XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 262 utakmica za dan
Subota, 4 Septembar 2010

Fudbal

04.09.2010 20:00 Partizan 2 : 0 Hajduk
04.09.2010 16:30 Šumadija (A) 2 : 1 Železničar
04.09.2010 16:30 Sloga (P) 1 : 1 FAP
04.09.2010 16:30 Vujić voda 1 : 2 Budućnost
04.09.2010 16:30 Sloga (PM) 2 : 0 Rudar (K)
04.09.2010 16:30 Sloga (BB) 0 : 1 Polet (LJ)
04.09.2010 16:30 Dubočica 3 : 0 Rudar Alpos
04.09.2010 16:30 Kopaonik 1 : 0 Hajduk Veljko
04.09.2010 16:30 Svrljig 2 : 2 Vlasina
04.09.2010 16:30 Trstenik PPT 1 : 0 Radnički (P)
04.09.2010 16:30 Timok 0 : 0 Žitorađa
04.09.2010 16:30 Radnički (N) 1 : 0 Radnik
04.09.2010 16:30 Tekstilac Ites 0 : 0 OFK Kikinda
04.09.2010 16:30 Vršac 1 : 0 Mladost (BJ)
04.09.2010 16:30 Mladost (A) 1 : 4 Solunac
04.09.2010 16:30 Sloga (T) 1 : 1 Veternik Viskol
04.09.2010 10:00 Voždovac 1 : 2 Kovačevac
04.09.2010 16:00 Balkan Mirijevo 2 : 1 Grafičar
04.09.2010 16:00 Palilulac 1 : 0 Radnički (O)
04.09.2010 16:00 Dorćol 1 : 2 Mladenovac
04.09.2010 16:30 Mladost (O) 1 : 3 Pobeda
04.09.2010 16:30 Omladinac (NS) 0 : 0 Bane
04.09.2010 16:30 Metalac (K) 3 : 1 Orlovac
04.09.2010 16:30 Takovo 2 : 1 Vodojaža
04.09.2010 16:30 Mokra Gora 2 : 0 Trepča
04.09.2010 16:30 GFK Jasenica 1911 2 : 0 Borac
04.09.2010 16:30 Gruža 2 : 1 Sloga (D)
04.09.2010 16:30 Sloga (B) 1 : 2 Šumadinac
04.09.2010 16:30 Jadar (ST) 2 : 0 Jedinstvo (V)
04.09.2010 16:30 Loznica 2 : 2 Ribnica
04.09.2010 16:30 Radnički (V) 1 : 0 Zlatar
04.09.2010 16:30 Balkanski 1 : 0 Pusta Reka
04.09.2010 16:30 Jedinstvo (B) 1 : 6 Morava (VH)
04.09.2010 16:30 Sloga 1 : 0 BSK Bujanovac
04.09.2010 16:30 Đerdap 4 : 1 Župa
04.09.2010 16:30 Dinamo 0 : 0 Radnički (B)
04.09.2010 16:30 AFK 4 : 2 Zadrugar
04.09.2010 16:30 Proleter 1 : 0 Bačka (P)
04.09.2010 16:30 Bačka Topola 2 : 1 Bačka 1901
04.09.2010 16:30 Radnički (Z) 2 : 0 Borac
04.09.2010 16:30 Budućnost 2 : 1 Vojvodina
04.09.2010 16:30 Kozara 3 : 1 Spartak
04.09.2010 16:30 Jedinstvo 2 : 2 Obilić
04.09.2010 16:30 Bačka (BP) 2 : 0 Radnički (I)
04.09.2010 16:30 Crvena Zvezda 1 : 0 Omladinac
04.09.2010 16:30 Obilić 0 : 0 Budućnost
04.09.2010 16:30 Polet 3 : 1 Radnički (SM)
04.09.2010 10:00 Slavija 1 : 2 Vinča
04.09.2010 16:00 Lokomotiva 0 : 1 Trudbenik
04.09.2010 17:00 Karađorđe 2 : 2 Radnički
04.09.2010 17:00 Goč 3 : 2 Borac (A)
04.09.2010 17:00 Kraljevo Hajduk 0 : 3 Mataruge
04.09.2010 16:00 Seljak 1 : 1 Erdoglija 1931
04.09.2010 16:00 Sloga (L) 0 : 0 Jedinstvo
04.09.2010 16:00 Marsic 0 : 1 Jadran
04.09.2010 16:00 Kosutnjak 2 : 1 Buducnost
04.09.2010 16:00 Vinogradi DB 0 : 1 Sloboda
04.09.2010 16:00 Kolonija 1 : 2 Srbija
04.09.2010 16:00 Šumadija 5 : 1 Cerovac
04.09.2010 16:00 Sloga (D) 0 : 0 Sumadinac
04.09.2010 16:00 Sušica 0 : 0 Arsenal
04.09.2010 Selevac 3 : 1 Glavaš
04.09.2010 16:30 Karađorđe (T) 3 : 1 Junkovac
04.09.2010 16:00 Majur 2 : 2 Luk Kompenzatori
04.09.2010 16:00 Sindjelić 2 : 0 Hajduk Stanko
04.09.2010 16:00 Mladost 1 : 3 Sovljak
04.09.2010 16:00 Dimitrije Tucović 2 : 1 Vrujci
04.09.2010 16:00 Rubribreza 1 : 1 Brežđe
04.09.2010 16:00 Kačer 2 : 0 Brezovica
04.09.2010 GP Zlatibor 1 : 2 Železničar
04.09.2010 Crnokosa 3 : 1 Perućac
04.09.2010 Knežica 0 : 2 Napredak
04.09.2010 16:00 Jedinstvo (S) 3 : 0 Morava (L)
04.09.2010 16:00 Buducnost 5 : 1 Lemind Livnica
04.09.2010 16:00 OFK Vlasotince 1 : 4 Kumarevo
04.09.2010 16:00 Jedinstvo (BP) 3 : 1 Jedinstvo (P)
04.09.2010 16:00 Tanasko Rajić 1 : 1 Temac
04.09.2010 16:00 Zadrugar 5 : 3 Napredak
04.09.2010 16:30 Omladinac 1 : 2 Trbunje
04.09.2010 16:30 Dobrič 5 : 1 Partizanski put
04.09.2010 16:30 Svetlost 3 : 0 Polet
04.09.2010 16:30 Kosovac 10 : 3 Borac
04.09.2010 16:30 Jug Bogdan 0 : 5 Topličanin
04.09.2010 16:30 Pobeda 0 : 6 Kosanica
04.09.2010 16:30 Jastrebac 5 : 1 Dunđerski
04.09.2010 17:00 Vinoraca 3 : 2 Vinogradar
04.09.2010 16:30 Krivelj 2 : 0 Radnički (K)
04.09.2010 16:30 Dunav 5 : 0 Rajac
04.09.2010 16:30 Brestovac 2 : 2 Rudar (B)
04.09.2010 16:30 Zlot 2 : 1 Nemetali
04.09.2010 16:30 Rudna Glava 0 : 2 Poreč
04.09.2010 17:00 Sloga 4 : 2 Mladost
04.09.2010 17:00 Sloga 1 : 1 Bošnjane
04.09.2010 17:00 Temnić 1 : 2 Dedina
04.09.2010 17:00 Čitluk 0 : 1 Mladost
04.09.2010 17:00 Velika Drenova 3 : 3 FUD
04.09.2010 17:00 Jasika 4 : 3 Poljoprivrednik
04.09.2010 17:00 Blagotin 1 : 0 Trudbenik
04.09.2010 17:00 Naupare 2 : 0 Jedinstvo 1936
04.09.2010 16:30 Jadran 1 : 2 Čantavir
04.09.2010 16:30 Čoka 1 : 2 Preporod
04.09.2010 16:30 Subotica 4 : 3 Proleter
04.09.2010 17:00 Mladost 0 : 1 Naftagas
04.09.2010 17:00 Bilećanin 4 : 1 Borac
04.09.2010 17:00 Mladost 0 : 1 Crvena Zvezda (RS)
04.09.2010 17:00 Krajina 6 : 0 Potisje
04.09.2010 17:30 Partizan (U) 1 : 2 Budućnost
04.09.2010 17:30 Radnički (K) 5 : 1 Polet
04.09.2010 17:30 BAK 1 : 0 Budućnost (A)
04.09.2010 16:30 Mladost 2 : 0 Crvenka
04.09.2010 16:30 Radnički 1 : 2 ŽAK
04.09.2010 Petrovaradin 1 : 3 Mladost
04.09.2010 Omladinac 3 : 1 Kabel
04.09.2010 Hercegovac 1 : 1 Bečej
04.09.2010 Šajkaš 2 : 1 Vrbas
04.09.2010 Borac 1 : 0 Srbobran
04.09.2010 Železničar 3 : 1 Stari Grad
04.09.2010 Tvrdjava 3 : 0 Jedinstvo
04.09.2010 Slavija 1 : 1 ŽSK
04.09.2010 15:00 Ljukovo 1 : 0 Jadran
04.09.2010 15:00 Graničar 2 : 0 Borac Sloga "Milšped"
04.09.2010 15:00 Hajduk (Š) 4 : 2 Jedinstvo
04.09.2010 15:00 Partizan 6 : 2 Hajduk (B)
04.09.2010 15:00 Sloven 4 : 1 Fruškogorac
04.09.2010 15:00 Železničar 2 : 1 Podrinje
04.09.2010 15:00 Zeka Buljubaša 0 : 0 LSK Laćarak
04.09.2010 15:00 Mladost 2 : 1 Hajduk
04.09.2010 16:00 Lepušnica 4 : 2 IM Rakovica
04.09.2010 16:00 Obilić 2 : 1 Rudar
04.09.2010 16:00 Poštar - Zvezdara 3 : 0 BSK Batajnica
04.09.2010 17:00 Jedinstvo (G) 1 : 0 Napredak
04.09.2010 17:00 Bagremar 1 : 0 Korićani
04.09.2010 16:30 Žitkovica 3 : 1 Žika Marković uča
04.09.2010 Beli Orlovi 2 : 0 Bašin
04.09.2010 Palanka 2 : 4 Udarnik
04.09.2010 16:00 Crnča 4 : 2 Stolice
04.09.2010 16:00 TE Gučevo 2 : 0 Sloga (K)
04.09.2010 Milicionar 5 : 1 Sloga
04.09.2010 16:30 Jedinstvo 4 : 1 Pobeda
04.09.2010 16:30 Sloga 2 : 0 Tempo
04.09.2010 16:30 Kraljevo 2 : 1 Vukašinovac
04.09.2010 16:30 Katun 3 : 4 Crvena Zvezda
04.09.2010 16:30 Mladi Radnik 3 : 1 Draževac
04.09.2010 16:30 Palilula 2 : 1 Polet (V)
04.09.2010 Mladost 2 : 2 Mladi Borac
04.09.2010 Mladost 3 : 0 Omladinac
04.09.2010 Navalin 3 : 0 BSK
04.09.2010 16:30 Nomanica 0 : 1 Real
04.09.2010 16:30 Veliko Trnjane 0 : 3 Bratstvo
04.09.2010 16:30 Moravac 1 : 3 Goblen
04.09.2010 16:30 Gornje Krajince 5 : 0 Umac
04.09.2010 16:30 Rudar 4 : 0 Mladi Radnik
04.09.2010 16:30 Mladost (S) 4 : 2 Kolare
04.09.2010 16:30 Sindjelic (V) 2 : 1 Crni Vrh
04.09.2010 17:00 Donji Kopaonik 8 : 0 Jedinstvo
04.09.2010 17:00 Pobeda 2 : 1 Sloga
04.09.2010 17:00 Borac 2 : 0 Mladost
04.09.2010 17:00 Župski biseri 2 : 0 Rubin
04.09.2010 16:30 Fruškogorski partizan 3 : 2 Proleter
04.09.2010 16:30 Stražilovo Milan 4 : 2 Sremac
04.09.2010 13:30 Fruškogorac 1 : 1 ČSK Čortanovci
04.09.2010 13:30 Dunav 1 : 3 Sloga Borac
04.09.2010 13:30 Polet 2 : 0 Sloga
04.09.2010 13:30 Borac 0 : 3 Sremac
04.09.2010 14:00 Šumar 3 : 1 Graničar
04.09.2010 14:00 Vitez 1 : 4 Popinci
04.09.2010 14:00 Mladost 2 : 0 Sremac
04.09.2010 14:00 Sloboda 2 : 3 OFK Brestač
04.09.2010 14:00 Lovac 2 : 4 Napredak
04.09.2010 14:00 Kameni 2 : 0 Srem
04.09.2010 16:00 Barajevo 1 : 1 Budućnost
04.09.2010 16:00 TEK Sloga 4 : 1 Vranić
04.09.2010 16:00 BSK 4 : 1 Krtinska
04.09.2010 17:00 Stara Čaršija 2 : 1 Jovo Kursula
04.09.2010 16:30 Napredak (P) 1 : 1 Sloga (L)
04.09.2010 16:30 Burovac 0 : 5 Mlava
04.09.2010 16:30 7 juli 2 : 0 Busur
04.09.2010 16:30 Radnik 1 : 1 Budućnost
04.09.2010 16:30 B.S.K. 2 : 4 Soko
04.09.2010 16:30 Zadrugar 6 : 0 Dobrnje
04.09.2010 16:30 Obilić 3 : 3 Laolac
04.09.2010 16:30 Rade Milošević 1 : 2 Napredak
04.09.2010 16:30 Melnica 0 : 1 Mladost
04.09.2010 16:30 Vukan 3 : 2 Sloboda
04.09.2010 16:30 Brana Paunović 2 : 1 Rudar
04.09.2010 16:30 Grivac 4 : 0 Kotlenik (L)
04.09.2010 16:30 Polet 5 : 1 Kotlenik
04.09.2010 16:30 Cerova 3 : 3 Krasava
04.09.2010 16:00 Mladost (L) 0 : 5 Milan Orlić
04.09.2010 16:00 Mladost (B) 1 : 1 "14 Oktobar"
04.09.2010 17:00 Radnik 2 : 1 Bair
04.09.2010 17:00 Premijer 1 : 0 Sumice
04.09.2010 17:00 Culjkovic 2 : 0 Sloga
04.09.2010 17:00 Savacijum 3 : 2 Zadrugar Milkivit
04.09.2010 17:00 Pofk Letnjikovac 1 : 5 Napredak (S)
04.09.2010 17:00 Mladost 1 : 6 Dumaca
04.09.2010 17:00 Ceric 5 : 0 Metlić
04.09.2010 17:00 Draginje 0 : 0 Zablaće
04.09.2010 17:00 Mladost s 0 : 2 Žabar
04.09.2010 17:00 Sava 3 : 2 Jedinstvo
04.09.2010 17:00 Mladost 1 : 3 Volujac
04.09.2010 16:00 Mladost 4 : 2 Ribnik
04.09.2010 16:00 Stara Čaršija 3 : 1 Tomako
04.09.2010 16:00 Sebecevac 2 : 3 Mudrakovac
04.09.2010 16:00 Jablanica 1 : 4 Sloga
04.09.2010 16:00 Grkljane 0 : 8 Rasina
04.09.2010 16:00 Rasinac 3 : 2 Stitari
04.09.2010 16:00 Polet 3 : 2 Bukovica
04.09.2010 16:00 Kruševica 4 : 1 BSK
04.09.2010 16:00 Sanac 6 : 0 Dušan Ristić
04.09.2010 16:00 Zabare 2 : 1 Srnje
04.09.2010 16:00 Padez 6 : 2 Globoder
04.09.2010 16:00 Budućnost 8 : 1 Mladost
04.09.2010 16:00 Dvorane 3 : 0 Polet
04.09.2010 17:30 Graničar 1 : 1 Solunac
04.09.2010 17:30 Agrobanat 6 : 2 Napredak
04.09.2010 16:00 Kosmaj 4 : 0 Ropočevo
04.09.2010 16:00 Slatina 2 : 3 Rogača
04.09.2010 16:00 Sibnica 1 : 7 Mladost (MI)
04.09.2010 16:00 4 juli (MP) 1 : 3 Vis
04.09.2010 16:00 Mladost (G) 0 : 4 Stojnik
04.09.2010 16:00 Nemenikuće 3 : 4 Crvena Zvezda
04.09.2010 16:00 Mladi proleter 3 : 2 Heroj
04.09.2010 16:00 Olimpija 2 : 2 Crvenka
04.09.2010 12:00 Kapedunum 1 : 4 GAK
04.09.2010 16:30 Mladost 3 : 2 Proleter
04.09.2010 16:30 Rasadnik 1 : 1 Sokolovo
04.09.2010 16:30 Dimitrije Tucovic 0 : 1 Mladi Borac
04.09.2010 16:30 Petka 0 : 2 Strmovo
04.09.2010 16:30 Napredak 5 : 0 Sušica
04.09.2010 17:00 Šabac 5 : 1 Sloga
04.09.2010 16:30 Novi Bečej 1 : 1 Požarevac
04.09.2010 10:00 Crvena zvezda 4 : 0 Radnički (NB)
04.09.2010 11:00 Banat 4 : 3 Rad
04.09.2010 11:00 Železničar 0 : 2 Borac
04.09.2010 11:00 Čukarički Stankom 0 : 2 OFK Beograd
04.09.2010 14:30 Mladost 0 : 0 Crvenka
04.09.2010 14:30 Radnički 3 : 1 ŽAK
04.09.2010 Crvena zvezda 1 : 8 GFK Jasenica 1911
04.09.2010 12:00 Crvena zvezda 3 : 0 Timok
04.09.2010 13:00 OFK Beograd 2 : 4 Partizan
04.09.2010 15:00 Napredak 1 : 0 Loznica
04.09.2010 Zvižd 2 : 9 Rudar
04.09.2010 14:30 Jadran 1 : 7 Čantavir
04.09.2010 14:30 Čoka 2 : 1 Preporod
04.09.2010 14:30 Subotica 1 : 0 Proleter
04.09.2010 14:00 Crvena zvezda 4 : 0 Radnički (N)
04.09.2010 13:00 OFK Paraćin 0 : 10 Partizan
04.09.2010 17:00 Napredak 2 : 0 Loznica
04.09.2010 11:00 Sloga 2 : 1 Smederevo
04.09.2010 10:00 Rad 3 : 2 OFK Beograd
04.09.2010 10:00 Tisa 1 : 9 Čoka
04.09.2010 10:00 Preporod 1 : 4 Subotica
04.09.2010 11:00 Čantavir 0 : 5 Spartak Zlatibor voda
04.09.2010 Zvižd 1 : 7 Pinkum
04.09.2010 Homoljac 2 : 2 Rudar
04.09.2010 MIP Presing 1 : 0 Mladi radnik (R)
04.09.2010 Seljak 1 : 4 GFK Jasenica 1911
04.09.2010 17:00 Spartak Zlatibor voda 99 8 : 1 Subotica
04.09.2010 09:30 Bačka 3 : 1 Vinogradar
04.09.2010 09:30 Čantavir 0 : 13 Spartak Zlatibor voda 98
04.09.2010 10:00 Pančevo 0 : 5 Kraljevićevo
LIGA PIONIRA OPSTINE ARANDJELOVAC Mladi Rudar Bukovik - Kmf Arandjelovac Zvezda 2 ; 6 Strelci: VUKOVIC STEFAN 4,OGNJEN JANICIJEVIC 1,DUSAN SUZIC 1
MisoGaming i još 6 korisnika su tipovali utakmicu
MisoGaming je tipovao utakmicu
MisoGaming i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Boco i još 1 korisnika su tipovali utakmicu