XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
845 utakmica za dan Nedelja, 15 Oktobar 2017


Fudbal

15.10
14:30
Provo
Jedinstvo (Ub)
1
1
15.10.2017 14:30
Provo
1 : 1
Jedinstvo (Ub)
15.10
14:30
Proleter Mihajlovac
Šumadija (A)
1
1
15.10.2017 14:30
Proleter Mihajlovac
1 : 1
Šumadija (A)
15.10
11:00
Jedinstvo Putevi
Zlatibor
0
5
15.10.2017 11:00
Jedinstvo Putevi
0 : 5
Zlatibor
15.10
15:00
Budu─çnost (P)
Rtanj
1
2
15.10.2017 15:00
Budu─çnost (P)
1 : 2
Rtanj
15.10
15:00
Tabane 1970
Pukovac
3
3
15.10.2017 15:00
Tabane 1970
3 : 3
Pukovac
15.10
15:00
Radan
OFK Sin─Ĺeli─ç
0
2
15.10.2017 15:00
Radan
0 : 2
OFK Sin─Ĺeli─ç
15.10
15:00
Borac (S)
Radni─Źki (SM)
2
1
15.10.2017 15:00
Borac (S)
2 : 1
Radni─Źki (SM)
15.10
14:30
Jedinstvo
Grafi─Źar
0
1
15.10.2017 14:30
Jedinstvo
0 : 1
Grafi─Źar
15.10
11:00
Prva Iskra
Kolubara
0
2
15.10.2017 11:00
Prva Iskra
0 : 2
Kolubara
15.10
11:00
┼Żarkovo
Radni─Źki (O)
2
1
15.10.2017 11:00
┼Żarkovo
2 : 1
Radni─Źki (O)
15.10
14:30
Stepojevac Vaga
IMT
1
1
15.10.2017 14:30
Stepojevac Vaga
1 : 1
IMT
15.10
14:30
BSK Batajnica
Radni─Źki (NB)
0
0
15.10.2017 14:30
BSK Batajnica
0 : 0
Radni─Źki (NB)
15.10
14:30
Sušica
Ov─Źar
0
0
15.10.2017 14:30
Sušica
0 : 0
Ov─Źar
15.10
14:30
Bane
LFK Mladost
1
1
15.10.2017 14:30
Bane
1 : 1
LFK Mladost
15.10
14:30
Kara─Ĺor─Ĺe (R)
Draga─Źevo
1
1
15.10.2017 14:30
Kara─Ĺor─Ĺe (R)
1 : 1
Draga─Źevo
15.10
14:30
Sloboda (─î)
Go─Ź
2
1
15.10.2017 14:30
Sloboda (─î)
2 : 1
Go─Ź
15.10
14:30
Jošanica
Orlovac
1
0
15.10.2017 14:30
Jošanica
1 : 0
Orlovac
15.10
14:30
Udarnik
Petar Dobrnjac
3
0
15.10.2017 14:30
Udarnik
3 : 0
Petar Dobrnjac
15.10
14:30
Homoljac
Borac (┼Ż)
3
0
15.10.2017 14:30
Homoljac
3 : 0
Borac (┼Ż)
15.10
14:30
Zvi┼żd
RSK
0
2
15.10.2017 14:30
Zvi┼żd
0 : 2
RSK
15.10
14:30
Mladi radnik (R)
Morava (VP)
0
3
15.10.2017 14:30
Mladi radnik (R)
0 : 3
Morava (VP)
15.10
14:30
Mladi borac
Proleter 1976
1
1
15.10.2017 14:30
Mladi borac
1 : 1
Proleter 1976
15.10
14:30
Šumadija
VGSK
3
2
15.10.2017 14:30
Šumadija
3 : 2
VGSK
15.10
14:30
Radjevac
Zadrugar
2
1
15.10.2017 14:30
Radjevac
2 : 1
Zadrugar
15.10
14:30
Polimlje
OFK Divci
4
0
15.10.2017 14:30
Polimlje
4 : 0
OFK Divci
15.10
14:30
Sloga (S)
Radni─Źki Stobex
2
0
15.10.2017 14:30
Sloga (S)
2 : 0
Radni─Źki Stobex
15.10
14:30
OFK Ose─Źina
Ribnica
2
2
15.10.2017 14:30
OFK Ose─Źina
2 : 2
Ribnica
15.10
14:30
Borac
Sovljak
5
1
15.10.2017 14:30
Borac
5 : 1
Sovljak
15.10
11:00
Tanasko Raji─ç
P─Źinja
2
2
15.10.2017 11:00
Tanasko Raji─ç
2 : 2
P─Źinja
15.10
15:00
OFK Brzi Brod
GFK Dubo─Źica
1
3
15.10.2017 15:00
OFK Brzi Brod
1 : 3
GFK Dubo─Źica
15.10
15:00
Vlasina
Balkanski
1
1
15.10.2017 15:00
Vlasina
1 : 1
Balkanski
15.10
15:00
Jablanica
Pusta Reka
0
1
15.10.2017 15:00
Jablanica
0 : 1
Pusta Reka
15.10
15:00
OFK Niš
Nebeski Andjeli
0
1
15.10.2017 15:00
OFK Niš
0 : 1
Nebeski Andjeli
15.10
15:00
Kablovi
Rudar Alpos
1
0
15.10.2017 15:00
Kablovi
1 : 0
Rudar Alpos
15.10
15:00
Hajduk Veljko
Šarbanovac
0
0
15.10.2017 15:00
Hajduk Veljko
0 : 0
Šarbanovac
15.10
15:00
Timo─Źanin
Malošište
4
3
15.10.2017 15:00
Timo─Źanin
4 : 3
Malošište
15.10
15:00
Bukovik
Naša krila
2
1
15.10.2017 15:00
Bukovik
2 : 1
Naša krila
15.10
15:00
Moravica
─Éerdap
1
3
15.10.2017 15:00
Moravica
1 : 3
─Éerdap
15.10
11:00
Sloga
Majdanpek
1
1
15.10.2017 11:00
Sloga
1 : 1
Majdanpek
15.10
15:00
Poljoprivrednik
Jastrebac
0
2
15.10.2017 15:00
Poljoprivrednik
0 : 2
Jastrebac
15.10
15:00
OFK Lugomir
Kopaonik
1
0
15.10.2017 15:00
OFK Lugomir
1 : 0
Kopaonik
15.10
15:00
Napredak
OFK Kosanica
3
0
15.10.2017 15:00
Napredak
3 : 0
OFK Kosanica
15.10
15:00
Bošnjane
┼Żupa
0
3
15.10.2017 15:00
Bošnjane
0 : 3
┼Żupa
15.10
15:00
┼Żitora─Ĺa
Sloga (─ć)
3
3
15.10.2017 15:00
┼Żitora─Ĺa
3 : 3
Sloga (─ć)
15.10
15:00
Jedinstvo
OFK Topli─Źanin
0
2
15.10.2017 15:00
Jedinstvo
0 : 2
OFK Topli─Źanin
15.10
15:00
Polet
Jedinstvo (NB)
1
2
15.10.2017 15:00
Polet
1 : 2
Jedinstvo (NB)
15.10
15:00
Mladost (O)
Proleter
4
1
15.10.2017 15:00
Mladost (O)
4 : 1
Proleter
15.10
15:00
LSK La─çarak
Hajduk (D)
0
1
15.10.2017 15:00
LSK La─çarak
0 : 1
Hajduk (D)
15.10
15:00
Borac (Š)
Jugovi─ç
3
1
15.10.2017 15:00
Borac (Š)
3 : 1
Jugovi─ç
15.10
10:00
Index
Hajduk (─î)
0
3
15.10.2017 10:00
Index
0 : 3
Hajduk (─î)
15.10
15:00
Borac (NS)
OFK Slavija
3
0
15.10.2017 15:00
Borac (NS)
3 : 0
OFK Slavija
15.10
15:00
Sremac
Kabel
2
1
15.10.2017 15:00
Sremac
2 : 1
Kabel
15.10
15:00
Kupinovo
Jedinstvo (SP)
0
2
15.10.2017 15:00
Kupinovo
0 : 2
Jedinstvo (SP)
15.10
15:00
Budu─çnost (G)
Ba─Źka (P)
1
2
15.10.2017 15:00
Budu─çnost (G)
1 : 2
Ba─Źka (P)
15.10
15:00
Tekstilac
Mladost (T)
2
2
15.10.2017 15:00
Tekstilac
2 : 2
Mladost (T)
15.10
15:00
Tavankut
BSK
3
2
15.10.2017 15:00
Tavankut
3 : 2
BSK
15.10
15:00
Tisa
Sloga (─î)
1
1
15.10.2017 15:00
Tisa
1 : 1
Sloga (─î)
15.10
15:00
Preporod
Mladost (BP)
1
3
15.10.2017 15:00
Preporod
1 : 3
Mladost (BP)
15.10
14:30
Crvena Zvezda
Hajduk
1
0
15.10.2017 14:30
Crvena Zvezda
1 : 0
Hajduk
15.10
11:00
Brodarac
Torlak
3
1
15.10.2017 11:00
Brodarac
3 : 1
Torlak
15.10
14:30
Zvezdara
TEK Sloga
5
0
15.10.2017 14:30
Zvezdara
5 : 0
TEK Sloga
15.10
14:30
Leštane
Balkan
2
0
15.10.2017 14:30
Leštane
2 : 0
Balkan
15.10
10:00
Borac
Budu─çnost
4
2
15.10.2017 10:00
Borac
4 : 2
Budu─çnost
15.10
18:00
Turbina
Srem─Źica
0
0
15.10.2017 18:00
Turbina
0 : 0
Srem─Źica
15.10
15:00
Banat
Vojvodina (NM)
5
1
15.10.2017 15:00
Banat
5 : 1
Vojvodina (NM)
15.10
15:00
Naftagas (B)
Krajina
1
4
15.10.2017 15:00
Naftagas (B)
1 : 4
Krajina
15.10
15:00
Vojvodina (B)
Lehel
3
0
15.10.2017 15:00
Vojvodina (B)
3 : 0
Lehel
15.10
15:00
Crvena zvezda (VS)
Bile─çanin
2
0
15.10.2017 15:00
Crvena zvezda (VS)
2 : 0
Bile─çanin
15.10
15:00
Crvena Zvezda (RS)
Borac
1
1
15.10.2017 15:00
Crvena Zvezda (RS)
1 : 1
Borac
15.10
15:00
Omladinac FAM
Rusanda
0
0
15.10.2017 15:00
Omladinac FAM
0 : 0
Rusanda
15.10
14:30
OFK Batinac
Hajduk
2
0
15.10.2017 14:30
OFK Batinac
2 : 0
Hajduk
15.10
14:30
OFK Bratstvo
Resavac
1
0
15.10.2017 14:30
OFK Bratstvo
1 : 0
Resavac
15.10
14:30
Kolare
Dragocvet
0
0
15.10.2017 14:30
Kolare
0 : 0
Dragocvet
15.10
14:30
Mladost (S)
Rembas
1
4
15.10.2017 14:30
Mladost (S)
1 : 4
Rembas
15.10
14:30
Partizan
Juhor
5
0
15.10.2017 14:30
Partizan
5 : 0
Juhor
15.10
14:30
Bratstvo
Napredak
3
2
15.10.2017 14:30
Bratstvo
3 : 2
Napredak
15.10
14:30
Mladi radnik
Kušiljevo
3
0
15.10.2017 14:30
Mladi radnik
3 : 0
Kušiljevo
15.10
15:00
Sloga (BNS)
Crvena zvezda
3
1
15.10.2017 15:00
Sloga (BNS)
3 : 1
Crvena zvezda
15.10
15:00
Borac (St)
Jedinstvo Stevi─ç
3
1
15.10.2017 15:00
Borac (St)
3 : 1
Jedinstvo Stevi─ç
15.10
15:00
Vojvodina (S)
Dolina
2
3
15.10.2017 15:00
Vojvodina (S)
2 : 3
Dolina
15.10
15:00
Vojvodina (Cr)
Radni─Źki (B)
2
4
15.10.2017 15:00
Vojvodina (Cr)
2 : 4
Radni─Źki (B)
15.10
15:00
Vulturul
Strela
0
1
15.10.2017 15:00
Vulturul
0 : 1
Strela
15.10
15:00
Borac (K)
Borac (M)
2
0
15.10.2017 15:00
Borac (K)
2 : 0
Borac (M)
15.10
15:00
Grani─Źar 1924
Napredak (P)
2
0
15.10.2017 15:00
Grani─Źar 1924
2 : 0
Napredak (P)
15.10
15:00
Hrtkovci
1. Maj Ruma
1
1
15.10.2017 15:00
Hrtkovci
1 : 1
1. Maj Ruma
15.10
15:00
┼Żelezni─Źar
Sloboda (DT)
1
0
15.10.2017 15:00
┼Żelezni─Źar
1 : 0
Sloboda (DT)
15.10
15:00
Ljukovo
PSK Putinci
0
1
15.10.2017 15:00
Ljukovo
0 : 1
PSK Putinci
15.10
15:00
Kula
Rusin
2
1
15.10.2017 15:00
Kula
2 : 1
Rusin
15.10
15:00
Slavija
Budu─çnost (P)
2
1
15.10.2017 15:00
Slavija
2 : 1
Budu─çnost (P)
15.10
15:00
Stari Grad
┼ŻAK
3
0
15.10.2017 15:00
Stari Grad
3 : 0
┼ŻAK
15.10
14:30
Horgoš 1911
Bajša
4
3
15.10.2017 14:30
Horgoš 1911
4 : 3
Bajša
15.10
14:30
Napredak
Jadran
1
3
15.10.2017 14:30
Napredak
1 : 3
Jadran
15.10
14:30
Sutjeska
Panonija IM Topola
0
0
15.10.2017 14:30
Sutjeska
0 : 0
Panonija IM Topola
15.10
14:30
Proleter (NJ)
Obili─ç
2
4
15.10.2017 14:30
Proleter (NJ)
2 : 4
Obili─ç
15.10
15:00
─îubra
Blizna
3
0
15.10.2017 15:00
─îubra
3 : 0
Blizna
15.10
15:00
BSK
Zlot
0
3
15.10.2017 15:00
BSK
0 : 3
Zlot
15.10
11:00
Klju─Ź
Deli Jovan
2
1
15.10.2017 11:00
Klju─Ź
2 : 1
Deli Jovan
15.10
15:00
Polom
Slatina
2
1
15.10.2017 15:00
Polom
2 : 1
Slatina
15.10
15:00
Branik
Nemetali
1
0
15.10.2017 15:00
Branik
1 : 0
Nemetali
15.10
14:30
Borac (P)
Borac (O)
3
2
15.10.2017 14:30
Borac (P)
3 : 2
Borac (O)
15.10
14:30
Heroj Polet
PKB (PS)
0
2
15.10.2017 14:30
Heroj Polet
0 : 2
PKB (PS)
15.10
14:30
Šumadinac
Sin─Ĺeli─ç
0
5
15.10.2017 14:30
Šumadinac
0 : 5
Sin─Ĺeli─ç
15.10
14:30
Poštar Zvezdara
Zmaj
2
5
15.10.2017 14:30
Poštar Zvezdara
2 : 5
Zmaj
15.10
11:00
13. Maj
Avala
1
0
15.10.2017 11:00
13. Maj
1 : 0
Avala
15.10
14:30
Komgrap
Dunav
3
1
15.10.2017 14:30
Komgrap
3 : 1
Dunav
15.10
14:30
Studenski Grad
Institut
0
0
15.10.2017 14:30
Studenski Grad
0 : 0
Institut
15.10
14:30
Urovci
Omladinac
1
1
15.10.2017 14:30
Urovci
1 : 1
Omladinac
15.10
14:30
Zabre┼żje
Radni─Źki (D)
2
1
15.10.2017 14:30
Zabre┼żje
2 : 1
Radni─Źki (D)
15.10
10:00
Radni─Źki (R)
Mladost (C)
1
3
15.10.2017 10:00
Radni─Źki (R)
1 : 3
Mladost (C)
15.10
14:30
Rušanj
Budu─çnost
0
5
15.10.2017 14:30
Rušanj
0 : 5
Budu─çnost
15.10
14:30
Lisovi─ç
Šumadija
1
0
15.10.2017 14:30
Lisovi─ç
1 : 0
Šumadija
15.10
14:30
Strelac
BSK
1
1
15.10.2017 14:30
Strelac
1 : 1
BSK
15.10
10:00
Selo Mladenovac
Velika Krsna
5
3
15.10.2017 10:00
Selo Mladenovac
5 : 3
Velika Krsna
15.10
14:30
Kosmaj
Bole─Ź
1
3
15.10.2017 14:30
Kosmaj
1 : 3
Bole─Ź
15.10
14:30
Ropo─Źevo
Pudarci
1
1
15.10.2017 14:30
Ropo─Źevo
1 : 1
Pudarci
15.10
14:30
Dunavac
Šumadija
0
0
15.10.2017 14:30
Dunavac
0 : 0
Šumadija
15.10
15:00
Ceri─ç
Jedinstvo 1945 (VL)
1
6
15.10.2017 15:00
Ceri─ç
1 : 6
Jedinstvo 1945 (VL)
15.10
15:00
Cer
Sindjeli─ç
1
2
15.10.2017 15:00
Cer
1 : 2
Sindjeli─ç
15.10
15:00
Majur
Mladost (DD)
6
0
15.10.2017 15:00
Majur
6 : 0
Mladost (DD)
15.10
15:00
Mladi Borac
Jevremovac
3
2
15.10.2017 15:00
Mladi Borac
3 : 2
Jevremovac
15.10
15:00
Mladost (PR)
Podrinje
4
1
15.10.2017 15:00
Mladost (PR)
4 : 1
Podrinje
15.10
15:00
Jedinstvo (ŠT)
Duško
2
1
15.10.2017 15:00
Jedinstvo (ŠT)
2 : 1
Duško
15.10
15:00
Radni─Źki ┼áaba─Źki
Sloga
2
1
15.10.2017 15:00
Radni─Źki ┼áaba─Źki
2 : 1
Sloga
15.10
14:30
Junkovac
Bare
1
0
15.10.2017 14:30
Junkovac
1 : 0
Bare
15.10
14:30
┼ŻSK
Banja
4
3
15.10.2017 14:30
┼ŻSK
4 : 3
Banja
15.10
14:30
Mladost MG
Prvi srpski ustanak
6
0
15.10.2017 14:30
Mladost MG
6 : 0
Prvi srpski ustanak
15.10
14:30
Vin─Źa
Šumadinac
3
2
15.10.2017 14:30
Vin─Źa
3 : 2
Šumadinac
15.10
14:30
Trnava
BSK
2
0
15.10.2017 14:30
Trnava
2 : 0
BSK
15.10
14:30
Borac
Omladinac (DR)
5
2
15.10.2017 14:30
Borac
5 : 2
Omladinac (DR)
15.10
14:30
Aran─Ĺelovac
Partizan
1
1
15.10.2017 14:30
Aran─Ĺelovac
1 : 1
Partizan
15.10
15:00
Jedinstvo (GS)
Jedinstvo (Š)
8
2
15.10.2017 15:00
Jedinstvo (GS)
8 : 2
Jedinstvo (Š)
15.10
15:00
Umac
Mladi borac
5
2
15.10.2017 15:00
Umac
5 : 2
Mladi borac
15.10
15:00
Mladost (V)
┼Żelezni─Źar
6
0
15.10.2017 15:00
Mladost (V)
6 : 0
┼Żelezni─Źar
15.10
15:00
Bobište
Sloga
4
1
15.10.2017 15:00
Bobište
4 : 1
Sloga
15.10
15:00
OFK Brza
Vu─Źje
1
4
15.10.2017 15:00
OFK Brza
1 : 4
Vu─Źje
15.10
15:00
Polet
Progres
7
0
15.10.2017 15:00
Polet
7 : 0
Progres
15.10
15:00
─îekmin
Kumarevo 65
8
0
15.10.2017 15:00
─îekmin
8 : 0
Kumarevo 65
15.10
15:00
Jedinstvo (G)
Zlo─çudovo
3
0
15.10.2017 15:00
Jedinstvo (G)
3 : 0
Zlo─çudovo
15.10
14:30
Polet
7. Juli
1
1
15.10.2017 14:30
Polet
1 : 1
7. Juli
15.10
14:30
Crvena zvezda
Proleter 1947
1
1
15.10.2017 14:30
Crvena zvezda
1 : 1
Proleter 1947
15.10
14:30
Osipaonica
Obili─ç
5
1
15.10.2017 14:30
Osipaonica
5 : 1
Obili─ç
15.10
14:30
Pobeda
Radnik
3
1
15.10.2017 14:30
Pobeda
3 : 1
Radnik
15.10
14:30
SASK
Borac
0
0
15.10.2017 14:30
SASK
0 : 0
Borac
15.10
14:30
Vrbovac
Sloboda
0
4
15.10.2017 14:30
Vrbovac
0 : 4
Sloboda
15.10
14:30
Šumadija
Podunavac
2
1
15.10.2017 14:30
Šumadija
2 : 1
Podunavac
15.10
14:30
Cerovac
Sloga
2
0
15.10.2017 14:30
Cerovac
2 : 0
Sloga
15.10
15:00
Spartak
Jedinstvo (K)
0
1
15.10.2017 15:00
Spartak
0 : 1
Jedinstvo (K)
15.10
15:00
Mladost (P)
Parmenac
2
3
15.10.2017 15:00
Mladost (P)
2 : 3
Parmenac
15.10
15:00
Napredak
Polet (T)
1
0
15.10.2017 15:00
Napredak
1 : 0
Polet (T)
15.10
15:00
Šumadija 1923
Prijevor
0
2
15.10.2017 15:00
Šumadija 1923
0 : 2
Prijevor
15.10
15:00
Zadrugar
Backovac Junajted
0
1
15.10.2017 15:00
Zadrugar
0 : 1
Backovac Junajted
15.10
15:00
Rudar
Jedinstvo (GG)
1
3
15.10.2017 15:00
Rudar
1 : 3
Jedinstvo (GG)
15.10
15:00
Lunjevica
Brezak 1936
10
2
15.10.2017 15:00
Lunjevica
10 : 2
Brezak 1936
15.10
14:30
─îitluk
Sloga (M)
3
1
15.10.2017 14:30
─îitluk
3 : 1
Sloga (M)
15.10
14:30
Sloga (D)
13. April
1
1
15.10.2017 14:30
Sloga (D)
1 : 1
13. April
15.10
14:30
Šanac
Parunovac
3
1
15.10.2017 14:30
Šanac
3 : 1
Parunovac
15.10
14:30
Kupci
Ma─Źkovac
2
0
15.10.2017 14:30
Kupci
2 : 0
Ma─Źkovac
15.10
14:30
Vinogradar
Jastrebac
3
1
15.10.2017 14:30
Vinogradar
3 : 1
Jastrebac
15.10
14:30
FUD
Blagotin
1
2
15.10.2017 14:30
FUD
1 : 2
Blagotin
15.10
14:30
Donji Kopaonik
Juhor
0
6
15.10.2017 14:30
Donji Kopaonik
0 : 6
Juhor
15.10
14:30
Borac (K)
Zadrugar (T)
0
0
15.10.2017 14:30
Borac (K)
0 : 0
Zadrugar (T)
15.10
14:30
Rudar (S)
Rudar (K)
2
1
15.10.2017 14:30
Rudar (S)
2 : 1
Rudar (K)
15.10
14:30
Mlava (ML)
┼Żelezni─Źar
2
0
15.10.2017 14:30
Mlava (ML)
2 : 0
┼Żelezni─Źar
15.10
14:30
Budu─çnost (V)
Sloga (B)
1
3
15.10.2017 14:30
Budu─çnost (V)
1 : 3
Sloga (B)
15.10
14:30
Radnik
Mladost (B)
5
1
15.10.2017 14:30
Radnik
5 : 1
Mladost (B)
15.10
15:00
Gnjilan
Zvezda
2
0
15.10.2017 15:00
Gnjilan
2 : 0
Zvezda
15.10
15:00
Rajko Miti─ç
Senjak
0
1
15.10.2017 15:00
Rajko Miti─ç
0 : 1
Senjak
15.10
15:00
Zadrugar
Vladimir Durkovi─ç
0
2
15.10.2017 15:00
Zadrugar
0 : 2
Vladimir Durkovi─ç
15.10
15:00
Dragoš
Jedinstvo
2
5
15.10.2017 15:00
Dragoš
2 : 5
Jedinstvo
15.10
15:00
Borac
Spartak
2
0
15.10.2017 15:00
Borac
2 : 0
Spartak
15.10
15:00
Stubal
Granit
2
0
15.10.2017 15:00
Stubal
2 : 0
Granit
15.10
15:00
OFK Ras
Proleter
3
0
15.10.2017 15:00
OFK Ras
3 : 0
Proleter
15.10
15:00
Ibar
Borac
1
1
15.10.2017 15:00
Ibar
1 : 1
Borac
15.10
15:00
Mataruge
Real
1
3
15.10.2017 15:00
Mataruge
1 : 3
Real
15.10
15:00
Budu─çnost
Omladinac
0
0
15.10.2017 15:00
Budu─çnost
0 : 0
Omladinac
15.10
15:00
Popovi─çi
Polet
1
0
15.10.2017 15:00
Popovi─çi
1 : 0
Polet
15.10
15:00
Novi Pazar 1928
Radnik
4
0
15.10.2017 15:00
Novi Pazar 1928
4 : 0
Radnik
15.10
11:00
Lauš
Je┼żevica
3
1
15.10.2017 11:00
Lauš
3 : 1
Je┼żevica
15.10
14:30
Lazarica
Prvi partizan
3
1
15.10.2017 14:30
Lazarica
3 : 1
Prvi partizan
15.10
14:30
Peru─çac
Omladinac
4
0
15.10.2017 14:30
Peru─çac
4 : 0
Omladinac
15.10
14:30
Jedinstvo
Savinac
1
2
15.10.2017 14:30
Jedinstvo
1 : 2
Savinac
15.10
14:30
─îajetina
Jasen
0
2
15.10.2017 14:30
─îajetina
0 : 2
Jasen
15.10
14:30
Mladost
Banjani
4
1
15.10.2017 14:30
Mladost
4 : 1
Banjani
15.10
14:30
ZSK
OFK Jabu─Źje
0
2
15.10.2017 14:30
ZSK
0 : 2
OFK Jabu─Źje
15.10
14:30
Ribnikar
Pepeljevac
1
3
15.10.2017 14:30
Ribnikar
1 : 3
Pepeljevac
15.10
14:30
Trli─ç
Tešnjar
3
0
15.10.2017 14:30
Trli─ç
3 : 0
Tešnjar
15.10
14:30
Ka─Źer
Brezovica
1
3
15.10.2017 14:30
Ka─Źer
1 : 3
Brezovica
15.10
14:30
Iskra
Vrelo Sport
2
2
15.10.2017 14:30
Iskra
2 : 2
Vrelo Sport
15.10
15:00
Partizan
Kolonija
2
2
15.10.2017 15:00
Partizan
2 : 2
Kolonija
15.10
15:00
Kutlovo
Kori─çani
5
1
15.10.2017 15:00
Kutlovo
5 : 1
Kori─çani
15.10
15:00
Šumadinac (KG)
Budu─çnost
0
3
15.10.2017 15:00
Šumadinac (KG)
0 : 3
Budu─çnost
15.10
15:00
Vodoja┼ża
Zastava
4
0
15.10.2017 15:00
Vodoja┼ża
4 : 0
Zastava
15.10
15:00
Borac (D)
Mladost
3
0
15.10.2017 15:00
Borac (D)
3 : 0
Mladost
15.10
15:00
Srbija
Šumadija 1934
3
0
15.10.2017 15:00
Srbija
3 : 0
Šumadija 1934
15.10
15:00
Erdoglija 1931
─ćava
2
0
15.10.2017 15:00
Erdoglija 1931
2 : 0
─ćava
15.10
15:00
Sloga (D)
Sloboda
1
2
15.10.2017 15:00
Sloga (D)
1 : 2
Sloboda
15.10
15:00
Orljane
Sloga
5
0
15.10.2017 15:00
Orljane
5 : 0
Sloga
15.10
15:00
Palilula
Rasova─Źa
1
1
15.10.2017 15:00
Palilula
1 : 1
Rasova─Źa
15.10
15:00
Radni─Źki 1947
Jedinstvo GVD
2
1
15.10.2017 15:00
Radni─Źki 1947
2 : 1
Jedinstvo GVD
15.10
15:00
Morava (┼Ż)
Crvena zvezda
0
3
15.10.2017 15:00
Morava (┼Ż)
0 : 3
Crvena zvezda
15.10
15:00
Crvena zastava
Vulkan 1963
3
2
15.10.2017 15:00
Crvena zastava
3 : 2
Vulkan 1963
15.10
15:00
Rudar
─îegar 2013
7
2
15.10.2017 15:00
Rudar
7 : 2
─îegar 2013
15.10
15:00
Vrtište
Sloboda
2
1
15.10.2017 15:00
Vrtište
2 : 1
Sloboda
15.10
15:00
Jedinstvo (GM)
Budu─çnost
1
5
15.10.2017 15:00
Jedinstvo (GM)
1 : 5
Budu─çnost
15.10
15:00
Tatra
Sofeks
2
1
15.10.2017 15:00
Tatra
2 : 1
Sofeks
15.10
15:00
Ba─Źka 1923
Veternik
5
4
15.10.2017 15:00
Ba─Źka 1923
5 : 4
Veternik
15.10
15:00
Proleter
TSK
1
3
15.10.2017 15:00
Proleter
1 : 3
TSK
15.10
15:00
Jedinstvo (G)
Šajkaš 1908
0
1
15.10.2017 15:00
Jedinstvo (G)
0 : 1
Šajkaš 1908
15.10
15:00
Jedinstvo (R)
Mladost
0
0
15.10.2017 15:00
Jedinstvo (R)
0 : 0
Mladost
15.10
15:00
OFK Rtanj
Trebi─Ź
2
0
15.10.2017 15:00
OFK Rtanj
2 : 0
Trebi─Ź
15.10
15:00
Bu─Źje
Kosovo
2
3
15.10.2017 15:00
Bu─Źje
2 : 3
Kosovo
15.10
15:00
Sloga
Mid┼żor
0
2
15.10.2017 15:00
Sloga
0 : 2
Mid┼żor
15.10
15:00
Mladost
Osni─ç
2
5
15.10.2017 15:00
Mladost
2 : 5
Osni─ç
15.10
15:00
Grani─Źar
OFK Knjaz
0
1
15.10.2017 15:00
Grani─Źar
0 : 1
OFK Knjaz
15.10
15:00
Malinik
Omladinac
3
0
15.10.2017 15:00
Malinik
3 : 0
Omladinac
15.10
15:00
Rudar (V─î)
Radni─Źki (L)
1
0
15.10.2017 15:00
Rudar (V─î)
1 : 0
Radni─Źki (L)
15.10
15:00
OFK 019
Rgotina
4
0
15.10.2017 15:00
OFK 019
4 : 0
Rgotina
15.10
Spartak
Borac
4
2
15.10.2017
Spartak
4 : 2
Borac
15.10
Kosovac
Kaćuša
1
0
15.10.2017
Kosovac
1 : 0
Kaćuša
15.10
Omladinac
Pobeda
5
0
15.10.2017
Omladinac
5 : 0
Pobeda
15.10
Partizanski put
Dundjerski
3
0
15.10.2017
Partizanski put
3 : 0
Dundjerski
15.10
Real
NS Tatko
3
0
15.10.2017
Real
3 : 0
NS Tatko
15.10
15:00
Trešnjevka
OFK Rota
0
3
15.10.2017 15:00
Trešnjevka
0 : 3
OFK Rota
15.10
15:00
Ternoci
Bilja─Źi
3
0
15.10.2017 15:00
Ternoci
3 : 0
Bilja─Źi
15.10
15:00
Vihor
OFK Alakince
1
2
15.10.2017 15:00
Vihor
1 : 2
OFK Alakince
15.10
15:00
Lugina
─îelik
3
0
15.10.2017 15:00
Lugina
3 : 0
─îelik
15.10
15:00
BSK Bujanovac
Mladost (B)
2
5
15.10.2017 15:00
BSK Bujanovac
2 : 5
Mladost (B)
15.10
15:00
FSU Ju┼żna pruga
Pavlovac
1
1
15.10.2017 15:00
FSU Ju┼żna pruga
1 : 1
Pavlovac
15.10
15:00
Morava
Ropotovo
0
3
15.10.2017 15:00
Morava
0 : 3
Ropotovo
15.10
15:00
Sloga
Oskar
3
3
15.10.2017 15:00
Sloga
3 : 3
Oskar
15.10
15:00
Izmornik
Mineralac
4
1
15.10.2017 15:00
Izmornik
4 : 1
Mineralac
15.10
13:00
Glama
Rudar
5
2
15.10.2017 13:00
Glama
5 : 2
Rudar
15.10
15:00
─îaglavica
Gracko
1
3
15.10.2017 15:00
─îaglavica
1 : 3
Gracko
15.10
15:00
Radni─Źki
Brezovica
1
3
15.10.2017 15:00
Radni─Źki
1 : 3
Brezovica
15.10
15:00
Kopaonik
Radnik
3
0
15.10.2017 15:00
Kopaonik
3 : 0
Radnik
15.10
15:00
Mladost
Lasta
1
1
15.10.2017 15:00
Mladost
1 : 1
Lasta
15.10
15:00
Jedinstvo (D)
Jedinstvo (G)
1
2
15.10.2017 15:00
Jedinstvo (D)
1 : 2
Jedinstvo (G)
15.10
15:00
Tavnik
Magnohrom
9
0
15.10.2017 15:00
Tavnik
9 : 0
Magnohrom
15.10
15:00
Napredak
Partizan
1
1
15.10.2017 15:00
Napredak
1 : 1
Partizan
15.10
15:00
Borac (A)
Mineral 2015
2
2
15.10.2017 15:00
Borac (A)
2 : 2
Mineral 2015
15.10
15:00
Metalac
Kraljevo Hajduk
2
0
15.10.2017 15:00
Metalac
2 : 0
Kraljevo Hajduk
15.10
14:30
Borac 1805
15. Avgust 1950
3
0
15.10.2017 14:30
Borac 1805
3 : 0
15. Avgust 1950
15.10
14:30
Omladinski
Omladinac
1
2
15.10.2017 14:30
Omladinski
1 : 2
Omladinac
15.10
14:30
Pomoravlje
Mladost (GM)
1
1
15.10.2017 14:30
Pomoravlje
1 : 1
Mladost (GM)
15.10
14:30
Budu─çnost
Moravac
6
3
15.10.2017 14:30
Budu─çnost
6 : 3
Moravac
15.10
14:30
Javor
Rudar (St)
2
0
15.10.2017 14:30
Javor
2 : 0
Rudar (St)
15.10
14:30
Vinora─Źa
Sin─Ĺeli─ç 1934
1
1
15.10.2017 14:30
Vinora─Źa
1 : 1
Sin─Ĺeli─ç 1934
15.10
14:30
Ursule
Morava (KS)
1
1
15.10.2017 14:30
Ursule
1 : 1
Morava (KS)
15.10
14:30
Budu─çnost (─É)
Mladost (G)
1
5
15.10.2017 14:30
Budu─çnost (─É)
1 : 5
Mladost (G)
15.10
14:30
Mladost (K)
Kupinovac
4
0
15.10.2017 14:30
Mladost (K)
4 : 0
Kupinovac
15.10
14:30
Mladost (D)
Jedinstvo
5
0
15.10.2017 14:30
Mladost (D)
5 : 0
Jedinstvo
15.10
14:30
Šumadinac
Šantarovac
1
2
15.10.2017 14:30
Šumadinac
1 : 2
Šantarovac
15.10
14:30
Morava (R)
Mladost (T)
4
3
15.10.2017 14:30
Morava (R)
4 : 3
Mladost (T)
15.10
15:00
Sloga
Fruškogorac
2
3
15.10.2017 15:00
Sloga
2 : 3
Fruškogorac
15.10
15:00
Grani─Źar (K)
Napredak
0
3
15.10.2017 15:00
Grani─Źar (K)
0 : 3
Napredak
15.10
15:00
Mitros
Donji Petrovci
2
1
15.10.2017 15:00
Mitros
2 : 1
Donji Petrovci
15.10
15:00
Hajduk
Grani─Źar (O)
3
0
15.10.2017 15:00
Hajduk
3 : 0
Grani─Źar (O)
15.10
15:00
OFK Zeka Buljubaša
OFK Biki─ç
3
0
15.10.2017 15:00
OFK Zeka Buljubaša
3 : 0
OFK Biki─ç
15.10
15:00
Donji Srem 2015
Polet
0
4
15.10.2017 15:00
Donji Srem 2015
0 : 4
Polet
15.10
10:00
Fruška Gora
OFK Bresta─Ź
0
0
15.10.2017 10:00
Fruška Gora
0 : 0
OFK Bresta─Ź
15.10
15:00
Sloboda
Mladost (B)
0
4
15.10.2017 15:00
Sloboda
0 : 4
Mladost (B)
15.10
15:00
Ševac
Partizan (K)
0
0
15.10.2017 15:00
Ševac
0 : 0
Partizan (K)
15.10
15:00
Janošik
Ratar
0
2
15.10.2017 15:00
Janošik
0 : 2
Ratar
15.10
15:00
Potporanj
Karaš (K)
1
0
15.10.2017 15:00
Potporanj
1 : 0
Karaš (K)
15.10
15:00
Borac (VG)
Hajdu─Źica
0
3
15.10.2017 15:00
Borac (VG)
0 : 3
Hajdu─Źica
15.10
15:00
Polet
Dobrica
5
1
15.10.2017 15:00
Polet
5 : 1
Dobrica
15.10
15:00
Budu─çnost (A)
Vinogradar
4
1
15.10.2017 15:00
Budu─çnost (A)
4 : 1
Vinogradar
15.10
15:00
Omladinac 1927
Slavia
9
0
15.10.2017 15:00
Omladinac 1927
9 : 0
Slavia
15.10
15:00
Mundial
Unirea
3
3
15.10.2017 15:00
Mundial
3 : 3
Unirea
15.10
15:00
Polet
Glogonj
2
2
15.10.2017 15:00
Polet
2 : 2
Glogonj
15.10
15:00
Pobeda
Mladost (V)
2
5
15.10.2017 15:00
Pobeda
2 : 5
Mladost (V)
15.10
15:00
Spartak 1911
Tempo
2
0
15.10.2017 15:00
Spartak 1911
2 : 0
Tempo
15.10
15:00
Omladinac (D)
Borac (P)
4
0
15.10.2017 15:00
Omladinac (D)
4 : 0
Borac (P)
15.10
15:00
Kolonija
Jedinstvo
6
1
15.10.2017 15:00
Kolonija
6 : 1
Jedinstvo
15.10
15:00
Proleter
Dolovo
2
2
15.10.2017 15:00
Proleter
2 : 2
Dolovo
15.10
15:00
BSK Bavanište
Stari Tamiš
0
6
15.10.2017 15:00
BSK Bavanište
0 : 6
Stari Tamiš
15.10
15:00
Partizan (G)
Budu─çnost (BB)
4
0
15.10.2017 15:00
Partizan (G)
4 : 0
Budu─çnost (BB)
15.10
15:00
Jadar
Sloga (ST)
2
1
15.10.2017 15:00
Jadar
2 : 1
Sloga (ST)
15.10
15:00
Jedinstvo (MZ)
Mladost (BR)
3
0
15.10.2017 15:00
Jedinstvo (MZ)
3 : 0
Mladost (BR)
15.10
15:00
Borac
Sloga (LŠ)
0
1
15.10.2017 15:00
Borac
0 : 1
Sloga (LŠ)
15.10
15:00
Prva Iskra
7. Juli
0
0
15.10.2017 15:00
Prva Iskra
0 : 0
7. Juli
15.10
15:00
Jedinstvo (ZA)
Antimon
1
0
15.10.2017 15:00
Jedinstvo (ZA)
1 : 0
Antimon
15.10
15:00
Milan Orli─ç
Stolice
6
1
15.10.2017 15:00
Milan Orli─ç
6 : 1
Stolice
15.10
14:30
Novi Beograd
Sparta ┼Żeleznik
3
2
15.10.2017 14:30
Novi Beograd
3 : 2
Sparta ┼Żeleznik
15.10
10:00
Rekreativo 011
Ajaks
2
2
15.10.2017 10:00
Rekreativo 011
2 : 2
Ajaks
15.10
14:30
Posavac Tišma
BUSK
5
2
15.10.2017 14:30
Posavac Tišma
5 : 2
BUSK
15.10
14:30
Busije
Šećeranac Ada
4
1
15.10.2017 14:30
Busije
4 : 1
Šećeranac Ada
15.10
14:30
011
Sveti Stefan
5
1
15.10.2017 14:30
011
5 : 1
Sveti Stefan
15.10
14:30
Crvenka
PKB (K)
0
2
15.10.2017 14:30
Crvenka
0 : 2
PKB (K)
15.10
14:30
Poštar
Pinosava
2
0
15.10.2017 14:30
Poštar
2 : 0
Pinosava
15.10
14:30
Hajduk
Mladost
2
3
15.10.2017 14:30
Hajduk
2 : 3
Mladost
15.10
14:30
Podunavac
Lepušnica
0
0
15.10.2017 14:30
Podunavac
0 : 0
Lepušnica
15.10
14:30
Siti Sport Klub
Partizan
0
2
15.10.2017 14:30
Siti Sport Klub
0 : 2
Partizan
15.10
14:30
Veliki Borak
OFK Borac
1
0
15.10.2017 14:30
Veliki Borak
1 : 0
OFK Borac
15.10
14:30
Beljina
Barajevo
4
0
15.10.2017 14:30
Beljina
4 : 0
Barajevo
15.10
14:30
Velika Mostanica
Guncate
3
0
15.10.2017 14:30
Velika Mostanica
3 : 0
Guncate
15.10
15:00
Sloga
Cer
1
3
15.10.2017 15:00
Sloga
1 : 3
Cer
15.10
15:00
Budu─çnost (ZM)
Torpedo 1924
5
1
15.10.2017 15:00
Budu─çnost (ZM)
5 : 1
Torpedo 1924
15.10
15:00
Proleter
Premijer
7
0
15.10.2017 15:00
Proleter
7 : 0
Premijer
15.10
15:00
Budu─çnost (PD)
Napredak
0
2
15.10.2017 15:00
Budu─çnost (PD)
0 : 2
Napredak
15.10
15:00
Drina
Mladost
4
0
15.10.2017 15:00
Drina
4 : 0
Mladost
15.10
15:00
Gorki
Milicionar
6
0
15.10.2017 15:00
Gorki
6 : 0
Milicionar
15.10
15:00
Hajduk Stanko
Omladinac 2013
8
0
15.10.2017 15:00
Hajduk Stanko
8 : 0
Omladinac 2013
15.10
15:00
Vlašić
Šipurske livade
2
2
15.10.2017 15:00
Vlašić
2 : 2
Šipurske livade
15.10
15:00
Trešnjevka
Pri─Źinovi─ç
2
1
15.10.2017 15:00
Trešnjevka
2 : 1
Pri─Źinovi─ç
15.10
15:00
Pocerina
Vojvoda Stepa Stepanovi─ç
1
6
15.10.2017 15:00
Pocerina
1 : 6
Vojvoda Stepa Stepanovi─ç
15.10
15:00
Dobrava
Sloga
3
2
15.10.2017 15:00
Dobrava
3 : 2
Sloga
15.10
15:00
Mladost (PP)
Provo 2015
1
1
15.10.2017 15:00
Mladost (PP)
1 : 1
Provo 2015
15.10
15:00
Kara─Ĺor─Ĺe
Dušan Silni
2
1
15.10.2017 15:00
Kara─Ĺor─Ĺe
2 : 1
Dušan Silni
15.10
15:00
Sušica 2012
Omladinac
4
0
15.10.2017 15:00
Sušica 2012
4 : 0
Omladinac
15.10
15:00
Marjan MB
Radni─Źki
6
0
15.10.2017 15:00
Marjan MB
6 : 0
Radni─Źki
15.10
15:00
Moravac (P)
Planta┼ża
6
2
15.10.2017 15:00
Moravac (P)
6 : 2
Planta┼ża
15.10
15:00
Milanovo
Mladost (B)
5
1
15.10.2017 15:00
Milanovo
5 : 1
Mladost (B)
15.10
11:00
Bratstvo
Gradac
0
3
15.10.2017 11:00
Bratstvo
0 : 3
Gradac
15.10
15:00
Lemind 1953
OFK Morava
2
3
15.10.2017 15:00
Lemind 1953
2 : 3
OFK Morava
15.10
15:00
Šumadija
Real
5
1
15.10.2017 15:00
Šumadija
5 : 1
Real
15.10
14:30
Dimitrije Tucovi─ç
Polet (DL)
0
0
15.10.2017 14:30
Dimitrije Tucovi─ç
0 : 0
Polet (DL)
15.10
14:30
OFK Stublenica
Gunjevac
2
2
15.10.2017 14:30
OFK Stublenica
2 : 2
Gunjevac
15.10
14:30
Joševa
Vrelo
1
1
15.10.2017 14:30
Joševa
1 : 1
Vrelo
15.10
14:30
Kolubara 2
OFK Br─Ĺanac
1
0
15.10.2017 14:30
Kolubara 2
1 : 0
OFK Br─Ĺanac
15.10
14:30
Stari drugari
Komanice
2
2
15.10.2017 14:30
Stari drugari
2 : 2
Komanice
15.10
14:30
Kotešica
Jadar 2013
0
3
15.10.2017 14:30
Kotešica
0 : 3
Jadar 2013
15.10
14:30
Milenko Pavlovi─ç
Rakac Stave
7
2
15.10.2017 14:30
Milenko Pavlovi─ç
7 : 2
Rakac Stave
15.10
14:30
Mladost (L)
Polet
0
3
15.10.2017 14:30
Mladost (L)
0 : 3
Polet
15.10
14:30
Mladost (VK)
Borac
4
0
15.10.2017 14:30
Mladost (VK)
4 : 0
Borac
15.10
10:00
Buja─Źi─ç
Rajac
0
2
15.10.2017 10:00
Buja─Źi─ç
0 : 2
Rajac
15.10
14:30
Trudbenik
Jugovi─çi
5
2
15.10.2017 14:30
Trudbenik
5 : 2
Jugovi─çi
15.10
14:30
Polet 57
Mladi Gorani
6
2
15.10.2017 14:30
Polet 57
6 : 2
Mladi Gorani
15.10
14:30
Omladinac
Sloga (L)
2
1
15.10.2017 14:30
Omladinac
2 : 1
Sloga (L)
15.10
14:30
Stari Trstenik
Varvarin
1
1
15.10.2017 14:30
Stari Trstenik
1 : 1
Varvarin
15.10
14:30
Borac
Mladost (DK)
0
1
15.10.2017 14:30
Borac
0 : 1
Mladost (DK)
15.10
14:30
Rubin (Z)
14. Oktobar
2
1
15.10.2017 14:30
Rubin (Z)
2 : 1
14. Oktobar
15.10
14:30
Gradina
Ušće
6
1
15.10.2017 14:30
Gradina
6 : 1
Ušće
15.10
15:00
Napredak BT
Napredak ─î
2
1
15.10.2017 15:00
Napredak BT
2 : 1
Napredak ─î
15.10
15:00
Bega
Delija
4
3
15.10.2017 15:00
Bega
4 : 3
Delija
15.10
15:00
1.Oktobar
2. Oktobar
0
0
15.10.2017 15:00
1.Oktobar
0 : 0
2. Oktobar
15.10
15:00
Omladinac
Terekves
0
5
15.10.2017 15:00
Omladinac
0 : 5
Terekves
15.10
15:00
Budu─çnost
Proleter
3
6
15.10.2017 15:00
Budu─çnost
3 : 6
Proleter
15.10
15:00
Vinogradi DB
OFK ┼Że┼żelj
2
3
15.10.2017 15:00
Vinogradi DB
2 : 3
OFK ┼Że┼żelj
15.10
15:00
Divostin
OFK Bagremar
1
2
15.10.2017 15:00
Divostin
1 : 2
OFK Bagremar
15.10
15:00
Maršić
Seljak
4
0
15.10.2017 15:00
Maršić
4 : 0
Seljak
15.10
15:00
Borac
Polet (V)
2
0
15.10.2017 15:00
Borac
2 : 0
Polet (V)
15.10
11:00
Jastrebac
Pobeda 1976
8
0
15.10.2017 11:00
Jastrebac
8 : 0
Pobeda 1976
15.10
Kordun
Omladinac (D)
0
4
15.10.2017
Kordun
0 : 4
Omladinac (D)
15.10
Partizan
Hajduk
3
1
15.10.2017
Partizan
3 : 1
Hajduk
15.10
Dinamo 1923
Omladinac (B)
0
3
15.10.2017
Dinamo 1923
0 : 3
Omladinac (B)
15.10
Jedinstvo
Rastina 1918
4
4
15.10.2017
Jedinstvo
4 : 4
Rastina 1918
15.10
Radni─Źki 1918
Aleksa Šantić
1
0
15.10.2017
Radni─Źki 1918
1 : 0
Aleksa Šantić
15.10
14:30
Jasenica
Kralj Petar I
2
0
15.10.2017 14:30
Jasenica
2 : 0
Kralj Petar I
15.10
14:30
Šamot
Plaskovac
0
2
15.10.2017 14:30
Šamot
0 : 2
Plaskovac
15.10
14:30
Kopljari
Brezovac
4
0
15.10.2017 14:30
Kopljari
4 : 0
Brezovac
15.10
11:00
B 2000
Mladi rudar
2
3
15.10.2017 11:00
B 2000
2 : 3
Mladi rudar
15.10
14:30
Ranilovi─ç
Šumadinac
0
3
15.10.2017 14:30
Ranilovi─ç
0 : 3
Šumadinac
15.10
14:30
Sloga (M)
Radni─Źki (P)
1
0
15.10.2017 14:30
Sloga (M)
1 : 0
Radni─Źki (P)
15.10
14:30
┼Żika Markovi─ç U─Źa
Sirakovo
3
0
15.10.2017 14:30
┼Żika Markovi─ç U─Źa
3 : 0
Sirakovo
15.10
14:30
Obili─ç (┼Ż)
Desine
9
0
15.10.2017 14:30
Obili─ç (┼Ż)
9 : 0
Desine
15.10
14:30
Napredak (P)
Dizel
2
1
15.10.2017 14:30
Napredak (P)
2 : 1
Dizel
15.10
14:30
Bata Buli─ç
Manastirica
3
2
15.10.2017 14:30
Bata Buli─ç
3 : 2
Manastirica
15.10
14:30
Sloga 1952
Omladinac (Š)
2
3
15.10.2017 14:30
Sloga 1952
2 : 3
Omladinac (Š)
15.10
14:30
Radni─Źki (K)
Mladost (R)
2
1
15.10.2017 14:30
Radni─Źki (K)
2 : 1
Mladost (R)
15.10
14:30
BSK 1924
Integral
0
1
15.10.2017 14:30
BSK 1924
0 : 1
Integral
15.10
14:30
Krilaš
Napredak (S)
1
2
15.10.2017 14:30
Krilaš
1 : 2
Napredak (S)
15.10
14:30
Pali─ç
Hajduk
3
0
15.10.2017 14:30
Pali─ç
3 : 0
Hajduk
15.10
14:30
Bratstvo
Bikovo
1
4
15.10.2017 14:30
Bratstvo
1 : 4
Bikovo
15.10
14:30
Udarnik Višnjevac
─îantavir
1
1
15.10.2017 14:30
Udarnik Višnjevac
1 : 1
─îantavir
15.10
14:30
┼Żednik
Solid
0
1
15.10.2017 14:30
┼Żednik
0 : 1
Solid
15.10
14:30
─Éur─Ĺin
Lokomotiva
1
1
15.10.2017 14:30
─Éur─Ĺin
1 : 1
Lokomotiva
15.10
14:30
OFK Mala Bosna 2015
Elektrovojvodina
0
2
15.10.2017 14:30
OFK Mala Bosna 2015
0 : 2
Elektrovojvodina
15.10
11:00
Vojvoda
Popovi─ç
0
0
15.10.2017 11:00
Vojvoda
0 : 0
Popovi─ç
15.10
15:00
Mladost (G)
OFK Slatina
4
3
15.10.2017 15:00
Mladost (G)
4 : 3
OFK Slatina
15.10
15:00
OFK Roga─Źa
Rudar 2012
4
1
15.10.2017 15:00
OFK Roga─Źa
4 : 1
Rudar 2012
15.10
15:00
Titel
Susek
3
1
15.10.2017 15:00
Titel
3 : 1
Susek
15.10
15:00
Mileti─ç
Fruškogorac
2
2
15.10.2017 15:00
Mileti─ç
2 : 2
Fruškogorac
15.10
15:00
─îenej
Centar
1
1
15.10.2017 15:00
─îenej
1 : 1
Centar
15.10
15:00
Ba─Źka
Dinamo
6
2
15.10.2017 15:00
Ba─Źka
6 : 2
Dinamo
15.10
15:00
Obili─ç
Hajduk
3
0
15.10.2017 15:00
Obili─ç
3 : 0
Hajduk
15.10
14:30
AFK
Jadran
8
0
15.10.2017 14:30
AFK
8 : 0
Jadran
15.10
14:30
Tromedja
Hajduk
1
4
15.10.2017 14:30
Tromedja
1 : 4
Hajduk
15.10
14:30
Ba─Źka
Slavija
1
0
15.10.2017 14:30
Ba─Źka
1 : 0
Slavija
15.10
14:30
Šampion
Grani─Źar
0
0
15.10.2017 14:30
Šampion
0 : 0
Grani─Źar
15.10
14:30
Sloga
Jedinstvo (M)
8
0
15.10.2017 14:30
Sloga
8 : 0
Jedinstvo (M)
15.10
15:00
Krivaja
Jedinstvo
2
5
15.10.2017 15:00
Krivaja
2 : 5
Jedinstvo
15.10
15:00
Vojvodina
E─Ĺ┼íeg
4
0
15.10.2017 15:00
Vojvodina
4 : 0
E─Ĺ┼íeg
15.10
15:00
Budu─çnost
Mladost
0
4
15.10.2017 15:00
Budu─çnost
0 : 4
Mladost
15.10
15:00
Tomislavci
Obili─ç
2
1
15.10.2017 15:00
Tomislavci
2 : 1
Obili─ç
15.10
15:00
Mladost Radost
Pobeda
7
0
15.10.2017 15:00
Mladost Radost
7 : 0
Pobeda
7.kolo