XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 29 utakmica za dan
Petak, 29 Septembar 2017


Fudbal

Dedinje Junajted
Guča
1 : 1
Sloga
Kaona
29.09.2017 15:00
Dedinje Junajted
1 : 1
Sloga
Raketa
Užice
4 : 2
Tara
Kremna
29.09.2017 16:00
Raketa
4 : 2
Tara
Feniks
Rača
6 : 3
Karađorđe 2013
ViŔevac
29.09.2017 15:30
Feniks
6 : 3
Karađorđe 2013
Celta Vigo
Vigo
3 : 3
Girona
Girona
29.09.2017 21:00
Celta Vigo
3 : 3
Girona
Schalke 04
Gelsenkirchen
1 : 1
Bayer Leverkusen
Leverkusen
29.09.2017 20:30
Schalke 04
1 : 1
Bayer Leverkusen
Monaco
Monaco
1 : 1
Montpellier
Montpellier
29.09.2017 20:45
Monaco
1 : 1
Montpellier
Vojvodina
Novi Sad
2 : 0
Mladost
Lučani
29.09.2017 17:00
Vojvodina
2 : 0
Mladost
Bežanija
Beograd
1 : 2
Dinamo
Vranje
29.09.2017 15:00
Bežanija
1 : 2
Dinamo
Levač
Rekovac
5 : 0
Jedinstvo 2014
Pirot
29.09.2017 15:30
Levač
5 : 0
Jedinstvo 2014
Omladinac
Veliko Polje
2 : 1
Zmaj 1953
Beograd
29.09.2017 15:00
Omladinac
2 : 1
Zmaj 1953
Dunav
Bantska Palanka
3 : 1
Dolovo
Dolovo
29.09.2017 16:00
Dunav
3 : 1
Dolovo
Petar Puača
Novi Sad
6 : 1
Inđija
Inđija
29.09.2017 12:00
Petar Puača
6 : 1
Inđija
Petar Puača
Novi Sad
2 : 7
Inđija
Inđija
29.09.2017 10:00
Petar Puača
2 : 7
Inđija

KoŔarka

Srem
Sremska Mitrovica
84 : 66
Dunav 2014
Apatin
29.09.2017 20:30
Srem
84 : 66
Dunav 2014
Tisa
Bečej
64 : 75
Star
Novi Sad
29.09.2017 21:00
Tisa
64 : 75
Star
Cedevita
Zagreb
74 : 67
FMP
Železnik
29.09.2017 18:00
Cedevita
74 : 67
FMP
MZT Skopje Aerodrom
Skopje
92 : 89
Partizan NIS
Beograd
29.09.2017 20:00
MZT Skopje Aerodrom
92 : 89
Partizan NIS

Rukomet

Župa 54
Aleksandrovac
30 : 22
Omladinac
Gornji Milanovac
29.09.2017 18:00
Župa 54
30 : 22
Omladinac
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
40 : 20
Titel
Titel
29.09.2017 19:30
Vojvoda Stepa
40 : 20
Titel
Grafičar
Bezdan
34 : 19
Kljajićevo
Kljajićevo
29.09.2017 17:30
Grafičar
34 : 19
Kljajićevo
Senta
Senta
29 : 20
Obilić
Novi Kneževac
29.09.2017 20:00
Senta
29 : 20
Obilić
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
19 : 32
Vojka
Vojka
29.09.2017 19:00
Jedinstvo
19 : 32
Vojka
Ravangrad
Sombor
30 : 17
Radnički
Bajmok
29.09.2017 20:45
Ravangrad
30 : 17
Radnički
Želja
Žabalj
18 : 42
Sloven
Ruma
29.09.2017 18:00
Želja
18 : 42
Sloven

Futsal

Ekonomac
Kragujevac
16 : 1
Deus
Sremska Mitrovica
29.09.2017 19:00
Ekonomac
16 : 1
Deus
RB
Valjevo
3 : 1
Jastrebac
Blace
29.09.2017 19:30
RB
3 : 1
Jastrebac
Tango
Novi Sad
13 : 4
Pčinja
Karavukovo
29.09.2017 21:00
Tango
13 : 4
Pčinja
Leteći Holandjanin
Vrbas
4 : 7
Srbobran
Srbobran
29.09.2017 21:00
Leteći Holandjanin
4 : 7
Srbobran
Apa Futsal
Apatin
5 : 3
Mićko trend
Beočin
29.09.2017 20:45
Apa Futsal
5 : 3
Mićko trend