XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
737 utakmica za dan Subota, 31 Oktobar 2015


Fudbal

31.10
14:00
Timo─Źanin
OFK Bor
4
1
31.10.2015 14:00 4 : 1
31.10
14:00
Jedinstvo (B)
Sloga (D)
3
0
31.10.2015 14:00 3 : 0
31.10
14:00
Radan
Trstenik PPT
4
0
31.10.2015 14:00 4 : 0
31.10
14:00
Ozren
Car Konstantin
2
2
31.10.2015 14:00 2 : 2
31.10
14:00
Radni─Źki (S)
Tabane 1970
1
1
31.10.2015 14:00 1 : 1
31.10
14:00
Timok
Radni─Źki (P)
4
2
31.10.2015 14:00 4 : 2
31.10
13:30
Radni─Źki (NP)
Radni─Źki (┼á)
1
0
31.10.2015 13:30 1 : 0
31.10
13:30
Banat
Borac (S)
1
0
31.10.2015 13:30 1 : 0
31.10
13:30
Dunav
┼Żelezni─Źar
4
1
31.10.2015 13:30 4 : 1
31.10
13:30
Od┼żaci
Radni─Źki (SM)
2
0
31.10.2015 13:30 2 : 0
31.10
13:30
Sloga
Vršac
1
0
31.10.2015 13:30 1 : 0
31.10
13:30
Cement
Ba─Źka 1901
1
1
31.10.2015 13:30 1 : 1
31.10
13:30
Dolina
Omladinac
2
2
31.10.2015 13:30 2 : 2
31.10
13:30
IMR
┼Żarkovo
1
0
31.10.2015 13:30
IMR
1 : 0
31.10
13:30
IMT
Teleoptik
0
0
31.10.2015 13:30
IMT
0 : 0
31.10
10:00
BASK
Sopot
1
1
31.10.2015 10:00 1 : 1
31.10
13:30
Polet (LJ)
Mihajlovac 1934
3
1
31.10.2015 13:30 3 : 1
31.10
13:30
Šumadija 1903
Kara─Ĺor─Ĺe
4
3
31.10.2015 13:30 4 : 3
31.10
13:30
Sloga (K)
Jedinstvo Putevi
1
1
31.10.2015 13:30 1 : 1
31.10
13:30
Budućnost Krušik 2014
Ma─Źva
0
1
31.10.2015 13:30 0 : 1
31.10
13:30
┼Żelezni─Źar
Jedinstvo
0
0
31.10.2015 13:30 0 : 0
31.10
13:30
Šumadija (A)
Mokra Gora
1
1
31.10.2015 13:30 1 : 1
31.10
13:30
Smederevo 1924
FAP
2
0
31.10.2015 13:30 2 : 0
FAP
31.10
14:00
Jedinstvo (P)
Lugomir
2
0
31.10.2015 14:00 2 : 0
31.10
14:00
Svrljig
Radni─Źki (L)
4
0
31.10.2015 14:00 4 : 0
31.10
14:00
Pukovac
Brodoremont
4
2
31.10.2015 14:00 4 : 2
31.10
14:00
Napredak
Bukovik
1
0
31.10.2015 14:00 1 : 0
31.10
14:00
Rtanj
Hajduk Veljko
0
0
31.10.2015 14:00 0 : 0
31.10
14:00
─Éerdap
Bu─Źje
5
1
31.10.2015 14:00 5 : 1
31.10
14:00
Vranjska Banja
Pusta Reka
2
1
31.10.2015 14:00 2 : 1
31.10
14:00
Morava
Nebeski Andjeli
4
0
31.10.2015 14:00 4 : 0
31.10
14:00
Sloga (L)
Bobište
1
0
31.10.2015 14:00 1 : 0
31.10
14:00
Balkanski
Budu─çnost (P)
2
1
31.10.2015 14:00 2 : 1
31.10
13:30
Radni─Źki (K)
Radni─Źki (S)
1
1
31.10.2015 13:30 1 : 1
31.10
13:30
Vršac United
Polet
1
0
31.10.2015 13:30 1 : 0
31.10
13:30
Proleter (BK)
Jedinstvo (BK)
1
1
31.10.2015 13:30 1 : 1
31.10
13:30
Jedinstvo (NB)
Radni─Źki Zrenjanin
1
2
31.10.2015 13:30 1 : 2
31.10
13:30
Sloboda
Crvena zvezda (RS)
0
1
31.10.2015 13:30 0 : 1
31.10
13:30
Sloga
Mladost (L)
2
1
31.10.2015 13:30 2 : 1
31.10
13:00
Bratstvo 1946
Sloga (─î)
1
0
31.10.2015 13:00 1 : 0
31.10
13:00
Radni─Źki (S)
Tavankut
1
0
31.10.2015 13:00 1 : 0
31.10
13:00
OFK Vrbas
Zadrugar
3
2
31.10.2015 13:00 3 : 2
31.10
13:30
Veternik
Crvena Zvezda
0
4
31.10.2015 13:30 0 : 4
31.10
13:30
Sremac
Borac
1
0
31.10.2015 13:30 1 : 0
31.10
13:30
Sloga
Kabel
2
2
31.10.2015 13:30 2 : 2
31.10
13:30
Slavija
Jedinstvo (SP)
2
2
31.10.2015 13:30 2 : 2
31.10
13:30
Balkan
Prva Iskra
1
1
31.10.2015 13:30 1 : 1
31.10
13:30
Lokomotiva
Ba─çevac
3
1
31.10.2015 13:30 3 : 1
31.10
13:30
Gru┼ża
GFK Jasenica 1911
4
0
31.10.2015 13:30 4 : 0
31.10
13:30
VGSK
Borac
4
1
31.10.2015 13:30 4 : 1
31.10
13:30
Radni─Źki 1926
Šapine
1
0
31.10.2015 13:30 1 : 0
31.10
13:30
Sloga 1940 (BB)
OFK Ose─Źina
1
0
31.10.2015 13:30 1 : 0
31.10
13:30
Spartak 1924
Jedinstvo 1945
0
2
31.10.2015 13:30 0 : 2
31.10
13:30
Jošanica
Omladinac (NS)
4
0
31.10.2015 13:30 4 : 0
31.10
13:30
Sloboda (─î)
Draga─Źevo
2
0
31.10.2015 13:30 2 : 0
31.10
13:30
Morava 1918
Kušiljevo
2
1
31.10.2015 13:30 2 : 1
31.10
13:30
Blagotin
Naupare
3
2
31.10.2015 13:30 3 : 2
31.10
14:00
Topli─Źanin
Pobeda
3
0
31.10.2015 14:00 3 : 0
31.10
14:00
Polet
Trbunje
2
7
31.10.2015 14:00 2 : 7
31.10
14:00
Malošište
Rasova─Źa
1
0
31.10.2015 14:00 1 : 0
31.10
14:00
Morava
Polet
4
0
31.10.2015 14:00 4 : 0
31.10
14:00
Zlot
BSK
1
0
31.10.2015 14:00 1 : 0
BSK
31.10
14:00
Pore─Ź
─îubra
2
2
31.10.2015 14:00 2 : 2
31.10
14:00
BSK
Polet
3
0
31.10.2015 14:00
BSK
3 : 0
31.10
14:00
Rgotina
ŠSK
4
0
31.10.2015 14:00 4 : 0
31.10
14:00
Vratarnica
Sloga
5
2
31.10.2015 14:00 5 : 2
31.10
14:00
Borac
Vladimir Durkovi─ç
0
1
31.10.2015 14:00 0 : 1
31.10
14:00
Tanasko Raji─ç
Pade┼ż
0
5
31.10.2015 14:00 0 : 5
31.10
14:00
Spartak
Zvezda
2
2
31.10.2015 14:00 2 : 2
31.10
13:30
Samolica
Ternoci
1
5
31.10.2015 13:30 1 : 5
31.10
13:30
Bilja─Źi
Pavlovac
4
0
31.10.2015 13:30 4 : 0
31.10
13:30
GFK Dubo─Źica
Radni─Źki (P)
3
0
31.10.2015 13:30 3 : 0
31.10
14:00
Aluminjum
Budu─çnost
1
3
31.10.2015 14:00 1 : 3
31.10
14:00
Partizan (U)
BAK
1
3
31.10.2015 14:00 1 : 3
BAK
31.10
14:00
Dinamo 1945
Mladost (O)
1
0
31.10.2015 14:00 1 : 0
31.10
13:30
Polet
Vojvodina 1928
4
1
31.10.2015 13:30 4 : 1
31.10
13:30
Krajina
Zadrugar
2
1
31.10.2015 13:30 2 : 1
31.10
13:30
Crvena zvezda
Roham
3
0
31.10.2015 13:30 3 : 0
31.10
13:30
Begej
Radni─Źki 1911
5
0
31.10.2015 13:30 5 : 0
31.10
13:30
Mladost
Bile─çanin
1
1
31.10.2015 13:30 1 : 1
31.10
13:30
Proleter 2006
Borac Aleksandrovo
1
1
31.10.2015 13:30 1 : 1
31.10
13:30
Naftagas
Napredak
3
0
31.10.2015 13:30 3 : 0
31.10
13:30
Banat
Kikinda 1909
5
2
31.10.2015 13:30 5 : 2
31.10
13:30
Mladost
Omladinac (D)
2
1
31.10.2015 13:30 2 : 1
31.10
13:30
Stanišić
Lipar
1
2
31.10.2015 13:30 1 : 2
31.10
13:00
Jadran
Potisje
5
2
31.10.2015 13:00 5 : 2
31.10
13:00
Tornjoš
Ba─Źka
2
0
31.10.2015 13:00 2 : 0
31.10
13:00
Panonija IM Topola
Preporod
6
0
31.10.2015 13:00 6 : 0
31.10
13:00
Radni─Źki 1905
Krivaja
1
1
31.10.2015 13:00 1 : 1
31.10
13:30
Partizan
Jadran
2
0
31.10.2015 13:30 2 : 0
31.10
13:30
Rudar
OFK Zeka Buljubaša
2
0
31.10.2015 13:30 2 : 0
31.10
13:30
Sloven
Ljukovo
1
1
31.10.2015 13:30 1 : 1
31.10
13:30
Podrinje
Hrtkovci
6
0
31.10.2015 13:30 6 : 0
31.10
14:00
Hercegovac
Napredak
4
0
31.10.2015 14:00 4 : 0
31.10
14:00
Vojvodina
Proleter
2
0
31.10.2015 14:00 2 : 0
31.10
14:00
Tvrdjava
Borac
2
3
31.10.2015 14:00 2 : 3
31.10
13:30
Proleter
Sofeks
0
3
31.10.2015 13:30 0 : 3
31.10
13:30
Mladost
Vinogradar
0
3
31.10.2015 13:30 0 : 3
31.10
13:30
Šajkaš 1908
Petrovaradin
2
1
31.10.2015 13:30 2 : 1
31.10
13:30
┼Żelezni─Źar
Jedinstvo
1
2
31.10.2015 13:30 1 : 2
31.10
13:30
OFK Futog
OFK Sirig
1
1
31.10.2015 13:30 1 : 1
31.10
13:30
Šumadija
Strelac
2
0
31.10.2015 13:30 2 : 0
31.10
13:30
Mladost (C)
Napredak
0
2
31.10.2015 13:30 0 : 2
31.10
13:30
OFK Zabre┼żje
Veliki Borak
3
0
31.10.2015 13:30 3 : 0
31.10
13:30
Mladost (─î)
TEK Sloga
1
5
31.10.2015 13:30 1 : 5
31.10
13:30
Policajac
Institut
2
2
31.10.2015 13:30 2 : 2
31.10
13:30
Brodarac
Poštar Zvezdara
1
0
31.10.2015 13:30 1 : 0
31.10
13:30
Mladenovac
Selo Mladenovac
3
2
31.10.2015 13:30 3 : 2
31.10
13:30
Kova─Źevac
Velika Krsna
2
1
31.10.2015 13:30 2 : 1
31.10
Mladi borac
Ba─Źinac
1
0
31.10.2015 1 : 0
31.10
13:30
Trgova─Źki
─Éerdap
5
3
31.10.2015 13:30 5 : 3
31.10
13:30
Polet
Vojvoda Milenko
1
0
31.10.2015 13:30 1 : 0
31.10
13:30
Jasen
Crnokosa
0
2
31.10.2015 13:30 0 : 2
31.10
13:30
Soko
Peru─çac
1
4
31.10.2015 13:30 1 : 4
31.10
13:30
Mladost (PP)
Lipolist
3
2
31.10.2015 13:30 3 : 2
31.10
13:30
Sin─Ĺeli─ç
Ma─Źva 2005
1
1
31.10.2015 13:30 1 : 1
31.10
14:00
Pepeljevac
Kolubara
2
2
31.10.2015 14:00 2 : 2
31.10
14:00
Banjani
Joševa
2
0
31.10.2015 14:00 2 : 0
31.10
14:00
OFK Jabu─Źje
Sovljak
3
0
31.10.2015 14:00 3 : 0
31.10
14:00
Tešnjar
Mladost
0
2
31.10.2015 14:00 0 : 2
31.10
14:00
ZSK
Tvrdojevac
1
0
31.10.2015 14:00
ZSK
1 : 0
31.10
14:00
OFK Divci
Tulari
0
1
31.10.2015 14:00 0 : 1
31.10
14:00
Junior Novo Naselje
Trli─ç
2
0
31.10.2015 14:00 2 : 0
31.10
14:00
Jadran
Kolonija
2
4
31.10.2015 14:00 2 : 4
31.10
14:00
Radni─Źki
Budu─çnost
2
0
31.10.2015 14:00 2 : 0
31.10
14:00
Polet
Gra─Źanica
1
0
31.10.2015 14:00 1 : 0
31.10
Ugljare
Gracko
0
9
31.10.2015 0 : 9
31.10
14:30
Slatina
Donja Vrbava
3
3
31.10.2015 14:30 3 : 3
31.10
14:30
Omladinac
Mladost
3
1
31.10.2015 14:30 3 : 1
31.10
14:30
Lunjevica
Spartak
6
2
31.10.2015 14:30 6 : 2
31.10
14:30
Backovac Junajted
Jedinstvo
1
0
31.10.2015 14:30 1 : 0
31.10
14:30
Miokovci
Napredak
1
1
31.10.2015 14:30 1 : 1
31.10
13:30
Radni─Źki
Hajduk
0
4
31.10.2015 13:30 0 : 4
31.10
13:30
Vinora─Źa
Ursule
2
2
31.10.2015 13:30 2 : 2
31.10
13:30
Resavac
Sloga
4
2
31.10.2015 13:30 4 : 2
31.10
13:30
Kamenorezac 76
Omladinac
2
2
31.10.2015 13:30 2 : 2
31.10
13:30
Varvarin
Stari Trstenik
1
1
31.10.2015 13:30 1 : 1
31.10
14:00
Polet
Pobeda 1976
3
1
31.10.2015 14:00 3 : 1
31.10
14:00
Napredak 2012
Sloga (K)
1
2
31.10.2015 14:00 1 : 2
31.10
14:00
Planinac 2015
Gredetin
0
2
31.10.2015 14:00 0 : 2
31.10
14:00
Ratar
OFK Rutevac 1908
5
1
31.10.2015 14:00 5 : 1
31.10
15:00
Moravac (─î)
Dušnik
1
2
31.10.2015 15:00 1 : 2
31.10
15:00
Toplica
Klisura
5
1
31.10.2015 15:00 5 : 1
31.10
14:00
Deli Jovan
Velika Jasikova
1
1
31.10.2015 14:00 1 : 1
31.10
14:00
Grani─Źar
Lovac
2
1
31.10.2015 14:00 2 : 1
31.10
14:00
Nacional
Timok 1928
1
6
31.10.2015 14:00 1 : 6
31.10
14:00
Kastrum
Kosovo
2
2
31.10.2015 14:00 2 : 2
31.10
14:00
Sloboda
Dragoš
0
3
31.10.2015 14:00 0 : 3
31.10
13:30
Bratstvo
Polet
0
2
31.10.2015 13:30 0 : 2
31.10
14:00
Omladinac
Borac
7
1
31.10.2015 14:00 7 : 1
31.10
14:00
BSK Bavanište
Budu─çnost
1
3
31.10.2015 14:00 1 : 3
31.10
14:00
Dolovo
Strela
3
1
31.10.2015 14:00 3 : 1
31.10
14:00
Mika Anti─ç
Unirea
1
5
31.10.2015 14:00 1 : 5
31.10
14:00
Stari Tamiš
Polet
4
1
31.10.2015 14:00 4 : 1
31.10
14:00
Pobeda
Spartak
0
2
31.10.2015 14:00 0 : 2
31.10
13:30
Delija
Jedinstvo
0
1
31.10.2015 13:30 0 : 1
31.10
13:30
Crvenka
OFK Metalac
3
0
31.10.2015 13:30 3 : 0
31.10
13:30
Rastina 1918
Hajduk Junior
2
2
31.10.2015 13:30 2 : 2
31.10
13:30
Centar
Tatra
0
3
31.10.2015 13:30 0 : 3
31.10
13:30
Mladost
Sparta
3
2
31.10.2015 13:30 3 : 2
31.10
13:30
Jedinstvo (Lj)
Kurja─Źe
2
1
31.10.2015 13:30 2 : 1
31.10
13:30
┼Żitkovica
Napredak 1934
3
0
31.10.2015 13:30 3 : 0
31.10
13:30
Meteor
Kotlenik
0
0
31.10.2015 13:30 0 : 0
31.10
13:30
Dušan Silni
OFK Jelen
3
0
31.10.2015 13:30 3 : 0
31.10
13:30
Mladost 2013
Vojvoda Stepa Step.
1
2
31.10.2015 13:30 1 : 2
31.10
13:30
Gu─Źevo
─îoban─Źe
0
2
31.10.2015 13:30 0 : 2
31.10
13:30
Milicionar
Gorki
2
2
31.10.2015 13:30 2 : 2
31.10
14:00
Crvena Jabuka
Radnik
0
4
31.10.2015 14:00 0 : 4
31.10
14:00
Rudar
Polet (T)
2
0
31.10.2015 14:00 2 : 0
31.10
14:00
Grdica
Budu─çnost
6
2
31.10.2015 14:00 6 : 2
31.10
14:00
Morava
Jedinstvo
0
5
31.10.2015 14:00 0 : 5
31.10
14:00
Partizan
Šumadija
2
1
31.10.2015 14:00 2 : 1
31.10
14:00
Borac
Vrnjci
4
1
31.10.2015 14:00 4 : 1
31.10
14:00
Mladost
Magnohrom
1
0
31.10.2015 14:00 1 : 0
31.10
14:00
Tavnik
Lazac
2
0
31.10.2015 14:00 2 : 0
31.10
14:00
Proleter
Napredak
4
0
31.10.2015 14:00 4 : 0
31.10
14:00
Zvezda
Kraljevo Hajduk
0
5
31.10.2015 14:00 0 : 5
31.10
13:30
Velere─Ź 94
Sparta Grabovica
0
2
31.10.2015 13:30 0 : 2
31.10
13:30
Vo─çar
Gradina
3
5
31.10.2015 13:30 3 : 5
31.10
14:00
Mladost
Stevan Nešticki
1
2
31.10.2015 14:00 1 : 2
31.10
14:00
Durlan siti
─îegar 1946
2
1
31.10.2015 14:00 2 : 1
31.10
14:00
Supovac
Sloga 1948
1
3
31.10.2015 14:00 1 : 3
31.10
14:00
─îegar 2013
Delijski Vis
3
1
31.10.2015 14:00 3 : 1
31.10
14:00
Morava
Moravac 1948
4
1
31.10.2015 14:00 4 : 1
31.10
14:00
AZ Borac 2014
Proleter DV
3
1
31.10.2015 14:00 3 : 1
31.10
14:30
OFK Sikole
Re─Źka
4
2
31.10.2015 14:30 4 : 2
31.10
14:30
Arbanasce
Naisus
3
3
31.10.2015 14:30 3 : 3
31.10
14:30
Bali─Źevac
Sloga
0
4
31.10.2015 14:30 0 : 4
31.10
14:30
Rad
Bana─çanin
3
2
31.10.2015 14:30
Rad
3 : 2
31.10
14:30
Borac
Jugovi─çi
1
2
31.10.2015 14:30 1 : 2
31.10
14:30
Napredak 1976
Omladinac (BL)
5
0
31.10.2015 14:30 5 : 0
31.10
14:30
Hajduk
Sloboda 2013
0
1
31.10.2015 14:30 0 : 1
31.10
13:00
Njegoš B
Ba─Źka B
0
3
31.10.2015 13:00 0 : 3
31.10
13:30
Šumadija
Rudar
1
3
31.10.2015 13:30 1 : 3
31.10
14:30
Popovi─ç
Sibnica
3
0
31.10.2015 14:30 3 : 0
31.10
14:30
Rudar 2012
Vis
1
5
31.10.2015 14:30 1 : 5
Vis
31.10
13:30
Vlaška 1950
Omladinac
3
0
31.10.2015 13:30 3 : 0
31.10
14:00
OFK Borac
Popovac
5
0
31.10.2015 14:00 5 : 0
31.10
14:00
Radnik
Zemljoradnik
2
3
31.10.2015 14:00 2 : 3
31.10
14:00
Bresje
Jedinstvo
1
0
31.10.2015 14:00 1 : 0
31.10
14:00
Jedinstvo
Vinogradar
2
1
31.10.2015 14:00 2 : 1
31.10
14:00
Mladi Radnik
Sindjeli─ç
0
4
31.10.2015 14:00 0 : 4
31.10
13:30
Borjak 2013
Morava
3
1
31.10.2015 13:30 3 : 1
31.10
13:30
Jugovi─çi
Stara Čaršija
2
0
31.10.2015 13:30 2 : 0
31.10
13:30
Sloboda 1948
Vinogradar
3
2
31.10.2015 13:30 3 : 2
31.10
13:30
Stevka Bo┼żurevka
Topoljak
3
7
31.10.2015 13:30 3 : 7
31.10
13:30
Ušće
Kostre┼ż
4
1
31.10.2015 13:30 4 : 1
31.10
14:00
Todorovce
Gornje Krajince
1
3
31.10.2015 14:00 1 : 3
31.10
14:00
Radnik 2013
Veternica
3
0
31.10.2015 14:00 3 : 0
31.10
14:00
Badince
Atletiko
3
1
31.10.2015 14:00 3 : 1
31.10
14:00
Gornje Sinkovce
Mladost
3
1
31.10.2015 14:00 3 : 1
31.10
14:00
Bratstvo
Turekovac
1
0
31.10.2015 14:00 1 : 0
31.10
14:00
Grdanica 024
Milanovo
0
1
31.10.2015 14:00 0 : 1
31.10
14:00
Naša Krajina
Grani─Źar
0
3
31.10.2015 14:00 0 : 3
31.10
14:00
Solunac
Crvena Zvezda
1
0
31.10.2015 14:00 1 : 0
31.10
14:00
Dobrica
Sloga
4
1
31.10.2015 14:00 4 : 1
31.10
14:00
Gaj
Mladost
9
0
31.10.2015 14:00
Gaj
9 : 0
31.10
13:30
Mladost (R)
Vukan
4
1
31.10.2015 13:30 4 : 1
31.10
13:30
Omladinac B
Manastirica
3
5
31.10.2015 13:30 3 : 5
31.10
13:30
Veliko Laole
7. juli
5
0
31.10.2015 13:30 5 : 0
31.10
13:30
Dobrnje
Soko
3
1
31.10.2015 13:30 3 : 1
31.10
13:30
Omladinac
Partizan
3
1
31.10.2015 13:30 3 : 1
31.10
13:30
Mladi Radnik
Polet
3
0
31.10.2015 13:30 3 : 0
31.10
13:30
Kotlenik
Jedinstvo
0
3
31.10.2015 13:30 0 : 3
31.10
13:30
Mladost (J)
Borac
3
1
31.10.2015 13:30 3 : 1
31.10
13:30
Radoje Domanovi─ç
Kralj Petar I
2
0
31.10.2015 13:30 2 : 0
31.10
13:30
Jedinstvo 2014
Torpedo
2
4
31.10.2015 13:30 2 : 4
31.10
14:00
Boji─ç
Volujac
0
0
31.10.2015 14:00 0 : 0
31.10
14:00
Pocerina
Grušić
3
0
31.10.2015 14:00 3 : 0
31.10
16:30
Jadar 1961
Mladost (DD)
1
2
31.10.2015 16:30 1 : 2
31.10
16:30
Hajduk
Luk
1
1
31.10.2015 16:30 1 : 1
Luk
31.10
16:30
Sloga
Jelav
3
4
31.10.2015 16:30 3 : 4
31.10
16:30
Rudar
Granit
0
1
31.10.2015 16:30 0 : 1
31.10
16:30
Prva Iskra
Mladost (G)
6
0
31.10.2015 16:30 6 : 0
31.10
16:30
TE Gu─Źevo
Mladost (B)
2
1
31.10.2015 16:30 2 : 1
31.10
14:00
Kaleni─ç
Murgaš 2012
2
1
31.10.2015 14:00 2 : 1
31.10
13:00
Vrelo Sport
Strelac 001
5
0
31.10.2015 13:00 5 : 0
31.10
13:30
OFK Homolje
Mladost
4
0
31.10.2015 13:30 4 : 0
31.10
13:30
Jasenovac
Best
4
1
31.10.2015 13:30 4 : 1
31.10
13:30
Budu─çnost
Zvezda
3
4
31.10.2015 13:30 3 : 4
31.10
13:30
Udarnik
Pomoravlje
3
1
31.10.2015 13:30 3 : 1
31.10
13:30
Budu─çnost
Napredak
1
0
31.10.2015 13:30 1 : 0
31.10
13:30
Proleter
Jedinstvo
3
1
31.10.2015 13:30 3 : 1
31.10
13:00
Sloga
Kumane
1
4
31.10.2015 13:00 1 : 4
31.10
13:00
Radni─Źki
Baštovan 2015
7
2
31.10.2015 13:00 7 : 2
31.10
13:00
Pe─Źanica
Sirakovo
5
2
31.10.2015 13:00 5 : 2
31.10
13:00
Dunavac
Pek
2
3
31.10.2015 13:00 2 : 3
Pek
31.10
13:00
Srednjevo
Mladi Borac
5
0
31.10.2015 13:00 5 : 0
31.10
13:30
Pobeda
BSK 2015
2
3
31.10.2015 13:30 2 : 3
31.10
13:30
Zvi┼żd Omladinac
Budu─çnost Sena
4
1
31.10.2015 13:30 4 : 1
31.10
13:30
Homolje
Sloga
0
3
31.10.2015 13:30 0 : 3
31.10
13:30
Neresnica
Radenka
3
1
31.10.2015 13:30 3 : 1
31.10
15:30
Vitanovac 08
Polet
2
3
31.10.2015 15:30 2 : 3
31.10
15:30
Mladost 2015
Zdravinje
0
1
31.10.2015 15:30 0 : 1
31.10
13:30
Pepeljevac 1947
Pade┼ż
1
5
31.10.2015 13:30 1 : 5
31.10
15:30
Dušan Ristić
Knez Lazar
31.10.2015 15:30
31.10
13:30
Pasjak 2013
Konjuh
6
2
31.10.2015 13:30 6 : 2
31.10
14:00
Dobrinjac
Se─Źica
4
3
31.10.2015 14:00 4 : 3
31.10
14:00
Borac
Plavi Tok
2
1
31.10.2015 14:00 2 : 1
31.10
14:00
Omladinac
Avijati─Źar Vranjani
2
3
31.10.2015 14:00 2 : 3
31.10
14:00
Lauš
Gluma─Ź
3
3
31.10.2015 14:00 3 : 3
31.10
14:00
Lazarica
Gorobilje
4
0
31.10.2015 14:00 4 : 0
31.10
14:00
Blagaja
Pobeda
0
3
31.10.2015 14:00 0 : 3
31.10
14:00
Je┼żevica
Trešnjica
2
1
31.10.2015 14:00 2 : 1
31.10
14:00
Duškovci
Bakionica
2
4
31.10.2015 14:00 2 : 4
31.10
13:30
Baštovan
Ratajac
5
4
31.10.2015 13:30 5 : 4
31.10
13:30
Mladost
3
0
31.10.2015 13:30
3 : 0
31.10
13:30
Zadrugar
Dra┼żevac-Tornado
1
0
31.10.2015 13:30 1 : 0
31.10
13:30
Bari─Ź-Munja
Roma-Iveri─ç
3
0
31.10.2015 13:30 3 : 0
31.10
13:30
Sloga
Proleter
3
1
31.10.2015 13:30 3 : 1
31.10
13:30
Rekreativo
Skela
6
0
31.10.2015 13:30 6 : 0
31.10
13:30
Mladi Radnik
Strmovo
1
0
31.10.2015 13:30 1 : 0
31.10
17:30
OFK Petrovac
Budu─çnost
0
2
31.10.2015 17:30 0 : 2
31.10
13:30
Zeta
Bokelj
1
0
31.10.2015 13:30 1 : 0
31.10
13:30
Lov─çen
Mladost
1
2
31.10.2015 13:30 1 : 2
31.10
13:30
Sutjeska
Mornar
4
1
31.10.2015 13:30 4 : 1
31.10
13:30
Rudar
De─Źi─ç
2
0
31.10.2015 13:30 2 : 0
31.10
13:30
Iskra
Grbalj
0
2
31.10.2015 13:30 0 : 2
31.10
14:30
─îelik
Vele┼ż
1
0
31.10.2015 14:30 1 : 0
31.10
17:00
Borac
Radnik
0
1
31.10.2015 17:00 0 : 1
31.10
13:30
Sutjeska
Vlasenica
2
0
31.10.2015 13:30 2 : 0
31.10
13:30
Kozara
Drina HE
3
0
31.10.2015 13:30 3 : 0
31.10
13:30
Sloboda (NG)
Zvijezda 09
1
0
31.10.2015 13:30 1 : 0
31.10
13:30
Borac
Leotar
1
1
31.10.2015 13:30 1 : 1
31.10
13:30
Mladost
Sloboda (MG)
3
0
31.10.2015 13:30 3 : 0
31.10
13:30
Krupa
Tekstilac
3
0
31.10.2015 13:30 3 : 0
31.10
13:30
┼Żeljezni─Źar
Omarska
1
5
31.10.2015 13:30 1 : 5
31.10
13:30
BSK
Ozren
1
0
31.10.2015 13:30
BSK
1 : 0
31.10
13:30
Sloga (S)
Ljubi─ç
3
1
31.10.2015 13:30 3 : 1
31.10
13:30
Modri─Źa
Sloga (D)
2
1
31.10.2015 13:30 2 : 1
31.10
13:30
Laktaši
Liješće
2
2
31.10.2015 13:30 2 : 2
31.10
13:30
Rudar
Jedinstvo (B─Ź)
2
3
31.10.2015 13:30 2 : 3
31.10
13:30
Podrinje
Mladost (BS)
1
1
31.10.2015 13:30 1 : 1
31.10
13:30
Glasinac 2011
Radni─Źki (K)
2
0
31.10.2015 13:30 2 : 0
31.10
13:30
Lokomotiva
Ili─çka 01
2
0
31.10.2015 13:30 2 : 0
31.10
14:00
┼Żeljezni─Źar
Karanovac
1
0
31.10.2015 14:00 1 : 0
31.10
14:00
Progres
Mladost
2
0
31.10.2015 14:00 2 : 0
31.10
13:30
Trebava
Posavina
7
1
31.10.2015 13:30 7 : 1
31.10
13:30
Partizan
Podrinje
1
0
31.10.2015 13:30 1 : 0
31.10
13:30
Lokanj
Bira─Ź
5
1
31.10.2015 13:30 5 : 1
31.10
14:30
Biseri
Torpedo
0
1
31.10.2015 14:30 0 : 1
31.10
13:30
Omladinac
Borac
2
1
31.10.2015 13:30 2 : 1
31.10
13:30
Sloga
Jedinstvo
3
0
31.10.2015 13:30 3 : 0
31.10
14:30
Bratstvo
13 Skojevki
0
8
31.10.2015 14:30 0 : 8
31.10
14:30
Jablanica
Stevan Duki─ç
0
4
31.10.2015 14:30 0 : 4
31.10
15:00
Javor Matis
Novi Pazar
1
1
31.10.2015 15:00 1 : 1
31.10
14:00
Vo┼żdovac
Rad
1
0
31.10.2015 14:00 1 : 0
Rad
31.10
17:00
Crvena zvezda
OFK Beograd
4
1
31.10.2015 17:00