Vrnjačka Banja
Jedinstvo Putevi
FAP
Pioniri Bana ubedljivi protiv Kikera

Odličnom igrom tokom svih osamdeset minuta, pioniri FK Bane završili su pobedom jednu od najuspešnijih polusezona. U poslednjem jesenjem kolu savladali su vršnjake Kikera iz Kraljeva sa 3:1. Zvuči malo neverovatno, ali prelomni momenat utakmice desio se već u 3.minutu kada Joković nije iskoristio jedanaesterac za Kiker. Golman domaćih Premović odlično je odreagovao i odbaranio udarac. Od tog trenutka na terenu je praktično bio samo jedan tim, raščani su težište igre preneli na polovinu protivnika, a nagrada za dobru igru stigla je već u 7.minutu, kada je omaleni Čamagić iskoristio kardinalnu grešku golmana Joksimovića i iz neposredne blizine doneo vođstvo Banu. Nastavili su puleni Vladana Đokovića u istom ritmu, u 12.minutu Čitlučanin je duplirao prednost domaćinu, ponovo je nesiguran bio golman kraljevčana. Sve do 55.minuta nije bilo golova, ali su domaći igrači bili na nivou, imali su i dalje kontrolu utakmice, dok igrači Kikera nikako nisu uspevali da povežu svoje redove. U 55.minutu posle greške odbrane kraljevčana na dvadesetak metara od svog gola, kapiten Dakić oduzima loptu, šalje je na stranu do Čamagića koji je promešao skoro kompletnu odbranu i poslao loptu pored nemoćnog golmana gostiju. Pioniri Kikera u 66.minutu ublažili su poraz, pogotkom Trajkovića.

BANE - KIKER (KV)   3:1 (2:0)

Raška - Gradski stadion. Gledalaca: 200. Sudija: Međedović (N.Pazar). Strelci: Čamagić u 7. i 55.minutu i Čitlučanin u 12.minutu za Bana, a Trajković u 66.minutu za Kiker.

BANE: Premović, Stanišić, Nedeljković, Obradović (Jolović), Živković, Dakić, Ćamagić (Milenković), Terzić, Čitlučanin, V.Knežević (P.Knežević), Milović (Babić).

KIKER: Joksimović (Knežević), Bošković, Savić (Radosavljević), Veljović (Bogdanović), Trajković, Ivanović (Tkulja), Bukumira, Vuković, Joković, Kostić, Živković.