XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 68 utakmica za dan
Subota, 16 Jun 2018

Fudbal

16.06.2018 17:30 Bare 2 : 1 Vinča
16.06.2018 17:30 Mladost MG 3 : 1 Trnava
16.06.2018 17:30 ŽSK 2 : 0 Borac
16.06.2018 17:30 Junkovac 4 : 3 Lokomotiva
16.06.2018 17:30 Banja 3 : 4 Aranđelovac
16.06.2018 17:30 Prvi srpski ustanak 0 : 1 Partizan
16.06.2018 17:30 Šumadinac 10 : 0 Šatornja
16.06.2018 17:30 BSK 0 : 1 Omladinac (DR)
16.06.2018 17:30 Borac (K) 1 : 0 Sloga (B)
16.06.2018 17:30 Makce 2 : 0 Trgovački
16.06.2018 17:30 Mladost (B) 1 : 3 Napredak 1936
16.06.2018 17:30 Radnik 2 : 6 Železničar
16.06.2018 17:30 Jedinstvo (Lj) 3 : 1 Rudar (K)
16.06.2018 17:30 Budućnost (V) 1 : 2 Zadrugar (T)
16.06.2018 17:30 Polet (SD) 2 : 1 Rudar (S)
16.06.2018 17:30 Đerdap 3 : 0 Mlava (ML)
16.06.2018 17:30 Padež 0 : 3 Rajko Mitić
16.06.2018 17:30 Gnjilan 2 : 1 Zadrugar
16.06.2018 17:30 Mladost 4 : 4 Dragoš
16.06.2018 17:30 Zvezda 2 : 4 Borac
16.06.2018 17:30 Senjak 5 : 2 Spartak
16.06.2018 17:30 Vladimir Durković 1 : 0 Jedinstvo
16.06.2018 17:30 Ševac 1 : 2 Dobrica
16.06.2018 17:30 Vinogradar 2 : 2 Hajdučica
16.06.2018 17:30 Borac (VS) 2 : 1 Ratar
16.06.2018 17:30 Budućnost (A) 3 : 2 Partizan (K)
16.06.2018 17:30 Polet 2 : 0 Janošik
16.06.2018 17:30 Borac (VG) 0 : 3 Potporanj
16.06.2018 17:30 Jasenica 1 : 1 Mladi rudar
16.06.2018 17:30 Ranilović 1 : 3 Plaskovac
16.06.2018 17:30 Sloga 1 : 2 Kralj Petar I
16.06.2018 17:30 B 2000 0 : 3 Šamot
16.06.2018 17:30 Kopljari 4 : 2 Vrbica
16.06.2018 17:30 Žitkovica 2017 3 : 0 Desine
16.06.2018 17:30 Stig 1955 6 : 3 Sirakovo
16.06.2018 17:30 Dizel 3 : 0 Radnički (P)
16.06.2018 17:30 Polet (V) 4 : 4 Napredak 1934
16.06.2018 17:30 Obilić (Ž) 4 : 1 Dunavac (P)
16.06.2018 17:30 Žika Marković Uča 2 : 3 Sloga (M)
16.06.2018 17:30 Bata Bulić 2 : 2 Mladost (R)
16.06.2018 17:30 Integral 1 : 3 Omladinac (B)
16.06.2018 17:30 Napredak (S) 4 : 2 Rade Milošević
16.06.2018 17:30 Krilaš 3 : 2 Omladinac (Š)
16.06.2018 17:30 BSK 1924 1 : 1 Manastirica
16.06.2018 17:30 Radnički (K) 4 : 3 Sloga 1952
16.06.2018 17:30 Titel 1 : 6 Miletić
16.06.2018 17:30 Moskva 2 : 3 Čenej
16.06.2018 17:30 Susek 3 : 5 Bačka
16.06.2018 17:30 Borac 1 : 3 Obilić
16.06.2018 17:30 Fruškogorac 4 : 0 Hajduk
16.06.2018 17:30 Centar 10 : 1 Dinamo
16.06.2018 Bjelica 4 : 5 Prilike
16.06.2018 17:30 Marjan 1 : 0 Partizan (BB)
16.06.2018 17:30 Sloga (M) 4 : 0 Napredak (MK)
16.06.2018 11:00 Karađorđe (V) 3 : 0 Pobeda (Đ)
16.06.2018 17:30 Sloga (B) 5 : 0 Veteran 2015
16.06.2018 17:30 BSK 3 : 1 Mladost (R)
16.06.2018 17:30 Bakionica 3 : 0 Trešnjica
16.06.2018 18:00 Sloga 5 : 1 Jedinstvo
16.06.2018 18:00 Hajduk 3 : 2 Rtanj
16.06.2018 18:00 Mladost 2 : 0 Bukovik
16.06.2018 18:00 Sparta 0 : 5 Sloga 1949
16.06.2018 18:00 Belpos 5 : 2 Mladost (Z)
16.06.2018 18:00 Mrovska 3 : 2 Hajduk
16.06.2018 12:00 Francuska 2 : 1 Australija
16.06.2018 18:00 Peru 0 : 1 Danska
16.06.2018 15:00 Argentina 1 : 1 Island
16.06.2018 21:00 Hrvatska 2 : 0 Nigerija
Rista Rista i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Završnica baraža za Zonu Zapad Treća baražna utakmica za popunu zone „Zapad“, FK Dragocvet – FK Dobrič odigraće se u nedelju 24.6.2018. godine u Obrežu sa početkom u 17:30 časova. Službena lica: Sudija: Miladinović Dušan 1.pom.sudija: Zdravković Miodrag 2.pom.sudija: Antić Nikola 4. sudija: Babić Nikola Delegat: Milivojević Miroslav Dakle utakmicu sudi čovek poznat po kriminalnom suđenju na utakmici Topličanin - SFS Borac a delegat je drugi čovek FSRIS M.M. popularni Drvce.Da li je na pomolu novi cirkus,ima najava,videćemo.
miroslavpfc miroslavpfc i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Milan C. Milan C. i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
POČEO LETNJI PRELAZNI ROK ZA IGRAČE Fudbalski savez Beograda obaveštava sve klubove sa svoje teritorije da je u ponedeljak 18. juna 2018. godine počeo Letnji prelazni rok za igrače. Ovaj prelazni rok trajaće do petka 31. avgusta 2018. godine. U tom periodu fudbaleri i fudbalerke koji žele da promene klub mogu to uraditi ukoliko poseduju za to neophodnu dokumentaciju. KLUBOVI POSEBNO TREBA DA OBRATE PAŽNJU NA REGISTRACIONI PRAVILNIK KAO I NA TO DA SE SVA NEOPHODNA DOKUMENTA ZA REGISTRACIJU IGRAČA ČITKO I PRAVILNO POPUNE.
Baraž za zonu Zapad druga utakmica Juhor(Obrež) - Dobrič (Pejkovac) 8:1
Rista Rista i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
jeromerothen jeromerothen i još 1 korisnika su tipovali utakmicu