XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 618 utakmica za dan
Nedelja, 28 Oktobar 2018

Fudbal

28.10.2018 Željezničar : Zvijezda 09
28.10.2018 13:30 Berane : OFK Mladost Lješkopolje 1970
28.10.2018 13:30 Bokelj : Jedinstvo
28.10.2018 13:30 Igalo : Dečić
28.10.2018 13:30 Jezero : Otrant
28.10.2018 13:30 Kom : Arsenal
28.10.2018 13:00 Polimlje : Napredak
28.10.2018 13:00 Ibar : Gusinje
28.10.2018 13:00 Petnjica : Fair Play
28.10.2018 13:30 Proleter Mihajlovac : Šumadija (A)
28.10.2018 11:00 Polet (LJ) : Sloga (PŽ)
28.10.2018 13:30 Drina : Budućnost Krušik 2014
28.10.2018 14:00 Pukovac : SFS Borac
28.10.2018 14:00 Zaplanjac : Budućnost
28.10.2018 11:00 Car Konstantin : Radnički (P)
28.10.2018 14:00 Radan : Temnić 1924
28.10.2018 13:30 Kolubara : Radnički (O)
28.10.2018 13:30 Crvena Zvezda : IMT
28.10.2018 13:30 Zvezdara : Jedinstvo
28.10.2018 11:00 Prva Iskra : Stepojevac Vaga
28.10.2018 14:00 Vojvodina 1928 : Krajina
28.10.2018 14:00 ŽAK : Mladost (O)
28.10.2018 14:00 Hajduk (B) : Hajduk (D)
28.10.2018 14:00 Jedinstvo (SP) : Borac (Š)
28.10.2018 14:00 Tatra : Hajduk (Č)
28.10.2018 14:00 Mladost (BP) : Mladost (T)
28.10.2018 14:00 Budućnost : Radnički 1912
28.10.2018 14:00 Tisa : Bajša
28.10.2018 14:00 BSK : Tavankut
28.10.2018 14:00 Tekstilac : Crvenka
28.10.2018 13:30 Real : Šumadija (T)
28.10.2018 13:30 Polet : Apolon 2018
28.10.2018 13:30 Vodojaža : Šumadija 1903
28.10.2018 13:30 Sušica : Sloga
28.10.2018 13:30 OFK Napredak : Petar Dobrnjac
28.10.2018 13:30 Homoljac : Mladi borac
28.10.2018 13:30 Zvižd : VGSK
28.10.2018 13:30 Udarnik : OFK Aranđelovac 1979
28.10.2018 13:30 Partizan 1945 : Morava
28.10.2018 13:30 Borac 1932 : Karađorđe
28.10.2018 13:30 RSK : Rudar
28.10.2018 13:30 Železničar : Borac
28.10.2018 13:30 Vrelo Sport : Radnički Stobeks
28.10.2018 13:30 OFK Osečina : Radjevac
28.10.2018 13:30 Brezovica : OFK Divci
28.10.2018 11:00 Jedinstvo Putevi : Polimlje
28.10.2018 13:30 Zlatar : Prijevor
28.10.2018 13:30 Sloga (S) : Dragačevo
28.10.2018 13:30 Orlovac : LFK Mladost
28.10.2018 14:00 OFK Brzi Brod : Jedinstvo (GS)
28.10.2018 14:00 Jablanica : Balkanski
28.10.2018 14:00 Mladost (B) : Pčinja
28.10.2018 14:00 Tanasko Rajić : Pusta Reka
28.10.2018 14:00 OFK Niš : Jedinstvo (P)
28.10.2018 14:00 Vranjska Banja : Morava
28.10.2018 14:00 Mladost (M) : Sloga
28.10.2018 14:00 Morava 1918 : Sloga
28.10.2018 14:00 Jastrebac (VŠ) : Dragocvet
28.10.2018 14:00 Bošnjane : OFK Kosanica
28.10.2018 14:00 Jastrebac (B) : Župa
28.10.2018 14:00 OFK Topličanin : Rembas
28.10.2018 14:00 Juhor : OFK Lugomir
28.10.2018 14:00 Žitorađa : Levač
28.10.2018 14:00 Napredak (D) : Jedinstvo (M)
28.10.2018 14:00 Kablovi : Majdanpek
28.10.2018 14:00 Orljane : OFK Slatina
28.10.2018 14:00 Hajduk Veljko : Timok 1919
28.10.2018 14:00 Rudar Alpos : Moravica
28.10.2018 14:00 Timočanin : Malošište
28.10.2018 13:30 Komgrap : Sopot
28.10.2018 13:30 BSK Baćevac : Hajduk
28.10.2018 13:30 Sremčica : TEK Sloga
28.10.2018 13:30 Budućnost : BSK Batajnica
28.10.2018 13:30 Mladost (BD) : Vojvodina
28.10.2018 13:30 Crvena zvezda (VS) : 2. Oktobar
28.10.2018 13:30 Crvena Zvezda (RS) : Proleter 2006
28.10.2018 13:30 Borac : Delija
28.10.2018 13:30 Radnički 1911 : Rusanda
28.10.2018 13:30 Naftagas : Omladinac FAM
28.10.2018 13:30 Kulpin : Hercegovac
28.10.2018 13:30 Rusin : Kula
28.10.2018 13:30 Radnički 1918 : OFK Odžaci
28.10.2018 13:30 Lipar : Stari Grad
28.10.2018 13:30 Budućnost (P) : Borac 46
28.10.2018 Donji Petrovci : Borac (M)
28.10.2018 Železničar : PSK Putinci
28.10.2018 Kupinovo : Sloven
28.10.2018 Polet (NK) : Ljukovo
28.10.2018 Jadran : Napredak
28.10.2018 Budućnost : Borac (K)
28.10.2018 13:30 Lokomotiva : Borac
28.10.2018 13:30 Banja : Trnava
28.10.2018 13:30 Omladinac : Vinča
28.10.2018 13:30 Junkovac : Plaskovac
28.10.2018 13:30 Šumadinac (N) : Sloga Bat 1924
28.10.2018 13:30 Mladost MG : Prvi srpski ustanak
28.10.2018 10:00 Index : Slavija
28.10.2018 14:00 TSK : OFK Sirig
28.10.2018 14:00 Fruškogorac : Jedinstvo
28.10.2018 14:00 Petrovaradin : Bačka
28.10.2018 14:00 Šajkaš 1908 : Omladinac
28.10.2018 14:00 ŽSK : Sofeks
28.10.2018 14:00 Miletić : Fruškogorski partizan
28.10.2018 13:30 Jadran : Proleter (RS)
28.10.2018 13:30 Preporod : Iskra
28.10.2018 13:30 Vinogradar : Napredak
28.10.2018 13:30 Đurđin : Sutjeska
28.10.2018 13:30 Vojvodina : Sloga
28.10.2018 13:30 Hajduk : Javor
28.10.2018 13:30 Mladi radnik : Kušiljevo
28.10.2018 13:30 Kolare : Napredak
28.10.2018 13:30 Mladost (K) : Omladinac
28.10.2018 13:30 Mladost (D) : OFK Batinac
28.10.2018 13:30 Juhor : Resavac
28.10.2018 13:30 Partizan : Mladost (S)
28.10.2018 13:30 OFK Bratstvo : Bratstvo
28.10.2018 13:30 Srem : Rakovica
28.10.2018 13:30 Šumadinac : Crvenka
28.10.2018 13:30 Sinđelić : Institut
28.10.2018 13:30 PKB Kovilovo : Zmaj
28.10.2018 13:30 Dunav : Balkan Mirijevo
28.10.2018 13:30 Poštar Zvezdara : Borac (P)
28.10.2018 13:30 Strelac : Zvezda
28.10.2018 13:30 Mladost (C) : Budućnost
28.10.2018 10:00 Radnički : Borac
28.10.2018 13:30 Mladost (B) : Zabrežje
28.10.2018 13:30 Lisović : Duboko
28.10.2018 13:30 Omladinac : Sloboda
28.10.2018 13:30 Kosmaj : Rabrovac
28.10.2018 13:30 Ropočevo : Kosmajac
28.10.2018 13:30 Vrčin : Boleč
28.10.2018 13:30 Šumadija : Selo Mladenovac
28.10.2018 13:30 Dunavac : Pudarci
28.10.2018 14:30 Napredak : Omladinac
28.10.2018 14:30 Ozrem : Jedinstvo (GG)
28.10.2018 14:30 Jedinstvo (P) : Jedinstvo (K)
28.10.2018 14:30 Zadrugar : Slatina
28.10.2018 11:00 Rakova : Ovčar
28.10.2018 14:30 Spartak : Lunjevica
28.10.2018 14:30 Mladost : Rudar
28.10.2018 14:00 Radnik : OFK Ras
28.10.2018 14:00 Ibar : Budućnost
28.10.2018 11:00 Proleter : Mataruge
28.10.2018 14:00 Stubal : Rudar
28.10.2018 14:00 Ribnica : Kraljevo Hajduk
28.10.2018 14:00 Granit : Gruža
28.10.2018 11:00 Popovići Vrnjci : Lasta
28.10.2018 14:00 Poljoprivrednik : Mladost (DK)
28.10.2018 14:00 13. April : Blagotin
28.10.2018 14:00 Šanac : Kupci
28.10.2018 14:00 Sloga (M) : Jedinstvo 1936
28.10.2018 14:00 Donji Kopaonik : Vinogradar
28.10.2018 14:00 Podrinje : Mladi Borac
28.10.2018 14:00 Sloga (LŠ) : Mladost (PR)
28.10.2018 14:00 Sloga (BO) : Dušan Silni
28.10.2018 14:00 Cer : Duško
28.10.2018 14:00 Hajduk Stanko : Jedinstvo 1945 (VL)
28.10.2018 14:00 Karađorđe : Mladost (DD)
28.10.2018 14:00 Jedinstvo (ŠT) : Jedinstvo (MZ)
28.10.2018 14:00 Jedinstvo (V) : Vojvodina (S)
28.10.2018 14:00 Crvena zvezda : Dolina
28.10.2018 14:00 Polet : Vulturul
28.10.2018 14:00 Sloga (BNS) : Vojvodina (C)
28.10.2018 14:00 Spartak 1911 : Strela
28.10.2018 14:00 Potporanj : Radnički (B)
28.10.2018 14:00 Partizan (G) : Dunav
28.10.2018 14:00 Borac (St) : Partizan (U)
28.10.2018 13:30 Rudar (K) : Budućnost
28.10.2018 13:30 Pomoravlje : Makce
28.10.2018 13:30 Omladinac (Š) : Železničar
28.10.2018 13:30 Borac (Ž) : Sloga (B)
28.10.2018 13:30 Borac (K) : Jedinstvo (Lj)
28.10.2018 13:30 Mlava (ML) : Obilić
28.10.2018 14:00 Sloga : Moravac
28.10.2018 14:00 Padina : Elid
28.10.2018 14:00 Radnički 1947 : Zemljoradnik
28.10.2018 14:00 Radnički 1924 : Crvena zvezda
28.10.2018 14:00 Rasovača : Palilula
28.10.2018 14:00 Moravac : Naisus 1977
28.10.2018 13:30 Sloga (M) : Osipaonica
28.10.2018 13:30 Pobeda : SASK
28.10.2018 13:30 Železničar Kusadak : Cerovac
28.10.2018 13:30 Sloga (L) : Sloboda
28.10.2018 13:30 Proleter 1947 : Crvena zvezda
28.10.2018 13:30 Šumadija : Polet
28.10.2018 13:30 Podunavac : Mladi radnik
28.10.2018 14:30 Deli Jovan : Brestovac
28.10.2018 14:30 Branik : Radnički (K)
28.10.2018 11:00 Sloga : Ključ
28.10.2018 14:30 Nemetali : Krivelj
28.10.2018 13:30 ZSK : Sovljak
28.10.2018 13:30 Iskra : OFK Brđanac
28.10.2018 13:30 Trlić : Pepeljevac
28.10.2018 13:30 Mladost : Tešnjar
28.10.2018 13:30 Ribnikar : Rubribreza
28.10.2018 14:30 Pobeda 1926 : Sloga (D)
28.10.2018 14:30 Korićani : Jedinstvo
28.10.2018 14:30 Jadran : Kutlovo
28.10.2018 14:30 Borac (D) : 21. oktobar
28.10.2018 14:30 Sloboda : Šumadija 1934
28.10.2018 14:30 Budućnost : Mladost (P)
28.10.2018 14:30 Srbija : Erdoglija 1931
28.10.2018 14:00 Čajetina : Savinac
28.10.2018 11:00 Lauš : Lazarica
28.10.2018 14:00 Ježevica : Polet
28.10.2018 14:00 Sečica : Jasen
28.10.2018 14:00 Jedinstvo : Perućac
28.10.2018 14:00 Umac : Jedinstvo (G)
28.10.2018 14:00 Bobište : Kumarevo 65
28.10.2018 14:00 Čekmin : OFK Morava
28.10.2018 14:00 Progres : Polet
28.10.2018 14:00 OFK Brza : Vučje
28.10.2018 14:00 Mladost 1959 : Šumadija
28.10.2018 14:00 Zloćudovo : Železničar
28.10.2018 14:00 Mladi borac : Sloga
28.10.2018 14:00 OFK Rtanj : Midžor
28.10.2018 14:00 Sloga (M) : Rgotina
28.10.2018 14:00 Malinik : Ozren
28.10.2018 14:00 Omladinac : OFK Knjaz
28.10.2018 14:00 Bučje : OFK 019
28.10.2018 14:00 Radnički 1946 : Graničar
28.10.2018 14:00 : Osnić
28.10.2018 14:00 Trebič : Kosovo
28.10.2018 14:00 Mladost (L) : Jedinstvo (GM)
28.10.2018 14:00 Vrtište : Palilulac
28.10.2018 14:00 Čegar 2013 : Crvena zastava
28.10.2018 14:00 Morava : Mladost (DK)
28.10.2018 11:00 Rudar : Sloboda
28.10.2018 14:00 Budućnost : Omladinac (GK)
28.10.2018 14:00 Proleter : Sečanica
28.10.2018 14:00 Vulkan 1963 : Stevan Nešticki
28.10.2018 13:30 BSK Bujanovac : Ternoci
28.10.2018 13:30 Pavlovac : Mladost
28.10.2018 13:30 Lugina : Levosoje
28.10.2018 13:30 FSU Južna pruga : Čelik
28.10.2018 13:30 Trešnjevka : Vihor
28.10.2018 12:00 Rudar : Oskar
28.10.2018 15:00 Kusce : Ropotovo
28.10.2018 14:00 Joševa : Čučuge
28.10.2018 14:00 Šarbane : Polet (DL)
28.10.2018 14:00 Polet (T) : Vrelo
28.10.2018 14:00 OFK Paljuvi : Gunjevac
28.10.2018 14:00 Mladost : Dimitrije Tucović
28.10.2018 Pobednik : Polet
28.10.2018 Rojkovac : Rvati
28.10.2018 Posavina : Belo Polje
28.10.2018 Skela : Borac
28.10.2018 Sloga : Krtinska
28.10.2018 14:00 Dinamo : OFK Futog
28.10.2018 14:00 Bačka : Veternik
28.10.2018 14:00 Čenej : Železničar
28.10.2018 14:00 Hajduk : Vinogradar
28.10.2018 14:00 Moskva : Titel
28.10.2018 14:00 Janošik : Sloga (M)
28.10.2018 14:00 Karaš (K) : Ševac
28.10.2018 14:00 Hajdučica : Karaš (J)
28.10.2018 14:00 Budućnost (A) : Vojvodina (CC)
28.10.2018 14:00 Ratar : Partizan (K)
28.10.2018 14:00 Vinogradar : Dobrica
28.10.2018 14:00 Borac (VG) : Borac (VS)
28.10.2018 13:30 Morava : Jedinstvo (D)
28.10.2018 13:30 Mladost (T) : Ursule
28.10.2018 13:30 Vinogradar : Sloga
28.10.2018 13:30 Osaonica : Morava
28.10.2018 13:30 Sinđelić 1934 : Blagotin
28.10.2018 13:30 Mladost (J) : Omladinski
28.10.2018 13:30 Budućnost : Borac 1805
28.10.2018 13:30 Pomoravlje : Rudar (SR)
28.10.2018 13:30 Radnički : Istok 63
28.10.2018 13:30 Polet : Napredak
28.10.2018 11:00 Žabari : Polet
28.10.2018 14:00 Stari drugari : Mladost (VK)
28.10.2018 14:00 Popadić : Jadar 2013
28.10.2018 14:00 Mladost (L) : Milenko Pavlović
28.10.2018 14:00 Borac : Komanice
28.10.2018 14:00 Lukavac : Rakac Stave
28.10.2018 14:00 Junior Novo Naselje : Rajac
28.10.2018 11:00 13. Maj : Šećeranac Ada
28.10.2018 13:30 Posavac Tišma : Novi Beograd
28.10.2018 12:00 011 : Mladi Proleter
28.10.2018 13:30 Dedinje : Busije
28.10.2018 13:30 Umka : Rekreativo 011
28.10.2018 10:00 Penjarol : Sparta Železnik
28.10.2018 13:30 Mladost : Lepušnica
28.10.2018 13:30 Pinosava : Heroj Polet
28.10.2018 13:30 Poštar : Siti Sport Klub
28.10.2018 13:30 Sveti Stefan : Avala
28.10.2018 13:30 Pionir : PKB Padinska Skela
28.10.2018 13:30 Zuce : Minel
28.10.2018 14:00 BSK : Mladost
28.10.2018 14:00 Napredak : Sloga (Č)
28.10.2018 14:00 Hajduk : Donji Srem 2015
28.10.2018 14:00 Krušedol : Sloga (V)
28.10.2018 14:00 OFK Bikić : Graničar
28.10.2018 10:00 Fruška Gora : OFK Zeka Buljubaša
28.10.2018 14:00 Šumar : Fruškogorac
28.10.2018 14:00 Obilić 1993 : Mitros
28.10.2018 14:00 Partizan : Mineral 2015
28.10.2018 14:00 Metalac : Mladost
28.10.2018 14:00 Tavnik : Progorelica
28.10.2018 14:00 Lazac : Zvezda
28.10.2018 14:00 Jedinstvo (G) : Jovo Kursula
28.10.2018 14:00 Borac (A) : Bogutovačka Banja
28.10.2018 14:00 Jedinstvo (D) : Mlada krila
28.10.2018 13:30 Pobeda (Đ) : Badnjevac
28.10.2018 13:30 Udarnik Trska 1947 : Karađorđe (V)
28.10.2018 13:30 Sloga (M) : Karađorđe 2013 (Viš)
28.10.2018 13:30 Mladi radnik : BSK
28.10.2018 13:30 Sloga (Z) : Omladinac-Šumadinac
28.10.2018 13:30 Beljina : Barajevo
28.10.2018 13:30 Velika Mostanica : Veliki Borak
28.10.2018 14:00 Velika Reka : Mladost
28.10.2018 14:00 Borac : Prva Iskra
28.10.2018 14:00 Jadar 1961 (GD) : 7. Juli
28.10.2018 14:00 Rudar : Antimon
28.10.2018 14:00 Vidojevica : Sloga
28.10.2018 13:30 Kopljari : Jasenica
28.10.2018 13:30 Trešnjevica : Sloga
28.10.2018 11:00 Brezovac : Mladost (J)
28.10.2018 13:30 Vrbica : Radoje Domanović
28.10.2018 13:30 Šumadinac (S) : Kralj Petar I
28.10.2018 13:30 Borac : B 2000
28.10.2018 13:30 Šamot : Ranilović
28.10.2018 14:00 Sloboda : Radnički
28.10.2018 14:00 Real : Veliko Trnjane
28.10.2018 14:00 Moravac : Radnik Sušica
28.10.2018 11:00 Bratstvo : Plantaža
28.10.2018 14:00 BSK : Gradac
28.10.2018 14:00 Marjan MB : Lemind 1953
28.10.2018 14:00 Budućnost (PD) : Sloboda
28.10.2018 14:00 Premijer : Drina
28.10.2018 14:00 Zadrugar : Budućnost 1929 (ZM)
28.10.2018 14:00 Gorki : Cer
28.10.2018 14:00 Mladost : Trešnjevka
28.10.2018 14:00 Šipurske livade : Rankovac
28.10.2018 11:00 Provo 2015 : Dobrava
28.10.2018 14:00 Sava : Vojvoda Stepa Stepanović
28.10.2018 14:00 Miloš Pocerac 2013 : Vlašić
28.10.2018 14:00 Sloga (MA) : Sloga (KR)
28.10.2018 13:30 Jadran : Graničar
28.10.2018 13:30 Čoka : AFK
28.10.2018 13:30 Tromedja : Šampion
28.10.2018 13:30 Jedinstvo (M) : Hajduk
28.10.2018 13:30 Bačka : Tornjoš
28.10.2018 13:30 Slavija : Jedinstvo (SK)
28.10.2018 13:30 Tisa : Potisje
28.10.2018 13:30 Slavija : Bačka (D)
28.10.2018 13:30 Mladost : Borac
28.10.2018 13:30 Neštin : Maglić
28.10.2018 13:30 Krivanj : Sloga
28.10.2018 13:30 Naša Zvezda : Budućnost
28.10.2018 13:30 Desine : Dizel
28.10.2018 13:30 Žika Marković Uča : Napredak 1934
28.10.2018 13:30 Sloga (M) : Napredak (P)
28.10.2018 13:30 Polet (B) : Žitkovica 2017
28.10.2018 13:30 Stig 1955 : Sirakovo
28.10.2018 13:30 Vihor : Mladost (B)
28.10.2018 13:30 Rade Milošević : Zadrugar (T)
28.10.2018 13:30 Bata Bulić : BSK
28.10.2018 13:30 Jedinstvo (K) : Radnički (K)
28.10.2018 13:30 Integral : Napredak 1936
28.10.2018 13:30 Radnik : Jasenovac
28.10.2018 13:30 Omladinac (B) : Manastirica
28.10.2018 13:30 Napredak (S) : Sloga 1952
28.10.2018 13:30 Jedinstvo : Sloboda
28.10.2018 13:30 Krivaja : Mladost (R)
28.10.2018 13:30 Eđšeg : Tomislavci
28.10.2018 13:30 Obilić : Pobeda
28.10.2018 13:30 Mladost Radost : Budućnost
28.10.2018 13:30 Sloga : Petka
28.10.2018 13:30 Vreoci : Mladost (Č)
28.10.2018 13:30 Mladi Borac : Bistrica
28.10.2018 13:30 Šumadija (MC) : BSK
28.10.2018 14:00 Pontes : Lokomotiva
28.10.2018 14:00 Dunavac : Koča Andjelković
28.10.2018 14:00 Rtkovo : Egeta
28.10.2018 14:00 Kladušnica : Omladinac
28.10.2018 14:00 Napredak : Milutinovac
28.10.2018 13:30 Ivanča : Dedinje
28.10.2018 13:30 Markovac : Sloga
28.10.2018 13:30 OFK Student : Omladinac
28.10.2018 13:30 Vlaška : Borac
28.10.2018 13:30 Napredak : Šepšin
28.10.2018 14:00 Pobeda : Polet
28.10.2018 14:00 Omladinac 1927 : Glogonj
28.10.2018 13:30 Vujan : Lugovi
28.10.2018 13:30 Mršinci : Čačak 94
28.10.2018 13:30 Malba : Budućnost
28.10.2018 11:00 Prijatelji : Kej
28.10.2018 13:30 BIP : Morava (K)
28.10.2018 13:30 7. Juli : Petrijevac
28.10.2018 13:30 Omladinac : Drugovac
28.10.2018 13:30 Budućnost : Vrbovac
28.10.2018 13:30 Stari Hrast 2018 : Skobalj
28.10.2018 13:30 Hajduk Veljko 1934 : OFK Slavija
28.10.2018 14:00 Željuša : Pobeda
28.10.2018 13:30 Kordun : Mladost
28.10.2018 13:30 OFK Šikara : Hajduk
28.10.2018 13:30 Aleksa Šantić : Zadrugar
28.10.2018 13:30 Dunav : Omladinac (B)
28.10.2018 13:30 Jedinstvo : Omladinac (D)
28.10.2018 13:30 Terekveš : Partizan
28.10.2018 11:00 Jedinstvo : Polet (V)
28.10.2018 11:00 Gredetin : Borac
28.10.2018 14:00 OFK Draževac : Polet (R)
28.10.2018 13:30 Elektrovojvodina : Hajduk
28.10.2018 13:30 Čantavir : Palić
28.10.2018 13:30 Udarnik Višnjevac : Solid
28.10.2018 13:30 Lokomotiva : Žednik
28.10.2018 13:30 OFK Mala Bosna 2015 : Bikovo
28.10.2018 14:30 AF Đokić : Jedinstvo
28.10.2018 14:30 Mladost (NS) : Jasenica
28.10.2018 14:30 Mladost 1948 : Omladinac
28.10.2018 13:30 Palanka : Budućnost
28.10.2018 13:30 Jasenica 2017 : Radnik
28.10.2018 13:30 Beli Orlovi : Glavaš
28.10.2018 14:30 Konjuh : Borac
28.10.2018 14:30 Parunovac : Mladost VPD
28.10.2018 14:30 Žabare : Naupare
28.10.2018 14:30 Mudrakovac : Čarapan
28.10.2018 14:30 Sebečevac : Bukovica
28.10.2018 14:30 Gornji Stepoš : Rasina
28.10.2018 10:00 Sloga : Arbanasce
28.10.2018 14:30 Koprijan : Baličevac
28.10.2018 14:00 Sloga : Mladost
28.10.2018 14:00 Palilulac : Sokograd
28.10.2018 14:00 Vinogradi DB : Sloga Lužnice 2016
28.10.2018 14:00 Ćava : Seljak
28.10.2018 14:00 Kolonija : Zastava
28.10.2018 14:00 Košutnjak : Divostin
28.10.2018 14:00 Borac : Duškovci
28.10.2018 14:00 Blagaja : Trešnjica
28.10.2018 14:00 Avijatičar Vranjani : Gorobilje
28.10.2018 14:00 Plavi Tok : Glumač
28.10.2018 14:00 Bakionica : Dobrinjac
28.10.2018 14:00 Delijski Vis : Rujnik
28.10.2018 14:00 Jasenovik 2018 : Sloga 1948
28.10.2018 14:00 Radnički 1936 : Durlan Siti
28.10.2018 14:00 Čegar 1946 : Spartak
28.10.2018 15:00 Urovica : OFK Tamnič
28.10.2018 15:00 Slatina : Mladost
28.10.2018 11:00 Šarkamen : Polet
28.10.2018 14:00 Marina Kutina : 10. februar
28.10.2018 14:00 Toplica : Knežica
28.10.2018 10:00 Skupljen 2013 : Mrovska
28.10.2018 10:00 Hajduk : Mladost (Z)
28.10.2018 10:00 Torpedo : Polet
28.10.2018 10:00 Verko : Dragojevac
28.10.2018 13:30 BSK Buljane : Radnik
28.10.2018 13:30 Polet : Heroj
28.10.2018 13:30 Budućnost : ISK Izvor
28.10.2018 13:30 Razvitak : Donja Mutnica
28.10.2018 13:30 OFK Juhor 2016 : Sloga
28.10.2018 13:30 Šumadija : Popovac
28.10.2018 11:00 Miločajac : Braća Vuković
28.10.2018 14:00 Magnohrom : Stara Čaršija
28.10.2018 14:00 Zgodačica : Sloga Obrva
28.10.2018 14:00 Mladost 1925 : Morava
28.10.2018 11:00 Mladost (K) : Moravac
28.10.2018 14:00 FSU Borac 2018 : Napredak
28.10.2018 11:00 Badince : Veternica
28.10.2018 10:00 Jašunja : Gornje Sinkovce
28.10.2018 11:00 OFK Jelen : Mladost Slatina
28.10.2018 11:00 Jedinstvo : Rudar
28.10.2018 11:00 Cerić : Galeb
28.10.2018 11:00 OFK Varna : Bojić
28.10.2018 11:00 Korman : Mladost Svileuva
28.10.2018 11:00 Borac BTG : Žabar
28.10.2018 11:00 Zablaće : Volujac
28.10.2018 13:30 OFK Radnički : 20. Oktobar
28.10.2018 13:30 Šumadinac : Mladi radnik
28.10.2018 14:00 Omladinac : Crni Vrh
28.10.2018 14:00 Belica : Napredak
28.10.2018 14:00 Dobra Voda : OFK Borac
28.10.2018 14:00 GFK Tabane : Domaćin
28.10.2018 13:30 Ljubičevo : BSK 1931
28.10.2018 13:30 Sloga (Ć) : Morava 1932
28.10.2018 13:30 Moravac 1933 : Mip Majdan
28.10.2018 13:30 Sopot : Batovac
28.10.2018 13:30 Mlava (B) : Beli Orao
28.10.2018 13:30 Napredak (B) : Vojvoda Milenko
28.10.2018 13:30 Zemljoradnik : Metalac
28.10.2018 13:30 Sloga (D) : Pobeda (SK)
28.10.2018 11:00 Budućnost 1995 : Murgaš
28.10.2018 11:00 Dokmir : Kolubara
28.10.2018 11:00 Vukona : Brgule
28.10.2018 11:00 Sloga : Omladinac
28.10.2018 11:00 OFK Takovo : Zvizdar
28.10.2018 13:30 Dinamo 1923 : Panonija
28.10.2018 13:30 Dinamo (S) : Graničar (R)
28.10.2018 13:30 Jedinstvo Lemeš : Stanišić 1920
28.10.2018 11:00 Timok 1928 : Šljivar
28.10.2018 11:00 Lovac : Kastrum
28.10.2018 10:00 Jedinstvo : Čestin
28.10.2018 10:00 Bečevica : Mladost
28.10.2018 10:00 Beli Orlovi : Kotlenik (L)
28.10.2018 14:00 Dupljaj : Zadrugar
28.10.2018 14:00 OFK Povlen : Kotešica
28.10.2018 11:00 Beloševac : Dračić 2018
28.10.2018 11:00 Bujačić : Mali korak
28.10.2018 11:00 Sloga Gorić : OFK Senjak
28.10.2018 14:00 Mladost : Kameni
28.10.2018 14:00 Lovac : Srem
28.10.2018 14:00 Hajduk : Sloven
28.10.2018 14:00 Sremac : OFK Brestač
28.10.2018 14:00 Pobeda : Banat (D)
28.10.2018 14:00 Omladinac : Vitorul
28.10.2018 14:00 Hajduk : OFK Banat
28.10.2018 13:30 Mladi Radnik : Resavac
28.10.2018 13:30 Rudar : Sinđelić
28.10.2018 13:30 Resava : Mladi Borac
28.10.2018 13:30 Napredak : OFK Bingula
28.10.2018 13:30 Graničar : Sinđelić
28.10.2018 13:30 Sremac : OFK Bačinci
28.10.2018 13:30 Jedinstvo (LJ) : Borac
28.10.2018 13:30 Jedinstvo (M) : Omladinac
28.10.2018 13:30 Jednota : Erdevik 2017
28.10.2018 13:30 Graničar : Trgovački
28.10.2018 13:30 Srem (SR) : Planinac
28.10.2018 13:30 Borac (VR) : Sloboda
28.10.2018 13:30 Poletarac : Sloga
28.10.2018 13:30 Borac (R) : Srem (SM)
28.10.2018 13:30 Fruškogorac : Sloga (M)
28.10.2018 13:30 Dunav : Sloga (K)
28.10.2018 13:30 Car Uroš : ČSK 1939
28.10.2018 13:30 Radnički : Borac
28.10.2018 13:30 Borac : Polet
28.10.2018 13:30 27. Oktobar : Vojvodina
28.10.2018 13:30 Graničar : Hrtkovci
28.10.2018 13:30 Jedinstvo (P) : Fruškogorac
28.10.2018 13:30 Sremac : Jedinstvo (R)
28.10.2018 11:00 Polet (Š) : Štitari
28.10.2018 13:30 Kruševica : Dvorane
28.10.2018 13:30 Vratare : Padež
28.10.2018 13:30 Polet (K) : Grkljane
28.10.2018 10:00 Maskar : Krćevac 04
28.10.2018 10:00 Budućnost (B) : Budućnost MI
28.10.2018 10:00 Mladost (R) : Jarmenovci
28.10.2018 14:00 Jelav : Studenac
28.10.2018 14:00 Hajduk : Sloga
28.10.2018 14:00 Mladost (G) : Granit
28.10.2018 13:30 Dunavac : Pek
28.10.2018 13:30 Kumane : Stiški Kurjak
28.10.2018 13:30 Baštovan 2015 : Mirko Tomić
28.10.2018 13:30 Ram : Sloga
28.10.2018 13:30 Mladi Borac : Srednjevo
28.10.2018 11:00 BSK 1924 : Napredak 1927
28.10.2018 11:00 Sloga 1945 : Stig (MC)
28.10.2018 11:00 Jedinstvo (S) : Stig (C)
28.10.2018 14:00 Kremenac : Hajduk
28.10.2018 14:00 Bukorovac : Dobrača
28.10.2018 13:30 Misača : Gorski Car
28.10.2018 13:30 Električar : Barič
28.10.2018 13:30 OFK Vinci : Borac 2016
28.10.2018 13:30 Mrčkovac : Mladost 1970
28.10.2018 13:00 Jezero : Selanac
28.10.2018 13:00 Crnča : Čobanče
28.10.2018 14:00 OFK Marenovo : Gradac
28.10.2018 14:00 Lipar : Bresje
28.10.2018 14:00 OFK Dragoševac : Jagodina
28.10.2018 14:30 Burnley : Chelsea
28.10.2018 14:30 Crystal Palace : Arsenal
28.10.2018 17:00 Manchester United : Everton
28.10.2018 16:15 Barcelona : Real Madrid
28.10.2018 18:30 Deportivo Alavés : Villarreal
28.10.2018 12:00 Getafe : Real Betis
28.10.2018 20:45 Sevilla : Huesca
28.10.2018 15:30 RB Leipzig : Schalke 04
28.10.2018 18:00 Werder : Bayer Leverkusen
28.10.2018 13:30 Nürnberg : Eintracht
28.10.2018 15:00 Cagliari : Chievo
28.10.2018 15:00 Genoa : Udinese
28.10.2018 18:00 Milan : Sampdoria
28.10.2018 12:30 Sassuolo : Bologna
28.10.2018 15:00 SPAL : Frosinone
28.10.2018 20:30 Napoli : Roma
28.10.2018 17:00 Bordeaux : Nice
28.10.2018 15:00 Rennes : Reims
28.10.2018 21:00 Olympique Marseille : PSG
28.10.2018 13:00 Budućnost Krušik 2014 : Smederevo 1924
28.10.2018 13:00 Mačva : Sloga (K)
28.10.2018 13:00 Mladi radnik 1926 : Sloboda (U)
28.10.2018 13:00 Metalac : Loznica
28.10.2018 13:00 Javor Matis : Karađorđe
28.10.2018 13:00 Novi Pazar : Borac
28.10.2018 13:00 Šumadija (A) : Sloga (P)
28.10.2018 13:00 Kabel : Polet (K)
28.10.2018 11:00 Budućnost Krušik 2014 : Smederevo 1924
28.10.2018 11:00 Mačva : Sloga (K)
28.10.2018 11:00 Mladi radnik 1926 : Šumadija 1903
28.10.2018 11:00 Metalac (GM) : Loznica
28.10.2018 11:00 Javor Matis : Jedinstvo (Ub)
28.10.2018 11:00 Novi Pazar : Borac
28.10.2018 11:00 Šumadija (A) : Sloga (P)
28.10.2018 10:00 Radnički 1905 : Tavankut
28.10.2018 11:30 Čantavir : Spartak
28.10.2018 10:30 Vinogradar : Đurđin
28.10.2018 09:00 Vinogradar : Subotica
28.10.2018 10:00 Spartak '06 : TSC
28.10.2018 Jedinstvo 2017 : KMF Raška
28.10.2018 Dif : Pazar Juniors B
28.10.2018 Rudar : Sport Club 99 B
28.10.2018 Rudar : Vlada Dimitrijević

Košarka

28.10.2018 19:00 Cedevita : Budućnost VOLI
28.10.2018 21:00 Mornar : Mega Bemax

Odbojka

28.10.2018 17:00 Dunav Stars : Hajduk Veljko 2
28.10.2018 16:00 Viner : Knjaževac
28.10.2018 17:00 Đerdap : Timok
28.10.2018 18:00 Viner : Bor 2
28.10.2018 Partizan : Lucky Star
28.10.2018 Crvena zvezda : Železničar
28.10.2018 Partizan : Radnicki
28.10.2018 TENT : Crvena zvezda
28.10.2018 Lucky Star : Roda
28.10.2018 Klub 8 : AS
28.10.2018 Lazarevac : Sterija
28.10.2018 AS Batajnica : Blok Aut
28.10.2018 Beograd : Kralj