XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2018 17:00 Čekmin - Progres 6:0
2 26.08.2018 16:30 OFK Brza - Čekmin 0:2
3 02.09.2018 16:30 Čekmin - Mladost 1959 5:0
4 09.09.2018 16:00 Zloćudovo - Čekmin 0:4
5 16.09.2018 16:00 Čekmin - Mladi borac 2:0
6 23.09.2018 15:30 Sloga - Čekmin 2:3
7 30.09.2018 15:30 Čekmin - Železničar 4:0
8 07.10.2018 15:00 Šumadija - Čekmin 0:3
9 14.10.2018 15:00 Čekmin - Vučje 0:0
10 21.10.2018 15:00 Polet - Čekmin 1:3
11 28.10.2018 14:00 Čekmin - OFK Morava 5:0
12 04.11.2018 13:30 Kumarevo 65 - Čekmin 1:1
13 11.11.2018 13:30 Čekmin - Umac 3:2
14 18.11.2018 13:00 Bobište - Čekmin 0:2
15 25.11.2018 13:00 Čekmin - Jedinstvo (G) 4:0
16 10.03.2019 Progres - Čekmin 0:1
17 17.03.2019 14:30 Čekmin - OFK Brza 0:1
18 24.03.2019 15:30 Mladost 1959 - Čekmin 2:1
19 31.03.2019 15:30 Čekmin - Zloćudovo 2:0
20 07.04.2019 16:00 Mladi borac - Čekmin 2:3
21 14.04.2019 16:00 Čekmin - Sloga 3:3
22 21.04.2019 16:30 Železničar - Čekmin 1:5
23 00:00 Čekmin - Šumadija 4:1
24 05.05.2019 17:00 Vučje - Čekmin 0:3
25 12.05.2019 17:00 Čekmin - Polet 3:0
26 00:00 OFK Morava - Čekmin 2:1
27 22.05.2019 17:30 Čekmin - Kumarevo 65 4:1
28 26.05.2019 17:30 Umac - Čekmin 4:1
29 02.06.2019 17:30 Čekmin - Bobište 2:0
30 09.06.2019 17:30 Jedinstvo (G) - Čekmin 4:5
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Čekmin 30 23 3 4 72
2 Prelazi u ligu višeg ranga Bobište 30 18 5 7 59
3 Vučje 30 13 10 7 49
4 Mladost 1959 30 14 4 12 46
5 Jedinstvo (G) (-1) 30 14 3 13 44
6 Kumarevo 65 30 11 9 10 42
7 Umac 30 11 8 11 41
8 Šumadija 30 11 7 12 40
9 Polet 30 12 3 15 39
10 OFK Morava 30 12 2 16 38
11 Sloga 30 11 5 14 38
12 Progres 30 12 2 16 38
13 Zloćudovo 30 11 3 16 36
14 Mladi borac 30 11 2 17 35
15 Železničar 30 9 7 14 34
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Medjuopštinska jablanička liga OFK Brza (-1) 30 9 3 18 29
U sredu 17. jula 2019. godine u 15:00 časova održaće se sednica Izvršnog odbora FS Beograda na kojoj će biti razmatrana dokumenta bitna za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Na dnevnom redu sednice biće usvajanje Sistema takmičenja, Propozicija za takmičenje seniora kao i mlađih kategorija za takmičarsku sezonu 2019/2020, Uputstvo za odigravanje utakmica baraža, konačan sastav liga, kalendar i sastav liga Međuopštinske lige "A" i "B", Opštinske lige Barajevo, kao i druga važna dokumenta vezana za predstojeće Prvenstvo.