XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 20.08.2016 17:00 OFK Morava - Mladost (DL) 4:1
2 28.08.2016 16:30 Mladost (DL) - Bratstvo 0:2
3 04.09.2016 16:30 Lemind - Mladost (DL) 1:2
4 07.09.2016 16:30 Mladost (DL) - Šumadija 2:1
5 11.09.2016 16:00 BSK - Mladost (DL) 3:2
6 18.09.2016 16:00 Mladost (DL) - Gradac 4:2
7 25.09.2016 15:30 Marjan MB - Mladost (DL) 2:2
8 02.10.2016 15:30 Mladost (DL) - Real 2:3
9 09.10.2016 15:00 Sušica 2012 - Mladost (DL) 2:1
10 16.10.2016 15:00 Mladost (DL) - Navalin 3:1
11 23.10.2016 14:00 Jedinstvo (G) - Mladost (DL) 3:0
12 26.10.2016 14:00 Mladost (DL) - Napredak 3:1
13 30.10.2016 13:30 Mladost (V) - Mladost (DL) 6:0
14 06.11.2016 13:30 Mladost (DL) - Mladost (B) 3:3
15 13.11.2016 13:00 Atletiko - Mladost (DL) 1:1
16 20.11.2016 13:00 Mladost (DL) - Milanovo 1:4
17 27.11.2016 13:00 Sloboda (DB) - Mladost (DL) 3:3
18 12.03.2017 14:30 Mladost (DL) - OFK Morava 2:2
19 19.03.2017 11:00 Bratstvo - Mladost (DL) 2:0
20 26.03.2017 15:00 Mladost (DL) - Lemind 0:0
21 29.03.2017 15:30 Šumadija - Mladost (DL) 1:2
22 02.04.2017 15:30 Mladost (DL) - BSK 3:0
23 09.04.2017 16:00 Gradac - Mladost (DL) 4:1
24 15.04.2017 16:00 Mladost (DL) - Marjan MB 3:0
25 19.04.2017 16:30 Real - Mladost (DL) 5:1
26 23.04.2017 16:30 Mladost (DL) - Sušica 2012 1:2
27 30.04.2017 17:00 Navalin - Mladost (DL) 2:1
28 07.05.2017 17:00 Mladost (DL) - Jedinstvo (G) 2:2
29 14.05.2017 17:00 Napredak - Mladost (DL) 0:3
30 21.05.2017 17:00 Mladost (DL) - Mladost (V) 2:1
31 28.05.2017 17:00 Mladost (B) - Mladost (DL) 2:1
32 04.06.2017 17:00 Mladost (DL) - Atletiko 2:0
33 11.06.2017 17:30 Milanovo - Mladost (DL) 5:2
34 18.06.2017 17:30 Mladost (DL) - Sloboda (DB) 3:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Jablanička okružna liga Jedinstvo (G) 34 24 5 5 77
2 Prelazi u ligu višeg ranga Jablanička okružna liga Mladost (V) 34 24 3 7 75
3 OFK Morava 34 18 6 10 60
4 Mladost (B) 34 15 11 8 56
5 BSK 34 16 5 13 53
6 Šumadija 34 16 4 14 52
7 Real (-2) 34 17 3 14 52
8 Bratstvo 34 15 5 14 50
9 Milanovo 34 13 8 13 47
10 Sušica 2012 34 14 4 16 46
11 Lemind 34 14 4 16 46
12 Marjan MB (-1) 34 13 7 14 45
13 Gradac 34 13 5 16 44
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Gradska liga Leskovac - grupa B Mladost (DL) 34 12 7 15 43
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Gradska liga Leskovac - grupa B Atletiko 34 12 6 16 42
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Gradska liga Leskovac - grupa B Sloboda (DB) (-1) 34 10 6 18 35
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Gradska liga Leskovac - grupa B Navalin (-1) 34 9 6 19 32
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Gradska liga Leskovac - grupa B Napredak (-1) 34 3 1 30 9
U sredu 17. jula 2019. godine u 15:00 časova održaće se sednica Izvršnog odbora FS Beograda na kojoj će biti razmatrana dokumenta bitna za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Na dnevnom redu sednice biće usvajanje Sistema takmičenja, Propozicija za takmičenje seniora kao i mlađih kategorija za takmičarsku sezonu 2019/2020, Uputstvo za odigravanje utakmica baraža, konačan sastav liga, kalendar i sastav liga Međuopštinske lige "A" i "B", Opštinske lige Barajevo, kao i druga važna dokumenta vezana za predstojeće Prvenstvo.