16:30
Radnički 1924
4 : 0
Moravac (ZT)
Omladinac
Grezna
5 : 1
Vratarnica
Vratarnica
16.04.2017
Omladinac
5 : 1
Vratarnica
Kablovi
Zaječar
3 : 0
Graničar
Veliki Izvor
16.04.2017
Kablovi
3 : 0
Graničar
Sloga
Minićevo
1 : 2
Radnički (L)
Lubnica
16.04.2017
Sloga
1 : 2
Radnički (L)
Partizan
Glogovac
0 : 0
Hajduk
Čepure
16.04.2017 17:00
Partizan
0 : 0
Hajduk
Napredak (D)
Drenovac
5 : 0
Napredak (Z)
Zlatovo
16.04.2017 17:00
Napredak (D)
5 : 0
Napredak (Z)
Dragocvet
Dragocvet
1 : 0
OFK Bratstvo
Medveđa
16.04.2017 17:00
Dragocvet
1 : 0
OFK Bratstvo
Mladost (J)
Jovac
4 : 2
Resavac
Subotica
16.04.2017 17:00
Mladost (J)
4 : 2
Resavac
Kušiljevo
Kušiljevo
8 : 2
Morava
Ribare
16.04.2017 17:00
Kušiljevo
8 : 2
Morava
Bratstvo
Međureč
3 : 1
Budućnost
Miliva
16.04.2017 17:00
Bratstvo
3 : 1
Budućnost
Naupare
Naupare
1 : 0
Čitluk
Čitluk
16.04.2017 16:30
Naupare
1 : 0
Čitluk
Sloga
Dašnica
4 : 0
FUD
Brus
16.04.2017 16:30
Sloga
4 : 0
FUD
13. April
Lomnica
4 : 0
Parunovac
Parunovac
16.04.2017 16:30
13. April
4 : 0
Parunovac
Vinogradar
Zleginje
3 : 2
Ribnik
Gornji Ribnik
16.04.2017 16:30
Vinogradar
3 : 2
Ribnik
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
2 : 0
Šanac
Šanac
16.04.2017 16:30
Jastrebac
2 : 0
Šanac
Kupci
Kupci
1 : 1
Blagotin
Poljna
16.04.2017 16:30
Kupci
1 : 1
Blagotin
Jug Bogdan
Đakus
0 : 3
Jastrebac
Blace
16.04.2017 16:30
Jug Bogdan
0 : 3
Jastrebac
Spartak
Gornja Trnava
2 : 2
Jastreb
Blace
16.04.2017 16:30
Spartak
2 : 2
Jastreb
Borac
Držanovac
6 : 1
Partizanski put
Grudaš
16.04.2017 16:00
Borac
6 : 1
Partizanski put
Omladinac
Podina
3 : 2
Real
Jasenica (Žitorađa)
16.04.2017 16:00
Omladinac
3 : 2
Real
Crvena zastava
Hum
2 : 1
AZ Borac 2014
Azbresnica
16.04.2017 11:00
Crvena zastava
2 : 1
AZ Borac 2014
Proleter (DV)
Donja Vrežina
3 : 0
Proleter (M)
Mezgraja
16.04.2017 16:30
Proleter (DV)
3 : 0
Proleter (M)
Morava
Krušce
2 : 1
Vrtište
Vrtište
16.04.2017 16:30
Morava
2 : 1
Vrtište
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
4 : 0
Omladinac (DS)
Donje Sinkovce
16.04.2017 16:00
Jedinstvo (GS)
4 : 0
Omladinac (DS)
Bobište
Bobište
4 : 1
Kumarevo 65
Kumarevo
16.04.2017 16:00
Bobište
4 : 1
Kumarevo 65
Čekmin
Čekmin
2 : 1
Mladi Borac
Živkovo
16.04.2017 16:00
Čekmin
2 : 1
Mladi Borac
Sloga
Lipovica
3 : 1
Plantaža
Donje Stopanje
16.04.2017 16:00
Sloga
3 : 1
Plantaža
Zloćudovo
Zloćudovo
0 : 2
Vučje
Vučje
16.04.2017 16:00
Zloćudovo
0 : 2
Vučje
Umac
Miroševce
3 : 0
Polet
Stajkovce
16.04.2017 16:00
Umac
3 : 0
Polet
Progres
Ladovica
3 : 1
Železničar
Brestovac
16.04.2017 16:00
Progres
3 : 1
Železničar
Radnički (P)
Pertate
0 : 2
Jablanica
Medveđa
16.04.2017 16:00
Radnički (P)
0 : 2
Jablanica
Mladi proleter
Beograd
1 : 4
Borac
Progar
16.04.2017 16:00
Mladi proleter
1 : 4
Borac
Sinđelić 2012
Ugrinovci
0 : 0
Brodarac
Novi Beograd
16.04.2017 16:00
Sinđelić 2012
0 : 0
Brodarac
Dunav
Veliko Selo
2 : 2
Komgrap
Beograd
16.04.2017 16:00
Dunav
2 : 2
Komgrap
Institut
Zemun Polje
1 : 1
Šumadinac
Bečmen
16.04.2017 16:00
Institut
1 : 1
Šumadinac
Urovci
Urovci
3 : 2
BSK
Baćevac
16.04.2017 16:00
Urovci
3 : 2
BSK
Barajevo
Barajevo
2 : 2
Burovo
Burovo
16.04.2017 16:00
Barajevo
2 : 2
Burovo
Rušanj
Rušanj
3 : 2
Strelac
Mislođin
16.04.2017 16:00
Rušanj
3 : 2
Strelac
Hajduk
Kamendol
1 : 1
Selo Mladenovac
Mladenovac
16.04.2017 16:00
Hajduk
1 : 1
Selo Mladenovac
Kosmaj
Ralja
0 : 2
Boleč
Grocka
16.04.2017 16:00
Kosmaj
0 : 2
Boleč
Dunavac
Grocka
1 : 2
Mladost
Begaljica
16.04.2017 16:00
Dunavac
1 : 2
Mladost
Kovačevac
Kovačevac
1 : 3
Vinča
Vinča
16.04.2017 16:00
Kovačevac
1 : 3
Vinča
Pudarci
Pudarci
3 : 0
Mladenovac
Mladenovac
16.04.2017 16:00
Pudarci
3 : 0
Mladenovac
Jastrebac
Tešica
1 : 1
OFK Sloga (D)
Dobrujevac
16.04.2017 11:00
Jastrebac
1 : 1
OFK Sloga (D)
OFK Rutevac 1908
Rutevac
2 : 1
Napredak 2012
Krušje
16.04.2017 16:30
OFK Rutevac 1908
2 : 1
Napredak 2012
Borac
Trnjane
2 : 0
Gredetin
Gredetin
16.04.2017 11:00
Borac
2 : 0
Gredetin
BSK
Belanovce
2 : 1
Sušica 2012
Kukulovce
16.04.2017 16:00
BSK
2 : 1
Sušica 2012
Lemind
Leskovac
0 : 4
Jedinstvo (G)
Grdelica
16.04.2017 11:00
Lemind
0 : 4
Jedinstvo (G)
Milanovo
Milanovo
0 : 1
Atletiko
Donja Jajina
16.04.2017 11:00
Milanovo
0 : 1
Atletiko
Mladost (B)
Batulovce
3 : 2
Sloboda (DB)
Donje Brijanje
16.04.2017 16:00
Mladost (B)
3 : 2
Sloboda (DB)
Navalin
Navalin
2 : 0
Šumadija
Razgojna
16.04.2017 16:00
Navalin
2 : 0
Šumadija
Real
Donja Jajina
1 : 0
Gradac
Konopnica
16.04.2017 16:00
Real
1 : 0
Gradac
Šećeranac Ada
Beograd
1 : 3
Busije
Zemun
16.04.2017 10:00
Šećeranac Ada
1 : 3
Busije
Posavac Tišma
Boljevci
3 : 0
Petrovčić
Petrovčić
16.04.2017 16:00
Posavac Tišma
3 : 0
Petrovčić
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
1 : 3
Bratstvo
Ljutovo
16.04.2017 16:30
OFK Mala Bosna 2015
1 : 3
Bratstvo
Elektrovojvodina
Subotica
8 : 2
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
16.04.2017 16:30
Elektrovojvodina
8 : 2
Udarnik Višnjevac
Palić
Palić
1 : 5
Đurđin
Đurđin
16.04.2017 16:30
Palić
1 : 5
Đurđin
Bikovo
Bikovo
3 : 0
Žednik
Stari Žednik
16.04.2017 16:30
Bikovo
3 : 0
Žednik
Obilić
Zmajevo
2 : 2
Mladost Radost
Srbobran
16.04.2017 16:00
Obilić
2 : 2
Mladost Radost
Mladost
Radičević
2 : 1
Tomislavci
Tomislavci
16.04.2017 16:00
Mladost
2 : 1
Tomislavci
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
1 : 0
AFK
Ada
16.04.2017 16:30
Jedinstvo (SK)
1 : 0
AFK
Slavija
Banatsko Aranđelovo
2 : 0
Tromedja
Majdan
16.04.2017 16:30
Slavija
2 : 0
Tromedja
Graničar
Đala
0 : 2
Šampion
Orom
16.04.2017 16:30
Graničar
0 : 2
Šampion
Kordun
Kljajićevo
2 : 1
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
16.04.2017 16:00
Kordun
2 : 1
Aleksa Šantić
Kula
Kula
2 : 0
Hajduk (S)
Stapar
16.04.2017 16:00
Kula
2 : 0
Hajduk (S)
Radnički 1918
Ratkovo
3 : 0
Graničar (R)
Riđica
16.04.2017 16:00
Radnički 1918
3 : 0
Graničar (R)
Neštin
Neštin
2 : 1
Soko
Nova Gajdobra
16.04.2017 16:30
Neštin
2 : 1
Soko
Maglić
Bački Maglić
1 : 0
Budućnost
Parage
16.04.2017 16:30
Maglić
1 : 0
Budućnost
Kulpin
Kulpin
4 : 0
Naša Zvezda
Silbaš
16.04.2017 16:30
Kulpin
4 : 0
Naša Zvezda
Borac (VS)
Veliko Središte
4 : 1
Borac (VG)
Vračev Gaj
16.04.2017 16:30
Borac (VS)
4 : 1
Borac (VG)
Potporanj
Potporanj
3 : 0
Partizan (K)
Kajtasovo
16.04.2017 16:30
Potporanj
3 : 0
Partizan (K)
Dunav
Banatska Palanka
4 : 1
Hajdučica
Hajdučica
16.04.2017 16:30
Dunav
4 : 1
Hajdučica
Dobrica
Dobrica
1 : 2
Karaš (K)
Kuštilj
16.04.2017 16:30
Dobrica
1 : 2
Karaš (K)
Radnički 1927
Vršac
0 : 2
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
16.04.2017 16:30
Radnički 1927
0 : 2
Vojvodina (CC)
Ratar
Kruščica
5 : 4
Banat
Ilandža
16.04.2017 16:30
Ratar
5 : 4
Banat
Radnički (B)
Baranda
4 : 2
Omladinac 1927
Opovo
16.04.2017 16:30
Radnički (B)
4 : 2
Omladinac 1927
Glogonj
Glogonj
1 : 0
Mladost
Vojlovica
16.04.2017 16:30
Glogonj
1 : 0
Mladost
Unirea
Uzdin
2 : 0
Tempo
Sefkerin
16.04.2017 16:30
Unirea
2 : 0
Tempo
Pobeda
Samoš
1 : 2
Spartak 1911
Debeljača
16.04.2017 16:30
Pobeda
1 : 2
Spartak 1911
Omladinac (D)
Deliblato
2 : 0
BSK Bavanište
Bavanište
16.04.2017 16:30
Omladinac (D)
2 : 0
BSK Bavanište
Borac
Pločica
4 : 2
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
16.04.2017 16:30
Borac
4 : 2
Budućnost (BB)
Jedinstvo
Dubovac
4 : 3
Kolonija
Kovin
16.04.2017 16:30
Jedinstvo
4 : 3
Kolonija
Proleter
Mramorak
2 : 0
Dolovo
Dolovo
16.04.2017 16:30
Proleter
2 : 0
Dolovo
Rusanda
Melenci
6 : 0
MSK
Mihajlovo
16.04.2017 16:00
Rusanda
6 : 0
MSK
Potisje
Knićanin
4 : 2
ASK
Aradac
16.04.2017 16:00
Potisje
4 : 2
ASK
ŽFK Banat
Zrenjanin
3 : 0
OFK Klek
Klek
16.04.2017 16:00
ŽFK Banat
3 : 0
OFK Klek
Radnički 1911
Jaša Tomić
3 : 0
Zlatica
Zlatica
16.04.2017 16:00
Radnički 1911
3 : 0
Zlatica
Zadrugar
Lazarevo
2 : 3
Omladinac
Botoš
16.04.2017 16:00
Zadrugar
2 : 3
Omladinac
OFK Gradnulica
Zrenjanin
0 : 4
OFK Stajićevo
Stajićevo
16.04.2017 16:00
OFK Gradnulica
0 : 4
OFK Stajićevo
1.Oktobar
Srpski Itebej
3 : 5
Borac (I)
Iđoš
16.04.2017 16:00
1.Oktobar
3 : 5
Borac (I)
Proleter
Međa
6 : 3
Delija
Mokrin
16.04.2017 16:00
Proleter
6 : 3
Delija
Napredak (BT)
Banatska Topola
2 : 2
2. Oktobar
Kumane
16.04.2017 16:00
Napredak (BT)
2 : 2
2. Oktobar
Roham
Nova Crnja
4 : 1
Napredak (Č)
Čestereg
16.04.2017 16:00
Roham
4 : 1
Napredak (Č)
Bega
Novi Itebej
2 : 3
Vojvodina (B)
Bašaid
16.04.2017 16:00
Bega
2 : 3
Vojvodina (B)
Terekves
Hetin
2 : 4
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
16.04.2017 16:00
Terekves
2 : 4
Vojvodina (NM)
Napredak (G)
Gračac
3 : 2
Mlada krila
Metikoši
16.04.2017 16:30
Napredak (G)
3 : 2
Mlada krila
Mladost (V)
Vrdila
3 : 0
Zvezda
Čukojevac
16.04.2017 16:30
Mladost (V)
3 : 0
Zvezda
Lazac
Lazac
2 : 0
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
16.04.2017 16:30
Lazac
2 : 0
Kraljevo Hajduk
Popovići
Popovići
1 : 0
Grdica
Grdica
16.04.2017 16:30
Popovići
1 : 0
Grdica
Tavnik
Tavnik
3 : 4
Gruža
Vitanovac
16.04.2017 16:30
Tavnik
3 : 4
Gruža
Metalac
Kraljevo
4 : 4
Borac (A)
Adrani
16.04.2017 16:30
Metalac
4 : 4
Borac (A)
Partizan
Vrba
0 : 4
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
16.04.2017 16:30
Partizan
0 : 4
Jedinstvo (D)
Korićani
Korićani
1 : 0
Erdoglija
Kragujevac
16.04.2017 16:00
Korićani
1 : 0
Erdoglija
Kremenac
Rogojevac
2 : 7
Azbest
Stragari
16.04.2017 16:00
Kremenac
2 : 7
Azbest
Seljak
Cvetojevac
1 : 4
OFK Žeželj
Donja Sabanta
16.04.2017 16:00
Seljak
1 : 4
OFK Žeželj
Divostin
Kragujevac
1 : 2
OFK Bagremar
Kragujevac
16.04.2017 16:00
Divostin
1 : 2
OFK Bagremar
Košutnjak
Kragujevac
5 : 3
Maršić
Maršić
16.04.2017 16:00
Košutnjak
5 : 3
Maršić
Morava (K)
Katrga
8 : 2
Lugovi
Čačak
16.04.2017 16:30
Morava (K)
8 : 2
Lugovi
Rudar
Bresnica
3 : 0
Planinac
Vujetinci
16.04.2017 16:30
Rudar
3 : 0
Planinac
Budućnost
Stančići
3 : 2
Vujan
Prislonica
16.04.2017 16:30
Budućnost
3 : 2
Vujan
Malba
Žaočani
3 : 0
Rakova
Rakova
16.04.2017 16:30
Malba
3 : 0
Rakova
Gavrilo Princip
Vranići
1 : 5
Morava (M)
Mojsinje
16.04.2017 16:30
Gavrilo Princip
1 : 5
Morava (M)
Čačak 94
Čačak
3 : 0
Prijatelji
Čačak
16.04.2017 16:30
Čačak 94
3 : 0
Prijatelji
Prilike
Prilike
6 : 2
Bjelica
Milatovići
16.04.2017 16:30
Prilike
6 : 2
Bjelica
Sloga
Kaona
1 : 2
Jedinstvo
Puhovo
16.04.2017 16:30
Sloga
1 : 2
Jedinstvo
Jelica
Goračići
4 : 3
Vrelo
Gornja Kravarica
16.04.2017 16:30
Jelica
4 : 3
Vrelo
Voćar
Kotraža
5 : 0
Bratstvo
Dljin
16.04.2017 16:30
Voćar
5 : 0
Bratstvo
Gorušica
Viča
2 : 0
Brezova
Brezova
16.04.2017 16:30
Gorušica
2 : 0
Brezova
Šilopaj
Šilopaj
1 : 4
Mladost 09
Vraćevšnica
16.04.2017 15:30
Šilopaj
1 : 4
Mladost 09
Vrbovac
Vrbovac
3 : 0
Skobalj
Skobalj
16.04.2017 15:30
Vrbovac
3 : 0
Skobalj
Železničar
Smederevo
2 : 1
OFK Slavija
Smederevo
16.04.2017 15:30
Železničar
2 : 1
OFK Slavija
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
0 : 7
Jezava
Smederevo
16.04.2017 15:30
Hajduk Veljko 1934
0 : 7
Jezava
Vučak
Vučak
0 : 5
Budućnost
Mala Krsna
16.04.2017 15:30
Vučak
0 : 5
Budućnost
Omladinac
Seone
3 : 0
Badljevica
Badljevica
16.04.2017 15:30
Omladinac
3 : 0
Badljevica
Landol
Landol
2 : 1
Drugovac
Drugovac
16.04.2017 15:30
Landol
2 : 1
Drugovac
Kolarac
Kolari
1 : 3
Lunjevac
Lunjevac
16.04.2017 15:30
Kolarac
1 : 3
Lunjevac
Bačinac
Bačinac
5 : 2
Udarnik
Baničina
16.04.2017
Bačinac
5 : 2
Udarnik
Radnik
Smederevska Palanka
3 : 1
Glavaš
Glibovac
16.04.2017
Radnik
3 : 1
Glavaš
Partizan
Darosava
5 : 3
Ranilović
Ranilović
16.04.2017 15:30
Partizan
5 : 3
Ranilović
Budućnost
Blaznava
0 : 4
Mladi rudar
Bukovik
16.04.2017 15:30
Budućnost
0 : 4
Mladi rudar
Brezovac
Brezovac
3 : 1
Plaskovac
Plaskovac
16.04.2017 15:30
Brezovac
3 : 1
Plaskovac
Šumadinac (S)
Stojnik
7 : 0
Žabare
Žabare
16.04.2017 11:00
Šumadinac (S)
7 : 0
Žabare
B 2000
Aranđelovac
1 : 3
Šumadinac (N)
Natalinci
16.04.2017 11:00
B 2000
1 : 3
Šumadinac (N)
Jasenica
Božurnja
5 : 1
Sloga
Zagorica
16.04.2017 15:30
Jasenica
5 : 1
Sloga
Kopljari
Kopljari
5 : 0
Šamot
Aranđelovac
16.04.2017 15:30
Kopljari
5 : 0
Šamot
Mladost (R)
Rašković
1 : 0
Udarnik
Trska
16.04.2017 15:30
Mladost (R)
1 : 0
Udarnik
Crvena zvezda
Miraševac
4 : 1
Grivac
Grivac
16.04.2017 15:30
Crvena zvezda
4 : 1
Grivac
BSK
Borač
1 : 3
Pobeda (S)
Sepci
16.04.2017 15:30
BSK
1 : 3
Pobeda (S)
Pobeda (Đ)
Đurđevo
3 : 0
Karađorđe
Vučić
16.04.2017 15:30
Pobeda (Đ)
3 : 0
Karađorđe
Bare
Bare
4 : 0
Omladinac (V)
Vučkovica
16.04.2017 15:30
Bare
4 : 0
Omladinac (V)
Marjan
Knić
4 : 3
Kotlenik
Selo Leskovac
16.04.2017 15:30
Marjan
4 : 3
Kotlenik
Sloga (M)
Milatovac
3 : 4
Mladost MG
Saranovo
16.04.2017 15:30
Sloga (M)
3 : 4
Mladost MG
Bata Bulić
Bistrica
2 : 2
Omladinac (S)
Starčevo (Petrovac)
16.04.2017 15:30
Bata Bulić
2 : 2
Omladinac (S)
Zadrugar (T)
Tabanovac
3 : 1
Sloga 1952
Veliki Popovac
16.04.2017 15:30
Zadrugar (T)
3 : 1
Sloga 1952
Omladinac (Š)
Šetonje
3 : 0
Mladost (R)
Ranovac
16.04.2017 15:30
Omladinac (Š)
3 : 0
Mladost (R)
Radnički (K)
Knežica
2 : 2
Stig (MC)
Malo Crniće
16.04.2017 15:30
Radnički (K)
2 : 2
Stig (MC)
Dragoš
Oreškovica
1 : 0
Napredak (S)
Simićevo
16.04.2017 15:30
Dragoš
1 : 0
Napredak (S)
Napredak (P)
Poljana
2 : 0
Kurjače
Kurjače
16.04.2017 15:30
Napredak (P)
2 : 0
Kurjače
Napredak 1934
Nabrđe
4 : 3
Desine
Desine
16.04.2017 15:30
Napredak 1934
4 : 3
Desine
Jedinstvo (D)
Duboka (Kučevo)
0 : 2
Žika Marković Uča
Miljević
16.04.2017 15:30
Jedinstvo (D)
0 : 2
Žika Marković Uča
Obilić
Živica
4 : 0
Polet (V)
Voluja
16.04.2017 15:30
Obilić
4 : 0
Polet (V)
Sloga (Ć)
Ćirikovac
3 : 0
Radnički (P)
Požeženo
16.04.2017 15:30
Sloga (Ć)
3 : 0
Radnički (P)
Omladinac
Slepčević
2 : 3
Napredak
Mačvanski Belotić
16.04.2017 16:30
Omladinac
2 : 3
Napredak
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
3 : 0
Drina
Badovinci
16.04.2017 16:30
Mladost (MM)
3 : 0
Drina
Sloga (D)
Duvanište
1 : 5
Sloga (B)
Bogosavac
16.04.2017 16:30
Sloga (D)
1 : 5
Sloga (B)
Duško
Klenje
3 : 1
Milicionar
Bogatić
16.04.2017 16:30
Duško
3 : 1
Milicionar
Budućnost (Z)
Zminjak
1 : 3
Torpedo
Tabanović
16.04.2017 16:30
Budućnost (Z)
1 : 3
Torpedo
Borac (Š)
Šabac
9 : 8
Cer
Petkovica
16.04.2017 16:30
Borac (Š)
9 : 8
Cer
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
4 : 5
Gorki
Glušci
16.04.2017 16:30
Budućnost (PD)
4 : 5
Gorki
Sloga (K)
Krnić
3 : 2
Dobrava
Vukošić
16.04.2017 16:30
Sloga (K)
3 : 2
Dobrava
Torpedo
Lojanice
2 : 1
Rankovac
Nakučani
16.04.2017 16:30
Torpedo
2 : 1
Rankovac
Cerić
Miokus
3 : 1
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
16.04.2017 16:30
Cerić
3 : 1
Vojvoda Stepa Stepanović
Šipurske Livade
Šabac
5 : 0
Varna 012
Varna
16.04.2017 16:30
Šipurske Livade
5 : 0
Varna 012
Trešnjevka
Trbušac
1 : 2
Karađorđe
Mišar
16.04.2017 16:30
Trešnjevka
1 : 2
Karađorđe
Radnički (К)
Koceljeva
1 : 0
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
16.04.2017 16:30
Radnički (К)
1 : 0
Miloš Pocerac 2013
Milan Orlić
Novo Selo
3 : 0
Cerova
Cerova
16.04.2017 16:30
Milan Orlić
3 : 0
Cerova
Velika Reka
Velika Reka
3 : 0
Sloga (S)
Straža
16.04.2017 11:00
Velika Reka
3 : 0
Sloga (S)
Vidojevica
Lešnica
9 : 1
Borac (K)
Kozjak
16.04.2017 16:30
Vidojevica
9 : 1
Borac (K)
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
1 : 0
Jadar (S)
Stupnica
16.04.2017 16:30
Sloga (LŠ)
1 : 0
Jadar (S)
Gučevo
Banja Koviljača
3 : 1
Mladost (DD)
Donji Dobrić
16.04.2017 16:30
Gučevo
3 : 1
Mladost (DD)
Stolice
Krupanj
2 : 1
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
16.04.2017 16:30
Stolice
2 : 1
Jedinstvo (Z)
Proleter
Bajevac
2 : 3
OFK Stublenica
Stublenica
16.04.2017 15:30
Proleter
2 : 3
OFK Stublenica
Polet (T)
Takovo
4 : 2
Dimitrije Tucović
Ćelije
16.04.2017 15:30
Polet (T)
4 : 2
Dimitrije Tucović
Crvena Jabuka
Ub
2 : 5
Vrelo Sport
Vrelo
16.04.2017 15:30
Crvena Jabuka
2 : 5
Vrelo Sport
Gunjevac
Gunjevac
2 : 1
Rubribreza
Rubribreza
16.04.2017 15:30
Gunjevac
2 : 1
Rubribreza
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
3 : 0
Polet
Popučke
16.04.2017 15:30
Milenko Pavlović
3 : 0
Polet
OFK Brđanac
Valjevo
1 : 1
Jadar 2013
Valjevo
16.04.2017 15:30
OFK Brđanac
1 : 1
Jadar 2013
Kolubara 2
Valjevo
0 : 2
Rajac
Kadina Luka
16.04.2017 15:30
Kolubara 2
0 : 2
Rajac
Borac
Rajković
0 : 2
Komanice
Komanice
16.04.2017 15:30
Borac
0 : 2
Komanice
Popadić
Popadić
4 : 0
Mladost
Valjevska Kamenica
16.04.2017 15:30
Popadić
4 : 0
Mladost
Kotešica
Kotešica
0 : 5
Ribnikar
Pecka
16.04.2017 15:30
Kotešica
0 : 5
Ribnikar
Omladinac
Vajuga
1 : 2
Napredak
Korbovo
16.04.2017 16:30
Omladinac
1 : 2
Napredak
Milutinovac
Milutinovac
1 : 2
Lovćen
Petrovo selo
16.04.2017 16:30
Milutinovac
1 : 2
Lovćen
Velika Vrbica
Velika Vrbica
1 : 1
Pontes
Kostol
16.04.2017 16:30
Velika Vrbica
1 : 1
Pontes
Rtkovo
Rtkovo
1 : 1
Egeta
Brza Palanka
16.04.2017 16:30
Rtkovo
1 : 1
Egeta
Kladušnica
Kladušnica
3 : 0
Mala Vrbica
Mala Vrbica
16.04.2017 16:30
Kladušnica
3 : 0
Mala Vrbica
Graničar
Aleksandrovac
4 : 0
Polet
Jabukovac
16.04.2017 16:00
Graničar
4 : 0
Polet
Slatina
Negotin
3 : 2
Kovilovo
Kovilovo
16.04.2017 16:00
Slatina
3 : 2
Kovilovo
Miloševo
Miloševo
1 : 0
Ratar
Jasenica
16.04.2017 11:00
Miloševo
1 : 0
Ratar
Sebečevac
Sebečevac
0 : 3
Kapidžija
Kapidžija
16.04.2017 16:30
Sebečevac
0 : 3
Kapidžija
Mladost VPD
Kruševac
5 : 4
Bukovica
Bukovica
16.04.2017 11:00
Mladost VPD
5 : 4
Bukovica
BSK
Bela Voda
3 : 0
Borac
Bivolje
16.04.2017 16:30
BSK
3 : 0
Borac
Budućnost
Kaonik
1 : 1
Žabare
Žabare
16.04.2017 16:30
Budućnost
1 : 1
Žabare
Sloga
Majdevo
3 : 1
Jedinstvo 1936
Kruševac
16.04.2017 11:00
Sloga
3 : 1
Jedinstvo 1936
Crvenka
Borča
0 : 1
Pionir
Besni Fok
16.04.2017 16:00
Crvenka
0 : 1
Pionir
Podunavac
Ritopek
1 : 1
Dunavac
Dunavac
16.04.2017 16:00
Podunavac
1 : 1
Dunavac
Pinosava
Pinosava
1 : 2
Sveti Stefan
Slanci
16.04.2017 16:00
Pinosava
1 : 2
Sveti Stefan
Heroj Polet
Jajinci
2 : 1
Minel
Ripanj
16.04.2017 16:00
Heroj Polet
2 : 1
Minel
Mladost
Jabučki Rit
3 : 0
Dedinje
Beograd
16.04.2017 16:00
Mladost
3 : 0
Dedinje
Nemenikuće
Nemenikuće
4 : 2
OFK Slatina
Slatina
16.04.2017 13:30
Nemenikuće
4 : 2
OFK Slatina
Vojvoda
Dučina
2 : 2
Mladost (MI)
Mala Ivanča
16.04.2017 16:00
Vojvoda
2 : 2
Mladost (MI)
Čegar 2013
Kamenica
2 : 0
Omladinac
Gornji Komren
16.04.2017 16:30
Čegar 2013
2 : 0
Omladinac
Delijski Vis
Niš
0 : 3
Radnički 1936
Trupale
16.04.2017 16:30
Delijski Vis
0 : 3
Radnički 1936
Morava 1949
Čokot
1 : 1
Čegar 1946
Donji Matejevac
16.04.2017 16:30
Morava 1949
1 : 1
Čegar 1946
Mladost
Donji Komren
4 : 1
Durlan Siti
Niš
16.04.2017 11:00
Mladost
4 : 1
Durlan Siti
Supovac
Supovac
0 : 1
Sečanica
Sečanica
16.04.2017 16:30
Supovac
0 : 1
Sečanica
10. februar
Šajinovac
0 : 1
Marina Kutina
Marina Kutina
16.04.2017
10. februar
0 : 1
Marina Kutina
Toplica
Šarlinac
3 : 0
Grkinja
Grkinja
16.04.2017
Toplica
3 : 0
Grkinja
Goša
Vukmanovac
0 : 11
Polet
Sekurič
16.04.2017
Goša
0 : 11
Polet
Mladost
Tečić
0 : 0
Blagotin
Belušić
16.04.2017
Mladost
0 : 0
Blagotin
Partizan
Kupusina
4 : 1
KFK Kula
Kula
16.04.2017 16:00
Partizan
4 : 1
KFK Kula
Telečka
Telečka
0 : 2
Dinamo (S)
Sonta
16.04.2017 16:00
Telečka
0 : 2
Dinamo (S)
Dragojevac
Dragojevac
5 : 0
Sloga Trgošped
Mehovine
16.04.2017 16:30
Dragojevac
5 : 0
Sloga Trgošped
Jedinstvo 2014
Beljin
1 : 4
Verko
Suvo Selo
16.04.2017 16:30
Jedinstvo 2014
1 : 4
Verko
Sloga 1949
Matijevac
1 : 0
Hajduk
Debrc
16.04.2017 16:30
Sloga 1949
1 : 0
Hajduk
Sloga (R)
Ridjake
0 : 9
Provo 2015
Provo
16.04.2017 16:30
Sloga (R)
0 : 9
Provo 2015
Mladost (B)
Belotić
10 : 0
Skupljen 2013
Skupljen
16.04.2017 16:30
Mladost (B)
10 : 0
Skupljen 2013
Polet
Jalovik
3 : 2
Petrovac 74
Kujavica
16.04.2017 11:00
Polet
3 : 2
Petrovac 74
Sloga
Jarkovac
2 : 0
Tisa 1933
Taraš
16.04.2017 16:00
Sloga
2 : 0
Tisa 1933
Tamiš
Farkaždin
10 : 1
Partizan
Tomaševac
16.04.2017 16:00
Tamiš
10 : 1
Partizan
KSK Konak 1926
Konak
5 : 0
Borac
Zrenjanin
16.04.2017 16:00
KSK Konak 1926
5 : 0
Borac
Mladost
Belo Blato
4 : 0
Proleter
Neuzina
16.04.2017 16:00
Mladost
4 : 0
Proleter
Rvati
Obrenovac
1 : 1
Krtinska
Krtinska
16.04.2017 17:00
Rvati
1 : 1
Krtinska
Posavina
Stubline
2 : 3
Jedinstvo
Dren
16.04.2017 17:00
Posavina
2 : 3
Jedinstvo
Omladinac
Veliko Polje
2 : 1
Partizan
Draževac
16.04.2017 17:00
Omladinac
2 : 1
Partizan
Rekreativo
Zabrežje
2 : 0
Ljubinić
Ljubinić
16.04.2017 17:00
Rekreativo
2 : 0
Ljubinić
Duboko
Mala Moštanica
3 : 0
Zvezda
Konatice
16.04.2017 17:00
Duboko
3 : 0
Zvezda
Belo Polje
Belo Polje
0 : 3
Borac
Ušće
16.04.2017 17:00
Belo Polje
0 : 3
Borac
Dupljaj 2016
Dupljaj
3 : 2
OFK Povlen
Brezovice
16.04.2017 15:30
Dupljaj 2016
3 : 2
OFK Povlen
Zadrugar
Lopatanj
1 : 1
Bujačić
Bujačić
16.04.2017 15:30
Zadrugar
1 : 1
Bujačić
Gradac Pričević
Valjevo
0 : 3
Paune
Paune
16.04.2017 15:30
Gradac Pričević
0 : 3
Paune
Žabari
Žabari (Valjevo)
4 : 1
Mladi radnik
Valjevo
16.04.2017 15:30
Žabari
4 : 1
Mladi radnik
Mali korak
Oglađenovac
1 : 3
Lukavac
Lukavac
16.04.2017 15:30
Mali korak
1 : 3
Lukavac
Beloševac
Beloševac
2 : 0
Sloga Gorić
Gorić
16.04.2017 15:30
Beloševac
2 : 0
Sloga Gorić
Rakac Stave
Stave
3 : 0
Dupljaj
Dupljaj
16.04.2017 15:30
Rakac Stave
3 : 0
Dupljaj
Velika Moštanica
Velika Moštanica
9 : 0
Veliki Borak
Veliki Borak
16.04.2017 16:00
Velika Moštanica
9 : 0
Veliki Borak
OFK Borac
Arnajevo
6 : 0
Guncate
Guncati
16.04.2017 16:00
OFK Borac
6 : 0
Guncate
Beljina
Beljina
1 : 5
Lisović
Lisović
16.04.2017 16:00
Beljina
1 : 5
Lisović
Štitari
Štitari
0 : 3
Doljane Meševo
Doljane
16.04.2017 11:00
Štitari
0 : 3
Doljane Meševo
Mladost 2015
Mala Reka
2 : 5
Polet (Š)
Šavrane
16.04.2017 11:00
Mladost 2015
2 : 5
Polet (Š)
Zmajevac
Belasica
0 : 1
Zdravinje
Zdravinje
16.04.2017 11:00
Zmajevac
0 : 1
Zdravinje
Polet (K)
Kobilje
1 : 4
Mudrakovac
Mudrakovac
16.04.2017 11:00
Polet (K)
1 : 4
Mudrakovac
Padež
Padež
3 : 2
Kruševica
Kruševica
16.04.2017 11:00
Padež
3 : 2
Kruševica
Gaglovo
Gaglovo
5 : 1
Globoder
Globoder
16.04.2017 16:30
Gaglovo
5 : 1
Globoder
Pasjak 2013
Pasjak
0 : 7
Konjuh
Konjuh
16.04.2017 16:30
Pasjak 2013
0 : 7
Konjuh
Vratare
Vratare
3 : 1
Srnje
Srnje
16.04.2017 16:30
Vratare
3 : 1
Srnje
Mladost
Kutles
1 : 0
Veternica
Leskovac
16.04.2017 11:00
Mladost
1 : 0
Veternica
Badince
Badince
5 : 2
Rudar 1973
Rudare
16.04.2017 11:00
Badince
5 : 2
Rudar 1973
Borac
Veliko Laole
2 : 1
Zabrđe 1936
Zabrđe
16.04.2017 16:00
Borac
2 : 1
Zabrđe 1936
Burovac
Burovac
3 : 0
Veliko Laole
Veliko Laole
16.04.2017 16:00
Burovac
3 : 0
Veliko Laole
Udarnik 2015
Ćovdin
4 : 2
Melnica
Melnica
16.04.2017 11:00
Udarnik 2015
4 : 2
Melnica
Napredak
Trnovče
0 : 1
Jedinstvo
Kamenovo
16.04.2017 11:00
Napredak
0 : 1
Jedinstvo
Omladinac B
Šetonje
0 : 3
Manastirica
Manastirica
16.04.2017 11:00
Omladinac B
0 : 3
Manastirica
Mladi Borac
Županjac
1 : 4
OFK Radnički
Dren
16.04.2017 17:00
Mladi Borac
1 : 4
OFK Radnički
BSK
Brajkovac
3 : 2
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
16.04.2017 17:00
BSK
3 : 2
Šumadija (MC)
Sloboda
Stubica
2 : 1
Bistrica
Bistrica
16.04.2017 17:00
Sloboda
2 : 1
Bistrica
Budućnost (D)
Dudovica
3 : 0
Sloga
Lukavica
16.04.2017 17:00
Budućnost (D)
3 : 0
Sloga
Toplica
Donja Toplica
2 : 2
Tolić
Tolić
16.04.2017 15:30
Toplica
2 : 2
Tolić
Mladost
Latković
3 : 0
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
16.04.2017 12:30
Mladost
3 : 0
Gornji Lajkovac
Babajić
Babajić
3 : 0
Orao
Poljanice
16.04.2017 15:30
Babajić
3 : 0
Orao
Stari drugari
Kadina Luka
4 : 0
Gornji Mušić
Gornji Mušić
16.04.2017 12:30
Stari drugari
4 : 0
Gornji Mušić
Paštrić
Paštrić
15 : 3
Proleter
Latković
16.04.2017 15:30
Paštrić
15 : 3
Proleter
Sopot
Požarevac
3 : 8
Mip Majdan
Požarevac
16.04.2017 15:30
Sopot
3 : 8
Mip Majdan
Sloga (Du)
Dubravica
4 : 0
Ljubičevo
Ljubičevo
16.04.2017 15:30
Sloga (Du)
4 : 0
Ljubičevo
Metalac
Požarevac
0 : 3
Sloga (L)
Lučica
16.04.2017 15:30
Metalac
0 : 3
Sloga (L)
Napredak (B)
Bubušinac
3 : 1
Pobeda (SK)
Stari Kostolac
16.04.2017 15:30
Napredak (B)
3 : 1
Pobeda (SK)
Beli Orao
Bradarac
2 : 4
Zemljoradnik 1932
Trnjane
16.04.2017 15:30
Beli Orao
2 : 4
Zemljoradnik 1932
Sloga (Dr)
Drmno
2 : 1
Vihor
Маljurevac
16.04.2017 15:30
Sloga (Dr)
2 : 1
Vihor
Vojvoda Milenko
Kličevac
0 : 1
Stig 1955
Beranje
16.04.2017 15:30
Vojvoda Milenko
0 : 1
Stig 1955
Trnava
Trnava
4 : 1
Morava
Rajkinac
16.04.2017 17:00
Trnava
4 : 1
Morava
OFK Borac
Lovci
4 : 3
Partizan
Majur
16.04.2017 17:00
OFK Borac
4 : 3
Partizan
Belica
Belica
2 : 3
Mladost
Bukovče
16.04.2017 17:00
Belica
2 : 3
Mladost
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
2 : 0
Napredak
Staro Lanište
16.04.2017 17:00
Jedinstvo
2 : 0
Napredak
Šantarovac
Šantarovac
2 : 1
Hajduk
Miloševo
16.04.2017 17:00
Šantarovac
2 : 1
Hajduk
Sindjelić
Vojnik
4 : 1
Zelenika
Vitance
16.04.2017 17:00
Sindjelić
4 : 1
Zelenika
Mladi borac
Trucevac
1 : 3
Resava
Bukovac
16.04.2017 17:00
Mladi borac
1 : 3
Resava
Mladi radnik
Grabovica
0 : 3
Orlovi
Jasenovo
16.04.2017 17:00
Mladi radnik
0 : 3
Orlovi
Borjak 2013
Okruglica
1 : 0
Vinogradar
Riljac
16.04.2017 16:30
Borjak 2013
1 : 0
Vinogradar
Morava
Medvedja
2 : 3
Topoljak
Grabovac
16.04.2017 16:30
Morava
2 : 3
Topoljak
Omladinac
Ugljarevo
2 : 1
Mladost
Mala Drenova
16.04.2017 16:30
Omladinac
2 : 1
Mladost
Vukona
Vukona
1 : 2
OFK Takovo
Takovo
16.04.2017 13:00
Vukona
1 : 2
OFK Takovo
Brgule
Brgule
2 : 5
Omladinac
Kalinovac
16.04.2017 13:00
Brgule
2 : 5
Omladinac
Jedinstvo
Milorci
1 : 3
Vrelo
Vrelo
16.04.2017 16:00
Jedinstvo
1 : 3
Vrelo
Zvizdar 2012
Zvizdar
4 : 3
Sloga
Vrhovine
16.04.2017
Zvizdar 2012
4 : 3
Sloga
Čučuge
Čučuge
1 : 1
Pambukovica
Pambukovica
16.04.2017 16:00
Čučuge
1 : 1
Pambukovica
Murgaš 2012
Murgaš
0 : 3
Šarbane
Šarbane
16.04.2017 16:00
Murgaš 2012
0 : 3
Šarbane
Jelav
Jelav
0 : 3
Rudar
Brasina
16.04.2017
Jelav
0 : 3
Rudar
Hajduk
Ribarica
4 : 1
Sloga
Korenita
16.04.2017
Hajduk
4 : 1
Sloga
Mladost (DB)
Donja Borina
2 : 2
Mladost (G)
Gradilište
16.04.2017
Mladost (DB)
2 : 2
Mladost (G)
Jadar 1961
Gornji Dobrić
3 : 0
Studenac
Gornja Koviljača
16.04.2017
Jadar 1961
3 : 0
Studenac
Stara Čaršija
Kraljevo
3 : 4
Vrnjci
Vrnjci
16.04.2017 16:30
Stara Čaršija
3 : 4
Vrnjci
Zgodačica
Godačica
4 : 1
Kablar
Kraljevo
16.04.2017 16:30
Zgodačica
4 : 1
Kablar
Jovo Kursula
Cvetke
3 : 4
Miločajac
Miločaj
16.04.2017 16:30
Jovo Kursula
3 : 4
Miločajac
Šumadija
Šumarice
7 : 1
Mladost 1981
Štulac
16.04.2017 16:30
Šumadija
7 : 1
Mladost 1981
Lasta
Vitkovac
2 : 0
Jedinstvo
Godačica
16.04.2017 16:30
Lasta
2 : 0
Jedinstvo
Budućnost
Samaila
1 : 1
BSK 2014
Bukovica
16.04.2017 16:30
Budućnost
1 : 1
BSK 2014
Morava
Mrsać
3 : 1
Studen Vitez
Studenica
16.04.2017 16:30
Morava
3 : 1
Studen Vitez
Mineral 2015
Rudno
4 : 1
Bogutovačka Banja
Bogutovac
16.04.2017 16:30
Mineral 2015
4 : 1
Bogutovačka Banja
Maskar
Maskar
1 : 6
Radoje Domanović
Ovsište
16.04.2017 11:00
Maskar
1 : 6
Radoje Domanović
Mladost (R)
Rajkovac
6 : 3
Mladost (J)
Jelenac
16.04.2017 11:00
Mladost (R)
6 : 3
Mladost (J)
Bečevica
Bečevica
1 : 1
Jedinstvo
Oplanić