XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
359 utakmica za dan Nedelja, 1 Maj 2016


Fudbal

01.05
16:30
Dunav
Ba─Źka 1901
3
0
01.05.2016 16:30 3 : 0
01.05
16:30
Borac (S)
┼Żelezni─Źar
3
1
01.05.2016 16:30 3 : 1
01.05
16:30
Srem
BASK
3
1
01.05.2016 16:30 3 : 1
01.05
16:30
Turbina
Sopot
2
3
01.05.2016 16:30 2 : 3
01.05
16:30
Brodarac 1947
Radni─Źki (O)
2
1
01.05.2016 16:30 2 : 1
01.05
16:30
Budu─çnost
GSP Polet
1
0
01.05.2016 16:30 1 : 0
01.05
11:00
┼Żarkovo
Stepojevac Vaga
1
0
01.05.2016 11:00 1 : 0
01.05
16:30
┼ŻAK
Sloboda
0
2
01.05.2016 16:30 0 : 2
01.05
16:30
Slavia
Jedinstvo (BK)
1
1
01.05.2016 16:30 1 : 1
01.05
16:30
Tekstilac
OFK Vrbas
2
0
01.05.2016 16:30 2 : 0
01.05
10:00
Subotica
Tisa (A)
1
2
01.05.2016 10:00 1 : 2
01.05
16:30
Ba─Źka (P)
Zadrugar
0
2
01.05.2016 16:30 0 : 2
01.05
16:30
Mladost (T)
Tavankut
4
1
01.05.2016 16:30 4 : 1
01.05
11:00
Prva Iskra
Torlak
2
0
01.05.2016 11:00 2 : 0
01.05
16:30
Jedinstvo
BSK Batajnica
0
2
01.05.2016 16:30 0 : 2
01.05
16:30
Borac
Srem─Źica
3
1
01.05.2016 16:30 3 : 1
01.05
16:30
Ba─çevac
Lepušnica
2
0
01.05.2016 16:30 2 : 0
01.05
16:30
Vr─Źin
Zvezdara
2
0
01.05.2016 16:30 2 : 0
01.05
16:00
Šapine
Omladinac
6
1
01.05.2016 16:00 6 : 1
01.05
16:00
Basarac
Radni─Źki 1926
2
2
01.05.2016 16:00 2 : 2
01.05
16:00
Ra─Ĺevac
OFK Ose─Źina
1
0
01.05.2016 16:00 1 : 0
01.05
16:00
Brezovica
Zlatar
0
2
01.05.2016 16:00 0 : 2
01.05
16:00
Radni─Źki Stobex
Polimlje
4
1
01.05.2016 16:00 4 : 1
01.05
16:00
Draga─Źevo
Slavija (K)
6
0
01.05.2016 16:00 6 : 0
01.05
16:00
Arsenal
Polet (T)
1
0
01.05.2016 16:00 1 : 0
01.05
Mladi radnik
Sloga
9
1
01.05.2016 9 : 1
01.05
Ribnik
Gradina
2
0
01.05.2016 2 : 0
01.05
Naupare
─îitluk
6
4
01.05.2016 6 : 4
01.05
Šanac
Vinogradar
1
0
01.05.2016 1 : 0
01.05
Trajal
Ma─Źkovac
2
0
01.05.2016 2 : 0
01.05
13. April
Mladost
3
0
01.05.2016 3 : 0
01.05
Gornji Stepoš
Blagotin
1
2
01.05.2016 1 : 2
01.05
Jastrebac
Parunovac
2
2
01.05.2016 2 : 2
01.05
16:30
Malošište
Palilula
4
1
01.05.2016 16:30 4 : 1
01.05
16:30
Radni─Źki 1924
Rasova─Źa
1
2
01.05.2016 16:30 1 : 2
01.05
16:30
Doljevac
Orljane
4
3
01.05.2016 16:30 4 : 3
01.05
16:30
Koprijan 1975
Zemljoradnik
1
3
01.05.2016 16:30 1 : 3
01.05
16:30
Progres
Kumarevo
3
0
01.05.2016 16:30 3 : 0
01.05
16:30
Mladi Borac
Mladost V
1
2
01.05.2016 16:30 1 : 2
01.05
16:30
Sloboda D.B
Omladinac
5
2
01.05.2016 16:30 5 : 2
01.05
16:30
Zlo─çudovo
Planta┼ża
4
2
01.05.2016 16:30 4 : 2
01.05
16:30
Sloga (L)
Šumadija
5
1
01.05.2016 16:30 5 : 1
01.05
16:30
Umac
Vu─Źje
1
0
01.05.2016 16:30 1 : 0
01.05
16:30
─îekmin
Radni─Źki (P)
3
1
01.05.2016 16:30 3 : 1
01.05
16:30
Radni─Źki 1911
Zadrugar
3
1
01.05.2016 16:30 3 : 1
01.05
16:30
Borac Aleksandrovo
Krajina
5
1
01.05.2016 16:30 5 : 1
01.05
16:30
Napredak
Crvena zvezda
2
6
01.05.2016 16:30 2 : 6
01.05
16:30
Omladinac (D)
Terekveš
2
1
01.05.2016 16:30 2 : 1
01.05
16:30
Lipar
Polet
0
0
01.05.2016 16:30 0 : 0
01.05
16:30
OFK Šikara
Grani─Źar (G)
5
1
01.05.2016 16:30 5 : 1
01.05
16:30
Borac
Mladost
4
2
01.05.2016 16:30 4 : 2
01.05
16:30
Kula
Stanišić
2
1
01.05.2016 16:30 2 : 1
01.05
16:30
BSK
Rusin
2
1
01.05.2016 16:30
BSK
2 : 1
01.05
16:30
Kordun
Omladinac (B)
3
2
01.05.2016 16:30 3 : 2
01.05
16:30
Mileti─ç
Hercegovac
2
2
01.05.2016 16:30 2 : 2
01.05
16:30
Kulpin
Proleter
4
2
01.05.2016 16:30 4 : 2
01.05
16:30
Krila Krajine
Napredak
5
1
01.05.2016 16:30 5 : 1
01.05
16:30
Borac
Vojvodina
5
0
01.05.2016 16:30 5 : 0
01.05
16:30
Budu─çnost
Jedinstvo
1
2
01.05.2016 16:30 1 : 2
01.05
16:30
Hajduk
Stari Grad
5
1
01.05.2016 16:30 5 : 1
01.05
16:30
Sutjeska
Titel
2
2
01.05.2016 16:30 2 : 2
01.05
16:30
Mladost
Tvrdjava
5
0
01.05.2016 16:30 5 : 0
01.05
16:30
Polet
TEK Sloga
0
3
01.05.2016 16:30 0 : 3
01.05
16:30
OFK Borac
Napredak
0
0
01.05.2016 16:30 0 : 0
01.05
16:30
Strelac
Radni─Źki
3
1
01.05.2016 16:30 3 : 1
01.05
16:30
Dunav
Borac
1
0
01.05.2016 16:30 1 : 0
01.05
16:30
Banja
Poštar Zvezdara
1
1
01.05.2016 16:30 1 : 1
01.05
16:30
Pinosava
Bole─Ź
0
3
01.05.2016 16:30 0 : 3
01.05
16:30
Dunavac
Kosmaj
1
1
01.05.2016 16:30 1 : 1
01.05
16:30
Kova─Źevac
Vin─Źa
0
3
01.05.2016 16:30 0 : 3
01.05
16:30
OFK Leštane
Velika Krsna
0
1
01.05.2016 16:30 0 : 1
01.05
10:00
Selo Mladenovac
Pudarci
1
2
01.05.2016 10:00 1 : 2
01.05
16:00
Osipaonica
Sloga
0
2
01.05.2016 16:00 0 : 2
01.05
16:00
┼Żelezni─Źar
Budu─çnost
5
0
01.05.2016 16:00 5 : 0
01.05
16:00
Udarnik
Šumadija
3
0
01.05.2016 16:00 3 : 0
01.05
16:00
Borac (R)
Pobeda
3
1
01.05.2016 16:00 3 : 1
01.05
16:00
SASK
Mladi borac
1
1
01.05.2016 16:00 1 : 1
01.05
16:00
Bresje Superior
Mladi radnik
1
3
01.05.2016 16:00 1 : 3
01.05
16:00
Vojvoda Milenko
─Éerdap
2
1
01.05.2016 16:00 2 : 1
01.05
16:00
Petar Dobrnjac
Mlava
5
0
01.05.2016 16:00 5 : 0
01.05
16:00
Trnava
Vitlina-Bokanja
5
2
01.05.2016 16:00 5 : 2
01.05
16:00
Banja
Vin─Źa
2
1
01.05.2016 16:00 2 : 1
01.05
16:00
Pobeda
Lepenica
3
2
01.05.2016 16:00 3 : 2
01.05
16:00
┼ŻSK
BSK
3
0
01.05.2016 16:00 3 : 0
BSK
01.05
16:00
Borac
Junkovac
5
1
01.05.2016 16:00 5 : 1
01.05
17:00
Jedinstvo (Z)
Hajduk Stanko
0
1
01.05.2016 17:00 0 : 1
01.05
17:00
Borac (L)
BMR Petlova─Źa
3
1
01.05.2016 17:00 3 : 1
01.05
17:00
Drina
Radni─Źki ┼áaba─Źki
2
2
01.05.2016 17:00 2 : 2
01.05
17:00
Lipolist
Mladost (P)
3
2
01.05.2016 17:00 3 : 2
01.05
17:00
Antimon
Ma─Źva 2005
2
1
01.05.2016 17:00 2 : 1
01.05
16:30
Kolubara
Sovljak
0
5
01.05.2016 16:30 0 : 5
01.05
16:30
Mladost
Joševa
7
0
01.05.2016 16:30 7 : 0
01.05
16:30
Polet
Pepeljevac
0
2
01.05.2016 16:30 0 : 2
01.05
16:30
Tvrdojevac
Banjani
4
1
01.05.2016 16:30 4 : 1
01.05
16:30
Tulari
OFK Jabu─Źje
3
1
01.05.2016 16:30 3 : 1
01.05
16:30
Trli─ç
Tešnjar
1
0
01.05.2016 16:30 1 : 0
01.05
16:30
OFK Divci
ZSK
4
0
01.05.2016 16:30 4 : 0
ZSK
01.05
16:30
Partizan
Jedinstvo
3
1
01.05.2016 16:30 3 : 1
01.05
16:30
Sušica
Borac
7
1
01.05.2016 16:30 7 : 1
01.05
16:30
Šumadinac
Sloboda
0
2
01.05.2016 16:30 0 : 2
01.05
16:30
Srbija
Kolonija
6
2
01.05.2016 16:30 6 : 2
01.05
16:30
Vodoja┼ża
Maršić
3
0
01.05.2016 16:30 3 : 0
01.05
17:00
OFK Ras
Ibar
2
1
01.05.2016 17:00 2 : 1
01.05
17:00
Pazar Juniors 2011
Granit
0
2
01.05.2016 17:00 0 : 2
01.05
17:00
Ribnica
Mataruge
2
1
01.05.2016 17:00 2 : 1
01.05
16:30
Omladinac
Miokovci
1
4
01.05.2016 16:30 1 : 4
01.05
16:30
Donja Vrbava
Napredak
1
1
01.05.2016 16:30 1 : 1
01.05
16:30
Mladost
Jedinstvo
3
0
01.05.2016 16:30 3 : 0
01.05
16:30
Omladinac
Mladost
5
2
01.05.2016 16:30 5 : 2
01.05
16:30
Rubin (Z)
Rubin (DS)
1
1
01.05.2016 16:30 1 : 1
01.05
16:30
Stari Trstenik
Donji Kopaonik
1
1
01.05.2016 16:30 1 : 1
01.05
16:30
Sloga
Beli Orlovi
2
3
01.05.2016 16:30 2 : 3
01.05
16:30
Polet 57
Kamenorezac 76
3
0
01.05.2016 16:30 3 : 0
01.05
17:00
Vukašinovac
Ratar
2
3
01.05.2016 17:00 2 : 3
01.05
16:30
Crvena zvezda
Jastrebac (T)
1
0
01.05.2016 16:30 1 : 0
01.05
16:30
Pobeda 1976
Gredetin
4
2
01.05.2016 16:30 4 : 2
01.05
16:30
Real
Moravac
7
3
01.05.2016 16:30 7 : 3
01.05
16:30
Polet
OFK Morava
4
0
01.05.2016 16:30 4 : 0
01.05
16:30
Mladost (DL)
Gradac
3
1
01.05.2016 16:30 3 : 1
01.05
16:30
Morava
Napredak
2
0
01.05.2016 16:30 2 : 0
01.05
17:00
Glogonj
Unirea
2
0
01.05.2016 17:00 2 : 0
01.05
16:30
Dinamo
Rastina 1918
1
5
01.05.2016 16:30 1 : 5
01.05
16:30
Dunav
Hajduk Junior
4
6
01.05.2016 16:30 4 : 6
01.05
16:30
Tele─Źka
Aleksa Šantić
0
2
01.05.2016 16:30 0 : 2
01.05
16:30
OFK Metalac
KFK Kula
3
1
01.05.2016 16:30 3 : 1
01.05
16:30
Mladost Radost
Jedinstvo
5
3
01.05.2016 16:30 5 : 3
01.05
16:30
Sloga
Mladost
1
7
01.05.2016 16:30 1 : 7
01.05
16:30
Ba─Źka
Budu─çnost
2
1
01.05.2016 16:30 2 : 1
01.05
16:30
Obili─ç (Zmajevo)
Vojvodina
0
0
01.05.2016 16:30 0 : 0
01.05
16:30
Hajduk
Iskra
0
7
01.05.2016 16:30 0 : 7
01.05
16:30
Crvenka
Sveti Stefan
1
1
01.05.2016 16:30 1 : 1
01.05
16:30
Posavac
Busije
0
5
01.05.2016 16:30 0 : 5
01.05
16:30
Šumadinac
Studenski Grad
2
1
01.05.2016 16:30 2 : 1
01.05
10:00
Šećeranac Ada
Atakante
1
2
01.05.2016 10:00 1 : 2
01.05
16:00
Napredak (B)
Kurja─Źe
0
5
01.05.2016 16:00 0 : 5
01.05
16:00
Desine
Polet (B)
4
0
01.05.2016 16:00 4 : 0
01.05
16:00
Napredak (P)
┼Żitkovica
0
0
01.05.2016 16:00 0 : 0
01.05
16:00
Jedinstvo (D)
Napredak 1934
3
1
01.05.2016 16:00 3 : 1
01.05
16:00
Borac (K)
Vihor
7
1
01.05.2016 16:00 7 : 1
01.05
16:00
BSK
Zadrugar
1
0
01.05.2016 16:00
BSK
1 : 0
01.05
16:00
Mladost
Dragoš
1
0
01.05.2016 16:00 1 : 0
01.05
16:00
Omladinac (S)
Radni─Źki
2
1
01.05.2016 16:00 2 : 1
01.05
16:00
Rudar
Rade Milošević
4
2
01.05.2016 16:00 4 : 2
01.05
11:00
Kara─Ĺor─Ĺe Vu─Źi─ç
Meteor
3
0
01.05.2016 11:00 3 : 0
01.05
16:00
Kusovac
Mladost Crni Kao
1
1
01.05.2016 16:00 1 : 1
01.05
16:00
Bare
Kotlenik
4
0
01.05.2016 16:00 4 : 0
01.05
16:00
Lokomotiva
Marjan
3
0
01.05.2016 16:00 3 : 0
01.05
16:00
Crvena zvezda
Mladost MG
2
5
01.05.2016 16:00 2 : 5
01.05
16:00
BSK
Grivac
1
1
01.05.2016 16:00
BSK
1 : 1
01.05
16:00
Sloga
Mladost (R)
2
1
01.05.2016 16:00 2 : 1
01.05
16:00
Kopljari
Jasenica
5
1
01.05.2016 16:00 5 : 1
01.05
16:00
Budu─çnost
Mladi rudar
2
3
01.05.2016 16:00 2 : 3
01.05
16:00
Sloga
Proleter
0
2
01.05.2016 16:00 0 : 2
01.05
16:00
Partizan
Šumadinac (S)
4
2
01.05.2016 16:00 4 : 2
01.05
11:00
B 2000
Misa─Źa
7
0
01.05.2016 11:00 7 : 0
01.05
11:00
┼Żabare
Šumadinac (N)
4
5
01.05.2016 11:00 4 : 5
01.05
16:00
Ranilovi─ç
Šamot
2
0
01.05.2016 16:00 2 : 0
01.05
17:00
Vlašić
Mladost 2013
5
3
01.05.2016 17:00 5 : 3
01.05
17:00
Trešnjevka
Vojvoda Stepa Step.
2
3
01.05.2016 17:00 2 : 3
01.05
17:00
Sloga
Radni─Źki
3
0
01.05.2016 17:00 3 : 0
01.05
17:00
Cer
Stolice
8
2
01.05.2016 17:00
Cer
8 : 2
01.05
17:00
Jedinstvo
Borac
1
2
01.05.2016 17:00 1 : 2
01.05
17:00
Sloga (S)
Gu─Źevo
1
0
01.05.2016 17:00 1 : 0
01.05
11:00
Studenac
─îoban─Źe
3
2
01.05.2016 11:00 3 : 2
01.05
11:00
Crn─Źa
Milan Orli─ç
1
2
01.05.2016 11:00 1 : 2
01.05
17:00
Mladost (DB)
Vidojevica
2
1
01.05.2016 17:00 2 : 1
01.05
17:00
Sloga (LŠ)
Krasava
7
1
01.05.2016 17:00 7 : 1
01.05
17:00
Cerova
Velika Reka
4
0
01.05.2016 17:00 4 : 0
01.05
17:00
Borac
Sloga
1
0
01.05.2016 17:00 1 : 0
01.05
17:00
Omladinac 2013
Budu─çnost (PD)
5
0
01.05.2016 17:00 5 : 0
01.05
17:00
Cer
Budu─çnost (Z)
3
1
01.05.2016 17:00
Cer
3 : 1
01.05
17:00
Mladi Borac
Majur
3
2
01.05.2016 17:00 3 : 2
01.05
17:00
Drina
Mladost (MM)
1
0
01.05.2016 17:00 1 : 0
01.05
17:00
Duško
Proleter
4
0
01.05.2016 17:00 4 : 0
01.05
17:00
Partizan
Gorki
4
3
01.05.2016 17:00 4 : 3
01.05
11:00
Jadar 2013
Rajac
3
2
01.05.2016 11:00 3 : 2
01.05
16:30
Kolubara 2
Borac
4
3
01.05.2016 16:30 4 : 3
01.05
16:30
Popadi─ç
Iskra
2
4
01.05.2016 16:30 2 : 4
01.05
16:30
Mladost
Gradac
7
0
01.05.2016 16:30 7 : 0
01.05
16:30
Ribnikar
Komanice
3
0
01.05.2016 16:30 3 : 0
01.05
16:30
Liplje
Milenko Pavlovi─ç
3
0
01.05.2016 16:30 3 : 0
01.05
16:30
Dimitrije Tucovi─ç
OFK Stublenica
3
0
01.05.2016 16:30 3 : 0
01.05
16:30
Gunjevac
Polet (DL)
6
0
01.05.2016 16:30 6 : 0
01.05
16:30
Proleter
Rubribreza
0
2
01.05.2016 16:30 0 : 2
01.05
16:30
Botunje
OFK Bagremar
0
4
01.05.2016 16:30 0 : 4
01.05
16:30
Hajduk
Kutlovo
2
3
01.05.2016 16:30 2 : 3
01.05
16:30
Košutnjak
Azbest
4
2
01.05.2016 16:30 4 : 2
01.05
16:30
21. oktobar
OFK ┼Że┼żelj
0
3
01.05.2016 16:30 0 : 3
01.05
16:30
Zastava
Šumadija 1934
0
4
01.05.2016 16:30 0 : 4
01.05
16:30
Divostin
Seljak
5
3
01.05.2016 16:30 5 : 3
01.05
17:00
Mladost
Proleter
3
3
01.05.2016 17:00 3 : 3
01.05
17:00
Borac
Zvezda
4
2
01.05.2016 17:00 4 : 2
01.05
17:00
Morava
Napredak
2
0
01.05.2016 17:00 2 : 0
01.05
17:00
Budu─çnost
Lazac
3
2
01.05.2016 17:00 3 : 2
01.05
17:00
Jedinstvo
Magnohrom
2
1
01.05.2016 17:00 2 : 1
01.05
17:00
Šumadija
Vrnjci
4
1
01.05.2016 17:00 4 : 1
01.05
07:00
Takovski Ustanak
Omladinac
3
6
01.05.2016 07:00 3 : 6
01.05
16:00
Šilopaj
Jablanica
0
3
01.05.2016 16:00 0 : 3
01.05
17:00
Vrelo
Jelica
2
4
01.05.2016 17:00 2 : 4
01.05
17:00
Sloga
Prilike
1
2
01.05.2016 17:00 1 : 2
01.05
16:30
OFK Mladost
Podunavac
3
0
01.05.2016 16:30 3 : 0
01.05
16:30
Partizan
Hajduk
1
4
01.05.2016 16:30 1 : 4
01.05
10:00
Sloga
Padina
0
3
01.05.2016 10:00 0 : 3
01.05
16:30
Borac
Rad
3
0
01.05.2016 16:30 3 : 0
Rad
01.05
11:00
Rakova
Gavrilo Princip
2
3
01.05.2016 11:00 2 : 3
01.05
16:00
─îa─Źak 94
Zadrugar
0
4
01.05.2016 16:00 0 : 4
01.05
16:00
Malba
Vujan
1
1
01.05.2016 16:00 1 : 1
01.05
16:00
Rudar
Lugovi
7
1
01.05.2016 16:00 7 : 1
01.05
16:00
Budu─çnost
Strelac
4
0
01.05.2016 16:00 4 : 0
01.05
16:00
Kej
BIP
01.05.2016 16:00
Kej
:
BIP
01.05
16:00
Preme─ça
Jedinstvo
1
3
01.05.2016 16:00 1 : 3
01.05
16:00
Mladost
Morava
2
1
01.05.2016 16:00 2 : 1
01.05
17:00
Ljubini─ç
Posavina
3
4
01.05.2016 17:00 3 : 4
01.05
17:00
Trstenica
Duboko
4
2
01.05.2016 17:00 4 : 2
01.05
17:00
Rvati
Partizan-Dra┼żevac
1
2
01.05.2016 17:00 1 : 2
01.05
17:00
Zvezda-Konatice
Belo Polje
1
3
01.05.2016 17:00 1 : 3
01.05
17:00
Borac
Jedinstvo
0
0
01.05.2016 17:00 0 : 0
01.05
17:00
Vuki─çevica
OFK Urovci
0
3
01.05.2016 17:00 0 : 3
01.05
16:30
Guncate
Beljina
2
2
01.05.2016 16:30 2 : 2
01.05
16:30
Rušanj
Lisovi─ç
6
5
01.05.2016 16:30 6 : 5
01.05
17:00
Sloboda
BSK
5
0
01.05.2016 17:00 5 : 0
BSK
01.05
17:00
Sloga
Šumadija
3
0
01.05.2016 17:00 3 : 0
01.05
17:00
Borac
OFK Radni─Źki
1
1
01.05.2016 17:00 1 : 1
01.05
12:00
Mladost (G)
Sibnica
3
0
01.05.2016 12:00 3 : 0
01.05
16:30
Vis
Vojvoda
1
1
01.05.2016 16:30
Vis
1 : 1
01.05
14:00
Rudar 2012
Popovi─ç
0
1
01.05.2016 14:00 0 : 1
01.05
16:00
Ivan─Źa
Sloga
3
0
01.05.2016 16:00 3 : 0
01.05
16:30
Napredak
Omladinac
5
1
01.05.2016 16:30 5 : 1
01.05
16:30
Šepšin
OFK Student
8
2
01.05.2016 16:30 8 : 2
01.05
10:00
Šumadija 1962
Vlaška 1950
3
0
01.05.2016 10:00 3 : 0
01.05
16:30
Markovac
Borac
3
0
01.05.2016 16:30 3 : 0
01.05
17:00
Hajduk
Šantarovac
3
2
01.05.2016 17:00 3 : 2
01.05
17:00
Belica
Trnava
2
2
01.05.2016 17:00 2 : 2
01.05
17:00
Partizan
Crnovršanin
4
1
01.05.2016 17:00 4 : 1
01.05
17:00
Sloboda
Morava
0
3
01.05.2016 17:00 0 : 3
01.05
17:00
OFK Borac
Bresje
1
3
01.05.2016 17:00 1 : 3
01.05
16:30
Rudar
Gornje Krajince
3
0
01.05.2016 16:30 3 : 0
01.05
16:30
Atletiko
Pomoravlje
3
0
01.05.2016 16:30 3 : 0
01.05
10:00
Mladost
Jašunja
5
2
01.05.2016 10:00 5 : 2
01.05
16:30
ZŠF Petlić
Tisa 1933
2
0
01.05.2016 16:30 2 : 0
01.05
16:00
Vojvodina
Jedinstvo
1
1
01.05.2016 16:00 1 : 1
01.05
16:00
Sloga
Jedinstvo (R)
1
1
01.05.2016 16:00 1 : 1
01.05
16:00
Grani─Źar
Mladost (P)
3
1
01.05.2016 16:00 3 : 1
01.05
16:00
Fruška Gora
Polet
6
1
01.05.2016 16:00 6 : 1
01.05
16:00
Sremac
Planinac
6
0
01.05.2016 16:00 6 : 0
01.05
16:00
Car Uroš
Mladost (B)
3
3
01.05.2016 16:00 3 : 3
01.05
16:00
27. Oktobar
Fruškogorac
2
4
01.05.2016 16:00 2 : 4
01.05
16:30
Dunav
Pobeda
2
0
01.05.2016 16:30 2 : 0
01.05
16:30
Zemljoradnik
Sloga (Dr)
5
2
01.05.2016 16:30 5 : 2
01.05
16:30
Soko
Radnik
1
3
01.05.2016 16:30 1 : 3
01.05
16:30
Omladinac
BSK
6
2
01.05.2016 16:30 6 : 2
BSK
01.05
10:00
Beli Orlovi
Partizan
1
1
01.05.2016 10:00 1 : 1
01.05
10:00
Be─Źevica
Mladi Radnik
3
0
01.05.2016 10:00 3 : 0
01.05
10:00
Jarmenovci
Maskar
1
3
01.05.2016 10:00 1 : 3
01.05
10:00
Mladost (R)
Mladost (J)
1
3
01.05.2016 10:00 1 : 3
01.05
10:00
Kr─çevac 04
Radoje Domanovi─ç
0
3
01.05.2016 10:00 0 : 3
01.05
Tule┼ż
Ven─Źani
2
1
01.05.2016 2 : 1
01.05
11:00
Miloš Pocerac 2013
Mladost
6
1
01.05.2016 11:00 6 : 1
01.05
11:00
Jedinstvo
Korman
0
4
01.05.2016 11:00 0 : 4
01.05
11:00
Galeb
Zabla─çe
1
1
01.05.2016 11:00 1 : 1
01.05
11:00
Sava
┼Żabar
2
0
01.05.2016 11:00 2 : 0
01.05
11:00
Verko
Sloga Trgošped
5
3
01.05.2016 11:00 5 : 3
01.05
17:00
Polet
Jedinstvo 2014
2
3
01.05.2016 17:00 2 : 3
01.05
17:00
Provo 2015
Sloga (R)
7
0
01.05.2016 17:00 7 : 0
01.05
17:00
Hajduk
Mladost (B)
2
3
01.05.2016 17:00 2 : 3
01.05
17:00
Krnule 09
Torpedo
0
3
01.05.2016 17:00 0 : 3
01.05
17:00
Skupljen 2013
Sloga 1949
1
3
01.05.2016 17:00 1 : 3
01.05
11:00
Dragojevac
Petrovac 74
1
3
01.05.2016 11:00 1 : 3
01.05
11:00
Volujac
Pocerina
1
1
01.05.2016 11:00 1 : 1
01.05
11:00
Mladost (S)
Boji─ç
2
1
01.05.2016 11:00 2 : 1
01.05
17:00
Mladost (B)
Luk
0
1
01.05.2016 17:00 0 : 1
Luk
01.05
11:00
Tolisavac - VT
DB Junajted
2
0
01.05.2016 11:00 2 : 0
01.05
16:30
Bratstvo
7. Juli
1
2
01.05.2016 16:30 1 : 2
01.05
11:00
Mladost
Bair
2
0
01.05.2016 11:00 2 : 0
01.05
11:00
Šumice
Omladinac
4
3
01.05.2016 11:00 4 : 3
01.05
11:00
Radnik
Napredak (MB)
0
1
01.05.2016 11:00 0 : 1
01.05
16:00
Mladi radnik
Mali korak
1
2
01.05.2016 16:00 1 : 2
01.05
16:00
Lukavac
Beloševac
1
1
01.05.2016 16:00 1 : 1
01.05
16:00
Zadrugar
Rakac Stave
3
2
01.05.2016 16:00 3 : 2
01.05
16:00
Paune
OFK Br─Ĺanac
0
1
01.05.2016 16:00 0 : 1
01.05
16:00
OFK Povlen
┼Żabari
2
2
01.05.2016 16:00 2 : 2
01.05
16:00
Kotešica
Buja─Źi─ç
4
0
01.05.2016 16:00 4 : 0
01.05
16:30
Mladost
Paštrić
6
1
01.05.2016 16:30 6 : 1
01.05
16:30
Toli─ç
Orao
2
2
01.05.2016 16:30 2 : 2
01.05
16:30
Gornji Mušić
Gornji Lajkovac
6
1
01.05.2016 16:30 6 : 1
01.05
16:30
Vojvode
Toplica
5
0
01.05.2016 16:30 5 : 0
01.05
16:30
Stari drugari
Babaji─ç
7
1
01.05.2016 16:30 7 : 1
01.05
Ratkovac
Nepri─Źava
3
3
01.05.2016 3 : 3
01.05
Mladost
Strmovo 1968
3
0
01.05.2016 3 : 0
01.05
Dokmir
Kaleni─ç
4
2
01.05.2016 4 : 2
01.05
14:00
Šarbane
─îu─Źuge
0
0
01.05.2016 14:00 0 : 0
01.05
11:00
OFK Paljuvi
Sloga
10
1
01.05.2016 11:00 10 : 1
01.05
Pambukovica
Murgaš 2012
3
1
01.05.2016 3 : 1
01.05
Jedinstvo
Sloga
5
0
01.05.2016 5 : 0
01.05
11:00
Brgule
Vrelo Sport
0
2
01.05.2016 11:00 0 : 2
01.05
11:00
Vrelo
Kolubara
5
2
01.05.2016 11:00 5 : 2
01.05
14:00
OFK Takovo
Omladinac
0
3
01.05.2016 14:00 0 : 3
01.05
Vukona
Strelac 001
1
0
01.05.2016 1 : 0
01.05
16:30
Borac
Mladost Teferi─Ź
6
0
01.05.2016 16:30 6 : 0
01.05
16:30
Dobra─Źa
Bukorovac
2
1
01.05.2016 16:30 2 : 1
01.05
17:00
Jedinstvo
Jovo Kursula
3
0
01.05.2016 17:00 3 : 0
01.05
17:00
Mladost 1981
Zgoda─Źica
7
5
01.05.2016 17:00 7 : 5
01.05
17:00
Morava
Lasta
0
2
01.05.2016 17:00 0 : 2
01.05
14:00
BSK 2014
Studen Vitez
2
2
01.05.2016 14:00 2 : 2
01.05
17:00
Mineral 2015
Progorelica
3
2
01.05.2016 17:00 3 : 2
01.05
17:00
Omladinac
┼Żi─Źa
3
1
01.05.2016 17:00 3 : 1
01.05
16:00
Jedinstvo
Pomoravlje
2
3
01.05.2016 16:00 2 : 3
01.05
16:00
Proleter
BSK
3
3
01.05.2016 16:00 3 : 3
BSK
01.05
16:30
Pek
Ram
4
2
01.05.2016 16:30
Pek
4 : 2
Ram
01.05
11:00
Jablanica
Vitanovac 08
3
7
01.05.2016 11:00 3 : 7
01.05
11:00
Mladost VPD
Grkljane
6
2
01.05.2016 11:00 6 : 2
01.05
11:00
Pasjak 2013
Pade┼ż
1
5
01.05.2016 11:00 1 : 5
01.05
11:00
Srnje
Vratare
3
0
01.05.2016 11:00 3 : 0
01.05
16:30
Pepeljevac 1947
Dedina
0
3
01.05.2016 16:30