15.05
16:30
Radan
Car Konstantin
4
1
|
15.05.2016 16:30 | Radan | 4 : 1 | Car Konstantin | |||||
15.05
16:30
Temnić 1924
Trstenik PPT
2
1
|
15.05.2016 16:30 | Temnić 1924 | 2 : 1 | Trstenik PPT | |||||
15.05
16:30
Jedinstvo (B)
Dunav
2
1
|
15.05.2016 16:30 | Jedinstvo (B) | 2 : 1 | Dunav | |||||
15.05
16:30
Moravac Orion
Sloga (D)
0
1
|
15.05.2016 16:30 | Moravac Orion | 0 : 1 | Sloga (D) | |||||
15.05
16:30
OFK Bor
Sinđelić
0
2
|
15.05.2016 16:30 | OFK Bor | 0 : 2 | Sinđelić |
15.05
16:30
Dolina
TSC
1
1
|
15.05.2016 16:30 | Dolina | 1 : 1 | TSC | |||||
15.05
16:30
Dunav
Radnički (SM)
1
2
|
15.05.2016 16:30 | Dunav | 1 : 2 | Radnički (SM) |
15.05
16:30
Srem
Teleoptik
2
3
|
15.05.2016 16:30 | Srem | 2 : 3 | Teleoptik | |||||
15.05
16:30
Turbina
Radnički (O)
5
1
|
15.05.2016 16:30 | Turbina | 5 : 1 | Radnički (O) | |||||
15.05
11:00
Dorćol
GSP Polet
2
3
|
15.05.2016 11:00 | Dorćol | 2 : 3 | GSP Polet | |||||
15.05
16:30
Brodarac 1947
Stepojevac Vaga
0
0
|
15.05.2016 16:30 | Brodarac 1947 | 0 : 0 | Stepojevac Vaga | |||||
15.05
16:30
Budućnost
Radnički (NB)
2
1
|
15.05.2016 16:30 | Budućnost | 2 : 1 | Radnički (NB) | |||||
15.05
11:00
Žarkovo
Crvena zvezda
3
3
|
15.05.2016 11:00 | Žarkovo | 3 : 3 | Crvena zvezda |
15.05
16:30
Bošnjane
Juhor
3
0
|
15.05.2016 16:30 | Bošnjane | 3 : 0 | Juhor | |||||
15.05
16:30
Levač
Kosanica
2
2
|
15.05.2016 16:30 | Levač | 2 : 2 | Kosanica | |||||
15.05
16:30
Jedinstvo (P)
Kopaonik
2
0
|
15.05.2016 16:30 | Jedinstvo (P) | 2 : 0 | Kopaonik | |||||
15.05
16:30
Sloga (Ć)
Lugomir
0
0
|
15.05.2016 16:30 | Sloga (Ć) | 0 : 0 | Lugomir | |||||
15.05
16:30
Poljoprivrednik
Jedinstvo (M)
3
4
|
15.05.2016 16:30 | Poljoprivrednik | 3 : 4 | Jedinstvo (M) | |||||
15.05
16:30
Župa
Žitorađa
4
2
|
15.05.2016 16:30 | Župa | 4 : 2 | Žitorađa | |||||
15.05
16:30
Morava
SFS Borac
3
2
|
15.05.2016 16:30 | Morava | 3 : 2 | SFS Borac | |||||
15.05
16:30
Rembas
FUD
3
2
|
15.05.2016 16:30 | Rembas | 3 : 2 | FUD |
15.05
16:30
Šarbanovac
Zaplanjac
3
1
|
15.05.2016 16:30 | Šarbanovac | 3 : 1 | Zaplanjac | |||||
15.05
16:30
Moravica
Rudar (P)
5
4
|
15.05.2016 16:30 | Moravica | 5 : 4 | Rudar (P) | |||||
15.05
16:30
Napredak
Hajduk Veljko
2
0
|
15.05.2016 16:30 | Napredak | 2 : 0 | Hajduk Veljko | |||||
15.05
16:30
Pukovac
Bukovik
3
0
|
15.05.2016 16:30 | Pukovac | 3 : 0 | Bukovik | |||||
15.05
16:30
Rudar Alpos
Radnički (L)
2
1
|
15.05.2016 16:30 | Rudar Alpos | 2 : 1 | Radnički (L) |
15.05
16:30
Vranjska Banja
Mladost (M)
3
0
|
15.05.2016 16:30 | Vranjska Banja | 3 : 0 | Mladost (M) | |||||
15.05
16:30
Vlasina
Budućnost (P)
2
1
|
15.05.2016 16:30 | Vlasina | 2 : 1 | Budućnost (P) | |||||
15.05
11:00
Jedinstvo (P)
Nebeski Andjeli
2
3
|
15.05.2016 11:00 | Jedinstvo (P) | 2 : 3 | Nebeski Andjeli |
15.05
16:30
ŽAK
Sloga
4
3
|
15.05.2016 16:30 | ŽAK | 4 : 3 | Sloga | |||||
15.05
16:30
Slavia
Radnički (S)
4
3
|
15.05.2016 16:30 | Slavia | 4 : 3 | Radnički (S) |
15.05
16:30
Tekstilac
Tisa (A)
1
0
|
15.05.2016 16:30 | Tekstilac | 1 : 0 | Tisa (A) | |||||
15.05
10:00
Subotica
Zadrugar
1
0
|
15.05.2016 10:00 | Subotica | 1 : 0 | Zadrugar | |||||
15.05
16:30
Bačka (P)
Tavankut
3
2
|
15.05.2016 16:30 | Bačka (P) | 3 : 2 | Tavankut | |||||
15.05
16:30
Mladost (T)
Sloga (Č)
0
2
|
15.05.2016 16:30 | Mladost (T) | 0 : 2 | Sloga (Č) |
15.05
16:30
Hajduk (B)
Jedinstvo (SP)
3
4
|
15.05.2016 16:30 | Hajduk (B) | 3 : 4 | Jedinstvo (SP) | |||||
15.05
16:30
LSK Laćarak
Budućnost (G)
3
1
|
15.05.2016 16:30 | LSK Laćarak | 3 : 1 | Budućnost (G) | |||||
15.05
16:30
Kupinovo
Kabel
1
1
|
15.05.2016 16:30 | Kupinovo | 1 : 1 | Kabel | |||||
15.05
16:30
Budućnost (SN)
ŽSK
5
0
|
15.05.2016 16:30 | Budućnost (SN) | 5 : 0 | ŽSK |
15.05
10:00
Grafičar
Torlak
2
0
|
15.05.2016 10:00 | Grafičar | 2 : 0 | Torlak | |||||
15.05
11:00
Prva Iskra
Balkan
3
0
|
15.05.2016 11:00 | Prva Iskra | 3 : 0 | Balkan | |||||
15.05
16:30
PKB
Sremčica
0
1
|
15.05.2016 16:30 | PKB | 0 : 1 | Sremčica | |||||
15.05
16:30
Jedinstvo
Lepušnica
1
0
|
15.05.2016 16:30 | Jedinstvo | 1 : 0 | Lepušnica | |||||
15.05
16:30
Borac
Zvezdara
0
1
|
15.05.2016 16:30 | Borac | 0 : 1 | Zvezdara | |||||
15.05
16:30
Vrčin
Hajduk
4
0
|
15.05.2016 16:30 | Vrčin | 4 : 0 | Hajduk |
15.05
16:30
Proleter
Napredak
3
0
|
15.05.2016 16:30 | Proleter | 3 : 0 | Napredak | |||||
15.05
16:30
GFK Jasenica 1911
Omladinac
4
3
|
15.05.2016 16:30 | GFK Jasenica 1911 | 4 : 3 | Omladinac | |||||
15.05
16:30
Borac
RSK
2
1
|
15.05.2016 16:30 | Borac | 2 : 1 | RSK | |||||
15.05
16:30
Šapine
Gruža
0
0
|
15.05.2016 16:30 | Šapine | 0 : 0 | Gruža | |||||
15.05
16:30
Homoljac
VGSK
3
4
|
15.05.2016 16:30 | Homoljac | 3 : 4 | VGSK |
15.05
16:30
Zadrugar
OFK Osečina
1
0
|
15.05.2016 16:30 | Zadrugar | 1 : 0 | OFK Osečina | |||||
15.05
16:30
Provo
Ribnica
2
1
|
15.05.2016 16:30 | Provo | 2 : 1 | Ribnica | |||||
15.05
16:30
Brezovica
Polimlje
1
3
|
15.05.2016 16:30 | Brezovica | 1 : 3 | Polimlje | |||||
15.05
16:30
Radnički Stobex
Zlatibor
3
1
|
15.05.2016 16:30 | Radnički Stobex | 3 : 1 | Zlatibor |
15.05
16:30
Dragačevo
Karađorđe
2
0
|
15.05.2016 16:30 | Dragačevo | 2 : 0 | Karađorđe | |||||
15.05
16:30
Orlovac
Polet (T)
2
1
|
15.05.2016 16:30 | Orlovac | 2 : 1 | Polet (T) | |||||
15.05
16:30
Tutin
Sloboda (Č)
1
0
|
15.05.2016 16:30 | Tutin | 1 : 0 | Sloboda (Č) | |||||
15.05
16:30
Arsenal
Braća Vuković
1
1
|
15.05.2016 16:30 | Arsenal | 1 : 1 | Braća Vuković |
15.05
17:30
Napredak (Z)
Partizan
4
1
|
15.05.2016 17:30 | Napredak (Z) | 4 : 1 | Partizan | |||||
15.05
17:30
Kušiljevo
Morava 1918
2
0
|
15.05.2016 17:30 | Kušiljevo | 2 : 0 | Morava 1918 | |||||
15.05
17:30
Mladi radnik
Bratstvo
0
0
|
15.05.2016 17:30 | Mladi radnik | 0 : 0 | Bratstvo | |||||
15.05
17:30
Dragocvet
Napredak (D)
0
2
|
15.05.2016 17:30 | Dragocvet | 0 : 2 | Napredak (D) | |||||
15.05
17:30
Budućnost
BSK
3
0
|
15.05.2016 17:30 | Budućnost | 3 : 0 | BSK | |||||
15.05
17:30
OFK Batinac
Mladost (J)
1
2
|
15.05.2016 17:30 | OFK Batinac | 1 : 2 | Mladost (J) |
15.05
Sloga
Gornji Stepoš
3
0
|
15.05.2016 | Sloga | 3 : 0 | Gornji Stepoš | |||||
15.05
Jastrebac
13. April
0
2
|
15.05.2016 | Jastrebac | 0 : 2 | 13. April | |||||
15.05
Parunovac
Trajal
1
2
|
15.05.2016 | Parunovac | 1 : 2 | Trajal | |||||
15.05
Mladost
Naupare
4
3
|
15.05.2016 | Mladost | 4 : 3 | Naupare | |||||
15.05
Mačkovac
Ribnik
5
1
|
15.05.2016 | Mačkovac | 5 : 1 | Ribnik | |||||
15.05
Vinogradar
Mladi radnik
3
4
|
15.05.2016 | Vinogradar | 3 : 4 | Mladi radnik | |||||
15.05
Čitluk
Gradina
2
0
|
15.05.2016 | Čitluk | 2 : 0 | Gradina |
15.05
16:30
Dunđerski
Jastrebac
2
2
|
15.05.2016 16:30 | Dunđerski | 2 : 2 | Jastrebac | |||||
15.05
16:30
Pobeda
Mladost 1982
0
4
|
15.05.2016 16:30 | Pobeda | 0 : 4 | Mladost 1982 | |||||
15.05
16:30
NS Tatko
Dobrič
1
1
|
15.05.2016 16:30 | NS Tatko | 1 : 1 | Dobrič | |||||
15.05
16:30
Omladinac
Topličanin
0
7
|
15.05.2016 16:30 | Omladinac | 0 : 7 | Topličanin | |||||
15.05
16:30
Kosovac
Partizanski put
3
0
|
15.05.2016 16:30 | Kosovac | 3 : 0 | Partizanski put | |||||
15.05
16:30
Jug Bogdan
Borac
1
2
|
15.05.2016 16:30 | Jug Bogdan | 1 : 2 | Borac |
15.05
16:30
Morava
Palilula
3
0
|
15.05.2016 16:30 | Morava | 3 : 0 | Palilula | |||||
15.05
16:30
Naša krila 1936
Rasovača
1
2
|
15.05.2016 16:30 | Naša krila 1936 | 1 : 2 | Rasovača | |||||
15.05
16:30
Mladost (Batuš.)
Zemljoradnik
2
4
|
15.05.2016 16:30 | Mladost (Batuš.) | 2 : 4 | Zemljoradnik | |||||
15.05
16:30
Doljevac
Koprijan 1975
3
0
|
15.05.2016 16:30 | Doljevac | 3 : 0 | Koprijan 1975 |
15.05
16:30
Ključ
Čubra
5
2
|
15.05.2016 16:30 | Ključ | 5 : 2 | Čubra | |||||
15.05
16:30
Deli Jovan
Polom
7
1
|
15.05.2016 16:30 | Deli Jovan | 7 : 1 | Polom | |||||
15.05
16:30
Blizna
Radnički
1
2
|
15.05.2016 16:30 | Blizna | 1 : 2 | Radnički | |||||
15.05
16:30
Branik
BSK
0
1
|
15.05.2016 16:30 | Branik | 0 : 1 | BSK |
15.05
Malinik
Rudar
7
1
|
15.05.2016 | Malinik | 7 : 1 | Rudar | |||||
15.05
Omladinac
Osnić
3
4
|
15.05.2016 | Omladinac | 3 : 4 | Osnić | |||||
15.05
OFK Knjaz
Sloga
3
0
|
15.05.2016 | OFK Knjaz | 3 : 0 | Sloga | |||||
15.05
Trebič
Midžor
0
0
|
15.05.2016 | Trebič | 0 : 0 | Midžor | |||||
15.05
Svrljiška Topla
Polet
1
3
|
15.05.2016 | Svrljiška Topla | 1 : 3 | Polet |
15.05
16:30
Jedinstvo
Vladimir Durković
0
5
|
15.05.2016 16:30 | Jedinstvo | 0 : 5 | Vladimir Durković | |||||
15.05
16:30
Padež
Borac
5
1
|
15.05.2016 16:30 | Padež | 5 : 1 | Borac | |||||
15.05
16:30
Napredak
Gnjilan
3
2
|
15.05.2016 16:30 | Napredak | 3 : 2 | Gnjilan |
15.05
Levosoje
Lugina
0
2
|
15.05.2016 | Levosoje | 0 : 2 | Lugina | |||||
15.05
Trešnjevka
Ternoci
2
4
|
15.05.2016 | Trešnjevka | 2 : 4 | Ternoci |
15.05
17:00
Mladost V
Kumarevo
1
1
|
15.05.2016 17:00 | Mladost V | 1 : 1 | Kumarevo | |||||
15.05
17:00
Progres
Železničar
5
1
|
15.05.2016 17:00 | Progres | 5 : 1 | Železničar | |||||
15.05
17:00
Mladi Borac
Brza
3
2
|
15.05.2016 17:00 | Mladi Borac | 3 : 2 | Brza | |||||
15.05
17:00
Jedinstvo GS
Omladinac
3
2
|
15.05.2016 17:00 | Jedinstvo GS | 3 : 2 | Omladinac | |||||
15.05
17:00
Sloboda D.B
Šumadija
3
1
|
15.05.2016 17:00 | Sloboda D.B | 3 : 1 | Šumadija | |||||
15.05
17:00
Zloćudovo
Vučje
5
3
|
15.05.2016 17:00 | Zloćudovo | 5 : 3 | Vučje | |||||
15.05
17:00
Sloga (L)
Radnički (P)
3
2
|
15.05.2016 17:00 | Sloga (L) | 3 : 2 | Radnički (P) | |||||
15.05
17:00
Umac
Čekmin
3
0
|
15.05.2016 17:00 | Umac | 3 : 0 | Čekmin |
15.05
16:30
Proleter
Vrtište
0
3
|
15.05.2016 16:30 | Proleter | 0 : 3 | Vrtište | |||||
15.05
16:30
Mramor
Crvena zastava
3
0
|
15.05.2016 16:30 | Mramor | 3 : 0 | Crvena zastava | |||||
15.05
16:30
Budućnost
Sloboda
1
0
|
15.05.2016 16:30 | Budućnost | 1 : 0 | Sloboda | |||||
15.05
16:30
Morava
Rudar
5
4
|
15.05.2016 16:30 | Morava | 5 : 4 | Rudar | |||||
15.05
16:30
Brzi Brod
Aluminjum
1
2
|
15.05.2016 16:30 | Brzi Brod | 1 : 2 | Aluminjum | |||||
15.05
16:30
Vulkan
Jedinstvo (GM)
1
1
|
15.05.2016 16:30 | Vulkan | 1 : 1 | Jedinstvo (GM) |
15.05
17:00
Vojvodina
Partizan (U)
5
0
|
15.05.2016 17:00 | Vojvodina | 5 : 0 | Partizan (U) | |||||
15.05
17:00
Borac (S)
BAK
3
0
|
15.05.2016 17:00 | Borac (S) | 3 : 0 | BAK | |||||
15.05
17:00
Partizan (G)
Vladimirovac
6
0
|
15.05.2016 17:00 | Partizan (G) | 6 : 0 | Vladimirovac | |||||
15.05
17:00
Mladost (O)
Mladost (V)
4
0
|
15.05.2016 17:00 | Mladost (O) | 4 : 0 | Mladost (V) |
15.05
16:30
Zadrugar
Polet
0
5
|
15.05.2016 16:30 | Zadrugar | 0 : 5 | Polet | |||||
15.05
16:30
Roham
Vojvodina 1928
0
5
|
15.05.2016 16:30 | Roham | 0 : 5 | Vojvodina 1928 | |||||
15.05
16:30
Radnički 1911
Krajina
2
2
|
15.05.2016 16:30 | Radnički 1911 | 2 : 2 | Krajina | |||||
15.05
16:30
Borac Aleksandrovo
Begej
3
1
|
15.05.2016 16:30 | Borac Aleksandrovo | 3 : 1 | Begej | |||||
15.05
16:30
Napredak
Mladost
2
5
|
15.05.2016 16:30 | Napredak | 2 : 5 | Mladost | |||||
15.05
16:30
Banat
Naftagas
1
0
|
15.05.2016 16:30 | Banat | 1 : 0 | Naftagas |
15.05
17:00
Omladinac (D)
Graničar (G)
3
0
|
15.05.2016 17:00 | Omladinac (D) | 3 : 0 | Graničar (G) | |||||
15.05
17:00
Lipar
Hajduk
3
1
|
15.05.2016 17:00 | Lipar | 3 : 1 | Hajduk | |||||
15.05
17:00
OFK Šikara
Mladost
3
0
|
15.05.2016 17:00 | OFK Šikara | 3 : 0 | Mladost | |||||
15.05
17:00
Borac
Rusin
4
3
|
15.05.2016 17:00 | Borac | 4 : 3 | Rusin | |||||
15.05
17:00
Kula
Omladinac (B)
4
1
|
15.05.2016 17:00 | Kula | 4 : 1 | Omladinac (B) | |||||
15.05
17:00
BSK
Kordun
3
1
|
15.05.2016 17:00 | BSK | 3 : 1 | Kordun |
15.05
17:00
Sloga
Preporod
2
1
|
15.05.2016 17:00 | Sloga | 2 : 1 | Preporod | |||||
15.05
17:00
Eđšeg
Vinogradar
0
5
|
15.05.2016 17:00 | Eđšeg | 0 : 5 | Vinogradar | |||||
15.05
17:00
Jadran
Bačka
1
0
|
15.05.2016 17:00 | Jadran | 1 : 0 | Bačka |
15.05
16:30
OFK Brestač
Jadran
1
2
|
15.05.2016 16:30 | OFK Brestač | 1 : 2 | Jadran | |||||
15.05
16:30
Donji Petrovci
Hajduk 1925 Podunavac
0
6
|
15.05.2016 16:30 | Donji Petrovci | 0 : 6 | Hajduk 1925 Podunavac | |||||
15.05
16:30
Graničar 1924
Hajduk (D)
4
0
|
15.05.2016 16:30 | Graničar 1924 | 4 : 0 | Hajduk (D) | |||||
15.05
16:30
OFK Zeka Buljubaša
Jedinstvo (M)
2
2
|
15.05.2016 16:30 | OFK Zeka Buljubaša | 2 : 2 | Jedinstvo (M) | |||||
15.05
16:30
Ljukovo
Napredak (P)
3
0
|
15.05.2016 16:30 | Ljukovo | 3 : 0 | Napredak (P) | |||||
15.05
16:30
Hrtkovci
Rudar
1
2
|
15.05.2016 16:30 | Hrtkovci | 1 : 2 | Rudar |
15.05
17:00
Hercegovac
Sutjeska
3
1
|
15.05.2016 17:00 | Hercegovac | 3 : 1 | Sutjeska | |||||
15.05
17:00
Mladost
Hajduk
0
3
|
15.05.2016 17:00 | Mladost | 0 : 3 | Hajduk | |||||
15.05
17:00
Titel
Borac
1
5
|
15.05.2016 17:00 | Titel | 1 : 5 | Borac | |||||
15.05
17:00
Stari Grad
Krila Krajine
0
1
|
15.05.2016 17:00 | Stari Grad | 0 : 1 | Krila Krajine | |||||
15.05
17:00
Jedinstvo
Kulpin
5
1
|
15.05.2016 17:00 | Jedinstvo | 5 : 1 | Kulpin | |||||
15.05
17:00
Napredak
Proleter
4
0
|
15.05.2016 17:00 | Napredak | 4 : 0 | Proleter |
15.05
17:00
Index
OFK Sirig
6
0
|
15.05.2016 17:00 | Index | 6 : 0 | OFK Sirig | |||||
15.05
17:00
Proleter
Vinogradar
5
0
|
15.05.2016 17:00 | Proleter | 5 : 0 | Vinogradar | |||||
15.05
17:00
Susek
Sofeks
0
1
|
15.05.2016 17:00 | Susek | 0 : 1 | Sofeks |
15.05
16:30
Budućnost
Mladost (B)
4
0
|
15.05.2016 16:30 | Budućnost | 4 : 0 | Mladost (B) | |||||
15.05
11:00
Polet
Napredak
1
3
|
15.05.2016 11:00 | Polet | 1 : 3 | Napredak | |||||
15.05
16:30
OFK Borac
Strelac
1
2
|
15.05.2016 16:30 | OFK Borac | 1 : 2 | Strelac |
15.05
16:30
PKB Kovilovo
Borac
1
3
|
15.05.2016 16:30 | PKB Kovilovo | 1 : 3 | Borac | |||||
15.05
16:30
Dunav
13. maj
4
1
|
15.05.2016 16:30 | Dunav | 4 : 1 | 13. maj | |||||
15.05
16:30
Banja
Institut
0
0
|
15.05.2016 16:30 | Banja | 0 : 0 | Institut | |||||
15.05
16:30
Sindjelić 2012
Milutinac
1
2
|
15.05.2016 16:30 | Sindjelić 2012 | 1 : 2 | Milutinac |
15.05
16:30
Kosmaj
Boleč
3
2
|
15.05.2016 16:30 | Kosmaj | 3 : 2 | Boleč | |||||
15.05
16:30
Pinosava
Vinča
1
4
|
15.05.2016 16:30 | Pinosava | 1 : 4 | Vinča | |||||
15.05
16:30
Kovačevac
Avala 1939
1
2
|
15.05.2016 16:30 | Kovačevac | 1 : 2 | Avala 1939 | |||||
15.05
16:30
Ropočevo
Velika Krsna
3
0
|
15.05.2016 16:30 | Ropočevo | 3 : 0 | Velika Krsna | |||||
15.05
16:30
OFK Leštane
Selo Mladenovac
3
0
|
15.05.2016 16:30 | OFK Leštane | 3 : 0 | Selo Mladenovac |
15.05
16:30
Sloga
Omladinac
1
1
|
15.05.2016 16:30 | Sloga | 1 : 1 | Omladinac | |||||
15.05
16:30
Osipaonica
Budućnost
3
0
|
15.05.2016 16:30 | Osipaonica | 3 : 0 | Budućnost | |||||
15.05
16:30
Železničar
Pobeda
2
3
|
15.05.2016 16:30 | Železničar | 2 : 3 | Pobeda | |||||
15.05
16:30
Udarnik
Mladi borac
2
1
|
15.05.2016 16:30 | Udarnik | 2 : 1 | Mladi borac | |||||
15.05
16:30
Borac (R)
Mladi radnik
1
2
|
15.05.2016 16:30 | Borac (R) | 1 : 2 | Mladi radnik | |||||
15.05
16:30
SASK
Bresje Superior
3
0
|
15.05.2016 16:30 | SASK | 3 : 0 | Bresje Superior |
15.05
16:30
Trgovački
Rudar
3
2
|
15.05.2016 16:30 | Trgovački | 3 : 2 | Rudar | |||||
15.05
16:30
Borac
Integral
4
1
|
15.05.2016 16:30 | Borac | 4 : 1 | Integral | |||||
15.05
16:30
Budućnost
Sloga (B)
2
0
|
15.05.2016 16:30 | Budućnost | 2 : 0 | Sloga (B) | |||||
15.05
16:30
Mlava
Vojvoda Milenko
3
0
|
15.05.2016 16:30 | Mlava | 3 : 0 | Vojvoda Milenko | |||||
15.05
16:30
Napredak
Mladost
1
0
|
15.05.2016 16:30 | Napredak | 1 : 0 | Mladost | |||||
15.05
16:30
Makce
Krilaš
2
0
|
15.05.2016 16:30 | Makce | 2 : 0 | Krilaš | |||||
15.05
16:30
Sloga (Ć)
Dizel
4
1
|
15.05.2016 16:30 | Sloga (Ć) | 4 : 1 | Dizel |
15.05
16:30
Šatornja
Prvi srpski ustanak
2
0
|
15.05.2016 16:30 | Šatornja | 2 : 0 | Prvi srpski ustanak | |||||
15.05
10:00
Šumadija
Vitlina-Bokanja
6
1
|
15.05.2016 10:00 | Šumadija | 6 : 1 | Vitlina-Bokanja | |||||
15.05
16:30
Trnava
Lepenica
4
0
|
15.05.2016 16:30 | Trnava | 4 : 0 | Lepenica | |||||
15.05
16:30
Banja
BSK
1
2
|
15.05.2016 16:30 | Banja | 1 : 2 | BSK | |||||
15.05
16:30
Pobeda
Junkovac
2
1
|
15.05.2016 16:30 | Pobeda | 2 : 1 | Junkovac |
15.05
17:00
Prvi partizan
Višesava
7
3
|
15.05.2016 17:00 | Prvi partizan | 7 : 3 | Višesava | |||||
15.05
17:00
Sevojno
Perućac
11
1
|
15.05.2016 17:00 | Sevojno | 11 : 1 | Perućac | |||||
15.05
17:00
Polet
Čajetina
3
0
|
15.05.2016 17:00 | Polet | 3 : 0 | Čajetina | |||||
15.05
17:00
Napredak
Crnokosa
0
9
|
15.05.2016 17:00 | Napredak | 0 : 9 | Crnokosa | |||||
15.05
17:00
Ariljska rampa
Železničar
1
0
|
15.05.2016 17:00 | Ariljska rampa | 1 : 0 | Železničar | |||||
15.05
17:00
Jedinstvo
Savinac
3
5
|
15.05.2016 17:00 | Jedinstvo | 3 : 5 | Savinac |
15.05
17:00
Mladost (PP)
Borac (V)
1
2
|
15.05.2016 17:00 | Mladost (PP) | 1 : 2 | Borac (V) | |||||
15.05
17:00
Podrinje
Hajduk Stanko
3
1
|
15.05.2016 17:00 | Podrinje | 3 : 1 | Hajduk Stanko | |||||
15.05
17:00
Jedinstvo (Z)
Radnički Šabački
2
3
|
15.05.2016 17:00 | Jedinstvo (Z) | 2 : 3 | Radnički Šabački | |||||
15.05
17:00
Borac (L)
Mladost (P)
0
1
|
15.05.2016 17:00 | Borac (L) | 0 : 1 | Mladost (P) | |||||
15.05
17:00
Drina
Mačva 2005
3
1
|
15.05.2016 17:00 | Drina | 3 : 1 | Mačva 2005 | |||||
15.05
17:00
Lipolist
Jadar
3
1
|
15.05.2016 17:00 | Lipolist | 3 : 1 | Jadar | |||||
15.05
17:00
Antimon
Jedinstvo (Š)
2
1
|
15.05.2016 17:00 | Antimon | 2 : 1 | Jedinstvo (Š) |
15.05
17:00
Kolubara
Joševa
1
3
|
15.05.2016 17:00 | Kolubara | 1 : 3 | Joševa | |||||
15.05
17:00
Sovljak
Pepeljevac
0
0
|
15.05.2016 17:00 | Sovljak | 0 : 0 | Pepeljevac | |||||
15.05
17:00
Mladost
Banjani
4
2
|
15.05.2016 17:00 | Mladost | 4 : 2 | Banjani | |||||
15.05
17:00
Polet
OFK Jabučje
3
4
|
15.05.2016 17:00 | Polet | 3 : 4 | OFK Jabučje | |||||
15.05
17:00
Tvrdojevac
Tešnjar
0
5
|
15.05.2016 17:00 | Tvrdojevac | 0 : 5 | Tešnjar | |||||
15.05
17:00
Tulari
Kačer
3
4
|
15.05.2016 17:00 | Tulari | 3 : 4 | Kačer | |||||
15.05
17:00
Trlić
ZSK
3
0
|
15.05.2016 17:00 | Trlić | 3 : 0 | ZSK |
15.05
16:30
Pobeda
Sloga (D)
8
1
|
15.05.2016 16:30 | Pobeda | 8 : 1 | Sloga (D) | |||||
15.05
16:30
Mladost
Srbija
2
2
|
15.05.2016 16:30 | Mladost | 2 : 2 | Srbija | |||||
15.05
16:30
Kolonija
Partizan
2
5
|
15.05.2016 16:30 | Kolonija | 2 : 5 | Partizan | |||||
15.05
16:30
Borac
Jadran
1
1
|
15.05.2016 16:30 | Borac | 1 : 1 | Jadran | |||||
15.05
16:30
Jedinstvo
Budućnost
2
1
|
15.05.2016 16:30 | Jedinstvo | 2 : 1 | Budućnost |
15.05
17:00
Ibar
Real
4
2
|
15.05.2016 17:00 | Ibar | 4 : 2 | Real | |||||
15.05
17:00
OFK Ras
Stubal
2
3
|
15.05.2016 17:00 | OFK Ras | 2 : 3 | Stubal | |||||
15.05
17:00
Rudar
Granit
1
3
|
15.05.2016 17:00 | Rudar | 1 : 3 | Granit | |||||
15.05
17:00
Radnik
Polet
2
2
|
15.05.2016 17:00 | Radnik | 2 : 2 | Polet | |||||
15.05
17:00
Pazar Juniors 2011
Gruža
4
0
|
15.05.2016 17:00 | Pazar Juniors 2011 | 4 : 0 | Gruža | |||||
15.05
17:00
Budućnost
Mataruge
2
1
|
15.05.2016 17:00 | Budućnost | 2 : 1 | Mataruge |
15.05
Gracko
Brezovica
6
0
|
15.05.2016 | Gracko | 6 : 0 | Brezovica |
15.05
16:30
Majdan
Miokovci
0
4
|
15.05.2016 16:30 | Majdan | 0 : 4 | Miokovci | |||||
15.05
16:30
Omladinac
Jedinstvo
0
1
|
15.05.2016 16:30 | Omladinac | 0 : 1 | Jedinstvo | |||||
15.05
16:30
Mladost
Spartak
2
1
|
15.05.2016 16:30 | Mladost | 2 : 1 | Spartak |
15.05
17:30
Mladost (S)
Polet
3
1
|
15.05.2016 17:30 | Mladost (S) | 3 : 1 | Polet | |||||
15.05
17:30
Rudar (P)
Napredak (Sv)
3
0
|
15.05.2016 17:30 | Rudar (P) | 3 : 0 | Napredak (Sv) | |||||
15.05
17:30
Moravac
Šumadija
5
1
|
15.05.2016 17:30 | Moravac | 5 : 1 | Šumadija | |||||
15.05
17:30
Hajduk
Radnički
4
0
|
15.05.2016 17:30 | Hajduk | 4 : 0 | Radnički | |||||
15.05
17:30
Omladinac
Napredak Stubica
4
0
|
15.05.2016 17:30 | Omladinac | 4 : 0 | Napredak Stubica | |||||
15.05
17:30
Rudar Stenjevac
Istok 63
0
2
|
15.05.2016 17:30 | Rudar Stenjevac | 0 : 2 | Istok 63 | |||||
15.05
17:30
Supska
Omladinski
4
0
|
15.05.2016 17:30 | Supska | 4 : 0 | Omladinski |
15.05
17:30
Crni Vrh
Budućnost
5
1
|
15.05.2016 17:30 | Crni Vrh | 5 : 1 | Budućnost | |||||
15.05
17:30
Kolare
Morava
3
2
|
15.05.2016 17:30 | Kolare | 3 : 2 | Morava | |||||
15.05
17:30
Blagotin
Mladost (D)
2
0
|
15.05.2016 17:30 | Blagotin | 2 : 0 | Mladost (D) | |||||
15.05
17:30
Ursule
Vinorača
2
0
|
15.05.2016 17:30 | Ursule | 2 : 0 | Vinorača | |||||
15.05
17:30
Sloga
Resavac
1
1
|
15.05.2016 17:30 | Sloga | 1 : 1 | Resavac | |||||
15.05
17:30
Osaonica
Juhor
2
1
|
15.05.2016 17:30 | Osaonica | 2 : 1 | Juhor | |||||
15.05
17:30
Napredak (SL)
Mladost (G)
1
1
|
15.05.2016 17:30 | Napredak (SL) | 1 : 1 | Mladost (G) |
15.05
17:00
OFK Gnjila
Polet 57
4
2
|
15.05.2016 17:00 | OFK Gnjila | 4 : 2 | Polet 57 | |||||
15.05
17:00
14. Oktobar
Stari Trstenik
4
1
|
15.05.2016 17:00 | 14. Oktobar | 4 : 1 | Stari Trstenik | |||||
15.05
17:00
Beli Orlovi
Omladinac
0
3
|
15.05.2016 17:00 | Beli Orlovi | 0 : 3 | Omladinac | |||||
15.05
17:00
Mladost
Trudbenik
4
0
|
15.05.2016 17:00 | Mladost | 4 : 0 | Trudbenik |
15.05
Jedinstvo 1936
Bukovica
4
1
|
15.05.2016 | Jedinstvo 1936 | 4 : 1 | Bukovica |
15.05
11:00
Polet
Ratar
4
0
|
15.05.2016 11:00 | Polet | 4 : 0 | Ratar | |||||
15.05
17:00
Vukašinovac
Jedinstvo GVD
0
4
|
15.05.2016 17:00 | Vukašinovac | 0 : 4 | Jedinstvo GVD | |||||
15.05
17:00
Tempo
OFK Draževac
0
3
|
15.05.2016 17:00 | Tempo | 0 : 3 | OFK Draževac | |||||
15.05
17:00
Planinac 2015
Jastrebac (T)
1
3
|
15.05.2016 17:00 | Planinac 2015 | 1 : 3 | Jastrebac (T) | |||||
15.05
11:00
Napredak 2012
Gredetin
0
1
|
15.05.2016 11:00 | Napredak 2012 | 0 : 1 | Gredetin | |||||
15.05
11:00
Crvena zvezda
Sloga (K)
1
2
|
15.05.2016 11:00 | Crvena zvezda | 1 : 2 | Sloga (K) |
15.05
16:30
Moravac (ZT)
Knežica
3
0
|
15.05.2016 16:30 | Moravac (ZT) | 3 : 0 | Knežica | |||||
15.05
16:30
Moravac (Č)
Grkinja
2
1
|
15.05.2016 16:30 | Moravac (Č) | 2 : 1 | Grkinja | |||||
15.05
16:30
Pobeda
Klisura
1
1
|
15.05.2016 16:30 | Pobeda | 1 : 1 | Klisura | |||||
15.05
16:30
Dušnik
4. Juli
0
3
|
15.05.2016 16:30 | Dušnik | 0 : 3 | 4. Juli |
15.05
16:30
Milutinovac
Napredak
4
6
|
15.05.2016 16:30 | Milutinovac | 4 : 6 | Napredak | |||||
15.05
16:30
Kladušnica
Lokomotiva
5
0
|
15.05.2016 16:30 | Kladušnica | 5 : 0 | Lokomotiva | |||||
15.05
16:30
Pontes
Rtkovo
1
0
|
15.05.2016 16:30 | Pontes | 1 : 0 | Rtkovo | |||||
15.05
16:30
Koča Andjelković
Lovćen
0
3
|
15.05.2016 16:30 | Koča Andjelković | 0 : 3 | Lovćen | |||||
15.05
16:30
Egeta
Mala Vrbica
3
2
|
15.05.2016 16:30 | Egeta | 3 : 2 | Mala Vrbica | |||||
15.05
16:30
Velika Vrbica
Omladinac
4
5
|
15.05.2016 16:30 | Velika Vrbica | 4 : 5 | Omladinac |
15.05
17:00
Kosovo
Deli Jovan
2
0
|
15.05.2016 17:00 | Kosovo | 2 : 0 | Deli Jovan |
15.05
16:30
Jerma
Rongo Siti
4
2
|
15.05.2016 16:30 | Jerma | 4 : 2 | Rongo Siti | |||||
15.05
16:30
Lokomotiva
Sloga
2
3
|
15.05.2016 16:30 | Lokomotiva | 2 : 3 | Sloga | |||||
15.05
16:30
Pobeda
Veliki Suvodol
2
2
|
15.05.2016 16:30 | Pobeda | 2 : 2 | Veliki Suvodol |
15.05
17:00
Real
OFK Morava
2
0
|
15.05.2016 17:00 | Real | 2 : 0 | OFK Morava | |||||
15.05
17:00
Navalin
Gradac
3
1
|
15.05.2016 17:00 | Navalin | 3 : 1 | Gradac | |||||
15.05
17:00
Polet
Marjan MB
6
0
|
15.05.2016 17:00 | Polet | 6 : 0 | Marjan MB | |||||
15.05
17:00
Mladost (DL)
Napredak
2
1
|
15.05.2016 17:00 | Mladost (DL) | 2 : 1 | Napredak | |||||
15.05
17:00
Sušica 2012
Bratstvo
2
1
|
15.05.2016 17:00 | Sušica 2012 | 2 : 1 | Bratstvo | |||||
15.05
17:00
Morava
Mladost (B)
1
1
|
15.05.2016 17:00 | Morava | 1 : 1 | Mladost (B) | |||||
15.05
17:00
BSK
Lemind 1953
8
1
|
15.05.2016 17:00 | BSK | 8 : 1 | Lemind 1953 |
15.05
17:00
Hajdučica
Vojvodina (S)
1
1
|
15.05.2016 17:00 | Hajdučica | 1 : 1 | Vojvodina (S) | |||||
15.05
17:00
Karaš (J)
Vojvodina (CC)
4
3
|
15.05.2016 17:00 | Karaš (J) | 4 : 3 | Vojvodina (CC) | |||||
15.05
17:00
Potporanj
Karaš (K)
1
0
|
15.05.2016 17:00 | Potporanj | 1 : 0 | Karaš (K) | |||||
15.05
17:00
Partizan (K)
Borac (VS)
2
1
|
15.05.2016 17:00 | Partizan (K) | 2 : 1 | Borac (VS) | |||||
15.05
17:00
Jedinstvo
Banat (I)
1
0
|
15.05.2016 17:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Banat (I) | |||||
15.05
17:00
Borac (VG)
Ratar
2
1
|
15.05.2016 17:00 | Borac (VG) | 2 : 1 | Ratar | |||||
15.05
17:00
Ševac
Dunav
1
0
|
15.05.2016 17:00 | Ševac | 1 : 0 | Dunav |
15.05
17:00
Proleter
Strela
0
2
|
15.05.2016 17:00 | Proleter | 0 : 2 | Strela | |||||
15.05
17:00
BSK Bavanište
Kolonija
2
0
|
15.05.2016 17:00 | BSK Bavanište | 2 : 0 | Kolonija | |||||
15.05
17:00
Omladinac
Budućnost
0
3
|
15.05.2016 17:00 | Omladinac | 0 : 3 | Budućnost |
15.05
17:00
Stari Tamiš
Spartak
2
0
|
15.05.2016 17:00 | Stari Tamiš | 2 : 0 | Spartak | |||||
15.05
17:00
Mika Antić
Polet
0
2
|
15.05.2016 17:00 | Mika Antić | 0 : 2 | Polet | |||||
15.05
17:00
Tempo
Unirea
0
6
|
15.05.2016 17:00 | Tempo | 0 : 6 | Unirea | |||||
15.05
17:00
Omladinac
Glogonj
3
1
|
15.05.2016 17:00 | Omladinac | 3 : 1 | Glogonj |
15.05
16:30
Proleter
Napredak
3
1
|
15.05.2016 16:30 | Proleter | 3 : 1 | Napredak | |||||
15.05
16:30
Terekveš
1.Oktobar
4
2
|
15.05.2016 16:30 | Terekveš | 4 : 2 | 1.Oktobar | |||||
15.05
16:30
Jedinstvo
Vojvodina (NM)
5
2
|
15.05.2016 16:30 | Jedinstvo | 5 : 2 | Vojvodina (NM) | |||||
15.05
16:30
Budućnost
Omladinac
0
4
|
15.05.2016 16:30 | Budućnost | 0 : 4 | Omladinac | |||||
15.05
16:30
2. Oktobar
Delija
3
0
|
15.05.2016 16:30 | 2. Oktobar | 3 : 0 | Delija | |||||
15.05
16:30
Bega
Vojvodina (B)
2
1
|
15.05.2016 16:30 | Bega | 2 : 1 | Vojvodina (B) |
15.05
16:30
Proleter
OFK Gradnulica
2
3
|
15.05.2016 16:30 | Proleter | 2 : 3 | OFK Gradnulica | |||||
15.05
16:30
MSK
Naftagas
0
1
|
15.05.2016 16:30 | MSK | 0 : 1 | Naftagas | |||||
15.05
16:30
OFK Klek
ASK
0
2
|
15.05.2016 16:30 | OFK Klek | 0 : 2 | ASK | |||||
15.05
16:30
Lehel
Rusanda
1
1
|
15.05.2016 16:30 | Lehel | 1 : 1 | Rusanda | |||||
15.05
16:30
Jedinstvo
Potisje
0
3
|
15.05.2016 16:30 | Jedinstvo | 0 : 3 | Potisje | |||||
15.05
16:30
ŽFK Banat
Omladinac
3
2
|
15.05.2016 16:30 | ŽFK Banat | 3 : 2 | Omladinac |
15.05
17:00
Graničar
Hajduk Junior
0
2
|
15.05.2016 17:00 | Graničar | 0 : 2 | Hajduk Junior | |||||
15.05
17:00
Dinamo
Aleksa Šantić
2
1
|
15.05.2016 17:00 | Dinamo | 2 : 1 | Aleksa Šantić | |||||
15.05
17:00
Dunav
Partizan
0
3
|
15.05.2016 17:00 | Dunav | 0 : 3 | Partizan | |||||
15.05
17:00
Telečka
Jedinstvo (R)
1
4
|
15.05.2016 17:00 | Telečka | 1 : 4 | Jedinstvo (R) |
15.05
17:00
Đurđin
Čantavir
1
0
|
15.05.2016 17:00 | Đurđin | 1 : 0 | Čantavir | |||||
15.05
17:00
Udarnik Višnjevac
Solid
1
4
|
15.05.2016 17:00 | Udarnik Višnjevac | 1 : 4 | Solid | |||||
15.05
17:00
Hajduk
Elektrovojvodina
1
2
|
15.05.2016 17:00 | Hajduk | 1 : 2 | Elektrovojvodina | |||||
15.05
17:00
Žednik
Dušan Silni
0
1
|
15.05.2016 17:00 | Žednik | 0 : 1 | Dušan Silni | |||||
15.05
17:00
Bikovo
Bratstvo
3
0
|
15.05.2016 17:00 | Bikovo | 3 : 0 | Bratstvo | |||||
15.05
17:00
Palić
Lokomotiva
1
2
|
15.05.2016 17:00 | Palić | 1 : 2 | Lokomotiva |
15.05
16:30
Noćaj
Borac (M)
0
4
|
15.05.2016 16:30 | Noćaj | 0 : 4 | Borac (M) | |||||
15.05
16:30
Sloga
Sloboda
1
8
|
15.05.2016 16:30 | Sloga | 1 : 8 | Sloboda | |||||
15.05
16:30
Radnički
Borac (K)
2
3
|
15.05.2016 16:30 | Radnički | 2 : 3 | Borac (K) | |||||
15.05
16:30
Napredak
Fruškogorac
2
1
|
15.05.2016 16:30 | Napredak | 2 : 1 | Fruškogorac | |||||
15.05
16:30
Graničar
Hajduk 1932
3
0
|
15.05.2016 16:30 | Graničar | 3 : 0 | Hajduk 1932 | |||||
15.05
16:30
Borac (S)
Omladinac
2
2
|
15.05.2016 16:30 | Borac (S) | 2 : 2 | Omladinac | |||||
15.05
16:30
PSK Putinci
Obilić 1993
5
1
|
15.05.2016 16:30 | PSK Putinci | 5 : 1 | Obilić 1993 |
15.05
16:30
Obilić (Vilovo)
Mladost
2
2
|
15.05.2016 16:30 | Obilić (Vilovo) | 2 : 2 | Mladost | |||||
15.05
16:30
Mladost Radost
Budućnost
3
2
|
15.05.2016 16:30 | Mladost Radost | 3 : 2 | Budućnost | |||||
15.05
16:30
Sloga
Vojvodina
0
1
|
15.05.2016 16:30 | Sloga | 0 : 1 | Vojvodina | |||||
15.05
16:30
Bačka
Iskra
0
0
|
15.05.2016 16:30 | Bačka | 0 : 0 | Iskra | |||||
15.05
16:30
Obilić (Zmajevo)
Hajduk
2
0
|
15.05.2016 16:30 | Obilić (Zmajevo) | 2 : 0 | Hajduk |
15.05
17:30
Krivanj
Maglić
2
3
|
15.05.2016 17:30 | Krivanj | 2 : 3 | Maglić | |||||
15.05
17:30
Slavija
Neštin
3
2
|
15.05.2016 17:30 | Slavija | 3 : 2 | Neštin | |||||
15.05
17:30
Naša Zvezda
Bačka
2
1
|
15.05.2016 17:30 | Naša Zvezda | 2 : 1 | Bačka | |||||
15.05
17:30
Borac
Labudnjača
8
0
|
15.05.2016 17:30 | Borac | 8 : 0 | Labudnjača |
15.05
16:30
Sremac
Centar
1
4
|
15.05.2016 16:30 | Sremac | 1 : 4 | Centar | |||||
15.05
16:30
Fruškogorac
Tatra
0
1
|
15.05.2016 16:30 | Fruškogorac | 0 : 1 | Tatra | |||||
15.05
10:00
Kabel - Štrand
Bačka
1
1
|
15.05.2016 10:00 | Kabel - Štrand | 1 : 1 | Bačka |
15.05
16:30
Sveti Stefan
Dunavac
5
1
|
15.05.2016 16:30 | Sveti Stefan | 5 : 1 | Dunavac | |||||
15.05
16:30
Crvenka
Dedinje
0
1
|
15.05.2016 16:30 | Crvenka | 0 : 1 | Dedinje | |||||
15.05
16:30
Rekreativo 011
Heroj Polet
2
2
|
15.05.2016 16:30 | Rekreativo 011 | 2 : 2 | Heroj Polet |
15.05
16:30
BUSK
Busije
1
1
|
15.05.2016 16:30 | BUSK | 1 : 1 | Busije | |||||
15.05
16:30
Posavac
Studenski Grad
0
4
|
15.05.2016 16:30 | Posavac | 0 : 4 | Studenski Grad | |||||
15.05
16:30
Šumadinac
Šećeranac Ada
0
0
|
15.05.2016 16:30 | Šumadinac | 0 : 0 | Šećeranac Ada |
15.05
16:30
Polet
Jasenica
4
3
|
15.05.2016 16:30 | Polet | 4 : 3 | Jasenica | |||||
15.05
16:30
Obilić
Mladost 1948
2
3
|
15.05.2016 16:30 | Obilić | 2 : 3 | Mladost 1948 |
15.05
16:30
Polet (B)
Kurjače
1
1
|
15.05.2016 16:30 | Polet (B) | 1 : 1 | Kurjače | |||||
15.05
16:30
Napredak (B)
Žitkovica
0
3
|
15.05.2016 16:30 | Napredak (B) | 0 : 3 | Žitkovica | |||||
15.05
16:30
Desine
Napredak 1934
2
0
|
15.05.2016 16:30 | Desine | 2 : 0 | Napredak 1934 | |||||
15.05
16:30
Napredak (P)
Braničevo
4
0
|
15.05.2016 16:30 | Napredak (P) | 4 : 0 | Braničevo | |||||
15.05
16:30
Jedinstvo (D)
Mlava (B)
7
6
|
15.05.2016 16:30 | Jedinstvo (D) | 7 : 6 | Mlava (B) |
15.05
16:30
Dragoš
Zadrugar
4
0
|
15.05.2016 16:30 | Dragoš | 4 : 0 | Zadrugar | |||||
15.05
16:30
BSK
Napredak
7
0
|
15.05.2016 16:30 | BSK | 7 : 0 | Napredak | |||||
15.05
16:30
Mladost
Radnički
1
1
|
15.05.2016 16:30 | Mladost | 1 : 1 | Radnički | |||||
15.05
16:30
Bata Bulić
Radnik
2
3
|
15.05.2016 16:30 | Bata Bulić | 2 : 3 | Radnik | |||||
15.05
16:30
Omladinac (S)
Omladinac (Š)
2
1
|
15.05.2016 16:30 | Omladinac (S) | 2 : 1 | Omladinac (Š) | |||||
15.05
16:30
Polet
Rade Milošević
2
4
|
15.05.2016 16:30 | Polet | 2 : 4 | Rade Milošević | |||||
15.05
16:30
Sloga 1952
Rudar
0
3
|
15.05.2016 16:30 | Sloga 1952 | 0 : 3 | Rudar |
15.05
11:00
Karađorđe Vučić
Kotlenik
4
2
|
15.05.2016 11:00 | Karađorđe Vučić | 4 : 2 | Kotlenik | |||||
15.05
16:30
Kusovac
Marjan
2
1
|
15.05.2016 16:30 | Kusovac | 2 : 1 | Marjan | |||||
15.05
16:30
Bare
Mladost MG
3
0
|
15.05.2016 16:30 | Bare | 3 : 0 | Mladost MG | |||||
15.05
16:30
Lokomotiva
Grivac
7
3
|
15.05.2016 16:30 | Lokomotiva | 7 : 3 | Grivac | |||||
15.05
16:30
Crvena zvezda
Mladost (R)
3
2
|
15.05.2016 16:30 | Crvena zvezda | 3 : 2 | Mladost (R) | |||||
15.05
16:30
BSK
Sloga
3
0
|
15.05.2016 16:30 | BSK | 3 : 0 | Sloga |
15.05
16:30
Mladi rudar
Jasenica
0
2
|
15.05.2016 16:30 | Mladi rudar | 0 : 2 | Jasenica | |||||
15.05
16:30
Kopljari
Proleter
1
2
|
15.05.2016 16:30 | Kopljari | 1 : 2 | Proleter | |||||
15.05
16:30
Budućnost
Šumadinac (S)
4
3
|
15.05.2016 16:30 | Budućnost | 4 : 3 | Šumadinac (S) | |||||
15.05
16:30
Sloga
Misača
2
1
|
15.05.2016 16:30 | Sloga | 2 : 1 | Misača | |||||
15.05
16:30
Partizan
Šumadinac (N)
2
4
|
15.05.2016 16:30 | Partizan | 2 : 4 | Šumadinac (N) | |||||
15.05
11:00
B 2000
Šamot
5
0
|
15.05.2016 11:00 | B 2000 | 5 : 0 | Šamot | |||||
15.05
11:00
Žabare
Ranilović
2
1
|
15.05.2016 11:00 | Žabare | 2 : 1 | Ranilović |
15.05
17:00
Vlašić
Karađorđe
5
4
|
15.05.2016 17:00 | Vlašić | 5 : 4 | Karađorđe | |||||
15.05
17:00
Mladost 2013
Jevremovac
2
1
|
15.05.2016 17:00 | Mladost 2013 | 2 : 1 | Jevremovac | |||||
15.05
17:00
Cerić
Vojvoda Stepa Step.
7
1
|
15.05.2016 17:00 | Cerić | 7 : 1 | Vojvoda Stepa Step. | |||||
15.05
17:00
Mrovska
OFK Jelen
4
1
|
15.05.2016 17:00 | Mrovska | 4 : 1 | OFK Jelen | |||||
15.05
17:00
Trešnjevka
Radnički
5
1
|
15.05.2016 17:00 | Trešnjevka | 5 : 1 | Radnički | |||||
15.05
17:00
Dobrava
Sloga
3
2
|
15.05.2016 17:00 | Dobrava | 3 : 2 | Sloga |
15.05
17:00
Cer
Borac
4
1
|
15.05.2016 17:00 | Cer | 4 : 1 | Borac | |||||
15.05
17:00
Stolice
Gučevo
4
0
|
15.05.2016 17:00 | Stolice | 4 : 0 | Gučevo | |||||
15.05
17:00
Jedinstvo
Čobanče
6
1
|
15.05.2016 17:00 | Jedinstvo | 6 : 1 | Čobanče | |||||
15.05
17:00
Sloga (S)
Milan Orlić
3
0
|
15.05.2016 17:00 | Sloga (S) | 3 : 0 | Milan Orlić | |||||
15.05
11:00
Studenac
Vidojevica
1
3
|
15.05.2016 11:00 | Studenac | 1 : 3 | Vidojevica | |||||
15.05
11:00
Crnča
Krasava
1
1
|
15.05.2016 11:00 | Crnča | 1 : 1 | Krasava | |||||
15.05
17:00
Mladost (DB)
Velika Reka
4
2
|
15.05.2016 17:00 | Mladost (DB) | 4 : 2 | Velika Reka | |||||
15.05
17:00
Sloga (LŠ)
Cerova
5
0
|
15.05.2016 17:00 | Sloga (LŠ) | 5 : 0 | Cerova |
15.05
17:00
Borac
Budućnost (PD)
3
1
|
15.05.2016 17:00 | Borac | 3 : 1 | Budućnost (PD) | |||||
15.05
17:00
Sloga
Torpedo 1924
2
0
|
15.05.2016 17:00 | Sloga | 2 : 0 | Torpedo 1924 | |||||
15.05
17:00
Omladinac 2013
Budućnost (Z)
2
1
|
15.05.2016 17:00 | Omladinac 2013 | 2 : 1 | Budućnost (Z) | |||||
15.05
17:00
Cer
Mladost (MM)
4
1
|
15.05.2016 17:00 | Cer | 4 : 1 | Mladost (MM) | |||||
15.05
17:00
Mladi Borac
Proleter
5
1
|
15.05.2016 17:00 | Mladi Borac | 5 : 1 | Proleter | |||||
15.05
17:00
Drina
Gorki
2
1
|
15.05.2016 17:00 | Drina | 2 : 1 | Gorki | |||||
15.05
17:00
Duško
Partizan
3
0
|
15.05.2016 17:00 | Duško | 3 : 0 | Partizan |
15.05
11:00
Jadar 2013
Borac
2
1
|
15.05.2016 11:00 | Jadar 2013 | 2 : 1 | Borac | |||||
15.05
17:00
Rajac
Iskra
1
2
|
15.05.2016 17:00 | Rajac | 1 : 2 | Iskra | |||||
15.05
17:00
Kolubara 2
Gradac
11
0
|
15.05.2016 17:00 | Kolubara 2 | 11 : 0 | Gradac | |||||
15.05
17:00
Popadić
Komanice
1
4
|
15.05.2016 17:00 | Popadić | 1 : 4 | Komanice | |||||
15.05
17:00
Mladost
Milenko Pavlović
2
5
|
15.05.2016 17:00 | Mladost | 2 : 5 | Milenko Pavlović | |||||
15.05
17:00
Ribnikar
Liplje
3
2
|
15.05.2016 17:00 | Ribnikar | 3 : 2 | Liplje |
15.05
17:00
Stepanje
Rudar
0
6
|
15.05.2016 17:00 | Stepanje | 0 : 6 | Rudar | |||||
15.05
17:00
Dimitrije Tucović
Polet (T)
4
1
|
15.05.2016 17:00 | Dimitrije Tucović | 4 : 1 | Polet (T) | |||||
15.05
17:00
Gunjevac
Proleter
3
0
|
15.05.2016 17:00 | Gunjevac | 3 : 0 | Proleter |
15.05
16:30
Kremenac
OFK Bagremar
2
0
|
15.05.2016 16:30 | Kremenac | 2 : 0 | OFK Bagremar | |||||
15.05
16:30
Hajduk
OFK Žeželj
1
1
|
15.05.2016 16:30 | Hajduk | 1 : 1 | OFK Žeželj | |||||
15.05
16:30
Košutnjak
Šumadija 1934
0
2
|
15.05.2016 16:30 | Košutnjak | 0 : 2 | Šumadija 1934 | |||||
15.05
16:30
21. oktobar
Seljak
5
2
|
15.05.2016 16:30 | 21. oktobar | 5 : 2 | Seljak |
15.05
17:00
Tavnik
Zvezda
3
1
|
15.05.2016 17:00 | Tavnik | 3 : 1 | Zvezda | |||||
15.05
17:00
Mladost
Kraljevo Hajduk
5
0
|
15.05.2016 17:00 | Mladost | 5 : 0 | Kraljevo Hajduk | |||||
15.05
17:00
Borac
Napredak
1
3
|
15.05.2016 17:00 | Borac | 1 : 3 | Napredak | |||||
15.05
17:00
Morava
Magnohrom
3
4
|
15.05.2016 17:00 | Morava | 3 : 4 | Magnohrom | |||||
15.05
17:00
Budućnost
Vrnjci
0
1
|
15.05.2016 17:00 | Budućnost | 0 : 1 | Vrnjci | |||||
15.05
17:00
Jedinstvo
Šumadija
1
1
|
15.05.2016 17:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Šumadija |
15.05
16:30
Takovski Ustanak
Mladost 09
0
1
|
15.05.2016 16:30 | Takovski Ustanak | 0 : 1 | Mladost 09 | |||||
15.05
16:30
Omladinac
Brezak
1
4
|
15.05.2016 16:30 | Omladinac | 1 : 4 | Brezak | |||||
15.05
16:30
Velereč 94
Šumadija
5
1
|
15.05.2016 16:30 | Velereč 94 | 5 : 1 | Šumadija | |||||
15.05
16:30
Šilopaj
Ozremica
0
3
|
15.05.2016 16:30 | Šilopaj | 0 : 3 | Ozremica | |||||
15.05
16:30
Ozrem PMH
Sparta Grabovica
3
2
|
15.05.2016 16:30 | Ozrem PMH | 3 : 2 | Sparta Grabovica |
15.05
16:30
Vučak
Skobalj
0
3
|
15.05.2016 16:30 | Vučak | 0 : 3 | Skobalj | |||||
15.05
16:30
Vrbovac
Budućnost
0
4
|
15.05.2016 16:30 | Vrbovac | 0 : 4 | Budućnost | |||||
15.05
16:30
OFK Slavija
Železničar
0
3
|
15.05.2016 16:30 | OFK Slavija | 0 : 3 | Železničar | |||||
15.05
16:30
Jezava
Hajduk Veljko 1934
7
0
|
15.05.2016 16:30 | Jezava | 7 : 0 | Hajduk Veljko 1934 |
15.05
16:30
Drugovac
Badljevica
1
2
|
15.05.2016 16:30 | Drugovac | 1 : 2 | Badljevica | |||||
15.05
16:30
Lunjevac
Petrijevac
3
0
|
15.05.2016 16:30 | Lunjevac | 3 : 0 | Petrijevac | |||||
15.05
16:30
Podunavac
Omladinac
3
0
|
15.05.2016 16:30 | Podunavac | 3 : 0 | Omladinac |
15.05
17:00
Gorušica
Brezova
6
0
|
15.05.2016 17:00 | Gorušica | 6 : 0 | Brezova | |||||
15.05
17:00
Voćar
Jelica
4
3
|
15.05.2016 17:00 | Voćar | 4 : 3 | Jelica | |||||
15.05
17:00
Jedinstvo
Gradina
4
0
|
15.05.2016 17:00 | Jedinstvo | 4 : 0 | Gradina | |||||
15.05
17:00
Vrelo
Prilike
1
4
|
15.05.2016 17:00 | Vrelo | 1 : 4 | Prilike |
15.05
17:00
Hajduk
Šampion
3
5
|
15.05.2016 17:00 | Hajduk | 3 : 5 | Šampion | |||||
15.05
17:00
Tisa (P)
Čoka
3
0
|
15.05.2016 17:00 | Tisa (P) | 3 : 0 | Čoka | |||||
15.05
17:00
Tisa B
Slavija
0
3
|
15.05.2016 17:00 | Tisa B | 0 : 3 | Slavija | |||||
15.05
17:00
Jedinstvo (SK)
Graničar
3
1
|
15.05.2016 17:00 | Jedinstvo (SK) | 3 : 1 | Graničar |
15.05
16:30
OFK Mladost
Partizan
6
4
|
15.05.2016 16:30 | OFK Mladost | 6 : 4 | Partizan | |||||
15.05
16:30
Podunavac
Hajduk
0
2
|
15.05.2016 16:30 | Podunavac | 0 : 2 | Hajduk |
15.05
16:30
Polet
Urovica
1
1
|
15.05.2016 16:30 | Polet | 1 : 1 | Urovica | |||||
15.05
16:30
Ratar
Kovilovo
3
3
|
15.05.2016 16:30 | Ratar | 3 : 3 | Kovilovo | |||||
15.05
11:00
Miloševo
Graničar
0
3
|
15.05.2016 11:00 | Miloševo | 0 : 3 | Graničar | |||||
15.05
16:30
Slatina
OFK Tamnič
2
1
|
15.05.2016 16:30 | Slatina | 2 : 1 | OFK Tamnič |
15.05
17:00
Sloga
Baličevac
2
1
|
15.05.2016 17:00 | Sloga | 2 : 1 | Baličevac |
15.05
16:00
Rakova
Morava
0
0
|
15.05.2016 16:00 | Rakova | 0 : 0 | Morava |
15.05
16:30
Prijevor
Rudar
7
2
|
15.05.2016 16:30 | Prijevor | 7 : 2 | Rudar | |||||
15.05
16:30
Planinac
Budućnost
6
1
|
15.05.2016 16:30 | Planinac | 6 : 1 | Budućnost | |||||
15.05
16:30
Strelac
Lugovi
0
3
|
15.05.2016 16:30 | Strelac | 0 : 3 | Lugovi |
15.05
16:30
BIP
Mladost
|
15.05.2016 16:30 | BIP | : | Mladost | |||||
15.05
16:30
Jedinstvo
Morava
7
1
|
15.05.2016 16:30 | Jedinstvo | 7 : 1 | Morava | |||||
15.05
16:30
Parmenac
Premeća
|
15.05.2016 16:30 | Parmenac | : | Premeća |
15.05
17:30
Posavina
Krtinska
1
1
|
15.05.2016 17:30 | Posavina | 1 : 1 | Krtinska | |||||
15.05
17:30
Vukićevica
Borac
1
6
|
15.05.2016 17:30 | Vukićevica | 1 : 6 | Borac | |||||
15.05
17:30
OFK Urovci
Zvezda-Konatice
3
1
|
15.05.2016 17:30 | OFK Urovci | 3 : 1 | Zvezda-Konatice | |||||
15.05
17:30
Omladinac
Rvati
3
0
|
15.05.2016 17:30 | Omladinac | 3 : 0 | Rvati | |||||
15.05
17:30
Jedinstvo
Trstenica
3
1
|
15.05.2016 17:30 | Jedinstvo | 3 : 1 | Trstenica | |||||
15.05
17:30
Belo Polje
Ljubinić
2
2
|
15.05.2016 17:30 | Belo Polje | 2 : 2 | Ljubinić | |||||
15.05
17:30
Partizan-Draževac
Duboko
2
1
|
15.05.2016 17:30 | Partizan-Draževac | 2 : 1 | Duboko |
15.05
16:30
Guncate
Velika Mostanica
2
1
|
15.05.2016 16:30 | Guncate | 2 : 1 | Velika Mostanica | |||||
15.05
16:30
Vranić
Lisović
1
4
|
15.05.2016 16:30 | Vranić | 1 : 4 | Lisović |
15.05
17:30
Budućnost
Bistrica
4
1
|
15.05.2016 17:30 | Budućnost | 4 : 1 | Bistrica | |||||
15.05
17:30
Rudar
Polet
5
3
|
15.05.2016 17:30 | Rudar | 5 : 3 | Polet | |||||
15.05
11:30
Vreoci
BSK
1
3
|
15.05.2016 11:30 | Vreoci | 1 : 3 | BSK | |||||
15.05
17:30
OFK Burovo
Šumadija
8
0
|
15.05.2016 17:30 | OFK Burovo | 8 : 0 | Šumadija | |||||
15.05
17:30
Sloboda
OFK Radnički
1
1
|
15.05.2016 17:30 | Sloboda | 1 : 1 | OFK Radnički | |||||
15.05
17:30
Sloga
Borac
2
1
|
15.05.2016 17:30 | Sloga | 2 : 1 | Borac |
15.05
12:00
Mladost (G)
Popović
0
3
|
15.05.2016 12:00 | Mladost (G) | 0 : 3 | Popović | |||||
15.05
14:30
Vis
OFK Slatina
7
3
|
15.05.2016 14:30 | Vis | 7 : 3 | OFK Slatina | |||||
15.05
17:00
Rudar 2012
Stojnik
0
4
|
15.05.2016 17:00 | Rudar 2012 | 0 : 4 | Stojnik |
15.05
16:30
Ivanča
Omladinac
1
1
|
15.05.2016 16:30 | Ivanča | 1 : 1 | Omladinac | |||||
15.05
16:30
Sloga
OFK Student
3
0
|
15.05.2016 16:30 | Sloga | 3 : 0 | OFK Student | |||||
15.05
16:30
Napredak
Vlaška 1950
8
1
|
15.05.2016 16:30 | Napredak | 8 : 1 | Vlaška 1950 | |||||
15.05
16:30
Šepšin
Borac
6
1
|
15.05.2016 16:30 | Šepšin | 6 : 1 | Borac | |||||
15.05
10:00
Šumadija 1962
Markovac
1
3
|
15.05.2016 10:00 | Šumadija 1962 | 1 : 3 | Markovac |
15.05
17:00
Mladost
Popovac
4
2
|
15.05.2016 17:00 | Mladost | 4 : 2 | Popovac | |||||
15.05
14:30
ISK Izvor
Buljane
2
0
|
15.05.2016 14:30 | ISK Izvor | 2 : 0 | Buljane | |||||
15.05
17:00
Zemljoradnik
OFK Borac
4
0
|
15.05.2016 17:00 | Zemljoradnik | 4 : 0 | OFK Borac | |||||
15.05
17:00
Vihor
Radnik
1
2
|
15.05.2016 17:00 | Vihor | 1 : 2 | Radnik | |||||
15.05
17:00
Sloboda
Budućnost
4
3
|
15.05.2016 17:00 | Sloboda | 4 : 3 | Budućnost | |||||
15.05
17:00
Jedinstvo
Železničar
7
0
|
15.05.2016 17:00 | Jedinstvo | 7 : 0 | Železničar |
15.05
17:30
Resavac
Mladi radnik
4
1
|
15.05.2016 17:30 | Resavac | 4 : 1 | Mladi radnik | |||||
15.05
17:30
Resava
Planinac
2
3
|
15.05.2016 17:30 | Resava | 2 : 3 | Planinac |
15.05
17:30
Omladinac
Šantarovac
2
1
|
15.05.2016 17:30 | Omladinac | 2 : 1 | Šantarovac | |||||
15.05
17:30
Hajduk
Trnava
4
0
|
15.05.2016 17:30 | Hajduk | 4 : 0 | Trnava | |||||
15.05
17:30
Jedinstvo
Crnovršanin
2
1
|
15.05.2016 17:30 | Jedinstvo | 2 : 1 | Crnovršanin | |||||
15.05
17:30
Belica
Morava
3
1
|
15.05.2016 17:30 | Belica | 3 : 1 | Morava | |||||
15.05
17:30
Partizan
Bresje
1
2
|
15.05.2016 17:30 | Partizan | 1 : 2 | Bresje | |||||
15.05
17:30
Sloboda
OFK Borac
2
2
|
15.05.2016 17:30 | Sloboda | 2 : 2 | OFK Borac |
15.05
16:30
Morava
Stara Čaršija
1
0
|
15.05.2016 16:30 | Morava | 1 : 0 | Stara Čaršija | |||||
15.05
16:30
Stragari
Jugovići
0
3
|
15.05.2016 16:30 | Stragari | 0 : 3 | Jugovići | |||||
15.05
16:30
Velika Drenova
Rujišnik
5
1
|
15.05.2016 16:30 | Velika Drenova | 5 : 1 | Rujišnik | |||||
15.05
16:30
Stevka Božurevka
Sloboda 1948
1
1
|
15.05.2016 16:30 | Stevka Božurevka | 1 : 1 | Sloboda 1948 |
15.05
17:00
Atletiko
Badince
3
2
|
15.05.2016 17:00 | Atletiko | 3 : 2 | Badince |
15.05
17:00
Vinogradar
Pobeda
2
0
|
15.05.2016 17:00 | Vinogradar | 2 : 0 | Pobeda | |||||
15.05
17:00
Omladinac
Banat
2
3
|
15.05.2016 17:00 | Omladinac | 2 : 3 | Banat | |||||
15.05
17:00
Radnički 1927
Jedinstvo
7
1
|
15.05.2016 17:00 | Radnički 1927 | 7 : 1 | Jedinstvo |
15.05
16:30
KSK Konak 1926
Borac
3
0
|
15.05.2016 16:30 | KSK Konak 1926 | 3 : 0 | Borac | |||||
15.05
16:30
ZŠF Petlić
OFK Stajićevo
1
1
|
15.05.2016 16:30 | ZŠF Petlić | 1 : 1 | OFK Stajićevo | |||||
15.05
16:30
Tamiš
Sloga
5
0
|
15.05.2016 16:30 | Tamiš | 5 : 0 | Sloga |
15.05
17:00
Vojvodina
Jedinstvo (R)
0
3
|
15.05.2016 17:00 | Vojvodina | 0 : 3 | Jedinstvo (R) | |||||
15.05
17:00
Jedinstvo
Mladost (P)
2
1
|
15.05.2016 17:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Mladost (P) | |||||
15.05
17:00
Sloga
Polet
3
1
|
15.05.2016 17:00 | Sloga | 3 : 1 | Polet | |||||
15.05
17:00
Graničar
Planinac
6
1
|
15.05.2016 17:00 | Graničar | 6 : 1 | Planinac | |||||
15.05
17:00
Fruška Gora
Mladost (B)
1
0
|
15.05.2016 17:00 | Fruška Gora | 1 : 0 | Mladost (B) | |||||
15.05
17:00
Sremac
Fruškogorac
2
0
|
15.05.2016 17:00 | Sremac | 2 : 0 | Fruškogorac | |||||
15.05
17:00
Car Uroš
27. Oktobar
6
1
|
15.05.2016 17:00 | Car Uroš | 6 : 1 | 27. Oktobar |
15.05
Omladinac
Bratstvo
5
1
|
15.05.2016 | Omladinac | 5 : 1 | Bratstvo |
15.05
17:00
Mladost
Vitez
3
0
|
15.05.2016 17:00 | Mladost | 3 : 0 | Vitez | |||||
15.05
17:00
Kameni
Šumar
3
0
|
15.05.2016 17:00 | Kameni | 3 : 0 | Šumar | |||||
15.05
17:00
Srem
Graničar
0
1
|
15.05.2016 17:00 | Srem | 0 : 1 | Graničar | |||||
15.05
17:00
Sremac
Lovac
4
3
|
15.05.2016 17:00 | Sremac | 4 : 3 | Lovac |
15.05
16:30
Sremac
Napredak
6
1
|
15.05.2016 16:30 | Sremac | 6 : 1 | Napredak | |||||
15.05
16:30
Sloboda
Borac (R)
8
1
|
15.05.2016 16:30 | Sloboda | 8 : 1 | Borac (R) | |||||
15.05
16:30
Sloga (Č)
Grgurevci
10
1
|
15.05.2016 16:30 | Sloga (Č) | 10 : 1 | Grgurevci | |||||
15.05
16:30
Poletarac
Planinac
4
5
|
15.05.2016 16:30 | Poletarac | 4 : 5 | Planinac | |||||
15.05
16:30
BSK
Borac (VR)
3
1
|
15.05.2016 16:30 | BSK | 3 : 1 | Borac (VR) | |||||
15.05
16:30
Srem
Sloga (Z)
2
3
|
15.05.2016 16:30 | Srem | 2 : 3 | Sloga (Z) |
15.05
16:00
ČSK Čortanovci
Dunav
1
3
|
15.05.2016 16:00 | ČSK Čortanovci | 1 : 3 | Dunav | |||||
15.05
16:00
Krušedol
Železničar
1
2
|
15.05.2016 16:00 | Krušedol | 1 : 2 | Železničar | |||||
15.05
16:00
Fruškogorac
Polet
2
3
|
15.05.2016 16:00 | Fruškogorac | 2 : 3 | Polet |
15.05
16:30
Dunavac
Sloga (L)
5
0
|
15.05.2016 16:30 | Dunavac | 5 : 0 | Sloga (L) | |||||
15.05
16:30
Ljubičevo
Sopot
0
3
|
15.05.2016 16:30 | Ljubičevo | 0 : 3 | Sopot | |||||
15.05
16:30
Metalac
Mip Majdan
2
2
|
15.05.2016 16:30 | Metalac | 2 : 2 | Mip Majdan | |||||
15.05
16:30
Sloga (Du)
Proleter
2
3
|
15.05.2016 16:30 | Sloga (Du) | 2 : 3 | Proleter | |||||
15.05
16:30
Stig 1955
Pobeda
2
3
|
15.05.2016 16:30 | Stig 1955 | 2 : 3 | Pobeda | |||||
15.05
16:30
Dunav
Zemljoradnik
1
0
|
15.05.2016 16:30 | Dunav | 1 : 0 | Zemljoradnik |
15.05
16:30
Mladost (L)
Udarnik 2015
7
4
|
15.05.2016 16:30 | Mladost (L) | 7 : 4 | Udarnik 2015 |
15.05
16:30
Soko
BSK
3
0
|
15.05.2016 16:30 | Soko | 3 : 0 | BSK |
15.05
10:00
Beli Orlovi
Omladinac
3
4
|
15.05.2016 10:00 | Beli Orlovi | 3 : 4 | Omladinac |
15.05
10:00
Jarmenovci
Radoje Domanović
0
2
|
15.05.2016 10:00 | Jarmenovci | 0 : 2 | Radoje Domanović | |||||
15.05
10:00
Mladost (R)
Krćevac 04
3
0
|
15.05.2016 10:00 | Mladost (R) | 3 : 0 | Krćevac 04 |
15.05
Brezovac
Venčani
5
0
|
15.05.2016 | Brezovac | 5 : 0 | Venčani | |||||
15.05
Tulež
Trešnjevica
1
2
|
15.05.2016 | Tulež | 1 : 2 | Trešnjevica |
15.05
17:00
Polet
Mladost (B)
1
3
|
15.05.2016 17:00 | Polet | 1 : 3 | Mladost (B) | |||||
15.05
17:00
Hajduk
Sloga 1949
2
3
|
15.05.2016 17:00 | Hajduk | 2 : 3 | Sloga 1949 | |||||
15.05
17:00
Krnule 09
Petrovac 74
1
7
|
15.05.2016 17:00 | Krnule 09 | 1 : 7 | Petrovac 74 | |||||
15.05
17:00
Skupljen 2013
Dragojevac
4
2
|
15.05.2016 17:00 | Skupljen 2013 | 4 : 2 | Dragojevac |
15.05
17:00
Granit
Luk
4
2
|
15.05.2016 17:00 | Granit | 4 : 2 | Luk |
15.05
11:00
Tolisavac - VT
Bratstvo
3
0
|
15.05.2016 11:00 | Tolisavac - VT | 3 : 0 | Bratstvo |
15.05
11:00
Mladost
Sloboda
1
8
|
15.05.2016 11:00 | Mladost | 1 : 8 | Sloboda | |||||
15.05
11:00
Šumice
Premijer
4
1
|
15.05.2016 11:00 | Šumice | 4 : 1 | Premijer |
15.05
16:30
Dupljaj
Beloševac
1
1
|
15.05.2016 16:30 | Dupljaj | 1 : 1 | Beloševac | |||||
15.05
16:30
Mladi radnik
Rakac Stave
0
2
|
15.05.2016 16:30 | Mladi radnik | 0 : 2 | Rakac Stave | |||||
15.05
16:30
Lukavac
OFK Brđanac
2
2
|
15.05.2016 16:30 | Lukavac | 2 : 2 | OFK Brđanac | |||||
15.05
16:30
Zadrugar
Žabari
5
7
|
15.05.2016 16:30 | Zadrugar | 5 : 7 | Žabari | |||||
15.05
16:30
Paune
Bujačić
0
3
|
15.05.2016 16:30 | Paune | 0 : 3 | Bujačić | |||||
15.05
16:30
OFK Povlen
Kotešica
3
4
|
15.05.2016 16:30 | OFK Povlen | 3 : 4 | Kotešica |
15.05
17:00
Sloga
Ratkovac
1
2
|
15.05.2016 17:00 | Sloga | 1 : 2 | Ratkovac |
15.05
17:00
Zvizdar
Čučuge
2
0
|
15.05.2016 17:00 | Zvizdar | 2 : 0 | Čučuge | |||||
15.05
11:00
Dokmir
Sloga
3
0
|
15.05.2016 11:00 | Dokmir | 3 : 0 | Sloga | |||||
15.05
14:00
Šarbane
Murgaš 2012
2
0
|
15.05.2016 14:00 | Šarbane | 2 : 0 | Murgaš 2012 | |||||
15.05
17:00
OFK Paljuvi
Pambukovica
8
5
|
15.05.2016 17:00 | OFK Paljuvi | 8 : 5 | Pambukovica |
15.05
11:00
Jedinstvo
Kolubara
2
1
|
15.05.2016 11:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Kolubara | |||||
15.05
14:00
Brgule
Omladinac
1
2
|
15.05.2016 14:00 | Brgule | 1 : 2 | Omladinac | |||||
15.05
11:00
Vrelo
Strelac 001
3
2
|
15.05.2016 11:00 | Vrelo | 3 : 2 | Strelac 001 | |||||
15.05
11:00
OFK Takovo
Vukona
1
6
|
15.05.2016 11:00 | OFK Takovo | 1 : 6 | Vukona |
15.05
16:30
Bukorovac
Borac
3
1
|
15.05.2016 16:30 | Bukorovac | 3 : 1 | Borac | |||||
15.05
16:30
Dobrača
Šumarice 2008
0
3
|
15.05.2016 16:30 | Dobrača | 0 : 3 | Šumarice 2008 | |||||
15.05
16:30
Erdoglija
Mladost Teferič
5
0
|
15.05.2016 16:30 | Erdoglija | 5 : 0 | Mladost Teferič |
15.05
17:00
Mladost 1981
Lasta
3
2
|
15.05.2016 17:00 | Mladost 1981 | 3 : 2 | Lasta | |||||
15.05
17:00
Popovići
Morava
3
0
|
15.05.2016 17:00 | Popovići | 3 : 0 | Morava |
15.05
17:00
Progorelica
Studen Vitez
3
1
|
15.05.2016 17:00 | Progorelica | 3 : 1 | Studen Vitez | |||||
15.05
14:00
BSK 2014
Bane 1931
1
0
|
15.05.2016 14:00 | BSK 2014 | 1 : 0 | Bane 1931 | |||||
15.05
17:00
Mineral 2015
Žiča
4
0
|
15.05.2016 17:00 | Mineral 2015 | 4 : 0 | Žiča | |||||
15.05
17:00
Musina reka
Mlada krila
0
2
|
15.05.2016 17:00 | Musina reka | 0 : 2 | Mlada krila | |||||
15.05
17:00
Omladinac
Bogutovačka Banja
3
2
|
15.05.2016 17:00 | Omladinac | 3 : 2 | Bogutovačka Banja |
15.05
16:30
Baštovan 2015
Ram
4
2
|
15.05.2016 16:30 | Baštovan 2015 | 4 : 2 | Ram | |||||
15.05
16:30
Sirakovo
Sloga
3
0
|
15.05.2016 16:30 | Sirakovo | 3 : 0 | Sloga | |||||
15.05
16:30
Pek
Radnički
0
4
|
15.05.2016 16:30 | Pek | 0 : 4 | Radnički | |||||
15.05
16:30
Mladi Borac
Pečanica
7
0
|
15.05.2016 16:30 | Mladi Borac | 7 : 0 | Pečanica | |||||
15.05
16:30
Srednjevo
Dunavac
1
1
|
15.05.2016 16:30 | Srednjevo | 1 : 1 | Dunavac |
15.05
16:30
Zvižd Omladinac
BSK 2015
8
1
|
15.05.2016 16:30 | Zvižd Omladinac | 8 : 1 | BSK 2015 | |||||
15.05
16:30
Budućnost Sena
Neresnica
3
0
|
15.05.2016 16:30 | Budućnost Sena | 3 : 0 | Neresnica | |||||
15.05
16:30
Sloga
Radenka
|
15.05.2016 16:30 | Sloga | : | Radenka |
15.05
11:00
Zmajevac
Vitanovac 08
6
2
|
15.05.2016 11:00 | Zmajevac | 6 : 2 | Vitanovac 08 | |||||
15.05
11:00
Jablanica
Polet
3
5
|
15.05.2016 11:00 | Jablanica | 3 : 5 | Polet | |||||
15.05
11:00
Zdravinje
Mudrakovac
4
4
|
15.05.2016 11:00 | Zdravinje | 4 : 4 | Mudrakovac | |||||
15.05
11:00
Štitari
Mladost 2015
3
0
|
15.05.2016 11:00 | Štitari | 3 : 0 | Mladost 2015 | |||||
15.05
11:00
Mladost VPD
Lipovac
0
3
|
15.05.2016 11:00 | Mladost VPD | 0 : 3 | Lipovac | |||||
15.05
11:00
Modrica
Polet
4
2
|
15.05.2016 11:00 | Modrica | 4 : 2 | Polet |
15.05
17:00
Vratare
Padež
0
1
|
15.05.2016 17:00 | Vratare | 0 : 1 | Padež | |||||
15.05
11:00
Pasjak 2013
Meševo
1
5
|
15.05.2016 11:00 | Pasjak 2013 | 1 : 5 | Meševo | |||||
15.05
17:00
Srnje
Dedina
0
4
|
15.05.2016 17:00 | Srnje | 0 : 4 | Dedina |
15.05
Slavija
Mladost
1
0
|
15.05.2016 | Slavija | 1 : 0 | Mladost | |||||
15.05
Budućnost
Proleter
4
0
|
15.05.2016 | Budućnost | 4 : 0 | Proleter | |||||
15.05
Sloga
Borac
2
0
|
15.05.2016 | Sloga | 2 : 0 | Borac |
15.05
17:30
Polet
Sloga
4
2
|
15.05.2016 17:30 | Polet | 4 : 2 | Sloga | |||||
15.05
17:30
Borac
Pomoravlje
7
3
|
15.05.2016 17:30 | Borac | 7 : 3 | Pomoravlje |
15.05
17:30
Ježevica
Sečica
3
1
|
15.05.2016 17:30 | Ježevica | 3 : 1 | Sečica | |||||
15.05
17:30
Lauš
Trešnjica
2
3
|
15.05.2016 17:30 | Lauš | 2 : 3 | Trešnjica | |||||
15.05
15:00
Omladinac
Pobeda
5
1
|
15.05.2016 15:00 | Omladinac | 5 : 1 | Pobeda | |||||
15.05
15:00
Borac
Gorobilje
2
3
|
15.05.2016 15:00 | Borac | 2 : 3 | Gorobilje | |||||
15.05
17:30
Dobrinjac
Glumač
5
2
|
15.05.2016 17:30 | Dobrinjac | 5 : 2 | Glumač |
15.05
16:30
Mladost
Pobeda
1
4
|
15.05.2016 16:30 | Mladost | 1 : 4 | Pobeda | |||||
15.05
16:30
Karađorđe 2013
Badnjevac
0
1
|
15.05.2016 16:30 | Karađorđe 2013 | 0 : 1 | Badnjevac |
15.05
Mladost
Mrčkovac
1
0
|
15.05.2016 | Mladost | 1 : 0 | Mrčkovac |
15.05
11:00
Šipurske livade
OFK Varna
3
1
|
15.05.2016 11:00 | Šipurske livade | 3 : 1 | OFK Varna |
15.05
11:00
Galeb
Zablaće
0
2
|
15.05.2016 11:00 | Galeb | 0 : 2 | Zablaće | |||||
15.05
11:00
Miloš Pocerac 2013
Sava
3
0
|
15.05.2016 11:00 | Miloš Pocerac 2013 | 3 : 0 | Sava |
15.05
17:30
Dimitrije Tucović
Strmovo
2
1
|
15.05.2016 17:30 | Dimitrije Tucović | 2 : 1 | Strmovo | |||||
15.05
14:30
Lazarevac
Mladi Borac
3
3
|
15.05.2016 14:30 | Lazarevac | 3 : 3 | Mladi Borac | |||||
15.05
17:30
20. Oktobar
Šumadinac
2
0
|
15.05.2016 17:30 | 20. Oktobar | 2 : 0 | Šumadinac |
15.05
17:30
Bratstvo
Jedinstvo
0
4
|
15.05.2016 17:30 | Bratstvo | 0 : 4 | Jedinstvo | |||||
15.05
17:30
Berane
Brskovo
3
0
|
15.05.2016 17:30 | Berane | 3 : 0 | Brskovo | |||||
15.05
17:30
Radnički
Ibar
3
0
|
15.05.2016 17:30 | Radnički | 3 : 0 | Ibar | |||||
15.05
17:30
Igalo
Kom
0
0
|
15.05.2016 17:30 | Igalo | 0 : 0 | Kom | |||||
15.05
17:30
Grafičar
Jezero
3
1
|
15.05.2016 17:30 | Grafičar | 3 : 1 | Jezero |
15.05
17:00
Slavija
Željezničar
1
1
|
15.05.2016 17:00 | Slavija | 1 : 1 | Željezničar |
15.05
16:30
Borac
Krupa
0
3
|
15.05.2016 16:30 | Borac | 0 : 3 | Krupa | |||||
15.05
16:30
Kozara
Mladost (VO)
1
0
|
15.05.2016 16:30 | Kozara | 1 : 0 | Mladost (VO) | |||||
15.05
16:30
Zvijezda 09
Tekstilac
1
1
|
15.05.2016 16:30 | Zvijezda 09 | 1 : 1 | Tekstilac |
15.05
16:30
Vlasenica
Sloboda (MG)
0
3
|
15.05.2016 16:30 | Vlasenica | 0 : 3 | Sloboda (MG) | |||||
15.05
16:30
Drina HE
Sloboda (NG)
1
0
|
15.05.2016 16:30 | Drina HE | 1 : 0 | Sloboda (NG) | |||||
15.05
16:30
Sutjeska
Leotar
5
0
|
15.05.2016 16:30 | Sutjeska | 5 : 0 | Leotar |
15.05
16:30
Omarska
Željezničar
5
1
|
15.05.2016 16:30 | Omarska | 5 : 1 | Željezničar | |||||
15.05
16:30
Proleter
Borac
2
2
|
15.05.2016 16:30 | Proleter | 2 : 2 | Borac | |||||
15.05
16:30
Ozren
BSK
1
1
|
15.05.2016 16:30 | Ozren | 1 : 1 | BSK | |||||
15.05
16:30
Ljubić
Sloga (S)
3
2
|
15.05.2016 16:30 | Ljubić | 3 : 2 | Sloga (S) | |||||
15.05
16:30
Sloga (T)
Mladost (DS)
5
1
|
15.05.2016 16:30 | Sloga (T) | 5 : 1 | Mladost (DS) | |||||
15.05
16:30
Sloga (D)
Modriča
3
1
|
15.05.2016 16:30 | Sloga (D) | 3 : 1 | Modriča | |||||
15.05
16:30
Liješće
Laktaši
1
4
|
15.05.2016 16:30 | Liješće | 1 : 4 | Laktaši |
15.05
16:30
Jedinstvo (Bč)
Rudar
0
1
|
15.05.2016 16:30 | Jedinstvo (Bč) | 0 : 1 | Rudar | |||||
15.05
16:30
Famos
Mladost (R)
2
3
|
15.05.2016 16:30 | Famos | 2 : 3 | Mladost (R) | |||||
15.05
16:30
Proleter
Jedinstvo (Br)
2
0
|
15.05.2016 16:30 | Proleter | 2 : 0 | Jedinstvo (Br) | |||||
15.05
16:30
Sloga Junajted
Mladost (G)
2
1
|
15.05.2016 16:30 | Sloga Junajted | 2 : 1 | Mladost (G) | |||||
15.05
16:30
Mladost (BS)
Podrinje
1
0
|
15.05.2016 16:30 | Mladost (BS) | 1 : 0 | Podrinje | |||||
15.05
16:30
Radnički (K)
Glasinac 2011
1
0
|
15.05.2016 16:30 | Radnički (K) | 1 : 0 | Glasinac 2011 | |||||
15.05
16:30
Ilićka 01
Lokomotiva
3
0
|
15.05.2016 16:30 | Ilićka 01 | 3 : 0 | Lokomotiva |
15.05
16:30
Karanovac
Željezničar
1
2
|
15.05.2016 16:30 | Karanovac | 1 : 2 | Željezničar | |||||
15.05
16:30
Mladost
Progres
2
1
|
15.05.2016 16:30 | Mladost | 2 : 1 | Progres | |||||
15.05
16:30
OFK Brdo
Gomjenica
4
1
|
15.05.2016 16:30 | OFK Brdo | 4 : 1 | Gomjenica | |||||
15.05
16:30
Dubrave
Sloga DIPO
3
0
|
15.05.2016 16:30 | Dubrave | 3 : 0 | Sloga DIPO | |||||
15.05
16:30
FSA
Budućnost
0
1
|
15.05.2016 16:30 | FSA | 0 : 1 | Budućnost | |||||
15.05
16:30
Lijevče
OFK Ravan
7
0
|
15.05.2016 16:30 | Lijevče | 7 : 0 | OFK Ravan |
15.05
16:30
Hajduk
Ozren
2
0
|
15.05.2016 16:30 | Hajduk | 2 : 0 | Ozren | |||||
15.05
16:30
Skugrić
Polet 1926
4
1
|
15.05.2016 16:30 | Skugrić | 4 : 1 | Polet 1926 | |||||
15.05
16:30
Rudanka
Mineral
2
2
|
15.05.2016 16:30 | Rudanka | 2 : 2 | Mineral | |||||
15.05
16:30
Crvena zvijezda
OFK Pridjel
2
1
|
15.05.2016 16:30 | Crvena zvijezda | 2 : 1 | OFK Pridjel | |||||
15.05
16:30
Budućnost
Sloga
2
0
|
15.05.2016 16:30 | Budućnost | 2 : 0 | Sloga | |||||
15.05
16:30
Trebava
Naša krila
0
4
|
15.05.2016 16:30 | Trebava | 0 : 4 | Naša krila | |||||
15.05
16:30
Vranjak
Posavina
9
1
|
15.05.2016 16:30 | Vranjak | 9 : 1 | Posavina |
15.05
16:30
Proleter
Jedinstvo
2
7
|
15.05.2016 16:30 | Proleter | 2 : 7 | Jedinstvo | |||||
15.05
16:30
Milići
Guber
1
1
|
15.05.2016 16:30 | Milići | 1 : 1 | Guber | |||||
15.05
16:30
Majevica
Zadrugar
5
3
|
15.05.2016 16:30 | Majevica | 5 : 3 | Zadrugar | |||||
15.05
16:30
Lokanj
Bratstvo
3
3
|
15.05.2016 16:30 | Lokanj | 3 : 3 | Bratstvo | |||||
15.05
16:30
Partizan
Birač
4
2
|
15.05.2016 16:30 | Partizan | 4 : 2 | Birač | |||||
15.05
16:30
OFK Trnovica
Podrinje
2
0
|
15.05.2016 16:30 | OFK Trnovica | 2 : 0 | Podrinje |
15.05
17:00
Knežopoljac
Partizan
1
1
|
15.05.2016 17:00 | Knežopoljac | 1 : 1 | Partizan | |||||
15.05
17:00
Plamen
Brzi
6
0
|
15.05.2016 17:00 | Plamen | 6 : 0 | Brzi | |||||
15.05
17:00
Omladinac
Radnik Urije
4
1
|
15.05.2016 17:00 | Omladinac | 4 : 1 | Radnik Urije | |||||
15.05
17:00
Mrakovica
Sloga
4
1
|
15.05.2016 17:00 | Mrakovica | 4 : 1 | Sloga | |||||
15.05
17:00
Berek 1975
Bratstvo
2
0
|
15.05.2016 17:00 | Berek 1975 | 2 : 0 | Bratstvo | |||||
15.05
17:00
Slaven
Kozara
1
0
|
15.05.2016 17:00 | Slaven | 1 : 0 | Kozara |
15.05
17:00
Kladari
Mladost (B)
5
1
|
15.05.2016 17:00 | Kladari | 5 : 1 | Mladost (B) | |||||
15.05
17:00
Mladi Krajišnik
Torpedo
3
1
|
15.05.2016 17:00 | Mladi Krajišnik | 3 : 1 | Torpedo | |||||
15.05
17:00
Sloboda
Borac (M)
1
3
|
15.05.2016 17:00 | Sloboda | 1 : 3 | Borac (M) | |||||
15.05
17:00
Milan
Biseri
6
0
|
15.05.2016 17:00 | Milan | 6 : 0 | Biseri | |||||
15.05
17:00
Kozara
Borac (Š)
4
1
|
15.05.2016 17:00 | Kozara | 4 : 1 | Borac (Š) |
15.05
16:30
Borac
Šnjegotina
0
1
|
15.05.2016 16:30 | Borac | 0 : 1 | Šnjegotina | |||||
15.05
11:00
Krajina
Čelinac
1
2
|
15.05.2016 11:00 | Krajina | 1 : 2 | Čelinac | |||||
15.05
16:30
Vrbas
Džaja
8
0
|
15.05.2016 16:30 | Vrbas | 8 : 0 | Džaja | |||||
15.05
16:30
Rekreativo
Polet-Krajišnik
4
1
|
15.05.2016 16:30 | Rekreativo | 4 : 1 | Polet-Krajišnik |
15.05
17:00
Rudar
Sloboda
8
0
|
15.05.2016 17:00 | Rudar | 8 : 0 | Sloboda | |||||
15.05
17:00
Crvena Zvijezda
Pelagićevo
4
2
|
15.05.2016 17:00 | Crvena Zvijezda | 4 : 2 | Pelagićevo | |||||
15.05
17:00
Sloga
Ukrina
8
0
|
15.05.2016 17:00 | Sloga | 8 : 0 | Ukrina | |||||
15.05
17:00
Crkvina
Jedinstvo
3
0
|
15.05.2016 17:00 | Crkvina | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
15.05
17:00
Mladost
Borac
3
2
|
15.05.2016 17:00 | Mladost | 3 : 2 | Borac | |||||
15.05
17:00
Kladari
Zvijezda
0
1
|
15.05.2016 17:00 | Kladari | 0 : 1 | Zvijezda | |||||
15.05
17:00
Bratstvo
Bosna
1
4
|
15.05.2016 17:00 | Bratstvo | 1 : 4 | Bosna |
15.05
17:00
Mladost (S)
Sveti Jovan
3
1
|
15.05.2016 17:00 | Mladost (S) | 3 : 1 | Sveti Jovan | |||||
15.05
17:00
Grčica
Mladost 2003
5
4
|
15.05.2016 17:00 | Grčica | 5 : 4 | Mladost 2003 | |||||
15.05
17:00
Mladost (T)
Gredice
2
1
|
15.05.2016 17:00 | Mladost (T) | 2 : 1 | Gredice | |||||
15.05
17:00
Omladinac
Slijepčevići
3
3
|
15.05.2016 17:00 | Omladinac | 3 : 3 | Slijepčevići | |||||
15.05
17:00
OFK Brezik
OFK Krbeti
4
4
|
15.05.2016 17:00 | OFK Brezik | 4 : 4 | OFK Krbeti | |||||
15.05
17:00
Jugović
Obilić
2
4
|
15.05.2016 17:00 | Jugović | 2 : 4 | Obilić | |||||
15.05
17:00
Sava 04
Mladost (L)
3
0
|
15.05.2016 17:00 | Sava 04 | 3 : 0 | Mladost (L) |
15.05
16:30
Priboj
Sloga 94
4
2
|
15.05.2016 16:30 | Priboj | 4 : 2 | Sloga 94 | |||||
15.05
16:30
Drina
Balatun
1
2
|
15.05.2016 16:30 | Drina | 1 : 2 | Balatun | |||||
15.05
16:30
Miloš Obilić
Semberija
2
2
|
15.05.2016 16:30 | Miloš Obilić | 2 : 2 | Semberija | |||||
15.05
16:30
Majevica
Sloboda
0
3
|
15.05.2016 16:30 | Majevica | 0 : 3 | Sloboda | |||||
15.05
16:30
BSK Ledinci
Međaši
8
0
|
15.05.2016 16:30 | BSK Ledinci | 8 : 0 | Međaši | |||||
15.05
16:30
Jedinstvo
Novo doba
4
2
|
15.05.2016 16:30 | Jedinstvo | 4 : 2 | Novo doba |
15.05
17:00
Branjevo
Budućnost (P)
0
0
|
15.05.2016 17:00 | Branjevo | 0 : 0 | Budućnost (P) | |||||
15.05
17:00
Jadar
Budućnost (S)
0
1
|
15.05.2016 17:00 | Jadar | 0 : 1 | Budućnost (S) | |||||
15.05
17:00
Srpski Soko
Polet
3
0
|
15.05.2016 17:00 | Srpski Soko | 3 : 0 | Polet | |||||
15.05
17:00
Jasenica
Jardan
0
7
|
15.05.2016 17:00 | Jasenica | 0 : 7 | Jardan |
15.05
17:00
Radnik
Moštanica
3
0
|
15.05.2016 17:00 | Radnik | 3 : 0 | Moštanica | |||||
15.05
17:00
Kiseljak
Podgrmeč
1
5
|
15.05.2016 17:00 | Kiseljak | 1 : 5 | Podgrmeč | |||||
15.05
17:00
Svodna
Rudar
5
3
|
15.05.2016 17:00 | Svodna | 5 : 3 | Rudar |
15.05
17:30
Polet
Borac
1
2
|
15.05.2016 17:30 | Polet | 1 : 2 | Borac | |||||
15.05
17:30
OFK Laminci
Obradovac
5
1
|
15.05.2016 17:30 | OFK Laminci | 5 : 1 | Obradovac | |||||
15.05
17:30
13 Skojevki
Novi Napredak
5
2
|
15.05.2016 17:30 | 13 Skojevki | 5 : 2 | Novi Napredak | |||||
15.05
17:30
Stevan Dukić
Romanovci
1
0
|
15.05.2016 17:30 | Stevan Dukić | 1 : 0 | Romanovci |
15.05
17:30
Studenac
Crni vrh
6
3
|
15.05.2016 17:30 | Studenac | 6 : 3 | Crni vrh | |||||
15.05
17:30
Biseri
Bratstvo
5
0
|
15.05.2016 17:30 | Biseri | 5 : 0 | Bratstvo | |||||
15.05
17:30
Crvena zemlja
Budućnost
3
0
|
15.05.2016 17:30 | Crvena zemlja | 3 : 0 | Budućnost |
15.05
16:30
Borac 1975
BSK
0
4
|
15.05.2016 16:30 | Borac 1975 | 0 : 4 | BSK | |||||
15.05
16:30
Željezničar
Radnički
3
0
|
15.05.2016 16:30 | Željezničar | 3 : 0 | Radnički | |||||
15.05
16:30
Borac (K)
OFK Zborište
8
3
|
15.05.2016 16:30 | Borac (K) | 8 : 3 | OFK Zborište | |||||
15.05
16:30
Polet
27. Juli
4
2
|
15.05.2016 16:30 | Polet | 4 : 2 | 27. Juli | |||||
15.05
16:30
Zadrugar
Hajduk
0
3
|
15.05.2016 16:30 | Zadrugar | 0 : 3 | Hajduk | |||||
15.05
16:30
4. Juli
Borac (L)
3
1
|
15.05.2016 16:30 | 4. Juli | 3 : 1 | Borac (L) |
15.05
16:30
Omladinac
Vučijak
1
0
|
15.05.2016 16:30 | Omladinac | 1 : 0 | Vučijak | |||||
15.05
16:30
Mladost
Skugrić 1964
1
8
|
15.05.2016 16:30 | Mladost | 1 : 8 | Skugrić 1964 | |||||
15.05
16:30
Trebavac
Partizan
1
5
|
15.05.2016 16:30 | Trebavac | 1 : 5 | Partizan |
15.05
11:00
Bobetino Brdo
Borac
3
3
|
15.05.2016 11:00 | Bobetino Brdo | 3 : 3 | Borac | |||||
15.05
11:00
Crvena zvijezda
Zadrugar
5
3
|
15.05.2016 11:00 | Crvena zvijezda | 5 : 3 | Zadrugar | |||||
15.05
11:00
Budućnost Red Star
Čelik
2
1
|
15.05.2016 11:00 | Budućnost Red Star | 2 : 1 | Čelik | |||||
15.05
11:00
Jedinstvo
Sloboda
3
2
|
15.05.2016 11:00 | Jedinstvo | 3 : 2 | Sloboda |
15.05
17:00
Stević Jovan
Jedinstvo
1
0
|
15.05.2016 17:00 | Stević Jovan | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
15.05
17:00
Ljeljenča
Obarska
3
0
|
15.05.2016 17:00 | Ljeljenča | 3 : 0 | Obarska | |||||
15.05
17:00
OFK Magnojević
Magnojević 2001
3
4
|
15.05.2016 17:00 | OFK Magnojević | 3 : 4 | Magnojević 2001 | |||||
15.05
17:00
Omladinac
Koridor 2011
5
3
|
15.05.2016 17:00 | Omladinac | 5 : 3 | Koridor 2011 | |||||
15.05
17:00
Panteri
Proleter
3
0
|
15.05.2016 17:00 | Panteri | 3 : 0 | Proleter |
15.05
17:00
Modran
Kolektiv
2
7
|
15.05.2016 17:00 | Modran | 2 : 7 | Kolektiv | |||||
15.05
17:00
Brodac
Bjeloševac
3
0
|
15.05.2016 17:00 | Brodac | 3 : 0 | Bjeloševac | |||||
15.05
17:00
Drina
VSK
1
0
|
15.05.2016 17:00 | Drina | 1 : 0 | VSK | |||||
15.05
17:00
Sloga
Tavna
2
1
|
15.05.2016 17:00 | Sloga | 2 : 1 | Tavna | |||||
15.05
17:00
Mladost
Glogovac
1
1
|
15.05.2016 17:00 | Mladost | 1 : 1 | Glogovac |
15.05
16:00
Jedinstvo
Čelzi
1
1
|
15.05.2016 16:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Čelzi | |||||
15.05
16:00
Borac
Strijelac
0
4
|
15.05.2016 16:00 | Borac | 0 : 4 | Strijelac |
15.05
11:00
Mladen Perić
Buk
5
0
|
15.05.2016 11:00 | Mladen Perić | 5 : 0 | Buk | |||||
15.05
11:00
Polet
Semberija Gaj
3
0
|
15.05.2016 11:00 | Polet | 3 : 0 | Semberija Gaj |
15.05
11:00
Čengić
Lazarevica
4
5
|
15.05.2016 11:00 | Čengić | 4 : 5 | Lazarevica |
15.05
19:00
Radnički
Partizan
1
0
|
15.05.2016 19:00 | Radnički | 1 : 0 | Partizan |
15.05
17:00
Jagodina
Javor Matis
0
0
|
15.05.2016 17:00 | Jagodina | 0 : 0 | Javor Matis | |||||
15.05
17:00
Mladost
OFK Beograd
3
1
|
15.05.2016 17:00 | Mladost | 3 : 1 | OFK Beograd | |||||
15.05
17:00
Rad
Metalac
1
1
|
15.05.2016 17:00 | Rad | 1 : 1 | Metalac | |||||
15.05
17:00
Novi Pazar
Spartak
0
1
|
15.05.2016 17:00 | Novi Pazar | 0 : 1 | Spartak |
15.05
13:00
Jerina
Una Fortuna 04
3
0
|
15.05.2016 13:00 | Jerina | 3 : 0 | Una Fortuna 04 | |||||
15.05
14:00
Šabac
Bukovička Banja
3
0
|
15.05.2016 14:00 | Šabac | 3 : 0 | Bukovička Banja | |||||
15.05
14:00
Slatke Male
Radnički 2013
3
0
|
15.05.2016 14:00 | Slatke Male | 3 : 0 | Radnički 2013 |
15.05
17:00
Crvena zvezda
Mašinac
0
0
|
15.05.2016 17:00 | Crvena zvezda | 0 : 0 | Mašinac |
15.05
17:00
Mačva
Požarevac
1
3
|
15.05.2016 17:00 | Mačva | 1 : 3 | Požarevac |
15.05
11:00
Novi Pazar
Vojvodina
1
1
|
15.05.2016 11:00 | Novi Pazar | 1 : 1 | Vojvodina | |||||
15.05
11:00
Mačva
Partizan
0
4
|
15.05.2016 11:00 | Mačva | 0 : 4 | Partizan |
15.05
10:00
Dinamo 1945
Proleter
0
2
|
15.05.2016 10:00 | Dinamo 1945 | 0 : 2 | Proleter | |||||
15.05
10:00
Proleter 2006
ČSK Pivara
0
3
|
15.05.2016 10:00 | Proleter 2006 | 0 : 3 | ČSK Pivara |
15.05
10:00
Omladinac (NB)
Banat
0
1
|
15.05.2016 10:00 | Omladinac (NB) | 0 : 1 | Banat |
15.05
10:00
Sloga (P)
Javor
0
0
|
15.05.2016 10:00 | Sloga (P) | 0 : 0 | Javor | |||||
15.05
10:00
Rudar
Šumadija 1903
3
0
|
15.05.2016 10:00 | Rudar | 3 : 0 | Šumadija 1903 | |||||
15.05
11:00
Metalac (GM)
Mladost
2
1
|
15.05.2016 11:00 | Metalac (GM) | 2 : 1 | Mladost | |||||
15.05
11:00
Sloga (BB)
Sloboda (U)
3
1
|
15.05.2016 11:00 | Sloga (BB) | 3 : 1 | Sloboda (U) |
15.05
11:30
Sindjelić
Voždovac
1
2
|
15.05.2016 11:30 | Sindjelić | 1 : 2 | Voždovac | |||||
15.05
17:30
IM Rakovica
Radnički (O)
2
4
|
15.05.2016 17:30 | IM Rakovica | 2 : 4 | Radnički (O) |
15.05
14:00
IMT
Trudbenik
2
1
|
15.05.2016 14:00 | IMT | 2 : 1 | Trudbenik | |||||
15.05
14:00
Prva Iskra
Brodarac 1947
4
2
|
15.05.2016 14:00 | Prva Iskra | 4 : 2 | Brodarac 1947 | |||||
15.05
15:00
GSP Polet
Balkan
1
2
|
15.05.2016 15:00 | GSP Polet | 1 : 2 | Balkan |
15.05
09:00
Seceranac Ada
Banja
3
1
|
15.05.2016 09:00 | Seceranac Ada | 3 : 1 | Banja | |||||
15.05
10:00
Milenium
Buducnost
4
1
|
15.05.2016 10:00 | Milenium | 4 : 1 | Buducnost | |||||
15.05
10:00
Zmaj 1953
Omladinac
5
1
|
15.05.2016 10:00 | Zmaj 1953 | 5 : 1 | Omladinac | |||||
15.05
13:30
Grafičar
011
2
2
|
15.05.2016 13:30 | Grafičar | 2 : 2 | 011 |
15.05
19:30
Dečić
Budućnost
1
1
|
15.05.2016 19:30 | Dečić | 1 : 1 | Budućnost | |||||
15.05
19:30
Rudar
Zeta
1
3
|
15.05.2016 19:30 | Rudar | 1 : 3 | Zeta | |||||
15.05
19:30
Bokelj
Mladost
2
3
|
15.05.2016 19:30 | Bokelj | 2 : 3 | Mladost | |||||
15.05
19:30
Mornar
OFK Petrovac
3
2
|
15.05.2016 19:30 | Mornar | 3 : 2 | OFK Petrovac | |||||
15.05
19:30
Grbalj
Lovćen
3
1
|
15.05.2016 19:30 | Grbalj | 3 : 1 | Lovćen |
15.05
Stakorina
Glasinac
1
2
|
15.05.2016 | Stakorina | 1 : 2 | Glasinac | |||||
15.05
Velež
Rudo
3
0
|
15.05.2016 | Velež | 3 : 0 | Rudo | |||||
15.05
Mladost (R)
Hercegovac
0
1
|
15.05.2016 | Mladost (R) | 0 : 1 | Hercegovac |
15.05
11:00
Grbalj
Lovćen
1
2
|
15.05.2016 11:00 | Grbalj | 1 : 2 | Lovćen | |||||
15.05
11:00
Dečić
Budućnost
1
3
|
15.05.2016 11:00 | Dečić | 1 : 3 | Budućnost | |||||
15.05
14:00
Rudar
Zeta
1
1
|
15.05.2016 14:00 | Rudar | 1 : 1 | Zeta | |||||
15.05
11:00
Bokelj
Mladost
1
4
|
15.05.2016 11:00 | Bokelj | 1 : 4 | Mladost | |||||
15.05
11:00
Mornar
OFK Petrovac
0
1
|
15.05.2016 11:00 | Mornar | 0 : 1 | OFK Petrovac |
15.05
13:00
Novi Pazar
Vojvodina
1
2
|
15.05.2016 13:00 | Novi Pazar | 1 : 2 | Vojvodina | |||||
15.05
13:00
Real Niš
Rad
0
2
|
15.05.2016 13:00 | Real Niš | 0 : 2 | Rad |
15.05
12:00
Vršac
Hajduk junior
0
1
|
15.05.2016 12:00 | Vršac | 0 : 1 | Hajduk junior |
15.05
12:00
Radnički (NP)
Donji Srem
3
0
|
15.05.2016 12:00 | Radnički (NP) | 3 : 0 | Donji Srem |
15.05
12:00
Kikinda 1909
Železničar (P)
1
1
|
15.05.2016 12:00 | Kikinda 1909 | 1 : 1 | Železničar (P) | |||||
15.05
12:00
Radnički (K)
Mladost (L)
12
4
|
15.05.2016 12:00 | Radnički (K) | 12 : 4 | Mladost (L) |
15.05
17:00
Radnički (S)
Bačka (BP)
0
3
|
15.05.2016 17:00 | Radnički (S) | 0 : 3 | Bačka (BP) | |||||
15.05
12:00
Bečej 1918
Bačka 1901
3
0
|
15.05.2016 12:00 | Bečej 1918 | 3 : 0 | Bačka 1901 |
15.05
09:00
Teleoptik
Dominus
7
0
|
15.05.2016 09:00 | Teleoptik | 7 : 0 | Dominus | |||||
15.05
15:00
Voždovac
Lokomotiva
3
0
|
15.05.2016 15:00 | Voždovac | 3 : 0 | Lokomotiva | |||||
15.05
18:00
011
Borča
|
15.05.2016 18:00 | 011 | : | Borča |
15.05
10:00
Balkan
Radnički (O)
1
2
|
15.05.2016 10:00 | Balkan | 1 : 2 | Radnički (O) | |||||
15.05
10:00
PKB Kovilovo
Mladenovac
0
3
|
15.05.2016 10:00 | PKB Kovilovo | 0 : 3 | Mladenovac | |||||
15.05
16:00
IMT
Trudbenik
5
1
|
15.05.2016 16:00 | IMT | 5 : 1 | Trudbenik |
15.05
11:00
Senjak
Loznica
0
1
|
15.05.2016 11:00 | Senjak | 0 : 1 | Loznica | |||||
15.05
12:00
Jedinstvo
Mačva
3
3
|
15.05.2016 12:00 | Jedinstvo | 3 : 3 | Mačva |
15.05
12:00
Železničar
Radnički Šabački
2
3
|
15.05.2016 12:00 | Železničar | 2 : 3 | Radnički Šabački |
15.05
10:00
Obilić
AFK
1
4
|
15.05.2016 10:00 | Obilić | 1 : 4 | AFK |
15.05
11:00
Zuce
Vinca
2
0
|
15.05.2016 11:00 | Zuce | 2 : 0 | Vinca | |||||
15.05
13:00
Beograd 1929
Pinosava
4
0
|
15.05.2016 13:00 | Beograd 1929 | 4 : 0 | Pinosava |
15.05
10:00
Crvena zastava
Budućnost
15
0
|
15.05.2016 10:00 | Crvena zastava | 15 : 0 | Budućnost |
15.05
10:00
Karađorđe
Radnički
1
2
|
15.05.2016 10:00 | Karađorđe | 1 : 2 | Radnički |
15.05
Mladost (R)
Hercegovac
5
0
|
15.05.2016 | Mladost (R) | 5 : 0 | Hercegovac | |||||
15.05
Stakorina
Glasinac
6
0
|
15.05.2016 | Stakorina | 6 : 0 | Glasinac |
15.05
10:00
Radnički (NP)
Donji Srem
1
2
|
15.05.2016 10:00 | Radnički (NP) | 1 : 2 | Donji Srem |
15.05
10:00
Hajduk Junior
Bačka (BP)
0
2
|
15.05.2016 10:00 | Hajduk Junior | 0 : 2 | Bačka (BP) | |||||
15.05
10:00
Bečej 1918
Bačka 1901
0
0
|
15.05.2016 10:00 | Bečej 1918 | 0 : 0 | Bačka 1901 |
15.05
10:00
Radnički (Z)
Vršac
2
1
|
15.05.2016 10:00 | Radnički (Z) | 2 : 1 | Vršac | |||||
15.05
10:00
Vršac United
Mladost (L)
4
0
|
15.05.2016 10:00 | Vršac United | 4 : 0 | Mladost (L) |
15.05
12:00
Voždovac
OFK Beograd
2
1
|
15.05.2016 12:00 | Voždovac | 2 : 1 | OFK Beograd |
15.05
12:00
Loznica
Donjošorac
5
1
|
15.05.2016 12:00 | Loznica | 5 : 1 | Donjošorac | |||||
15.05
10:00
Jedinstvo
Radnički
1
0
|
15.05.2016 10:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Radnički |
15.05
12:00
Mačva
Savacijum
1
0
|
15.05.2016 12:00 | Mačva | 1 : 0 | Savacijum | |||||
15.05
10:00
OFK Osečina
Drina
3
0
|
15.05.2016 10:00 | OFK Osečina | 3 : 0 | Drina |
15.05
11:00
OFK Zabrežje
Budućnost D.
4
0
|
15.05.2016 11:00 | OFK Zabrežje | 4 : 0 | Budućnost D. | |||||
15.05
10:00
Srem J.
BASK
2
1
|
15.05.2016 10:00 | Srem J. | 2 : 1 | BASK | |||||
15.05
09:00
Borac O.
Borac P.
3
0
|
15.05.2016 09:00 | Borac O. | 3 : 0 | Borac P. | |||||
15.05
15:00
Novi Beograd
13.maj
0
1
|
15.05.2016 15:00 | Novi Beograd | 0 : 1 | 13.maj |
15.05
Pavliš
Vršac
1
7
|
15.05.2016 | Pavliš | 1 : 7 | Vršac | |||||
15.05
Polet
Vulturul
3
0
|
15.05.2016 | Polet | 3 : 0 | Vulturul | |||||
15.05
Hajdučica
Ševac
2
5
|
15.05.2016 | Hajdučica | 2 : 5 | Ševac |
15.05
10:00
CFK
Spartak
1
1
|
15.05.2016 10:00 | CFK | 1 : 1 | Spartak |
15.05
10:00
Trudbenik
Zvezdara
3
0
|
15.05.2016 10:00 | Trudbenik | 3 : 0 | Zvezdara | |||||
15.05
13:00
Balkan
Dorćol
2
4
|
15.05.2016 13:00 | Balkan | 2 : 4 | Dorćol | |||||
15.05
16:00
Torlak
Palilulac
4
0
|
15.05.2016 16:00 | Torlak | 4 : 0 | Palilulac | |||||
15.05
10:00
Beograd 1929
Trudbenik
3
1
|
15.05.2016 10:00 | Beograd 1929 | 3 : 1 | Trudbenik |
15.05
17:00
Prva Iskra
Zadrugar
1
2
|
15.05.2016 17:00 | Prva Iskra | 1 : 2 | Zadrugar | |||||
15.05
10:00
Omladinac
Budućnost
7
3
|
15.05.2016 10:00 | Omladinac | 7 : 3 | Budućnost | |||||
15.05
10:00
Skela
Jedinstvo
5
2
|
15.05.2016 10:00 | Skela | 5 : 2 | Jedinstvo | |||||
15.05
10:00
Polet
Radnički
3
7
|
15.05.2016 10:00 | Polet | 3 : 7 | Radnički | |||||
15.05
10:00
Belo Polje
Posavina
1
3
|
15.05.2016 10:00 | Belo Polje | 1 : 3 | Posavina |
15.05
11:00
Provo
Hajduk
0
2
|
15.05.2016 11:00 | Provo | 0 : 2 | Hajduk |
15.05
10:00
Karađorđe
Mačva 2005
0
3
|
15.05.2016 10:00 | Karađorđe | 0 : 3 | Mačva 2005 |
15.05
16:30
13. Maj MK
Institut MK
3
2
|
15.05.2016 16:30 | 13. Maj MK | 3 : 2 | Institut MK | |||||
15.05
10:00
Tempo
Studentski Grad MK
2
5
|
15.05.2016 10:00 | Tempo | 2 : 5 | Studentski Grad MK | |||||
15.05
09:00
BSK 1925 MK
Zmaj 1953
|
15.05.2016 09:00 | BSK 1925 MK | : | Zmaj 1953 | |||||
15.05
13:30
Radnički MK
Šumadinac
2
1
|
15.05.2016 13:30 | Radnički MK | 2 : 1 | Šumadinac |
15.05
09:00
Zemun
Voždovac
3
3
|
15.05.2016 09:00 | Zemun | 3 : 3 | Voždovac | |||||
15.05
13:30
Teleoptik
Partizan
0
5
|
15.05.2016 13:30 | Teleoptik | 0 : 5 | Partizan | |||||
15.05
09:00
BSK Borča
Brodarac
3
0
|
15.05.2016 09:00 | BSK Borča | 3 : 0 | Brodarac |
15.05
09:00
Radnički (NB)
Olimpik
2
3
|
15.05.2016 09:00 | Radnički (NB) | 2 : 3 | Olimpik |
15.05
09:00
Sindjelić
Dorćol
0
1
|
15.05.2016 09:00 | Sindjelić | 0 : 1 | Dorćol |
15.05
10:00
Sećeranac Ada
Borac
2
2
|
15.05.2016 10:00 | Sećeranac Ada | 2 : 2 | Borac |
15.05
13:00
Atakante
Brodarac 1947
2
0
|
15.05.2016 13:00 | Atakante | 2 : 0 | Brodarac 1947 | |||||
15.05
13:30
Petlić
Poštar
5
0
|
15.05.2016 13:30 | Petlić | 5 : 0 | Poštar |
15.05
10:00
Omladinac
Jedinstvo
1
2
|
15.05.2016 10:00 | Omladinac | 1 : 2 | Jedinstvo |
15.05
19:00
Metalac Farmakom
Tamiš
104
85
|
15.05.2016 19:00 | Metalac Farmakom | 104 : 85 | Tamiš | |||||
15.05
13:00
FMP
Crvena zvezda
83
91
|
15.05.2016 13:00 | FMP | 83 : 91 | Crvena zvezda |
15.05
19:00
Jagodina
Žitorađa
26
24
|
15.05.2016 19:00 | Jagodina | 26 : 24 | Žitorađa |
15.05
19:00
Trepča
Prva Petoletka
32
36
|
15.05.2016 19:00 | Trepča | 32 : 36 | Prva Petoletka | |||||
15.05
20:00
Radnički 2
Napredak
34
25
|
15.05.2016 20:00 | Radnički 2 | 34 : 25 | Napredak |
15.05
19:00
Jedinstvo 1974
Umčari
28
29
|
15.05.2016 19:00 | Jedinstvo 1974 | 28 : 29 | Umčari | |||||
15.05
13:00
Dorćol
Gučevo
35
24
|
15.05.2016 13:00 | Dorćol | 35 : 24 | Gučevo | |||||
15.05
20:00
Radnički
Zemun 1957
31
18
|
15.05.2016 20:00 | Radnički | 31 : 18 | Zemun 1957 | |||||
15.05
20:00
Lazarevac
Prva Iskra Barič
30
32
|
15.05.2016 20:00 | Lazarevac | 30 : 32 | Prva Iskra Barič |
15.05
Radan
Topličanin 2
31
25
|
15.05.2016 | Radan | 31 : 25 | Topličanin 2 | |||||
15.05
18:00
Hisar
Vlasotince
30
19
|
15.05.2016 18:00 | Hisar | 30 : 19 | Vlasotince | |||||
15.05
Pirot
Progres
38
31
|
15.05.2016 | Pirot | 38 : 31 | Progres |
15.05
13:00
Sloga
Knez Lazar
21
21
|
15.05.2016 13:00 | Sloga | 21 : 21 | Knez Lazar | |||||
15.05
18:00
Sloga
Goč Merkur
32
26
|
15.05.2016 18:00 | Sloga | 32 : 26 | Goč Merkur |
15.05
16:00
Sjenica
Beli andjeo
20
20
|
15.05.2016 16:00 | Sjenica | 20 : 20 | Beli andjeo | |||||
15.05
19:00
Užice
Mladost 2
31
34
|
15.05.2016 19:00 | Užice | 31 : 34 | Mladost 2 |
15.05
Sloga 2
Udarnik
34
27
|
15.05.2016 | Sloga 2 | 34 : 27 | Udarnik |
15.05
18:15
Vojvodina
Partizan
25
23
|
15.05.2016 18:15 | Vojvodina | 25 : 23 | Partizan | |||||
15.05
19:00
Crvena zvezda
Spartak Vojput
22
25
|
15.05.2016 19:00 | Crvena zvezda | 22 : 25 | Spartak Vojput |
15.05
20:00
Sloven
Vrbas
14
24
|
15.05.2016 20:00 | Sloven | 14 : 24 | Vrbas | |||||
15.05
17:00
Laki
Jadran
26
26
|
15.05.2016 17:00 | Laki | 26 : 26 | Jadran | |||||
15.05
21:00
Petrovaradin
Radnički
28
31
|
15.05.2016 21:00 | Petrovaradin | 28 : 31 | Radnički |
15.05
Paraćin
Jastrebac
7
40
|
15.05.2016 | Paraćin | 7 : 40 | Jastrebac | |||||
15.05
Morava Han
Remesiana
33
24
|
15.05.2016 | Morava Han | 33 : 24 | Remesiana | |||||
15.05
Dubočica
Niška Banja
25
25
|
15.05.2016 | Dubočica | 25 : 25 | Niška Banja |
15.05
Taš 2000
Crvena zvezda
5
17
|
15.05.2016 | Taš 2000 | 5 : 17 | Crvena zvezda | 0:2 | ||||
15.05
Novi Beograd 011
Vračar
2
5
|
15.05.2016 | Novi Beograd 011 | 2 : 5 | Vračar | 1:1 |
15.05
18:00
Tvrdjava
Apa Futsal
5
1
|
15.05.2016 18:00 | Tvrdjava | 5 : 1 | Apa Futsal |
15.05
17:00
Nova Pazova
Mašinac
10
2
|
15.05.2016 17:00 | Nova Pazova | 10 : 2 | Mašinac |
15.05
11:00
Hawks
Sharks
8
14
|
15.05.2016 11:00 | Hawks | 8 : 14 | Sharks |
15.05
13:00
Bears
Bedemi
46
0
|
15.05.2016 13:00 | Bears | 46 : 0 | Bedemi | |||||
15.05
12:00
Golden Bears
Royal Crowns
8
0
|
15.05.2016 12:00 | Golden Bears | 8 : 0 | Royal Crowns |
15.05
14:00
Celtis
Pastuvi
26
7
|
15.05.2016 14:00 | Celtis | 26 : 7 | Pastuvi | |||||
15.05
15:00
Angel Warriors
Pirates
46
7
|
15.05.2016 15:00 | Angel Warriors | 46 : 7 | Pirates | |||||
15.05
17:00
Mammoths
Lavovi
6
12
|
15.05.2016 17:00 | Mammoths | 6 : 12 | Lavovi |