XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 14.08.2016 17:30 Drina - Sloga 1940 (BB) 1:1
2 20.08.2016 17:00 Sevojno - Drina 2:1
3 28.08.2016 16:30 Drina - Radnički Gorenje 1:0
4 04.09.2016 16:30 Jedinstvo (Ub) - Drina 1:1
5 11.09.2016 16:00 Drina - Ribnica 3:2
6 18.09.2016 16:00 Radjevac - Drina 2:0
7 25.09.2016 15:30 Drina - Provo 2:1
8 02.10.2016 15:30 Jedinstvo 1945 - Drina 0:1
9 09.10.2016 14:30 Drina - Radnički Stobex 0:0
10 16.10.2016 14:30 Polimlje - Drina 2:0
11 23.10.2016 13:30 Drina - OFK Osečina 1:0
12 30.10.2016 13:30 Sloga (S) - Drina 0:4
13 06.11.2016 13:30 Drina - Zadrugar 4:3
14 13.11.2016 13:00 Drina - Spartak 1924 2:1
15 20.11.2016 13:00 OFK Divci - Drina 0:1
16 18.03.2017 14:30 Sloga 1940 (BB) - Drina 0:1
17 26.03.2017 14:30 Drina - Sevojno 3:0
18 01.04.2017 15:30 Radnički Gorenje - Drina 3:1
19 09.04.2017 15:30 Drina - Jedinstvo (Ub) 0:1
20 15.04.2017 15:30 Ribnica - Drina 1:1
21 19.04.2017 16:00 Drina - Radjevac 2:1
22 23.04.2017 16:00 Provo - Drina 1:0
23 30.04.2017 16:00 Drina - Jedinstvo 1945 5:0
24 07.05.2017 16:30 Radnički Stobex - Drina 0:2
25 13.05.2017 16:30 Drina - Polimlje 3:1
26 17.05.2017 16:30 OFK Osečina - Drina 2:2
27 24.05.2017 17:00 Drina - Sloga (S) 2:1
28 27.05.2017 17:00 Zadrugar - Drina 1:0
29 04.06.2017 17:30 Spartak 1924 - Drina 2:1
30 10.06.2017 17:30 Drina - OFK Divci 2:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Zapad Provo 30 24 2 4 74
2 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Zapad Jedinstvo (Ub) 30 22 5 3 71
3 Drina 30 17 5 8 56
4 Radnički Gorenje 30 16 6 8 54
5 Radjevac 30 14 4 12 46
6 Zadrugar 30 13 4 13 43
7 Polimlje 30 12 6 12 42
8 Radnički Stobex 30 12 5 13 41
9 Sloga 1940 (BB) (-1) 30 12 6 12 41
10 Spartak 1924 30 10 7 13 37
11 Sloga (S) 30 10 6 14 36
12 Ribnica 30 10 5 15 35
13 OFK Divci 30 9 6 15 33
14 Sevojno 30 8 8 14 32
15 OFK Osečina 30 3 12 15 21
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Mačvanska okružna liga Jedinstvo 1945 (-1) 30 4 1 25 12
U Fudbalskom savezu Beograda održan je žreb parova četvrtfinala Kupa FS Srbije na teritoriji FS Beograda. Utakmice će se igrati u sredu 27. novembra 2019. godine od 13:00 časova, a sastaće se: FK "Milutinac" - OFK "Beograd" FK "Teleoptik" - FK "GSP Polet Dorćol" FK "Sremčica" - FK "I M T" i FK "Prva iskra" (Barič) - FK "Radnički" (Novi Beograd). Pobednici ovih utakmica plasiraće se u polufinale Kupa FS Beograda.
Mojsa91 i još 5 korisnika su tipovali utakmicu