01.12
13:00
Dunav
Jedinstvo (V)
1
2
|
01.12.2018 13:00 | Dunav | 1 : 2 | Jedinstvo (V) |
01.12
12:30
Napredak 2012
Palilula
2
1
|
01.12.2018 12:30 | Napredak 2012 | 2 : 1 | Palilula | |||||
01.12
12:30
Padina
Morava (Ž)
0
4
|
01.12.2018 12:30 | Padina | 0 : 4 | Morava (Ž) |
01.12
13:00
Krivelj
BSK
3
1
|
01.12.2018 13:00 | Krivelj | 3 : 1 | BSK |
01.12
13:00
Sloga (D)
Slavija
4
3
|
01.12.2018 13:00 | Sloga (D) | 4 : 3 | Slavija | |||||
01.12
13:00
Šumadinac (KG)
Sloboda
3
3
|
01.12.2018 13:00 | Šumadinac (KG) | 3 : 3 | Sloboda |
01.12
13:00
Ozren
Velika Jasikova
5
3
|
01.12.2018 13:00 | Ozren | 5 : 3 | Velika Jasikova | |||||
01.12
13:00
Midžor (K)
Radnički 1946
3
2
|
01.12.2018 13:00 | Midžor (K) | 3 : 2 | Radnički 1946 |
01.12
12:00
Petlić SD 026
Landol
2
3
|
01.12.2018 12:00 | Petlić SD 026 | 2 : 3 | Landol |
01.12
13:00
Navalin
Gornje Sinkovce
3
2
|
01.12.2018 13:00 | Navalin | 3 : 2 | Gornje Sinkovce | |||||
01.12
13:00
Atletiko
Jašunja
5
0
|
01.12.2018 13:00 | Atletiko | 5 : 0 | Jašunja | |||||
01.12
13:00
ŠFU Derbi 2016
Mladost (DL)
3
4
|
01.12.2018 13:00 | ŠFU Derbi 2016 | 3 : 4 | Mladost (DL) |
01.12
16:00
Sarajevo
Čelik
3
1
|
01.12.2018 16:00 | Sarajevo | 3 : 1 | Čelik | |||||
01.12
13:00
Zvijezda 09
Tuzla City
1
1
|
01.12.2018 13:00 | Zvijezda 09 | 1 : 1 | Tuzla City | |||||
01.12
13:00
Sloboda
Mladost
2
1
|
01.12.2018 13:00 | Sloboda | 2 : 1 | Mladost |
01.12
13:00
Lovćen
OFK Titograd
2
2
|
01.12.2018 13:00 | Lovćen | 2 : 2 | OFK Titograd | |||||
01.12
13:00
Mornar
Zeta
0
0
|
01.12.2018 13:00 | Mornar | 0 : 0 | Zeta | |||||
01.12
15:30
OFK Petrovac
Iskra
1
2
|
01.12.2018 15:30 | OFK Petrovac | 1 : 2 | Iskra | |||||
01.12
13:00
Rudar
Budućnost
2
1
|
01.12.2018 13:00 | Rudar | 2 : 1 | Budućnost | |||||
01.12
13:00
Sutjeska
Grbalj
3
0
|
01.12.2018 13:00 | Sutjeska | 3 : 0 | Grbalj |
01.12
16:00
Crystal Palace
Burnley
2
0
|
01.12.2018 16:00 | Crystal Palace | 2 : 0 | Burnley | |||||
01.12
16:00
Huddersfield Town
Brighton
1
2
|
01.12.2018 16:00 | Huddersfield Town | 1 : 2 | Brighton | |||||
01.12
16:00
Leicester
Watford
2
0
|
01.12.2018 16:00 | Leicester | 2 : 0 | Watford | |||||
01.12
16:00
Manchester City
AFC Bournemouth
3
1
|
01.12.2018 16:00 | Manchester City | 3 : 1 | AFC Bournemouth | |||||
01.12
16:00
Newcastle United
West Ham United
0
3
|
01.12.2018 16:00 | Newcastle United | 0 : 3 | West Ham United | |||||
01.12
18:30
Southampton
Manchester United
2
2
|
01.12.2018 18:30 | Southampton | 2 : 2 | Manchester United |
01.12
13:00
Celta de Vigo
Huesca
2
0
|
01.12.2018 13:00 | Celta de Vigo | 2 : 0 | Huesca | |||||
01.12
20:45
Real Madrid
Valencia
2
0
|
01.12.2018 20:45 | Real Madrid | 2 : 0 | Valencia | |||||
01.12
18:30
Getafe
Espanyol
3
0
|
01.12.2018 18:30 | Getafe | 3 : 0 | Espanyol | |||||
01.12
16:15
Real Valladolid
Leganés
2
4
|
01.12.2018 16:15 | Real Valladolid | 2 : 4 | Leganés |
01.12
18:30
Hoffenheim
Schalke 04
1
1
|
01.12.2018 18:30 | Hoffenheim | 1 : 1 | Schalke 04 | |||||
01.12
15:30
Borussia Dortmund
Freiburg
2
0
|
01.12.2018 15:30 | Borussia Dortmund | 2 : 0 | Freiburg | |||||
01.12
15:30
Stuttgart
Augsburg
1
0
|
01.12.2018 15:30 | Stuttgart | 1 : 0 | Augsburg | |||||
01.12
15:30
Werder
Bayern
1
2
|
01.12.2018 15:30 | Werder | 1 : 2 | Bayern | |||||
01.12
15:30
Hannover 96
Hertha BSC
0
2
|
01.12.2018 15:30 | Hannover 96 | 0 : 2 | Hertha BSC |
01.12
18:00
Fiorentina
Juventus
0
3
|
01.12.2018 18:00 | Fiorentina | 0 : 3 | Juventus | |||||
01.12
20:30
Sampdoria
Bologna
4
1
|
01.12.2018 20:30 | Sampdoria | 4 : 1 | Bologna | |||||
01.12
15:00
SPAL
Empoli
2
2
|
01.12.2018 15:00 | SPAL | 2 : 2 | Empoli |
01.12
20:00
Angers
Caen
1
1
|
01.12.2018 20:00 | Angers | 1 : 1 | Caen | |||||
01.12
20:00
Guingamp
Nice
0
0
|
01.12.2018 20:00 | Guingamp | 0 : 0 | Nice | |||||
01.12
17:00
Lille
Olympique Lyonnais
2
2
|
01.12.2018 17:00 | Lille | 2 : 2 | Olympique Lyonnais | |||||
01.12
20:00
Monaco
Montpellier
1
2
|
01.12.2018 20:00 | Monaco | 1 : 2 | Montpellier | |||||
01.12
20:00
Nîmes
Amiens SC
3
0
|
01.12.2018 20:00 | Nîmes | 3 : 0 | Amiens SC |
01.12
18:00
Dinamo
Radnički (N)
0
4
|
01.12.2018 18:00 | Dinamo | 0 : 4 | Radnički (N) | |||||
01.12
18:00
Proleter
Spartak ŽK
2
2
|
01.12.2018 18:00 | Proleter | 2 : 2 | Spartak ŽK | |||||
01.12
15:00
Mačva
Čukarički
1
0
|
01.12.2018 15:00 | Mačva | 1 : 0 | Čukarički | |||||
01.12
13:00
Rad
Vojvodina
0
1
|
01.12.2018 13:00 | Rad | 0 : 1 | Vojvodina | |||||
01.12
13:00
Zemun
Radnik
0
0
|
01.12.2018 13:00 | Zemun | 0 : 0 | Radnik | |||||
01.12
15:30
Mladost
Partizan
1
1
|
01.12.2018 15:30 | Mladost | 1 : 1 | Partizan |
01.12
13:00
Inđija
Novi Pazar
5
0
|
01.12.2018 13:00 | Inđija | 5 : 0 | Novi Pazar | |||||
01.12
13:00
Radnički 1923
Bežanija
1
0
|
01.12.2018 13:00 | Radnički 1923 | 1 : 0 | Bežanija | |||||
01.12
13:00
Borac
Budućnost
1
2
|
01.12.2018 13:00 | Borac | 1 : 2 | Budućnost | |||||
01.12
13:00
Sloboda
Sinđelić
2
1
|
01.12.2018 13:00 | Sloboda | 2 : 1 | Sinđelić | |||||
01.12
13:00
Teleoptik
Zlatibor
0
1
|
01.12.2018 13:00 | Teleoptik | 0 : 1 | Zlatibor | |||||
01.12
13:00
Bečej 1918
Metalac
1
1
|
01.12.2018 13:00 | Bečej 1918 | 1 : 1 | Metalac | |||||
01.12
13:00
TSC
OFK Žarkovo
2
0
|
01.12.2018 13:00 | TSC | 2 : 0 | OFK Žarkovo |
01.12
12:00
Proleter
Hajdučica
1
2
|
01.12.2018 12:00 | Proleter | 1 : 2 | Hajdučica |
01.12
19:00
Omladinac
Nova Pazova
76
78
|
01.12.2018 19:00 | Omladinac | 76 : 78 | Nova Pazova | |||||
01.12
17:30
Topola
Star
75
89
|
01.12.2018 17:30 | Topola | 75 : 89 | Star | |||||
01.12
19:45
Mladost Veternik
Futog Tupanjac MD
90
63
|
01.12.2018 19:45 | Mladost Veternik | 90 : 63 | Futog Tupanjac MD | |||||
01.12
20:00
Srem
Železničar
80
73
|
01.12.2018 20:00 | Srem | 80 : 73 | Železničar | |||||
01.12
19:30
Kris Kros
Akademik
105
69
|
01.12.2018 19:30 | Kris Kros | 105 : 69 | Akademik | |||||
01.12
19:00
Hajduk
Jedinstvo
110
95
|
01.12.2018 19:00 | Hajduk | 110 : 95 | Jedinstvo |
01.12
16:00
Jastrebac
Bor RTB
76
73
|
01.12.2018 16:00 | Jastrebac | 76 : 73 | Bor RTB | |||||
01.12
17:00
Jugbasket
Niš
0
20
|
01.12.2018 17:00 | Jugbasket | 0 : 20 | Niš | |||||
01.12
18:00
Morava
Prokuplje
20
0
|
01.12.2018 18:00 | Morava | 20 : 0 | Prokuplje | |||||
01.12
18:00
Sokobanja
Mladost Vesna
87
72
|
01.12.2018 18:00 | Sokobanja | 87 : 72 | Mladost Vesna |
01.12
18:00
Napredak Junior
Zekas 75
84
61
|
01.12.2018 18:00 | Napredak Junior | 84 : 61 | Zekas 75 | |||||
01.12
19:00
Požarevac
Prva Petoletka
83
47
|
01.12.2018 19:00 | Požarevac | 83 : 47 | Prva Petoletka | |||||
01.12
18:30
Radnički 1950
Smederevo 1953
87
63
|
01.12.2018 18:30 | Radnički 1950 | 87 : 63 | Smederevo 1953 | |||||
01.12
15:00
Paraćin
Jagodina
77
91
|
01.12.2018 15:00 | Paraćin | 77 : 91 | Jagodina |
01.12
16:30
Čačak 94
Crnokosa
88
76
|
01.12.2018 16:30 | Čačak 94 | 88 : 76 | Crnokosa | |||||
01.12
18:00
Priboj
Radnički VA
111
84
|
01.12.2018 18:00 | Priboj | 111 : 84 | Radnički VA | |||||
01.12
19:00
Klik
Student
106
73
|
01.12.2018 19:00 | Klik | 106 : 73 | Student | |||||
01.12
18:00
Zlatar
Železničar
73
82
|
01.12.2018 18:00 | Zlatar | 73 : 82 | Železničar |
01.12
17:00
BKK Radnički
Borac Zemun
83
68
|
01.12.2018 17:00 | BKK Radnički | 83 : 68 | Borac Zemun |
01.12
18:00
Šabac
M015
79
78
|
01.12.2018 18:00 | Šabac | 79 : 78 | M015 |
01.12
14:00
Mileševac
Železničar
104
58
|
01.12.2018 14:00 | Mileševac | 104 : 58 | Železničar |
01.12
13:00
Sava
Mladenovac
62
72
|
01.12.2018 13:00 | Sava | 62 : 72 | Mladenovac |
01.12
15:10
AS Basket
Vitez
71
83
|
01.12.2018 15:10 | AS Basket | 71 : 83 | Vitez |
01.12
15:10
AS Basket
Vitez
71
83
|
01.12.2018 15:10 | AS Basket | 71 : 83 | Vitez |
01.12
16:30
Beovuk 72
Mladost
72
80
|
01.12.2018 16:30 | Beovuk 72 | 72 : 80 | Mladost |
01.12
19:30
Pirot
Konstantin
79
87
|
01.12.2018 19:30 | Pirot | 79 : 87 | Konstantin | |||||
01.12
18:00
Rtanj
Vrbas
64
78
|
01.12.2018 18:00 | Rtanj | 64 : 78 | Vrbas | |||||
01.12
19:30
Sloga
Plana
109
63
|
01.12.2018 19:30 | Sloga | 109 : 63 | Plana | |||||
01.12
19:00
Napredak Bosphorus
Zdravlje Leskovac
88
82
|
01.12.2018 19:00 | Napredak Bosphorus | 88 : 82 | Zdravlje Leskovac | |||||
01.12
18:00
Žarkovo
Zemun Fitofarmacija
77
94
|
01.12.2018 18:00 | Žarkovo | 77 : 94 | Zemun Fitofarmacija |
01.12
12:00
Užice
Play Off
51
46
|
01.12.2018 12:00 | Užice | 51 : 46 | Play Off | |||||
01.12
16:30
Sloga
Železničar
76
63
|
01.12.2018 16:30 | Sloga | 76 : 63 | Železničar | |||||
01.12
14:30
Lim
Zvečan
56
51
|
01.12.2018 14:30 | Lim | 56 : 51 | Zvečan | |||||
01.12
19:00
Mileševka
ČA basket
95
72
|
01.12.2018 19:00 | Mileševka | 95 : 72 | ČA basket |
01.12
17:00
Spartak
Kraljevo
62
88
|
01.12.2018 17:00 | Spartak | 62 : 88 | Kraljevo | |||||
01.12
20:30
Radivoj Korać
Loznica
71
55
|
01.12.2018 20:30 | Radivoj Korać | 71 : 55 | Loznica | |||||
01.12
18:00
Partizan 1953
Vrbas Medela
79
84
|
01.12.2018 18:00 | Partizan 1953 | 79 : 84 | Vrbas Medela | |||||
01.12
17:00
Bor
Šabac
62
64
|
01.12.2018 17:00 | Bor | 62 : 64 | Šabac |
01.12
12:00
Radnički (Bg)
Proleter 023
65
70
|
01.12.2018 12:00 | Radnički (Bg) | 65 : 70 | Proleter 023 | |||||
01.12
20:30
Radnički 2016
Karaburma
88
67
|
01.12.2018 20:30 | Radnički 2016 | 88 : 67 | Karaburma | |||||
01.12
19:15
Srbobran
Vršac d.o.o.
90
31
|
01.12.2018 19:15 | Srbobran | 90 : 31 | Vršac d.o.o. |
01.12
20:00
Lotus
Gračac
0
3
|
01.12.2018 20:00 | Lotus | 0 : 3 | Gračac |
01.12
19:00
Sombor
Mladost (T)
1
3
|
01.12.2018 19:00 | Sombor | 1 : 3 | Mladost (T) | |||||
01.12
17:00
Hercegovina
Partizan
0
3
|
01.12.2018 17:00 | Hercegovina | 0 : 3 | Partizan | |||||
01.12
19:00
Kulpin
Vojvodina NS Seme 2
3
0
|
01.12.2018 19:00 | Kulpin | 3 : 0 | Vojvodina NS Seme 2 | |||||
01.12
19:00
Bečej
Dunav Volley
0
3
|
01.12.2018 19:00 | Bečej | 0 : 3 | Dunav Volley |
01.12
20:00
Topličanin 97
Vranje
2
3
|
01.12.2018 20:00 | Topličanin 97 | 2 : 3 | Vranje | |||||
01.12
14:00
Radan
Pirot
1
3
|
01.12.2018 14:00 | Radan | 1 : 3 | Pirot | |||||
01.12
19:00
Hajduk Veljko
Desetka
1
3
|
01.12.2018 19:00 | Hajduk Veljko | 1 : 3 | Desetka | |||||
01.12
12:00
Niš 2
Topličanin
0
3
|
01.12.2018 12:00 | Niš 2 | 0 : 3 | Topličanin |
01.12
16:00
Rudar
Blok Aut
3
0
|
01.12.2018 16:00 | Rudar | 3 : 0 | Blok Aut | |||||
01.12
18:15
As Beograd
Lucky Star
0
3
|
01.12.2018 18:15 | As Beograd | 0 : 3 | Lucky Star |
01.12
15:30
Vojvodina NS Seme 3
Srem Eaton 2
3
0
|
01.12.2018 15:30 | Vojvodina NS Seme 3 | 3 : 0 | Srem Eaton 2 | |||||
01.12
12:00
Dunav Voley 2
Vest
0
3
|
01.12.2018 12:00 | Dunav Voley 2 | 0 : 3 | Vest |
01.12
Crvena zvezda
Jedinstvo (SP)
3
2
|
01.12.2018 | Crvena zvezda | 3 : 2 | Jedinstvo (SP) | |||||
01.12
Novi Pazar
Mladi radnik
2
3
|
01.12.2018 | Novi Pazar | 2 : 3 | Mladi radnik | |||||
01.12
Radnički
Spartak (Su)
3
0
|
01.12.2018 | Radnički | 3 : 0 | Spartak (Su) |
01.12
Železničar (Bg)
Kosovska Mitrovica
3
0
|
01.12.2018 | Železničar (Bg) | 3 : 0 | Kosovska Mitrovica | |||||
01.12
Niš
Futog
3
2
|
01.12.2018 | Niš | 3 : 2 | Futog | |||||
01.12
Borac (St)
Smederevo Carina
3
2
|
01.12.2018 | Borac (St) | 3 : 2 | Smederevo Carina |
01.12
18:00
Metalac Takovo
Užice
3
2
|
01.12.2018 18:00 | Metalac Takovo | 3 : 2 | Užice | |||||
01.12
19:00
Klek Srbijašume
Timok
3
1
|
01.12.2018 19:00 | Klek Srbijašume | 3 : 1 | Timok | |||||
01.12
17:00
Bavanište
Banat
3
2
|
01.12.2018 17:00 | Bavanište | 3 : 2 | Banat |
01.12
18:00
Majdanpek FBC
Zaječar
0
3
|
01.12.2018 18:00 | Majdanpek FBC | 0 : 3 | Zaječar | |||||
01.12
14:00
Stampedo
Knjaževac
1
3
|
01.12.2018 14:00 | Stampedo | 1 : 3 | Knjaževac | |||||
01.12
19:00
Panda
Kuršumlija
1
3
|
01.12.2018 19:00 | Panda | 1 : 3 | Kuršumlija | |||||
01.12
16:30
Dubočica
Jagodina
3
0
|
01.12.2018 16:30 | Dubočica | 3 : 0 | Jagodina |
01.12
19:30
Mladost (NP)
Slavija
1
3
|
01.12.2018 19:30 | Mladost (NP) | 1 : 3 | Slavija | |||||
01.12
16:00
Volley Stars
Panonija
2
3
|
01.12.2018 16:00 | Volley Stars | 2 : 3 | Panonija | |||||
01.12
18:00
Partizan
Odbojka 013
3
0
|
01.12.2018 18:00 | Partizan | 3 : 0 | Odbojka 013 |
01.12
18:00
Crnokosa Artos
Sloboda S
3
2
|
01.12.2018 18:00 | Crnokosa Artos | 3 : 2 | Sloboda S | |||||
01.12
18:00
Tehničar
Tutin
2
3
|
01.12.2018 18:00 | Tehničar | 2 : 3 | Tutin | |||||
01.12
13:00
Stopanja
Tara
3
0
|
01.12.2018 13:00 | Stopanja | 3 : 0 | Tara |
01.12
16:00
Mladi Radnik
Red Fox-Smeč 5
0
3
|
01.12.2018 16:00 | Mladi Radnik | 0 : 3 | Red Fox-Smeč 5 | |||||
01.12
14:45
Imlek
Tehničar (Sd)
3
0
|
01.12.2018 14:45 | Imlek | 3 : 0 | Tehničar (Sd) | |||||
01.12
17:40
Lucky Star
Lazarevac
3
2
|
01.12.2018 17:40 | Lucky Star | 3 : 2 | Lazarevac | |||||
01.12
17:00
Karadjordje
Fortuna Plus
0
3
|
01.12.2018 17:00 | Karadjordje | 0 : 3 | Fortuna Plus | |||||
01.12
18:30
AS Batajnica
Partizan 2
3
1
|
01.12.2018 18:30 | AS Batajnica | 3 : 1 | Partizan 2 |
01.12
15:30
Dunav
Volleyland
0
3
|
01.12.2018 15:30 | Dunav | 0 : 3 | Volleyland |
01.12
13:30
Fenix Čukarički
Radnički 2
3
2
|
01.12.2018 13:30 | Fenix Čukarički | 3 : 2 | Radnički 2 |
01.12
11:15
Mladenovac
21. maj
3
1
|
01.12.2018 11:15 | Mladenovac | 3 : 1 | 21. maj |
01.12
14:00
Proleter
Vršac
3
0
|
01.12.2018 14:00 | Proleter | 3 : 0 | Vršac | |||||
01.12
16:30
Žitište
Krajišnik
3
2
|
01.12.2018 16:30 | Žitište | 3 : 2 | Krajišnik |
01.12
13:00
Apatin
Merkur
3
0
|
01.12.2018 13:00 | Apatin | 3 : 0 | Merkur | |||||
01.12
13:00
Sutjeska
CVS
0
3
|
01.12.2018 13:00 | Sutjeska | 0 : 3 | CVS |
01.12
12:00
Dunav Volej
Dunav
3
1
|
01.12.2018 12:00 | Dunav Volej | 3 : 1 | Dunav |
01.12
12:30
Novi Sad 2
Mladost
3
0
|
01.12.2018 12:30 | Novi Sad 2 | 3 : 0 | Mladost | |||||
01.12
20:00
Bagljaš 023
Beočin
3
0
|
01.12.2018 20:00 | Bagljaš 023 | 3 : 0 | Beočin |
01.12
12:30
Radnički
Smeč SV
3
0
|
01.12.2018 12:30 | Radnički | 3 : 0 | Smeč SV | |||||
01.12
18:00
Paraćin
Jasenica (SP)
3
0
|
01.12.2018 18:00 | Paraćin | 3 : 0 | Jasenica (SP) | |||||
01.12
17:00
Sloga 2016
Radnički 1977
2
3
|
01.12.2018 17:00 | Sloga 2016 | 2 : 3 | Radnički 1977 |
01.12
15:00
Đerdap
Hajduk Veljko
2
3
|
01.12.2018 15:00 | Đerdap | 2 : 3 | Hajduk Veljko |
01.12
Železničar
Partizan
0
3
|
01.12.2018 | Železničar | 0 : 3 | Partizan | |||||
01.12
Jedinstvo (SP)
Crvena zvezda
3
2
|
01.12.2018 | Jedinstvo (SP) | 3 : 2 | Crvena zvezda | |||||
01.12
Dinamo
Vizura
1
3
|
01.12.2018 | Dinamo | 1 : 3 | Vizura |
01.12
Vranje
Takovo Zvezda Helios
2
3
|
01.12.2018 | Vranje | 2 : 3 | Takovo Zvezda Helios | |||||
01.12
Valjevo
Spartak (Lj)
2
3
|
01.12.2018 | Valjevo | 2 : 3 | Spartak (Lj) | |||||
01.12
FOK
Beograd
0
3
|
01.12.2018 | FOK | 0 : 3 | Beograd |
01.12
19:00
Borac (Ča)
Futog
2
3
|
01.12.2018 19:00 | Borac (Ča) | 2 : 3 | Futog | |||||
01.12
18:30
Inđija
Ruma
0
3
|
01.12.2018 18:30 | Inđija | 0 : 3 | Ruma | |||||
01.12
16:30
Milenijum
Zlatibor
3
1
|
01.12.2018 16:30 | Milenijum | 3 : 1 | Zlatibor | |||||
01.12
20:00
Gimnazijalac
Sterija
0
3
|
01.12.2018 20:00 | Gimnazijalac | 0 : 3 | Sterija |
01.12
10:45
Partizan
Spas
1
3
|
01.12.2018 10:45 | Partizan | 1 : 3 | Spas | |||||
01.12
09:00
Crnjanski
Crvena zvezda
1
3
|
01.12.2018 09:00 | Crnjanski | 1 : 3 | Crvena zvezda | |||||
01.12
15:30
Obrenovac
Roda
1
3
|
01.12.2018 15:30 | Obrenovac | 1 : 3 | Roda | |||||
01.12
12:45
Lucky Star
Blok Aut
1
3
|
01.12.2018 12:45 | Lucky Star | 1 : 3 | Blok Aut | |||||
01.12
13:15
Mladenovac
AS
1
3
|
01.12.2018 13:15 | Mladenovac | 1 : 3 | AS |
01.12
10:45
Pionir
Crnjanski
2
3
|
01.12.2018 10:45 | Pionir | 2 : 3 | Crnjanski | |||||
01.12
09:00
Dunav
Volleyland
1
3
|
01.12.2018 09:00 | Dunav | 1 : 3 | Volleyland | |||||
01.12
14:45
Radnički
Obrenovac
3
0
|
01.12.2018 14:45 | Radnički | 3 : 0 | Obrenovac | |||||
01.12
12:45
Feniks Čukarički
Novi Beograd
3
1
|
01.12.2018 12:45 | Feniks Čukarički | 3 : 1 | Novi Beograd |
01.12
18:00
Crvena Zvezda
Sivac 69
17
37
|
01.12.2018 18:00 | Crvena Zvezda | 17 : 37 | Sivac 69 | |||||
01.12
18:00
Apatin
Mladost
32
27
|
01.12.2018 18:00 | Apatin | 32 : 27 | Mladost | |||||
01.12
17:00
Nova Pazova 1957
Radnički 1958
30
20
|
01.12.2018 17:00 | Nova Pazova 1957 | 30 : 20 | Radnički 1958 |
01.12
18:00
Metalac Gorenje
Rekreativo
28
23
|
01.12.2018 18:00 | Metalac Gorenje | 28 : 23 | Rekreativo | |||||
01.12
18:00
Radnički
Rakovica
38
35
|
01.12.2018 18:00 | Radnički | 38 : 35 | Rakovica | |||||
01.12
18:30
Metaloplastika 2
PKB
23
26
|
01.12.2018 18:30 | Metaloplastika 2 | 23 : 26 | PKB |
01.12
19:00
Zaječar 1949
Radnički
32
25
|
01.12.2018 19:00 | Zaječar 1949 | 32 : 25 | Radnički | |||||
01.12
19:00
ORK Bor
Rtanj
31
32
|
01.12.2018 19:00 | ORK Bor | 31 : 32 | Rtanj |
01.12
20:00
Budućnost
Somborelektro
22
36
|
01.12.2018 20:00 | Budućnost | 22 : 36 | Somborelektro | |||||
01.12
19:00
Radnički
Pančevo
24
29
|
01.12.2018 19:00 | Radnički | 24 : 29 | Pančevo |
01.12
19:00
Rudar
Kikinda
22
24
|
01.12.2018 19:00 | Rudar | 22 : 24 | Kikinda | |||||
01.12
19:00
Obilić
Šamot 65
28
26
|
01.12.2018 19:00 | Obilić | 28 : 26 | Šamot 65 |
01.12
18:00
Topličanin
Priboj
32
27
|
01.12.2018 18:00 | Topličanin | 32 : 27 | Priboj | |||||
01.12
19:00
Hajduk Veljko
Pobednik
34
26
|
01.12.2018 19:00 | Hajduk Veljko | 34 : 26 | Pobednik | |||||
01.12
19:00
Kuršumlija
Dubočica 54
18
29
|
01.12.2018 19:00 | Kuršumlija | 18 : 29 | Dubočica 54 | |||||
01.12
20:30
Zlatar
Žitorađa
29
28
|
01.12.2018 20:30 | Zlatar | 29 : 28 | Žitorađa |
01.12
18:00
Crvenka
Kolubara
23
24
|
01.12.2018 18:00 | Crvenka | 23 : 24 | Kolubara | |||||
01.12
19:00
Jugović
Loznica
27
15
|
01.12.2018 19:00 | Jugović | 27 : 15 | Loznica |
01.12
20:00
PPD Zagreb
Dinamo Pančevo
40
29
|
01.12.2018 20:00 | PPD Zagreb | 40 : 29 | Dinamo Pančevo |
01.12
19:00
Spartak
Jadran
19
28
|
01.12.2018 19:00 | Spartak | 19 : 28 | Jadran | |||||
01.12
18:00
Kikinda
Laki
25
20
|
01.12.2018 18:00 | Kikinda | 25 : 20 | Laki | |||||
01.12
15:30
Proleter (Ž)
Dolovo (Ž)
38
19
|
01.12.2018 15:30 | Proleter (Ž) | 38 : 19 | Dolovo (Ž) |
01.12
20:00
Radnički
ORK Loznica
34
29
|
01.12.2018 20:00 | Radnički | 34 : 29 | ORK Loznica |
01.12
19:00
Jagodina 2
Vranje
25
21
|
01.12.2018 19:00 | Jagodina 2 | 25 : 21 | Vranje | |||||
01.12
17:00
Radan
Vlasotince
35
7
|
01.12.2018 17:00 | Radan | 35 : 7 | Vlasotince | |||||
01.12
19:00
Radnički
Đerdap
25
30
|
01.12.2018 19:00 | Radnički | 25 : 30 | Đerdap | |||||
01.12
20:30
Rtanj
Naisa 2
28
22
|
01.12.2018 20:30 | Rtanj | 28 : 22 | Naisa 2 |
01.12
18:00
Sloven
Pančevo
20
19
|
01.12.2018 18:00 | Sloven | 20 : 19 | Pančevo | |||||
01.12
17:00
Pirot
Požarevac
34
30
|
01.12.2018 17:00 | Pirot | 34 : 30 | Požarevac | |||||
01.12
20:00
Vrbas
Topličanin
33
27
|
01.12.2018 20:00 | Vrbas | 33 : 27 | Topličanin | |||||
01.12
19:00
Sloga
Radnički 1964
25
26
|
01.12.2018 19:00 | Sloga | 25 : 26 | Radnički 1964 | |||||
01.12
15:00
Napredak 12
Železničar
22
28
|
01.12.2018 15:00 | Napredak 12 | 22 : 28 | Železničar |
01.12
19:00
Partizan
HAVK Mladost
4
12
|
01.12.2018 19:00 | Partizan | 4 : 12 | HAVK Mladost | |||||
01.12
20:00
OVK POŠK
Jug CO
7
14
|
01.12.2018 20:00 | OVK POŠK | 7 : 14 | Jug CO | |||||
01.12
17:00
Mornar BS
Jadran HN
10
12
|
01.12.2018 17:00 | Mornar BS | 10 : 12 | Jadran HN | |||||
01.12
18:30
Jadran ST
Šabac
16
7
|
01.12.2018 18:30 | Jadran ST | 16 : 7 | Šabac |
01.12
19:45
Medveščak
Vojvodina
9
11
|
01.12.2018 19:45 | Medveščak | 9 : 11 | Vojvodina | |||||
01.12
19:30
Solaris
Primorje EB
15
9
|
01.12.2018 19:30 | Solaris | 15 : 9 | Primorje EB | |||||
01.12
19:00
Valjevo
Budva
8
13
|
01.12.2018 19:00 | Valjevo | 8 : 13 | Budva | |||||
01.12
20:00
Nais
Koper 1958
12
5
|
01.12.2018 20:00 | Nais | 12 : 5 | Koper 1958 | |||||
01.12
18:00
VA Cattaro
KVK Radnički
4
11
|
01.12.2018 18:00 | VA Cattaro | 4 : 11 | KVK Radnički |
01.12
20:00
Dunav
Banjica
10
13
|
01.12.2018 20:00 | Dunav | 10 : 13 | Banjica | |||||
01.12
20:30
Stari Grad
TENT
13
6
|
01.12.2018 20:30 | Stari Grad | 13 : 6 | TENT | |||||
01.12
17:45
Zemun
Taš
4
5
|
01.12.2018 17:45 | Zemun | 4 : 5 | Taš | |||||
01.12
10:30
Beograd
Bečej
13
8
|
01.12.2018 10:30 | Beograd | 13 : 8 | Bečej |
01.12
20:00
Banja Luka
Dorćol
11
15
|
01.12.2018 20:00 | Banja Luka | 11 : 15 | Dorćol | |||||
01.12
21:00
Valis
Novi Beograd 11. april
8
9
|
01.12.2018 21:00 | Valis | 8 : 9 | Novi Beograd 11. april | |||||
01.12
19:00
Spartak Prozivka
Palilula
15
5
|
01.12.2018 19:00 | Spartak Prozivka | 15 : 5 | Palilula | |||||
01.12
ŽAK
Rasina
14
13
|
01.12.2018 | ŽAK | 14 : 13 | Rasina |
01.12
Crvena zvezda
Taš 2000
12
7
|
01.12.2018 | Crvena zvezda | 12 : 7 | Taš 2000 | |||||
01.12
Palilula
Vojvodina
9
6
|
01.12.2018 | Palilula | 9 : 6 | Vojvodina |
01.12
16:00
Leteći Bajmočani
Apa Futsal
3
3
|
01.12.2018 16:00 | Leteći Bajmočani | 3 : 3 | Apa Futsal |
01.12
14:30
Aranđelovac
Fleš
1
10
|
01.12.2018 14:30 | Aranđelovac | 1 : 10 | Fleš | |||||
01.12
13:00
Bezbednost 192
PP 192
5
4
|
01.12.2018 13:00 | Bezbednost 192 | 5 : 4 | PP 192 |
01.12
19:15
Gurgusovac
Napredak 1389
3
7
|
01.12.2018 19:15 | Gurgusovac | 3 : 7 | Napredak 1389 |
01.12
17:15
Medveščak
Triglav
6
10
|
01.12.2018 17:15 | Medveščak | 6 : 10 | Triglav | |||||
01.12
18:30
Slavija Junior
Zagreb
5
7
|
01.12.2018 18:30 | Slavija Junior | 5 : 7 | Zagreb | |||||
01.12
14:00
Mladost
ECE Celje
2
3
|
01.12.2018 14:00 | Mladost | E 2 : 3 | ECE Celje |