23.04
16:30
Budućnost 2
Crvena stijena
6
1
|
23.04.2018 16:30 | Budućnost 2 | 6 : 1 | Crvena stijena |
23.04
16:00
Brskovo
OFK Borac
2
0
|
23.04.2018 16:00 | Brskovo | 2 : 0 | OFK Borac | |||||
23.04
16:30
Komovi
Pljevlja 97
2
1
|
23.04.2018 16:30 | Komovi | 2 : 1 | Pljevlja 97 |
23.04
21:00
Everton
Newcastle
1
0
|
23.04.2018 21:00 | Everton | 1 : 0 | Newcastle |
23.04
21:00
Athletic Club
Levante
1
3
|
23.04.2018 21:00 | Athletic Club | 1 : 3 | Levante |
23.04
20:45
Genoa
Verona
3
1
|
23.04.2018 20:45 | Genoa | 3 : 1 | Verona |
23.04
16:00
Inđija
Novi Pazar
2
0
|
23.04.2018 16:00 | Inđija | 2 : 0 | Novi Pazar |
23.04
IMT
Studentski Grad
1
0
|
23.04.2018 | IMT | 1 : 0 | Studentski Grad | |||||
23.04
Grafičar
Radnički (O)
4
1
|
23.04.2018 | Grafičar | 4 : 1 | Radnički (O) |
23.04
10:00
Radnički (Z)
RFK NS 1921
0
3
|
23.04.2018 10:00 | Radnički (Z) | 0 : 3 | RFK NS 1921 |
23.04
11:00
Radnički (SM)
Omladinac (NB)
1
1
|
23.04.2018 11:00 | Radnički (SM) | 1 : 1 | Omladinac (NB) |
23.04
11:00
011 MK
Voždovac MK
0
2
|
23.04.2018 11:00 | 011 MK | 0 : 2 | Voždovac MK |
23.04
15:00
IMT
011
2
3
|
23.04.2018 15:00 | IMT | 2 : 3 | 011 |
23.04
09:00
011 MK
Voždovac MK
4
1
|
23.04.2018 09:00 | 011 MK | 4 : 1 | Voždovac MK |
23.04
17:30
Taurunum
BUSK
2
1
|
23.04.2018 17:30 | Taurunum | 2 : 1 | BUSK | |||||
23.04
17:30
Mladenovac
Kosovo i Metohija
2
5
|
23.04.2018 17:30 | Mladenovac | 2 : 5 | Kosovo i Metohija | |||||
23.04
17:30
Beograd
Vinča
0
3
|
23.04.2018 17:30 | Beograd | 0 : 3 | Vinča | |||||
23.04
17:30
Resnik
Srem
6
1
|
23.04.2018 17:30 | Resnik | 6 : 1 | Srem |
23.04
17:30
Bubamara 2010
Šećeranac
3
1
|
23.04.2018 17:30 | Bubamara 2010 | 3 : 1 | Šećeranac | |||||
23.04
17:30
Dunavac
Institut
4
1
|
23.04.2018 17:30 | Dunavac | 4 : 1 | Institut | |||||
23.04
17:30
Dunav
Jedinstvo
3
2
|
23.04.2018 17:30 | Dunav | 3 : 2 | Jedinstvo | |||||
23.04
17:30
TENT 1994
GSP Polet
3
2
|
23.04.2018 17:30 | TENT 1994 | 3 : 2 | GSP Polet | |||||
23.04
18:30
Duga
Stefan Brown
7
0
|
23.04.2018 18:30 | Duga | 7 : 0 | Stefan Brown |
23.04
17:30
Budućnost
Mladost
9
1
|
23.04.2018 17:30 | Budućnost | 9 : 1 | Mladost | |||||
23.04
17:30
Torlak
Boleč
1
2
|
23.04.2018 17:30 | Torlak | 1 : 2 | Boleč | |||||
23.04
17:30
Železnik
Leštane
4
4
|
23.04.2018 17:30 | Železnik | 4 : 4 | Leštane | |||||
23.04
17:30
BSK
Belo Polje
2
3
|
23.04.2018 17:30 | BSK | 2 : 3 | Belo Polje | |||||
23.04
17:30
Sinđelić (U)
Sinđelić (B)
3
1
|
23.04.2018 17:30 | Sinđelić (U) | 3 : 1 | Sinđelić (B) |
23.04
18:00
Peks
13. Maj
0
5
|
23.04.2018 18:00 | Peks | 0 : 5 | 13. Maj | |||||
23.04
21:30
IM Rakovica
Palilulac
3
2
|
23.04.2018 21:30 | IM Rakovica | 3 : 2 | Palilulac | |||||
23.04
17:30
Banja
Rekreativo
1
6
|
23.04.2018 17:30 | Banja | 1 : 6 | Rekreativo | |||||
23.04
17:30
Crvenka
Kovilovo
3
2
|
23.04.2018 17:30 | Crvenka | 3 : 2 | Kovilovo | |||||
23.04
17:30
Pola pola
Zvezdara
3
11
|
23.04.2018 17:30 | Pola pola | 3 : 11 | Zvezdara | |||||
23.04
17:30
Batajnica
ŠF Rosenborg
1
3
|
23.04.2018 17:30 | Batajnica | 1 : 3 | ŠF Rosenborg |
23.04
17:30
1913 Busk
Lavirint Company
0
2
|
23.04.2018 17:30 | 1913 Busk | 0 : 2 | Lavirint Company | |||||
23.04
17:30
Obrenovac
Lokomotiva
6
2
|
23.04.2018 17:30 | Obrenovac | 6 : 2 | Lokomotiva | |||||
23.04
17:30
Republički organi
Beljina
6
7
|
23.04.2018 17:30 | Republički organi | 6 : 7 | Beljina | |||||
23.04
17:30
Krajišnik
Hajduk
1
6
|
23.04.2018 17:30 | Krajišnik | 1 : 6 | Hajduk | |||||
23.04
17:30
Strelac
Posavina
3
3
|
23.04.2018 17:30 | Strelac | 3 : 3 | Posavina | |||||
23.04
17:30
Rušanj
Sremčica
2
3
|
23.04.2018 17:30 | Rušanj | 2 : 3 | Sremčica |
23.04
17:00
Vučak
Selevac
3
8
|
23.04.2018 17:00 | Vučak | 3 : 8 | Selevac | |||||
23.04
17:00
Radnički
BSK
6
2
|
23.04.2018 17:00 | Radnički | 6 : 2 | BSK | |||||
23.04
17:00
Smederevo
Omladinac
4
5
|
23.04.2018 17:00 | Smederevo | 4 : 5 | Omladinac | |||||
23.04
17:00
Podunavac
Sloboda
2
1
|
23.04.2018 17:00 | Podunavac | 2 : 1 | Sloboda |
23.04
17:00
Medicinar
Vig Dunav
1
2
|
23.04.2018 17:00 | Medicinar | 1 : 2 | Vig Dunav | |||||
23.04
17:00
Drugovac
Dunav Osiguranje
4
2
|
23.04.2018 17:00 | Drugovac | 4 : 2 | Dunav Osiguranje | |||||
23.04
17:00
Borac
Osipaonica
3
2
|
23.04.2018 17:00 | Borac | 3 : 2 | Osipaonica |
23.04
12:20
Slodes
BASK
115
63
|
23.04.2018 12:20 | Slodes | 115 : 63 | BASK |
23.04
19:00
Loznica
Ivanjica
67
69
|
23.04.2018 19:00 | Loznica | 67 : 69 | Ivanjica |
23.04
21:40
Veba Basket
LA Basket
70
97
|
23.04.2018 21:40 | Veba Basket | 70 : 97 | LA Basket |
23.04
18:00
Crvena zvezda
Partizan
65
54
|
23.04.2018 18:00 | Crvena zvezda | 65 : 54 | Partizan | 2:1 |
23.04
17:00
Vranje 1957 - 2
Dubočica 54 - 2
32
32
|
23.04.2018 17:00 | Vranje 1957 - 2 | 32 : 32 | Dubočica 54 - 2 |
23.04
19:30
Deus
Smederevo
1
0
|
23.04.2018 19:30 | Deus | 1 : 0 | Smederevo | |||||
23.04
18:00
International
RB
5
5
|
23.04.2018 18:00 | International | 5 : 5 | RB |
23.04
19:30
Ivanjica
Sopot
4
1
|
23.04.2018 19:30 | Ivanjica | 4 : 1 | Sopot | |||||
23.04
19:30
Požarevac
Srpska
8
1
|
23.04.2018 19:30 | Požarevac | 8 : 1 | Srpska |
23.04
21:00
Bečej 2003
Mićko trend
10
6
|
23.04.2018 21:00 | Bečej 2003 | 10 : 6 | Mićko trend |
23.04
20:30
Bor
Miners
8
3
|
23.04.2018 20:30 | Bor | 8 : 3 | Miners | |||||
23.04
18:30
BSK
Zufo
1
3
|
23.04.2018 18:30 | BSK | 1 : 3 | Zufo |
23.04
20:45
Gurgusovac
Zadrugar 2017
7
3
|
23.04.2018 20:45 | Gurgusovac | 7 : 3 | Zadrugar 2017 | |||||
23.04
20:30
Timok 2013
Radnik
5
0
|
23.04.2018 20:30 | Timok 2013 | 5 : 0 | Radnik |