XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 519 utakmica za dan
Nedelja, 10 Oktobar 2010

Fudbal

10.10.2010 15:00 Kolubara 1 : 1 Banat
10.10.2010 15:00 Dinamo 0 : 2 Zemun
10.10.2010 15:00 Proleter (NS) 3 : 1 BASK
10.10.2010 15:00 Mladost (L) 0 : 0 Novi Pazar
10.10.2010 15:30 Sloga (K) 1 : 0 Partizan (BB)
10.10.2010 15:30 Železničar 0 : 0 Sloga (PM)
10.10.2010 15:30 Sloboda (Č) 1 : 0 Vujić voda
10.10.2010 15:30 Radnički Stobeks 3 : 2 Sloga (P)
10.10.2010 15:00 Radnički (P) 2 : 1 Dubočica
10.10.2010 15:00 Vlasina 2 : 0 Radnički (N)
10.10.2010 15:00 Hajduk Veljko 1 : 0 Timok
10.10.2010 15:00 Rudar Alpos 1 : 1 Trstenik PPT
10.10.2010 15:00 Resnik 0 : 1 Mladenovac
10.10.2010 15:00 Radnički (O) 0 : 1 Hajduk
10.10.2010 10:00 Grafičar 1 : 0 Beograd
10.10.2010 15:00 Kovačevac 2 : 0 Dorćol
10.10.2010 15:00 Šumadija (J) 0 : 0 Sindjelić
10.10.2010 16:00 Orlovac 0 : 0 Vodojaža
10.10.2010 16:00 Bane 2 : 1 Trepča
10.10.2010 11:00 Šumadija 1903 5 : 1 Mokra Gora
10.10.2010 16:00 Tutin 3 : 1 Jošanica
10.10.2010 16:00 Mladost (O) 1 : 1 Metalac (K)
10.10.2010 16:00 Polet (T) 4 : 1 Omladinac (NS)
10.10.2010 15:30 Šumadinac 1 : 1 Železničar Inon
10.10.2010 15:30 Sloga (D) 2 : 1 Vrbovac
10.10.2010 15:30 Zvižd 1 : 0 Železničar (S)
10.10.2010 15:30 Borac 1 : 3 Seljak
10.10.2010 15:30 Morava (VP) 3 : 1 Homoljac
10.10.2010 15:30 Crvena zvezda (S) 1 : 2 Sloga (B)
10.10.2010 15:30 Šapine 3 : 1 Gruža
10.10.2010 15:30 Drina 2 : 0 Jadar (ST)
10.10.2010 15:30 Krušik 1 : 0 Sloga (S)
10.10.2010 15:30 Zlatar 2 : 0 Sloga (LŠ)
10.10.2010 15:30 Polimlje 3 : 1 Radnički (V)
10.10.2010 15:00 Radan 1 : 0 Sloga
10.10.2010 15:00 Moravac Orion 3 : 0 Vučje
10.10.2010 15:00 Ropotovo 4 : 1 Jedinstvo (B)
10.10.2010 15:00 Mramor 2 : 0 Moravica (S)
10.10.2010 15:00 Mladost (B) 1 : 5 Balkanski
10.10.2010 15:00 Trajal 2 : 0 Kablovi
10.10.2010 15:00 Timočanin 2 : 1 Rembas
10.10.2010 15:00 Župa 2 : 0 Bor
10.10.2010 15:00 Juhor 4 : 0 Slatina
10.10.2010 15:00 Trgovački 1 : 0 Pepeljevac
10.10.2010 15:30 Vojvodina 0 : 3 Dinamo
10.10.2010 15:30 Borac 1 : 1 Spartak
10.10.2010 15:30 Bačka 1901 1 : 1 Obilić
10.10.2010 15:30 Zadrugar 3 : 0 Kozara
10.10.2010 15:30 Sloga Radnički 2 : 1 Bačka (BP)
10.10.2010 15:30 Budućnost 1 : 1 Mladost
10.10.2010 15:30 Radnički (I) 0 : 1 Index
10.10.2010 15:00 Budućnost 4 : 0 Milutinac
10.10.2010 10:00 Radnički (R) 1 : 1 Železničar
10.10.2010 15:00 Sremčica 0 : 1 Borac
10.10.2010 10:00 GSP Polet 0 : 0 Turbina
10.10.2010 15:00 Posavac Tišma 1 : 1 PKB
10.10.2010 15:00 Braća Vuković 0 : 1 Grdica
10.10.2010 15:00 Morava 1 : 5 Borac (A)
10.10.2010 15:00 Radnički 0 : 0 Mataruge
10.10.2010 15:00 Rudar 4 : 1 Borac (V)
10.10.2010 15:00 Radnik 2 : 0 Magnohrom
10.10.2010 15:00 Budućnost 1 : 0 Kraljevo Hajduk
10.10.2010 15:00 Ibar 3 : 1 Proleter Lasta
10.10.2010 15:30 Vihor 3 : 1 Napredak
10.10.2010 15:30 Sloga (B) 3 : 1 Dunavac
10.10.2010 15:30 Integral 1 : 0 Omladinac
10.10.2010 Budućnost (R) 3 : 2 Mladi radnik
10.10.2010 Sloboda (L) 3 : 0 Glavaš
10.10.2010 Cerovac 3 : 1 Polet (T)
10.10.2010 Lunjevac 3 : 2 Selevac
10.10.2010 Napredak 4 : 1 Osipaonica
10.10.2010 Omladinac (R) 3 : 0 Jedinstvo (K)
10.10.2010 Drugovac 1 : 3 Sloga (M)
10.10.2010 15:30 Šumadija 6 : 1 Junkovac
10.10.2010 15:30 Borac (P) 3 : 0 Šumadinac (N)
10.10.2010 15:30 Karađorđe 1 : 5 Karađorđe (T)
10.10.2010 15:30 Aranđelovac 1 : 0 Lokomotiva
10.10.2010 15:30 Šumadinac (S) 6 : 2 Badnjevac
10.10.2010 15:30 Partizan 1 : 4 Banja
10.10.2010 15:00 Hajduk Stanko 3 : 1 Lipolist
10.10.2010 15:00 Dobrava 2 : 2 Mačva 2005
10.10.2010 15:00 Gučevo 0 : 1 Napredak
10.10.2010 15:00 Jedinstvo (MZ) 4 : 1 Sindjelić
10.10.2010 15:00 Majur 2 : 1 milos pocerac
10.10.2010 15:00 Vrujci 2 : 1 Brezovica
10.10.2010 15:00 Sovljak 1 : 0 ZSK
10.10.2010 15:00 Spartak 0 : 1 Ribnikar
10.10.2010 15:00 OFK Divci 2 : 1 Trlić
10.10.2010 Savinac 2 : 1 GP Zlatibor
10.10.2010 Sevojno 4 : 2 Omladinac
10.10.2010 Budućnost 4 : 1 Perućac
10.10.2010 Luna Avijatičar 2 : 2 Jasen
10.10.2010 Železničar 2 : 1 Polet
10.10.2010 Zlatibor voda 2 : 5 Crnokosa
10.10.2010 Jedinstvo 2 : 2 Ariljska rampa
10.10.2010 Mladost (O) 2 : 1 Rasovača
10.10.2010 Morava 2 : 0 Borac
10.10.2010 Omladinac 2 : 0 Napredak
10.10.2010 Bukovik 0 : 3 Knežica
10.10.2010 Radnički 3 : 0 Rutevac
10.10.2010 Dobrič 0 : 2 Zemljoradnik
10.10.2010 Naša krila 2 : 1 Toplica
10.10.2010 Rad 1 : 1 Mladost (B)
10.10.2010 15:00 Šumadija 1 : 1 Čekmin
10.10.2010 15:00 Radnički 2 : 1 Sloboda
10.10.2010 15:00 Sloga 2 : 4 Jedinstvo
10.10.2010 15:00 Bobište 1 : 0 Železničar
10.10.2010 15:00 Jablanica 4 : 0 Milanovo
10.10.2010 15:00 Lemind Livnica 1 : 1 Morava (G)
10.10.2010 15:00 Morava (L) 3 : 0 Veternica
10.10.2010 15:00 Jedinstvo (G) 3 : 0 Progres
10.10.2010 15:00 Vladimir Durković 1 : 1 Zadrugar
10.10.2010 15:00 Dragoš 4 : 2 Tanasko Rajić
10.10.2010 15:00 Gnjilan 0 : 1 Jedinstvo (BP)
10.10.2010 Omladinac 3 : 0 Pobeda
10.10.2010 Dobrič 1 : 0 Jug Bogdan
10.10.2010 Svetlost 0 : 3 Kosovac
10.10.2010 Proleter 1 : 1 Delijski Vis
10.10.2010 Crvena zastava 3 : 0 Jedinstvo
10.10.2010 Brzi Brod 3 : 1 Aluminjum
10.10.2010 Omladinac 5 : 0 Sloboda
10.10.2010 Čegar 0 : 4 Budućnost
10.10.2010 Mladost 4 : 0 Radnički
10.10.2010 16:00 Napredak (Z) 4 : 3 Mladost
10.10.2010 16:00 Vinogradar 2 : 2 Morava
10.10.2010 16:00 Buducnost 1 : 2 Sloga
10.10.2010 16:00 Mladost 2 : 1 Kušiljevo
10.10.2010 16:00 Kupinovac 1 : 2 Napredak (D)
10.10.2010 16:00 Dragocvet 1 : 0 Vinoraca
10.10.2010 16:00 Istok-63 1 : 1 Jedinstvo
10.10.2010 15:00 Slatina (N) 4 : 0 Krivelj
10.10.2010 15:00 Brodoremont 4 : 1 Nemetali
10.10.2010 15:00 Miloševo 2 : 1 Poreč
10.10.2010 15:00 Rajac 0 : 3 Zlot
10.10.2010 15:00 Radnički (K) 2 : 1 Sloga (K)
10.10.2010 15:00 ŠSK 3 : 2 Sloga (Ž)
10.10.2010 15:00 Omladinac 0 : 1 Ozren
10.10.2010 15:00 Mladost 0 : 3 Borac
10.10.2010 15:00 Bučje 4 : 6 Rudar
10.10.2010 15:00 Midžor 4 : 1 Rtanj
10.10.2010 15:00 Sloga (M) 2 : 0 BSK
10.10.2010 14:30 Potisje 1 : 2 Njegoš
10.10.2010 14:30 Tavankut 1 : 0 Proleter
10.10.2010 14:30 Čantavir 3 : 1 Subotica
10.10.2010 14:30 Bačka 0 : 3 Bajša
10.10.2010 14:30 Krivaja 5 : 0 Tisa
10.10.2010 15:30 Crvena Zvezda (RS) 1 : 6 Jedinstvo
10.10.2010 15:30 Vojvodina 2 : 0 Begej
10.10.2010 15:30 Delija 4 : 1 OFK Klek
10.10.2010 15:30 Polet (N) 0 : 2 Crvena zvezda (VS)
10.10.2010 15:30 Partizan (G) 2 : 0 Budućnost (A)
10.10.2010 15:30 Polet 2 : 2 Tempo
10.10.2010 15:30 Radnički (B) 4 : 2 Slavija
10.10.2010 15:30 Budućnost 1 : 4 Jugoslavija
10.10.2010 15:30 Sloga 3 : 0 BAK
10.10.2010 15:30 Kolonija 4 : 0 Radnički (K)
10.10.2010 15:30 OFK Odžaci 3 : 4 Mladost
10.10.2010 15:30 ŽAK 4 : 1 Borac
10.10.2010 15:30 Hajduk 1 : 1 PIK
10.10.2010 15:30 Kula 3 : 3 Radnički
10.10.2010 15:30 Graničar 3 : 1 BSK
10.10.2010 15:00 Strelac 2 : 1 IM Rakovica
10.10.2010 15:00 PIK Zemun 0 : 0 Dunavac
10.10.2010 15:00 Borac 4 : 2 Prva Iskra
10.10.2010 15:00 Podunavac 0 : 0 Policajac
10.10.2010 16:00 Vrnjci 3 : 0 Gruža
10.10.2010 16:00 Napredak 0 : 0 Granit
10.10.2010 16:00 Olimpik 2 : 1 Morava
10.10.2010 16:00 Polet 3 : 0 Jedinstvo (D)
10.10.2010 16:00 Šumadija 1 : 1 Žiča
10.10.2010 15:30 Jablanica 3 : 1 Lunjevica
10.10.2010 15:30 Mladost 09 3 : 1 Velereč 94
10.10.2010 15:30 Baćkovac Junajted 2 : 1 Mladi Rudar
10.10.2010 15:30 Brusnica 4 : 5 Foka
10.10.2010 15:30 Boljkovci 1 : 6 Šilopaj
10.10.2010 15:30 Omladinac 1 : 3 Brezak
10.10.2010 15:30 Gornji Branetići 0 : 7 Takovski Ustanak
10.10.2010 15:30 Ozrem 6 : 1 Ozremica
10.10.2010 15:00 Seljak 2 : 7 Azbest
10.10.2010 15:00 Korićani 1 : 1 Dobrača
10.10.2010 15:00 Ćava 1 : 0 Hajduk
10.10.2010 15:00 Botunje 3 : 1 Kremenac
10.10.2010 15:00 Kolektiv 3 : 1 Šumarice 2008
10.10.2010 15:00 Opornica 0 : 4 Bagremar
10.10.2010 15:30 Makce 2 : 0 Napredak
10.10.2010 15:30 Pobeda 0 : 2 Mladi Borac
10.10.2010 15:30 Jedinstvo 2 : 4 Sloga D
10.10.2010 15:30 Mladost 3 : 1 Radnički
10.10.2010 15:30 Napredak (S) 1 : 2 BSK
10.10.2010 15:30 Rudar 7 : 1 Košava
10.10.2010 15:30 Omladinac (S) 3 : 4 Polet
10.10.2010 15:30 Napredak (VC) 1 : 1 Dragoš
10.10.2010 15:30 Krilaš 3 : 0 Jedinstvo
10.10.2010 Mramorac 2 : 0 Pobeda
10.10.2010 Bašin 2 : 2 Udarnik
10.10.2010 Vodice 2 : 1 Budućnost
10.10.2010 Kolarac 2 : 5 SASK
10.10.2010 Borac (R) 3 : 3 Proleter
10.10.2010 Budućnost 1 : 1 Skobalj
10.10.2010 Sloga (L) 7 : 2 Slavija
10.10.2010 Ravni Gaj 1 : 3 7. Jul
10.10.2010 Šumadinac 5 : 2 Badljevica
10.10.2010 Landol 1 : 2 Vučak
10.10.2010 Petrijevac 1 : 2 Podunavac
10.10.2010 15:30 Mladost MG 0 : 1 BSK
10.10.2010 15:30 Karađorđe 1 : 1 Omladinac
10.10.2010 15:30 Mladost (R) 1 : 1 Lepenica
10.10.2010 15:30 ŽSK 0 : 2 Pobeda
10.10.2010 15:30 Sloga (Z) 2 : 1 Sloga (M)
10.10.2010 Bokanja 5 : 1 BSK Belosavci
10.10.2010 Mladi rudar 3 : 0 Mladost
10.10.2010 Šamot 4 : 3 Borac
10.10.2010 Jasenica 1 : 5 Sloga
10.10.2010 Proleter 1 : 2 Prvi srpski ustanak
10.10.2010 OFK Šatornja 2 : 1 Vinča
10.10.2010 Trešnjevica 4 : 1 Radoje Domanović
10.10.2010 15:00 Sloga (S) 0 : 0 Crnča
10.10.2010 15:00 Stari Jadar 4 : 1 Bratstvo
10.10.2010 15:00 Sloga (K) 3 : 1 Velika Reka
10.10.2010 15:00 Cer 4 : 0 Studenac
10.10.2010 15:00 Stolice 3 : 2 Mladost
10.10.2010 15:00 Rudar 1 : 3 Granit
10.10.2010 15:00 Podrinje 1 : 0 TE Gučevo
10.10.2010 15:00 Mladost(M) 0 : 2 Gorki
10.10.2010 15:00 Sloboda 1 : 0 Proleter
10.10.2010 15:00 Napredak 1 : 5 Borac
10.10.2010 15:00 Partizan 4 : 2 Drina
10.10.2010 15:00 Sloga 7 : 2 Duško
10.10.2010 15:00 Mladi Borac 0 : 0 Mladost(P)
10.10.2010 15:00 Budućnost 3 : 3 Omladinac
10.10.2010 Pocerina 0 : 0 Jelen
10.10.2010 Mladost 1 : 0 Pričinović
10.10.2010 Galeb 3 : 1 Mladost Zvezd
10.10.2010 Rankovac 0 : 3 Karađorđe
10.10.2010 Provo 2 : 0 Varna
10.10.2010 Hajduk 2 : 1 Maovi MH
10.10.2010 Sloga Mat 2 : 0 Vlašić
10.10.2010 Mrovska 1 : 3 Korman
10.10.2010 15:00 Mladost 3 : 2 Veliševac
10.10.2010 15:00 Komanice 9 : 2 Orao
10.10.2010 15:00 Toplica 0 : 3 Borac
10.10.2010 15:00 Jedinstvo 4 : 1 Liplje
10.10.2010 15:00 Mladost (VK) 4 : 1 Tešnjar
10.10.2010 15:00 Milenko Pavlović 0 : 2 Pričević
10.10.2010 15:00 Iskra 2 : 1 OFK Povlen
10.10.2010 15:00 Polet 3 : 0 Dupljaj
10.10.2010 15:00 Lukavac 0 : 1 Mladost (D)
10.10.2010 16:00 Stepanje 0 : 0 Sloga
10.10.2010 16:00 Ratkovac 1 : 0 Pepeljevac
10.10.2010 16:00 Nepričava 4 : 2 Polet
10.10.2010 16:00 Kolubara Gaj 1 : 6 Proleter
10.10.2010 14:00 Radnik 2 : 1 Doljevac
10.10.2010 14:00 Radnički 6 : 0 Sloga
10.10.2010 14:00 4. Juli 1 : 0 Naisus
10.10.2010 14:00 Baličevac 0 : 3 Obilić
10.10.2010 14:00 Koprijan 4 : 1 Padina
10.10.2010 15:00 Željuša 1 : 7 Padež
10.10.2010 15:00 Lokomotiva 2 : 4 Pobeda
10.10.2010 15:00 Sloga 1 : 2 Mladost (PR)
10.10.2010 15:00 Crni Vrh 2 : 1 Ursule
10.10.2010 15:00 Sindjelic (G) 3 : 0 Napredak
10.10.2010 15:00 Kolare 1 : 0 BSK
10.10.2010 15:00 Sloboda 0 : 1 Javor
10.10.2010 14:00 Borac 1 : 6 Mladost (V)
10.10.2010 14:00 Gorica 1 : 0 Mladost (GK)
10.10.2010 14:30 Đurđin 1 : 0 Poljoprivrednik
10.10.2010 14:30 Elektrovojvodina 4 : 1 Bratstvo
10.10.2010 14:30 Lokomotiva 2 : 2 Žednik
10.10.2010 14:30 Bačka 1901 B 0 : 1 Hajduk
10.10.2010 14:30 Sokolac 2 : 1 Mićunovo
10.10.2010 14:30 Napredak 3 : 0 Eđšeg
10.10.2010 14:30 Pobeda 3 : 0 Mladost
10.10.2010 15:30 Sloga 0 : 2 Jedinstvo
10.10.2010 15:30 Slavija 1 : 3 Horgoš Higlo
10.10.2010 15:30 Graničar 2 : 1 Tromedja
10.10.2010 15:30 Šampion Olimpija 0 : 2 Tisa
10.10.2010 15:30 ŽAK 1 : 2 Borac
10.10.2010 15:30 Vojvodina 1 : 1 2. Oktobar
10.10.2010 15:30 Jedinstvo 1 : 3 Napredak
10.10.2010 15:30 1.Oktobar 0 : 4 Roham
10.10.2010 15:30 Olimpija 1 : 2 Proleter
10.10.2010 15:30 Terekves 0 : 8 Borac
10.10.2010 15:30 Borac (P) 0 : 3 Omladinac (D)
10.10.2010 15:30 Proleter 0 : 3 Omladinac (O)
10.10.2010 15:30 BSK Bavanište 3 : 1 Plavi Dunav
10.10.2010 15:30 Železničar (P) 6 : 1 Pančevo
10.10.2010 15:30 Mladost (V) 7 : 1 Glogonj
10.10.2010 15:30 Borac (S) 7 : 0 Pobeda
10.10.2010 15:30 Dolovo 2 : 2 Unirea
10.10.2010 15:30 Ševac 1 : 4 Sloga
10.10.2010 15:30 Karaš (J) 3 : 2 Jedinstvo
10.10.2010 15:30 Dunav 3 : 0 Dobrica
10.10.2010 15:30 Ratar 2 : 0 Hajduk
10.10.2010 15:30 Banat 0 : 2 Borac (VS)
10.10.2010 15:30 Potporanj 1 : 6 Crvena zvezda
10.10.2010 15:30 Hajdučica 3 : 0 Borac (VG)
10.10.2010 Aleksa Šantić 2 : 0 Rusin
10.10.2010 Sloga 2 : 0 Lipar
10.10.2010 Panonija 3 : 1 Jedinstvo
10.10.2010 Omladinac 5 : 0 OFK Šikara
10.10.2010 Dunav 3 : 2 OFK Metalac
10.10.2010 15:30 Dinamo 3 : 2 Čenej
10.10.2010 15:30 OFK Sirig 2 : 3 Fruškogorski partizan
10.10.2010 15:30 Bačka 4 : 0 Fruškogorac
10.10.2010 15:30 Sremac 2 : 3 Proleter
10.10.2010 15:30 Tatra 0 : 5 TSK
10.10.2010 14:30 Sutjeska 6 : 2 Iskra
10.10.2010 14:30 Proleter 10 : 1 Mladost
10.10.2010 14:30 Budućnost 2 : 1 Napredak
10.10.2010 14:30 Vojvodina 0 : 0 Mladost Radost
10.10.2010 15:00 Titel 1 : 2 Bačka
10.10.2010 15:00 Obilić 3 : 1 Hajduk (G)
10.10.2010 15:00 Hajduk (Č) 7 : 0 Sloga
10.10.2010 15:00 Jedinstvo (G) 3 : 1 Miletić
10.10.2010 14:30 Slavija (B) 1 : 4 Vojvodina
10.10.2010 14:30 Soko 0 : 2 Slavija (P)
10.10.2010 14:30 Budućnost (G) 2 : 2 Karađorđevo
10.10.2010 14:30 Borac 3 : 2 Krila Krajine
10.10.2010 14:30 Budućnost (P) 5 : 1 Bačka
10.10.2010 14:30 Maglić 2 : 0 Krivanj
10.10.2010 14:00 PSK Putinci 1 : 4 Polet
10.10.2010 14:00 Napredak 1 : 7 Hrtkovci
10.10.2010 14:00 Jedinstvo 2 : 1 Graničar
10.10.2010 14:00 Krušedol 1 : 1 Rudar
10.10.2010 14:00 Fruškogorac 0 : 3 Donji Petrovci
10.10.2010 14:00 OFK Kraljevci 1 : 0 Jedinstvo
10.10.2010 14:00 Fruška Gora 3 : 1 Sremac
10.10.2010 14:00 OFK Bikić 4 : 3 Jednota
10.10.2010 14:00 OFK Bačinci Sloga 3 : 0 Omladinac (B)
10.10.2010 14:00 Jedinstvo 0 : 8 Borac
10.10.2010 14:00 Napredak 6 : 1 Sremac
10.10.2010 14:00 Bratstvo 8 : 0 Omladinac (M)
10.10.2010 14:00 Jedinstvo (LJ) 4 : 1 OFK Bingula
10.10.2010 14:00 Graničar 0 : 3 Sinđelić
10.10.2010 15:00 Sloga 6 : 1 Graničar
10.10.2010 15:00 Borac 4 : 2 Fruškogorac
10.10.2010 15:00 Borac (VR) 1 : 0 Sremac
10.10.2010 15:00 Zmaj 2 : 1 Mitros
10.10.2010 15:00 Sloboda 2 : 2 Budućnost
10.10.2010 15:00 Vranić 2 : 1 Mladost (B)
10.10.2010 15:00 Borac 0 : 2 Krtinska
10.10.2010 Selo Mladenovac 0 : 3 Ivanca
10.10.2010 Vrcin 2 : 2 Bolec
10.10.2010 Vlaska 1 : 2 Velika Krsna
10.10.2010 Sepsin 2 : 2 Lestane
10.10.2010 Rabrovac 0 : 0 Mladost
10.10.2010 16:00 Budućnost 1 : 2 Jovo Kursula
10.10.2010 16:00 Zgodačica 3 : 1 Bogutovačka Banja
10.10.2010 16:00 Miločajac 0 : 4 Zvezda
10.10.2010 16:00 Omladinac 7 : 0 Musina reka
10.10.2010 16:00 Kablar 0 : 0 Progorelica
10.10.2010 16:00 Tavnik 1 : 1 Stara Čaršija
10.10.2010 15:00 Zastava 2 : 1 Stari momci
10.10.2010 15:00 Mladost 2 : 0 Velika Sugubina
10.10.2010 15:00 Kutlovo 2 : 0 Borac
10.10.2010 15:00 Mladost Teferič 5 : 0 Trmbas
10.10.2010 15:00 21. oktobar 6 : 0 Studenac
10.10.2010 15:00 Kaona 1 : 3 Kvarc
10.10.2010 15:30 Proleter 1 : 4 Mip Majdan
10.10.2010 15:30 Dunavac 3 : 0 Stig
10.10.2010 15:30 Borac (K) 3 : 3 Napredak (P)
10.10.2010 15:30 Napredak (B) 1 : 2 Dunav
10.10.2010 15:30 Mlava 3 : 2 Dizel
10.10.2010 15:00 Graničar 3 : 0 Sloga (T)
10.10.2010 15:00 Pek 11 : 1 Sloga (ĐP)
10.10.2010 15:00 Radnički 1 : 2 Jedinstvo
10.10.2010 15:00 Ram 1 : 0 Mirko Tomić
10.10.2010 15:30 Stig (C) 2 : 2 Stig (MC)
10.10.2010 15:30 Mladost (B) 1 : 2 Sumadija
10.10.2010 15:30 Pobeda 1 : 2 Borci
10.10.2010 15:30 Bečevica 1 : 0 Mladi Radnik
10.10.2010 15:30 B 2000 1 : 1 Brezovac
10.10.2010 15:30 Gorski Car 1 : 0 Vrbica
10.10.2010 15:30 Kopljari 2 : 0 Ranilović
10.10.2010 15:00 Jedinstvo 5 : 0 Cerova
10.10.2010 15:00 7. Juli 2 : 3 Krasava
10.10.2010 15:00 Jelav 1 : 5 Borac (L)
10.10.2010 15:00 "14 Oktobar" 2 : 1 Milan Orlić
10.10.2010 Napredak 3 : 1 Mladost
10.10.2010 Sumice 1 : 4 Bair
10.10.2010 Polet 1 : 3 Sloga
10.10.2010 Bobovik 4 : 1 Torpedo
10.10.2010 Dragojevac 3 : 0 Krnule 09
10.10.2010 Sloga Trgosped 4 : 0 Mladost
10.10.2010 Sloga 1 : 1 Borac
10.10.2010 Petrovac 74 3 : 0 Tresnjevka
10.10.2010 Volujac 6 : 0 Žabar
10.10.2010 Zablaće 1 : 0 Sava
10.10.2010 15:00 Vragočanica 0 : 0 Mali korak
10.10.2010 15:00 Mladi radnik 1 : 1 Beloševac
10.10.2010 15:00 Hum 2 : 0 Mladost
10.10.2010 15:00 Radnički 2 : 1 Pobeda
10.10.2010 15:00 Mladi Radnik 0 : 2 Resavac
10.10.2010 15:00 Jedinstvo 2 : 2 Morava
10.10.2010 15:00 Medveđa 1 : 1 OFK Dvorište
10.10.2010 15:00 Rudar 5 : 0 Mladost
10.10.2010 15:00 Resava 1 : 2 Resavac
10.10.2010 15:00 Mladi Radnik 2 : 1 Beljanica
10.10.2010 16:00 Polet 57 1 : 2 Omladinac
10.10.2010 16:00 Tomako 3 : 1 Topoljak
10.10.2010 16:00 Ribnik 2 : 1 Beli Orlovi
10.10.2010 16:00 Stara Čaršija 3 : 0 Vinogradar
10.10.2010 16:00 Gradina 4 : 2 Stari Trstenik
10.10.2010 16:00 Mačkovac 2 : 3 Globoder
10.10.2010 16:00 Drugari 3 : 3 Polet
10.10.2010 16:00 Zdravinje 2 : 4 Ribare
10.10.2010 15:30 Lehel 0 : 0 Omladinac
10.10.2010 15:30 MSK 3 : 0 Proleter
10.10.2010 15:30 Naftagas 1 : 0 Radnički
10.10.2010 15:30 Sloga 1 : 5 Radnicki Ratar
10.10.2010 15:30 Banat 1 : 2 ŽFK Banat
10.10.2010 15:30 Gradnulica Bečkerek 3 : 2 Jedinstvo
10.10.2010 15:30 Vinogradar 3 : 0 Jedinstvo
10.10.2010 15:30 Omladinac 2 : 1 Vitorul
10.10.2010 15:30 Vojvodina 5 : 0 Pobeda
10.10.2010 13:30 Mladost (B) 0 : 2 Borac (K)
10.10.2010 13:30 Mladost (P) 3 : 0 Planinac
10.10.2010 13:30 27. Oktobar 5 : 0 Vojvodina
10.10.2010 13:30 Car Uroš 3 : 0 Sloga
10.10.2010 15:00 Borac 2 : 1 Hajduk
10.10.2010 15:00 Napredak 2 : 1 Planinac
10.10.2010 15:00 Sloga 0 : 1 BSK
10.10.2010 15:00 Grgurevci 5 : 4 OFK Bosut
10.10.2010 15:00 Šumadinac 3 : 4 Šumadija
10.10.2010 15:00 Polet 2 : 0 20. Oktobar
10.10.2010 15:00 Mladi Radnik 1 : 2 OFK Radnički
10.10.2010 15:00 Bistrica 0 : 3 Budućnost
10.10.2010 15:00 Mladost 1 : 0 Stepojevac 2007
10.10.2010 15:00 Sloga 1 : 2 OFK Burovo
10.10.2010 15:00 Beljina 2 : 0 Rožanci
10.10.2010 15:00 Lisović 1977 12 : 0 Šiljakovac
10.10.2010 10:00 Heroj 0 : 1 Mladost
10.10.2010 15:00 Crvenka 1 : 1 GAK
10.10.2010 10:00 Mabat 3 : 0 Kapedunum
10.10.2010 15:00 Busije 8 : 1 Borac
10.10.2010 15:00 OFK Petrovcic 1 : 0 Kozara
10.10.2010 15:00 Torlak 1 : 1 Institut
10.10.2010 15:00 Novi Beograd 1 : 2 Seceranac Ada
10.10.2010 15:00 Sušica 1 : 5 Požarevac
10.10.2010 12:30 Sloga 0 : 0 Novi Bečej
10.10.2010 15:00 Napredak 7 : 0 Lemind Lavice
10.10.2010 Kalemegdan 3 : 2 Pančevo
10.10.2010 Rubin 4 : 6 Radnički 1919
10.10.2010 11:00 Jagodina 1 : 0 OFK Beograd
10.10.2010 11:00 Borac 1 : 0 Sloga
10.10.2010 13:30 OFK Odžaci 1 : 3 Mladost
10.10.2010 13:30 ŽAK 4 : 0 Borac
10.10.2010 13:30 Hajduk 3 : 3 PIK
10.10.2010 13:30 Kula 3 : 1 Radnički
10.10.2010 13:30 Graničar 7 : 0 BSK
10.10.2010 Rudar 1 : 4 Morava (VP)
10.10.2010 Smederevo 8 : 0 Crvena zvezda
10.10.2010 10:00 Zemun 3 : 0 Teleoptik
10.10.2010 12:00 Loznica 0 : 2 BSK Borča
10.10.2010 10:00 Partizan 1 : 0 Rad
10.10.2010 13:00 OFK Beograd 5 : 0 Borac
10.10.2010 10:00 Bačka 6 : 0 Lokomotiva
10.10.2010 Rudar 3 : 3 Morava
10.10.2010 Sloga (PM) 0 : 2 Šumadija (A)
10.10.2010 12:00 Mika Antić 3 : 0 OFK Stenli
10.10.2010 12:00 Spartak (D) 0 : 3 Pančevo
10.10.2010 12:00 Borac (S) 3 : 1 Dolina
10.10.2010 12:00 Radnik 0 : 2 OFK Plandište
10.10.2010 12:30 Potisje 2 : 1 Njegoš
10.10.2010 12:30 Tavankut 2 : 0 Proleter
10.10.2010 12:30 Čantavir 2 : 1 Subotica
10.10.2010 12:30 Bačka 0 : 0 Bajša
10.10.2010 12:30 Krivaja 1 : 2 Tisa
10.10.2010 12:00 Zemun 0 : 3 OFK Beograd
10.10.2010 13:00 Bežanija 0 : 0 Kruševac
10.10.2010 14:00 Loznica 2 : 2 Radnički 1923
10.10.2010 10:00 Obilić 0 : 6 Spartak Zlatibor voda
10.10.2010 11:00 Njegoš 2 : 5 Bačka
10.10.2010 Mladi radnik (P) 4 : 0 GFK Jasenica 1911
10.10.2010 Rudar 1 : 4 Morava
10.10.2010 Sloga 1 : 2 Šumadija
10.10.2010 Pinkum 3 : 2 Seljak
10.10.2010 AF Duljaj 2 : 0 MIP Presing
10.10.2010 10:00 Mika Antić 3 : 0 OFK Stenli
10.10.2010 10:00 Spartak (D) 4 : 1 Pančevo
10.10.2010 10:00 Borac (S) 5 : 0 Dolina
10.10.2010 10:00 Radnik 0 : 3 OFK Plandište
10.10.2010 09:30 Bačka 1901 98 10 : 2 Čantavir
10.10.2010 10:00 OFK Stenli 3 : 2 Dinamo
10.10.2010 10:00 Slavija 4 : 6 Kraljevićevo
10.10.2010 10:00 Jugoslavija 8 : 2 Spartak

Košarka

10.10.2010 17:00 Zagreb CO 82 : 76 Radnički
10.10.2010 18:00 Mega Vizura 78 : 79 Crnokosa
10.10.2010 12:00 Mladost 81 : 77 Smederevo Vizura
10.10.2010 17:00 AJM Maribor 73 : 89 Partizan Galenika
10.10.2010 17:00 Lupa Promotion 64 : 76 Celje
10.10.2010 19:00 Jedinstvo 67 : 70 Jolly JBS Šibenik
10.10.2010 17:00 Loznica 46 : 61 Student Radnički
10.10.2010 19:30 Kraljevo 65 : 82 Stara Pazova
10.10.2010 16:30 Bor 55 : 102 Beočin
10.10.2010 12:00 Moravac 60 : 83 Jagodina 2001
10.10.2010 17:30 Mladost Kolubara 49 : 77 Vrbas Medela

Odbojka

10.10.2010 19:00 Crnokosa 3 : 1 Jagodina
10.10.2010 19:00 Gimnazijalac 3 : 2 Spartak

Rukomet

10.10.2010 19:00 Jagodina 29 : 28 Zaječar
10.10.2010 Arilje 26 : 33 Bane
10.10.2010 Knjaževac 34 : 26 Topličanin
10.10.2010 Dubočica 54 25 : 24 Užice
10.10.2010 16:00 Rudar 2 31 : 31 Šamot 65 2
10.10.2010 14:00 Radnički 2 33 : 26 Udarnik
10.10.2010 18:00 Partizan Dunav osigiranje 2 33 : 34 Primus Car Dušan
10.10.2010 16:00 Brestovac 25 : 22 Paraćin
10.10.2010 16:00 Aleksinac 26 : 25 Radan
10.10.2010 18:30 Medicinar 30 : 31 Crvena Zvezda
10.10.2010 18:00 Napredak 34 : 34 Kučevo
10.10.2010 17:00 Topličanin 29 : 14 Raška
10.10.2010 18:00 Junior 42 : 26 Milenijum
10.10.2010 18:00 Rudar 16 : 25 Petrovac
10.10.2010 18:00 Radnički Resavac 2 39 : 18 Cepelin 2
10.10.2010 18:00 Požarevac 23 : 28 Knjaz Miloš 2
10.10.2010 18:00 Mladost 29 : 26 VGSK

Futsal

10.10.2010 18:00 VIK Naisus 1 : 3 Ekonomac
10.10.2010 20:00 Niš 92 2 : 1 Kopernikus
10.10.2010 19:00 Krčagovo 4 : 3 Bečej