XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 247 utakmica za dan
Subota, 26 Novembar 2011

Fudbal

26.11.2011 13:00 Javor 2 : 1 Hajduk
26.11.2011 13:00 BSK Borča 0 : 4 Vojvodina
26.11.2011 18:00 Crvena zvezda 0 : 2 Partizan
26.11.2011 13:00 Metalac 0 : 1 OFK Beograd
26.11.2011 13:00 Novi Pazar 4 : 0 Sloboda Point
26.11.2011 13:00 Donji Srem 1 : 0 Teleoptik
26.11.2011 13:00 Novi Sad 2 : 1 Sinđelić
26.11.2011 13:00 Mladenovac 0 : 0 Bežanija
26.11.2011 13:00 Banat 1 : 0 Radnički (S)
26.11.2011 13:00 Napredak 1 : 0 Čukarički
26.11.2011 13:00 Radnički (N) 1 : 0 Proleter
26.11.2011 13:00 Mladi radnik 0 : 2 Inđija
26.11.2011 13:00 Jedinstvo 2 : 0 Radnički Stobeks
26.11.2011 13:00 Pobeda 0 : 0 Polet (Lj)
26.11.2011 13:00 Sloga (P) 1 : 3 Jasenica 1911
26.11.2011 13:00 Železničar 1 : 0 Sloboda (Č)
26.11.2011 13:00 Sloga (PM) 2 : 1 Partizan (BB)
26.11.2011 13:00 Šumadija 1 : 3 Rudar
26.11.2011 13:00 Trstenik PPT 0 : 0 Radnički (S)
26.11.2011 13:00 Balkanski 1 : 1 Kopaonik
26.11.2011 13:00 Sloga 4 : 0 Žitorađa
26.11.2011 13:00 ČSK Pivara 2 : 2 Palić
26.11.2011 13:00 Mladost (BJ) 0 : 0 Dunav
26.11.2011 13:00 OFK Kikinda 0 : 2 Sloga (T)
26.11.2011 13:00 Bačka Topola 1 : 0 Tekstilac
26.11.2011 11:00 Slavija 1 : 1 Radnički (O)
26.11.2011 13:00 Zemun 1 : 0 Sopot
26.11.2011 13:00 Balkan Mirijevo 0 : 2 Voždovac
26.11.2011 13:00 Takovo 0 : 1 Sloboda (G)
26.11.2011 13:00 Omladinac 2 : 0 Mokra Gora
26.11.2011 13:00 Metalac 2 : 0 Tutin
26.11.2011 13:00 Trepča 0 : 1 Prijevor
26.11.2011 13:00 Morava 5 : 0 Mladi radnik
26.11.2011 13:00 Sloga (B) 2 : 1 Borac (Ž)
26.11.2011 13:00 Karađorđe (T) 1 : 1 Borac (VL)
26.11.2011 13:00 Vrbovac 0 : 0 Crvena zvezda
26.11.2011 13:00 Gruža 0 : 0 Šumadinac
26.11.2011 13:00 Sevojno 0 : 0 Loznica
26.11.2011 13:00 Radnički 4 : 0 Zlatibor
26.11.2011 13:00 FAP 2 : 0 Miloš Pocerac
26.11.2011 13:00 Ribnica 0 : 1 Budućnost
26.11.2011 13:00 Palilulac 1 : 0 Rudar Alpos
26.11.2011 13:00 SFK Moravac (P) 1 : 2 Zaplanjac
26.11.2011 13:00 BSK Bujanovac 0 : 5 Moravac Orion (M)
26.11.2011 13:00 Dubočica 1923 1 : 0 Omladinac
26.11.2011 13:00 Morava 0 : 4 Sloga (L)
26.11.2011 13:00 Pusta Reka 3 : 1 Zloćudovo
26.11.2011 13:00 Dunav 0 : 4 Đerdap
26.11.2011 13:00 Kablovi 1 : 0 Morava (Ć)
26.11.2011 13:00 Budućnost 3 : 1 Bačka (P)
26.11.2011 13:00 Proleter 7 : 0 Obilić
26.11.2011 13:00 Jedinstvo (NB) 0 : 0 Kozara
26.11.2011 13:00 Sloboda 2 : 1 Dinamo
26.11.2011 13:00 Kolonija 5 : 1 Borac
26.11.2011 13:00 Polet (S) 1 : 1 Budućnost (M)
26.11.2011 13:00 Sloga (E) 3 : 1 Obilić
26.11.2011 13:00 Jugović 2 : 2 Radnički (SM)
26.11.2011 13:00 Crvena Zvezda 2 : 0 1. Maj
26.11.2011 13:00 Borac (NS) 5 : 0 Bačka (BP)
26.11.2011 13:00 IMT 1 : 1 Lokomotiva
26.11.2011 13:00 Turbina 3 : 0 Radnički (R)
26.11.2011 13:00 Trudbenik 0 : 1 Bulbulderac
26.11.2011 Selevac 1 : 0 Omladinac
26.11.2011 Glavaš 0 : 3 Cerovac
26.11.2011 13:00 Borac 1 : 6 Rutevac
26.11.2011 13:00 Palilula 2 : 1 Orljane
26.11.2011 13:00 Jastrebac 1 : 3 Bukovik
26.11.2011 13:00 Jedinstvo (Š) 3 : 2 Jedinstvo (GS)
26.11.2011 13:00 Budućnost 3 : 0 Navalin
26.11.2011 14:30 Vranjska Banja 1 : 3 Ternoci
26.11.2011 14:30 As 6 : 2 Mladost (S)
26.11.2011 13:00 Levač 0 : 0 Kušiljevo
26.11.2011 Srbobran 5 : 0 Slavija (P)
26.11.2011 Šajkaš 0 : 2 Borac
26.11.2011 11:00 Milutinac 1 : 1 Prva Iskra
26.11.2011 13:00 Radnički 0 : 0 PKB Kovilovo
26.11.2011 13:00 Policajac 1 : 1 Strelac
26.11.2011 11:00 Poštar Zvezdara 2 : 0 Crvena zvezda
26.11.2011 13:00 Šumadija 0 : 1 IMR
26.11.2011 13:00 Brodarac 7 : 0 Rudar
26.11.2011 13:00 Kalenić 2 : 0 Jedinstvo
26.11.2011 Mladi Radnik 3 : 0 Kraljevo
26.11.2011 Gredetin 2 : 4 Jedinstvo
26.11.2011 13:00 Resavac 2 : 0 Mladost (S)
26.11.2011 13:30 Glogonj 5 : 3 Strela
26.11.2011 13:00 Omladinac 1 : 0 BSK
26.11.2011 13:00 Turekovac 3 : 0 Bratstvo (B)
26.11.2011 13:00 Nomanica 0 : 1 Real
26.11.2011 13:00 Moravac (G) 0 : 2 Gornje Krajince
26.11.2011 13:00 Mladost (K) 2 : 3 Goblen
26.11.2011 13:00 Mladost (DL) 3 : 2 Moravac (P)
26.11.2011 13:00 Pionir 6 : 1 Dunavac
26.11.2011 10:00 Kapedunum 2 : 0 Moštanica
26.11.2011 Rad 3 : 1 Partizan
26.11.2011 Napredak 2 : 4 Vojvodina
26.11.2011 BSK Borča 3 : 1 Sloga (K)
26.11.2011 Javor 3 : 0 OFK Beograd
26.11.2011 Crvena zvezda 1 : 1 Inđija
26.11.2011 Zemun 0 : 2 Borac
26.11.2011 Radnički 1923 2 : 1 Radnički (N)
26.11.2011 Čukarički Stankom 0 : 1 Jagodina
26.11.2011 Jagodina 0 : 2 Partizan
26.11.2011 Teleoptik 1 : 0 Vojvodina
26.11.2011 BSK Borča 6 : 5 Sloga (K)
26.11.2011 Borac 5 : 1 Sloga (L)
26.11.2011 Crvena zvezda 5 : 0 Sloboda PS
26.11.2011 Zemun 1 : 0 Loznica
26.11.2011 OFK Beograd 3 : 1 Radnički (N)
26.11.2011 Čukarički Stankom 0 : 1 Rad
26.11.2011 Jagodina 0 : 4 Partizan
26.11.2011 Napredak 0 : 0 Čukarički Stankom
26.11.2011 Radnički (N) 0 : 0 Radnički 1923
26.11.2011 Borac 1 : 0 OFK Beograd
26.11.2011 Crvena zvezda 3 : 0 Smederevo
26.11.2011 Palilulac 2 : 3 Loznica
26.11.2011 Sloga (K) 2 : 0 Savacijum
26.11.2011 Bežanija 0 : 2 Rad

Košarka

26.11.2011 16:00 Helios Domžale 83 : 66 Zlatorog Laško
26.11.2011 18:00 Krka 75 : 73 Crvena Zvezda Beograd
26.11.2011 18:00 Maccabi 96 : 89 Cedevita
26.11.2011 20:00 Široki WWin 84 : 77 Budućnost VOLI
26.11.2011 16:30 OKK Beograd 67 : 72 Borac Mozzart Sport
26.11.2011 20:00 Napredak Rubin 95 : 93 Sloga
26.11.2011 20:15 Vojvodina Srbijagas 97 : 77 Mega Vizura
26.11.2011 19:00 Železničar 115 : 116 BKK Radnički
26.11.2011 16:00 Jagodina 102 : 96 Spartak
26.11.2011 20:00 Napredak Maxi Co 81 : 79 Mladost (Č)
26.11.2011 Nova Pazova 84 : 80 Akademik
26.11.2011 Srem 87 : 61 Odžaci
26.11.2011 Stara Pazova 92 : 70 Dunav
26.11.2011 Vrbas 94 : 100 Meridiana
26.11.2011 Veternik 73 : 81 Mladost Teletehnika
26.11.2011 Velika Kikinda 58 : 89 Novi Sad MT
26.11.2011 Topola 61 : 51 Radnički
26.11.2011 Mionica 100 : 94 Svilajnac Kompo
26.11.2011 Priboj 81 : 73 Prva Petoletka
26.11.2011 Temnić 86 : 87 Železničar
26.11.2011 Polet 78 : 69 Sloga
26.11.2011 Požarevac 91 : 80 Mašinac
26.11.2011 Zlatar 77 : 93 Novi Pazar
26.11.2011 Plana 99 : 68 Klik
26.11.2011 18:00 Zdravlje 09 74 : 80 Morava
26.11.2011 18:30 Eko Basket 104 : 84 BSK Junior
26.11.2011 18:00 Jug 67 : 85 Niš
26.11.2011 18:00 Pirot 99 : 68 Mladost
26.11.2011 18:00 Prokuplje 105 : 68 Kuršumlija
26.11.2011 18:00 Hemofarm Štada 77 : 70 Mladi Krajišnik
26.11.2011 19:30 Partizan Galenika 101 : 62 Celje
26.11.2011 18:00 Vojvodina NIS 78 : 60 Sloboda
26.11.2011 18:30 Budućnost 78 : 85 Radivoj Korać
26.11.2011 20:00 Vrbas 69 : 66 Čelarevo
26.11.2011 15:00 Student 64 : 65 Šabac
26.11.2011 20:30 Proleter 87 : 77 Beočin
26.11.2011 14:00 Radnički 83 : 63 Loznica
26.11.2011 17:00 Jagodina 2001 85 : 83 Crvena Zvezda
26.11.2011 19:30 Spartak 69 : 66 Stara Pazova
26.11.2011 15:30 Srbobran Raehem 74 : 53 Bor
26.11.2011 Trepča 0 : 20 Paraćin
26.11.2011 14:00 Moravac 60 : 59 Sivac

Odbojka

26.11.2011 19:00 Obilić 3 : 1 Spartak
26.11.2011 15:30 Đerdap 3 : 0 Sterija
26.11.2011 19:00 VGSK 1 : 3 Novi Pazar-Junior
26.11.2011 15:45 Borac 3 : 0 Niš
26.11.2011 14:00 Radan 3 : 2 Mladost
26.11.2011 20:00 Vranje 0 : 3 Timok
26.11.2011 20:00 Topličanin 3 : 0 Pirot
26.11.2011 18:00 Knjaževac 3 : 2 Desetka
26.11.2011 16:00 Hajduk Veljko 3 : 0 Toplički Vitezovi
26.11.2011 17:00 Varadin BMG 0 : 3 Crvena Zvezda
26.11.2011 18:00 Dinamo Azotara 1 : 3 Kolubara
26.11.2011 20:00 Radnički 3 : 2 Jedinstvo
26.11.2011 20:00 Tent 3 : 1 Vizura
26.11.2011 20:00 Vojvodina 0 : 3 NIS Spartak
26.11.2011 19:00 Klek Srbijašume 0 : 3 Jedinstvo
26.11.2011 19:00 Crnokosa 3 : 0 Radnički
26.11.2011 19:00 Železničar 3 : 0 Lazarevac
26.11.2011 11:00 Zaječar 3 : 0 Hajduk Veljko
26.11.2011 11:00 Knjaževac 3 : 0 Poreč

Rukomet

26.11.2011 18:30 Partizan 31 : 24 Rudar
26.11.2011 19:00 Jugović Unimet 27 : 19 Smederevo DU-Integral
26.11.2011 18:00 Novi Pazar 30 : 27 Železničar
26.11.2011 19:00 Bane 30 : 24 Mokra Gora
26.11.2011 18:00 Vrbas Carnex 37 : 35 Zlatar
26.11.2011 18:00 Proleter Agroživ 30 : 22 Nova Pazova
26.11.2011 16:00 Priboj 24 : 22 Novi Beograd
26.11.2011 Studentski grad 27 : 30 Mladost
26.11.2011 Udarnik 27 : 26 Radnički 2
26.11.2011 Metalac 28 : 33 Šamot 65
26.11.2011 Stari grad 24 : 23 Morava
26.11.2011 Majdanpek 28 : 31 Sindjelić
26.11.2011 Radnički 37 : 28 Kolubara 2
26.11.2011 Sloga 34 : 33 Primus Car Dušan
26.11.2011 ŽSK 25 : 23 Apatin
26.11.2011 Ruma 45 : 41 Banatski Karlovac
26.11.2011 Napredak 35 : 27 Sombor
26.11.2011 Hercegovina 34 : 31 Radnički-Cement
26.11.2011 Radnički 26 : 31 Metalac Asko Vidak
26.11.2011 Titel Džon Dir 32 : 29 Jabuka
26.11.2011 Hajduk 38 : 26 Potisje Pleteks
26.11.2011 Jedinstvo 37 : 26 Dalmatinac
26.11.2011 18:00 Knjaževac 26 : 47 Žitorađa
26.11.2011 19:30 Bor 2 31 : 22 Topličanin
26.11.2011 19:00 Planinka 37 : 19 Dubočica 54
26.11.2011 14:00 Trepča 23 : 21 15 oktobar
26.11.2011 18:00 Sloga 37 : 29 Župa 54
26.11.2011 19:00 Jedinstvo 42 : 24 Sivac 69
26.11.2011 18:00 Obilić 38 : 27 Putinci
26.11.2011 19:00 Hajduk Veljko 35 : 25 Aleksinac
26.11.2011 19:00 Pirot 26 : 22 Rtanj
26.11.2011 17:30 Radnički 1951 39 : 25 Hisar
26.11.2011 13:00 Radan 38 : 25 Zaječar 2
26.11.2011 17:30 Bela Palanka 30 : 30 Paraćin
26.11.2011 Dubočica 54 2 38 : 16 Morava Han
26.11.2011 Morava 45 : 18 Mladost
26.11.2011 Vranje 1957 26 : 19 Vlasotince 2
26.11.2011 Topličanin 2 22 : 24 Planinka 2
26.11.2011 16:00 Kučevo 33 : 38 Radnički Resavac
26.11.2011 18:00 Metalac AD 32 : 29 Proleter Superprotein
26.11.2011 16:30 Vojvodina 33 : 23 Metalac
26.11.2011 20:30 Zemun 38 : 18 Crveni krst
26.11.2011 18:00 Halas Jožef 27 : 21 Napredak
26.11.2011 20:30 ORK Beograd 35 : 29 Radnički
26.11.2011 18:00 Medicinar 34 : 31 Cepelin 2
26.11.2011 17:30 Knjaz Miloš 2 22 : 23 Junior
26.11.2011 15:30 Vranje 26 : 27 Raška
26.11.2011 16:00 Zaječar 2 25 : 23 Kopaonik
26.11.2011 18:00 Rtanj 24 : 20 Dubočica
26.11.2011 Radan 21 : 24 Niška Banja
26.11.2011 Morava Han 34 : 24 Knjaževac 2

Vaterpolo

26.11.2011 Spartak 11 : 14 TENT
26.11.2011 Dunav 14 : 6 Šabac
26.11.2011 Partizan Rajfajzen 2 15 : 5 Nais
26.11.2011 Zemun 8 : 4 Rabotnički
26.11.2011 Bečejac 4 : 10 Singidunum

Futsal

26.11.2011 20:15 Vranje 11 : 1 SAS - Sagot
26.11.2011 16:00 Metalac Kolorado 3 : 2 Flash
26.11.2011 Zemun 6 : 7 Novi Beograd
26.11.2011 Adaneks 6 : 5 Tempo Pekson
26.11.2011 Slodes 3 : 0 Ekonomist
26.11.2011 Studentski grad 4 : 3 TMF
26.11.2011 19:00 Bečej 4 : 1 Kikinda
26.11.2011 18:00 Tvrdjava 8 : 4 Telep
26.11.2011 21:00 Oplenac 6 : 3 Aranđelovac Fortuna
26.11.2011 Orao : Ekonomac 2
26.11.2011 Bajina Bašta 6 : 6 Kragujevac 2011
26.11.2011 16:30 Fontana 8 : 3 Crnokosa
26.11.2011 13:50 Raška 3 : 0 RB-Radio 014
Zemun je tipovao utakmicu
Zemun je tipovao utakmicu
Zemun i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Zemun i još 10 korisnika su tipovali utakmicu
Zemun i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Zemun i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Zemun i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Zemun i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Zemun i još 1 korisnika su tipovali utakmicu