XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
411 utakmica za dan Subota, 28 April 2018


Fudbal

28.04
16:00
Šumadija 1903
Loznica
2
0
28.04.2018 16:00 2 : 0
28.04
16:00
Sloga (P)
Jedinstvo Putevi
2
0
28.04.2018 16:00 2 : 0
28.04
16:00
Budućnost Krušik 2014
Zlatibor
0
2
28.04.2018 16:00 0 : 2
28.04
16:00
Mokra Gora
┼Żelezni─Źar
0
0
28.04.2018 16:00 0 : 0
28.04
16:00
Mladi radnik 1926
Polet
1
3
28.04.2018 16:00 1 : 3
28.04
16:00
FAP
Kara─Ĺor─Ĺe
4
1
28.04.2018 16:00
FAP
4 : 1
28.04
16:30
Ozren
Rtanj
1
1
28.04.2018 16:30 1 : 1
28.04
16:30
Jedinstvo (P)
OFK Sin─Ĺeli─ç
1
1
28.04.2018 16:30 1 : 1
28.04
16:30
Timok
Car Konstantin
1
2
28.04.2018 16:30 1 : 2
28.04
16:30
Dunav
Pukovac
2
1
28.04.2018 16:30 2 : 1
28.04
16:30
Radni─Źki (S)
Jedinstvo (B)
0
0
28.04.2018 16:30 0 : 0
28.04
16:30
Bratstvo 1946
Od┼żaci
3
1
28.04.2018 16:30 3 : 1
28.04
16:30
Cement
Be─Źej 1918
1
0
28.04.2018 16:30 1 : 0
28.04
16:30
Omladinac (NB)
Dinamo 1945
1
2
28.04.2018 16:30 1 : 2
28.04
16:30
Radni─Źki (ZR)
Crvena zvezda (NS)
3
1
28.04.2018 16:30 3 : 1
28.04
16:30
Ba─Źka 1901
Mladost (BJ)
1
2
28.04.2018 16:30 1 : 2
28.04
16:30
Radni─Źki (SM)
Borac (S)
4
2
28.04.2018 16:30 4 : 2
28.04
16:30
Sopot
Lokomotiva
0
2
28.04.2018 16:30 0 : 2
28.04
16:30
Kolubara
Prva Iskra
3
1
28.04.2018 16:30 3 : 1
28.04
11:00
GSP Polet Dor─çol
BASK
0
1
28.04.2018 11:00 0 : 1
28.04
16:30
OFK Beograd
BSK Bor─Źa
2
3
28.04.2018 16:30 2 : 3
28.04
16:30
Radni─Źki (O)
┼Żarkovo
1
2
28.04.2018 16:30 1 : 2
28.04
16:30
IMT
Stepojevac Vaga
7
0
28.04.2018 16:30
IMT
7 : 0
28.04
16:30
Radni─Źki (NB)
BSK Batajnica
1
0
28.04.2018 16:30 1 : 0
28.04
16:00
Ov─Źar
Takovo
0
3
28.04.2018 16:00 0 : 3
28.04
16:00
Go─Ź
Bane
1
0
28.04.2018 16:00 1 : 0
28.04
16:00
Rudar 2001
Mladi radnik (R)
1
0
28.04.2018 16:00 1 : 0
28.04
16:00
VGSK
Mladi borac
1
1
28.04.2018 16:00 1 : 1
28.04
16:00
Radni─Źki Gorenje
Radjevac
0
0
28.04.2018 16:00 0 : 0
28.04
16:00
Spartak
Budu─çnost
3
5
28.04.2018 16:00 3 : 5
28.04
16:00
Ribnica
Sloga (S)
0
0
28.04.2018 16:00 0 : 0
28.04
16:00
Sevojno
Drina
1
5
28.04.2018 16:00 1 : 5
28.04
16:30
Sloga (L)
Nebeski Andjeli
3
0
28.04.2018 16:30 3 : 0
28.04
16:30
Vranjska Banja
Pusta Reka
0
4
28.04.2018 16:30 0 : 4
28.04
16:30
Morava (VH)
P─Źinja
3
2
28.04.2018 16:30 3 : 2
28.04
16:30
BSK
Naša krila
4
2
28.04.2018 16:30
BSK
4 : 2
28.04
16:30
Brodoremont
Šarbanovac
1
0
28.04.2018 16:30 1 : 0
28.04
16:30
Morava 1918
Sloga (─ć)
6
1
28.04.2018 16:30 6 : 1
28.04
16:30
Sloga (D)
┼Żupa
1
0
28.04.2018 16:30 1 : 0
28.04
16:30
OFK Vršac
Begej
3
2
28.04.2018 16:30 3 : 2
28.04
16:30
Proleter
Mladost (O)
3
2
28.04.2018 16:30 3 : 2
28.04
16:30
Sloga
Radni─Źki (S)
2
3
28.04.2018 16:30 2 : 3
28.04
16:00
Sloga (T)
Jedinstvo (SP)
1
1
28.04.2018 16:00 1 : 1
28.04
16:00
Sremac
Hajduk (B)
1
4
28.04.2018 16:00 1 : 4
28.04
16:00
Sloga (E)
OFK Slavija
5
1
28.04.2018 16:00 5 : 1
28.04
16:30
Mladost Apa
Polet (K)
2
0
28.04.2018 16:30 2 : 0
28.04
16:30
Srbobran
Radni─Źki (S)
5
0
28.04.2018 16:30 5 : 0
28.04
16:30
Sloga (─î)
Tisa
1
2
28.04.2018 16:30 1 : 2
28.04
13:00
Rakovica
Milutinac
1
1
28.04.2018 13:00 1 : 1
28.04
11:00
Torlak
Brodarac
0
3
28.04.2018 11:00 0 : 3
28.04
16:30
Balkan
Leštane
0
0
28.04.2018 16:30 0 : 0
28.04
16:30
Mladost (L)
Vojvodina (NM)
4
0
28.04.2018 16:30 4 : 0
28.04
16:30
Naftagas (E)
Lehel
1
2
28.04.2018 16:30 1 : 2
28.04
17:00
OFK Tekstilac
Rembas
0
6
28.04.2018 17:00 0 : 6
28.04
16:30
Dunav
Strela
1
0
28.04.2018 16:30 1 : 0
28.04
16:30
Partizan (U)
Dolina
6
4
28.04.2018 16:30 6 : 4
28.04
16:30
BAK
Jedinstvo Stevi─ç
2
1
28.04.2018 16:30
BAK
2 : 1
28.04
16:30
1. Maj Ruma
Hrtkovci
3
0
28.04.2018 16:30 3 : 0
28.04
16:30
Rudar
Partizan
4
0
28.04.2018 16:30 4 : 0
28.04
16:30
Vojvodina
Budu─çnost (M)
0
2
28.04.2018 16:30 0 : 2
28.04
17:00
Panonija IM Topola
Sutjeska
1
3
28.04.2018 17:00 1 : 3
28.04
17:00
Obili─ç
Proleter (NJ)
4
1
28.04.2018 17:00 4 : 1
28.04
16:30
Zlot
Rudna Glava
1
0
28.04.2018 16:30 1 : 0
28.04
16:30
Pore─Ź
Polom
1
0
28.04.2018 16:30 1 : 0
28.04
16:30
Krivelj
Branik
3
3
28.04.2018 16:30 3 : 3
28.04
16:30
Brestovac
Radni─Źki
5
1
28.04.2018 16:30 5 : 1
28.04
16:30
Borac (O)
Borac (P)
5
2
28.04.2018 16:30 5 : 2
28.04
16:30
PKB (PS)
Heroj Polet
5
1
28.04.2018 16:30 5 : 1
28.04
16:30
Mladenovac
Dunavac
2
0
28.04.2018 16:30 2 : 0
28.04
17:00
Sindjeli─ç
Ceri─ç
5
2
28.04.2018 17:00 5 : 2
28.04
17:00
Jevremovac
Cer
0
1
28.04.2018 17:00 0 : 1
Cer
28.04
17:00
Radni─Źki ┼áaba─Źki
Jedinstvo (ŠT)
4
0
28.04.2018 17:00 4 : 0
28.04
16:30
Blagotin
Kupci
3
0
28.04.2018 16:30 3 : 0
28.04
16:00
Trgova─Źki
Mlava (ML)
1
1
28.04.2018 16:00 1 : 1
28.04
16:00
Gnjilan
Jedinstvo
0
3
28.04.2018 16:00 0 : 3
28.04
16:00
Mladost
Vladimir Durkovi─ç
0
3
28.04.2018 16:00 0 : 3
28.04
16:00
Zvezda
Senjak
1
4
28.04.2018 16:00 1 : 4
28.04
17:00
Rudar
Real
0
2
28.04.2018 17:00 0 : 2
28.04
16:00
Crnokosa
─îajetina
0
0
28.04.2018 16:00 0 : 0
28.04
14:00
Zlatar
Savinac
2
0
28.04.2018 14:00 2 : 0
28.04
16:00
Radnik
Brezovica
0
1
28.04.2018 16:00 0 : 1
28.04
16:00
Junior Novo Naselje
Pepeljevac
0
1
28.04.2018 16:00 0 : 1
28.04
16:00
Banjani
Tulari
6
1
28.04.2018 16:00 6 : 1
28.04
16:30
Naisus 1977
Zemljoradnik
5
3
28.04.2018 16:30 5 : 3
28.04
16:30
Vulkan 1963
─îegar 2013
5
2
28.04.2018 16:30 5 : 2
28.04
17:00
OFK Futog
Mladost
0
2
28.04.2018 17:00 0 : 2
28.04
17:00
Omladinac
OFK Sirig
0
2
28.04.2018 17:00 0 : 2
28.04
17:00
Fruškogorski partizan
Sofeks
1
0
28.04.2018 17:00 1 : 0
28.04
20:00
Trebi─Ź
OFK Rtanj
1
1
28.04.2018 20:00 1 : 1
28.04
17:30
Mid┼żor
Sloga
4
0
28.04.2018 17:30 4 : 0
28.04
16:30
Kaćuša
Spartak
0
3
28.04.2018 16:30 0 : 3
28.04
16:00
Mladost (S)
OFK Rota
3
0
28.04.2018 16:00 3 : 0
28.04
17:00
Grdica
Mineral 2015
3
1
28.04.2018 17:00 3 : 1
28.04
17:00
Mlada krila
Partizan
3
3
28.04.2018 17:00 3 : 3
28.04
17:00
Rudar (SR)
Rudar (St)
2
1
28.04.2018 17:00 2 : 1
28.04
17:00
Zenit
Sin─Ĺeli─ç 1934
0
4
28.04.2018 17:00 0 : 4
28.04
16:30
Sveti Stefan
011
0
4
28.04.2018 16:30 0 : 4
011
28.04
16:30
Zaklopa─Źa
Um─Źari
5
0
28.04.2018 16:30 5 : 0
28.04
17:00
OFK Šabac
Cer
0
1
28.04.2018 17:00 0 : 1
Cer
28.04
17:00
Dušan Silni
Dobrava
8
2
28.04.2018 17:00 8 : 2
28.04
16:30
ŠFU Derbi 2016
Šumadija
0
3
28.04.2018 16:30 0 : 3
28.04
16:30
Varvarin
Velika Drenova
5
0
28.04.2018 16:30 5 : 0
28.04
16:30
Gradina
Rubin (Z)
12
1
28.04.2018 16:30 12 : 1
28.04
16:30
OFK Bagremar
Vinogradi DB
5
4
28.04.2018 16:30 5 : 4
28.04
16:30
Polet (V)
OFK Rutevac 1908
2
0
28.04.2018 16:30 2 : 0
28.04
16:30
Škriljac
Jastrebac
2
1
28.04.2018 16:30 2 : 1
28.04
16:30
Rastina 1918
Jedinstvo
2
1
28.04.2018 16:30 2 : 1
28.04
16:00
Kralj Petar I
Brezovac
1
0
28.04.2018 16:00 1 : 0
28.04
16:00
Rade Milošević
Manastirica
2
1
28.04.2018 16:00 2 : 1
28.04
16:30
OFK Slatina
Stojnik
1
3
28.04.2018 16:30 1 : 3
28.04
16:30
┼Żelezni─Źar
Dinamo
4
0
28.04.2018 16:30 4 : 0
28.04
17:00
Hajduk
AFK
2
2
28.04.2018 17:00 2 : 2
AFK
28.04
16:30
Sloboda
Jedinstvo
1
2
28.04.2018 16:30 1 : 2
28.04
16:00
Rongo Siti
Jerma
1
4
28.04.2018 16:00 1 : 4
28.04
16:00
Napredak
Pobeda
1
0
28.04.2018 16:00 1 : 0
28.04
16:00
Temac
Sloga
0
1
28.04.2018 16:00 0 : 1
28.04
16:00
Omladinac (V)
Partizan (BB)
2
1
28.04.2018 16:00 2 : 1
28.04
16:30
Kladušnica
Dunavac
9
1
28.04.2018 16:30 9 : 1
28.04
17:00
Rojkovac
Posavina
1
4
28.04.2018 17:00 1 : 4
28.04
17:00
Zvezda
Borac
1
0
28.04.2018 17:00 1 : 0
28.04
17:00
Vreoci
Bistrica
0
0
28.04.2018 17:00 0 : 0
28.04
17:00
Mladost (─î)
Polet
1
4
28.04.2018 17:00 1 : 4
28.04
17:00
Petka
Sloga
2
2
28.04.2018 17:00 2 : 2
28.04
16:30
┼Żelezni─Źar
Udarnik
8
2
28.04.2018 16:30 8 : 2
28.04
16:00
Mladost 1948
Plana
0
9
28.04.2018 16:00 0 : 9
28.04
16:00
Jedinstvo
Jasenica
1
0
28.04.2018 16:00 1 : 0
28.04
16:30
Mladost
Gol
3
0
28.04.2018 16:30 3 : 0
Gol
28.04
16:30
Bukovik
Hajduk
0
0
28.04.2018 16:30 0 : 0
28.04
16:30
OFK Sikole
Urovica
1
4
28.04.2018 16:30 1 : 4
28.04
16:30
Bali─Źevac
Jugovi─çi
2
2
28.04.2018 16:30 2 : 2
28.04
16:30
Lovac
Kastrum
3
0
28.04.2018 16:30 3 : 0
28.04
16:30
Timok 1928
Borac
0
2
28.04.2018 16:30 0 : 2
28.04
16:00
Badljevica
Petrijevac
4
3
28.04.2018 16:00 4 : 3
28.04
Proleter
Partizan
6
0
28.04.2018 6 : 0
28.04
Mladost
Borac
7
0
28.04.2018 7 : 0
28.04
KSK Konak 1926
Sloga
6
0
28.04.2018 6 : 0
28.04
17:00
Mrovska
Belpos
6
1
28.04.2018 17:00 6 : 1
28.04
17:00
Jedinstvo 2014
Mladost (Z)
2
0
28.04.2018 17:00 2 : 0
28.04
17:00
Budu─çnost
ISK Izvor
2
0
28.04.2018 17:00 2 : 0
28.04
16:00
Mladost (DL)
Mladost (K)
0
1
28.04.2018 16:00 0 : 1
28.04
16:00
Sloboda
Navalin
2
1
28.04.2018 16:00 2 : 1
28.04
16:00
Atletiko
Gornje Krajince
3
1
28.04.2018 16:00 3 : 1
28.04
16:00
Nomanica
Badince
2
4
28.04.2018 16:00 2 : 4
28.04
16:00
Todorovce
Veliko Trnjane
2
2
28.04.2018 16:00 2 : 2
28.04
17:00
Bogutova─Źka Banja
Bane 1931
6
2
28.04.2018 17:00 6 : 2
28.04
17:00
Planinac
Viner DSV
1
0
28.04.2018 17:00 1 : 0
28.04
16:00
Dunav
Batovac
1
4
28.04.2018 16:00 1 : 4
28.04
16:30
Sloga
Mladost
1
5
28.04.2018 16:30 1 : 5
28.04
16:30
Solunac
Naša Krajina
1
3
28.04.2018 16:30 1 : 3
28.04
16:30
Grani─Źar
Crvena zvezda
3
0
28.04.2018 16:30 3 : 0
28.04
16:30
Gaj
Banat
3
1
28.04.2018 16:30
Gaj
3 : 1
28.04
16:00
Borac
Budu─çnost MI (DT)
2
1
28.04.2018 16:00 2 : 1
28.04
16:00
Napredak
Udarnik 2015
2
1
28.04.2018 16:00 2 : 1
28.04
16:00
Jedinstvo
Mladost
2
2
28.04.2018 16:00 2 : 2
28.04
16:00
Vukan
Brana Paunovi─ç
3
0
28.04.2018 16:00 3 : 0
28.04
17:00
Pobednik
Vuki─çevica
2
3
28.04.2018 17:00 2 : 3
28.04
17:00
Strmovo
Borac (A)
1
1
28.04.2018 17:00 1 : 1
28.04
16:00
Veliko Laole
Soko
0
1
28.04.2018 16:00 0 : 1
28.04
Kotlenik
Mladi Radnik
2
2
28.04.2018 2 : 2
28.04
Grivac
Sloga
0
3
28.04.2018 0 : 3
28.04
Mladost
Borac 1939
1
4
28.04.2018 1 : 4
28.04
16:00
Borjak 2013
Stevka Bo┼żurevka
2
1
28.04.2018 16:00 2 : 1
28.04
16:00
Mladost
Topoljak
1
2
28.04.2018 16:00 1 : 2
28.04
16:00
Omladinac
Rujišnik
0
1
28.04.2018 16:00 0 : 1
28.04
16:00
Stara Čaršija
Omladinac
3
1
28.04.2018 16:00 3 : 1
28.04
16:00
Kumane
Dunavac 1929
2
0
28.04.2018 16:00 2 : 0
28.04
16:30
Karaš
Hajduk
4
0
28.04.2018 16:30 4 : 0
28.04
16:30
Pobeda
Vitorul
0
0
28.04.2018 16:30 0 : 0
28.04
16:30
Banat (D)
Banat (V)
2
2
28.04.2018 16:30 2 : 2
28.04
Partizan
Culjkovi─ç
2
0
28.04.2018 2 : 0
28.04
Metaloplastika
POFK Letnjikovac
3
2
28.04.2018 3 : 2
28.04
Lipolist
Napredak
3
0
28.04.2018 3 : 0
28.04
OFK Letnjikovac 1983
Zadrugar
0
3
28.04.2018 0 : 3
28.04
Dragovo
Polet
3
4
28.04.2018 3 : 4
28.04
Povratak otpisanih
Leva─Ź 2
3
3
28.04.2018 3 : 3
28.04
Goša
Šumadija
6
1
28.04.2018 6 : 1
28.04
16:00
Budu─çnost
OFK Homolje
1
3
28.04.2018 16:00 1 : 3
28.04
16:00
Pobeda 1953
Borac
1
2
28.04.2018 16:00 1 : 2
28.04
16:00
Feniks
Šumadija
4
1
28.04.2018 16:00 4 : 1
28.04
16:30
Modrica
Globoder
1
1
28.04.2018 16:30 1 : 1
28.04
16:30
Lomnica
Grkljane
0
4
28.04.2018 16:30 0 : 4
28.04
16:30
Zmajevac
Polet (Š)
0
3
28.04.2018 16:30 0 : 3
28.04
17:00
┼Żupski biseri
Ratajac
5
0
28.04.2018 17:00 5 : 0
28.04
17:00
Mladost
Obili─ç
9
2
28.04.2018 17:00 9 : 2
28.04
17:00
Baštovan
Garevina
0
3
28.04.2018 17:00 0 : 3
28.04
17:00
┼Żeljezni─Źar
Zrinjski
2
2
28.04.2018 17:00 2 : 2
28.04
19:00
Sloboda
Vitez
2
0
28.04.2018 19:00 2 : 0
28.04
19:00
Borac
Mladost
4
2
28.04.2018 19:00 4 : 2
28.04
17:00
Tekstilac Kort
Slavija
1
1
28.04.2018 17:00 1 : 1
28.04
17:00
Podrinje
Zvijezda 09
2
4
28.04.2018 17:00 2 : 4
28.04
17:00
Rudar
Drina
1
1
28.04.2018 17:00 1 : 1
28.04
17:00
┼Żeljezni─Źar Sport Team
Sloboda
1
0
28.04.2018 17:00 1 : 0
28.04
17:00
Kozara
Sloga
4
1
28.04.2018 17:00 4 : 1
28.04
17:00
Sutjeska
Napredak
3
1
28.04.2018 17:00 3 : 1
28.04
16:30
Budu─çnost
Grbalj
0
0
28.04.2018 16:30 0 : 0
28.04
16:30
De─Źi─ç
Rudar
1
2
28.04.2018 16:30 1 : 2
28.04
16:30
Iskra
OFK Petrovac
2
3
28.04.2018 16:30 2 : 3
28.04
16:30
Kom
Mladost
0
1
28.04.2018 16:30
Kom
0 : 1
28.04
16:30
Sutjeska
Zeta
1
1
28.04.2018 16:30 1 : 1
28.04
15:00
Berane
─îelik
4
2
28.04.2018 15:00 4 : 2
28.04
15:00
Ibar
Mornar
0
0
28.04.2018 15:00 0 : 0
28.04
15:00
Jezero
Bokelj
0
1
28.04.2018 15:00 0 : 1
28.04
15:00
Lov─çen
Cetinje
1
0
28.04.2018 15:00 1 : 0
28.04
15:00
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Igalo
5
0
28.04.2018 15:00 5 : 0
28.04
15:00
Otrant
Jedinstvo
1
0
28.04.2018 15:00 1 : 0
28.04
16:00
Burnley
Brighton
0
0
28.04.2018 16:00 0 : 0
28.04
16:00
Crystal Palace
Leicester
5
0
28.04.2018 16:00 5 : 0
28.04
16:00
Huddersfield
Everton
0
2
28.04.2018 16:00 0 : 2
28.04
13:30
Liverpool
Stoke
0
0
28.04.2018 13:30 0 : 0
28.04
16:00
Newcastle
WBA
0
1
28.04.2018 16:00 0 : 1
WBA
28.04
16:00
Southampton
Bournemouth
2
1
28.04.2018 16:00 2 : 1
28.04
18:30
Swansea
Chelsea
0
1
28.04.2018 18:30 0 : 1
28.04
20:45
Villarreal
Celta Vigo
4
1
28.04.2018 20:45 4 : 1
28.04
18:30
Real Madrid
Legan├ęs
2
1
28.04.2018 18:30 2 : 1
28.04
16:15
Real Sociedad
Athletic Club
3
1
28.04.2018 16:15 3 : 1
28.04
13:00
Espanyol
Las Palmas
1
1
28.04.2018 13:00 1 : 1
28.04
15:30
Bayern
Eintracht
4
1
28.04.2018 15:30 4 : 1
28.04
15:30
Hertha BSC
Augsburg
2
2
28.04.2018 15:30 2 : 2
28.04
15:30
Freiburg
K├Âln
3
2
28.04.2018 15:30 3 : 2
28.04
15:30
Schalke 04
Borussia M├Ânchengladbach
1
1
28.04.2018 15:30 1 : 1
28.04
18:30
Bayer Leverkusen
Stuttgart
0
1
28.04.2018 18:30 0 : 1
28.04
15:30
Wolfsburg
Hamburger SV
1
3
28.04.2018 15:30 1 : 3
28.04
18:00
Roma
Chievo
4
1
28.04.2018 18:00 4 : 1
28.04
20:45
Internazionale
Juventus
2
3
28.04.2018 20:45 2 : 3
28.04
20:00
Bordeaux
Dijon
3
1
28.04.2018 20:00 3 : 1
28.04
20:00
Lille
Metz
3
1
28.04.2018 20:00 3 : 1
28.04
17:00
Lyon
Nantes
2
0
28.04.2018 17:00 2 : 0
28.04
20:00
Monaco
Amiens SC
0
0
28.04.2018 20:00 0 : 0
28.04
20:00
Strasbourg
Nice
1
1
28.04.2018 20:00 1 : 1
28.04
20:00
Troyes
Caen
3
1
28.04.2018 20:00 3 : 1
28.04
16:30
Radni─Źki 1923
In─Ĺija
1
0
28.04.2018 16:30 1 : 0
28.04
17:30
Novi Pazar
Sloboda
0
0
28.04.2018 17:30 0 : 0
28.04
16:30
Sin─Ĺeli─ç
Temni─ç 1924
2
1
28.04.2018 16:30 2 : 1
28.04
16:30
─îSK Pivara
Proleter
1
3
28.04.2018 16:30 1 : 3
28.04
17:00
Rad
Napredak
2
2
28.04.2018 17:00
Rad
2 : 2
28.04
17:00
Sloga Radni─Źki
Po┼żarevac
2
0
28.04.2018 17:00 2 : 0
28.04
16:00
Polet
Kanji┼ża
0
1
28.04.2018 16:00 0 : 1
28.04
16:00
Radni─Źki 2012
Šumadija 1903
2
0
28.04.2018 16:00 2 : 0
28.04
11:00
Spartak
Napredak
3
1
28.04.2018 11:00 3 : 1
28.04
16:30
Radni─Źki (N)
─îukari─Źki
0
2
28.04.2018 16:30 0 : 2
28.04
11:00
Vojvodina
Partizan
1
2
28.04.2018 11:00 1 : 2
28.04
11:00
Moravac Orion
Radni─Źki (P)
0
3
28.04.2018 11:00 0 : 3
28.04
11:00
Vo┼żdovac
Radni─Źki 1923
4
0
28.04.2018 11:00 4 : 0
28.04
09:00
Internacional
Rad
1
2
28.04.2018 09:00 1 : 2
Rad
28.04
10:00
OFK Ba─Źka
Borac (NS)
17
2
28.04.2018 10:00 17 : 2
28.04
15:00
IM Rakovica
Radni─Źki (O)
2
2
28.04.2018 15:00 2 : 2
28.04
16:00
Smederevo 1924
Šumadija (A)
1
1
28.04.2018 16:00 1 : 1
28.04
16:00
Proleter 1947
Mladi radnik 1926
0
6
28.04.2018 16:00 0 : 6
28.04
16:00
Morava (VP)
Mladi borac
13
0
28.04.2018 16:00 13 : 0
28.04
16:00
Karadjordje
Mladi radnik 1940
5
1
28.04.2018 16:00 5 : 1
28.04
09:00
Omladinac
Srem
5
0
28.04.2018 09:00 5 : 0
28.04
10:00
Trudbenik
Vin─Źa
4
0
28.04.2018 10:00 4 : 0
28.04
16:30
Novi Beograd
Zmaj 1953
3
3
28.04.2018 16:30 3 : 3
28.04
10:00
Avala
Minel
2
3
28.04.2018 10:00 2 : 3
28.04
17:00
Palilulac
Beograd 1929
3
0
28.04.2018 17:00 3 : 0
28.04
14:00
Budu─çnost
GSP Polet
0
7
28.04.2018 14:00 0 : 7
28.04
11:00
Tempo
Jedinstvo Stevi─ç
4
1
28.04.2018 11:00 4 : 1
28.04
11:00
Partizan (G)
Mladost (O)
2
4
28.04.2018 11:00 2 : 4
28.04
13:00
Jedinstvo
Zabre┼żje
3
0
28.04.2018 13:00 3 : 0
28.04
17:00
Hajduk junior
TSC
0
5
28.04.2018 17:00 0 : 5
TSC
28.04
10:00
RFK NS 1921
┼Żelezni─Źar (P)
1
0
28.04.2018 10:00 1 : 0
28.04
09:00
Lokomotiva MK
011 MK
3
1
28.04.2018 09:00 3 : 1
28.04
12:30
Zemun MK
Vo┼żdovac MK
0
2
28.04.2018 12:30 0 : 2
28.04
16:30
Crvena zvezda MML MK
Torlak MK
2
4
28.04.2018 16:30 2 : 4
28.04
11:00
Zuce MK
Borac MK
12
1
28.04.2018 11:00 12 : 1
28.04
09:00
Rad 2 MO
Lokomotiva 2 MO
8
1
28.04.2018 09:00 8 : 1
28.04
13:00
Spartak
Jagodina
2
1
28.04.2018 13:00 2 : 1
28.04
14:30
Radni─Źki (N)
─îukari─Źki
1
2
28.04.2018 14:30 1 : 2
28.04
10:00
Teleoptik
Brodarac
6
3
28.04.2018 10:00 6 : 3
28.04
14:00
Vo┼żdovac
Apolon 4
2
0
28.04.2018 14:00 2 : 0
28.04
11:00
Dinamo
Zemun
1
4
28.04.2018 11:00 1 : 4
28.04
11:00
Borac (NS)
TSC
0
2
28.04.2018 11:00 0 : 2
TSC
28.04
10:30
011
Be┼żanija
1
1
28.04.2018 10:30
011
1 : 1
28.04
10:00
Radni─Źki (O)
Bor─Źa
2
2
28.04.2018 10:00 2 : 2
28.04
11:00
┼Żarkovo
DIF
2
2
28.04.2018 11:00 2 : 2
DIF
28.04
10:00
Mladenovac
OLE
2
0
28.04.2018 10:00 2 : 0
OLE
28.04
16:00
7.juli
Morava
0
5
28.04.2018 16:00 0 : 5
28.04
Proleter
Pobeda
3
2
28.04.2018 3 : 2
28.04
11:00
Rakovica
Prva Iskra
7
2
28.04.2018 11:00 7 : 2
28.04
11:00
Vinogradar
Njerš Ištvan
0
7
28.04.2018 11:00 0 : 7
28.04
10:00
Jošanica
Sport Klub 99
0
2
28.04.2018 10:00 0 : 2
28.04
13:30
Sloga
Rudar
1
3
28.04.2018 13:30 1 : 3
28.04
16:00
Radni─Źki (B)
Polet
4
2
28.04.2018 16:00 4 : 2
28.04
13:00
Rvati
Zabrezje
0
4
28.04.2018 13:00 0 : 4
28.04
10:00
Strelac
Jedinstvo
4
0
28.04.2018 10:00 4 : 0
28.04
10:00
Crvena Zastava
Polet
5
0
28.04.2018 10:00 5 : 0
28.04
Tisa
Potisje
4
1
28.04.2018 4 : 1
28.04
Senta
AFK
4
0
28.04.2018 4 : 0
AFK
28.04
12:00
Be─Źkerek 023
Kikinda 1909
2
1
28.04.2018 12:00 2 : 1
28.04
12:00
Proleter 2006
┼Żelezni─Źar (P)
7
0
28.04.2018 12:00 7 : 0
28.04
12:00
Radni─Źki (┼á)
Index
1
3
28.04.2018 12:00 1 : 3
28.04
10:00
Ba─Źka 1901
Radni─Źki (S)
0
0
28.04.2018 10:00 0 : 0
28.04
19:20
Studenski grad MK
─îukari─Źki MK
0
7
28.04.2018 19:20 0 : 7
28.04
11:00
Rad MK
011 MK
1
1
28.04.2018 11:00 1 : 1
28.04
17:00
Sin─Ĺeli─ç MK
Crvena zvezda MK
0
8
28.04.2018 17:00 0 : 8
28.04
09:30
Nord Star MK
Zemun MK
0
6
28.04.2018 09:30 0 : 6
28.04
09:30
Lola MK
Rad B MK
0
4
28.04.2018 09:30 0 : 4
28.04
11:45
OFK Beograd B MK
Vo┼żdovac B MK
5
5
28.04.2018 11:45 5 : 5
28.04
12:30
Kolubara MK
IMT
3
0
28.04.2018 12:30 3 : 0
IMT
28.04
16:00