25.09
16:30
Kapedunum
Kotroman
4
1
|
25.09.2017 16:30 | Kapedunum | 4 : 1 | Kotroman |
25.09
12:00
Karioke
Kom Eurozox 2
1
2
|
25.09.2017 12:00 | Karioke | 1 : 2 | Kom Eurozox 2 | |||||
25.09
12:00
Ribnica
Drezga
0
2
|
25.09.2017 12:00 | Ribnica | 0 : 2 | Drezga |
25.09
15:00
Radnički
Brskovo
1
3
|
25.09.2017 15:00 | Radnički | 1 : 3 | Brskovo | |||||
25.09
15:00
Pljevlja 97
OFK Borac
1
0
|
25.09.2017 15:00 | Pljevlja 97 | 1 : 0 | OFK Borac |
25.09
21:00
Arsenal
WBA
2
0
|
25.09.2017 21:00 | Arsenal | 2 : 0 | WBA |
25.09
21:00
Real Betis
Levante
4
0
|
25.09.2017 21:00 | Real Betis | 4 : 0 | Levante |
25.09
16:00
Dinamo
Proleter
1
0
|
25.09.2017 16:00 | Dinamo | 1 : 0 | Proleter |
25.09
11:00
Radnički (NB)
Studentski Grad
1
0
|
25.09.2017 11:00 | Radnički (NB) | 1 : 0 | Studentski Grad |
25.09
16:00
Radnički (K)
Dunav
12
1
|
25.09.2017 16:00 | Radnički (K) | 12 : 1 | Dunav |
25.09
13:00
Sindjelić
Studenski grad
1
2
|
25.09.2017 13:00 | Sindjelić | 1 : 2 | Studenski grad |
25.09
16:00
Polet
Borac (Sa)
3
4
|
25.09.2017 16:00 | Polet | 3 : 4 | Borac (Sa) |
25.09
14:00
Radnički (NB)
Voždovac
0
4
|
25.09.2017 14:00 | Radnički (NB) | 0 : 4 | Voždovac |
25.09
16:30
Borac
BASK
2
1
|
25.09.2017 16:30 | Borac | 2 : 1 | BASK | |||||
25.09
16:30
Resnik
Plavi 2000
1
3
|
25.09.2017 16:30 | Resnik | 1 : 3 | Plavi 2000 | |||||
25.09
16:30
Mladenovac
Vinča
2
1
|
25.09.2017 16:30 | Mladenovac | 2 : 1 | Vinča | |||||
25.09
16:30
Taurunum
Kosovo i Metohija
1
4
|
25.09.2017 16:30 | Taurunum | 1 : 4 | Kosovo i Metohija | |||||
25.09
16:30
Policajac
BUSK
2
0
|
25.09.2017 16:30 | Policajac | 2 : 0 | BUSK |
25.09
16:30
Bubamara 2010
Duga
4
2
|
25.09.2017 16:30 | Bubamara 2010 | 4 : 2 | Duga | |||||
25.09
16:30
TENT 1994
Stefan Brown
3
1
|
25.09.2017 16:30 | TENT 1994 | 3 : 1 | Stefan Brown | |||||
25.09
16:30
Dunav
GSP Polet
2
0
|
25.09.2017 16:30 | Dunav | 2 : 0 | GSP Polet | |||||
25.09
16:30
Brodarac
Jedinstvo
1
1
|
25.09.2017 16:30 | Brodarac | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
25.09
16:30
Dunavac
Barajevo
1
2
|
25.09.2017 16:30 | Dunavac | 1 : 2 | Barajevo | |||||
25.09
16:30
Šećeranac
Institut
3
0
|
25.09.2017 16:30 | Šećeranac | 3 : 0 | Institut |
25.09
16:30
Budućnost
Sinđelić (U)
3
0
|
25.09.2017 16:30 | Budućnost | 3 : 0 | Sinđelić (U) | |||||
25.09
16:30
BSK
Sinđelić (B)
2
1
|
25.09.2017 16:30 | BSK | 2 : 1 | Sinđelić (B) | |||||
25.09
16:30
Železnik
Belo Polje
0
2
|
25.09.2017 16:30 | Železnik | 0 : 2 | Belo Polje | |||||
25.09
16:30
Mladost
Slavija
6
0
|
25.09.2017 16:30 | Mladost | 6 : 0 | Slavija |
25.09
16:30
Peks
Batajnica
2
4
|
25.09.2017 16:30 | Peks | 2 : 4 | Batajnica | |||||
25.09
16:30
Pola pola
ŠF Rosenborg
1
3
|
25.09.2017 16:30 | Pola pola | 1 : 3 | ŠF Rosenborg | |||||
25.09
16:30
Crvenka
Zvezdara
5
1
|
25.09.2017 16:30 | Crvenka | 5 : 1 | Zvezdara | |||||
25.09
16:30
Banja
Kovilovo
1
6
|
25.09.2017 16:30 | Banja | 1 : 6 | Kovilovo | |||||
25.09
16:30
Zuce
Rekreativo
2
5
|
25.09.2017 16:30 | Zuce | 2 : 5 | Rekreativo | |||||
25.09
17:00
IM Rakovica
PKB
2
7
|
25.09.2017 17:00 | IM Rakovica | 2 : 7 | PKB | |||||
25.09
16:30
13. Maj
Palilulac
7
0
|
25.09.2017 16:30 | 13. Maj | 7 : 0 | Palilulac |
25.09
16:30
1913 Busk
Rušanj
3
8
|
25.09.2017 16:30 | 1913 Busk | 3 : 8 | Rušanj | |||||
25.09
16:30
Strelac
Sremčica
1
4
|
25.09.2017 16:30 | Strelac | 1 : 4 | Sremčica | |||||
25.09
16:30
Krajišnik
Posavina
9
2
|
25.09.2017 16:30 | Krajišnik | 9 : 2 | Posavina | |||||
25.09
16:30
Republički organi
Hajduk
2
9
|
25.09.2017 16:30 | Republički organi | 2 : 9 | Hajduk | |||||
25.09
16:30
Obrenovac
Beljina
4
1
|
25.09.2017 16:30 | Obrenovac | 4 : 1 | Beljina | |||||
25.09
16:30
Umka
Lokomotiva
4
2
|
25.09.2017 16:30 | Umka | 4 : 2 | Lokomotiva | |||||
25.09
16:30
Lavirint Company
Veterani 78
4
1
|
25.09.2017 16:30 | Lavirint Company | 4 : 1 | Veterani 78 |
25.09
17:00
Omladinac
BSK
3
0
|
25.09.2017 17:00 | Omladinac | 3 : 0 | BSK | |||||
25.09
17:00
Mihajlovac
Drugovac
4
8
|
25.09.2017 17:00 | Mihajlovac | 4 : 8 | Drugovac | |||||
25.09
17:00
Osipaonica
Smederevo
0
3
|
25.09.2017 17:00 | Osipaonica | 0 : 3 | Smederevo | |||||
25.09
17:00
Mladi Radnik
Radnički
0
0
|
25.09.2017 17:00 | Mladi Radnik | 0 : 0 | Radnički | |||||
25.09
17:00
Selevac
Sloboda
3
4
|
25.09.2017 17:00 | Selevac | 3 : 4 | Sloboda |
25.09
17:00
Kolonija
Jezava
6
4
|
25.09.2017 17:00 | Kolonija | 6 : 4 | Jezava | |||||
25.09
17:00
Vučak
Podunavac
2
6
|
25.09.2017 17:00 | Vučak | 2 : 6 | Podunavac | |||||
25.09
17:00
Vig Dunav
Železničar
4
5
|
25.09.2017 17:00 | Vig Dunav | 4 : 5 | Železničar | |||||
25.09
17:00
Dunav Osiguranje
Crvena zvezda
3
4
|
25.09.2017 17:00 | Dunav Osiguranje | 3 : 4 | Crvena zvezda |