XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 59 utakmica za dan
Ponedeljak, 9 Oktobar 2017

Fudbal

09.10.2017 15:00 Jagodina 1 : 0 Temnić 1924
09.10.2017 16:00 Zlatibor 2 5 : 2 Kriva Reka
09.10.2017 14:30 Fair Play 4 : 2 Gusinje
09.10.2017 14:30 Pljevlja 97 0 : 1 Komovi
09.10.2017 15:00 Šumadija (A) 4 : 2 Karadjordje
09.10.2017 15:30 Borac (NS) 1 : 4 Vojvodina
09.10.2017 16:00 Dunav 3 : 4 Ševac
09.10.2017 12:00 Grafičar 6 : 0 Beograd 1929
09.10.2017 16:00 Crvena zvezda MK 12 : 1 Sinđelić MK
09.10.2017 15:00 Sopot MK 2 : 0 OFK Beograd MK
09.10.2017 16:30 Borac 2 : 2 Resnik
09.10.2017 16:30 Beograd 1 : 3 BASK
09.10.2017 16:30 Mladenovac 1 : 3 Plavi 2000
09.10.2017 16:30 Taurunum 2 : 0 Srem
09.10.2017 16:30 Policajac 3 : 1 Vinča
09.10.2017 16:30 BUSK 1 : 4 Kosovo i Metohija
09.10.2017 16:30 Bubamara 2010 6 : 1 TENT 1994
09.10.2017 16:30 Dunav 5 : 1 Duga
09.10.2017 18:00 Brodarac 9 : 0 Stefan Brown
09.10.2017 16:30 Dunavac 1 : 0 GSP Polet
09.10.2017 17:00 Šećeranac 4 : 1 Jedinstvo
09.10.2017 16:30 Institut 2 : 0 Barajevo
09.10.2017 16:30 Budućnost 5 : 0 BSK
09.10.2017 16:30 Železnik 5 : 0 Sinđelić (U)
09.10.2017 16:30 Torlak 1 : 1 Sinđelić (B)
09.10.2017 16:30 Mladost 1 : 3 Leštane
09.10.2017 16:30 Slavija 0 : 1 Boleč
09.10.2017 16:30 PKB 13 : 1 Peks
09.10.2017 16:30 Rekreativo 5 : 2 Palilulac
09.10.2017 16:30 Kovilovo 4 : 4 13. Maj
09.10.2017 16:30 Zvezdara 3 : 3 IM Rakovica
09.10.2017 17:15 ŠF Rosenborg 5 : 1 Zuce
09.10.2017 16:30 Batajnica 3 : 0 Banja
09.10.2017 16:30 Pola pola 3 : 2 Crvenka
09.10.2017 16:30 Lokomotiva 3 : 1 1913 Busk
09.10.2017 16:30 Beljina 3 : 0 Veterani 78
09.10.2017 16:30 Hajduk 4 : 0 Lavirint Company
09.10.2017 16:30 Posavina 1 : 4 Umka
09.10.2017 16:30 Sremčica 3 : 0 Obrenovac
09.10.2017 16:30 Rušanj 3 : 0 Republički organi
09.10.2017 16:30 Strelac 1 : 4 Krajišnik
09.10.2017 17:00 Omladinac 2 : 0 Drugovac
09.10.2017 17:00 BSK 3 : 0 Smederevo
09.10.2017 17:00 Mihajlovac 5 : 1 Radnički
09.10.2017 17:00 Osipaonica 6 : 4 Sloboda
09.10.2017 17:00 Mladi Radnik 5 : 1 Selevac
09.10.2017 17:00 Borac 4 : 10 Podunavac
09.10.2017 17:00 Kolonija 3 : 8 Železničar
09.10.2017 17:00 Vučak 2 : 1 Crvena zvezda
09.10.2017 17:00 Vig Dunav 0 : 3 Dunav Osiguranje

Košarka

09.10.2017 18:00 MZT Skopje Aerodrom 80 : 85 Zadar

Rukomet

09.10.2017 20:45 Sombor 36 : 23 Rusin
09.10.2017 20:00 Srem 36 : 24 Senta

Futsal

09.10.2017 18:00 Kalča 4 : 4 International
09.10.2017 19:30 Deus 3 : 5 RB
09.10.2017 18:00 Smederevo 5 : 3 Samo pravo
09.10.2017 19:30 Požarevac 4 : 2 Metalac Kolorado
09.10.2017 18:00 Srbobran 3 : 1 Apa Futsal
09.10.2017 21:00 Aleksinac 2015 7 : 1 Zadrugar 2017
Zblagoje je postavio sliku
Zblagoje je podelio utakmicu
Rodni je podelio utakmicu
Pedja14 i još 7 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja14 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
VAŽNO OBAVEŠTENJE ZA KLUBOVE SRPSKE LIGE - GRUPA "BEOGRAD" U CILJU OBUKE FUDBALSKIH KLUBOVA SRPSKE LIGE - GRUPA "BEOGRAD" ZA RAD U PROGRAMU ZA TAKMIČENJE ’’COMET’’, FUDBALSKI SAVEZ SRBIJE ORGANIZUJE OBUKU U PRES SALI FUDBALSKOG SAVEZA BEOGRADA PO SLEDEĆEM RASPOREDU: PETAK – 21.06.2019. GODINE U 12:00 ČASOVA LOKOMOTIVA JEDINSTVO I M T OFK BEOGRAD RADNIČKI (Novi Beograd) ZVEZDARA TELEOPTIK BRODARAC SUBOTA – 22.06.2019. GODINE U 10:00 ČASOVA TEK SLOGA OFK MLADENOVAC RADNIČKI (Obrenovac) KOLUBARA B S K (Borča) CRVENA ZVEZDA (Mali Mokri Lug) STEPOJEVAC-VAGA ili SREMČICA GSP POLET DORĆOL OBAVEZNO JE PRISUSTVO PREDSTAVNIKA KLUBA (A POŽELJNO I DVA) KOJI ĆE SA SOBOM PONETI LAP TOP ILI TABLET. PREDSTAVNIK KLUBA KOJI ĆE PRISUSTVOVATI OBUCI ISPRED KLUBA I BITI ZADUŽEN ZA RAD U PROGRAMU ’’COMET’’ U OBAVEZI JE DA PRIJAVI IME I PREZIME KAO I SVOJU AKTIVNU E-MAIL ADRESU NEKOLIKO DANA PRE OBUKE NA TELEFON 066/8387-008 (Brankica Klemenjak). VAŽNA NAPOMENA: PRISUSTVO OBUCI JE OBAVEZNO I OD IZUZETNOG ZNAČAJA, JER ĆE SE TAKMIČENJE U SRPSKOJ LIGI GRUPA BEOGRAD U NOVOJ TAKMIČARSKOJ SEZONI 2019/2020 OBAVLJATI ISKLJUČIVO KROZ SISTEM ’’COMET’’.