XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 14.08.2016 17:30 Provo - Zadrugar 3:0
2 21.08.2016 17:00 Zadrugar - OFK Divci 1:2
3 27.08.2016 16:30 Jedinstvo 1945 - Zadrugar 1:0
4 04.09.2016 16:30 Zadrugar - Sloga 1940 (BB) 1:0
5 11.09.2016 16:00 Radnički Stobex - Zadrugar 2:0
6 18.09.2016 16:00 Zadrugar - Sevojno 3:1
7 25.09.2016 15:30 Polimlje - Zadrugar 2:1
8 02.10.2016 15:30 Zadrugar - Radnički Gorenje 3:2
9 09.10.2016 14:30 OFK Osečina - Zadrugar 2:2
10 16.10.2016 14:30 Zadrugar - Jedinstvo (Ub) 1:0
11 23.10.2016 13:30 Sloga (S) - Zadrugar 0:0
12 30.10.2016 13:30 Zadrugar - Ribnica 2:1
13 06.11.2016 13:30 Drina - Zadrugar 4:3
14 13.11.2016 13:00 Zadrugar - Radjevac 3:5
15 19.11.2016 13:00 Spartak 1924 - Zadrugar 1:1
16 18.03.2017 14:30 Zadrugar - Provo 1:3
17 26.03.2017 14:30 OFK Divci - Zadrugar 1:2
18 01.04.2017 15:30 Zadrugar - Jedinstvo 1945 2:0
19 08.04.2017 15:30 Sloga 1940 (BB) - Zadrugar 0:0
20 15.04.2017 15:30 Zadrugar - Radnički Stobex 2:0
21 19.04.2017 16:00 Sevojno - Zadrugar 3:1
22 22.04.2017 16:00 Zadrugar - Polimlje 3:1
23 28.04.2017 16:00 Radnički Gorenje - Zadrugar 3:1
24 06.05.2017 16:30 Zadrugar - OFK Osečina 2:0
25 14.05.2017 16:30 Jedinstvo (Ub) - Zadrugar 2:1
26 16.05.2017 16:30 Zadrugar - Sloga (S) 2:0
27 20.05.2017 17:00 Ribnica - Zadrugar 1:0
28 27.05.2017 17:00 Zadrugar - Drina 1:0
29 04.06.2017 17:30 Radjevac - Zadrugar 1:0
30 10.06.2017 17:30 Zadrugar - Spartak 1924 7:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Zapad Provo 30 24 2 4 74
2 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Zapad Jedinstvo (Ub) 30 22 5 3 71
3 Drina 30 17 5 8 56
4 Radnički Gorenje 30 16 6 8 54
5 Radjevac 30 14 4 12 46
6 Zadrugar 30 13 4 13 43
7 Polimlje 30 12 6 12 42
8 Radnički Stobex 30 12 5 13 41
9 Sloga 1940 (BB) (-1) 30 12 6 12 41
10 Spartak 1924 30 10 7 13 37
11 Sloga (S) 30 10 6 14 36
12 Ribnica 30 10 5 15 35
13 OFK Divci 30 9 6 15 33
14 Sevojno 30 8 8 14 32
15 OFK Osečina 30 3 12 15 21
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Mačvanska okružna liga Jedinstvo 1945 (-1) 30 4 1 25 12
U Fudbalskom savezu Beograda održan je žreb parova četvrtfinala Kupa FS Srbije na teritoriji FS Beograda. Utakmice će se igrati u sredu 27. novembra 2019. godine od 13:00 časova, a sastaće se: FK "Milutinac" - OFK "Beograd" FK "Teleoptik" - FK "GSP Polet Dorćol" FK "Sremčica" - FK "I M T" i FK "Prva iskra" (Barič) - FK "Radnički" (Novi Beograd). Pobednici ovih utakmica plasiraće se u polufinale Kupa FS Beograda.
Mojsa91 i još 5 korisnika su tipovali utakmicu