XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Sledeći dan
282 utakmica za dan Subota, 2 Septembar 2017


Fudbal

02.09
16:30
Å umadija (A)
Loznica
3
1
02.09.2017 16:30
Å umadija (A)
3 : 1
Loznica
02.09
16:30
Karađorđe
Polet
2
2
02.09.2017 16:30
Karađorđe
2 : 2
Polet
02.09
16:30
FAP
Zlatibor
2
3
02.09.2017 16:30
FAP
2 : 3
Zlatibor
02.09
16:30
Mladi radnik 1926
Å umadija 1903
0
1
02.09.2017 16:30
Mladi radnik 1926
0 : 1
Å umadija 1903
02.09
16:30
Mokra Gora
Sloga (P)
1
1
02.09.2017 16:30
Mokra Gora
1 : 1
Sloga (P)
02.09
16:30
Proleter Mihajlovac
Budućnost KruÅ”ik 2014
1
0
02.09.2017 16:30
Proleter Mihajlovac
1 : 0
Budućnost KruÅ”ik 2014
02.09
16:30
Jedinstvo (B)
Trajal
2
0
02.09.2017 16:30
Jedinstvo (B)
2 : 0
Trajal
02.09
16:30
Radnički (S)
Trstenik PPT
1
2
02.09.2017 16:30
Radnički (S)
1 : 2
Trstenik PPT
02.09
16:30
Dunav
Ozren
3
0
02.09.2017 16:30
Dunav
3 : 0
Ozren
02.09
16:30
Timok
Jedinstvo (P)
2
4
02.09.2017 16:30
Timok
2 : 4
Jedinstvo (P)
02.09
16:30
Radnički (ZR)
Bratstvo 1946
0
1
02.09.2017 16:30
Radnički (ZR)
0 : 1
Bratstvo 1946
02.09
16:30
Omladinac (NB)
Bačka 1901
3
1
02.09.2017 16:30
Omladinac (NB)
3 : 1
Bačka 1901
02.09
16:30
Cement
Radnički (SM)
2
0
02.09.2017 16:30
Cement
2 : 0
Radnički (SM)
02.09
16:30
Bečej 1918
Dunav
3
1
02.09.2017 16:30
Bečej 1918
3 : 1
Dunav
02.09
16:30
Dinamo 1945
Radnički (Š)
5
0
02.09.2017 16:30
Dinamo 1945
5 : 0
Radnički (Š)
02.09
16:30
Crvena zvezda (NS)
Radnički (NP)
3
1
02.09.2017 16:30
Crvena zvezda (NS)
3 : 1
Radnički (NP)
02.09
16:30
Mladost (BJ)
Borac (S)
1
3
02.09.2017 16:30
Mladost (BJ)
1 : 3
Borac (S)
02.09
11:00
GSP Polet Dorćol
Sopot
2
0
02.09.2017 11:00
GSP Polet Dorćol
2 : 0
Sopot
02.09
10:00
BASK
Stepojevac Vaga
3
0
02.09.2017 10:00
BASK
3 : 0
Stepojevac Vaga
02.09
16:30
Ovčar
Slavija
1
1
02.09.2017 16:30
Ovčar
1 : 1
Slavija
02.09
16:30
Trepča
LFK Mladost
1
0
02.09.2017 16:30
Trepča
1 : 0
LFK Mladost
02.09
16:30
Sloga (K)
Dragačevo
5
0
02.09.2017 16:30
Sloga (K)
5 : 0
Dragačevo
02.09
16:30
Takovo
Orlovac
1
0
02.09.2017 16:30
Takovo
1 : 0
Orlovac
02.09
16:30
Radnički (K)
JoŔanica
0
0
02.09.2017 16:30
Radnički (K)
0 : 0
JoŔanica
02.09
16:30
Gruža
Rudar 2001
3
0
02.09.2017 16:30
Gruža
3 : 0
Rudar 2001
02.09
16:30
Radnički Gorenje
Spartak
1
0
02.09.2017 16:30
Radnički Gorenje
1 : 0
Spartak
02.09
16:30
Budućnost
Borac
0
4
02.09.2017 16:30
Budućnost
0 : 4
Borac
02.09
16:30
Drina
OFK Osečina
2
1
02.09.2017 16:30
Drina
2 : 1
OFK Osečina
02.09
16:30
Balkanski
Budućnost (O)
1
0
02.09.2017 16:30
Balkanski
1 : 0
Budućnost (O)
02.09
16:30
GFK Dubočica
Lužnica
2
0
02.09.2017 16:30
GFK Dubočica
2 : 0
Lužnica
02.09
16:30
Pčinja
Pusta Reka
2
0
02.09.2017 16:30
Pčinja
2 : 0
Pusta Reka
02.09
16:30
Morava (VH)
Polet 1980
4
2
02.09.2017 16:30
Morava (VH)
4 : 2
Polet 1980
02.09
16:30
Vranjska Banja
Jablanica
7
1
02.09.2017 16:30
Vranjska Banja
7 : 1
Jablanica
02.09
16:30
Svrljig
NaŔa krila
1
3
02.09.2017 16:30
Svrljig
1 : 3
NaŔa krila
02.09
16:30
Brodoremont
Majdanpek
3
0
02.09.2017 16:30
Brodoremont
3 : 0
Majdanpek
02.09
16:30
BSK
Bukovik
0
2
02.09.2017 16:30
BSK
0 : 2
Bukovik
02.09
16:30
SFS Borac
Jastrebac
2
1
02.09.2017 16:30
SFS Borac
2 : 1
Jastrebac
02.09
16:30
OFK Kosanica
Župa
2
2
02.09.2017 16:30
OFK Kosanica
2 : 2
Župa
02.09
16:30
Kopaonik
Levač
3
1
02.09.2017 16:30
Kopaonik
3 : 1
Levač
02.09
16:30
Sloga (D)
Žitorađa
2
1
02.09.2017 16:30
Sloga (D)
2 : 1
Žitorađa
02.09
16:30
Proleter
OFK VrŔac
1
1
02.09.2017 16:30
Proleter
1 : 1
OFK VrŔac
02.09
16:30
Sloboda (NK)
ŽAK
3
1
02.09.2017 16:30
Sloboda (NK)
3 : 1
ŽAK
02.09
16:30
Begej
Vojvodina 1928
0
0
02.09.2017 16:30
Begej
0 : 0
Vojvodina 1928
02.09
16:30
Kikinda 1909
Jedinstvo (BK)
2
1
02.09.2017 16:30
Kikinda 1909
2 : 1
Jedinstvo (BK)
02.09
16:30
Radnički (S)
Radnički (K)
2
2
02.09.2017 16:30
Radnički (S)
2 : 2
Radnički (K)
02.09
16:30
Sloga (E)
Sloga (T)
4
1
02.09.2017 16:30
Sloga (E)
4 : 1
Sloga (T)
02.09
16:30
Mladost Apa
Srbobran
0
0
02.09.2017 16:30
Mladost Apa
0 : 0
Srbobran
02.09
16:30
Polet (K)
Mladost (BP)
0
0
02.09.2017 16:30
Polet (K)
0 : 0
Mladost (BP)
02.09
17:00
Krajina
Borac
2
2
02.09.2017 17:00
Krajina
2 : 2
Borac
02.09
17:00
Naftagas (E)
Mladost (L)
2
4
02.09.2017 17:00
Naftagas (E)
2 : 4
Mladost (L)
02.09
16:30
OFK Tekstilac
Bratstvo
2
0
02.09.2017 16:30
OFK Tekstilac
2 : 0
Bratstvo
02.09
16:30
Jedinstvo Stević
Dolina
0
4
02.09.2017 16:30
Jedinstvo Stević
0 : 4
Dolina
02.09
16:30
BAK
Strela
2
0
02.09.2017 16:30
BAK
2 : 0
Strela
02.09
16:30
Partizan (U)
Dunav
5
1
02.09.2017 16:30
Partizan (U)
5 : 1
Dunav
02.09
17:00
1. Maj Ruma
PSK Putinci
2
1
02.09.2017 17:00
1. Maj Ruma
2 : 1
PSK Putinci
02.09
16:30
StaniÅ”ić
Kula
10
1
02.09.2017 16:30
StaniÅ”ić
10 : 1
Kula
02.09
16:30
Vojvodina
Slavija
1
2
02.09.2017 16:30
Vojvodina
1 : 2
Slavija
02.09
16:30
Crvenka
Hajduk Junior
3
1
02.09.2017 16:30
Crvenka
3 : 1
Hajduk Junior
02.09
16:30
NjegoÅ”
Vinogradar
0
0
02.09.2017 16:30
NjegoÅ”
0 : 0
Vinogradar
02.09
15:30
Radnički 1905
Proleter (NJ)
4
1
02.09.2017 15:30
Radnički 1905
4 : 1
Proleter (NJ)
02.09
17:00
Zlot
Slatina
0
0
02.09.2017 17:00
Zlot
0 : 0
Slatina
02.09
17:00
Rudna Glava
Poreč
1
2
02.09.2017 17:00
Rudna Glava
1 : 2
Poreč
02.09
16:30
PKB (PS)
Dunav
0
1
02.09.2017 16:30
PKB (PS)
0 : 1
Dunav
02.09
16:30
Borac (O)
Institut
2
2
02.09.2017 16:30
Borac (O)
2 : 2
Institut
02.09
16:30
Vinča
Ropočevo
3
1
02.09.2017 16:30
Vinča
3 : 1
Ropočevo
02.09
16:00
Sindjelić
Jevremovac
5
3
02.09.2017 16:00
Sindjelić
5 : 3
Jevremovac
02.09
16:00
Mačva 2005
Sloga
4
1
02.09.2017 16:00
Mačva 2005
4 : 1
Sloga
02.09
16:30
Parmenac
Backovac Junajted
5
1
02.09.2017 16:30
Parmenac
5 : 1
Backovac Junajted
02.09
16:30
Slatina
Lunjevica
1
1
02.09.2017 16:30
Slatina
1 : 1
Lunjevica
02.09
16:30
Polet (SD)
Borac (K)
3
1
02.09.2017 16:30
Polet (SD)
3 : 1
Borac (K)
02.09
16:30
Jedinstvo (Lj)
Mlava (ML)
1
2
02.09.2017 16:30
Jedinstvo (Lj)
1 : 2
Mlava (ML)
02.09
16:30
Trgovački
Napredak 1936
3
0
02.09.2017 16:30
Trgovački
3 : 0
Napredak 1936
02.09
16:30
Vladimir Durković
Padež
2
3
02.09.2017 16:30
Vladimir Durković
2 : 3
Padež
02.09
16:30
Senjak
Jedinstvo
2
5
02.09.2017 16:30
Senjak
2 : 5
Jedinstvo
02.09
16:30
Zvezda
Spartak
3
1
02.09.2017 16:30
Zvezda
3 : 1
Spartak
02.09
17:00
Omladinac
Proleter
4
2
02.09.2017 17:00
Omladinac
4 : 2
Proleter
02.09
16:30
Crnokosa
Zlatar
1
2
02.09.2017 16:30
Crnokosa
1 : 2
Zlatar
02.09
16:00
Vrelo Sport
Banjani
7
0
02.09.2017 16:00
Vrelo Sport
7 : 0
Banjani
02.09
16:00
Pepeljevac
Tulari
1
1
02.09.2017 16:00
Pepeljevac
1 : 1
Tulari
02.09
17:00
Jadran
Å umadinac (KG)
1
1
02.09.2017 17:00
Jadran
1 : 1
Å umadinac (KG)
02.09
17:00
Ćava
Korićani
0
0
02.09.2017 17:00
Ćava
0 : 0
Korićani
02.09
16:30
Jedinstvo GVD
Sloga
4
3
02.09.2017 16:30
Jedinstvo GVD
4 : 3
Sloga
02.09
16:30
Doljevac 1971
Moravac (ZT)
2
1
02.09.2017 16:30
Doljevac 1971
2 : 1
Moravac (ZT)
02.09
16:30
AZ Borac 2014
Palilulac
2
0
02.09.2017 16:30
AZ Borac 2014
2 : 0
Palilulac
02.09
16:30
Veternik
Å ajkaÅ” 1908
4
4
02.09.2017 16:30
Veternik
4 : 4
Å ajkaÅ” 1908
02.09
16:30
FruŔkogorski partizan
Mladost
1
3
02.09.2017 16:30
FruŔkogorski partizan
1 : 3
Mladost
02.09
16:30
ŽSK
OFK Futog
2
1
02.09.2017 16:30
ŽSK
2 : 1
OFK Futog
02.09
16:30
Midžor
OFK Knjaz
2
1
02.09.2017 16:30
Midžor
2 : 1
OFK Knjaz
02.09
16:30
OFK Alakince
Biljači
3
1
02.09.2017 16:30
OFK Alakince
3 : 1
Biljači
02.09
16:30
Beljanica
Javor
1
0
02.09.2017 16:30
Beljanica
1 : 0
Javor
02.09
16:30
Zenit
Å antarovac
1
4
02.09.2017 16:30
Zenit
1 : 4
Å antarovac
02.09
16:30
Jedinstvo
MSK
2
1
02.09.2017 16:30
Jedinstvo
2 : 1
MSK
02.09
16:30
ŽFK Banat
OFK Stajićevo
0
2
02.09.2017 16:30
ŽFK Banat
0 : 2
OFK Stajićevo
02.09
16:30
Potisje
Zlatica
4
1
02.09.2017 16:30
Potisje
4 : 1
Zlatica
02.09
16:30
Radnički 1911
ASK
6
1
02.09.2017 16:30
Radnički 1911
6 : 1
ASK
02.09
16:30
Zadrugar
TamiÅ”
3
1
02.09.2017 16:30
Zadrugar
3 : 1
TamiÅ”
02.09
16:30
OFK Klek
OFK Gradnulica
3
0
02.09.2017 16:30
OFK Klek
3 : 0
OFK Gradnulica
02.09
16:30
Zaklopača
Hajduk
2
3
02.09.2017 16:30
Zaklopača
2 : 3
Hajduk
02.09
16:00
Torpedo 1924
Napredak
2
1
02.09.2017 16:00
Torpedo 1924
2 : 1
Napredak
02.09
16:00
Kalenić
JoŔeva
1
0
02.09.2017 16:00
Kalenić
1 : 0
JoŔeva
02.09
16:00
Crvena Jabuka
Rubribreza
1
2
02.09.2017 16:00
Crvena Jabuka
1 : 2
Rubribreza
02.09
16:00
OFK Brđanac
Rajac
1
1
02.09.2017 16:00
OFK Brđanac
1 : 1
Rajac
02.09
16:30
Varvarin
Jugovići
3
1
02.09.2017 16:30
Varvarin
3 : 1
Jugovići
02.09
16:30
Velika Drenova
Rubin (Z)
2
2
02.09.2017 16:30
Velika Drenova
2 : 2
Rubin (Z)
02.09
16:30
Delija
Proleter
9
1
02.09.2017 16:30
Delija
9 : 1
Proleter
02.09
17:00
OFK Bagremar
Seljak
0
0
02.09.2017 17:00
OFK Bagremar
0 : 0
Seljak
02.09
16:30
OFK Sloga
Å kriljac
7
1
02.09.2017 16:30
OFK Sloga
7 : 1
Å kriljac
02.09
16:30
Napredak 2012
OFK Napredak 1929
3
2
02.09.2017 16:30
Napredak 2012
3 : 2
OFK Napredak 1929
02.09
16:30
Kralj Petar I
Å umadinac
2
1
02.09.2017 16:30
Kralj Petar I
2 : 1
Å umadinac
02.09
16:30
Žitkovica 2017
Sirakovo
1
0
02.09.2017 16:30
Žitkovica 2017
1 : 0
Sirakovo
02.09
16:30
Rade MiloÅ”ević
Mladost (R)
2
1
02.09.2017 16:30
Rade MiloÅ”ević
2 : 1
Mladost (R)
02.09
16:30
Jasenovac
Radnički (K)
1
1
02.09.2017 16:30
Jasenovac
1 : 1
Radnički (K)
02.09
17:00
Rudar 2012
OFK Slatina
3
3
02.09.2017 17:00
Rudar 2012
3 : 3
OFK Slatina
02.09
16:30
Železničar
Bačka
1
1
02.09.2017 16:30
Železničar
1 : 1
Bačka
02.09
16:30
Hajduk
Jedinstvo (SK)
1
2
02.09.2017 16:30
Hajduk
1 : 2
Jedinstvo (SK)
02.09
16:30
TornjoÅ”
Sloga
2
1
02.09.2017 16:30
TornjoÅ”
2 : 1
Sloga
02.09
16:30
Napredak
Rongo Siti
6
2
02.09.2017 16:30
Napredak
6 : 2
Rongo Siti
02.09
16:30
Sloboda
ŽeljuŔa
1
3
02.09.2017 16:30
Sloboda
1 : 3
ŽeljuŔa
02.09
16:30
Mladost
Temac
3
1
02.09.2017 16:30
Mladost
3 : 1
Temac
02.09
16:30
NiŔavac
Sloga
0
3
02.09.2017 16:30
NiŔavac
0 : 3
Sloga
02.09
17:00
Borac
Kulpin
0
3
02.09.2017 17:00
Borac
0 : 3
Kulpin
02.09
17:00
Krivanj
NaŔa Zvezda
2
0
02.09.2017 17:00
Krivanj
2 : 0
NaŔa Zvezda
02.09
17:00
Sloga
Tvrdjava
0
0
02.09.2017 17:00
Sloga
0 : 0
Tvrdjava
02.09
17:00
Bačka
Borac 46
1
3
02.09.2017 17:00
Bačka
1 : 3
Borac 46
02.09
17:00
NeŔtin
Maglić
0
0
02.09.2017 17:00
NeŔtin
0 : 0
Maglić
02.09
16:30
Omladinac (V)
Karađorđe (V)
1
1
02.09.2017 16:30
Omladinac (V)
1 : 1
Karađorđe (V)
02.09
16:30
Velereč 94
Ozremica
3
3
02.09.2017 16:30
Velereč 94
3 : 3
Ozremica
02.09
16:30
Radnički PDM
Rabrovac
0
1
02.09.2017 16:30
Radnički PDM
0 : 1
Rabrovac
02.09
17:00
Rojkovac
Jedinstvo
2
1
02.09.2017 17:00
Rojkovac
2 : 1
Jedinstvo
02.09
16:30
Mladost (Č)
Petka
0
0
02.09.2017 16:30
Mladost (Č)
0 : 0
Petka
02.09
16:30
Sloboda
Rudar
2
3
02.09.2017 16:30
Sloboda
2 : 3
Rudar
02.09
16:30
Rasina
Jedinstvo 1936
2
5
02.09.2017 16:30
Rasina
2 : 5
Jedinstvo 1936
02.09
16:30
Borac
Kapidžija
1
1
02.09.2017 16:30
Borac
1 : 1
Kapidžija
02.09
16:30
Gornji StepoÅ”
Žabare
2
0
02.09.2017 16:30
Gornji StepoÅ”
2 : 0
Žabare
02.09
16:30
Tisa 1933
Mladost
1
4
02.09.2017 16:30
Tisa 1933
1 : 4
Mladost
02.09
16:30
Partizan
KSK Konak 1926
4
1
02.09.2017 16:30
Partizan
4 : 1
KSK Konak 1926
02.09
16:30
Borac
Sloga
8
4
02.09.2017 16:30
Borac
8 : 4
Sloga
02.09
16:30
Jedinstvo 2014
Sloga (R)
3
2
02.09.2017 16:30
Jedinstvo 2014
3 : 2
Sloga (R)
02.09
16:30
Mrovska
Petrovac 74
2
2
02.09.2017 16:30
Mrovska
2 : 2
Petrovac 74
02.09
16:30
Mladost (DL)
Navalin
3
4
02.09.2017 16:30
Mladost (DL)
3 : 4
Navalin
02.09
16:30
Sloboda
Moravac
4
1
02.09.2017 16:30
Sloboda
4 : 1
Moravac
02.09
16:30
Turekovac
Nomanica
2
1
02.09.2017 16:30
Turekovac
2 : 1
Nomanica
02.09
16:30
Veternica
Atletiko
1
0
02.09.2017 16:30
Veternica
1 : 0
Atletiko
02.09
16:30
Zablaće
Bojić
4
1
02.09.2017 16:30
Zablaće
4 : 1
Bojić
02.09
16:30
Rudar Kostolac 2008
Proleter 1932
0
3
02.09.2017 16:30
Rudar Kostolac 2008
0 : 3
Proleter 1932
02.09
17:00
Slavija
Mladost
4
0
02.09.2017 17:00
Slavija
4 : 0
Mladost
02.09
17:00
Proleter
OFK Bačka 1945
1
2
02.09.2017 17:00
Proleter
1 : 2
OFK Bačka 1945
02.09
16:30
Crvena zvezda
Mladost
1
2
02.09.2017 16:30
Crvena zvezda
1 : 2
Mladost
02.09
16:30
Gaj
Sloga
2
2
02.09.2017 16:30
Gaj
2 : 2
Sloga
02.09
16:30
Graničar
Solunac
3
0
02.09.2017 16:30
Graničar
3 : 0
Solunac
02.09
11:00
Mlava Trgovački
Vukan
0
3
02.09.2017 11:00
Mlava Trgovački
0 : 3
Vukan
02.09
11:00
Melnica
Brana Paunović
2
1
02.09.2017 11:00
Melnica
2 : 1
Brana Paunović
02.09
16:30
Udarnik 2015
Mladost
1
2
02.09.2017 16:30
Udarnik 2015
1 : 2
Mladost
02.09
16:30
Mladi radnik
Lazarevac
3
0
02.09.2017 16:30
Mladi radnik
3 : 0
Lazarevac
02.09
16:30
DragoÅ”
Borac
0
3
02.09.2017 16:30
DragoÅ”
0 : 3
Borac
02.09
16:30
Burovac
BSK
0
1
02.09.2017 16:30
Burovac
0 : 1
BSK
02.09
16:30
Dobrnje
Zabrđe 1936
0
5
02.09.2017 16:30
Dobrnje
0 : 5
Zabrđe 1936
02.09
16:30
Soko
Radnik
2
4
02.09.2017 16:30
Soko
2 : 4
Radnik
02.09
16:30
OFK Jelen
Korman
0
3
02.09.2017 16:30
OFK Jelen
0 : 3
Korman
02.09
Crnča
Azbukovica
2
5
02.09.2017
Crnča
2 : 5
Azbukovica
02.09
Čobanče
Sloga DB
2
2
02.09.2017
Čobanče
2 : 2
Sloga DB
02.09
Jezero
Selanac
1
0
02.09.2017
Jezero
1 : 0
Selanac
02.09
16:30
Mladost
Borjak 2013
2
0
02.09.2017 16:30
Mladost
2 : 0
Borjak 2013
02.09
16:30
Stevka Božurevka
Omladinac
0
3
02.09.2017 16:30
Stevka Božurevka
0 : 3
Omladinac
02.09
16:30
Topoljak
Vinogradar
3
0
02.09.2017 16:30
Topoljak
3 : 0
Vinogradar
02.09
16:30
RujiŔnik
Stara ČarÅ”ija
0
1
02.09.2017 16:30
RujiŔnik
0 : 1
Stara ČarÅ”ija
02.09
16:30
Kamenorezac 76
Omladinac
3
0
02.09.2017 16:30
Kamenorezac 76
3 : 0
Omladinac
02.09
16:30
OFK Letnjikovac 1983
Partizan
0
3
02.09.2017 16:30
OFK Letnjikovac 1983
0 : 3
Partizan
02.09
16:30
Metaloplastika
Napredak
1
3
02.09.2017 16:30
Metaloplastika
1 : 3
Napredak
02.09
16:30
Lomnica
Gaglovo
0
1
02.09.2017 16:30
Lomnica
0 : 1
Gaglovo
02.09
16:30
Modrica
KruŔevica
7
1
02.09.2017 16:30
Modrica
7 : 1
KruŔevica
02.09
16:30
Zmajevac
Padež
5
0
02.09.2017 16:30
Zmajevac
5 : 0
Padež
02.09
17:00
Zvijezda 09
Slavija
1
0
02.09.2017 17:00
Zvijezda 09
1 : 0
Slavija
02.09
17:00
Sloga
Kozara
1
1
02.09.2017 17:00
Sloga
1 : 1
Kozara
02.09
17:00
Sloboda
Tekstilac
1
2
02.09.2017 17:00
Sloboda
1 : 2
Tekstilac
02.09
17:00
Drina
Napredak
1
0
02.09.2017 17:00
Drina
1 : 0
Napredak
02.09
19:00
Sutjeska
Podrinje
0
1
02.09.2017 19:00
Sutjeska
0 : 1
Podrinje
02.09
16:30
GorŔtak
Bratstvo
1
3
02.09.2017 16:30
GorŔtak
1 : 3
Bratstvo
02.09
17:00
Ribnica
Karioke
2
0
02.09.2017 17:00
Ribnica
2 : 0
Karioke
02.09
17:00
Crvena stijena
Kom Eurozox 2
2
0
02.09.2017 17:00
Crvena stijena
2 : 0
Kom Eurozox 2
02.09
16:30
Spartak
Vojvodina
4
0
02.09.2017 16:30
Spartak
4 : 0
Vojvodina
02.09
15:00
Rad
Napredak
0
7
02.09.2017 15:00
Rad
0 : 7
Napredak
02.09
14:00
Jedinstvo 2014
Knjaževac 2015
3
2
02.09.2017 14:00
Jedinstvo 2014
3 : 2
Knjaževac 2015
02.09
14:00
Kolibri
Majdanpek
3
0
02.09.2017 14:00
Kolibri
3 : 0
Majdanpek
02.09
14:00
Jagodina
Levač
3
0
02.09.2017 14:00
Jagodina
3 : 0
Levač
02.09
12:00
Napredak
OFK Beograd
1
1
02.09.2017 12:00
Napredak
1 : 1
OFK Beograd
02.09
11:00
Radnički (P)
Internacional
0
3
02.09.2017 11:00
Radnički (P)
0 : 3
Internacional
02.09
09:00
Radnički (O)
Lokomotiva
1
2
02.09.2017 09:00
Radnički (O)
1 : 2
Lokomotiva
02.09
20:00
Grafičar
Studentski Grad
3
3
02.09.2017 20:00
Grafičar
3 : 3
Studentski Grad
02.09
10:00
Brodarac 2
Siti Sport Klub
3
1
02.09.2017 10:00
Brodarac 2
3 : 1
Siti Sport Klub
02.09
09:30
IM Rakovica
Sindjelć
0
5
02.09.2017 09:30
IM Rakovica
0 : 5
Sindjelć
02.09
09:30
Radnički (NB)
IMT
1
3
02.09.2017 09:30
Radnički (NB)
1 : 3
IMT
02.09
15:30
Morava (VP)
Mladi radnik 1940
5
5
02.09.2017 15:30
Morava (VP)
5 : 5
Mladi radnik 1940
02.09
15:30
Smederevo 1924
Jasenica 2017
1
1
02.09.2017 15:30
Smederevo 1924
1 : 1
Jasenica 2017
02.09
15:30
Å umadija (A)
Proleter Mihajlovac
3
0
02.09.2017 15:30
Å umadija (A)
3 : 0
Proleter Mihajlovac
02.09
15:30
Karadjordje
Mladi radnik 1926
1
3
02.09.2017 15:30
Karadjordje
1 : 3
Mladi radnik 1926
02.09
15:30
Proleter 1947
Mladi borac
3
3
02.09.2017 15:30
Proleter 1947
3 : 3
Mladi borac
02.09
17:00
Omladinac
Budućnost
8
0
02.09.2017 17:00
Omladinac
8 : 0
Budućnost
02.09
10:00
Trudbenik
Srem
2
3
02.09.2017 10:00
Trudbenik
2 : 3
Srem
02.09
09:00
Žarkovo
Balkan
2
1
02.09.2017 09:00
Žarkovo
2 : 1
Balkan
02.09
16:30
Budućnost
Posavina
1
4
02.09.2017 16:30
Budućnost
1 : 4
Posavina
02.09
17:00
Tempo
Spartak
1
0
02.09.2017 17:00
Tempo
1 : 0
Spartak
02.09
17:00
Mladost (O)
Dolovo
6
0
02.09.2017 17:00
Mladost (O)
6 : 0
Dolovo
02.09
11:00
Dunav
Partizan (G)
2
4
02.09.2017 11:00
Dunav
2 : 4
Partizan (G)
02.09
10:00
RFK N.S. 1921
Begej
2
1
02.09.2017 10:00
RFK N.S. 1921
2 : 1
Begej
02.09
16:30
Udarnik
Polet
2
1
02.09.2017 16:30
Udarnik
2 : 1
Polet
02.09
08:00
OFK Beograd MO
011 MK
3
1
02.09.2017 08:00
OFK Beograd MO
3 : 1
011 MK
02.09
12:00
IMT MO
Sinđelić MK
0
2
02.09.2017 12:00
IMT MO
0 : 2
Sinđelić MK
02.09
11:00
Rad 2 MO
Bežanija MO
3
2
02.09.2017 11:00
Rad 2 MO
3 : 2
Bežanija MO
02.09
09:00
Studenski grad
Bežanija
3
0
02.09.2017 09:00
Studenski grad
3 : 0
Bežanija
02.09
12:30
Radnički (NB)
Kolubara
3
0
02.09.2017 12:30
Radnički (NB)
3 : 0
Kolubara
02.09
10:00
Omladinac
Palilulac
2
7
02.09.2017 10:00
Omladinac
2 : 7
Palilulac
02.09
10:00
Beograd 1929
Mladenovac
2
4
02.09.2017 10:00
Beograd 1929
2 : 4
Mladenovac
02.09
16:30
Pobeda
Radnik
8
3
02.09.2017 16:30
Pobeda
8 : 3
Radnik
02.09
12:00
Budućnost
Zmaj 1953
1
4
02.09.2017 12:00
Budućnost
1 : 4
Zmaj 1953
02.09
15:30
JoŔanica
Bane
0
1
02.09.2017 15:30
JoŔanica
0 : 1
Bane
02.09
15:30
OFK Ras
Apolon
1
2
02.09.2017 15:30
OFK Ras
1 : 2
Apolon
02.09
15:30
AS
Å umadija 1903
1
0
02.09.2017 15:30
AS
1 : 0
Å umadija 1903
02.09
15:30
Slavija
Radnički 1923
0
4
02.09.2017 15:30
Slavija
0 : 4
Radnički 1923
02.09
10:00
Radnički (Š)
Vojvodina
2
6
02.09.2017 10:00
Radnički (Š)
2 : 6
Vojvodina
02.09
12:00
Inđija
RFK N.S. 1921
2
3
02.09.2017 12:00
Inđija
2 : 3
RFK N.S. 1921
02.09
12:00
Radnički (SM)
Borac (NS)
2
5
02.09.2017 12:00
Radnički (SM)
2 : 5
Borac (NS)
02.09
12:00
Petar Puača
Indeks
1
1
02.09.2017 12:00
Petar Puača
1 : 1
Indeks
02.09
12:00
TSC
Hajduk junior
6
0
02.09.2017 12:00
TSC
6 : 0
Hajduk junior
02.09
15:30
Spartak
Bačka (BP)
3
0
02.09.2017 15:30
Spartak
3 : 0
Bačka (BP)
02.09
12:00
Radnički (S)
Bečej 1918
4
1
02.09.2017 12:00
Radnički (S)
4 : 1
Bečej 1918
02.09
10:00
Dinamo 1945
Radnički (Zr)
2
2
02.09.2017 10:00
Dinamo 1945
2 : 2
Radnički (Zr)
02.09
12:00
ŽAK
Železničar
1
5
02.09.2017 12:00
ŽAK
1 : 5
Železničar
02.09
09:00
Sinđelić MK
Rad MK
0
2
02.09.2017 09:00
Sinđelić MK
0 : 2
Rad MK
02.09
10:00
BSK Borča MK
Voždovac MK
0
5
02.09.2017 10:00
BSK Borča MK
0 : 5
Voždovac MK
02.09
09:30
IMT
Rad B MK
1
2
02.09.2017 09:30
IMT
1 : 2
Rad B MK
02.09
12:00
Brodarac B MK
Obrenovac 1905 MK
5
0
02.09.2017 12:00
Brodarac B MK
5 : 0
Obrenovac 1905 MK
02.09
11:00
Kolubara MK
Nord Star MK
02.09.2017 11:00
Kolubara MK
:
Nord Star MK
02.09
16:15
OFK Beograd B MK
Lola MK
6
5
02.09.2017 16:15
OFK Beograd B MK
6 : 5
Lola MK
02.09
19:00
OFK Beograd
Rad
1
1
02.09.2017 19:00
OFK Beograd
1 : 1
Rad
02.09
13:00
Voždovac
011
4
1
02.09.2017 13:00
Voždovac
4 : 1
011
02.09
10:00
Partizan
Teleoptik
3
0
02.09.2017 10:00
Partizan
3 : 0
Teleoptik
02.09
10:00
Internacional
OLE
2
1
02.09.2017 10:00
Internacional
2 : 1
OLE
02.09
11:30
Dominus
Sinđelić
11
0
02.09.2017 11:30
Dominus
11 : 0
Sinđelić
02.09
13:30
BASK
BSK
1
5
02.09.2017 13:30
BASK
1 : 5
BSK
02.09
16:30
Obilić
Proleter
3
0
02.09.2017 16:30
Obilić
3 : 0
Proleter
02.09
11:00
Jedinstvo
Sloboda
9
0
02.09.2017 11:00
Jedinstvo
9 : 0
Sloboda
02.09
16:30
Udarnik
AF Djokić
0
4
02.09.2017 16:30
Udarnik
0 : 4
AF Djokić
02.09
10:00
Milutinac
Rakovica
3
0
02.09.2017 10:00
Milutinac
3 : 0
Rakovica
02.09
13:00
Radnički 1905
Tavankut
4
8
02.09.2017 13:00
Radnički 1905
4 : 8
Tavankut
02.09
Novi Pazar
Bubamara
1
2
02.09.2017
Novi Pazar
1 : 2
Bubamara
02.09
Bane
Kosmet
1
7
02.09.2017
Bane
1 : 7
Kosmet
02.09
11:00
Å umadija 1903
Apolon 4
1
1
02.09.2017 11:00
Å umadija 1903
1 : 1
Apolon 4
02.09
Apolon
OFK National AG
1
0
02.09.2017
Apolon
1 : 0
OFK National AG
02.09
Sport Klub 99
Arsenal
5
1
02.09.2017
Sport Klub 99
5 : 1
Arsenal
02.09
OFK AS 2003
Kiker
0
1
02.09.2017
OFK AS 2003
0 : 1
Kiker
02.09
17:00
Pazar Juniors
Radnički 1923
1
2
02.09.2017 17:00
Pazar Juniors
1 : 2
Radnički 1923
02.09
10:00
Inđija
RFK N.S. 1921
0
2
02.09.2017 10:00
Inđija
0 : 2
RFK N.S. 1921
02.09
10:00
Radnički (SM)
Prof. Bolesnikov
1
2
02.09.2017 10:00
Radnički (SM)
1 : 2
Prof. Bolesnikov
02.09
10:00
Petar Puača
Indeks
3
1
02.09.2017 10:00
Petar Puača
3 : 1
Indeks
02.09
10:00
TSC
Hajduk junior
4
0
02.09.2017 10:00
TSC
4 : 0
Hajduk junior
02.09
17:30
Spartak
Tekstilac
8
0
02.09.2017 17:30
Spartak
8 : 0
Tekstilac
02.09
10:00
Radnički (S)
Bečej 1918
7
1
02.09.2017 10:00
Radnički (S)
7 : 1
Bečej 1918
02.09
10:00
Borac (St)
Radnički (K)
1
7
02.09.2017 10:00
Borac (St)
1 : 7
Radnički (K)
02.09
10:00
Proleter
Sloga
0
5
02.09.2017 10:00
Proleter
0 : 5
Sloga
02.09
09:00
Potporanj
Jedinstvo (V)
4
0
02.09.2017 09:00
Potporanj
4 : 0
Jedinstvo (V)
02.09
15:00
Mladost (O)
Budućnost (BB)
1
5
02.09.2017 15:00
Mladost (O)
1 : 5
Budućnost (BB)
02.09
17:00
Omladinac (D)
BSK
8
0
02.09.2017 17:00
Omladinac (D)
8 : 0
BSK
02.09
10:00
Novi Beograd
Sinđelić
1
4
02.09.2017 10:00
Novi Beograd
1 : 4
Sinđelić
02.09
10:00
Bečkerek 023
Kikinda 1909
1
1
02.09.2017 10:00
Bečkerek 023
1 : 1
Kikinda 1909
02.09
12:00
Dinamo 1945
Radnički (Zr)
5
1
02.09.2017 12:00
Dinamo 1945
5 : 1
Radnički (Zr)
02.09
10:00
ŽAK
Železničar
1
4
02.09.2017 10:00
ŽAK
1 : 4
Železničar
02.09
10:45
OFK Beograd MK
BSK Borča MK
1
0
02.09.2017 10:45
OFK Beograd MK
1 : 0
BSK Borča MK
02.09
11:00
Olimpik MK
Rad MK
3
0
02.09.2017 11:00
Olimpik MK
3 : 0
Rad MK
02.09
10:00
Crvena zvezda MML MK
Lokomotiva MK
4
1
02.09.2017 10:00
Crvena zvezda MML MK
4 : 1
Lokomotiva MK
02.09
12:00
Petlić MK
BSK 1926 MK
3
2
02.09.2017 12:00
Petlić MK
3 : 2
BSK 1926 MK
02.09
13:30
Rakovica MK
Jedinstvo MK
2
3
02.09.2017 13:30
Rakovica MK
2 : 3
Jedinstvo MK
02.09
17:00
Vučje
Morava
2
6
02.09.2017 17:00
Vučje
2 : 6
Morava
02.09
09:00
Čukarički
Radnički (NB)
8
0
02.09.2017 09:00
Čukarički
8 : 0
Radnički (NB)
02.09
12:00
Radnički (O)
Sindjelić
3
0
02.09.2017 12:00
Radnički (O)
3 : 0
Sindjelić
02.09
13:00
Rad
Brodarac 1947
1
1
02.09.2017 13:00
Rad
1 : 1
Brodarac 1947
02.09
13:30
OFK Beograd
Kolubara
4
2
02.09.2017 13:30
OFK Beograd
4 : 2
Kolubara
02.09
11:00
Arena SU
Obilić
2
1
02.09.2017 11:00
Arena SU
2 : 1
Obilić
02.09
10:00
Budućnost
Olimpik
0
13
02.09.2017 10:00
Budućnost
0 : 13
Olimpik
02.09
09:30
Dominus
Crveni orao
4
2
02.09.2017 09:30
Dominus
4 : 2
Crveni orao
02.09
10:00
Heroj Polet
Karioke
0
8
02.09.2017 10:00
Heroj Polet
0 : 8
Karioke
02.09
13:00
Vrčin
Boleč
1
3
02.09.2017 13:00
Vrčin
1 : 3
Boleč