XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2017 17:00 OFK Batinac - Mladi radnik 0:1
2 27.08.2017 16:30 Kušiljevo - OFK Batinac 1:2
3 03.09.2017 16:30 OFK Batinac - Napredak 1:1
4 10.09.2017 16:00 Juhor - OFK Batinac 3:4
5 17.09.2017 15:30 OFK Batinac - Rembas 1:2
7 01.10.2017 15:00 OFK Batinac - Dragocvet 3:1
8 08.10.2017 14:30 Resavac - OFK Batinac 1:0
9 15.10.2017 14:30 OFK Batinac - Hajduk 2:0
10 22.10.2017 14:00 OFK Batinac - OFK Bratstvo 0:0
11 29.10.2017 14:00 Kolare - OFK Batinac 2:0
12 05.11.2017 13:30 OFK Batinac - OFK Tekstilac 1:0
13 12.11.2017 13:30 Mladost (S) - OFK Batinac 4:1
14 19.11.2017 13:30 OFK Batinac - Partizan 2:0
15 26.11.2017 13:00 Bratstvo - OFK Batinac 2:0
16 11.03.2018 15:00 Mladi radnik - OFK Batinac 1:0
17 18.03.2018 15:00 OFK Batinac - Kušiljevo 2:0
18 01.04.2018 16:30 Napredak - OFK Batinac 2:2
19 07.04.2018 16:30 OFK Batinac - Juhor 2:1
20 15.04.2018 17:00 Rembas - OFK Batinac 3:0
22 22.04.2018 17:00 Dragocvet - OFK Batinac 2:2
23 29.04.2018 17:00 OFK Batinac - Resavac 2:0
24 05.05.2018 17:00 Hajduk - OFK Batinac 1:0
25 09.05.2018 17:00 OFK Bratstvo - OFK Batinac 2:1
26 13.05.2018 17:00 OFK Batinac - Kolare 2:1
27 19.05.2018 17:30 OFK Tekstilac - OFK Batinac 0:3
28 27.05.2018 17:30 OFK Batinac - Mladost (S) 5:0
29 03.06.2018 17:30 Partizan - OFK Batinac 2:0
30 10.06.2018 17:30 OFK Batinac - Bratstvo 2:0
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Zapad" Rembas 28 18 5 5 59
2 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Zapad" Dragocvet 28 14 8 6 50
3 Mladi radnik 28 14 6 8 48
4 OFK Batinac 28 13 4 11 43
5 Resavac (-1) 28 14 2 12 42
6 Kolare 28 11 8 9 41
7 Mladost (S) 28 12 5 11 41
8 Partizan 28 12 3 13 39
9 OFK Bratstvo 28 12 3 13 39
10 Hajduk 28 12 2 14 38
11 Bratstvo 28 12 1 15 37
12 Napredak 28 11 4 13 37
13 Juhor 28 11 3 14 36
14 Kušiljevo (-3) 28 11 2 15 31
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Jug OFK Tekstilac (-2) 28 3 4 21 11
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu