XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
622 utakmica za dan Subota, 14 Oktobar 2017


Fudbal

14.10
14:30
FAP
Loznica
0
5
14.10.2017 14:30
FAP
0 : 5
14.10
14:30
Mladi radnik 1926
Smederevo 1924
0
0
14.10.2017 14:30 0 : 0
14.10
14:30
Mokra Gora
Kara─Ĺor─Ĺe
1
0
14.10.2017 14:30 1 : 0
14.10
14:30
Budućnost Krušik 2014
Polet
6
0
14.10.2017 14:30 6 : 0
14.10
14:30
Sloga (P)
┼Żelezni─Źar
2
0
14.10.2017 14:30 2 : 0
14.10
14:30
Šumadija 1903
Tutin
1
1
14.10.2017 14:30 1 : 1
14.10
15:00
Radni─Źki (S)
Moravac Orion
3
0
14.10.2017 15:00 3 : 0
14.10
15:00
Dunav
Jedinstvo (B)
0
1
14.10.2017 15:00 0 : 1
14.10
15:00
Timok
Trajal
0
1
14.10.2017 15:00 0 : 1
14.10
15:00
Jedinstvo (P)
Car Konstantin
6
1
14.10.2017 15:00 6 : 1
14.10
15:00
Ozren
Trstenik PPT
0
4
14.10.2017 15:00 0 : 4
14.10
15:00
Od┼żaci
Bratstvo 1946
0
2
14.10.2017 15:00 0 : 2
14.10
15:00
Be─Źej 1918
Cement
5
0
14.10.2017 15:00 5 : 0
14.10
15:00
Dinamo 1945
Omladinac (NB)
2
0
14.10.2017 15:00 2 : 0
14.10
15:00
Crvena zvezda (NS)
Radni─Źki (ZR)
1
2
14.10.2017 15:00 1 : 2
14.10
15:00
Mladost (BJ)
Ba─Źka 1901
1
1
14.10.2017 15:00 1 : 1
14.10
15:00
Radni─Źki (NP)
┼Żelezni─Źar
1
0
14.10.2017 15:00 1 : 0
14.10
15:00
Radni─Źki (┼á)
Dunav
2
4
14.10.2017 15:00 2 : 4
14.10
14:30
Lokomotiva
Sopot
3
0
14.10.2017 14:30 3 : 0
14.10
10:00
BASK
GSP Polet Dor─çol
0
2
14.10.2017 10:00 0 : 2
14.10
14:30
BSK Bor─Źa
OFK Beograd
0
3
14.10.2017 14:30 0 : 3
14.10
14:30
Takovo
Sloga (K)
1
0
14.10.2017 14:30 1 : 0
14.10
14:30
Radni─Źki (K)
Trep─Źa
0
1
14.10.2017 14:30 0 : 1
14.10
14:30
Gru┼ża
Napredak
2
0
14.10.2017 14:30 2 : 0
14.10
14:30
Sloga 33
Rudar 2001
2
0
14.10.2017 14:30 2 : 0
14.10
14:30
Budu─çnost
Radni─Źki Gorenje
1
0
14.10.2017 14:30 1 : 0
14.10
14:30
Drina
Spartak
3
2
14.10.2017 14:30 3 : 2
14.10
14:30
Sloga (BB)
Sevojno
1
0
14.10.2017 14:30 1 : 0
14.10
15:00
Morava (VH)
Budu─çnost (O)
0
1
14.10.2017 15:00 0 : 1
14.10
15:00
Vranjska Banja
Lu┼żnica
2
1
14.10.2017 15:00 2 : 1
14.10
15:00
Sloga (L)
Polet 1980
1
1
14.10.2017 15:00 1 : 1
14.10
15:00
Brodoremont
Svrljig
1
0
14.10.2017 15:00 1 : 0
14.10
15:00
BSK
Zaplanjac
1
2
14.10.2017 15:00
BSK
1 : 2
14.10
15:00
Sloga (D)
SFS Borac
0
3
14.10.2017 15:00 0 : 3
14.10
15:00
Morava 1918
Leva─Ź
3
1
14.10.2017 15:00 3 : 1
14.10
15:00
Begej
OFK Vršac
1
1
14.10.2017 15:00 1 : 1
14.10
15:00
Kikinda 1909
Sloboda (NK)
3
4
14.10.2017 15:00 3 : 4
14.10
15:00
Radni─Źki (S)
Sloga
2
4
14.10.2017 15:00 2 : 4
14.10
15:00
Radni─Źki (K)
┼ŻAK
5
0
14.10.2017 15:00 5 : 0
14.10
15:00
Budu─çnost
Vojvodina 1928
1
0
14.10.2017 15:00 1 : 0
14.10
15:00
Kozara
Jedinstvo (BK)
2
1
14.10.2017 15:00 2 : 1
14.10
15:00
Sloga (E)
Podunavac
3
1
14.10.2017 15:00 3 : 1
14.10
15:00
Sloga (T)
Hajduk (B)
3
0
14.10.2017 15:00 3 : 0
14.10
15:00
Polet (K)
Mladost Apa
5
2
14.10.2017 15:00 5 : 2
14.10
15:00
Radni─Źki (S)
Srbobran
0
1
14.10.2017 15:00 0 : 1
14.10
14:30
Milutinac
Rakovica
0
0
14.10.2017 14:30 0 : 0
14.10
14:30
Napredak
Srem
0
0
14.10.2017 14:30 0 : 0
14.10
15:00
Naftagas (E)
Mladost (BD)
2
1
14.10.2017 15:00 2 : 1
14.10
15:00
Mladost (L)
Proleter 2006
0
3
14.10.2017 15:00 0 : 3
14.10
15:00
BAK
Jedinstvo (V)
5
0
14.10.2017 15:00
BAK
5 : 0
14.10
15:00
Partizan (U)
Jugoslavija
7
3
14.10.2017 15:00 7 : 3
14.10
15:00
Dunav
Vojvodina (CC)
1
1
14.10.2017 15:00 1 : 1
14.10
15:00
Partizan
Rudar
3
0
14.10.2017 15:00 3 : 0
14.10
15:00
Sloven
Jadran
1
0
14.10.2017 15:00 1 : 0
14.10
15:00
Podrinje
Budu─çnost
2
1
14.10.2017 15:00 2 : 1
14.10
15:00
Hajduk Junior
Mladost (K)
3
0
14.10.2017 15:00 3 : 0
14.10
15:00
Stanišić
Krila Krajine
2
1
14.10.2017 15:00 2 : 1
14.10
15:00
Vojvodina
Hercegovac
2
1
14.10.2017 15:00 2 : 1
14.10
15:00
Crvenka
Budu─çnost (M)
3
1
14.10.2017 15:00 3 : 1
14.10
14:30
Njegoš
Iskra
2
3
14.10.2017 14:30 2 : 3
14.10
14:30
Radni─Źki 1905
Vinogradar
2
1
14.10.2017 14:30 2 : 1
14.10
14:30
OFK Vrbas
Senta
3
0
14.10.2017 14:30 3 : 0
14.10
15:00
Radni─Źki
Pore─Ź
2
1
14.10.2017 15:00 2 : 1
14.10
15:00
Brestovac
Krivelj
7
3
14.10.2017 15:00 7 : 3
14.10
14:30
Vin─Źa
Kova─Źevac
0
0
14.10.2017 14:30 0 : 0
14.10
14:30
Mladenovac
Vr─Źin
4
3
14.10.2017 14:30 4 : 3
14.10
15:00
Ma─Źva 2005
Vidojevica
2
0
14.10.2017 15:00 2 : 0
14.10
14:30
Lokomotiva
Šatornja
6
1
14.10.2017 14:30 6 : 1
14.10
15:00
Slatina
Omladinac (Z)
2
1
14.10.2017 15:00 2 : 1
14.10
14:30
─Éerdap
Napredak 1936
4
2
14.10.2017 14:30 4 : 2
14.10
14:30
Polet (SD)
Trgova─Źki
0
0
14.10.2017 14:30 0 : 0
14.10
14:30
Jedinstvo (Lj)
Makce
1
2
14.10.2017 14:30 1 : 2
14.10
15:00
Mladost
Pade┼ż
0
7
14.10.2017 15:00 0 : 7
14.10
15:00
Rudar
Ribnica
0
3
14.10.2017 15:00 0 : 3
14.10
14:30
Zlatar
Ariljska rampa
2
0
14.10.2017 14:30 2 : 0
14.10
14:30
Crnokosa
Polet
9
2
14.10.2017 14:30 9 : 2
14.10
14:30
Junior Novo Naselje
Tvrdojevac
1
0
14.10.2017 14:30 1 : 0
14.10
14:30
Radnik
Tulari
1
3
14.10.2017 14:30 1 : 3
14.10
15:00
Jadran
Jedinstvo
0
1
14.10.2017 15:00 0 : 1
14.10
15:00
Radni─Źki 1924
Mladost (B)
2
2
14.10.2017 15:00 2 : 2
14.10
15:00
Doljevac 1971
Moravac (─î)
4
1
14.10.2017 15:00 4 : 1
14.10
15:00
Zemljoradnik
Naisus 1977
5
3
14.10.2017 15:00 5 : 3
14.10
15:00
AZ Borac 2014
Morava
5
3
14.10.2017 15:00 5 : 3
14.10
15:00
Mladost (L)
Mladost (M)
1
0
14.10.2017 15:00 1 : 0
14.10
15:00
Palilulac
Proleter (DV)
4
3
14.10.2017 15:00 4 : 3
14.10
15:00
Fruškogorski partizan
RFK Novi Sad 1921
1
3
14.10.2017 15:00 1 : 3
14.10
15:00
┼ŻSK
Petrovaradin
1
0
14.10.2017 15:00 1 : 0
14.10
15:00
Omladinac
Vinogradar
4
0
14.10.2017 15:00 4 : 0
14.10
15:00
OFK Futog
OFK Sirig
7
1
14.10.2017 15:00 7 : 1
14.10
Polet
Mladost 1982
4
3
14.10.2017 4 : 3
14.10
15:00
Sitnica
Gra─Źanica
1
3
14.10.2017 15:00 1 : 3
14.10
15:00
Ibar
Rudar
0
3
14.10.2017 15:00 0 : 3
14.10
15:00
Mlada krila
Lazac
1
1
14.10.2017 15:00 1 : 1
14.10
15:00
Grdica
Gru┼ża
1
1
14.10.2017 15:00 1 : 1
14.10
14:30
Beljanica
Mladost (J)
2
0
14.10.2017 14:30 2 : 0
14.10
14:30
Rudar (SR)
Istok 63
2
2
14.10.2017 14:30 2 : 2
14.10
14:30
Zenit
Sloga
3
1
14.10.2017 14:30 3 : 1
14.10
15:00
Jedinstvo
Radni─Źki 1911
0
6
14.10.2017 15:00 0 : 6
14.10
15:00
Zadrugar
Potisje
1
4
14.10.2017 15:00 1 : 4
14.10
15:00
OFK Klek
┼ŻFK Banat
1
0
14.10.2017 15:00 1 : 0
14.10
15:00
OFK Gradnulica
MSK
3
0
14.10.2017 15:00 3 : 0
MSK
14.10
15:00
Tamiš
OFK Staji─çevo
1
1
14.10.2017 15:00 1 : 1
14.10
15:00
ASK
Zlatica
2
2
14.10.2017 15:00
ASK
2 : 2
14.10
15:30
Atakante
Mladi Proleter
7
0
14.10.2017 15:30 7 : 0
14.10
14:30
Um─Źari
Zaklopa─Źa
0
1
14.10.2017 14:30 0 : 1
14.10
14:30
Minel
Pionir
1
2
14.10.2017 14:30 1 : 2
14.10
15:00
ŠFU Derbi 2016
BSK
1
3
14.10.2017 15:00 1 : 3
BSK
14.10
14:30
Kaleni─ç
OFK Paljuvi
3
3
14.10.2017 14:30 3 : 3
14.10
14:30
Crvena Jabuka
─îu─Źuge
2
0
14.10.2017 14:30 2 : 0
14.10
14:30
Rubribreza
Rudar
5
0
14.10.2017 14:30 5 : 0
14.10
14:30
Velika Drenova
Rubin (DS)
1
2
14.10.2017 14:30 1 : 2
14.10
15:00
21. oktobar
Košutnjak
2
0
14.10.2017 15:00 2 : 0
14.10
15:00
Polet (R)
Jedinstvo (B)
1
0
14.10.2017 15:00 1 : 0
14.10
15:00
Napredak 2012
Škriljac
1
0
14.10.2017 15:00 1 : 0
14.10
15:00
OFK Napredak 1929
Gredetin
3
0
14.10.2017 15:00 3 : 0
14.10
15:00
Ratar
OFK Dra┼żevac
0
2
14.10.2017 15:00 0 : 2
14.10
Polet
Dunav
9
1
14.10.2017 9 : 1
14.10
14:30
┼Żitkovica 2017
Napredak 1934
4
3
14.10.2017 14:30 4 : 3
14.10
14:30
Polet (V)
Stig 1955
4
0
14.10.2017 14:30 4 : 0
14.10
14:30
Jasenovac
Omladinac (B)
1
2
14.10.2017 14:30 1 : 2
14.10
15:30
Stojnik
Nemeniku─çe
2
5
14.10.2017 15:30 2 : 5
14.10
15:00
┼Żelezni─Źar
Borac
1
3
14.10.2017 15:00 1 : 3
14.10
14:30
Tornjoš
Tisa
3
0
14.10.2017 14:30 3 : 0
14.10
14:30
─îoka
Jedinstvo (SK)
2
3
14.10.2017 14:30 2 : 3
14.10
15:00
Sloboda
Rongo Siti
3
0
14.10.2017 15:00 3 : 0
14.10
15:00
Mladost
Pobeda
0
2
14.10.2017 15:00 0 : 2
14.10
15:00
Nišavac
Jerma
1
2
14.10.2017 15:00 1 : 2
14.10
15:00
Temac
Veliki Suvodol
3
1
14.10.2017 15:00 3 : 1
14.10
14:30
Ba─Źka
Kulpin
0
1
14.10.2017 14:30 0 : 1
14.10
14:30
Neštin
Sloga
1
0
14.10.2017 14:30 1 : 0
14.10
14:30
Magli─ç
Krivanj
4
3
14.10.2017 14:30 4 : 3
14.10
14:30
Borac 46
Borac
4
2
14.10.2017 14:30 4 : 2
14.10
14:30
Tvrdjava
Naša Zvezda
3
0
14.10.2017 14:30 3 : 0
14.10
15:00
Bjelica
Jelica
5
3
14.10.2017 15:00 5 : 3
14.10
14:30
Omladinac (V)
Pobeda (─É)
1
1
14.10.2017 14:30 1 : 1
14.10
14:30
Sloga (B)
Sloga (M)
1
1
14.10.2017 14:30 1 : 1
14.10
14:30
Radni─Źki PDM
Napredak
2
1
14.10.2017 14:30 2 : 1
14.10
14:30
Krtinska
Jedinstvo
2
2
14.10.2017 14:30 2 : 2
14.10
14:30
Cepelin 026
Budu─çnost
0
3
14.10.2017 14:30 0 : 3
14.10
14:30
Badljevica
Omladinac
2
1
14.10.2017 14:30 2 : 1
14.10
14:30
Jasenica
Mladost 1948
3
0
14.10.2017 14:30 3 : 0
14.10
14:30
Jedinstvo
AF ─Éoki─ç
1
2
14.10.2017 14:30 1 : 2
14.10
15:30
Bukovik
Jedinstvo
3
2
14.10.2017 15:30 3 : 2
14.10
15:00
OFK Sikole
Grani─Źar
1
4
14.10.2017 15:00 1 : 4
14.10
14:30
Gornji Stepoš
Sebe─Źevac
2
4
14.10.2017 14:30 2 : 4
14.10
14:30
Kapid┼żija
Mudrakovac
3
0
14.10.2017 14:30 3 : 0
14.10
15:00
Padina
Koprijan
5
0
14.10.2017 15:00 5 : 0
14.10
15:00
Borac
Jugovi─çi
1
1
14.10.2017 15:00 1 : 1
14.10
15:00
Velika Jasikova
Timok 1928
3
0
14.10.2017 15:00 3 : 0
14.10
15:00
Lovac
Borac
5
1
14.10.2017 15:00 5 : 1
14.10
15:00
Sloga
Partizan
3
2
14.10.2017 15:00 3 : 2
14.10
15:00
KSK Konak 1926
Tisa 1933
4
1
14.10.2017 15:00 4 : 1
14.10
15:00
Mladost
Proleter
4
1
14.10.2017 15:00 4 : 1
14.10
14:30
Jedinstvo 2014
Sloga 1949
0
1
14.10.2017 14:30 0 : 1
14.10
14:30
Mrovska
Mladost 2013
14
2
14.10.2017 14:30 14 : 2
14.10
16:30
Veliko Trnjane
Turekovac
1
1
14.10.2017 16:30 1 : 1
14.10
15:00
Atletiko
Todorovce
2
0
14.10.2017 15:00 2 : 0
14.10
15:00
Gornje Krajince
Nomanica
1
0
14.10.2017 15:00 1 : 0
14.10
15:00
Bane 1931
Budu─çnost (S)
5
1
14.10.2017 15:00 5 : 1
14.10
14:30
Dunav
Proleter 1932
6
2
14.10.2017 14:30 6 : 2
14.10
15:00
Sloga
Luk
1
3
14.10.2017 15:00 1 : 3
Luk
14.10
15:00
Granit
Mladost (G)
4
2
14.10.2017 15:00 4 : 2
14.10
15:00
Hajduk
Jadar 1961
5
0
14.10.2017 15:00 5 : 0
14.10
15:00
TE Gu─Źevo
Studenac
1
1
14.10.2017 15:00 1 : 1
14.10
15:00
Jelav
Mladost (DB)
1
2
14.10.2017 15:00 1 : 2
14.10
15:00
Grani─Źar
Mladost
1
1
14.10.2017 15:00 1 : 1
14.10
15:00
Solunac
Gaj
1
4
14.10.2017 15:00 1 : 4
Gaj
14.10
15:00
Sloga
Banat
4
2
14.10.2017 15:00 4 : 2
14.10
15:00
Naša Krajina
Crvena zvezda
3
1
14.10.2017 15:00 3 : 1
14.10
14:30
Budu─çnost MI (DT)
Kr─çevac 04
2
0
14.10.2017 14:30 2 : 0
14.10
14:30
Udarnik 2015
Mlava Trgova─Źki
1
5
14.10.2017 14:30 1 : 5
14.10
14:30
Brana Paunovi─ç
Napredak
0
3
14.10.2017 14:30 0 : 3
14.10
14:30
Vukan
Jedinstvo
0
2
14.10.2017 14:30 0 : 2
14.10
14:30
Proleter
Skela
1
1
14.10.2017 14:30 1 : 1
14.10
14:30
Vuki─çevica
Trstenica
2
2
14.10.2017 14:30 2 : 2
14.10
14:30
Strmovo
Šumadinac
5
0
14.10.2017 14:30 5 : 0
14.10
14:30
Borac (A)
Mladi radnik
3
0
14.10.2017 14:30 3 : 0
14.10
14:30
Lazarevac
Proleter
0
4
14.10.2017 14:30 0 : 4
14.10
14:30
Soko
Burovac
0
0
14.10.2017 14:30 0 : 0
14.10
14:30
Radnik
Dragoš
6
0
14.10.2017 14:30 6 : 0
14.10
14:30
Zabr─Ĺe 1936
Veliko Laole
2
0
14.10.2017 14:30 2 : 0
14.10
11:00
BSK
Borac
2
1
14.10.2017 11:00
BSK
2 : 1
14.10
15:00
Rudar
Borac BTG
1
1
14.10.2017 15:00 1 : 1
14.10
Sloga
Kotlenik
8
0
14.10.2017 8 : 0
14.10
Borac 1939
Jedinstvo
3
0
14.10.2017 3 : 0
14.10
Mladost
Grivac
6
1
14.10.2017 6 : 1
14.10
Selanac
Azbukovica
1
1
14.10.2017 1 : 1
14.10
Jezero
Sloga DB
4
2
14.10.2017 4 : 2
14.10
─îoban─Źe
Crn─Źa
1
4
14.10.2017 1 : 4
14.10
16:30
Rujišnik
Borjak 2013
2
1
14.10.2017 16:30 2 : 1
14.10
16:30
Kamenorezac 76
Topoljak
3
0
14.10.2017 16:30 3 : 0
14.10
16:30
Omladinac
Stevka Bo┼żurevka
5
0
14.10.2017 16:30 5 : 0
14.10
16:30
Stara Čaršija
Mladost
3
2
14.10.2017 16:30 3 : 2
14.10
16:30
Vinogradar
Omladinac
2
0
14.10.2017 16:30 2 : 0
14.10
15:00
KFK Kula
Tele─Źka
3
0
14.10.2017 15:00 3 : 0
14.10
15:00
Sport
OFK Šikara
2
3
14.10.2017 15:00 2 : 3
14.10
15:00
POFK Letnjikovac
Metaloplastika
3
0
14.10.2017 15:00 3 : 0
14.10
15:00
Napredak
Lipolist
3
1
14.10.2017 15:00 3 : 1
14.10
15:00
Zadrugar
OFK Letnjikovac 1983
6
1
14.10.2017 15:00 6 : 1
14.10
15:00
Pobeda
Zvi┼żdi─ç
14.10.2017 15:00 :
14.10
15:00
Radenka
Neresnica
14.10.2017 15:00
14.10
Leva─Ź 2
Dragovo
2
2
14.10.2017 2 : 2
14.10
Šumadija
Polet
3
2
14.10.2017 3 : 2
14.10
Blagotin
Povratak otpisanih
6
0
14.10.2017 6 : 0
14.10
Prosvetar
Goša
1
3
14.10.2017 1 : 3
14.10
14:30
Vrelo 1971
Pobeda 1953
1
0
14.10.2017 14:30 1 : 0
14.10
14:30
OFK Homolje
Borac
0
6
14.10.2017 14:30 0 : 6
14.10
15:00
Misa─Źa
Trešnjevica
1
2
14.10.2017 15:00 1 : 2
14.10
15:00
KMF Aran─Ĺelovac
Tule┼ż
3
0
14.10.2017 15:00 3 : 0
14.10
14:30
Lomnica
Štitari
0
1
14.10.2017 14:30 0 : 1
14.10
14:30
Gaglovo
Grkljane
3
4
14.10.2017 14:30 3 : 4
14.10
14:30
Zmajevac
Globoder
3
1
14.10.2017 14:30 3 : 1
14.10
14:30
Pade┼ż
Kruševica
1
4
14.10.2017 14:30 1 : 4
14.10
15:30
Radnik
Vitez
2
0
14.10.2017 15:30 2 : 0
14.10
15:30
Krupa
Široki Brijeg
1
2
14.10.2017 15:30 1 : 2
14.10
18:00
Sloboda
Sarajevo
1
3
14.10.2017 18:00 1 : 3
14.10
17:00
Zrinjski
Borac
0
0
14.10.2017 17:00 0 : 0
14.10
15:00
Zvijezda 09
Sloboda
1
0
14.10.2017 15:00 1 : 0
14.10
15:00
Drina
Rudar Prijedor
1
0
14.10.2017 15:00 1 : 0
14.10
15:00
Sutjeska
Sloga
2
2
14.10.2017 15:00 2 : 2
14.10
15:00
Podrinje
Slavija
2
2
14.10.2017 15:00 2 : 2
14.10
15:00
Napredak
Kozara
2
1
14.10.2017 15:00 2 : 1
14.10
15:00
Tekstilac
┼Żeljezni─Źar
3
0
14.10.2017 15:00 3 : 0
14.10
14:30
Mladost
Rudar
1
1
14.10.2017 14:30 1 : 1
14.10
14:30
OFK Petrovac
Grbalj
2
3
14.10.2017 14:30 2 : 3
14.10
14:30
Sutjeska
Kom
4
0
14.10.2017 14:30 4 : 0
Kom
14.10
14:30
Zeta
De─Źi─ç
1
1
14.10.2017 14:30 1 : 1
14.10
14:30
Brskovo
Petnjica
0
0
14.10.2017 14:30 0 : 0
14.10
13:30
Liverpool
Manchester Utd
0
0
14.10.2017 13:30 0 : 0
14.10
16:00
Burnley
West Ham
1
1
14.10.2017 16:00 1 : 1
14.10
16:00
Crystal Palace
Chelsea
2
1
14.10.2017 16:00 2 : 1
14.10
16:00
Manchester City
Stoke
7
2
14.10.2017 16:00 7 : 2
14.10
16:00
Swansea
Huddersfield
2
0
14.10.2017 16:00 2 : 0
14.10
16:00
Tottenham
Bournemouth
1
0
14.10.2017 16:00 1 : 0
14.10
18:30
Watford
Arsenal
2
1
14.10.2017 18:30 2 : 1
14.10
16:15
Getafe
Real Madrid
1
2
14.10.2017 16:15 1 : 2
14.10
13:00
Athletic Club
Sevilla
1
0
14.10.2017 13:00 1 : 0
14.10
18:30
Alav├ęs
Real Sociedad
0
2
14.10.2017 18:30 0 : 2
14.10
20:45
Atl├ętico Madrid
Barcelona
1
1
14.10.2017 20:45 1 : 1
14.10
15:30
Bayern
Freiburg
5
0
14.10.2017 15:30 5 : 0
14.10
18:30
Borussia Dortmund
RB Leipzig
2
3
14.10.2017 18:30 2 : 3
14.10
15:30
Hoffenheim
Augsburg
2
2
14.10.2017 15:30 2 : 2
14.10
15:30
Hertha BSC
Schalke 04
0
2
14.10.2017 15:30 0 : 2
14.10
15:30
Mainz 05
Hamburger SV
3
2
14.10.2017 15:30 3 : 2
14.10
15:30
Hannover 96
Eintracht
1
2
14.10.2017 15:30 1 : 2
14.10
18:00
Juventus
Lazio
1
2
14.10.2017 18:00 1 : 2
14.10
20:45
Roma
Napoli
0
1
14.10.2017 20:45 0 : 1
14.10
20:00
Caen
Angers
0
2
14.10.2017 20:00 0 : 2
14.10
17:00
Dijon
PSG
1
2
14.10.2017 17:00 1 : 2
PSG
14.10
20:00
Guingamp
Rennes
2
0
14.10.2017 20:00 2 : 0
14.10
20:00
Lille
Troyes
2
2
14.10.2017 20:00 2 : 2
14.10
20:00
Saint-Étienne
Metz
3
1
14.10.2017 20:00 3 : 1
14.10
20:00
Toulouse
Amiens SC
1
0
14.10.2017 20:00 1 : 0
14.10
16:00
Crvena zvezda
Ma─Źva
4
0
14.10.2017 16:00 4 : 0
14.10
15:00
Zemun
Vojvodina
0
0
14.10.2017 15:00 0 : 0
14.10
16:00
Radni─Źki
Vo┼żdovac
1
1
14.10.2017 16:00 1 : 1
14.10
17:00
Rad
Spartak ┼ŻK
0
2
14.10.2017 17:00
Rad
0 : 2
14.10
17:00
─îukari─Źki
Javor Matis
0
0
14.10.2017 17:00 0 : 0
14.10
15:00
Teleoptik
TSC
2
0
14.10.2017 15:00 2 : 0
TSC
14.10
15:00
Proleter
─îSK Pivara
3
0
14.10.2017 15:00 3 : 0
14.10
15:00
Vojvodina
Po┼żarevac
3
2
14.10.2017 15:00 3 : 2
14.10
15:00
Mašinac
Rad
2
0
14.10.2017 15:00 2 : 0
Rad
14.10
14:00
Radni─Źki 2012
Lavice Dubo─Źica
2
1
14.10.2017 14:00 2 : 1
14.10
15:00
Knja┼żevac 2015
Jedinstvo 2014
0
1
14.10.2017 15:00 0 : 1
14.10
15:00
Leva─Ź
Jagodina
0
0
14.10.2017 15:00 0 : 0
14.10
14:30
─îukari─Źki
Spartak
0
1
14.10.2017 14:30 0 : 1
14.10
11:00
Radni─Źki (P)
Radni─Źki (N)
2
0
14.10.2017 11:00 2 : 0
14.10
11:00
Crvena zvezda
Vojvodina
3
2
14.10.2017 11:00 3 : 2
14.10
13:00
Internacional
Vo┼żdovac
3
3
14.10.2017 13:00 3 : 3
14.10
15:00
011
Brodarac 2
1
3
14.10.2017 15:00
011
1 : 3
14.10
12:00
Sindjel─ç
Lokomotiva
0
0
14.10.2017 12:00 0 : 0
14.10
10:00
Siti Sport Klub
Studentski Grad
1
2
14.10.2017 10:00 1 : 2
14.10
14:00
Morava (VP)
Karadjordje
3
2
14.10.2017 14:00 3 : 2
14.10
14:00
Šumadija (A)
Proleter 1947
6
0
14.10.2017 14:00 6 : 0
14.10
14:00
Smederevo 1924
Mladi borac
9
1
14.10.2017 14:00 9 : 1
14.10
14:00
Mladi radnik 1940
Mladi radnik 1926
1
3
14.10.2017 14:00 1 : 3
14.10
14:00
Omladinac
Novi Beograd
9
1
14.10.2017 14:00 9 : 1
14.10
10:00
Trudbenik
Zmaj 1953
2
1
14.10.2017 10:00 2 : 1
14.10
09:00
┼Żarkovo
Budu─çnost
4
0
14.10.2017 09:00 4 : 0
14.10
09:00
DIF
BSK 1925
3
2
14.10.2017 09:00
DIF
3 : 2
14.10
14:00
Budu─çnost
Zvezdara
1
2
14.10.2017 14:00 1 : 2
14.10
10:00
Avala
Beograd 1929
2
5
14.10.2017 10:00 2 : 5
14.10
12:30
Posavina
Minel
1
2
14.10.2017 12:30 1 : 2
14.10
12:00
Stepojevac Vaga
Šumadinac
2
0
14.10.2017 12:00 2 : 0
14.10
16:00
Borac (NS)
Radni─Źki (SM)
1
1
14.10.2017 16:00 1 : 1
14.10
10:00
┼ŻAK junior
Ba─Źka 1901
0
3
14.10.2017 10:00 0 : 3
14.10
15:30
Tempo
Dolina
1
0
14.10.2017 15:30 1 : 0
14.10
16:00
Spartak
Jedinstvo Stevi─ç
2
6
14.10.2017 16:00 2 : 6
14.10
12:00
Borac (St)
Glogonj
6
0
14.10.2017 12:00 6 : 0
14.10
15:30
Borac (Sa)
Omladinac 1927
7
2
14.10.2017 15:30 7 : 2
14.10
15:30
BSK
Mladost (O)
6
2
14.10.2017 15:30
BSK
6 : 2
14.10
10:00
Jedinstvo
Prva Iskra
2
4
14.10.2017 10:00 2 : 4
14.10
13:00
Zabre┼żje
Polet
2
1
14.10.2017 13:00 2 : 1
14.10
10:00
┼Żelezni─Źar
Dinamo 1945
1
7
14.10.2017 10:00 1 : 7
14.10
11:00
Napredak
Budu─çnost
1
4
14.10.2017 11:00 1 : 4
14.10
09:30
Radni─Źki MK
Vo┼żdovac MK
0
2
14.10.2017 09:30 0 : 2
14.10
12:30
Brodarac MK
Sin─Ĺeli─ç MK
2
2
14.10.2017 12:30 2 : 2
14.10
09:00
Zuce MK
Lokomotiva 2 MO
3
0
14.10.2017 09:00 3 : 0
14.10
15:00
Crvena zvezda MML MK
Borac MK
2