XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 21.08.2015 17:30 Mip Majdan - Proleter 2:0
2 30.08.2015 17:00 Dunavac - Proleter 4:0
3 06.09.2015 16:30 Proleter - Pobeda 1:3
4 13.09.2015 16:00 Sloga (Dr) - Proleter 2:2
5 20.09.2015 16:00 Proleter - Zemljoradnik 1:2
6 27.09.2015 15:30 Dunav - Proleter 4:2
8 11.10.2015 14:30 Stig 1955 - Proleter 2:1
9 18.10.2015 14:30 Proleter - Sloga (Du) 4:2
10 25.10.2015 13:30 Metalac - Proleter 1:2
11 01.11.2015 13:30 Proleter - Ljubičevo 1:1
12 08.11.2015 13:30 Sloga (L) - Proleter 3:0
13 15.11.2015 13:00 Proleter - Sopot 1:1
14 20.03.2016 14:30 Proleter - Mip Majdan 0:1
15 27.03.2016 15:00 Proleter - Dunavac 0:0
16 03.04.2016 15:30 Pobeda - Proleter 5:0
17 10.04.2016 15:30 Proleter - Sloga (Dr) 4:2
18 17.04.2016 16:00 Zemljoradnik - Proleter 8:0
19 24.04.2016 16:00 Proleter - Dunav 1:3
21 08.05.2016 16:30 Proleter - Stig 1955 2:2
22 15.05.2016 16:30 Sloga (Du) - Proleter 2:3
23 22.05.2016 17:00 Proleter - Metalac 1:1
24 29.05.2016 17:00 Ljubičevo - Proleter 2:0
25 05.06.2016 17:30 Proleter - Sloga (L) 1:4
26 12.06.2016 17:30 Sopot - Proleter 3:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Međuopštinska liga “Dunav“ Dunavac 24 19 2 3 59
2 Sopot 24 17 4 3 55
3 Dunav 24 16 2 6 50
4 Pobeda 24 16 2 6 50
5 Zemljoradnik 24 15 2 7 47
6 Sloga (L) 24 11 2 11 35
7 Mip Majdan 24 9 5 10 32
8 Metalac 24 9 4 11 31
9 Stig 1955 24 7 4 13 25
10 Ljubičevo 24 4 5 15 17
11 Proleter (-2) 24 4 6 14 16
12 Sloga (Dr) 24 4 3 17 15
13 Sloga (Du) 24 3 3 18 12
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu