XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 18.08.2018 17:00 Radnički 1912 - Tekstilac 3:0
2 26.08.2018 17:00 Tekstilac - OFK Vrbas 2:1
3 02.09.2018 16:30 Mladost (BP) - Tekstilac 0:3
4 08.09.2018 16:30 Tekstilac - Polet (K) 1:0
5 16.09.2018 16:00 Budućnost - Tekstilac 0:0
6 23.09.2018 16:00 Tekstilac - Tisa 2:1
7 29.09.2018 15:30 OFK Mladost APA - Tekstilac 1:0
8 07.10.2018 15:30 Tekstilac - BSK 4:1
9 13.10.2018 15:00 Radnički (S) - Tekstilac 3:2
10 21.10.2018 15:00 Mladost (T) - Tekstilac 1:1
11 28.10.2018 14:00 Tekstilac - Crvenka 0:0
12 03.11.2018 13:30 Sloga (Č) - Tekstilac 2:0
13 11.11.2018 13:00 Tekstilac - Tavankut 0:2
14 18.11.2018 13:00 Bačka - Tekstilac 5:1
15 25.11.2018 13:00 Tekstilac - Bajša 0:3
16 10.03.2019 14:30 Tekstilac - Radnički 1912 0:2
17 16.03.2019 14:30 OFK Vrbas - Tekstilac 5:0
18 24.03.2019 15:00 Tekstilac - Mladost (BP) 2:1
19 30.03.2019 15:30 Polet (K) - Tekstilac 2:1
20 07.04.2019 16:00 Tekstilac - Budućnost 0:0
21 14.04.2019 16:00 Tisa - Tekstilac 1:0
22 21.04.2019 16:00 Tekstilac - OFK Mladost APA 3:0
23 27.04.2019 16:00 BSK - Tekstilac 3:3
24 05.05.2019 16:30 Tekstilac - Radnički (S) 1:1
25 12.05.2019 16:30 Tekstilac - Mladost (T) 4:0
26 15.05.2019 16:30 Crvenka - Tekstilac 5:1
27 19.05.2019 16:30 Tekstilac - Sloga (Č) 1:0
28 26.05.2019 16:30 Tavankut - Tekstilac 3:0
29 02.06.2019 17:00 Tekstilac - Bačka 3:1
30 09.06.2019 17:00 Bajša - Tekstilac 2:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Vojvodina Radnički 1912 30 26 3 1 81
2 Baraž Sloga (Č) 30 18 6 6 60
3 Bajša 30 15 6 9 51
4 Tisa 30 16 3 11 51
5 OFK Mladost APA 30 15 4 11 49
6 Crvenka 30 11 10 9 43
7 OFK Vrbas 30 12 5 13 41
8 Bačka 30 10 7 13 37
9 Mladost (BP) 30 11 4 15 37
10 Mladost (T) 30 10 7 13 37
11 Tavankut 30 12 1 17 37
12 Radnički (S) 30 10 6 14 36
13 Tekstilac 30 10 6 14 36
14 Polet (K) 30 11 3 16 36
15 Prelazi u ligu nižeg ranga PFL Sombor Budućnost 30 7 6 17 27
16 Prelazi u ligu nižeg ranga PFL Sombor BSK 30 5 5 20 20
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu