XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2018 17:00 Sloga (BNS) - Jedinstvo (V) 1:1
2 26.08.2018 17:00 Sloga (BNS) - Spartak 1911 1:0
3 29.08.2018 17:00 Potporanj - Sloga (BNS) 3:2
4 02.09.2018 16:30 Sloga (BNS) - Partizan (G) 0:1
5 09.09.2018 16:30 Borac (St) - Sloga (BNS) 2:0
6 16.09.2018 16:00 Sloga (BNS) - Jedinstvo Stević 1:0
7 23.09.2018 16:00 Jugoslavija - Sloga (BNS) 4:1
8 30.09.2018 15:30 Sloga (BNS) - Partizan (U) 0:2
9 06.10.2018 15:30 Dunav - Sloga (BNS) 1:3
10 14.10.2018 15:00 Sloga (BNS) - Radnički (B) 0:2
11 21.10.2018 15:00 Strela - Sloga (BNS) 3:0
13 04.11.2018 13:30 Vulturul - Sloga (BNS) 3:2
14 11.11.2018 13:30 Sloga (BNS) - Dolina 2:0
15 18.11.2018 13:00 Vojvodina (S) - Sloga (BNS) 0:1
16 25.11.2018 13:00 Sloga (BNS) - Crvena zvezda 2:0
17 02.12.2018 13:00 Polet - Sloga (BNS) 4:0
18 10.03.2019 14:30 Jedinstvo (V) - Sloga (BNS) 1:0
19 17.03.2019 15:00 Spartak 1911 - Sloga (BNS) 1:2
20 24.03.2019 15:00 Sloga (BNS) - Potporanj 2:0
21 31.03.2019 16:00 Partizan (G) - Sloga (BNS) 3:1
22 07.04.2019 16:00 Sloga (BNS) - Borac (St) 1:5
23 13.04.2019 16:30 Jedinstvo Stević - Sloga (BNS) 0:0
24 17.04.2019 16:30 Sloga (BNS) - Jugoslavija 1:0
25 21.04.2019 16:30 Partizan (U) - Sloga (BNS) 1:1
26 28.04.2019 16:30 Sloga (BNS) - Dunav 3:0
27 02.05.2019 17:00 Radnički (B) - Sloga (BNS) 3:2
28 05.05.2019 17:00 Sloga (BNS) - Strela 1:0
30 19.05.2019 17:00 Sloga (BNS) - Vulturul 2:1
31 26.05.2019 17:30 Dolina - Sloga (BNS) 2:0
32 29.05.2019 17:30 Sloga (BNS) - Vojvodina (S) 7:2
33 02.06.2019 17:30 Crvena zvezda - Sloga (BNS) 4:2
34 09.06.2019 17:30 Sloga (BNS) - Polet 3:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Borac (St) 32 20 4 8 64
2 Radnički (B) 32 18 7 7 61
3 Potporanj 32 18 7 7 61
4 Partizan (G) 32 17 4 11 55
5 Spartak 1911 32 14 8 10 50
6 Jedinstvo (V) 32 14 7 11 49
7 Strela 32 14 6 12 48
8 Partizan (U) 32 14 4 14 46
9 Dolina 32 13 6 13 45
10 Sloga (BNS) 32 14 3 15 45
11 Crvena zvezda 32 14 2 16 44
12 Jugoslavija 32 13 5 14 44
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga južnobanatska liga "Istok" Dunav 32 13 4 15 43
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga južnobanatska liga "Istok" Vulturul 32 10 8 14 38
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga južnobanatska liga "Zapad" Jedinstvo Stević 32 11 4 17 37
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga južnobanatska liga "Istok" Vojvodina (S) (-1) 32 6 5 21 22
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga južnobanatska liga "Istok" Polet (-1) 32 6 2 24 19