20.10
14:30
Bratstvo
Gorušica
8
1
|
20.10.2017 14:30 | Bratstvo | 8 : 1 | Gorušica | |||||
20.10
14:30
Dedinje Junajted
Prilike
0
2
|
20.10.2017 14:30 | Dedinje Junajted | 0 : 2 | Prilike |
20.10
16:00
Raketa
Višesava 2
1
3
|
20.10.2017 16:00 | Raketa | 1 : 3 | Višesava 2 |
20.10
14:30
Mip Majdan
Pobeda (SK)
1
0
|
20.10.2017 14:30 | Mip Majdan | 1 : 0 | Pobeda (SK) |
20.10
14:30
Feniks
Badnjevac
1
0
|
20.10.2017 14:30 | Feniks | 1 : 0 | Badnjevac |
20.10
21:00
West Ham
Brighton
0
3
|
20.10.2017 21:00 | West Ham | 0 : 3 | Brighton |
20.10
20:30
Schalke 04
Mainz 05
2
0
|
20.10.2017 20:30 | Schalke 04 | 2 : 0 | Mainz 05 |
20.10
20:45
Saint-Étienne
Montpellier
0
1
|
20.10.2017 20:45 | Saint-Étienne | 0 : 1 | Montpellier |
20.10
18:00
Vojvodina
Radnički
1
1
|
20.10.2017 18:00 | Vojvodina | 1 : 1 | Radnički |
20.10
14:30
Teleoptik
Inđija
2
1
|
20.10.2017 14:30 | Teleoptik | 2 : 1 | Inđija |
20.10
13:00
Lokomotiva
Siti Sport Klub
6
0
|
20.10.2017 13:00 | Lokomotiva | 6 : 0 | Siti Sport Klub |
20.10
19:00
OFK Beograd MO
Brodarac MK
2
1
|
20.10.2017 19:00 | OFK Beograd MO | 2 : 1 | Brodarac MK |
20.10
15:00
Kolonija
Borac (Sa)
8
4
|
20.10.2017 15:00 | Kolonija | 8 : 4 | Borac (Sa) |
20.10
15:30
Hajdučica
Sloga
1
5
|
20.10.2017 15:30 | Hajdučica | 1 : 5 | Sloga |
20.10
13:00
Partizan MK
011 MK
9
0
|
20.10.2017 13:00 | Partizan MK | 9 : 0 | 011 MK |
20.10
16:00
Arena SU
Bajša
1
5
|
20.10.2017 16:00 | Arena SU | 1 : 5 | Bajša |
20.10
16:00
Hajduk
Lokomotiva
4
1
|
20.10.2017 16:00 | Hajduk | 4 : 1 | Lokomotiva | |||||
20.10
16:00
Strelac
Obrenovac
2
1
|
20.10.2017 16:00 | Strelac | 2 : 1 | Obrenovac |
20.10
19:00
Vrbas
Sveti Đorđe
59
54
|
20.10.2017 19:00 | Vrbas | 59 : 54 | Sveti Đorđe | |||||
20.10
19:30
Topola
Omladinac
75
68
|
20.10.2017 19:30 | Topola | 75 : 68 | Omladinac |
20.10
19:00
Priboj
Napredak Junior
65
68
|
20.10.2017 19:00 | Priboj | 65 : 68 | Napredak Junior | |||||
20.10
18:00
Radnički 1950
Zekas 75
101
75
|
20.10.2017 18:00 | Radnički 1950 | 101 : 75 | Zekas 75 |
20.10
17:00
Jugbasket
Jablanica
79
75
|
20.10.2017 17:00 | Jugbasket | 79 : 75 | Jablanica |
20.10
19:00
Trepča
Goč
92
70
|
20.10.2017 19:00 | Trepča | 92 : 70 | Goč |
20.10
20:00
KKK Radnički
Beovuk 72
75
86
|
20.10.2017 20:00 | KKK Radnički | 75 : 86 | Beovuk 72 |
20.10
18:00
Žarkovo
Konstantin
99
59
|
20.10.2017 18:00 | Žarkovo | 99 : 59 | Konstantin | |||||
20.10
19:00
Akademik
Plana
104
88
|
20.10.2017 19:00 | Akademik | 104 : 88 | Plana | |||||
20.10
20:00
Proleter Naftagas
Napredak Bosphorus
91
87
|
20.10.2017 20:00 | Proleter Naftagas | 91 : 87 | Napredak Bosphorus |
20.10
19:00
Spartak (Su)
Spartak (Lj)
3
0
|
20.10.2017 19:00 | Spartak (Su) | 3 : 0 | Spartak (Lj) |
20.10
21:00
Crnjanski
Pionir
3
0
|
20.10.2017 21:00 | Crnjanski | 3 : 0 | Pionir |
20.10
19:00
Crvena zvezda
Jedinstvo (SP)
3
1
|
20.10.2017 19:00 | Crvena zvezda | 3 : 1 | Jedinstvo (SP) |
20.10
18:00
Proleter
Mačva
27
21
|
20.10.2017 18:00 | Proleter | 27 : 21 | Mačva |
20.10
20:30
Goč Merkur
Metalac
27
31
|
20.10.2017 20:30 | Goč Merkur | 27 : 31 | Metalac |
20.10
20:45
Ravangrad
Temerin
27
21
|
20.10.2017 20:45 | Ravangrad | 27 : 21 | Temerin |
20.10
20:00
Dubočica
Rtanj
25
20
|
20.10.2017 20:00 | Dubočica | 25 : 20 | Rtanj |
20.10
20:00
Sonta
Srem
13
36
|
20.10.2017 20:00 | Sonta | 13 : 36 | Srem |
20.10
18:30
Naisa
Jagodina
27
24
|
20.10.2017 18:30 | Naisa | 27 : 24 | Jagodina |
20.10
19:00
Partizan RF
HAVK Mladost
5
9
|
20.10.2017 19:00 | Partizan RF | 5 : 9 | HAVK Mladost | |||||
20.10
20:30
Jug CO
Jadran Split
13
5
|
20.10.2017 20:30 | Jug CO | 13 : 5 | Jadran Split |
20.10
20:30
Borac
Raška
3
7
|
20.10.2017 20:30 | Borac | 3 : 7 | Raška | |||||
20.10
20:30
Partenon
Flash
8
3
|
20.10.2017 20:30 | Partenon | 8 : 3 | Flash |
20.10
19:00
Radnik
Gurgusovac
8
2
|
20.10.2017 19:00 | Radnik | 8 : 2 | Gurgusovac |
20.10
15:00
Bezbednost 192
92
8
5
|
20.10.2017 15:00 | Bezbednost 192 | 8 : 5 | 92 |