16.05
16:30
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
Loznica
1
0
|
16.05.2015 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
16.05
16:30
Rudar
Pobeda
2
4
|
16.05.2015 16:30 | 2 : 4 |
|
||||||
16.05
16:30
KaraÄorÄe
Smederevo 1924
4
1
|
16.05.2015 16:30 | 4 : 1 |
|
||||||
16.05
16:30
GFK Jasenica 1911
Å umadija
1
2
|
16.05.2015 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
16.05
16:30
Sloga (P)
JoŔanica
1
1
|
16.05.2015 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
16.05
16:30
Å umadija 1903
Bane
1
0
|
16.05.2015 16:30 | 1 : 0 |
16.05
16:30
Ozren
Car Konstantin
4
3
|
16.05.2015 16:30 | 4 : 3 |
|
||||||
16.05
16:30
RadniÄki (S)
Tabane 1970
1
0
|
16.05.2015 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
16.05
16:30
Äerdap
Dinamo
0
2
|
16.05.2015 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
16.05
16:30
Timok
SinÄeliÄ
1
0
|
16.05.2015 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
16.05
16:30
OFK Bor
Hajduk Veljko
3
0
|
16.05.2015 16:30 | 3 : 0 | |||||||
16.05
16:30
Trstenik PPT
Sloga
3
0
|
16.05.2015 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
16.05
16:30
TimoÄanin
RadniÄki (P)
3
1
|
16.05.2015 16:30 | 3 : 1 |
|
16.05
16:30
Dinamo
VrŔac
1
0
|
16.05.2015 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
16.05
16:30
Tekstilac
PIK Prigrevica
0
3
|
16.05.2015 16:30 | 0 : 3 |
|
||||||
16.05
16:30
RadniÄki (S)
BaÄka 1901
0
4
|
16.05.2015 16:30 | 0 : 4 |
|
||||||
16.05
16:30
RadniÄki (SM)
Cement
4
1
|
16.05.2015 16:30 | 4 : 1 |
|
||||||
16.05
16:30
ÄSK Pivara
Sloga
5
1
|
16.05.2015 16:30 | 5 : 1 |
|
16.05
16:30
Brodarac 1947
Železnik Lasta
1
3
|
16.05.2015 16:30 | 1 : 3 |
|
||||||
16.05
16:30
IM Rakovica
BASK
2
2
|
16.05.2015 16:30 | 2 : 2 |
|
||||||
16.05
16:30
Zemun
RadniÄki (O)
3
1
|
16.05.2015 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
16.05
16:30
Sopot
BuduÄnost
1
1
|
16.05.2015 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
16.05
11:00
GSP Polet
Teleoptik
0
0
|
16.05.2015 11:00 | 0 : 0 |
|
16.05
16:30
Mokra Gora
Takovo
2
0
|
16.05.2015 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
16.05
16:30
TrepÄa
Tutin
1
2
|
16.05.2015 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
16.05
16:30
Rudar (Baljevac)
Polet
0
1
|
16.05.2015 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
16.05
16:30
Sloboda
Vodojaža
2
0
|
16.05.2015 16:30 | 2 : 0 |
|
16.05
16:30
Sloga (B)
Gruža
2
1
|
16.05.2015 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
16.05
16:30
VGSK
ŽelezniÄar (P)
3
2
|
16.05.2015 16:30 | 3 : 2 |
|
16.05
16:30
FAP
Sevojno
3
0
|
16.05.2015 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
16.05
16:30
Zlatibor
Radjevac
0
0
|
16.05.2015 16:30 | 0 : 0 |
|
||||||
16.05
16:30
Jedinstvo 1945
OFK OseÄina
2
2
|
16.05.2015 16:30 | 2 : 2 |
|
16.05
16:30
ŽitoraÄa
Poljoprivrednik
5
0
|
16.05.2015 16:30 | 5 : 0 |
|
||||||
16.05
16:30
Jedinstvo
LevaÄ
4
1
|
16.05.2015 16:30 | 4 : 1 |
|
16.05
16:30
Napredak
Moravica
2
0
|
16.05.2015 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
16.05
16:30
Rtanj
Svrljig
1
0
|
16.05.2015 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
16.05
16:30
Nemetali
Brestovac 1946
3
0
|
16.05.2015 16:30 | 3 : 0 | |||||||
16.05
16:30
Rudar (B)
Rudar (P)
0
1
|
16.05.2015 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
16.05
16:30
Dunav
Brodoremont
2
0
|
16.05.2015 16:30 | 2 : 0 |
|
16.05
16:30
Lužnica
Jablanica
4
0
|
16.05.2015 16:30 | 4 : 0 |
|
||||||
16.05
16:30
Sloga
Jedinstvo (BP)
4
1
|
16.05.2015 16:30 | 4 : 1 |
|
||||||
16.05
16:30
Nebeski andjeli
Mladost
4
0
|
16.05.2015 16:30 | 4 : 0 |
|
||||||
16.05
16:30
SFK Moravac
Pusta Reka
1
0
|
16.05.2015 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
16.05
16:30
SFK Morava
Ropotovo
0
2
|
16.05.2015 16:30 | 0 : 2 |
|
16.05
16:30
Sremac Vojka
Sloga
2
0
|
16.05.2015 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
16.05
16:30
Mladost
ŽSK
2
4
|
16.05.2015 16:30 | 2 : 4 |
|
||||||
16.05
16:30
Omladinac
Jedinstvo (SP)
5
3
|
16.05.2015 16:30 | 5 : 3 |
|
||||||
16.05
16:30
JugoviÄ
Index
4
1
|
16.05.2015 16:30 | 4 : 1 |
|
16.05
16:30
ŽAK
OFK Mladost APA
5
0
|
16.05.2015 16:30 | 5 : 0 |
|
||||||
16.05
16:30
Borac
Polet
0
1
|
16.05.2015 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
16.05
16:30
Jadran
Mladost (T)
0
2
|
16.05.2015 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
16.05
16:30
Srbobran
TSC
1
1
|
16.05.2015 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
16.05
16:30
OFK Vrbas
Tavankut
3
1
|
16.05.2015 16:30 | 3 : 1 |
|
16.05
16:30
RadniÄki (S)
Crvena Zvezda (RS)
0
3
|
16.05.2015 16:30 | 0 : 3 |
|
||||||
16.05
16:30
Sloga
Proleter
2
1
|
16.05.2015 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
16.05
16:30
Mladost (L)
OFK Kikinda
1
2
|
16.05.2015 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
16.05
16:30
Sloboda
ŽelezniÄar
3
2
|
16.05.2015 16:30 | 3 : 2 |
|
||||||
16.05
16:30
Jedinstvo (BK)
BuduÄnost
2
1
|
16.05.2015 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
16.05
16:30
RadniÄki (K)
Kozara
1
0
|
16.05.2015 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
16.05
16:30
VrŔac United
Jedinstvo (NB)
1
0
|
16.05.2015 16:30 | 1 : 0 |
|
16.05
16:30
RadniÄki (NB)
LepuŔnica
3
0
|
16.05.2015 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
16.05
16:30
Balkan Mirijevo
BoleÄ
3
2
|
16.05.2015 16:30 | 3 : 2 |
|
||||||
16.05
16:30
Crvena zvezda
Stepojevac Vaga
2
5
|
16.05.2015 16:30 | 2 : 5 |
|
16.05
17:30
Pazar Juniors 2011
Granit
1
2
|
16.05.2015 17:30 | 1 : 2 |
|
||||||
16.05
17:30
GoÄ
Polet
2
2
|
16.05.2015 17:30 | 2 : 2 |
|
16.05
16:30
Sloboda
Jadran
1
1
|
16.05.2015 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
16.05
16:30
Jedinstvo
Mladost (P)
0
1
|
16.05.2015 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
16.05
16:30
Sloga (D)
Vinogradi DB
2
5
|
16.05.2015 16:30 | 2 : 5 |
|
||||||
16.05
16:30
Äava
BuduÄnost
2
2
|
16.05.2015 16:30 | 2 : 2 |
|
16.05
16:30
BuduÄnost
Omladinac
8
0
|
16.05.2015 16:30 | 8 : 0 |
|
16.05
16:30
Junior Novo Naselje
Mladost
1
2
|
16.05.2015 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
16.05
16:30
Rubribreza
TrliÄ
2
3
|
16.05.2015 16:30 | 2 : 3 |
|
||||||
16.05
16:30
Kolubara
KaÄer
2
3
|
16.05.2015 16:30 | 2 : 3 |
|
||||||
16.05
16:30
OFK JabuÄje
Sovljak
2
2
|
16.05.2015 16:30 | 2 : 2 |
|
||||||
16.05
16:30
Banjani
Spartak 1924
2
2
|
16.05.2015 16:30 | 2 : 2 |
|
||||||
16.05
16:30
Pepeljevac
JoŔeva
4
2
|
16.05.2015 16:30 | 4 : 2 |
|
16.05
17:00
Jadar
Borac (V)
7
1
|
16.05.2015 17:00 | 7 : 1 |
|
||||||
16.05
17:00
GuÄevo
Provo
2
1
|
16.05.2015 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
16.05
17:00
MaÄva 2005
Lipolist
0
0
|
16.05.2015 17:00 | 0 : 0 |
|
16.05
16:30
AranÄelovac
Borac
2
2
|
16.05.2015 16:30 | 2 : 2 |
|
||||||
16.05
16:30
KaraÄorÄe
Vitlina-Bokanja
0
0
|
16.05.2015 16:30 | 0 : 0 |
|
16.05
16:30
TrgovaÄki
Napredak 1936
2
2
|
16.05.2015 16:30 | 2 : 2 |
|
||||||
16.05
16:30
Polet (SD)
Integral
3
1
|
16.05.2015 16:30 | 3 : 1 |
|
16.05
16:30
SASK
Pobeda
0
4
|
16.05.2015 16:30 | 0 : 4 |
|
||||||
16.05
16:30
Mladi borac
BuduÄnost (MK)
5
1
|
16.05.2015 16:30 | 5 : 1 |
|
16.05
17:30
Morava 1918
BuduÄnost
2
0
|
16.05.2015 17:30 | 2 : 0 |
|
16.05
17:00
KaÄuÅ”a
Pobeda
3
1
|
16.05.2015 17:00 | 3 : 1 |
16.05
17:00
Blagotin
Gradina
0
1
|
16.05.2015 17:00 | 0 : 1 |
|
16.05
17:00
Proleter
Vojvodina
1
2
|
16.05.2015 17:00 | 1 : 2 |
|
||||||
16.05
17:00
Tvrdjava
BeÄej 1918
4
3
|
16.05.2015 17:00 | 4 : 3 |
|
16.05
17:00
Veternik
OFK Futog
5
3
|
16.05.2015 17:00 | 5 : 3 |
|
||||||
16.05
17:00
Mladost
Dinamo
5
2
|
16.05.2015 17:00 | 5 : 2 |
|
||||||
16.05
17:00
FruŔkogorski partizan
Petrovaradin
1
1
|
16.05.2015 17:00 | 1 : 1 |
|
16.05
17:00
1. Maj
RadniÄki
4
0
|
16.05.2015 17:00 | 4 : 0 |
|
||||||
16.05
17:00
Rudar
Hajduk 1925 Podunavac
2
3
|
16.05.2015 17:00 | 2 : 3 |
|
16.05
17:00
Äoka
NjegoÅ”
2
3
|
16.05.2015 17:00 | 2 : 3 |
|
||||||
16.05
17:00
Olimpija
Potisje
2
1
|
16.05.2015 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
16.05
17:00
Krivaja
BajŔa
0
3
|
16.05.2015 17:00 | 0 : 3 |
|
||||||
16.05
17:00
Panonija IM Topola
RadniÄki 1905
2
2
|
16.05.2015 17:00 | 2 : 2 | |||||||
16.05
17:00
ObiliÄ
Sloga
3
2
|
16.05.2015 17:00 | 3 : 2 |
|
16.05
17:00
Sloga
GraniÄar (G)
3
0
|
16.05.2015 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
16.05
17:00
Polet (K)
Omladinac (D)
2
3
|
16.05.2015 17:00 | 2 : 3 |
|
||||||
16.05
17:00
StaniÅ”iÄ
Mladost
5
3
|
16.05.2015 17:00 | 5 : 3 |
16.05
17:30
BAK
Jedinstvo SteviÄ
4
2
|
16.05.2015 17:30 | 4 : 2 |
|
16.05
16:30
BileÄanin
Vojvodina 1928
3
2
|
16.05.2015 16:30 | 3 : 2 |
|
||||||
16.05
16:30
Naftagas
Vojvodina (B)
5
1
|
16.05.2015 16:30 | 5 : 1 |
|
||||||
16.05
16:30
Krajina
Begej
2
1
|
16.05.2015 16:30 | 2 : 1 |
|
16.05
16:30
Policajac
Dunav-Sv.Stefan
2
2
|
16.05.2015 16:30 | 2 : 2 |
|
||||||
16.05
11:00
PoŔtar Zvezdara
Milutinac
0
1
|
16.05.2015 11:00 | 0 : 1 |
|
16.05
16:30
Napredak (M)
Mladost (C)
3
1
|
16.05.2015 16:30 | 3 : 1 |
|
16.05
16:30
Kosmaj
Velika Krsna
2
2
|
16.05.2015 16:30 | 2 : 2 |
|
||||||
16.05
16:30
VinÄa
Torlak
0
1
|
16.05.2015 16:30 | 0 : 1 |
|
16.05
17:00
RadniÄki 1924 (K)
MaloŔiŔte
1
2
|
16.05.2015 17:00 | 1 : 2 |
|
||||||
16.05
17:00
Koprijan 1975
Naisus
1
2
|
16.05.2015 17:00 | 1 : 2 |
|
||||||
16.05
17:00
Borac (T)
Jedinstvo
0
0
|
16.05.2015 17:00 | 0 : 0 |
|
16.05
17:00
BuduÄnost
OFK Brza
4
0
|
16.05.2015 17:00 | 4 : 0 |
|
16.05
16:30
Spartak
Gnjilan
2
2
|
16.05.2015 16:30 | 2 : 2 | |||||||
16.05
16:30
Borac
Vladimir DurkoviÄ
1
3
|
16.05.2015 16:30 | 1 : 3 |
|
||||||
16.05
16:30
Tanasko RajiÄ
Napredak
6
1
|
16.05.2015 16:30 | 6 : 1 |
16.05
16:30
Zlot
Rudna Glava
2
1
|
16.05.2015 16:30 | 2 : 1 |
|
16.05
16:30
Aluminjum
Morava
4
3
|
16.05.2015 16:30 | 4 : 3 |
|
16.05
16:30
Vratarnica
RadniÄki
3
3
|
16.05.2015 16:30 | 3 : 3 |
|
||||||
16.05
16:30
Malinik
OsniÄ
0
1
|
16.05.2015 16:30 | 0 : 1 |
|
16.05
17:00
Levosoje Talenat
Bukuroca
4
2
|
16.05.2015 17:00 | 4 : 2 |
|
||||||
16.05
17:00
OFK Alakince
Vranjska Banja
0
2
|
16.05.2015 17:00 | 0 : 2 |
|
16.05
17:30
VinoraÄa
Vinogradar
2
1
|
16.05.2015 17:30 | 2 : 1 |
|
16.05
17:30
RadniÄki
Hajduk
1
4
|
16.05.2015 17:30 | 1 : 4 |
|
16.05
17:00
Crvenka
Dinamo
5
0
|
16.05.2015 17:00 | 5 : 0 |
|
16.05
17:30
Grdica
Proleter
3
1
|
16.05.2015 17:30 | 3 : 1 |
|
16.05
17:00
Bratstvo
SuŔica 2012
5
2
|
16.05.2015 17:00 | 5 : 2 |
|
||||||
16.05
17:00
Jedinstvo
Mladost (B)
5
3
|
16.05.2015 17:00 | 5 : 3 |
|
16.05
17:00
Milicionar
Mladi Borac
2
1
|
16.05.2015 17:00 | 2 : 1 |
|
16.05
17:00
Varvarin
Rubin (Z)
4
3
|
16.05.2015 17:00 | 4 : 3 |
|
16.05
17:00
Omladinac
BaÄka
5
0
|
16.05.2015 17:00 | 5 : 0 | |||||||
16.05
17:00
RFK NS 1921
Borac
3
0
|
16.05.2015 17:00 | 3 : 0 |
|
16.05
17:00
OFK Draževac
Sloga
1
2
|
16.05.2015 17:00 | 1 : 2 |
|
||||||
16.05
17:00
Jedinstvo GVD
Kraljevo
3
0
|
16.05.2015 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
16.05
17:00
OFK Rutevac 1908
Pobeda 1976
0
2
|
16.05.2015 17:00 | 0 : 2 |
|
16.05
17:00
Delija
Napredak
1
0
|
16.05.2015 17:00 | 1 : 0 |
|
16.05
16:30
Mladi rudar
Sloga
8
1
|
16.05.2015 16:30 | 8 : 1 |
|
16.05
16:30
Rade MiloÅ”eviÄ
Mladost
1
2
|
16.05.2015 16:30 | 1 : 2 |
|
16.05
17:30
Hercegovac
Slavija
1
1
|
16.05.2015 17:30 | 1 : 1 |
16.05
16:30
Jedinstvo (Lj)
Borac (K)
2
1
|
16.05.2015 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
16.05
16:30
Polet (V)
Napredak 1934
4
0
|
16.05.2015 16:30 | 4 : 0 |
|
16.05
16:30
Stari drugari
PaÅ”triÄ
2
2
|
16.05.2015 16:30 | 2 : 2 |
|
||||||
16.05
16:30
Mladost
Proleter
6
3
|
16.05.2015 16:30 | 6 : 3 |
|
||||||
16.05
16:30
Gornji Lajkovac
Toplica
2
2
|
16.05.2015 16:30 | 2 : 2 |
|
||||||
16.05
16:30
Orao
PopadiÄ
0
3
|
16.05.2015 16:30 | 0 : 3 |
|
16.05
16:30
Å umarice 2008
Zastava
0
2
|
16.05.2015 16:30 | 0 : 2 |
|
16.05
16:30
Roham
Terekves
3
0
|
16.05.2015 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
16.05
16:30
1.Oktobar
Olimpija
1
1
|
16.05.2015 16:30 | 1 : 1 |
|
16.05
16:30
Studenski Grad
BUSK
1
2
|
16.05.2015 16:30 | 1 : 2 |
|
16.05
16:30
Mladi proleter
Mladost (JR)
2
1
|
16.05.2015 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
16.05
16:30
Dunavac (D)
Sparta
1
2
|
16.05.2015 16:30 | 1 : 2 |
|
16.05
16:30
Ratkovac
Mladost
1
1
|
16.05.2015 16:30 | 1 : 1 |
|
16.05
16:30
Ozremica
Jablanica
1
1
|
16.05.2015 16:30 | 1 : 1 |
|
16.05
17:00
OFK Sikole
Srbovo
2
1
|
16.05.2015 17:00 | 2 : 1 |
|
16.05
16:30
Avalski venac
Minel
1
2
|
16.05.2015 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
16.05
16:30
Heroj Polet
Partizan
4
3
|
16.05.2015 16:30 | 4 : 3 |
|
16.05
16:30
Mladost
Sloboda
1
2
|
16.05.2015 16:30 | 1 : 2 |
|
16.05
17:00
Äantavir
Bikovo
3
2
|
16.05.2015 17:00 | 3 : 2 |
|
||||||
16.05
17:00
DuŔan Silni
ÄurÄin
3
1
|
16.05.2015 17:00 | 3 : 1 |
|
16.05
16:30
KaleniÄ
Polet
0
3
|
16.05.2015 16:30 | 0 : 3 |
|
||||||
16.05
16:30
Rudar
Crvena Jabuka
7
2
|
16.05.2015 16:30 | 7 : 2 |
|
16.05
16:30
GraniÄar
Kastrum
3
0
|
16.05.2015 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
16.05
16:30
Å ljivar
Nacional
6
2
|
16.05.2015 16:30 | 6 : 2 |
|
16.05
17:00
Bjelica
Dedinje Junajted
1
0
|
16.05.2015 17:00 | 1 : 0 |
|
16.05
Pobeda
Grkinja
2
1
|
16.05.2015 | 2 : 1 |
|
||||||
16.05
Toplica
Doljevac 1971
1
2
|
16.05.2015 | 1 : 2 |
|
16.05
16:00
Kolarac
Omladinac (S)
2
0
|
16.05.2015 16:00 | 2 : 0 |
|
16.05
17:00
Žika 2013
Sloga (R)
2
1
|
16.05.2015 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
16.05
17:00
Mladost (B)
Mladost 2013
6
1
|
16.05.2015 17:00 | 6 : 1 |
|
16.05
17:30
Rankovac
Å ipurske livade
1
0
|
16.05.2015 17:30 | 1 : 0 |
|
||||||
16.05
17:30
OFK Varna
BojiÄ
0
1
|
16.05.2015 17:30 | 0 : 1 |
|
16.05
17:30
Sloboda
Å umadija
3
1
|
16.05.2015 17:30 | 3 : 1 |
|
16.05
17:30
Radnik
Mladost
1
2
|
16.05.2015 17:30 | 1 : 2 |
|
||||||
16.05
17:30
Zlatica Taun
Buljane
1
0
|
16.05.2015 17:30 | 1 : 0 |
|
16.05
Grdanica 024
JaŔunja
0
2
|
16.05.2015 | 0 : 2 |
|
||||||
16.05
Nomanica
Ofk Bratstvo
1
0
|
16.05.2015 | 1 : 0 |
|
||||||
16.05
OFK BobiŔte
Napredak
3
1
|
16.05.2015 | 3 : 1 |
|
||||||
16.05
Jedinstvo
Gornje Krajince
2
1
|
16.05.2015 | 2 : 1 |
|
16.05
Turekovac
Rudar 1973
4
0
|
16.05.2015 | 4 : 0 |
|
16.05
17:00
Krasava
DB Junajted
5
0
|
16.05.2015 17:00 | 5 : 0 |
|
16.05
16:30
BrÄanac
Žabari
0
3
|
16.05.2015 16:30 | 0 : 3 |
|
16.05
16:30
Manastirica
Melnica
8
4
|
16.05.2015 16:30 | 8 : 4 |
|
16.05
16:30
Dobrnje
7. juli
3
1
|
16.05.2015 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
16.05
16:30
Laolac
Sloga 1952
0
4
|
16.05.2015 16:30 | 0 : 4 |
|
16.05
16:30
Barajevo
LisoviÄ
1
0
|
16.05.2015 16:30 | 1 : 0 |
|
16.05
17:30
MiloÄajac
Jovo Kursula
2
2
|
16.05.2015 17:30 | 2 : 2 |
|
16.05
17:30
Kolonija
Partizan (M)
2
3
|
16.05.2015 17:30 | 2 : 3 |
|
16.05
16:30
VenÄani
Å amot
1
3
|
16.05.2015 16:30 | 1 : 3 |
|
16.05
Rudar
Mladost (G)
10
0
|
16.05.2015 | 10 : 0 |
|
||||||
16.05
Granit
Vidojevica
1
4
|
16.05.2015 | 1 : 4 |
|
||||||
16.05
TE GuÄevo
Jelav
5
1
|
16.05.2015 | 5 : 1 |
|
16.05
17:00
Planinac
15. Avgust 1950
2
0
|
16.05.2015 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
16.05
17:00
Beljanica
Rudar
1
0
|
16.05.2015 17:00 | 1 : 0 |
|
16.05
17:00
RujiŔnik
Topoljak
2
3
|
16.05.2015 17:00 | 2 : 3 |
|
||||||
16.05
17:00
Stara ÄarÅ”ija
Stragari
6
2
|
16.05.2015 17:00 | 6 : 2 |
|
||||||
16.05
17:00
Mladost
Omladinac
5
3
|
16.05.2015 17:00 | 5 : 3 |
|
||||||
16.05
17:00
Morava
Kamenorezac 76
0
2
|
16.05.2015 17:00 | 0 : 2 |
|
16.05
17:00
Napredak (BP)
Å umice
4
2
|
16.05.2015 17:00 | 4 : 2 |
|
16.05
17:30
NaŔa Krajina
Banat
0
2
|
16.05.2015 17:30 | 0 : 2 |
|
||||||
16.05
17:30
GraniÄar
Gaj
5
1
|
16.05.2015 17:30 | 5 : 1 |
|
||||||
16.05
17:30
Solunac
JanoŔik
4
2
|
16.05.2015 17:30 | 4 : 2 |
|
||||||
16.05
17:30
Crvena Zvezda
Sloga
3
4
|
16.05.2015 17:30 | 3 : 4 |
|
16.05
17:00
Mladost
Vojvoda
2
0
|
16.05.2015 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
16.05
17:00
OFK RogaÄa
Sloga 2012
5
2
|
16.05.2015 17:00 | 5 : 2 |
|
16.05
16:30
Meteor
Napredak
10
0
|
16.05.2015 16:30 | 10 : 0 |
16.05
17:30
CuljkoviÄ
Maovi
9
2
|
16.05.2015 17:30 | 9 : 2 |
|
||||||
16.05
17:30
Omladinac 2013
Zadrugar
2
1
|
16.05.2015 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
16.05
17:30
Sloga
POFK Letnjikovac
7
1
|
16.05.2015 17:30 | 7 : 1 |
|
16.05
17:30
OFK Jelen
DuŔan Silni
0
1
|
16.05.2015 17:30 | 0 : 1 |
|
16.05
OFK SeliŔte
BuduÄnost
2
5
|
16.05.2015 | 2 : 5 |
|
||||||
16.05
Borac
OFK Homolje
2
2
|
16.05.2015 | 2 : 2 |
|
||||||
16.05
Jasenovac
Zadrugar
3
1
|
16.05.2015 | 3 : 1 |
|
||||||
16.05
16:30
Zvezda
Mlava
2
1
|
16.05.2015 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
16.05
Laznica
Best
9
0
|
16.05.2015 | 9 : 0 |
|
16.05
KruŔevica
MeŔevo
0
5
|
16.05.2015 | 0 : 5 |
|
||||||
16.05
Pasjak
Mladost VPD
1
5
|
16.05.2015 | 1 : 5 |
|
16.05
17:00
Drugari
Zdravinje
2
10
|
16.05.2015 17:00 | 2 : 10 |
|
||||||
16.05
17:00
Bukovica
TrmÄari
7
2
|
16.05.2015 17:00 | 7 : 2 |
|
||||||
16.05
17:00
Vitanovac 08
Jablanica
5
4
|
16.05.2015 17:00 | 5 : 4 |
|
16.05
16:30
Mladost
Borac
1
0
|
16.05.2015 16:30 | 1 : 0 |
|
16.05
16:30
LjubiniÄ
Tornado
2
2
|
16.05.2015 16:30 | 2 : 2 |
|
||||||
16.05
16:30
Zadrugar
Baljevac
5
1
|
16.05.2015 16:30 | 5 : 1 |
|
||||||
16.05
16:30
Sloga
Proleter
1
3
|
16.05.2015 16:30 | 1 : 3 |
|
||||||
16.05
16:30
Partizan
Rekreativo
4
1
|
16.05.2015 16:30 | 4 : 1 |
|
16.05
17:30
Mladost
Berane
4
1
|
16.05.2015 17:30 | 4 : 1 |
|
||||||
16.05
17:30
BuduÄnost
Rudar
0
0
|
16.05.2015 17:30 | 0 : 0 |
|
||||||
16.05
17:30
Sutjeska
Mogren
4
0
|
16.05.2015 17:30 | 4 : 0 |
|
||||||
16.05
17:30
LovÄen
Zeta
1
2
|
16.05.2015 17:30 | 1 : 2 |
|
||||||
16.05
17:30
Grbalj
Bokelj
4
1
|
16.05.2015 17:30 | 4 : 1 |
|
||||||
16.05
17:30
OFK Petrovac
Mornar
3
0
|
16.05.2015 17:30 | 3 : 0 |
|
16.05
17:00
Drina
Å iroki Brijeg
1
1
|
16.05.2015 17:00 | 1 : 1 |
|
||||||
16.05
17:00
Olimpic
Slavija
1
0
|
16.05.2015 17:00 | 1 : 0 |
|
||||||
16.05
17:00
Äelik
Zrinjski
0
0
|
16.05.2015 17:00 | 0 : 0 |
|
||||||
16.05
17:00
Travnik
Radnik
1
0
|
16.05.2015 17:00 | 1 : 0 |
|
||||||
16.05
17:00
Sarajevo
ŽeljezniÄar
0
0
|
16.05.2015 17:00 | 0 : 0 |
|
||||||
16.05
17:00
Mladost
Vitez
1
0
|
16.05.2015 17:00 | 1 : 0 |
|
||||||
16.05
17:00
Velež
Sloboda
0
1
|
16.05.2015 17:00 | 0 : 1 |
|
||||||
16.05
17:00
Borac
Zvijezda GradaÄac
1
0
|
16.05.2015 17:00 | 1 : 0 |
|
16.05
16:30
Drina HE
Napredak
3
1
|
16.05.2015 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
16.05
16:30
Podrinje
Vlasenica
1
1
|
16.05.2015 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
16.05
16:30
Krupa
Sloboda (MG)
2
4
|
16.05.2015 16:30 | 2 : 4 |
|
||||||
16.05
16:30
Rudar Prijedor
Leotar
1
0
|
16.05.2015 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
16.05
16:30
Mladost
Sutjeska
0
1
|
16.05.2015 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
16.05
16:30
Proleter
Kozara
2
0
|
16.05.2015 16:30 | 2 : 0 |
|
16.05
16:00
Lokomotiva
IliÄka 01
1
3
|
16.05.2015 16:00 | 1 : 3 |
|
||||||
16.05
Famos
Mladost (R)
3
2
|
16.05.2015 | 3 : 2 |
|
16.05
16:30
LaktaŔi
Župa Superpetrol
3
2
|
16.05.2015 16:30 | 3 : 2 |
|
||||||
16.05
16:30
Sloga
Jedinstvo
2
1
|
16.05.2015 16:30 | 2 : 1 |
|
16.05
16:30
LijevÄe
Sloga (S)
2
4
|
16.05.2015 16:30 | 2 : 4 |
|
||||||
16.05
16:30
Brdo
Ravan
3
4
|
16.05.2015 16:30 | 3 : 4 |
|
||||||
16.05
16:30
Progres
Mladost (S)
2
1
|
16.05.2015 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
16.05
16:30
FSA
Sloga (T)
1
1
|
16.05.2015 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
16.05
16:30
LauÅ”
Karanovac
2
4
|
16.05.2015 16:30 | 2 : 4 |
|
16.05
17:00
Pridjel
SkugriÄ
1
2
|
16.05.2015 17:00 | 1 : 2 |
|
||||||
16.05
17:00
ŽeljezniÄar
Crvena zvijezda (G)
3
0
|
16.05.2015 17:00 | 3 : 0 |
|
16.05
Borac 1926
Mladost
0
2
|
16.05.2015 | 0 : 2 |
|
16.05
17:00
Ratar
Milan
2
4
|
16.05.2015 17:00 | 2 : 4 |
|
16.05
16:30
Kobilje
Sloga
8
3
|
16.05.2015 16:30 | 8 : 3 |
|
16.05
16:30
Å umadinac
Mladost
6
3
|
16.05.2015 16:30 | 6 : 3 |
|
16.05
16:30
Sloboda
Pobeda
3
1
|
16.05.2015 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
16.05
16:30
MiÄunovo
NjegoÅ” B
3
0
|
16.05.2015 16:30 | 3 : 0 |
|
16.05
16:30
Napredak 1976
Bukovik
2
1
|
16.05.2015 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
16.05
16:30
Hajduk
Mladost
0
2
|
16.05.2015 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
16.05
16:30
Sloboda 2013
Palilulac
1
3
|
16.05.2015 16:30 | 1 : 3 |
|
16.05
17:00
Mladost
RadniÄki (N)
1
0
|
16.05.2015 17:00 | 1 : 0 | |||||||
16.05
17:00
OFK Beograd
Crvena zvezda
2
4
|
16.05.2015 17:00 | 2 : 4 | |||||||
16.05
17:00
RadniÄki 1923
Jagodina
0
0
|
16.05.2015 17:00 | 0 : 0 | |||||||
16.05
17:00
ÄukariÄki
Vojvodina
0
1
|
16.05.2015 17:00 | 0 : 1 | |||||||
16.05
17:00
Rad
Spartak
0
1
|
16.05.2015 17:00 | 0 : 1 | |||||||
16.05
17:00
Donji Srem
Napredak
1
2
|
16.05.2015 17:00 | 1 : 2 | |||||||
16.05
17:00
Partizan
Novi Pazar
1
1
|
16.05.2015 17:00 | 1 : 1 | |||||||
16.05
17:00
Voždovac
Borac
1
0
|
16.05.2015 17:00 | 1 : 0 |
16.05
17:00
Sloga (PM)
Radnik
1
1
|
16.05.2015 17:00 | 1 : 1 | |||||||
16.05
17:00
Bežanija
Proleter
3
1
|
16.05.2015 17:00 | 3 : 1 | |||||||
16.05
17:00
BSK BorÄa
Jedinstvo Putevi
1
3
|
16.05.2015 17:00 | 1 : 3 | |||||||
16.05
17:00
Sloga (K)
SindjeliÄ
1
4
|
16.05.2015 17:00 | 1 : 4 | |||||||
16.05
17:00
Moravac Orion
MaÄva
4
2
|
16.05.2015 17:00 | 4 : 2 | |||||||
16.05
17:00
Sloboda
Javor Matis
0
0
|
16.05.2015 17:00 | 0 : 0 | |||||||
16.05
17:00
Kolubara
BaÄka (BP)
3
1
|
16.05.2015 17:00 | 3 : 1 | |||||||
16.05
17:00
Metalac (GM)
InÄija
2
0
|
16.05.2015 17:00 | 2 : 0 |
16.05
Metalmania
Sremice
4
0
|
16.05.2015 | 4 : 0 |
|
||||||
16.05
BaÄka Žabalj
Rubin
3
0
|
16.05.2015 | 3 : 0 |
|
||||||
16.05
ObiliÄ
RadniÄki 1919
8
0
|
16.05.2015 | 8 : 0 |
|
16.05
11:00
Lemind Lavice
Jagodina
3
1
|
16.05.2015 11:00 | 3 : 1 |
|
||||||
16.05
13:00
MaÄva
Kolibri
9
2
|
16.05.2015 13:00 | 9 : 2 |
|
||||||
16.05
16:00
ŽelezniÄar PanÄevo
FruŔkogorac
0
1
|
16.05.2015 16:00 | 0 : 1 |
|
16.05
10:00
Rad
Partizan
2
1
|
16.05.2015 10:00 | 2 : 1 |
|
16.05
10:00
Indeks
VrŔac United
3
1
|
16.05.2015 10:00 | 3 : 1 |
|
||||||
16.05
10:00
RadniÄki (NP)
RadniÄki (S)
3
0
|
16.05.2015 10:00 | 3 : 0 | |||||||
16.05
10:00
RadniÄki (SM)
ŽAK
3
0
|
16.05.2015 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
16.05
10:00
Donji Srem
Banat
1
1
|
16.05.2015 10:00 | 1 : 1 |
|
||||||
16.05
10:00
Vojvodina
Kabel
2
1
|
16.05.2015 10:00 | 2 : 1 |
|
||||||
16.05
10:00
Proleter 2006
InÄija
0
2
|
16.05.2015 10:00 | 0 : 2 |
|
16.05
RadniÄki (P)
Radnik
5
0
|
16.05.2015 | 5 : 0 |
|
||||||
16.05
Borac
TimoÄanin (K)
|
16.05.2015 | : | |||||||
16.05
Hajduk Veljko
Jedinstvo
1
0
|
16.05.2015 | 1 : 0 |
|
||||||
16.05
Dinamo
RadniÄki (N) 2
4
1
|
16.05.2015 | 4 : 1 |
|
16.05
13:00
PKB
Internacional
0
3
|
16.05.2015 13:00 | 0 : 3 |
|
||||||
16.05
13:00
RadniÄki (O)
Policajac
3
0
|
16.05.2015 13:00 | 3 : 0 |
|
||||||
16.05
15:00
Bežanija
Mladenovac
3
1
|
16.05.2015 15:00 | 3 : 1 |
|
16.05
16:30
Sloga
Å umadija
3
0
|
16.05.2015 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
16.05
16:30
BuduÄnost
Jedinstvo
6
1
|
16.05.2015 16:30 | 6 : 1 |
|
16.05
Partizan (G)
VrŔac
2
12
|
16.05.2015 | 2 : 12 |
|
16.05
15:00
Proleter
Vojvodina
1
0
|
16.05.2015 15:00 | 1 : 0 |
|
16.05
17:00
Borac (Sakule)
RadniÄki (B)
5
1
|
16.05.2015 17:00 | 5 : 1 |
|
||||||
16.05
Spartak
Dinamo
3
0
|
16.05.2015 | 3 : 0 |
|
||||||
16.05
Unirea
Glogonj
3
0
|
16.05.2015 | 3 : 0 |
|
16.05
11:00
Teleoptik
Vojvodina
0
2
|
16.05.2015 11:00 | 0 : 2 |
|
||||||
16.05
14:00
Napredak
MaÄva
2
1
|
16.05.2015 14:00 | 2 : 1 |
|
||||||
16.05
10:00
OFK Beograd
ÄukariÄki
1
2
|
16.05.2015 10:00 | 1 : 2 |
|
16.05
12:00
TSC
BaÄka (BP)
1
2
|
16.05.2015 12:00 | 1 : 2 |
|
||||||
16.05
12:00
InÄija
Spartak
0
0
|
16.05.2015 12:00 | 0 : 0 |
|
||||||
16.05
12:00
OFK Hajduk
Indeks
2
1
|
16.05.2015 12:00 | 2 : 1 |
|
||||||
16.05
12:00
Mladost Bambi
Vojvodina
0
3
|
16.05.2015 12:00 | 0 : 3 | |||||||
16.05
12:00
Proleter 2006
Vrbas
5
0
|
16.05.2015 12:00 | 5 : 0 |
|
||||||
16.05
12:00
Novi Sad
Kikinda
8
0
|
16.05.2015 12:00 | 8 : 0 |
|
||||||
16.05
12:00
RadniÄki (S)
BeÄej 1918
3
2
|
16.05.2015 12:00 | 3 : 2 | |||||||
16.05
12:00
VrŔac
BaÄka 1901
6
1
|
16.05.2015 12:00 | 6 : 1 |
|
16.05
Kiker
AS
2
0
|
16.05.2015 | 2 : 0 |
|
||||||
16.05
Novi Pazar
Sloga
3
0
|
16.05.2015 | 3 : 0 |
|
||||||
16.05
Bane
VrnjaÄka Banja
3
0
|
16.05.2015 | 3 : 0 |
|
16.05
17:00
Dolina
Omladinac
23
0
|
16.05.2015 17:00 | 23 : 0 |
|
||||||
16.05
13:00
Dinamo 1945
RadniÄki (K)
6
1
|
16.05.2015 13:00 | 6 : 1 |
|
16.05
10:00
Olimpia
Subotica
4
1
|
16.05.2015 10:00 | 4 : 1 |
|
||||||
16.05
11:00
ObiliÄ
Senta
3
1
|
16.05.2015 11:00 | 3 : 1 |
|
16.05
10:00
RadniÄki
Jedinstvo
2
2
|
16.05.2015 10:00 | 2 : 2 |
|
16.05
10:30
Trudbenik
PKB
4
3
|
16.05.2015 10:30 | 4 : 3 |
|
16.05
10:00
Milenium
SinÄeliÄ 2012
16
0
|
16.05.2015 10:00 | 16 : 0 |
|
||||||
16.05
10:00
Bežanija
Zmaj 1953
3
2
|
16.05.2015 10:00 | 3 : 2 |
|
||||||
16.05
16:30
BSK 1925
Borac Ostružnica
6
0
|
16.05.2015 16:30 | 6 : 0 |
|
16.05
11:00
BuduÄnost
GSP Polet
1
8
|
16.05.2015 11:00 | 1 : 8 |
|
||||||
16.05
12:00
Srem
BASK
5
1
|
16.05.2015 12:00 | 5 : 1 |
|
16.05
10:00
Spartak
OFK Hajduk
0
1
|
16.05.2015 10:00 | 0 : 1 |
|
||||||
16.05
10:00
BaÄka (BP)
InÄija
4
0
|
16.05.2015 10:00 | 4 : 0 |
|
||||||
16.05
10:00
TSC
BaÄka (BP)
2
2
|
16.05.2015 10:00 | 2 : 2 |
|
||||||
16.05
10:00
InÄija
Spartak
2
8
|
16.05.2015 10:00 | 2 : 8 |
|
||||||
16.05
10:00
OFK Hajduk
Indeks
6
0
|
16.05.2015 10:00 | 6 : 0 |
|
||||||
16.05
10:00
Proleter 2006
Vrbas
2
2
|
16.05.2015 10:00 | 2 : 2 |
|
||||||
16.05
10:00
Novi Sad
Kikinda
3
0
|
16.05.2015 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
16.05
10:00
RadniÄki (S)
BeÄej 1918
3
4
|
16.05.2015 10:00 | 3 : 4 |
|
||||||
16.05
10:00
VrŔac
BaÄka 1901
1
1
|
16.05.2015 10:00 | 1 : 1 |
|
16.05
11:00
KruŔevac
Kopernikus ŽelezniÄar
|
16.05.2015 11:00 |
|
|||||||
16.05
11:00
Bor
Real
|
16.05.2015 11:00 |
|
|||||||
16.05
11:00
Napredak
Jagodina
|
16.05.2015 11:00 |
|
|||||||
16.05
11:00
Red Star
Timok
|
16.05.2015 11:00 |
|
16.05
10:00
HorgoÅ” 1911
Tisa
3
0
|
16.05.2015 10:00 | 3 : 0 |
|
16.05
17:00
Vulturul
Partizan (U)
0
11
|
16.05.2015 17:00 | 0 : 11 |
|
16.05
10:00
Jugoslavija
Smederevo 1924
2
2
|
16.05.2015 10:00 | 2 : 2 |
|
||||||
16.05
10:00
Spartak
Dinamo
1
6
|
16.05.2015 10:00 | 1 : 6 |
|
||||||
16.05
10:00
Borac (S)
Dolina
1
5
|
16.05.2015 10:00 | 1 : 5 |
|
||||||
16.05
10:00
Proleter (M)
Mladost (O)
2
4
|
16.05.2015 10:00 | 2 : 4 |
|
||||||
16.05
14:00
Stenli
Borac (P)
8
4
|
16.05.2015 14:00 | 8 : 4 |
|
16.05
10:00
VrŔac United
BAK
4
2
|
16.05.2015 10:00 | 4 : 2 |
|
16.05
10:00
Plana
Udarnik
2
0
|
16.05.2015 10:00 | 2 : 0 |
|
||||||
16.05
14:30
Sloga
Å umadija
2
6
|
16.05.2015 14:30 | 2 : 6 |
|
||||||
16.05
09:30
Napredak
ŽelezniÄar
3
0
|
16.05.2015 09:30 | 3 : 0 |
|
||||||
16.05
14:00
Vodice
Morava
1
11
|
16.05.2015 14:00 | 1 : 11 |
|
||||||
16.05
14:30
BuduÄnost
Jedinstvo
0
5
|
16.05.2015 14:30 | 0 : 5 |
|
16.05
Å umadija 1903
RadniÄki 1923
3
2
|
16.05.2015 | 3 : 2 |
|
||||||
16.05
Pazar Juniors
Apolon 4
3
2
|
16.05.2015 | 3 : 2 |
|
||||||
16.05
14:00
Kiker
Apolon
1
0
|
16.05.2015 14:00 | 1 : 0 |
|
16.05
SinÄeliÄ
Internacional
2
1
|
16.05.2015 | 2 : 1 |
|
||||||
16.05
VinÄa
FSFV
0
5
|
16.05.2015 | 0 : 5 |
|
||||||
16.05
Crvena Zvezda MML
Beograd 1929
3
1
|
16.05.2015 | 3 : 1 |
|
||||||
16.05
PKB Kovilovo
Avala
2
0
|
16.05.2015 | 2 : 0 |
|
||||||
16.05
Hajduk
Balkan
3
0
|
16.05.2015 | 3 : 0 |
|
||||||
16.05
LepuŔnica
Palilulac
1
2
|
16.05.2015 | 1 : 2 |
|
||||||
16.05
10:00
PKB
PKB Kovilovo
0
2
|
16.05.2015 10:00 | 0 : 2 |
|
||||||
16.05
10:00
Avala
LepuŔnica
|
16.05.2015 10:00 |
|
|||||||
16.05
10:00
FSFV
Crvena Zvezda MML
3
0
|
16.05.2015 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
16.05
10:00
Palilulac
SinÄeliÄ
3
2
|
16.05.2015 10:00 | 3 : 2 |
|
||||||
16.05
17:00
Beograd 1929
Hajduk
1
0
|
16.05.2015 17:00 | 1 : 0 |
|
16.05
12:00
Stepojevac Vaga
Obrenovac 1905
1
1
|
16.05.2015 12:00 | 1 : 1 |
|
16.05
11:00
MaÄvanka
MaÄva
2
5
|
16.05.2015 11:00 | 2 : 5 |
|
||||||
16.05
11:00
Gradac
Å abac
0
3
|
16.05.2015 11:00 | 0 : 3 |
|
16.05
Požarevac
Jerina
2
2
|
16.05.2015 | 2 : 2 |
|
16.05
10:00
Spartak '03
BaÄka 1901
0
3
|
16.05.2015 10:00 | 0 : 3 |
|
16.05
Zeleznicar
Jedinstvo 2
2
4
|
16.05.2015 | 2 : 4 |
|
||||||
16.05
Polet
BuduÄnost-KruÅ”ik 2
0
16
|
16.05.2015 | 0 : 16 |
|
||||||
16.05
Sampion
Omladinac
1
8
|
16.05.2015 | 1 : 8 |
|
||||||
16.05
Ribnica
Jedinstvo 1
0
8
|
16.05.2015 | 0 : 8 |
|
||||||
16.05
OFK Osecina
Radnicki
|
16.05.2015 | : |
16.05
08:00
Zemun
BASK
3
1
|
16.05.2015 08:00 | 3 : 1 |
|
||||||
16.05
10:00
RadniÄki Obrenovac
Kolubara
0
3
|
16.05.2015 10:00 | 0 : 3 |
|
||||||
16.05
13:00
OFK Beograd
Crvena zvezda
0
1
|
16.05.2015 13:00 | 0 : 1 |
|
16.05
15:00
Dominus
Brodarac
5
0
|
16.05.2015 15:00 | 5 : 0 |
|
||||||
16.05
14:00
Srem Jakovo
SindjeliÄ 2012
0
0
|
16.05.2015 14:00 | 0 : 0 |
|
||||||
16.05
10:00
Milutinac
Ada
2
3
|
16.05.2015 10:00 | 2 : 3 |
|
||||||
16.05
12:30
Zmaj 1953
Tempo
2
2
|
16.05.2015 12:30 | 2 : 2 |
|
||||||
16.05
10:00
BSK 1925
Radnicki (NB)
6
0
|
16.05.2015 10:00 | 6 : 0 |
|
16.05
10:00
Banja
Torlak
1
1
|
16.05.2015 10:00 | 1 : 1 |
|
||||||
16.05
12:30
PoŔtar
GSP Polet
3
1
|
16.05.2015 12:30 | 3 : 1 |
|
||||||
16.05
14:00
RuŔanj
LepuŔnica
3
0
|
16.05.2015 14:00 | 3 : 0 |
|
||||||
16.05
15:00
Zmajevi
Atakante
5
1
|
16.05.2015 15:00 | 5 : 1 |
|
16.05
14:30
SeÄeranac Ada
Lokomotiva
9
0
|
16.05.2015 14:30 | 9 : 0 |
|
||||||
16.05
14:30
Borac
FSFV
1
3
|
16.05.2015 14:30 | 1 : 3 |
|
||||||
16.05
17:30
ŽelezniÄar
Napredak
0
2
|
16.05.2015 17:30 | 0 : 2 |
|
16.05
14:00
VrÄin
011 B
3
3
|
16.05.2015 14:00 | 3 : 3 |
|
||||||
16.05
17:00
BoleÄ
Obrenovac 1905
1
0
|
16.05.2015 17:00 | 1 : 0 |
|
16.05
Loznica 04
Cer
8
0
|
16.05.2015 | 8 : 0 |
|
||||||
16.05
Banja KoviljaÄa
SinÄeliÄ
1
4
|
16.05.2015 | 1 : 4 |
|
||||||
16.05
Loznica 05
RadniÄki Stobex
5
1
|
16.05.2015 | 5 : 1 |
|
||||||
16.05
Luk
Borac (K)
0
1
|
16.05.2015 | 0 : 1 |
|
16.05
08:30
Zemun
Sity Sport Club
5
0
|
16.05.2015 08:30 | 5 : 0 |
|
||||||
16.05
12:30
Rad
Bežanija
3
0
|
16.05.2015 12:30 | 3 : 0 |
|
||||||
16.05
08:30
Voždovac
VinÄa
1
1
|
16.05.2015 08:30 | 1 : 1 |
|
||||||
16.05
Fair Play 06
Crvena zvezda
|
16.05.2015 | : | |||||||
16.05
10:30
Fair Play 06
OFK Beograd
0
6
|
16.05.2015 10:30 | 0 : 6 |
|
16.05
11:30
VrÄin
Voždovac
7
2
|
16.05.2015 11:30 | 7 : 2 |
|
||||||
16.05
09:30
Rad
Voždovac
10
0
|
16.05.2015 09:30 | 10 : 0 |
|
||||||
16.05
09:30
VrÄin
Teleoptik
3
1
|
16.05.2015 09:30 | 3 : 1 |
|
||||||
16.05
10:30
Dominus
Fair Play 06
2
0
|
16.05.2015 10:30 | 2 : 0 |
|
||||||
16.05
Crvena zvezda
Fair Play 06
0
3
|
16.05.2015 | 0 : 3 |
|
16.05
Crvena zvezda Telekom
Partizan NIS
92
76
|
16.05.2015 | 92 : 76 |
|
||||||
16.05
Mega Leks
Vojvodina Srbijagas
88
87
|
16.05.2015 | 88 : 87 |
|
||||||
16.05
Metalac Farmakom
FMP
88
73
|
16.05.2015 | 88 : 73 |
|
||||||
16.05
TamiÅ”
Konstantin
79
71
|
16.05.2015 | 79 : 71 |
|
16.05
ORK Bor
Mladost 1949
35
28
|
16.05.2015 | 35 : 28 |
|
||||||
16.05
16:30
ORK Bela Palanka
Hajduk Veljko
38
23
|
16.05.2015 16:30 | 38 : 23 |
|
||||||
16.05
ORK Vlasotince
ŽitoraÄa
33
37
|
16.05.2015 | 33 : 37 |
|
||||||
16.05
BSK Heba
DuboÄica 54
33
35
|
16.05.2015 | 33 : 35 | |||||||
16.05
Jastrebac
Vranje 1957
31
24
|
16.05.2015 | 31 : 24 |
|
||||||
16.05
Knjaževac
TopliÄanin
29
38
|
16.05.2015 | 29 : 38 |
16.05
19:00
Apatin
Metalac
34
32
|
16.05.2015 19:00 | 34 : 32 |
|
||||||
16.05
19:00
Proleter
Vladimirovac
31
26
|
16.05.2015 19:00 | 31 : 26 |
|
||||||
16.05
19:00
Jedinstvo
ŽSK
26
26
|
16.05.2015 19:00 | 26 : 26 |
|
||||||
16.05
19:00
Nova Pazova
Banatski Karlovac
19
27
|
16.05.2015 19:00 | 19 : 27 |
|
||||||
16.05
19:00
Hercegovina
Mladost
36
32
|
16.05.2015 19:00 | 36 : 32 |
|
||||||
16.05
19:00
InÄija
Lavovi BP
31
27
|
16.05.2015 19:00 | 31 : 27 |
|
16.05
Loznica
Partizan 2
24
22
|
16.05.2015 | 24 : 22 |
|
||||||
16.05
Novi Beograd
Smederevo
30
24
|
16.05.2015 | 30 : 24 |
|
||||||
16.05
Primus
SindjeliÄ
30
33
|
16.05.2015 | 30 : 33 |
|
||||||
16.05
Studentski grad
Bask Soko
23
19
|
16.05.2015 | 23 : 19 |
|
||||||
16.05
Sportski Centar Voždovac 2012
Rekreativo
24
28
|
16.05.2015 | 24 : 28 |
|
||||||
16.05
ObiliÄ
Sloga
36
18
|
16.05.2015 | 36 : 18 |
|
16.05
18:00
Lokomotiva
Knez Lazar
32
23
|
16.05.2015 18:00 | 32 : 23 | |||||||
16.05
17:00
Prva Petoletka
Å amot 65
28
33
|
16.05.2015 17:00 | 28 : 33 |
16.05
17:00
DorÄol
Metaloplastika 2
26
27
|
16.05.2015 17:00 | 26 : 27 |
|
||||||
16.05
18:00
Prva Iskra BariÄ
UmÄari
31
29
|
16.05.2015 18:00 | 31 : 29 |
|
||||||
16.05
17:30
RadniÄki
Jedinstvo 1974
19
32
|
16.05.2015 17:30 | 19 : 32 |
|
||||||
16.05
Mladost
Kosmaj
|
16.05.2015 | : | |||||||
16.05
20:00
Ub
Zemun 1957
24
22
|
16.05.2015 20:00 | 24 : 22 |
|
16.05
13:00
Užice
Zlatar 2
25
14
|
16.05.2015 13:00 | 25 : 14 |
|
||||||
16.05
19:00
Omladinac
Sjenica
22
17
|
16.05.2015 19:00 | 22 : 17 |
|
16.05
Glogonj
BuduÄnost
10
36
|
16.05.2015 | 10 : 36 |
|
||||||
16.05
Unirea
Mladost (V)
19
30
|
16.05.2015 | 19 : 30 |
|
||||||
16.05
Gaj
Spartak
24
31
|
16.05.2015 | 24 : 31 |
|
||||||
16.05
Dolovo
Crepaja
33
11
|
16.05.2015 | 33 : 11 |
|
||||||
16.05
Omladinac (I)
Omladinac (D)
19
18
|
16.05.2015 | 19 : 18 |
|
||||||
16.05
Mladost (O)
Banatski Karlovac
|
16.05.2015 | : |
16.05
Partizan (I)
Napredak
|
16.05.2015 | : | |||||||
16.05
Jedinstvo
Gradnulica
|
16.05.2015 | : | |||||||
16.05
Partizan (H)
Vojvoda Stepa
14
31
|
16.05.2015 | 14 : 31 |
|
||||||
16.05
Crvena Zvezda 2
Naftagas
29
23
|
16.05.2015 | 29 : 23 |
|
16.05
19:00
PKB
Vrbas
26
24
|
16.05.2015 19:00 | 26 : 24 | |||||||
16.05
19:00
Crvena Zvezda
Mokra Gora
35
27
|
16.05.2015 19:00 | 35 : 27 | |||||||
16.05
19:00
Sloga
Morava
29
23
|
16.05.2015 19:00 | 29 : 23 | |||||||
16.05
19:00
Dinamo
Metalac
28
24
|
16.05.2015 19:00 | 28 : 24 | |||||||
16.05
19:00
Napredak
Crvenka Jaffa
33
33
|
16.05.2015 19:00 | 33 : 33 | |||||||
16.05
19:00
Zlatar
Jagodina
45
19
|
16.05.2015 19:00 | 45 : 19 |
16.05
Radan
NiŔka Banja
21
17
|
16.05.2015 | 21 : 17 |
|
||||||
16.05
DuboÄica
ParaÄin
26
17
|
16.05.2015 | 26 : 17 |
|
||||||
16.05
Naisa 2
Vlasotince
39
15
|
16.05.2015 | 39 : 15 |
|
||||||
16.05
Jastrebac
Remesiana
35
19
|
16.05.2015 | 35 : 19 |
|
||||||
16.05
Aleksinac
Morava Han
26
33
|
16.05.2015 | 26 : 33 |
|
16.05
17:00
Lokomotiva
Goražde
|
16.05.2015 17:00 | : | |||||||
16.05
17:00
Grude
Vrbas
|
16.05.2015 17:00 | : | |||||||
16.05
17:00
BihaÄ
Zrinjski
|
16.05.2015 17:00 | : | |||||||
16.05
17:00
Krivaja
IzviÄaÄ
|
16.05.2015 17:00 | : | |||||||
16.05
17:00
Katarina
Ilidža
|
16.05.2015 17:00 | : | |||||||
16.05
17:00
Borac
Mira
|
16.05.2015 17:00 | : |
16.05
19:00
Jagodina
Naisa
43
24
|
16.05.2015 19:00 | 43 : 24 | |||||||
16.05
18:00
Minaqua
RadniÄki KG
35
34
|
16.05.2015 18:00 | 35 : 34 | |||||||
16.05
19:00
Proleter SP
RadniÄki (S)
27
25
|
16.05.2015 19:00 | 27 : 25 | |||||||
16.05
20:00
Kikinda
Junior
35
27
|
16.05.2015 20:00 | 35 : 27 | |||||||
16.05
18:00
Medicinar
ŽelezniÄar
40
33
|
16.05.2015 18:00 | 40 : 33 | |||||||
16.05
19:00
Knjaz MiloÅ”
Crvena Zvezda
37
26
|
16.05.2015 19:00 | 37 : 26 |
16.05
15:00
GAT Dukes Novi Sad
Sirmium Legionaries SM
30
14
|
16.05.2015 15:00 | 30 : 14 |
|
16.05
Pirates Zemun
Mammoths Kikinda
12
28
|
16.05.2015 | 12 : 28 |
|
||||||
16.05
Golden Bears Bor
Lavovi VrŔac
22
28
|
16.05.2015 | 22 : 28 |
|