XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 498 utakmica za dan
Subota, 7 April 2018

Fudbal

07.04.2018 15:30 TSC 2 : 0 Novi Pazar
07.04.2018 15:30 Sinđelić 3 : 0 Radnički 1923
07.04.2018 15:30 Jagodina 0 : 0 Teleoptik
07.04.2018 15:30 ČSK Pivara 1 : 1 Inđija
07.04.2018 15:30 Metalac 2 : 0 Sloboda
07.04.2018 15:30 Budućnost 1 : 0 Temnić 1924
07.04.2018 15:30 Dinamo 2 : 1 Radnički (P)
07.04.2018 15:30 Bežanija 0 : 0 Proleter
07.04.2018 15:30 Loznica 3 : 1 Karađorđe
07.04.2018 15:30 Šumadija (A) 3 : 1 Smederevo 1924
07.04.2018 15:30 Tutin 0 : 3 Provo
07.04.2018 15:30 Zlatibor 3 : 1 Mladi radnik 1926
07.04.2018 15:30 Šumadija 1903 0 : 0 Proleter Mihajlovac
07.04.2018 15:30 Sloga (P) 2 : 0 Budućnost Krušik 2014
07.04.2018 16:00 Jedinstvo (P) 2 : 0 Rtanj
07.04.2018 16:00 Timok 1 : 2 Radan
07.04.2018 16:00 Tabane 1970 6 : 0 Ozren
07.04.2018 16:00 Dunav 2 : 2 Trstenik PPT
07.04.2018 16:00 Radnički (S) 2 : 0 OFK Sinđelić
07.04.2018 16:00 Budućnost (P) 1 : 1 Car Konstantin
07.04.2018 16:00 Moravac Orion 0 : 1 Trajal
07.04.2018 16:00 Jedinstvo (B) 0 : 3 Pukovac
07.04.2018 15:30 Mladost (BJ) 0 : 2 Radnički (NP)
07.04.2018 15:30 Crvena zvezda (NS) 2 : 0 Radnički (Š)
07.04.2018 15:30 Dinamo 1945 2 : 0 Dunav
07.04.2018 15:30 Bečej 1918 2 : 0 Železničar
07.04.2018 15:30 Odžaci 0 : 0 Radnički (SM)
07.04.2018 15:30 Cement 1 : 2 Bačka 1901
07.04.2018 15:30 Omladinac (NB) 3 : 1 Radnički (ZR)
07.04.2018 16:00 Sopot 0 : 1 Kolubara
07.04.2018 11:00 GSP Polet Dorćol 1 : 0 Grafičar
07.04.2018 16:00 OFK Beograd 0 : 2 Lokomotiva
07.04.2018 16:00 Radnički (O) 1 : 1 Jedinstvo
07.04.2018 15:30 IMT 2 : 1 Prva Iskra
07.04.2018 16:00 Radnički (NB) 3 : 0 BASK
07.04.2018 15:30 Karađorđe (R) 0 : 1 Slavija
07.04.2018 15:30 Radnički (K) 3 : 1 Orlovac
07.04.2018 15:30 Takovo 6 : 0 Goč
07.04.2018 15:30 Sloga (K) 1 : 1 LFK Mladost
07.04.2018 15:30 Trepča 0 : 0 Ovčar
07.04.2018 15:30 Mladi borac 0 : 0 Napredak
07.04.2018 15:30 Gruža 2 : 0 Proleter 1976
07.04.2018 15:30 Sloga (S) 3 : 2 Borac
07.04.2018 15:30 Budućnost 12 : 1 Sovljak
07.04.2018 15:30 Radnički Gorenje 3 : 0 Radnički Stobex
07.04.2018 16:00 Jablanica 1 : 1 Budućnost (O)
07.04.2018 16:00 Vranjska Banja 3 : 1 Sloga (L)
07.04.2018 16:00 Vlasina 3 : 0 OFK Niš
07.04.2018 16:00 OFK Brzi Brod 1 : 1 Nebeski Andjeli
07.04.2018 16:00 Tanasko Rajić 2 : 1 Polet 1980
07.04.2018 16:00 Morava (VH) 1 : 1 Pusta Reka
07.04.2018 16:00 Pčinja 5 : 2 Lužnica
07.04.2018 16:00 GFK Dubočica 2 : 0 Balkanski
07.04.2018 16:00 Bukovik 1 : 0 Rudar Alpos
07.04.2018 16:00 BSK 1 : 1 Moravica
07.04.2018 16:00 Timočanin 3 : 0 Sloga
07.04.2018 16:00 Hajduk Veljko 3 : 0 Majdanpek
07.04.2018 16:00 Brodoremont 1 : 1 Đerdap
07.04.2018 16:00 Kablovi 4 : 0 Naša krila
07.04.2018 16:00 Svrljig 3 : 2 Zaplanjac
07.04.2018 16:00 Šarbanovac 3 : 1 Malošište
07.04.2018 16:00 Morava 1918 4 : 0 Jastrebac
07.04.2018 16:00 Bošnjane 2 : 1 Žitorađa
07.04.2018 16:00 Sloga (D) 3 : 0 Jedinstvo
07.04.2018 16:00 Napredak 0 : 1 OFK Topličanin
07.04.2018 16:00 OFK Lugomir 4 : 0 Sloga (Ć)
07.04.2018 16:00 Poljoprivrednik 1 : 3 Levač
07.04.2018 16:00 Kopaonik 2 : 0 Župa
07.04.2018 16:00 OFK Kosanica 0 : 1 SFS Borac
07.04.2018 15:30 Radnički (K) 2 : 3 OFK Vršac
07.04.2018 15:30 Radnički (S) 2 : 2 Budućnost
07.04.2018 15:30 Mladost (O) 0 : 1 Kozara
07.04.2018 15:30 Polet 1 : 0 Jedinstvo (BK)
07.04.2018 15:30 Kikinda 1909 5 : 1 Vojvodina 1928
07.04.2018 15:30 Begej 4 : 1 ŽAK
07.04.2018 15:30 Sloboda (NK) 2 : 0 Sloga
07.04.2018 15:30 Jedinstvo (NB) 3 : 1 Proleter
07.04.2018 15:30 Sremac 1 : 0 Hajduk (D)
07.04.2018 15:30 Borac (NS) 1 : 3 Sloga (T)
07.04.2018 15:30 Sloga (E) 2 : 0 Kupinovo
07.04.2018 10:00 Index 1 : 1 Jedinstvo (SP)
07.04.2018 15:30 Borac (Š) 1 : 0 Hajduk (B)
07.04.2018 15:30 LSK Laćarak 0 : 4 Kabel
07.04.2018 15:30 Jugović 0 : 0 OFK Slavija
07.04.2018 15:30 Hajduk (Č) 3 : 4 Podunavac
07.04.2018 15:30 Radnički (S) 2 : 0 Bačka (P)
07.04.2018 15:30 Tekstilac 1 : 0 Preporod
07.04.2018 15:30 Polet (K) 1 : 1 Sloga (Č)
07.04.2018 15:30 Mladost Apa 0 : 0 BSK
07.04.2018 15:30 Zadrugar 2 : 0 Mladost (T)
07.04.2018 16:00 Napredak 3 : 0 Balkan
07.04.2018 16:00 Milutinac 0 : 0 Torlak
07.04.2018 16:00 Hajduk 2 : 0 Srem
07.04.2018 16:00 Naftagas (E) 4 : 1 Proleter 2006
07.04.2018 16:00 Krajina 2 : 1 Bilećanin
07.04.2018 16:30 Partizan 0 : 1 Hajduk
07.04.2018 16:30 Mladost (S) 3 : 0 Bratstvo
07.04.2018 16:30 Kolare 9 : 1 Kušiljevo
07.04.2018 16:30 OFK Bratstvo 5 : 3 Napredak
07.04.2018 16:30 OFK Batinac 2 : 1 Juhor
07.04.2018 16:30 Resavac 2 : 1 Rembas
07.04.2018 16:00 Partizan (U) 4 : 0 Vulturul
07.04.2018 16:00 BAK 6 : 0 Vojvodina (CC)
07.04.2018 16:00 Jedinstvo Stević 2 : 1 Jugoslavija
07.04.2018 16:00 Borac (M) 1 : 1 1. Maj Ruma
07.04.2018 16:00 Sloboda (DT) 6 : 0 Napredak (P)
07.04.2018 16:00 PSK Putinci 3 : 3 Borac (K)
07.04.2018 16:00 Rudar 2 : 0 Graničar 1924
07.04.2018 16:00 Jadran 2 : 1 Hrtkovci
07.04.2018 16:00 Budućnost 0 : 0 Železničar
07.04.2018 16:00 Podrinje 2 : 2 Ljukovo
07.04.2018 16:00 Sloven 1 : 2 Partizan
07.04.2018 16:00 Stanišić 2 : 0 Vojvodina
07.04.2018 16:00 Mladost (K) 0 : 2 Krila Krajine
07.04.2018 16:30 Njegoš 4 : 2 Proleter (NJ)
07.04.2018 16:30 OFK Vrbas 2 : 0 Proleter (RS)
07.04.2018 16:30 Radnički 1905 0 : 2 Obilić
07.04.2018 16:00 Polom 5 : 0 Radnički
07.04.2018 16:00 Ključ 1 : 2 Brestovac
07.04.2018 16:00 BSK 0 : 4 Krivelj
07.04.2018 16:00 Čubra 1 : 2 Poreč
07.04.2018 16:00 Rudna Glava 5 : 0 Nemetali
07.04.2018 16:00 Zlot 2 : 0 Deli Jovan
07.04.2018 16:00 Borac (O) 0 : 3 Zmaj
07.04.2018 16:00 PKB (PS) 1 : 1 Sinđelić
07.04.2018 16:00 Omladinac 0 : 3 Mladost (C)
07.04.2018 16:00 Vinča 0 : 3 Dunavac
07.04.2018 16:00 Majur 1 : 1 Radnički Šabački
07.04.2018 16:00 Sindjelić 4 : 0 Mladost (DD)
07.04.2018 15:30 Bobište 1 : 0 Jedinstvo (G)
07.04.2018 15:30 Mladost (V) 3 : 2 Zloćudovo
07.04.2018 15:30 Jedinstvo (GS) 7 : 0 Progres
07.04.2018 15:30 Slatina 2 : 1 Brezak 1936
07.04.2018 15:30 Parmenac 2 : 5 Prijevor
07.04.2018 16:00 Naupare 1 : 3 13. April
07.04.2018 16:00 Parunovac 3 : 2 Sloga (M)
07.04.2018 16:00 Mačkovac 5 : 0 Ribnik
07.04.2018 16:00 Blagotin 3 : 1 Knez Lazar 2015
07.04.2018 16:00 Juhor 5 : 0 Čitluk
07.04.2018 16:00 Donji Kopaonik 6 : 2 Sloga (D)
07.04.2018 16:00 FUD 6 : 0 Šanac
07.04.2018 16:00 Vinogradar 4 : 3 Kupci
07.04.2018 15:30 Trgovački 3 : 1 Železničar
07.04.2018 15:30 Jedinstvo (Lj) 3 : 1 Đerdap
07.04.2018 16:00 OFK Ras 7 : 2 Popovići
07.04.2018 16:00 Rudar 2 : 3 Novi Pazar 1928
07.04.2018 13:00 Čajetina 5 : 0 Lazarica
07.04.2018 15:00 Crnokosa 0 : 1 Perućac
07.04.2018 15:30 Radnik 2 : 0 Trlić
07.04.2018 15:30 Junior Novo Naselje 0 : 3 Iskra
07.04.2018 15:30 Banjani 0 : 1 Vrelo Sport
07.04.2018 15:30 OFK Jabučje 3 : 1 Tešnjar
07.04.2018 16:00 Ćava 2 : 1 Šumadinac (KG)
07.04.2018 16:00 Jedinstvo 1 : 4 Borac (D)
07.04.2018 16:00 Sloga 5 : 4 Mladost (B)
07.04.2018 16:00 Jedinstvo GVD 0 : 0 Rasovača
07.04.2018 16:00 Moravac (Č) 2 : 4 Orljane
07.04.2018 16:00 Naisus 1977 5 : 0 Radnički 1924
07.04.2018 16:00 Crvena zvezda 5 : 4 Radnički 1947
07.04.2018 16:00 Morava (Ž) 5 : 0 Doljevac 1971
07.04.2018 16:00 Zemljoradnik 5 : 2 Moravac (ZT)
07.04.2018 16:00 AZ Borac 2014 0 : 2 Jedinstvo (GM)
07.04.2018 16:30 RFK Novi Sad 1921 2 : 2 Veternik
07.04.2018 16:30 TSK 5 : 3 Petrovaradin
07.04.2018 16:30 Šajkaš 1908 3 : 2 Sofeks
07.04.2018 16:30 Vinogradar 1 : 5 Fruškogorski partizan
07.04.2018 16:30 OFK Sirig 0 : 2 Tatra
07.04.2018 16:30 Mladost 4 : 1 ŽSK
07.04.2018 16:30 Jedinstvo (R) 2 : 0 Bačka 1923
07.04.2018 16:30 OFK Futog 2 : 1 Proleter
07.04.2018 16:30 Omladinac 3 : 0 Jedinstvo (G)
07.04.2018 16:00 Osnić 0 : 3 Kosovo
07.04.2018 16:00 Omladinac 5 : 2 Real
07.04.2018 15:30 OFK Alakince 8 : 0 OFK Rota
07.04.2018 15:30 Čelik 4 : 1 Mladost (S)
07.04.2018 15:30 Mladost (B) 6 : 0 Trešnjevka
07.04.2018 15:30 Pavlovac 4 : 1 Ternoci
07.04.2018 15:30 FSU Južna pruga 1 : 3 Vihor
07.04.2018 15:30 BSK Bujanovac 2 : 1 Lugina
07.04.2018 16:00 Grdica 1 : 3 Napredak
07.04.2018 16:00 Mlada krila 4 : 3 Borac (A)
07.04.2018 16:00 Jedinstvo (D) 2 : 0 Metalac
07.04.2018 16:00 Gruža 5 : 1 Magnohrom
07.04.2018 16:30 Budućnost 1 : 2 15. Avgust 1950
07.04.2018 16:30 Pomoravlje 3 : 0 Rudar (SR)
07.04.2018 16:30 Beljanica 4 : 1 Rudar (St)
07.04.2018 16:30 Omladinski 3 : 0 Istok 63
07.04.2018 16:30 Borac 1805 2 : 0 Moravac
07.04.2018 16:30 Omladinac 2 : 0 Mladost (GM)
07.04.2018 16:30 Mladost (D) 5 : 1 Sloga
07.04.2018 16:30 Mladost (K) 3 : 0 Šumadinac
07.04.2018 16:30 Budućnost (Đ) 5 : 4 Morava (R)
07.04.2018 16:30 Ursule 2 : 2 Mladost (T)
07.04.2018 16:30 Vinorača 3 : 2 Šantarovac
07.04.2018 16:30 Zenit 1 : 4 Jedinstvo
07.04.2018 16:30 Sinđelić 1934 5 : 1 Kupinovac
07.04.2018 16:30 Morava (KS) 3 : 0 Mladost (G)
07.04.2018 16:00 Fruškogorac 0 : 0 Donji Petrovci
07.04.2018 16:00 Graničar (O) 0 : 3 Napredak
07.04.2018 16:00 OFK Bikić 4 : 1 Sloga
07.04.2018 16:00 Polet 4 : 1 Graničar (K)
07.04.2018 16:00 OFK Brestač 1 : 1 Mitros
07.04.2018 16:00 Mladost (B) 1 : 0 Hajduk
07.04.2018 16:00 Sloboda 0 : 3 OFK Zeka Buljubaša
07.04.2018 10:00 Fruška Gora 0 : 3 Donji Srem 2015
07.04.2018 16:00 Mladost (V) 4 : 0 Unirea
07.04.2018 16:00 Spartak 1911 3 : 2 Mundial
07.04.2018 16:00 Pobeda 0 : 3 Polet
07.04.2018 13:00 Dedinje 1 : 5 Atakante
07.04.2018 16:00 Busije 0 : 1 011
07.04.2018 16:00 Sparta Železnik 3 : 1 Ajaks
07.04.2018 16:00 Zaklopača 0 : 5 PKB (K)
07.04.2018 16:00 Minel 1 : 2 Mladost
07.04.2018 16:00 Siti Sport Klub 5 : 0 Podunavac
07.04.2018 16:00 Guncate 0 : 4 Velika Mostanica
07.04.2018 16:00 Sloga 1 : 4 Milicionar
07.04.2018 16:00 Torpedo 1924 2 : 3 Premijer
07.04.2018 16:00 Pocerina 2 : 2 Mladost (PP)
07.04.2018 16:00 Pričinović 4 : 1 Miloš Pocerac 2013
07.04.2018 15:30 Milanovo 4 : 1 ŠFU Derbi 2016
07.04.2018 15:30 Marjan MB 3 : 1 Real
07.04.2018 15:30 Crvena Jabuka 1 : 4 Joševa
07.04.2018 15:30 Kalenić 4 : 2 Vrelo
07.04.2018 15:30 Milenko Pavlović 0 : 0 Mladost (VK)
07.04.2018 15:30 OFK Brđanac 2 : 0 Borac
07.04.2018 16:00 Jugovići 0 : 5 Sloga (L)
07.04.2018 16:00 Varvarin 6 : 1 Rubin (DS)
07.04.2018 16:00 Mladost (DK) 2 : 0 Trudbenik
07.04.2018 16:00 14. Oktobar 6 : 4 Polet 57
07.04.2018 16:00 Ušće 1 : 3 Velika Drenova
07.04.2018 16:00 Gradina 2 : 0 Omladinac
07.04.2018 16:00 Borac 2 : 2 Beli Orlovi
07.04.2018 16:00 Bratstvo 1975 1 : 1 21. oktobar
07.04.2018 16:00 Pobeda 1976 1 : 5 Napredak 2012
07.04.2018 16:00 Ratar 0 : 0 Jastrebac
07.04.2018 16:00 Polet 1 : 1 Radnički 1918
07.04.2018 15:30 Žitkovica 2017 2 : 4 Obilić (Ž)
07.04.2018 15:30 Jasenovac 3 : 0 BSK 1924
07.04.2018 15:30 Rade Milošević 2 : 1 Omladinac (B)
07.04.2018 16:30 Centar 0 : 2 Borac
07.04.2018 16:30 Dinamo 0 : 1 Susek
07.04.2018 16:30 Hajduk 1 : 1 Moskva
07.04.2018 16:30 Obilić 3 : 1 Titel
07.04.2018 16:30 Bačka 1 : 3 Železničar
07.04.2018 16:30 Čenej 1 : 3 Miletić
07.04.2018 16:30 Čoka 0 : 3 Jadran
07.04.2018 16:30 Tornjoš 6 : 1 Jedinstvo (M)
07.04.2018 16:30 Hajduk 1 : 1 Slavija
07.04.2018 16:00 Sloboda 0 : 3 Obilić
07.04.2018 15:30 Sloga (B) 2 : 1 Mladost (R)
07.04.2018 15:30 Velereč 94 6 : 2 Omladinac
07.04.2018 13:30 Velika Vrbica 3 : 2 Pontes
07.04.2018 16:00 Omladinac 2 : 3 Egeta
07.04.2018 16:00 Koča Andjelković 8 : 0 Dunavac
07.04.2018 16:00 Mala Vrbica 3 : 0 Lokomotiva
07.04.2018 16:00 Rtkovo 1 : 3 Kladušnica
07.04.2018 16:00 Milutinovac 0 : 3 Lovćen
07.04.2018 16:00 Borac 1 : 2 Duboko
07.04.2018 16:00 Rojkovac 2 : 1 Belo Polje
07.04.2018 16:30 Vreoci 2 : 1 Petka
07.04.2018 16:30 Mladost (Č) 4 : 0 BSK
07.04.2018 15:00 Jedinstvo 1936 2 : 3 Rasina
07.04.2018 16:00 Jugovići 3 : 3 Borac
07.04.2018 16:00 Baličevac 1 : 2 Banaćanin
07.04.2018 16:00 Lovac 1 : 4 Šljivar
07.04.2018 16:00 Velika Jasikova 8 : 0 Polet 1959
07.04.2018 16:00 Kastrum 4 : 2 Timok 1928
07.04.2018 16:00 Mladost 2013 3 : 1 Verko
07.04.2018 16:00 Sparta 1 : 4 Skupljen 2013
07.04.2018 16:00 Belpos 3 : 5 Hajduk
07.04.2018 15:00 Mladost (DL) 2 : 2 Donja Lomnica
07.04.2018 15:00 Gornje Sinkovce 5 : 2 Moravac
07.04.2018 15:00 Navalin 3 : 1 Napredak
07.04.2018 16:30 Bane 1931 1 : 2 Morava (M)
07.04.2018 16:30 Stara čaršija 1 : 1 Zgodačica
07.04.2018 16:30 Resavac 2 : 1 Rudar
07.04.2018 15:30 Rudar Kostolac 2008 1 : 2 Morava 1932
07.04.2018 16:00 Mladost 3 : 0 Crvena zvezda
07.04.2018 16:00 Naša Krajina 6 : 0 Banat
07.04.2018 16:00 Sloga 3 : 1 Gaj
07.04.2018 16:00 Solunac 0 : 4 Graničar
07.04.2018 15:30 Usije 3 : 1 OFK Vinci
07.04.2018 16:30 Borac (A) 4 : 2 Proleter
07.04.2018 16:30 Strmovo 2 : 0 Mladi radnik
07.04.2018 15:30 Soko 1 : 2 Zabrđe 1936
07.04.2018 15:30 Dobrnje 1 : 3 BSK
07.04.2018 15:30 Burovac 0 : 3 Borac
07.04.2018 15:30 Dragoš 8 : 0 Veliko Laole
07.04.2018 15:00 Sloven 0 : 3 Mladost
07.04.2018 15:00 Sremac 0 : 3 Kameni
07.04.2018 15:00 Šumar 6 : 0 Vitez
07.04.2018 15:00 Lovac 1 : 5 Hajduk
07.04.2018 15:30 Kumane 1 : 2 Stiški Kurjak
07.04.2018 15:30 Stig (C) 0 : 3 Jedinstvo (S)
07.04.2018 16:00 Sport 3 : 0 Graničar
07.04.2018 16:00 KFK Kula 3 : 1 Terekveš
07.04.2018 16:00 Dinamo 1 : 1 OFK Metalac
07.04.2018 16:30 Napredak 0 : 6 Partizan
07.04.2018 16:30 POFK Letnjikovac 0 : 7 Zadrugar
07.04.2018 11:00 Culjković 5 : 2 OFK Letnjikovac 1983
07.04.2018 16:30 Metaloplastika 1 : 2 Lipolist
07.04.2018 17:00 OFK Petrovac 0 : 1 Grbalj
07.04.2018 17:00 Mladost 2 : 0 Rudar
07.04.2018 17:00 Zeta 2 : 0 Dečić
07.04.2018 17:00 Iskra 0 : 1 Budućnost
07.04.2018 17:00 Sutjeska 0 : 1 Kom
07.04.2018 16:00 Karioke 1 : 3 Ribnica
07.04.2018 16:00 Brskovo 3 : 0 Radnički
07.04.2018 16:00 Sloga (SB) 4 : 0 Hajduk
07.04.2018 16:00 Sloboda 1 : 6 Zvijezda 09
07.04.2018 16:00 Rudar Prijedor 1 : 0 Drina
07.04.2018 16:00 Sloga 2 : 2 Sutjeska
07.04.2018 16:00 Slavija 1 : 0 Podrinje
07.04.2018 16:00 Kozara 0 : 0 Napredak
07.04.2018 16:00 Željezničar 1 : 1 Tekstilac
07.04.2018 16:30 Radnik 1 : 1 Krupa
07.04.2018 18:30 Zrinjski 1 : 0 Sarajevo
07.04.2018 16:30 Željezničar 1 : 1 Široki Brijeg
07.04.2018 16:30 Mladost 1 : 1 Sloboda
07.04.2018 19:30 Borac 0 : 0 GOŠK
07.04.2018 16:00 Bournemouth 2 : 2 Crystal Palace
07.04.2018 16:00 Brighton 1 : 1 Huddersfield
07.04.2018 13:30 Everton 0 : 0 Liverpool
07.04.2018 16:00 Leicester 1 : 2 Newcastle
07.04.2018 18:30 Manchester City 2 : 3 Manchester Utd
07.04.2018 16:00 Stoke 1 : 2 Tottenham
07.04.2018 16:00 Watford 1 : 2 Burnley
07.04.2018 16:00 WBA 1 : 1 Swansea
07.04.2018 16:15 Celta Vigo 4 : 0 Sevilla
07.04.2018 18:30 Real Betis 2 : 0 Eibar
07.04.2018 20:45 Barcelona 3 : 1 Leganés
07.04.2018 13:00 Alavés 2 : 0 Getafe
07.04.2018 15:30 Köln 1 : 1 Mainz 05
07.04.2018 15:30 Freiburg 0 : 2 Wolfsburg
07.04.2018 15:30 Borussia Mönchengladbach 2 : 1 Hertha BSC
07.04.2018 15:30 Augsburg 1 : 4 Bayern
07.04.2018 18:30 Hamburger SV 3 : 2 Schalke 04
07.04.2018 18:00 SPAL 1 : 1 Atalanta
07.04.2018 18:00 Roma 0 : 2 Fiorentina
07.04.2018 20:45 Sampdoria 0 : 0 Genoa
07.04.2018 15:00 Benevento 2 : 4 Juventus
07.04.2018 20:00 Amiens SC 3 : 0 Caen
07.04.2018 20:00 Angers 1 : 1 Strasbourg
07.04.2018 20:00 Bordeaux 2 : 1 Lille
07.04.2018 20:00 Guingamp 4 : 0 Troyes
07.04.2018 17:00 Monaco 2 : 1 Nantes
07.04.2018 20:00 Toulouse 0 : 1 Dijon
07.04.2018 10:00 Brodarac 2 : 1 Rad
07.04.2018 14:00 Napredak 2 : 0 Moravac Orion
07.04.2018 11:00 IMT 2 : 1 Sindjelć
07.04.2018 15:30 Mladi radnik 1926 7 : 1 Proleter Mihajlovac
07.04.2018 15:30 Šumadija (A) 8 : 0 Mladi borac
07.04.2018 15:30 Smederevo 1924 2 : 2 Karadjordje
07.04.2018 15:30 Proleter 1947 1 : 10 Morava (VP)
07.04.2018 15:00 Šumadinac 10 : 0 Budućnost
07.04.2018 11:00 Stepojevac Vaga 1 : 2 Palilulac
07.04.2018 13:00 Posavina 0 : 2 Avala
07.04.2018 11:00 011 MK 5 : 3 IMT
07.04.2018 10:00 Radnički (SM) 3 : 1 Omladinac
07.04.2018 10:00 TSC 1 : 2 Bačka (BP)
07.04.2018 16:30 Dolina 4 : 1 Glogonj
07.04.2018 11:00 Borac (St) 4 : 2 Spartak
07.04.2018 11:00 Partizan (G) 3 : 6 Strela
07.04.2018 13:00 Polet 2 : 1 Prva Iskra
07.04.2018 10:00 Zabrežje 4 : 3 Jedinstvo
07.04.2018 10:00 RFK N.S. 1921 3 : 0 Radnički (Zr)
07.04.2018 13:00 Novi Pazar 3 : 1 Voždovac
07.04.2018 15:00 Borča 1 : 2 Internacional
07.04.2018 09:00 IMT 1 : 2 Radnički (NB)
07.04.2018 14:00 OLE 13 : 2 Beograd 1929
07.04.2018 11:00 Mladenovac 2 : 1 Balkan
07.04.2018 15:30 7.juli 4 : 1 Proleter
07.04.2018 11:00 OFK Ras 2 : 2 Bane
07.04.2018 12:00 Indeks 2 : 3 Inđija
07.04.2018 12:00 Petar Puača 3 : 2 Radnički (SM)
07.04.2018 10:00 Bačka 1901 0 : 2 Hajduk junior
07.04.2018 12:00 Sloga (BNS) 4 : 0 Borac (Sa)
07.04.2018 15:00 Polet 2 : 8 Kolonija
07.04.2018 11:00 Banat 3 : 1 Proleter
07.04.2018 11:00 Crvena Zastava 4 : 0 Rvati
07.04.2018 11:00 Obrenovac 1905 MK 0 : 2 OFK Beograd B MK
07.04.2018 11:00 Nord Star MK 0 : 11 Lola MK
07.04.2018 13:00 Rakovica MK 1 : 4 Sopot MK
07.04.2018 13:00 Jedinstvo MK 1 : 1 Radnički NB B
07.04.2018 13:00 011 MK 5 : 1 Sinđelić MK
07.04.2018 12:00 ŽAK 0 : 7 Dinamo 1945
07.04.2018 10:00 Teleoptik 1 : 2 Crvena zvezda
07.04.2018 14:00 OLE 5 : 3 Studentski Grad
07.04.2018 09:00 BSK 4 : 0 Radnički (O)
07.04.2018 16:00 Brodarac MK 5 : 0 Radnički (O) MK
07.04.2018 11:00 BSK Borča MK 1 : 4 Čukarički MK
07.04.2018 12:00 Partizan MK 8 : 0 DIF MK
07.04.2018 09:00 Internacional MK 0 : 4 Zemun MK
07.04.2018 13:30 Budućnost 1 : 7 Soko 2015
07.04.2018 15:30 Sloboda 1 : 7 Jedinstvo
07.04.2018 10:00 AF Djokić 7 : 0 Udarnik
07.04.2018 10:00 Sinđelić MK 4 : 4 Studentski Grad MK
07.04.2018 15:00 Radnički PDM MK 3 : 0 PKB MK
07.04.2018 10:00 Indeks 0 : 7 Inđija
07.04.2018 10:00 Petar Puača 9 : 0 Radnički (SM)
07.04.2018 10:00 Arena Su 0 : 0 Hajduk junior
07.04.2018 10:00 Tekstilac 2 : 1 CFK
07.04.2018 10:00 Banat (I) 6 : 4 Jedinstvo (V)
07.04.2018 12:00 Omladinac (D) 3 : 8 Proleter
07.04.2018 10:00 ŽAK 0 : 2 Dinamo 1945
07.04.2018 15:00 Rakovica MK 3 : 0 BSK 1926 MK
07.04.2018 13:00 BSK Borča 4 : 0 Voždovac
07.04.2018 10:00 Srem 1 : 7 Dominus
07.04.2018 10:00 Velika Moštanica 4 : 2 Napredak
07.04.2018 10:00 Boleč 4 : 3 Zemun
07.04.2018 Radnički 8 : 1 Zabrezje
07.04.2018 Krtinska 1 : 2 Skela
07.04.2018 Posavina 1 : 2 Sloga

Košarka

07.04.2018 19:30 Sloga 82 : 92 KKK Radnički
07.04.2018 19:00 Borac 85 : 55 Spartak
07.04.2018 19:00 Jedinstvo 94 : 100 Mladost Veternik
07.04.2018 19:00 Futog Tupanjac MD 87 : 80 Hajduk
07.04.2018 17:00 Radan 75 : 77 Sokobanja
07.04.2018 12:30 Junior 91 : 111 Rtanj
07.04.2018 18:00 Prokuplje 82 : 88 Dimitrovgrad
07.04.2018 19:30 Morava 84 : 77 Bor RTB
07.04.2018 19:00 Loznica 64 : 74 Čačak 94
07.04.2018 20:00 Šabac 70 : 77 Ivanjica
07.04.2018 20:30 Petrovgrad 117 : 53 Crvenka
07.04.2018 18:00 Sivac 94 : 101 Velika Kikinda
07.04.2018 20:00 Karađorđevo 78 : 63 Bagljaš
07.04.2018 17:30 Vojvodina (BŠ) 83 : 81 Joker
07.04.2018 16:00 Pink 73 : 67 BNS
07.04.2018 18:00 Jadran 77 : 86 Stara Pazova
07.04.2018 19:00 Jedinstvo 95 : 47 Lokomotiva 2016
07.04.2018 18:30 Šimanovci 65 : 92 Železničar
07.04.2018 12:30 Dinamo 76 : 75 Opovo 99
07.04.2018 15:00 Paraćin 56 : 63 Duga
07.04.2018 Čelarevo 20 : 0 Radnički
07.04.2018 Karaburma 64 : 67 Novosadska ŽKA
07.04.2018 Proleter 023 70 : 78 Stara Pazova
07.04.2018 Srbobran 89 : 64 Topolčanka
07.04.2018 16:00 M 015 : Železničar
07.04.2018 16:00 Inter Koš : Mladost 014
07.04.2018 16:00 MIX : Radnički

Odbojka

07.04.2018 16:00 Partizan 2 : 3 Niš 1:1
07.04.2018 19:00 Loznica 3 : 0 Borac
07.04.2018 18:00 Bečej 1 : 3 Timok
07.04.2018 13:00 Gračanica 3 : 2 Antena
07.04.2018 17:00 Desetka 3 : 0 MOK Topličanin 97
07.04.2018 18:00 Vranje 0 : 3 Topličanin
07.04.2018 13:00 Niš 2 3 : 1 Hajduk Veljko
07.04.2018 19:00 Proleter 3 : 2 Mladost (T)
07.04.2018 17:00 Sombor 0 : 3 Kulpin
07.04.2018 13:00 Vojvodina NS Seme 2 3 : 0 Maglić 1953
07.04.2018 16:00 Botafogo 0 : 3 Partizan
07.04.2018 13:00 Dunav Volley 0 : 3 Hercegovina
07.04.2018 19:00 Rudar 3 : 1 Šumadija
07.04.2018 11:00 As 3 : 1 Jedinstvo
07.04.2018 16:00 Knjaževac 0 : 3 Dunav Stars
07.04.2018 Ozren 2 0 : 3 Hajduk Veljko 2
07.04.2018 Kikinda 3 : 0 Stražilovo
07.04.2018 Vest 0 : 3 Vrbas
07.04.2018 Klek Srbijašume 2 3 : 1 Novi Sad 2
07.04.2018 Mladost 2 : 3 Sloven
07.04.2018 18:00 Vizura 3 : 2 Crvena zvezda 2:0
07.04.2018 19:00 Ub 3 : 0 Roda
07.04.2018 20:00 Beograd 3 : 1 Omladinac
07.04.2018 17:00 Gimnazijalac 0 : 3 Jedinstvo (U)
07.04.2018 17:00 Smederevo 1 : 3 Takovo-Zvezda Helios
07.04.2018 18:00 Ivanjica 3 : 0 Borac (Ča)
07.04.2018 18:00 Srbijanka 014 3 : 0 Milenijum
07.04.2018 18:00 Paraćin 3 : 0 Aleksinac
07.04.2018 15:30 Panda 0 : 3 Zaječar
07.04.2018 15:00 Student 0 : 3 Pirot
07.04.2018 19:45 Sloboda S 3 : 2 Leposavić
07.04.2018 16:00 Trstenik 3 : 1 Tutin
07.04.2018 17:00 Bambi volej 3 : 1 Novi Pazar
07.04.2018 14:00 Novi Sad 3 : 1 Futog vest
07.04.2018 17:00 Panonija 3 : 0 Mladost (NP)
07.04.2018 15:00 Partizan 3 : 2 Odbojka 013
07.04.2018 19:30 Elan Volej 0 : 3 Ruma
07.04.2018 15:00 Maks 0 : 3 Lavice 07
07.04.2018 18:00 Kikinda 0 : 3 Volejstars
07.04.2018 16:30 Ribnica 3 : 0 AS
07.04.2018 17:00 Fortuna plus 3 : 0 Zaslon
07.04.2018 19:00 Lazarevac 3 : 0 Tehničar
07.04.2018 14:00 Knjaževac 3 : 0 Đerdap
07.04.2018 Ozren 3 : 0 Bor 2
07.04.2018 20:00 Soko 0 : 3 Spartak 2
07.04.2018 16:30 Žitište 1 : 3 Klek Srbijašume 2
07.04.2018 17:30 Vršac 3 : 0 Hercegovina
07.04.2018 19:30 Beočin 3 : 1 Trijumf 2013

Rukomet

07.04.2018 19:00 Beli andjeo 47 : 32 Užice
07.04.2018 19:00 Arilje 29 : 23 Sloga 2 Zmart Force
07.04.2018 19:00 Karađorđe 2 32 : 19 Mokra gora 2
07.04.2018 15:00 Dolovo (Ž) 44 : 20 Lehel
07.04.2018 16:30 Sonta 17 : 22 Miletić

Futsal

07.04.2018 20:00 FON 6 : 0 Smederevo
07.04.2018 19:00 Put-inženjering 6 : 4 Viking
07.04.2018 13:30 Ekonomac 2 8 : 1 Raška
07.04.2018 13:00 Flash 2 : 3 Kragujevac 2011
07.04.2018 15:30 Partenon 5 : 2 Zlatar 033