09.09
16:30
Loznica
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
1
1
|
09.09.2017 16:30 | Loznica | 1 : 1 | BuduÄnost KruÅ”ik 2014 | |||||
09.09
16:30
Sloga (P)
Proleter Mihajlovac
2
1
|
09.09.2017 16:30 | Sloga (P) | 2 : 1 | Proleter Mihajlovac | |||||
09.09
16:30
Å umadija 1903
Mokra Gora
2
1
|
09.09.2017 16:30 | Å umadija 1903 | 2 : 1 | Mokra Gora | |||||
09.09
16:30
Zlatibor
Provo
1
1
|
09.09.2017 16:30 | Zlatibor | 1 : 1 | Provo | |||||
09.09
16:30
Å umadija (A)
KaraÄorÄe
3
3
|
09.09.2017 16:30 | Å umadija (A) | 3 : 3 | KaraÄorÄe |
09.09
16:00
Rtanj
Jedinstvo (P)
1
2
|
09.09.2017 16:00 | Rtanj | 1 : 2 | Jedinstvo (P) | |||||
09.09
16:00
Ozren
Tabane 1970
1
1
|
09.09.2017 16:00 | Ozren | 1 : 1 | Tabane 1970 | |||||
09.09
16:00
Trstenik PPT
Dunav
3
1
|
09.09.2017 16:00 | Trstenik PPT | 3 : 1 | Dunav | |||||
09.09
16:00
OFK SinÄeliÄ
RadniÄki (S)
4
1
|
09.09.2017 16:00 | OFK SinÄeliÄ | 4 : 1 | RadniÄki (S) |
09.09
16:30
Bratstvo 1946
Borac (S)
1
1
|
09.09.2017 16:30 | Bratstvo 1946 | 1 : 1 | Borac (S) | |||||
09.09
16:30
RadniÄki (NP)
Mladost (BJ)
1
1
|
09.09.2017 16:30 | RadniÄki (NP) | 1 : 1 | Mladost (BJ) | |||||
09.09
16:30
RadniÄki (Å )
Crvena zvezda (NS)
1
3
|
09.09.2017 16:30 | RadniÄki (Å ) | 1 : 3 | Crvena zvezda (NS) | |||||
09.09
16:30
RadniÄki (SM)
Odžaci
0
1
|
09.09.2017 16:30 | RadniÄki (SM) | 0 : 1 | Odžaci | |||||
09.09
16:30
BaÄka 1901
Cement
0
2
|
09.09.2017 16:30 | BaÄka 1901 | 0 : 2 | Cement | |||||
09.09
16:30
RadniÄki (ZR)
Omladinac (NB)
1
2
|
09.09.2017 16:30 | RadniÄki (ZR) | 1 : 2 | Omladinac (NB) |
09.09
16:00
RadniÄki (NB)
Prva Iskra
1
0
|
09.09.2017 16:00 | RadniÄki (NB) | 1 : 0 | Prva Iskra | |||||
09.09
16:00
IMT
Jedinstvo
0
1
|
09.09.2017 16:00 | IMT | 0 : 1 | Jedinstvo | |||||
09.09
16:00
RadniÄki (O)
Lokomotiva
3
0
|
09.09.2017 16:00 | RadniÄki (O) | 3 : 0 | Lokomotiva | |||||
09.09
16:00
OFK Beograd
GrafiÄar
2
2
|
09.09.2017 16:00 | OFK Beograd | 2 : 2 | GrafiÄar |
09.09
16:30
Slavija
KaraÄorÄe (R)
1
3
|
09.09.2017 16:30 | Slavija | 1 : 3 | KaraÄorÄe (R) | |||||
09.09
16:30
OvÄar
TrepÄa
1
2
|
09.09.2017 16:30 | OvÄar | 1 : 2 | TrepÄa |
09.09
16:30
Sloga 33
Mladi radnik (R)
2
1
|
09.09.2017 16:30 | Sloga 33 | 2 : 1 | Mladi radnik (R) | |||||
09.09
16:30
VGSK
Homoljac
0
2
|
09.09.2017 16:30 | VGSK | 0 : 2 | Homoljac | |||||
09.09
16:30
Rudar 2001
Udarnik
0
0
|
09.09.2017 16:30 | Rudar 2001 | 0 : 0 | Udarnik |
09.09
16:30
Zadrugar
OFK OseÄina
3
0
|
09.09.2017 16:30 | Zadrugar | 3 : 0 | OFK OseÄina | |||||
09.09
16:30
Sloga (BB)
Drina
1
2
|
09.09.2017 16:30 | Sloga (BB) | 1 : 2 | Drina | |||||
09.09
16:30
Sovljak
BuduÄnost
0
2
|
09.09.2017 16:30 | Sovljak | 0 : 2 | BuduÄnost | |||||
09.09
16:30
Sevojno
Polimlje
0
2
|
09.09.2017 16:30 | Sevojno | 0 : 2 | Polimlje | |||||
09.09
16:30
Ribnica
Radjevac
1
1
|
09.09.2017 16:30 | Ribnica | 1 : 1 | Radjevac | |||||
09.09
16:30
Spartak
OFK Divci
0
1
|
09.09.2017 16:30 | Spartak | 0 : 1 | OFK Divci |
09.09
16:00
BuduÄnost (O)
Jablanica
2
0
|
09.09.2017 16:00 | BuduÄnost (O) | 2 : 0 | Jablanica | |||||
09.09
16:00
Sloga (L)
Vranjska Banja
2
2
|
09.09.2017 16:00 | Sloga (L) | 2 : 2 | Vranjska Banja | |||||
09.09
16:00
Nebeski Andjeli
OFK Brzi Brod
3
1
|
09.09.2017 16:00 | Nebeski Andjeli | 3 : 1 | OFK Brzi Brod | |||||
09.09
16:00
Pusta Reka
Morava (VH)
0
0
|
09.09.2017 16:00 | Pusta Reka | 0 : 0 | Morava (VH) | |||||
09.09
16:00
Lužnica
PÄinja
2
3
|
09.09.2017 16:00 | Lužnica | 2 : 3 | PÄinja | |||||
09.09
16:00
Balkanski
GFK DuboÄica
1
2
|
09.09.2017 16:00 | Balkanski | 1 : 2 | GFK DuboÄica |
09.09
16:00
Äerdap
Brodoremont
2
1
|
09.09.2017 16:00 | Äerdap | 2 : 1 | Brodoremont |
09.09
16:00
OFK TopliÄanin
Napredak
7
2
|
09.09.2017 16:00 | OFK TopliÄanin | 7 : 2 | Napredak | |||||
09.09
16:00
SFS Borac
OFK Kosanica
0
0
|
09.09.2017 16:00 | SFS Borac | 0 : 0 | OFK Kosanica |
09.09
16:30
OFK VrŔac
RadniÄki (K)
2
0
|
09.09.2017 16:30 | OFK VrÅ”ac | 2 : 0 | RadniÄki (K) | |||||
09.09
16:30
BuduÄnost
RadniÄki (S)
1
1
|
09.09.2017 16:30 | BuduÄnost | 1 : 1 | RadniÄki (S) | |||||
09.09
16:30
Kozara
Mladost (O)
2
0
|
09.09.2017 16:30 | Kozara | 2 : 0 | Mladost (O) | |||||
09.09
16:30
Jedinstvo (BK)
Polet
5
0
|
09.09.2017 16:30 | Jedinstvo (BK) | 5 : 0 | Polet | |||||
09.09
16:30
Sloga
Sloboda (NK)
0
2
|
09.09.2017 16:30 | Sloga | 0 : 2 | Sloboda (NK) | |||||
09.09
16:30
Proleter
Jedinstvo (NB)
3
0
|
09.09.2017 16:30 | Proleter | 3 : 0 | Jedinstvo (NB) |
09.09
16:30
Hajduk (D)
Sremac
3
2
|
09.09.2017 16:30 | Hajduk (D) | 3 : 2 | Sremac | |||||
09.09
16:30
Jedinstvo (SP)
Index
2
1
|
09.09.2017 16:30 | Jedinstvo (SP) | 2 : 1 | Index | |||||
09.09
16:30
OFK Slavija
JugoviÄ
2
4
|
09.09.2017 16:30 | OFK Slavija | 2 : 4 | JugoviÄ |
09.09
16:30
Sloga (Ä)
Polet (K)
2
1
|
09.09.2017 16:30 | Sloga (Ä) | 2 : 1 | Polet (K) | |||||
09.09
16:30
Srbobran
BuduÄnost (G)
2
0
|
09.09.2017 16:30 | Srbobran | 2 : 0 | BuduÄnost (G) |
09.09
16:00
Balkan
Milutinac
2
4
|
09.09.2017 16:00 | Balkan | 2 : 4 | Milutinac | |||||
09.09
20:00
TEK Sloga
Hajduk
1
1
|
09.09.2017 20:00 | TEK Sloga | 1 : 1 | Hajduk |
09.09
16:30
Mladost (L)
Vojvodina (B)
3
1
|
09.09.2017 16:30 | Mladost (L) | 3 : 1 | Vojvodina (B) | |||||
09.09
16:30
Proleter 2006
Naftagas (E)
1
1
|
09.09.2017 16:30 | Proleter 2006 | 1 : 1 | Naftagas (E) | |||||
09.09
16:30
BileÄanin
Krajina
1
3
|
09.09.2017 16:30 | BileÄanin | 1 : 3 | Krajina |
09.09
16:30
Dunav
Vojvodina (S)
0
3
|
09.09.2017 16:30 | Dunav | 0 : 3 | Vojvodina (S) | |||||
09.09
16:30
Vojvodina (CC)
BAK
0
2
|
09.09.2017 16:30 | Vojvodina (CC) | 0 : 2 | BAK |
09.09
17:00
Sloven
Ljukovo
0
3
|
09.09.2017 17:00 | Sloven | 0 : 3 | Ljukovo | |||||
09.09
17:00
Rudar
Borac (K)
2
1
|
09.09.2017 17:00 | Rudar | 2 : 1 | Borac (K) |
09.09
16:00
Hajduk Junior
BuduÄnost (M)
3
0
|
09.09.2017 16:00 | Hajduk Junior | 3 : 0 | BuduÄnost (M) | |||||
09.09
16:00
StaniÅ”iÄ
Lipar
3
1
|
09.09.2017 16:00 | StaniÅ”iÄ | 3 : 1 | Lipar |
09.09
16:00
OFK Vrbas
NjegoÅ”
4
0
|
09.09.2017 16:00 | OFK Vrbas | 4 : 0 | NjegoÅ” | |||||
09.09
16:00
Proleter (RS)
RadniÄki 1905
3
0
|
09.09.2017 16:00 | Proleter (RS) | 3 : 0 | RadniÄki 1905 | |||||
09.09
16:00
ObiliÄ
HorgoÅ” 1911
2
0
|
09.09.2017 16:00 | ObiliÄ | 2 : 0 | HorgoÅ” 1911 | |||||
09.09
16:00
Panonija IM Topola
BajŔa
0
3
|
09.09.2017 16:00 | Panonija IM Topola | 0 : 3 | BajŔa |
09.09
16:30
Brestovac
KljuÄ
3
1
|
09.09.2017 16:30 | Brestovac | 3 : 1 | KljuÄ | |||||
09.09
16:30
Krivelj
BSK
2
1
|
09.09.2017 16:30 | Krivelj | 2 : 1 | BSK |
09.09
16:00
Studenski Grad
Å umadinac
3
0
|
09.09.2017 16:00 | Studenski Grad | 3 : 0 | Å umadinac | |||||
09.09
16:00
Avala
PKB (PS)
0
0
|
09.09.2017 16:00 | Avala | 0 : 0 | PKB (PS) |
09.09
16:00
Å umadija
Omladinac
3
0
|
09.09.2017 16:00 | Å umadija | 3 : 0 | Omladinac |
09.09
16:00
Mladenovac
Kosmaj
1
1
|
09.09.2017 16:00 | Mladenovac | 1 : 1 | Kosmaj |
09.09
16:00
Jevremovac
Vidojevica
0
0
|
09.09.2017 16:00 | Jevremovac | 0 : 0 | Vidojevica |
09.09
16:30
Lokomotiva
Trnava
1
0
|
09.09.2017 16:30 | Lokomotiva | 1 : 0 | Trnava | |||||
09.09
16:30
Omladinac (DR)
Junkovac
3
1
|
09.09.2017 16:30 | Omladinac (DR) | 3 : 1 | Junkovac |
09.09
16:30
Äerdap
Jedinstvo (Lj)
5
0
|
09.09.2017 16:30 | Äerdap | 5 : 0 | Jedinstvo (Lj) | |||||
09.09
16:30
Polet (SD)
BuduÄnost (V)
3
0
|
09.09.2017 16:30 | Polet (SD) | 3 : 0 | BuduÄnost (V) |
09.09
16:30
Vladimir DurkoviÄ
Senjak
1
2
|
09.09.2017 16:30 | Vladimir DurkoviÄ | 1 : 2 | Senjak |
09.09
16:30
Rudar
Radnik
4
1
|
09.09.2017 16:30 | Rudar | 4 : 1 | Radnik |
09.09
16:30
Prvi partizan
Omladinac
3
0
|
09.09.2017 16:30 | Prvi partizan | 3 : 0 | Omladinac | |||||
09.09
16:30
Zlatar
Jedinstvo
3
0
|
09.09.2017 16:30 | Zlatar | 3 : 0 | Jedinstvo |
09.09
16:00
OFK JabuÄje
Pepeljevac
2
1
|
09.09.2017 16:00 | OFK JabuÄje | 2 : 1 | Pepeljevac | |||||
09.09
16:00
Banjani
Brezovica
1
3
|
09.09.2017 16:00 | Banjani | 1 : 3 | Brezovica | |||||
09.09
16:00
Junior Novo Naselje
Vrelo Sport
1
5
|
09.09.2017 16:00 | Junior Novo Naselje | 1 : 5 | Vrelo Sport | |||||
09.09
16:00
Radnik
KaÄer
4
1
|
09.09.2017 16:00 | Radnik | 4 : 1 | KaÄer |
09.09
16:00
Morava (Ž)
RadniÄki 1947
2
4
|
09.09.2017 16:00 | Morava (Ž) | 2 : 4 | RadniÄki 1947 | |||||
09.09
16:00
Naisus 1977
Palilula
0
3
|
09.09.2017 16:00 | Naisus 1977 | 0 : 3 | Palilula | |||||
09.09
16:00
Moravac (Ä)
RasovaÄa
2
4
|
09.09.2017 16:00 | Moravac (Ä) | 2 : 4 | RasovaÄa |
09.09
16:30
Vulkan 1963
VrtiŔte
1
2
|
09.09.2017 16:30 | Vulkan 1963 | 1 : 2 | VrtiŔte | |||||
09.09
16:30
Palilulac
Mladost (L)
1
3
|
09.09.2017 16:30 | Palilulac | 1 : 3 | Mladost (L) |
09.09
16:30
RFK Novi Sad 1921
Jedinstvo (G)
3
0
|
09.09.2017 16:30 | RFK Novi Sad 1921 | 3 : 0 | Jedinstvo (G) | |||||
09.09
16:30
Omladinac
Proleter
2
0
|
09.09.2017 16:30 | Omladinac | 2 : 0 | Proleter | |||||
09.09
16:30
OFK Futog
BaÄka 1923
3
1
|
09.09.2017 16:30 | OFK Futog | 3 : 1 | BaÄka 1923 | |||||
09.09
16:30
Mladost
Tatra
0
1
|
09.09.2017 16:30 | Mladost | 0 : 1 | Tatra | |||||
09.09
16:30
Å ajkaÅ” 1908
Petrovaradin
2
2
|
09.09.2017 16:30 | Å ajkaÅ” 1908 | 2 : 2 | Petrovaradin |
09.09
16:00
Polet
Spartak
1
0
|
09.09.2017 16:00 | Polet | 1 : 0 | Spartak |
09.09
16:00
OFK Rota
OFK Alakince
1
4
|
09.09.2017 16:00 | OFK Rota | 1 : 4 | OFK Alakince | |||||
09.09
16:00
Mladost (S)
Äelik
4
4
|
09.09.2017 16:00 | Mladost (S) | 4 : 4 | Äelik |
09.09
16:00
Rudar (SR)
Pomoravlje
3
0
|
09.09.2017 16:00 | Rudar (SR) | 3 : 0 | Pomoravlje | |||||
09.09
16:00
Rudar (St)
Beljanica
0
1
|
09.09.2017 16:00 | Rudar (St) | 0 : 1 | Beljanica |
09.09
16:30
OFK Gradnulica
Jedinstvo
2
5
|
09.09.2017 16:30 | OFK Gradnulica | 2 : 5 | Jedinstvo | |||||
09.09
16:30
TamiÅ”
OFK Klek
2
2
|
09.09.2017 16:30 | TamiÅ” | 2 : 2 | OFK Klek | |||||
09.09
16:30
ASK
Zadrugar
2
2
|
09.09.2017 16:30 | ASK | 2 : 2 | Zadrugar | |||||
09.09
16:30
Zlatica
RadniÄki 1911
1
2
|
09.09.2017 16:30 | Zlatica | 1 : 2 | RadniÄki 1911 | |||||
09.09
16:30
OFK StajiÄevo
Potisje
0
1
|
09.09.2017 16:30 | OFK StajiÄevo | 0 : 1 | Potisje | |||||
09.09
16:30
MSK
ŽFK Banat
0
3
|
09.09.2017 16:30 | MSK | 0 : 3 | ŽFK Banat |
09.09
16:00
UmÄari
Partizan
3
1
|
09.09.2017 16:00 | UmÄari | 3 : 1 | Partizan | |||||
09.09
16:00
Hajduk
Podunavac
0
1
|
09.09.2017 16:00 | Hajduk | 0 : 1 | Podunavac |
09.09
16:00
Milicionar
Sloga
3
0
|
09.09.2017 16:00 | Milicionar | 3 : 0 | Sloga |
09.09
16:00
DuŔan Silni
TreŔnjevka
5
2
|
09.09.2017 16:00 | DuŔan Silni | 5 : 2 | TreŔnjevka |
09.09
16:00
Å FU Derbi 2016
Milanovo
4
4
|
09.09.2017 16:00 | Å FU Derbi 2016 | 4 : 4 | Milanovo |
09.09
16:00
Rubribreza
Polet (T)
2
1
|
09.09.2017 16:00 | Rubribreza | 2 : 1 | Polet (T) | |||||
09.09
16:00
Rudar
Polet (DL)
1
3
|
09.09.2017 16:00 | Rudar | 1 : 3 | Polet (DL) |
09.09
16:30
JugoviÄi
Beli Orlovi
3
3
|
09.09.2017 16:30 | JugoviÄi | 3 : 3 | Beli Orlovi | |||||
09.09
16:30
Varvarin
Sloga (L)
8
1
|
09.09.2017 16:30 | Varvarin | 8 : 1 | Sloga (L) |
09.09
16:00
OFK Napredak 1929
Polet (R)
5
0
|
09.09.2017 16:00 | OFK Napredak 1929 | 5 : 0 | Polet (R) | |||||
09.09
16:00
Pobeda 1976
Borac
1
6
|
09.09.2017 16:00 | Pobeda 1976 | 1 : 6 | Borac | |||||
09.09
16:00
Å kriljac
Polet (V)
1
5
|
09.09.2017 16:00 | Å kriljac | 1 : 5 | Polet (V) |
09.09
Rastina 1918
Hajduk
1
3
|
09.09.2017 | Rastina 1918 | 1 : 3 | Hajduk |
09.09
16:30
Polet (V)
Žika MarkoviÄ UÄa
1
2
|
09.09.2017 16:30 | Polet (V) | 1 : 2 | Žika MarkoviÄ UÄa |
09.09
16:30
Mladost (R)
Omladinac (Å )
0
1
|
09.09.2017 16:30 | Mladost (R) | 0 : 1 | Omladinac (Å ) |
09.09
16:30
Centar
Susek
3
1
|
09.09.2017 16:30 | Centar | 3 : 1 | Susek |
09.09
16:00
Sloga
Tromedja
7
0
|
09.09.2017 16:00 | Sloga | 7 : 0 | Tromedja |
09.09
16:30
Rongo Siti
Sloga
0
11
|
09.09.2017 16:30 | Rongo Siti | 0 : 11 | Sloga | |||||
09.09
16:30
Mladost
ŽeljuŔa
2
3
|
09.09.2017 16:30 | Mladost | 2 : 3 | ŽeljuŔa | |||||
09.09
16:30
Lokomotiva
Sloboda
1
2
|
09.09.2017 16:30 | Lokomotiva | 1 : 2 | Sloboda | |||||
09.09
16:30
Veliki Suvodol
Pobeda
0
4
|
09.09.2017 16:30 | Veliki Suvodol | 0 : 4 | Pobeda | |||||
09.09
16:30
Napredak
Jerma
0
2
|
09.09.2017 16:30 | Napredak | 0 : 2 | Jerma |
09.09
16:30
Kulpin
MagliÄ
2
1
|
09.09.2017 16:30 | Kulpin | 2 : 1 | MagliÄ | |||||
09.09
16:30
Borac 46
NeŔtin
3
1
|
09.09.2017 16:30 | Borac 46 | 3 : 1 | NeŔtin | |||||
09.09
16:30
Tvrdjava
BaÄka
1
2
|
09.09.2017 16:30 | Tvrdjava | 1 : 2 | BaÄka | |||||
09.09
16:30
NaŔa Zvezda
Sloga
2
1
|
09.09.2017 16:30 | NaŔa Zvezda | 2 : 1 | Sloga | |||||
09.09
16:30
Borac
Krivanj
3
1
|
09.09.2017 16:30 | Borac | 3 : 1 | Krivanj |
09.09
16:30
Jedinstvo
GoruŔica
2
0
|
09.09.2017 16:30 | Jedinstvo | 2 : 0 | GoruŔica | |||||
09.09
16:30
Vrelo
Dedinje Junajted
1
4
|
09.09.2017 16:30 | Vrelo | 1 : 4 | Dedinje Junajted | |||||
09.09
16:30
VoÄar
RadniÄki
9
0
|
09.09.2017 16:30 | VoÄar | 9 : 0 | RadniÄki | |||||
09.09
11:00
Jelica
Bratstvo
1
1
|
09.09.2017 11:00 | Jelica | 1 : 1 | Bratstvo | |||||
09.09
16:30
Brezova
Prilike
0
2
|
09.09.2017 16:30 | Brezova | 0 : 2 | Prilike | |||||
09.09
16:30
Gradina
Sloga
1
5
|
09.09.2017 16:30 | Gradina | 1 : 5 | Sloga |
09.09
16:30
Vujan
Mladost (A)
0
2
|
09.09.2017 16:30 | Vujan | 0 : 2 | Mladost (A) | |||||
09.09
16:30
Morava (M)
Kej
1
3
|
09.09.2017 16:30 | Morava (M) | 1 : 3 | Kej | |||||
09.09
16:30
BuduÄnost
Rakova
3
1
|
09.09.2017 16:30 | BuduÄnost | 3 : 1 | Rakova |
09.09
16:30
Sloga (B)
BSK
5
1
|
09.09.2017 16:30 | Sloga (B) | 5 : 1 | BSK |
09.09
16:30
Krtinska
Borac
0
3
|
09.09.2017 16:30 | Krtinska | 0 : 3 | Borac |
09.09
16:30
Petka
Vreoci
4
2
|
09.09.2017 16:30 | Petka | 4 : 2 | Vreoci |
09.09
16:30
Hajduk
Napredak
0
1
|
09.09.2017 16:30 | Hajduk | 0 : 1 | Napredak |
09.09
16:30
Kapidžija
MeŔevo
0
4
|
09.09.2017 16:30 | Kapidžija | 0 : 4 | MeŔevo |
09.09
16:30
KSK Konak 1926
Borac
3
0
|
09.09.2017 16:30 | KSK Konak 1926 | 3 : 0 | Borac | |||||
09.09
16:30
Mladost
Partizan
10
1
|
09.09.2017 16:30 | Mladost | 10 : 1 | Partizan | |||||
09.09
16:30
Proleter
Tisa 1933
0
0
|
09.09.2017 16:30 | Proleter | 0 : 0 | Tisa 1933 |
09.09
16:30
Sparta
Jedinstvo 2014
1
3
|
09.09.2017 16:30 | Sparta | 1 : 3 | Jedinstvo 2014 | |||||
09.09
16:30
Mladost 2013
Skupljen 2013
3
3
|
09.09.2017 16:30 | Mladost 2013 | 3 : 3 | Skupljen 2013 |
09.09
16:00
RadniÄki
BuduÄnost
4
0
|
09.09.2017 16:00 | RadniÄki | 4 : 0 | BuduÄnost | |||||
09.09
16:00
Radnik
Donja Mutnica
2
0
|
09.09.2017 16:00 | Radnik | 2 : 0 | Donja Mutnica |
09.09
16:00
Gornje Sinkovce
Mladost (DL)
3
0
|
09.09.2017 16:00 | Gornje Sinkovce | 3 : 0 | Mladost (DL) |
09.09
16:00
Atletiko
Badince
2
3
|
09.09.2017 16:00 | Atletiko | 2 : 3 | Badince | |||||
09.09
16:30
Gornje Krajince
Veternica
4
2
|
09.09.2017 16:30 | Gornje Krajince | 4 : 2 | Veternica | |||||
09.09
16:30
Nomanica
Rudar 1973
1
1
|
09.09.2017 16:30 | Nomanica | 1 : 1 | Rudar 1973 | |||||
09.09
16:30
Todorovce
Turekovac
7
2
|
09.09.2017 16:30 | Todorovce | 7 : 2 | Turekovac |
09.09
16:30
ZablaÄe
OFK Varna
3
0
|
09.09.2017 16:30 | ZablaÄe | 3 : 0 | OFK Varna |
09.09
16:30
BogutovaÄka Banja
Progorelica
2
2
|
09.09.2017 16:30 | BogutovaÄka Banja | 2 : 2 | Progorelica |
09.09
16:00
Dobra Voda
OFK Borac
2
1
|
09.09.2017 16:00 | Dobra Voda | 2 : 1 | OFK Borac |
09.09
16:30
Dunav
Sloga (Ä)
3
2
|
09.09.2017 16:30 | Dunav | 3 : 2 | Sloga (Ä) |
09.09
16:30
OFK BaÄka 1945
Slavija
1
2
|
09.09.2017 16:30 | OFK BaÄka 1945 | 1 : 2 | Slavija |
09.09
16:00
Hajduk
Sloga
2
0
|
09.09.2017 16:00 | Hajduk | 2 : 0 | Sloga | |||||
09.09
16:00
TE GuÄevo
Granit
3
1
|
09.09.2017 16:00 | TE GuÄevo | 3 : 1 | Granit | |||||
09.09
16:00
Jelav
Luk
1
3
|
09.09.2017 16:00 | Jelav | 1 : 3 | Luk | |||||
09.09
16:00
Mladost (DB)
Mladost (G)
5
0
|
09.09.2017 16:00 | Mladost (DB) | 5 : 0 | Mladost (G) | |||||
09.09
16:00
Studenac
Jadar 1961
2
1
|
09.09.2017 16:00 | Studenac | 2 : 1 | Jadar 1961 |
09.09
16:30
Mladost
Solunac
4
0
|
09.09.2017 16:30 | Mladost | 4 : 0 | Solunac | |||||
09.09
16:30
Sloga
GraniÄar
3
0
|
09.09.2017 16:30 | Sloga | 3 : 0 | GraniÄar | |||||
09.09
16:30
NaŔa Krajina
Gaj
3
0
|
09.09.2017 16:30 | NaŔa Krajina | 3 : 0 | Gaj | |||||
09.09
16:30
Crvena zvezda
Banat
2
3
|
09.09.2017 16:30 | Crvena zvezda | 2 : 3 | Banat |
09.09
16:30
Borac
Radoje DomanoviÄ
2
5
|
09.09.2017 16:30 | Borac | 2 : 5 | Radoje DomanoviÄ |
09.09
16:00
Brana PaunoviÄ
Udarnik 2015
2
0
|
09.09.2017 16:00 | Brana PaunoviÄ | 2 : 0 | Udarnik 2015 | |||||
09.09
16:00
Vukan
Melnica
2
0
|
09.09.2017 16:00 | Vukan | 2 : 0 | Melnica | |||||
09.09
16:00
Jedinstvo
Mlava TrgovaÄki
4
0
|
09.09.2017 16:00 | Jedinstvo | 4 : 0 | Mlava TrgovaÄki |
09.09
16:30
VukiÄevica
Proleter
2
1
|
09.09.2017 16:30 | VukiÄevica | 2 : 1 | Proleter | |||||
09.09
16:30
Pobednik
Crvena Zastava
3
1
|
09.09.2017 16:30 | Pobednik | 3 : 1 | Crvena Zastava |
09.09
16:30
Borac (A)
Dimitrije TucoviÄ
2
2
|
09.09.2017 16:30 | Borac (A) | 2 : 2 | Dimitrije TucoviÄ |
09.09
16:00
ZabrÄe 1936
Soko
3
2
|
09.09.2017 16:00 | ZabrÄe 1936 | 3 : 2 | Soko | |||||
09.09
16:00
Veliko Laole
DragoÅ”
8
2
|
09.09.2017 16:00 | Veliko Laole | 8 : 2 | DragoÅ” |
09.09
16:30
Rudar
OFK Jelen
2
4
|
09.09.2017 16:30 | Rudar | 2 : 4 | OFK Jelen | |||||
09.09
16:30
Borac BTG
Žabar
2
0
|
09.09.2017 16:30 | Borac BTG | 2 : 0 | Žabar |
09.09
Azbukovica
Selanac
7
2
|
09.09.2017 | Azbukovica | 7 : 2 | Selanac | |||||
09.09
Sloga DB
Jezero
5
0
|
09.09.2017 | Sloga DB | 5 : 0 | Jezero | |||||
09.09
CrnÄa
ÄobanÄe
1
5
|
09.09.2017 | CrnÄa | 1 : 5 | ÄobanÄe |
09.09
16:30
Borjak 2013
Omladinac
1
1
|
09.09.2017 16:30 | Borjak 2013 | 1 : 1 | Omladinac | |||||
09.09
16:30
Stara ÄarÅ”ija
Kamenorezac 76
2
1
|
09.09.2017 16:30 | Stara ÄarÅ”ija | 2 : 1 | Kamenorezac 76 | |||||
09.09
16:30
Vinogradar
RujiŔnik
0
2
|
09.09.2017 16:30 | Vinogradar | 0 : 2 | RujiŔnik | |||||
09.09
16:30
Omladinac
Topoljak
0
1
|
09.09.2017 16:30 | Omladinac | 0 : 1 | Topoljak | |||||
09.09
16:30
Mladost
Stevka Božurevka
5
2
|
09.09.2017 16:30 | Mladost | 5 : 2 | Stevka Božurevka |
09.09
15:30
Strmovo 1968
Kolubara
0
0
|
09.09.2017 15:30 | Strmovo 1968 | 0 : 0 | Kolubara | |||||
09.09
15:30
Mladost
NepriÄava
6
0
|
09.09.2017 15:30 | Mladost | 6 : 0 | NepriÄava | |||||
09.09
15:30
Sloga
Proleter
8
2
|
09.09.2017 15:30 | Sloga | 8 : 2 | Proleter |
09.09
16:30
Partizan
POFK Letnjikovac
3
0
|
09.09.2017 16:30 | Partizan | 3 : 0 | POFK Letnjikovac | |||||
09.09
16:30
Napredak
CuljkoviÄ
3
2
|
09.09.2017 16:30 | Napredak | 3 : 2 | CuljkoviÄ | |||||
09.09
16:30
Zadrugar
Metaloplastika
6
1
|
09.09.2017 16:30 | Zadrugar | 6 : 1 | Metaloplastika | |||||
09.09
16:30
OFK Letnjikovac 1983
Lipolist
0
3
|
09.09.2017 16:30 | OFK Letnjikovac 1983 | 0 : 3 | Lipolist |
09.09
16:30
Å umadija
KaraÄorÄe 2013
1
3
|
09.09.2017 16:30 | Å umadija | 1 : 3 | KaraÄorÄe 2013 |
09.09
16:30
Padež
Vratare
5
3
|
09.09.2017 16:30 | Padež | 5 : 3 | Vratare |
09.09
16:00
PSS-192
Lipar
0
3
|
09.09.2017 16:00 | PSS-192 | 0 : 3 | Lipar |
09.09
16:30
Sarajevo
Vitez
4
0
|
09.09.2017 16:30 | Sarajevo | 4 : 0 | Vitez | |||||
09.09
19:30
Sloboda
GOÅ K
0
1
|
09.09.2017 19:30 | Sloboda | 0 : 1 | GOÅ K | |||||
09.09
19:30
Zrinjski
Äelik
5
2
|
09.09.2017 19:30 | Zrinjski | 5 : 2 | Äelik |
09.09
17:00
Podrinje
Zvijezda 09
1
0
|
09.09.2017 17:00 | Podrinje | 1 : 0 | Zvijezda 09 | |||||
09.09
17:00
Napredak
Sutjeska
1
1
|
09.09.2017 17:00 | Napredak | 1 : 1 | Sutjeska | |||||
09.09
17:00
Tekstilac
Drina
0
1
|
09.09.2017 17:00 | Tekstilac | 0 : 1 | Drina | |||||
09.09
17:00
ŽeljezniÄar
Sloboda
2
0
|
09.09.2017 17:00 | ŽeljezniÄar | 2 : 0 | Sloboda | |||||
09.09
17:00
Kozara
Rudar Prijedor
1
3
|
09.09.2017 17:00 | Kozara | 1 : 3 | Rudar Prijedor |
09.09
16:00
DeÄiÄ
BuduÄnost
0
0
|
09.09.2017 16:00 | DeÄiÄ | 0 : 0 | BuduÄnost | |||||
09.09
15:00
Grbalj
Sutjeska
1
1
|
09.09.2017 15:00 | Grbalj | 1 : 1 | Sutjeska | |||||
09.09
16:00
Rudar
Kom
1
0
|
09.09.2017 16:00 | Rudar | 1 : 0 | Kom | |||||
09.09
16:00
Mladost
Iskra
2
0
|
09.09.2017 16:00 | Mladost | 2 : 0 | Iskra |
09.09
16:00
Berane
Cetinje
1
0
|
09.09.2017 16:00 | Berane | 1 : 0 | Cetinje |
09.09
16:00
Karioke
Drezga
0
0
|
09.09.2017 16:00 | Karioke | 0 : 0 | Drezga | |||||
09.09
16:30
GorŔtak
Ribnica
1
4
|
09.09.2017 16:30 | GorŔtak | 1 : 4 | Ribnica |
09.09
16:00
Polimlje
Brskovo
1
2
|
09.09.2017 16:00 | Polimlje | 1 : 2 | Brskovo | |||||
09.09
16:00
Fair Play
OFK Borac
0
2
|
09.09.2017 16:00 | Fair Play | 0 : 2 | OFK Borac |
09.09
13:30
Manchester City
Liverpool
5
0
|
09.09.2017 13:30 | Manchester City | 5 : 0 | Liverpool | |||||
09.09
16:00
Arsenal
Bournemouth
3
0
|
09.09.2017 16:00 | Arsenal | 3 : 0 | Bournemouth | |||||
09.09
16:00
Brighton
WBA
3
1
|
09.09.2017 16:00 | Brighton | 3 : 1 | WBA | |||||
09.09
16:00
Everton
Tottenham
0
3
|
09.09.2017 16:00 | Everton | 0 : 3 | Tottenham | |||||
09.09
16:00
Leicester
Chelsea
1
2
|
09.09.2017 16:00 | Leicester | 1 : 2 | Chelsea | |||||
09.09
16:00
Southampton
Watford
0
2
|
09.09.2017 16:00 | Southampton | 0 : 2 | Watford | |||||
09.09
18:30
Stoke
Manchester Utd
2
2
|
09.09.2017 18:30 | Stoke | 2 : 2 | Manchester Utd |
09.09
13:00
Real Madrid
Levante
1
1
|
09.09.2017 13:00 | Real Madrid | 1 : 1 | Levante | |||||
09.09
16:15
Valencia
AtlƩtico Madrid
0
0
|
09.09.2017 16:15 | Valencia | 0 : 0 | AtlƩtico Madrid | |||||
09.09
18:30
Sevilla
Eibar
3
0
|
09.09.2017 18:30 | Sevilla | 3 : 0 | Eibar | |||||
09.09
20:45
Barcelona
Espanyol
5
0
|
09.09.2017 20:45 | Barcelona | 5 : 0 | Espanyol |
09.09
15:30
Freiburg
Borussia Dortmund
0
0
|
09.09.2017 15:30 | Freiburg | 0 : 0 | Borussia Dortmund | |||||
09.09
15:30
Borussia Mƶnchengladbach
Eintracht
0
1
|
09.09.2017 15:30 | Borussia Mƶnchengladbach | 0 : 1 | Eintracht | |||||
09.09
15:30
Augsburg
Kƶln
3
0
|
09.09.2017 15:30 | Augsburg | 3 : 0 | Kƶln | |||||
09.09
15:30
Mainz 05
Bayer Leverkusen
3
1
|
09.09.2017 15:30 | Mainz 05 | 3 : 1 | Bayer Leverkusen | |||||
09.09
15:30
Wolfsburg
Hannover 96
1
1
|
09.09.2017 15:30 | Wolfsburg | 1 : 1 | Hannover 96 | |||||
09.09
18:30
Hoffenheim
Bayern
2
0
|
09.09.2017 18:30 | Hoffenheim | 2 : 0 | Bayern |
09.09
18:00
Juventus
Chievo
3
0
|
09.09.2017 18:00 | Juventus | 3 : 0 | Chievo |
09.09
20:00
Caen
Dijon
2
1
|
09.09.2017 20:00 | Caen | 2 : 1 | Dijon | |||||
09.09
20:00
Montpellier
Nantes
0
1
|
09.09.2017 20:00 | Montpellier | 0 : 1 | Nantes | |||||
09.09
17:00
Nice
Monaco
4
0
|
09.09.2017 17:00 | Nice | 4 : 0 | Monaco | |||||
09.09
20:00
Strasbourg
Amiens SC
0
1
|
09.09.2017 20:00 | Strasbourg | 0 : 1 | Amiens SC | |||||
09.09
20:00
Troyes
Toulouse
0
0
|
09.09.2017 20:00 | Troyes | 0 : 0 | Toulouse |
09.09
19:00
Radnik
Rad
3
1
|
09.09.2017 19:00 | Radnik | 3 : 1 | Rad | |||||
09.09
16:00
BaÄka
RadniÄki
1
1
|
09.09.2017 16:00 | BaÄka | 1 : 1 | RadniÄki | |||||
09.09
19:00
Borac
Zemun
0
0
|
09.09.2017 19:00 | Borac | 0 : 0 | Zemun | |||||
09.09
21:00
Partizan
Mladost
3
0
|
09.09.2017 21:00 | Partizan | 3 : 0 | Mladost | |||||
09.09
19:00
Javor Matis
Crvena zvezda
0
2
|
09.09.2017 19:00 | Javor Matis | 0 : 2 | Crvena zvezda | |||||
09.09
19:00
Spartak ŽK
Napredak
2
1
|
09.09.2017 19:00 | Spartak ŽK | 2 : 1 | Napredak |
09.09
16:30
TSC
Proleter
1
0
|
09.09.2017 16:30 | TSC | 1 : 0 | Proleter | |||||
09.09
16:30
Jagodina
RadniÄki 1923
0
3
|
09.09.2017 16:30 | Jagodina | 0 : 3 | RadniÄki 1923 | |||||
09.09
16:30
SinÄeliÄ
Novi Pazar
0
0
|
09.09.2017 16:30 | SinÄeliÄ | 0 : 0 | Novi Pazar |
09.09
14:00
Jedinstvo 2014
Kolibri
0
4
|
09.09.2017 14:00 | Jedinstvo 2014 | 0 : 4 | Kolibri |
09.09
13:00
Spartak
RadniÄki 1923
4
2
|
09.09.2017 13:00 | Spartak | 4 : 2 | RadniÄki 1923 | |||||
09.09
14:00
Internacional
Crvena zvezda
3
5
|
09.09.2017 14:00 | Internacional | 3 : 5 | Crvena zvezda | |||||
09.09
16:00
Voždovac
RadniÄki (P)
5
2
|
09.09.2017 16:00 | Voždovac | 5 : 2 | RadniÄki (P) | |||||
09.09
10:00
InÄija
Partizan
0
5
|
09.09.2017 10:00 | InÄija | 0 : 5 | Partizan | |||||
09.09
11:00
Moravac Orion
Napredak
3
2
|
09.09.2017 11:00 | Moravac Orion | 3 : 2 | Napredak | |||||
09.09
11:00
Vojvodina
RadniÄki (N)
0
0
|
09.09.2017 11:00 | Vojvodina | 0 : 0 | RadniÄki (N) |
09.09
16:00
Zemun
RadniÄki (NB)
2
0
|
09.09.2017 16:00 | Zemun | 2 : 0 | RadniÄki (NB) | |||||
09.09
10:00
Siti Sport Klub
IM Rakovica
2
1
|
09.09.2017 10:00 | Siti Sport Klub | 2 : 1 | IM Rakovica | |||||
09.09
16:30
Lokomotiva
GrafiÄar
1
1
|
09.09.2017 16:30 | Lokomotiva | 1 : 1 | GrafiÄar | |||||
09.09
10:00
BSK BorÄa
Kolubara
3
1
|
09.09.2017 10:00 | BSK BorÄa | 3 : 1 | Kolubara |
09.09
15:30
Mladi borac
Morava (VP)
5
5
|
09.09.2017 15:30 | Mladi borac | 5 : 5 | Morava (VP) | |||||
09.09
13:00
Mladi radnik 1926
Proleter 1947
8
0
|
09.09.2017 13:00 | Mladi radnik 1926 | 8 : 0 | Proleter 1947 | |||||
09.09
11:30
Jasenica 2017
Å umadija (A)
0
6
|
09.09.2017 11:30 | Jasenica 2017 | 0 : 6 | Å umadija (A) | |||||
09.09
11:00
Mladi radnik 1940
Smederevo 1924
0
0
|
09.09.2017 11:00 | Mladi radnik 1940 | 0 : 0 | Smederevo 1924 |
09.09
11:00
DIF
Žarkovo
2
1
|
09.09.2017 11:00 | DIF | 2 : 1 | Žarkovo | |||||
09.09
11:00
BSK 1925
Novi Beograd
3
0
|
09.09.2017 11:00 | BSK 1925 | 3 : 0 | Novi Beograd | |||||
09.09
09:30
PoŔtar 1930
Zmaj 1953
1
0
|
09.09.2017 09:30 | PoŔtar 1930 | 1 : 0 | Zmaj 1953 | |||||
09.09
13:00
BuduÄnost
VinÄa
1
0
|
09.09.2017 13:00 | BuduÄnost | 1 : 0 | VinÄa |
09.09
14:00
Zvezdara
Avala
8
1
|
09.09.2017 14:00 | Zvezdara | 8 : 1 | Avala | |||||
09.09
12:30
Posavina
Palilulac
0
6
|
09.09.2017 12:30 | Posavina | 0 : 6 | Palilulac | |||||
09.09
10:00
Stepojevac Vaga
BuduÄnost
3
0
|
09.09.2017 10:00 | Stepojevac Vaga | 3 : 0 | BuduÄnost |
09.09
10:00
Petar PuaÄa
Omladinac
6
0
|
09.09.2017 10:00 | Petar PuaÄa | 6 : 0 | Omladinac |
09.09
10:00
ŽAK junior
RadniÄki (S)
0
3
|
09.09.2017 10:00 | ŽAK junior | 0 : 3 | RadniÄki (S) |
09.09
17:00
Dolina
Spartak
0
3
|
09.09.2017 17:00 | Dolina | 0 : 3 | Spartak | |||||
09.09
17:00
Borac (St)
Tempo
1
1
|
09.09.2017 17:00 | Borac (St) | 1 : 1 | Tempo | |||||
09.09
16:00
Omladinac 1927
Glogonj
1
8
|
09.09.2017 16:00 | Omladinac 1927 | 1 : 8 | Glogonj |
09.09
16:00
Dolovo
Strela
0
5
|
09.09.2017 16:00 | Dolovo | 0 : 5 | Strela | |||||
09.09
11:00
Partizan (G)
Å evac
2
4
|
09.09.2017 11:00 | Partizan (G) | 2 : 4 | Å evac |
09.09
11:00
Napredak
Vrbovac
3
0
|
09.09.2017 11:00 | Napredak | 3 : 0 | Vrbovac | |||||
09.09
16:30
Polet
SASK
1
1
|
09.09.2017 16:30 | Polet | 1 : 1 | SASK |
09.09
17:00
011 MK
Crvena zvezda MK
1
5
|
09.09.2017 17:00 | 011 MK | 1 : 5 | Crvena zvezda MK | |||||
09.09
08:30
SinÄeliÄ MK
Voždovac MK
1
5
|
09.09.2017 08:30 | SinÄeliÄ MK | 1 : 5 | Voždovac MK |
09.09
10:00
OFK Beograd
ÄukariÄki
4
2
|
09.09.2017 10:00 | OFK Beograd | 4 : 2 | ÄukariÄki | |||||
09.09
11:00
Teleoptik
Partizan
3
9
|
09.09.2017 11:00 | Teleoptik | 3 : 9 | Partizan | |||||
09.09
11:00
Vojvodina
RadniÄki (N)
2
1
|
09.09.2017 11:00 | Vojvodina | 2 : 1 | RadniÄki (N) | |||||
09.09
11:00
Dinamo
Crvena zvezda
0
7
|
09.09.2017 11:00 | Dinamo | 0 : 7 | Crvena zvezda | |||||
09.09
11:00
Spartak
Apolon 4
0
0
|
09.09.2017 11:00 | Spartak | 0 : 0 | Apolon 4 | |||||
09.09
13:00
Kiker
Jagodina
4
0
|
09.09.2017 13:00 | Kiker | 4 : 0 | Jagodina | |||||
09.09
13:00
Voždovac
Novi Pazar
4
0
|
09.09.2017 13:00 | Voždovac | 4 : 0 | Novi Pazar |
09.09
12:30
Kolubara
Internacional
4
2
|
09.09.2017 12:30 | Kolubara | 4 : 2 | Internacional | |||||
09.09
09:00
011
RadniÄki (NB)
0
3
|
09.09.2017 09:00 | 011 | 0 : 3 | RadniÄki (NB) | |||||
09.09
16:00
Bežanija
RadniÄki (O)
0
2
|
09.09.2017 16:00 | Bežanija | 0 : 2 | RadniÄki (O) | |||||
09.09
11:15
Lokomotiva
Studenski grad
0
1
|
09.09.2017 11:15 | Lokomotiva | 0 : 1 | Studenski grad | |||||
09.09
11:00
Rad
BSK 1925
2
0
|
09.09.2017 11:00 | Rad | 2 : 0 | BSK 1925 | |||||
09.09
16:00
SindjeliÄ
BorÄa
0
0
|
09.09.2017 16:00 | SindjeliÄ | 0 : 0 | BorÄa |
09.09
15:00
GSP Polet
PoŔtar 1930
7
2
|
09.09.2017 15:00 | GSP Polet | 7 : 2 | PoŔtar 1930 | |||||
09.09
11:00
GrafiÄar
Omladinac
9
0
|
09.09.2017 11:00 | GrafiÄar | 9 : 0 | Omladinac |
09.09
16:30
Sloga
Radnik
3
5
|
09.09.2017 16:30 | Sloga | 3 : 5 | Radnik | |||||
09.09
16:30
Å umadija
Morava
0
8
|
09.09.2017 16:30 | Å umadija | 0 : 8 | Morava |
09.09
11:00
BuduÄnost
Prva Iskra
3
3
|
09.09.2017 11:00 | BuduÄnost | 3 : 3 | Prva Iskra |
09.09
12:00
NjerŔ IŔtvan
Tavankut
8
0
|
09.09.2017 12:00 | NjerŔ IŔtvan | 8 : 0 | Tavankut |
09.09
15:30
Tutin
AS
0
2
|
09.09.2017 15:30 | Tutin | 0 : 2 | AS | |||||
09.09
15:30
Apolon
Sport Klub 99
4
1
|
09.09.2017 15:30 | Apolon | 4 : 1 | Sport Klub 99 | |||||
09.09
15:30
Bane
OFK Ras
7
0
|
09.09.2017 15:30 | Bane | 7 : 0 | OFK Ras | |||||
09.09
15:30
Sloga
JoŔanica
2
1
|
09.09.2017 15:30 | Sloga | 2 : 1 | JoŔanica |
09.09
12:00
Indeks
RadniÄki (Å )
1
1
|
09.09.2017 12:00 | Indeks | 1 : 1 | RadniÄki (Å ) |
09.09
12:00
Hajduk junior
Spartak
2
1
|
09.09.2017 12:00 | Hajduk junior | 2 : 1 | Spartak |
09.09
17:00
Kolonija
RadniÄki (B)
3
8
|
09.09.2017 17:00 | Kolonija | 3 : 8 | RadniÄki (B) |
09.09
10:00
Sloga
Proleter
3
0
|
09.09.2017 10:00 | Sloga | 3 : 0 | Proleter |
09.09
13:00
Rvati
Strelac
0
3
|
09.09.2017 13:00 | Rvati | 0 : 3 | Strelac |
09.09
RadniÄki Stobeks
Cer
2
5
|
09.09.2017 | RadniÄki Stobeks | 2 : 5 | Cer | |||||
09.09
Mladost
Rudar
2
2
|
09.09.2017 | Mladost | 2 : 2 | Rudar | |||||
09.09
Borac
Loznica
0
7
|
09.09.2017 | Borac | 0 : 7 | Loznica |
09.09
12:00
ŽelezniÄar
OFK VrŔac
4
4
|
09.09.2017 12:00 | ŽelezniÄar | 4 : 4 | OFK VrÅ”ac | |||||
09.09
11:30
Kikinda 1909
Proleter 2006
1
3
|
09.09.2017 11:30 | Kikinda 1909 | 1 : 3 | Proleter 2006 |
09.09
17:00
Borac
Rudar
5
2
|
09.09.2017 17:00 | Borac | 5 : 2 | Rudar | |||||
09.09
17:00
Partizan
RadniÄki
9
1
|
09.09.2017 17:00 | Partizan | 9 : 1 | RadniÄki | |||||
09.09
17:00
FruŔka Gora
Hrtkovci
0
9
|
09.09.2017 17:00 | FruŔka Gora | 0 : 9 | Hrtkovci | |||||
09.09
17:00
1. Maj
PSK Putinci
3
1
|
09.09.2017 17:00 | 1. Maj | 3 : 1 | PSK Putinci | |||||
09.09
17:00
Napredak
Mladost
|
09.09.2017 17:00 | Napredak | : | Mladost | |||||
09.09
17:00
Jedinstvo
Donji Petrovci
7
2
|
09.09.2017 17:00 | Jedinstvo | 7 : 2 | Donji Petrovci |
09.09
09:00
Voždovac MK
Studenski grad MK
3
1
|
09.09.2017 09:00 | Voždovac MK | 3 : 1 | Studenski grad MK | |||||
09.09
17:00
Rad MK
BSK BorÄa MK
3
0
|
09.09.2017 17:00 | Rad MK | 3 : 0 | BSK BorÄa MK | |||||
09.09
10:30
ÄukariÄki MK
SinÄeliÄ MK
6
1
|
09.09.2017 10:30 | ÄukariÄki MK | 6 : 1 | SinÄeliÄ MK | |||||
09.09
10:00
Mladenovac MK
Lokomotiva MK
1
2
|
09.09.2017 10:00 | Mladenovac MK | 1 : 2 | Lokomotiva MK | |||||
09.09
14:30
Brodarac MK
Zemun MK
0
1
|
09.09.2017 14:30 | Brodarac MK | 0 : 1 | Zemun MK |
09.09
15:00
011 MK
Lola MK
1
0
|
09.09.2017 15:00 | 011 MK | 1 : 0 | Lola MK | |||||
09.09
15:00
Rad B MK
DIF MK
1
2
|
09.09.2017 15:00 | Rad B MK | 1 : 2 | DIF MK |
09.09
Kosmaj MK
Banja MK
3
0
|
09.09.2017 | Kosmaj MK | 3 : 0 | Banja MK | |||||
09.09
14:00
Zemun MK
OLE MK
3
1
|
09.09.2017 14:00 | Zemun MK | 3 : 1 | OLE MK | |||||
09.09
10:00
Sopot MK
Jedinstvo MK
11
1
|
09.09.2017 10:00 | Sopot MK | 11 : 1 | Jedinstvo MK | |||||
09.09
16:00
RadniÄki (NB) MK
SremÄica MK
|
09.09.2017 16:00 | RadniÄki (NB) MK | : | SremÄica MK |
09.09
Bambi
Cepelin 026
0
5
|
09.09.2017 | Bambi | 0 : 5 | Cepelin 026 |
09.09
13:00
Rad
Crvena zvezda
0
4
|
09.09.2017 13:00 | Rad | 0 : 4 | Crvena zvezda | |||||
09.09
10:30
Brodarac
Partizan
0
2
|
09.09.2017 10:30 | Brodarac | 0 : 2 | Partizan | |||||
09.09
13:00
ÄukariÄki
BSK 1925
6
1
|
09.09.2017 13:00 | ÄukariÄki | 6 : 1 | BSK 1925 | |||||
09.09
13:00
011
Zemun
1
0
|
09.09.2017 13:00 | 011 | 1 : 0 | Zemun |
09.09
14:00
BSK
RadniÄki (NB)
4
0
|
09.09.2017 14:00 | BSK | 4 : 0 | RadniÄki (NB) | |||||
09.09
08:45
Lokomotiva
BASK
5
0
|
09.09.2017 08:45 | Lokomotiva | 5 : 0 | BASK | |||||
09.09
12:30
Lola
Dominus
0
4
|
09.09.2017 12:30 | Lola | 0 : 4 | Dominus |
09.09
16:30
Sloboda
Udarnik
5
1
|
09.09.2017 16:30 | Sloboda | 5 : 1 | Udarnik | |||||
09.09
16:30
Soko 2015
ObiliÄ
3
0
|
09.09.2017 16:30 | Soko 2015 | 3 : 0 | ObiliÄ | |||||
09.09
16:30
BuduÄnost
Osipaonica
0
5
|
09.09.2017 16:30 | BuduÄnost | 0 : 5 | Osipaonica |
09.09
10:00
Palilulac
Balkan
0
6
|
09.09.2017 10:00 | Palilulac | 0 : 6 | Balkan | |||||
09.09
12:30
Sopot
VinÄa
0
2
|
09.09.2017 12:30 | Sopot | 0 : 2 | VinÄa | |||||
09.09
17:00
Beograd 1929
BoleÄ
1
4
|
09.09.2017 17:00 | Beograd 1929 | 1 : 4 | BoleÄ |
09.09
11:00
Napredak (M)
Milutinac
6
1
|
09.09.2017 11:00 | Napredak (M) | 6 : 1 | Milutinac |
09.09
10:00
Preporod
RadniÄki 1905
2
6
|
09.09.2017 10:00 | Preporod | 2 : 6 | RadniÄki 1905 | |||||
09.09
10:00
NjerŔ IŔtvan
Arena Su
2
0
|
09.09.2017 10:00 | NjerŔ IŔtvan | 2 : 0 | Arena Su |
09.09
RadniÄki 1923
Novi Pazar
8
0
|
09.09.2017 | RadniÄki 1923 | 8 : 0 | Novi Pazar | |||||
09.09
11:00
Kiker
Pazar Juniors
2
1
|
09.09.2017 11:00 | Kiker | 2 : 1 | Pazar Juniors | |||||
09.09
Arsenal
OFK AS 2003
0
3
|
09.09.2017 | Arsenal | 0 : 3 | OFK AS 2003 | |||||
09.09
OFK National AG
Sport Klub 99
0
1
|
09.09.2017 | OFK National AG | 0 : 1 | Sport Klub 99 | |||||
09.09
Apolon 4
Apolon
3
0
|
09.09.2017 | Apolon 4 | 3 : 0 | Apolon | |||||
09.09
Kosmet
Å umadija 1903
4
0
|
09.09.2017 | Kosmet | 4 : 0 | Å umadija 1903 | |||||
09.09
11:00
Bubamara
Bane
6
0
|
09.09.2017 11:00 | Bubamara | 6 : 0 | Bane |
09.09
10:00
Indeks
Srem
3
1
|
09.09.2017 10:00 | Indeks | 3 : 1 | Srem | |||||
09.09
10:00
Prof. Bolesnikov
Petar PuaÄa
0
5
|
09.09.2017 10:00 | Prof. Bolesnikov | 0 : 5 | Petar PuaÄa |
09.09
10:00
Hajduk junior
Spartak
0
2
|
09.09.2017 10:00 | Hajduk junior | 0 : 2 | Spartak |
09.09
10:00
RadniÄki (K)
Coerver junior FA
5
3
|
09.09.2017 10:00 | RadniÄki (K) | 5 : 3 | Coerver junior FA | |||||
09.09
14:00
Mundial
OFK VrŔac
6
0
|
09.09.2017 14:00 | Mundial | 6 : 0 | OFK VrŔac | |||||
09.09
14:00
Borac (St)
Borac (Sa)
2
1
|
09.09.2017 14:00 | Borac (St) | 2 : 1 | Borac (Sa) |
09.09
10:00
Jedinstvo (V)
Banat (I)
4
0
|
09.09.2017 10:00 | Jedinstvo (V) | 4 : 0 | Banat (I) |
09.09
11:00
BuduÄnost (BB)
Proleter
2
3
|
09.09.2017 11:00 | BuduÄnost (BB) | 2 : 3 | Proleter | |||||
09.09
11:30
BSK
Stari TamiÅ”
6
2
|
09.09.2017 11:30 | BSK | 6 : 2 | Stari TamiÅ” | |||||
09.09
11:00
Mladost (O)
Omladinac (D)
1
10
|
09.09.2017 11:00 | Mladost (O) | 1 : 10 | Omladinac (D) |
09.09
17:00
Unirea
Slavia
0
4
|
09.09.2017 17:00 | Unirea | 0 : 4 | Slavia |
09.09
Podrinje
SinÄeliÄ
9
1
|
09.09.2017 | Podrinje | 9 : 1 | SinÄeliÄ | |||||
09.09
PÄelinjo
Jedinstvo
2
0
|
09.09.2017 | PÄelinjo | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
09.09
Sloga
Cer
3
2
|
09.09.2017 | Sloga | 3 : 2 | Cer | |||||
09.09
Vidojevica
Jadar 07 1
2
18
|
09.09.2017 | Vidojevica | 2 : 18 | Jadar 07 1 | |||||
09.09
Antimon
Jadar 07 2
0
8
|
09.09.2017 | Antimon | 0 : 8 | Jadar 07 2 | |||||
09.09
Loznica
RadniÄki Stobeks
12
0
|
09.09.2017 | Loznica | 12 : 0 | RadniÄki Stobeks |
09.09
10:00
ŽelezniÄar
OFK VrŔac
3
2
|
09.09.2017 10:00 | ŽelezniÄar | 3 : 2 | OFK VrÅ”ac | |||||
09.09
10:00
BeÄkerek 023
Dinamo 1945
0
0
|
09.09.2017 10:00 | BeÄkerek 023 | 0 : 0 | Dinamo 1945 | |||||
09.09
09:30
Kikinda 1909
Proleter 2006
1
0
|
09.09.2017 09:30 | Kikinda 1909 | 1 : 0 | Proleter 2006 |
09.09
TornjoÅ”
Potisje
6
1
|
09.09.2017 | TornjoÅ” | 6 : 1 | Potisje |
09.09
10:00
TornjoÅ”
Potisje
6
1
|
09.09.2017 10:00 | TornjoÅ” | 6 : 1 | Potisje |
09.09
11:30
Zemun MK
011 MK
10
0
|
09.09.2017 11:30 | Zemun MK | 10 : 0 | 011 MK | |||||
09.09
09:00
Rad MK
DIF MK
1
0
|
09.09.2017 09:00 | Rad MK | 1 : 0 | DIF MK |
09.09
12:30
GSP Polet MK
RadniÄki PDM MK
3
0
|
09.09.2017 12:30 | GSP Polet MK | 3 : 0 | RadniÄki PDM MK |
09.09
13:00
Trijumf MK
Rakovica MK
3
2
|
09.09.2017 13:00 | Trijumf MK | 3 : 2 | Rakovica MK | |||||
09.09
09:00
Žarkovo MK
PetliÄ MK
1
2
|
09.09.2017 09:00 | Žarkovo MK | 1 : 2 | PetliÄ MK | |||||
09.09
11:00
Lokomotiva MK
Srem MK
3
0
|
09.09.2017 11:00 | Lokomotiva MK | 3 : 0 | Srem MK |
09.09
LevaÄ
Lavice DuboÄica
0
5
|
09.09.2017 | LevaÄ | 0 : 5 | Lavice DuboÄica |
09.09
10:00
Kolubara
ÄukariÄki
2
3
|
09.09.2017 10:00 | Kolubara | 2 : 3 | ÄukariÄki | |||||
09.09
12:30
Brodarac 1947
OFK Beograd
0
0
|
09.09.2017 12:30 | Brodarac 1947 | 0 : 0 | OFK Beograd | |||||
09.09
11:30
SindjeliÄ
Rad
0
3
|
09.09.2017 11:30 | SindjeliÄ | 0 : 3 | Rad | |||||
09.09
09:00
OLE
RadniÄki (O)
2
1
|
09.09.2017 09:00 | OLE | 2 : 1 | RadniÄki (O) | |||||
09.09
12:00
BSK BorÄa
Teleoptik
1
4
|
09.09.2017 12:00 | BSK BorÄa | 1 : 4 | Teleoptik |
09.09
10:00
ObiliÄ
Spartak '05
0
3
|
09.09.2017 10:00 | ObiliÄ | 0 : 3 | Spartak '05 |
09.09
13:00
Olimpik
Crveni orao
2
0
|
09.09.2017 13:00 | Olimpik | 2 : 0 | Crveni orao | |||||
09.09
10:00
Sindjelic 2012
Dominus
0
7
|
09.09.2017 10:00 | Sindjelic 2012 | 0 : 7 | Dominus | |||||
09.09
12:30
Fer Plej 06
Jedinstvo
1
1
|
09.09.2017 12:30 | Fer Plej 06 | 1 : 1 | Jedinstvo |
09.09
10:00
Palilulac
Balkan
0
8
|
09.09.2017 10:00 | Palilulac | 0 : 8 | Balkan | |||||
09.09
10:00
Hajduk
Dunav
6
2
|
09.09.2017 10:00 | Hajduk | 6 : 2 | Dunav | |||||
09.09
11:30
Crvenka
Beograd 1929
3
9
|
09.09.2017 11:30 | Crvenka | 3 : 9 | Beograd 1929 |
09.09
10:00
Velika MoŔtanica
Lokomotiva
1
6
|
09.09.2017 10:00 | Velika MoŔtanica | 1 : 6 | Lokomotiva | |||||
09.09
10:30
Munja BariÄ
Žarkovo
0
1
|
09.09.2017 10:30 | Munja BariÄ | 0 : 1 | Žarkovo | |||||
09.09
10:00
Heroj Polet
Borac
0
10
|
09.09.2017 10:00 | Heroj Polet | 0 : 10 | Borac |
09.09
11:00
Crvena zvezda MML
Zemun
0
4
|
09.09.2017 11:00 | Crvena zvezda MML | 0 : 4 | Zemun | |||||
09.09
10:00
VinÄa
VrÄin
2
5
|
09.09.2017 10:00 | VinÄa | 2 : 5 | VrÄin |
09.09
09:30
Zemun
Mladenovac
1
2
|
09.09.2017 09:30 | Zemun | 1 : 2 | Mladenovac | |||||
09.09
14:00
Varga
Ada
0
1
|
09.09.2017 14:00 | Varga | 0 : 1 | Ada |
09.09
Pazar Juniors
KolaŔin
8
0
|
09.09.2017 | Pazar Juniors | 8 : 0 | KolaŔin | |||||
09.09
OFK AS
OFK Vlada DimitrijeviÄ
3
0
|
09.09.2017 | OFK AS | 3 : 0 | OFK Vlada DimitrijeviÄ | |||||
09.09
Sport Klub 99
TrepÄa
6
3
|
09.09.2017 | Sport Klub 99 | 6 : 3 | TrepÄa | |||||
09.09
OFK Ras
OFK National AG
0
3
|
09.09.2017 | OFK Ras | 0 : 3 | OFK National AG | |||||
09.09
TrepÄa
Pazar Juniors
1
7
|
09.09.2017 | TrepÄa | 1 : 7 | Pazar Juniors |
09.09
RadniÄki
Urovci
3
0
|
09.09.2017 | RadniÄki | 3 : 0 | Urovci |
09.09
10:00
Sloga
Buducnost
1
2
|
09.09.2017 10:00 | Sloga | 1 : 2 | Buducnost | |||||
09.09
10:00
Zvezda
Krtinska
1
2
|
09.09.2017 10:00 | Zvezda | 1 : 2 | Krtinska |
09.09
Obrenovac 1905
Skela
2
4
|
09.09.2017 | Obrenovac 1905 | 2 : 4 | Skela | |||||
09.09
RadniÄki
Buducnost
0
3
|
09.09.2017 | RadniÄki | 0 : 3 | Buducnost | |||||
09.09
Duboko
Posavina
2
2
|
09.09.2017 | Duboko | 2 : 2 | Posavina |
09.09
10:00
BuduÄnost KruÅ”ik
ŽelezniÄar
3
0
|
09.09.2017 10:00 | BuduÄnost KruÅ”ik | 3 : 0 | ŽelezniÄar | |||||
09.09
10:00
Omladinac
OFK Senjak
3
3
|
09.09.2017 10:00 | Omladinac | 3 : 3 | OFK Senjak | |||||
09.09
10:00
OFK OseÄina
Ribnica
2
1
|
09.09.2017 10:00 | OFK OseÄina | 2 : 1 | Ribnica | |||||
09.09
10:00
RadniÄki (V)
Jedinstvo
0
5
|
09.09.2017 10:00 | RadniÄki (V) | 0 : 5 | Jedinstvo |
09.09
Jadar 07
Sloga
4
2
|
09.09.2017 | Jadar 07 | 4 : 2 | Sloga | |||||
09.09
Podrinje
Loznica 1
1
10
|
09.09.2017 | Podrinje | 1 : 10 | Loznica 1 | |||||
09.09
Loznica 2
PÄelinjo
1
1
|
09.09.2017 | Loznica 2 | 1 : 1 | PÄelinjo | |||||
09.09
Jedinstvo
RadniÄki Stobeks
4
1
|
09.09.2017 | Jedinstvo | 4 : 1 | RadniÄki Stobeks |