XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 20.08.2017 17:00 Budućnost (G) - Preporod 2:1
2 27.08.2017 17:00 Preporod - Polet (K) 1:1
4 10.09.2017 16:30 Preporod - Tekstilac 3:0
5 17.09.2017 16:00 Tavankut - Preporod 1:1
6 24.09.2017 16:00 Preporod - Radnički (S) 3:1
7 01.10.2017 15:30 Tisa - Preporod 2:1
8 08.10.2017 15:30 Bačka (P) - Preporod 7:1
9 15.10.2017 15:00 Preporod - Mladost (BP) 1:3
10 21.10.2017 15:00 Sloga (Č) - Preporod 2:2
11 29.10.2017 14:00 Preporod - Srbobran 1:3
12 05.11.2017 13:30 BSK - Preporod 5:2
13 12.11.2017 13:00 Preporod - Mladost (T) 2:0
14 19.11.2017 13:00 Zadrugar - Preporod 2:1
15 26.11.2017 13:00 Preporod - Mladost Apa 4:0
16 11.03.2018 14:30 Preporod - Budućnost (G) 1:3
17 17.03.2018 14:30 Polet (K) - Preporod 2:0
19 07.04.2018 15:30 Tekstilac - Preporod 1:0
20 11.04.2018 16:00 Preporod - Tavankut 3:1
21 14.04.2018 16:00 Radnički (S) - Preporod 0:2
22 22.04.2018 16:00 Preporod - Tisa 0:1
23 25.04.2018 16:00 Preporod - Bačka (P) 2:1
24 29.04.2018 16:30 Mladost (BP) - Preporod 4:2
25 05.05.2018 16:30 Preporod - Sloga (Č) 0:3
26 12.05.2018 16:30 Srbobran - Preporod 9:0
27 16.05.2018 16:30 Preporod - BSK 4:2
28 20.05.2018 16:30 Mladost (T) - Preporod 4:2
29 27.05.2018 17:00 Preporod - Zadrugar 4:0
30 03.06.2018 17:00 Mladost Apa - Preporod 6:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Vojvodina Srbobran 28 22 4 2 70
2 Tisa 28 16 5 7 53
3 Mladost (BP) 28 16 5 7 53
4 Sloga (Č) 28 11 7 10 40
5 Radnički (S) 28 11 6 11 39
6 Tekstilac 28 11 5 12 38
7 Polet (K) 28 9 8 11 35
8 Zadrugar 28 9 8 11 35
9 Tavankut 28 10 4 14 34
10 BSK 28 10 4 14 34
11 Budućnost (G) 28 9 6 13 33
12 Mladost Apa 28 9 6 13 33
13 Bačka (P) 28 10 2 16 32
14 Mladost (T) 28 9 5 14 32
15 Prelazi u ligu nižeg ranga PFL Subotica Preporod (-1) 28 9 3 16 29
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu