XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 14.08.2016 17:30 OFK Osečina - Radnički Gorenje 2:3
2 20.08.2016 17:00 Radnički Gorenje - Sloga (S) 2:1
3 28.08.2016 16:30 Drina - Radnički Gorenje 1:0
4 03.09.2016 16:30 Radnički Gorenje - Spartak 1924 2:0
5 11.09.2016 16:00 OFK Divci - Radnički Gorenje 0:1
6 16.09.2016 16:00 Radnički Gorenje - Sloga 1940 (BB) 2:2
7 24.09.2016 15:30 Sevojno - Radnički Gorenje 1:1
8 02.10.2016 15:30 Zadrugar - Radnički Gorenje 3:2
9 08.10.2016 14:30 Radnički Gorenje - Jedinstvo (Ub) 0:0
10 15.10.2016 14:30 Ribnica - Radnički Gorenje 0:1
11 22.10.2016 13:30 Radnički Gorenje - Radjevac 2:0
12 30.10.2016 13:30 Provo - Radnički Gorenje 3:1
13 05.11.2016 13:30 Radnički Gorenje - Jedinstvo 1945 4:0
14 13.11.2016 13:00 Radnički Stobex - Radnički Gorenje 2:0
15 19.11.2016 13:00 Radnički Gorenje - Polimlje 2:0
16 18.03.2017 14:30 Radnički Gorenje - OFK Osečina 0:0
17 26.03.2017 14:30 Sloga (S) - Radnički Gorenje 1:0
18 01.04.2017 15:30 Radnički Gorenje - Drina 3:1
19 08.04.2017 15:30 Spartak 1924 - Radnički Gorenje 1:1
20 15.04.2017 15:30 Radnički Gorenje - OFK Divci 1:2
21 26.04.2017 16:00 Sloga 1940 (BB) - Radnički Gorenje 0:0
22 22.04.2017 16:00 Radnički Gorenje - Sevojno 2:0
23 28.04.2017 16:00 Radnički Gorenje - Zadrugar 3:1
24 07.05.2017 16:30 Jedinstvo (Ub) - Radnički Gorenje 1:0
25 13.05.2017 16:30 Radnički Gorenje - Ribnica 2:0
26 17.05.2017 16:30 Radjevac - Radnički Gorenje 1:2
27 20.05.2017 17:00 Radnički Gorenje - Provo 1:3
28 27.05.2017 17:00 Jedinstvo 1945 - Radnički Gorenje 0:6
29 04.06.2017 17:30 Radnički Gorenje - Radnički Stobex 4:1
30 10.06.2017 17:30 Polimlje - Radnički Gorenje 0:3
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Zapad Provo 30 24 2 4 74
2 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Zapad Jedinstvo (Ub) 30 22 5 3 71
3 Drina 30 17 5 8 56
4 Radnički Gorenje 30 16 6 8 54
5 Radjevac 30 14 4 12 46
6 Zadrugar 30 13 4 13 43
7 Polimlje 30 12 6 12 42
8 Radnički Stobex 30 12 5 13 41
9 Sloga 1940 (BB) (-1) 30 12 6 12 41
10 Spartak 1924 30 10 7 13 37
11 Sloga (S) 30 10 6 14 36
12 Ribnica 30 10 5 15 35
13 OFK Divci 30 9 6 15 33
14 Sevojno 30 8 8 14 32
15 OFK Osečina 30 3 12 15 21
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Mačvanska okružna liga Jedinstvo 1945 (-1) 30 4 1 25 12
U prvoj ligi Srbije treba ispravka, Bežanija je još prošle nedelje istupila iz lige a na njeno mesto je ušla Kolubara.
fudbalskevesti.com i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 3 korisnika su tipovali utakmicu