XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 23.08.2015 Orljane - Polet 6:2
2 29.08.2015 17:00 Polet - Zemljoradnik 5:0
3 06.09.2015 16:30 Koprijan 1975 - Polet 1:2
4 12.09.2015 16:30 Polet - Doljevac 3:2
5 20.09.2015 16:00 Mladost (Batuš.) - Polet 3:2
7 04.10.2015 16:00 Radnički 1924 - Polet 2:1
8 10.10.2015 15:30 Polet - Jedinstvo (B) 3:1
9 17.10.2015 15:30 Naša krila 1936 - Polet 2:1
10 24.10.2015 14:00 Polet - Malošište 1:3
11 31.10.2015 14:00 Morava - Polet 4:0
12 08.11.2015 14:00 Palilula - Polet 2:1
13 14.11.2015 14:00 Polet - Rasovača 0:2
14 22.11.2015 14:00 Radnički 1947 (Č) - Polet 5:4
15 28.11.2015 13:00 Polet - Mladost 1976 (Bilj.) 5:4
16 20.03.2016 15:00 Polet - Orljane 1:2
17 26.03.2016 15:00 Zemljoradnik - Polet 4:2
18 03.04.2016 15:30 Polet - Koprijan 1975 4:1
19 09.04.2016 15:30 Doljevac - Polet 3:0
20 13.04.2016 16:00 Polet - Mladost (Batuš.) 0:3
22 23.04.2016 16:30 Polet - Radnički 1924 2:1
23 30.04.2016 16:30 Jedinstvo (B) - Polet 2:2
24 07.05.2016 16:30 Polet - Naša krila 1936 2:3
25 14.05.2016 16:30 Malošište - Polet 3:1
26 21.05.2016 17:00 Polet - Morava 2:3
27 25.05.2016 17:00 Polet - Palilula 3:2
28 28.05.2016 17:30 Rasovača - Polet 2:3
29 05.06.2016 17:30 Polet - Radnički 1947 (Č) 5:0
30 12.06.2016 17:30 Mladost 1976 (Bilj.) - Polet 4:3
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Istok" Malošište 28 21 2 5 65
2 Rasovača 28 19 4 5 61
3 Naša krila 1936 28 18 2 8 56
4 Mladost (Batuš.) 28 16 5 7 53
5 Morava 28 15 6 7 51
6 Orljane 28 16 2 10 50
7 Zemljoradnik 28 13 2 13 41
8 Palilula (-1) 28 11 3 14 35
9 Radnički 1924 28 10 4 14 34
10 Radnički 1947 (Č) 28 9 6 13 33
11 Mladost 1976 (Bilj.) 28 9 4 15 31
12 Doljevac 28 9 4 15 31
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Aleksinac Polet (-3) 28 10 1 17 28
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Aleksinac Jedinstvo (B) 28 6 4 18 22
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Merošina Koprijan 1975 (-1) 28 3 1 24 9
СЕМИНАР СЛУЖБЕНИХ ЛИЦА НА НАВОУ ФС ШУМАДИЈСКОГ ОКРУГА ОДРЖАЋЕ СЕ 06.МАРТА 2020. (ПЕТАК) СА ПОЧЕТКОМ У 08 ЧАСОВА У КРАГУЈЕВЦУ У САЛИ РЕСТОРАНА ШУМАРИЦЕ А ПРОВЕРА ФИЗИЧКИХ НОРМИ СУДИЈА НА АТЛЕТСКОЈ СТАЗИ СТАДИОНА ЧИКА ДАЧА. ТЕРМИНИ ОДРЖАВАЊА КОНФЕРЕНЦИЈЕ КЛУБОВА ПРЕД ПОЧЕТАК ПРОЛЕЋНОГ ДЕЛА ТАКМ.2019/2020. ГОДИНЕ: - ШУМАДИЈСКА ОКРУЖНА ЛИГА 09. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ТОПОЛА -МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА СЕВЕР 16. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ТОПОЛА -МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА ЈУГ 17. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ БАТОЧИНА
Raspored Seminara za službena lica za prolećni deo takmičarske sezone 2019/2020 u ligama FS Beograda: 29.02.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 29.02.2020. od 15,00 do 15,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE 01.03.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA 07.03.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 29.02.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 29.02.2020. – od 09,15 do 10,15 – menadžment, vođenje utakmice 29.02.2020. – od 10,30 do 11,30 – uloga pomoćnika u timu, ofsajd 29.02.2020. – od 11,45 do 12,00 – video test 29.02.2020. – od 12:00 do 12:30 – razgovor sa komesarom 29.02.2020. – od 12:45 do 13:00 – rezultati video testa 01.03.2020. – od 09,00 do 11,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 29.02.2020. – od 15,00 do 15,15 – otvaranje seminara 29.02.2020. – od 15,15 do 15,45 – predavanje pravila igre 29.02.2020. – od 16,00 do 16,30 – teoretska provera 29.02.2020. – od 16,45 do 17,45 – video edukacija (analiza situacija) 29.02.2020. – od 18,00 do 18,15 – razgovor sa komesarom 29.02.2020. – od 18:15 do 18:30 – rezultati teoretske provere 01.03.2020. – od 11,00 do 13,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 01.03.2020. – od 13,00 do 13,45 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 07.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 07.03.2020. – od 09,15 do 10,00 – predavanje pravila igre 07.03.2020. – od 10,15 do 10,45 – teoretska provera 07.03.2020. – od 11,00 do 12,00 – video edukacija (analiza situacija) 07.03.2020. – od 12,15 do 12,45 – razgovor sa komesarom 07.03.2020. – od 13:00 do 13:15 – rezultati teoretske provere 08.03.2020. – od 09,30 do 10,30 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 07.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 07.03.2020. – od 09,15 do 10,00 – predavanje pravila igre 07.03.2020. – od 10,15 do 10,45 – teoretska provera 07.03.2020. – od 11,00 do 12,00 – video edukacija (analiza situacija) 07.03.2020. – od 12,15 do 12,45 – razgovor sa komesarom 07.03.2020. – od 13:00 do 13:15 – rezultati teoretske provere 08.03.2020. – od 10,30 do 12,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 08.03.2020. – od 12,00 do 12,45 – fizička provera DELEGATI SVIH BEOGRADSKIH LIGA 01.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 01.03.2020. – od 09,15 do 09,45 – teoretska provera 01.03.2020. – od 10,00 do 11,00 – video edukacija (analiza situacija) 01.03.2020. – od 11,00 do 11,30 – razgovor sa komesarom 01.03.2020. – od 11,30 do 11,45 – rezultati teoretske provere Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalski savez Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije Zonske i Prve beogradske lige mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFSB do četvrtka, 27.02.2020.godine do 14 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja seminara. Sudije Međuopštinskih liga i Liga mlađih kategorija mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFSB do četvrtka, 04.03.2020.godine do 14 časova Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmeni deo ispita koji će početi u 13,30 časova.
Zeldi65 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu