XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2018 17:00 Bajša - Crvenka 2:0
2 25.08.2018 17:00 Sloga (Č) - Bajša 2:1
3 02.09.2018 16:30 Bajša - Tavankut 1:0
4 08.09.2018 16:30 Bačka - Bajša 2:2
5 16.09.2018 16:00 Bajša - Mladost (T) 2:0
6 23.09.2018 16:00 Bajša - Radnički 1912 0:0
7 29.09.2018 15:30 OFK Vrbas - Bajša 0:2
8 07.10.2018 15:30 Bajša - Mladost (BP) 3:0
9 13.10.2018 15:00 Polet (K) - Bajša 1:1
10 21.10.2018 15:00 Bajša - Budućnost 0:1
11 28.10.2018 14:00 Tisa - Bajša 0:1
12 04.11.2018 13:30 Bajša - OFK Mladost APA 0:0
13 11.11.2018 13:00 BSK - Bajša 0:5
14 18.11.2018 13:00 Bajša - Radnički (S) 0:0
15 25.11.2018 13:00 Tekstilac - Bajša 0:3
16 09.03.2019 14:30 Crvenka - Bajša 1:0
17 17.03.2019 14:30 Bajša - Sloga (Č) 0:1
18 24.03.2019 15:00 Tavankut - Bajša 4:2
19 31.03.2019 15:30 Bajša - Bačka 3:2
20 07.04.2019 16:00 Mladost (T) - Bajša 0:2
21 14.04.2019 16:00 Radnički 1912 - Bajša 2:0
22 20.04.2019 16:00 Bajša - OFK Vrbas 1:1
23 28.04.2019 16:00 Mladost (BP) - Bajša 2:0
24 04.05.2019 16:30 Bajša - Polet (K) 2:0
25 12.05.2019 16:30 Budućnost - Bajša 2:0
26 15.05.2019 16:30 Bajša - Tisa 2:1
27 18.05.2019 15:00 OFK Mladost APA - Bajša 4:1
28 26.05.2019 16:30 Bajša - BSK 8:0
29 02.06.2019 17:00 Radnički (S) - Bajša 2:4
30 09.06.2019 17:00 Bajša - Tekstilac 2:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Vojvodina Radnički 1912 30 26 3 1 81
2 Baraž Sloga (Č) 30 18 6 6 60
3 Bajša 30 15 6 9 51
4 Tisa 30 16 3 11 51
5 OFK Mladost APA 30 15 4 11 49
6 Crvenka 30 11 10 9 43
7 OFK Vrbas 30 12 5 13 41
8 Bačka 30 10 7 13 37
9 Mladost (BP) 30 11 4 15 37
10 Mladost (T) 30 10 7 13 37
11 Tavankut 30 12 1 17 37
12 Radnički (S) 30 10 6 14 36
13 Tekstilac 30 10 6 14 36
14 Polet (K) 30 11 3 16 36
15 Prelazi u ligu nižeg ranga PFL Sombor Budućnost 30 7 6 17 27
16 Prelazi u ligu nižeg ranga PFL Sombor BSK 30 5 5 20 20
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu