XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 683 utakmica za dan
Nedelja, 17 Septembar 2017

Fudbal

17.09.2017 16:00 Mačva 4 : 0 Radnik
17.09.2017 16:00 OFK Bačka 2 : 3 Čukarički
17.09.2017 19:00 Borac 3 : 1 Rad
17.09.2017 19:00 Partizan 3 : 1 Radnički (N)
17.09.2017 19:00 Javor Matis 0 : 1 Zemun
17.09.2017 17:00 Spartak ŽK 3 : 3 Mladost (L)
17.09.2017 17:00 Voždovac 0 : 2 Crvena zvezda
17.09.2017 13:30 Jedinstvo Putevi 1 : 2 Proleter
17.09.2017 16:00 Tutin 2 : 3 Mladi radnik 1926
17.09.2017 16:00 Železničar 0 : 0 Provo
17.09.2017 11:00 Polet 2 : 1 FAP
17.09.2017 16:00 Moravac Orion 1 : 2 Pukovac
17.09.2017 16:00 Budućnost (P) 0 : 1 Trajal
17.09.2017 16:00 Tabane 1970 0 : 0 Trstenik PPT
17.09.2017 16:00 Borac (S) 3 : 0 Radnički (NP)
17.09.2017 11:00 Grafičar 2 : 0 GSP Polet - Dorćol
17.09.2017 16:00 Lokomotiva 2 : 2 OFK Beograd
17.09.2017 16:00 Jedinstvo 0 : 3 Radnički (O)
17.09.2017 11:00 Žarkovo 5 : 0 Stepojevac Vaga
17.09.2017 16:00 Sušica 1 : 2 Orlovac
17.09.2017 16:00 Bane 4 : 0 Jošanica
17.09.2017 16:00 Karađorđe (R) 1 : 0 Sloboda (Č)
17.09.2017 16:00 Borac (Ž) 1 : 6 Napredak
17.09.2017 16:00 Petar Dobrnjac 0 : 3 RSK
17.09.2017 16:00 Udarnik 2 : 0 Proleter
17.09.2017 16:00 Homoljac 0 : 1 Rudar 2001
17.09.2017 16:00 Zvižd 3 : 1 VGSK
17.09.2017 16:00 Mladi radnik (R) 2 : 1 Šumadija
17.09.2017 16:00 Mladi borac 1 : 3 Sloga 33
17.09.2017 16:00 OFK Divci 1 : 0 Radnički Stobex
17.09.2017 16:00 Radjevac 0 : 1 Spartak
17.09.2017 16:00 Polimlje 2 : 0 Ribnica
17.09.2017 16:00 Sloga (S) 4 : 0 Sovljak
17.09.2017 16:00 OFK Osečina 2 : 1 Sloga (BB)
17.09.2017 11:00 Tanasko Rajić 5 : 1 Pusta Reka
17.09.2017 16:00 OFK Brzi Brod 2 : 1 Polet 1980
17.09.2017 16:00 Vlasina 3 : 1 Nebeski Andjeli
17.09.2017 16:00 Jablanica 0 : 1 Sloga (L)
17.09.2017 16:00 Šarbanovac 2 : 1 Rudar Alpos
17.09.2017 16:00 Kablovi 1 : 3 Zaplanjac
17.09.2017 16:00 Hajduk Veljko 1 : 2 Đerdap
17.09.2017 16:00 Timočanin 5 : 0 Majdanpek
17.09.2017 16:00 Bukovik 2 : 3 Moravica
17.09.2017 16:00 Poljoprivrednik 2 : 2 Župa
17.09.2017 16:00 OFK Lugomir 1 : 0 Levač
17.09.2017 16:00 Napredak 5 : 0 Sloga (Ć)
17.09.2017 16:00 Bošnjane 1 : 0 Jedinstvo
17.09.2017 16:00 Jedinstvo (NB) 2 : 0 Vršac united
17.09.2017 16:00 Sloboda (NK) 2 : 0 Proleter
17.09.2017 16:00 Polet 1 : 2 Vojvodina 1928
17.09.2017 16:00 Mladost (O) 1 : 1 Jedinstvo (BK)
17.09.2017 16:00 Hajduk (Č) 2 : 2 Hajduk (D)
17.09.2017 16:00 Jugović 0 : 0 Podunavac
17.09.2017 16:00 LSK Laćarak 2 : 3 OFK Slavija
17.09.2017 16:00 Borac (Š) 4 : 2 Kabel
17.09.2017 10:00 Index 1 : 0 Hajduk (B)
17.09.2017 16:00 Borac (NS) 2 : 0 Kupinovo
17.09.2017 16:00 Sremac 1 : 1 Sloga (T)
17.09.2017 16:00 Zadrugar 6 : 0 Bačka (P)
17.09.2017 16:00 Budućnost (G) 2 : 1 BSK
17.09.2017 16:00 Tekstilac 0 : 2 Mladost (BP)
17.09.2017 16:00 Tavankut 1 : 1 Preporod
17.09.2017 16:00 Srem 4 : 1 Rakovica
17.09.2017 11:00 Hajduk 1 : 1 Torlak
17.09.2017 16:00 Crvena Zvezda 4 : 1 Balkan Mirijevo
17.09.2017 11:00 Brodarac 1 : 0 Sremčica
17.09.2017 16:00 Zvezdara 2 : 1 Turbina
17.09.2017 16:00 Mladost (BD) 7 : 0 Vojvodina (NM)
17.09.2017 16:00 Banat 5 : 1 Bilećanin
17.09.2017 16:00 Naftagas (B) 1 : 4 Borac
17.09.2017 16:00 Vojvodina (B) 1 : 2 Proleter 2006
17.09.2017 16:00 Crvena zvezda (VS) 1 : 0 Mladost (L)
17.09.2017 16:00 Crvena Zvezda (RS) 4 : 0 Omladinac
17.09.2017 15:30 Dragocvet 1 : 0 Hajduk
17.09.2017 15:30 Resavac 2 : 0 Zemljoradnik
17.09.2017 15:30 OFK Batinac 1 : 2 Rembas
17.09.2017 15:30 Kolare 3 : 2 Napredak
17.09.2017 15:30 OFK Tekstilac 0 : 1 Kušiljevo
17.09.2017 15:30 Mladost (S) 1 : 3 Mladi radnik
17.09.2017 15:30 Partizan 2 : 1 Bratstvo
17.09.2017 16:00 Sloga (BNS) 4 : 1 Dolina
17.09.2017 16:00 Borac (St) 2 : 1 Vojvodina (CC)
17.09.2017 16:00 Vojvodina (S) 0 : 0 Vulturul
17.09.2017 16:00 Vojvodina (Cr) 2 : 0 Dunav
17.09.2017 16:30 Napredak (P) 0 : 1 Sloboda (DT)
17.09.2017 16:30 Borac (K) 0 : 0 PSK Putinci
17.09.2017 16:30 Graničar 1924 2 : 0 Rudar
17.09.2017 16:30 Hrtkovci 3 : 1 Jadran
17.09.2017 16:30 Železničar 6 : 0 Budućnost
17.09.2017 16:30 Ljukovo 0 : 1 Podrinje
17.09.2017 16:00 Lipar 2 : 1 Kula
17.09.2017 16:00 Budućnost (M) 5 : 1 Slavija
17.09.2017 16:00 Hercegovac 0 : 5 Hajduk Junior
17.09.2017 16:00 Krila Krajine 8 : 0 Mladost (K)
17.09.2017 16:00 Bajša 5 : 1 Vinogradar
17.09.2017 16:00 Iskra 5 : 0 Panonija IM Topola
17.09.2017 16:00 Horgoš 1911 1 : 2 Senta
17.09.2017 16:00 Napredak 2 : 3 Obilić
17.09.2017 16:00 Sutjeska 4 : 3 Proleter (RS)
17.09.2017 16:00 Blizna 1 : 4 Deli Jovan
17.09.2017 16:00 Čubra 1 : 1 Nemetali
17.09.2017 16:00 BSK 2 : 0 Poreč
17.09.2017 11:00 Ključ 2 : 1 Krivelj
17.09.2017 16:00 Polom 5 : 1 Brestovac
17.09.2017 16:00 Branik 1 : 0 Radnički
17.09.2017 16:00 Borac (P) 2 : 1 Sinđelić
17.09.2017 16:00 Heroj - Polet 1 : 3 Dunav
17.09.2017 16:00 Šumadinac 2 : 2 Institut
17.09.2017 16:00 Poštar Zvezdara 2 : 1 Studenski Grad
17.09.2017 11:00 13. maj Zemun 1 : 0 Komgrap
17.09.2017 16:00 Urovci 3 : 2 Mladost (B)
17.09.2017 16:00 Radnički (D) 1 : 2 Mladost (C)
17.09.2017 16:00 Zabrežje 3 : 5 Šumadija
17.09.2017 10:00 Radnički (R) 0 : 1 Strelac
17.09.2017 16:00 Rušanj 0 : 0 Lisović
17.09.2017 10:00 Selo Mladenovac 2 : 0 Kovačevac
17.09.2017 16:00 Boleč 5 : 0 Pudarci
17.09.2017 16:00 Velika Krsna 1 : 1 Šumadija
17.09.2017 16:00 Kosmaj 3 : 0 Vrčin
17.09.2017 16:00 Ropočevo 0 : 7 Dunavac
17.09.2017 16:00 Vidojevica 0 : 1 Mladost (DD)
17.09.2017 16:00 Cerić 1 : 2 Jevremovac
17.09.2017 16:00 Cer 5 : 1 Duško
17.09.2017 16:00 Majur 0 : 3 Sloga
17.09.2017 16:00 Mladi Borac 2 : 0 Radnički Šabački
17.09.2017 16:00 Mladost (P) 4 : 1 Jedinstvo (Š)
17.09.2017 16:00 Prvi srpski ustanak 1 : 1 Bare
17.09.2017 16:00 Banja 2 : 2 Šumadinac
17.09.2017 16:00 Junkovac 1 : 1 BSK
17.09.2017 16:00 ŽSK 0 : 0 Omladinac (DR)
17.09.2017 16:00 Mladost MG 4 : 0 Šatornja
17.09.2017 16:00 Vinča 3 : 2 Partizan
17.09.2017 16:00 Trnava 1 : 0 Aranđelovac
17.09.2017 16:00 Borac 4 : 2 Lokomotiva
17.09.2017 16:00 Železničar 2 : 1 Jedinstvo (Š)
17.09.2017 16:00 Mladi borac 2 : 1 Sloga
17.09.2017 16:00 Jedinstvo (GS) 4 : 0 Vučje
17.09.2017 16:00 Umac 4 : 1 Progres
17.09.2017 16:00 Mladost (V) 6 : 0 Kumarevo 65
17.09.2017 16:00 Bobište 6 : 2 Zloćudovo
17.09.2017 16:00 OFK Brza 0 : 0 Jedinstvo (G)
17.09.2017 16:00 Polet 2 : 4 Čekmin
17.09.2017 16:00 Obilić 6 : 2 7. Juli
17.09.2017 16:00 Mihajlovac 1934 4 : 1 Radnik
17.09.2017 16:00 Polet 2 : 1 Borac
17.09.2017 16:00 Crvena zvezda 1 : 3 Sloboda
17.09.2017 16:00 Osipaonica 2 : 1 Podunavac
17.09.2017 16:00 Pobeda 2 : 1 Sloga
17.09.2017 16:00 SASK 1 : 3 Cerovac
17.09.2017 16:00 Vrbovac 0 : 2 Šumadija
17.09.2017 16:00 Omladinac (Z) 0 : 1 Jedinstvo (K)
17.09.2017 16:00 Spartak 1 : 5 Prijevor
17.09.2017 16:00 Mladost (P) 1 : 1 Backovac Junajted
17.09.2017 16:00 Napredak 6 : 0 Brezak 1936
17.09.2017 16:00 Šumadija 1923 0 : 1 Lunjevica
17.09.2017 16:00 Zadrugar 3 : 0 Rudar
17.09.2017 16:30 Naupare 1 : 1 Vinogradar
17.09.2017 16:30 FUD 2 : 1 Kupci
17.09.2017 16:30 Donji Kopaonik 2 : 2 Šanac
17.09.2017 16:30 Juhor 11 : 0 Sloga (D)
17.09.2017 16:30 Jastrebac 3 : 0 Knez Lazar 2015
17.09.2017 16:30 Parunovac 0 : 5 Ribnik
17.09.2017 16:30 13. April 3 : 1 Sloga (M)
17.09.2017 16:00 Borac (K) 3 : 2 Železničar
17.09.2017 16:00 Rudar (K) 3 : 2 Napredak 1936
17.09.2017 16:00 Zadrugar (T) 1 : 0 Trgovački
17.09.2017 16:00 Rudar (S) 2 : 0 Sloga (B)
17.09.2017 16:00 Mlava (ML) 1 : 0 Makce
17.09.2017 16:00 Budućnost (V) 2 : 2 Jedinstvo (Lj)
17.09.2017 16:00 Senjak 3 : 2 Padež
17.09.2017 16:00 Mladost 0 : 4 Jedinstvo
17.09.2017 16:00 Gnjilan 2 : 3 Spartak
17.09.2017 16:00 Rajko Mitić 4 : 0 Borac
17.09.2017 16:00 Zadrugar 6 : 1 Dragoš
17.09.2017 16:30 Stubal 2 : 0 Proleter
17.09.2017 16:30 Ribnica 1 : 1 Borac
17.09.2017 16:30 Granit 1 : 4 Real
17.09.2017 16:30 OFK Ras 1 : 0 Polet
17.09.2017 16:30 Ibar 1 : 0 Radnik
17.09.2017 16:30 Mataruge 2 : 1 Novi Pazar 1928
17.09.2017 16:30 Budućnost 3 : 2 Popovići
17.09.2017 16:00 Železničar 3 : 2 Prvi partizan
17.09.2017 16:00 Ježevica 0 : 3 Ariljska rampa
17.09.2017 16:00 Višesava 3 : 0 Omladinac
17.09.2017 16:00 Lauš 2 : 4 Polet
17.09.2017 16:00 Lazarica 3 : 2 Savinac
17.09.2017 16:00 Perućac 5 : 1 Čajetina
17.09.2017 15:30 Mladost 2 : 1 OFK Jabučje
17.09.2017 15:30 Tvrdojevac 1 : 1 Tulari
17.09.2017 15:30 ZSK 2 : 2 Brezovica
17.09.2017 15:30 Ribnikar 0 : 0 Iskra
17.09.2017 15:30 Trlić 4 : 2 Kačer
17.09.2017 16:30 Partizan 2 : 6 Budućnost
17.09.2017 16:30 Korićani 4 : 0 Zastava
17.09.2017 16:30 Kolonija 0 : 3 Mladost
17.09.2017 16:30 Kutlovo 0 : 2 Šumadija 1934
17.09.2017 16:30 Šumadinac (KG) 3 : 1 Ćava
17.09.2017 16:30 Vodojaža 1 : 0 Sloboda
17.09.2017 16:30 Borac (D) 0 : 1 Jedinstvo
17.09.2017 16:30 Srbija 2 : 1 Jadran
17.09.2017 16:30 Erdoglija 1931 1 : 1 Sloga (D)
17.09.2017 16:00 Mladost (B) 5 : 1 Sloga
17.09.2017 16:00 Rasovača 1 : 0 Jedinstvo GVD
17.09.2017 16:00 Orljane 5 : 3 Moravac (Č)
17.09.2017 16:00 Palilula 5 : 1 Dobrič 1974
17.09.2017 16:00 Radnički 1924 2 : 2 Naisus 1977
17.09.2017 16:00 Doljevac 1971 : Morava (Ž)
17.09.2017 16:00 Proleter (M) 4 : 5 Vulkan 1963
17.09.2017 16:00 Čegar 2013 1 : 4 Morava
17.09.2017 16:00 Crvena zastava 0 : 4 Mladost (M)
17.09.2017 16:00 Rudar 2 : 1 Sloboda
17.09.2017 16:00 Stevan Nešticki 1 : 0 Proleter (DV)
17.09.2017 16:00 Vrtište 4 : 3 Palilulac
17.09.2017 16:00 Jedinstvo (R) 4 : 1 Proleter
17.09.2017 16:00 OFK Sirig 2 : 0 ŽSK
17.09.2017 16:00 Vinogradar 0 : 5 Tatra
17.09.2017 16:00 TSK 0 : 0 Sofeks
17.09.2017 16:00 OFK Rtanj 2016 1 : 0 Midžor
17.09.2017 16:00 Kosovo 1 : 0 Osnić
17.09.2017 16:00 Trebič 1 : 0 OFK Knjaz
17.09.2017 16:00 Bučje : Omladinac
17.09.2017 16:00 Sloga : Radnički (L)
17.09.2017 16:00 Mladost 0 : 3 Rgotina
17.09.2017 16:00 Malinik 1 : 0 Rudar (G)
17.09.2017 Spartak 4 : 2 Pobeda
17.09.2017 Borac 2 : 2 Mladost 1982
17.09.2017 Kosovac 2 : 2 Svetlost Badnjevac
17.09.2017 Omladinac 2 : 1 NS Tatko
17.09.2017 Partizanski put 2 : 6 Real
17.09.2017 16:00 Levosoje : BSK Bujanovac
17.09.2017 16:00 FSU Južna pruga : Lugina
17.09.2017 16:00 Pavlovac 2 : 2 Vihor
17.09.2017 16:00 Mladost (B) 4 : 0 Ternoci
17.09.2017 16:00 Čelik : Trešnjevka
17.09.2017 16:00 Biljači : OFK Rota
17.09.2017 16:30 Mladost 3 : 1 Lazac
17.09.2017 16:30 Jedinstvo (G) 2 : 1 Gruža
17.09.2017 16:30 Lasta 7 : 1 Magnohrom
17.09.2017 16:30 Jedinstvo (D) 0 : 2 Partizan
17.09.2017 10:00 Mlada krila 0 : 3 Mineral 2015
17.09.2017 16:30 Tavnik 2 : 5 Metalac
17.09.2017 16:30 Napredak 2 : 1 Borac (A)
17.09.2017 15:30 Mladost (J) 1 : 2 15. Avgust 1950
17.09.2017 15:30 Omladinac 3 : 0 OFK Borac
17.09.2017 15:30 Borac 1805 1 : 2 Mladost (GM)
17.09.2017 15:30 Omladinski 2 : 3 Moravac
17.09.2017 15:30 Šumadija 2 : 2 Rudar (St)
17.09.2017 15:30 Pomoravlje 2 : 1 Javor
17.09.2017 15:30 Budućnost 5 : 1 Rudar (SR)
17.09.2017 15:30 Morava (KS) 4 : 1 Sloga
17.09.2017 15:30 Sinđelić 1934 1 : 2 Mladost (G)
17.09.2017 15:30 Vinorača 3 : 3 Jedinstvo
17.09.2017 15:30 Ursule 4 : 1 Šantarovac
17.09.2017 15:30 Budućnost (Đ) 1 : 1 Mladost (T)
17.09.2017 15:30 Mladost (K) 1 : 1 Morava (R)
17.09.2017 15:30 Mladost (D) 5 : 1 Šumadinac
17.09.2017 16:30 Donji Petrovci 3 : 1 Fruškogorac
17.09.2017 16:30 Napredak 5 : 1 Graničar (O)
17.09.2017 16:30 Sloga 2 : 1 OFK Bikić
17.09.2017 16:30 Graničar (K) 0 : 0 Polet
17.09.2017 16:30 Mitros 3 : 0 OFK Brestač
17.09.2017 16:30 Hajduk 0 : 0 Mladost (B)
17.09.2017 16:30 OFK Zeka Buljubaša 5 : 1 Sloboda
17.09.2017 16:30 Donji Srem 2015 1 : 2 Fruška Gora
17.09.2017 16:00 Ševac 3 : 1 Karaš (K)
17.09.2017 16:00 Ratar 1 : 1 Hajdučica
17.09.2017 16:00 Partizan (K) 4 : 1 Dobrica
17.09.2017 16:00 Janošik 1 : 2 Vinogradar
17.09.2017 16:00 Potporanj 5 : 1 Vladimirovac
17.09.2017 16:00 Borac (VG) 5 : 3 Borac (VS)
17.09.2017 16:00 Polet 2 : 2 Budućnost (A)
17.09.2017 16:00 Glogonj 4 : 0 Slavia
17.09.2017 16:00 Unirea 1 : 6 Mladost (V)
17.09.2017 16:00 Omladinac 1927 2 : 1 Tempo
17.09.2017 16:00 Mundial 0 : 4 Spartak 1911
17.09.2017 16:00 Polet 4 : 0 Pobeda
17.09.2017 16:00 Dolovo 4 : 0 Borac (P)
17.09.2017 16:00 Jedinstvo 1 : 6 Stari Tamiš
17.09.2017 16:00 Omladinac (D) 3 : 0 Budućnost (BB)
17.09.2017 16:00 Kolonija 0 : 2 Partizan (G)
17.09.2017 16:00 Proleter 2 : 0 BSK Bavanište
17.09.2017 16:00 Sloga (S) 0 : 0 Velika Reka
17.09.2017 16:00 Rudar 2 : 0 Mladost (B)
17.09.2017 16:00 Cerova 0 : 6 Sloga (LŠ)
17.09.2017 16:00 Jadar 5 : 0 Antimon
17.09.2017 16:00 Jedinstvo (MZ) 8 : 0 Stolice
17.09.2017 16:00 Borac 2 : 1 Milan Orlić
17.09.2017 16:00 Prva Iskra 1 : 0 Jedinstvo (Z)
17.09.2017 16:00 Dedinje 0 : 4 Ajaks
17.09.2017 11:00 Sparta Železnik 1 : 2 BUSK
17.09.2017 16:00 Novi Beograd 3 : 0 Mladi Proleter
17.09.2017 10:00 Rekreativo 011 3 : 0 Sveti Stefan
17.09.2017 16:00 Posavac Tišma 0 : 1 FK 011
17.09.2017 16:00 Busije 1 : 2 Atakante
17.09.2017 16:00 PKB Kovilovo 6 : 0 Zaklopača
17.09.2017 16:00 Pionir 2 : 0 Pinosava
17.09.2017 16:00 Umčari 2 : 3 Mladost
17.09.2017 16:00 Crvenka 9 : 1 Partizan
17.09.2017 16:00 Podunavac 1 : 3 Siti Sport Klub
17.09.2017 16:00 Velika Mostanica 2 : 0 OFK Borac
17.09.2017 16:00 Beljina 1 : 3 Guncate
17.09.2017 16:00 Veliki Borak 3 : 0 Barajevo
17.09.2017 16:00 Cer 1 : 0 Premijer
17.09.2017 16:00 Sloga 1 : 6 Mladost
17.09.2017 16:00 Budućnost (Z) 0 : 2 Milicionar
17.09.2017 16:00 Proleter 3 : 2 Omladinac
17.09.2017 16:00 Budućnost (PD) 2 : 4 Hajduk Stanko
17.09.2017 16:00 Drina 2 : 3 Gorki
17.09.2017 16:00 Pričinović 2 : 1 Mladost (PB)
17.09.2017 16:00 Šipurske livade 7 : 0 Miloš Pocerac
17.09.2017 16:00 Radnički 3 : 2 Vojvoda Stepa Stepanović
17.09.2017 16:00 Vlašić 3 : 3 Sloga
17.09.2017 16:00 Trešnjevka 3 : 0 Provo 2015
17.09.2017 16:00 Pocerina 1 : 2 Karađorđe
17.09.2017 16:00 Dobrava 1 : 2 Mladost (PP)
17.09.2017 16:00 Plantaža 5 : 3 Omladinac
17.09.2017 16:00 Radnički 4 : 3 Mladost (B)
17.09.2017 16:00 Sušica 2012 4 : 0 Gradac
17.09.2017 16:00 Marjan MB 3 : 3 OFK Morava
17.09.2017 16:00 Moravac (P) 2 : 0 Real
17.09.2017 16:00 Milanovo 2 : 1 BSK
17.09.2017 11:00 Bratstvo 2 : 0 ŠFU Derbi 2016
17.09.2017 16:00 Lemind 1953 1 : 2 Šumadija
17.09.2017 15:30 Dimitrije Tucović 1 : 0 Čučuge
17.09.2017 15:30 OFK Paljuvi 8 : 0 Ratkovac
17.09.2017 15:30 Polet (DL) 0 : 1 Gunjevac
17.09.2017 15:30 Polet (T) 2 : 2 Joševa
17.09.2017 15:30 OFK Stublenica 0 : 1 Rubribreza
17.09.2017 15:30 Kolubara 2 2 : 2 Jadar 2013
17.09.2017 15:30 Komanice 2 : 2 Rakac Stave
17.09.2017 15:30 Stari drugari 4 : 1 Borac
17.09.2017 15:30 Kotešica 2 : 1 Rajac
17.09.2017 15:30 Milenko Pavlović 4 : 2 Bujačić
17.09.2017 15:30 Mladost (L) 4 : 1 Mladost (VK)
17.09.2017 16:30 Rubin (Z) 3 : 0 Beli Orlovi
17.09.2017 16:30 Gradina 1 : 0 Stari Trstenik
17.09.2017 16:30 Ušće 4 : 1 Omladinac
17.09.2017 16:30 14. Oktobar 3 : 1 Velika Drenova
17.09.2017 16:30 Mladost (DK) 4 : 1 Polet 57
17.09.2017 16:30 Sloga (L) 2 : 0 Rubin (DS)
17.09.2017 16:30 Hajduk 3 : 3 Azbest
17.09.2017 16:30 Vinogradi DB 1 : 2 Seljak
17.09.2017 16:30 Bratstvo 1975 4 : 0 Košutnjak
17.09.2017 16:30 Divostin 0 : 1 21. oktobar
17.09.2017 16:30 Pobeda 3 : 1 Maršić
17.09.2017 11:00 Polet (V) 4 : 1 Vukašinovac
17.09.2017 16:00 Jedinstvo (B) 1 : 3 Škriljac
17.09.2017 11:00 Borac 5 : 2 Gredetin
17.09.2017 11:00 Tempo 0 : 9 Pobeda 1976
17.09.2017 16:00 OFK Rutevac 1908 2 : 2 OFK Draževac
17.09.2017 Omladinac (B) 2 : 2 Omladinac (D)
17.09.2017 Hajduk 3 : 2 Dunav
17.09.2017 Kordun 4 : 1 Rastina 1918
17.09.2017 Partizan 3 : 3 Aleksa Šantić
17.09.2017 Dinamo 1923 4 : 2 Radnički 1918
17.09.2017 16:00 Jasenica 3 : 0 Vitlina-Bokanja
17.09.2017 16:00 Plaskovac 5 : 1 Brezovac
17.09.2017 16:00 Vrbica 0 : 2 Šumadinac
17.09.2017 16:00 Kopljari 8 : 0 Ranilović
17.09.2017 11:00 B 2000 3 : 1 Sloga
17.09.2017 16:00 Basarac 0 : 5 Sirakovo
17.09.2017 16:00 Napredak 1934 3 : 0 Desine
17.09.2017 16:00 Dunavac (P) 1 : 3 Stig 1955
17.09.2017 16:00 Sloga (M) 2 : 5 Dizel
17.09.2017 16:00 Žika Marković Uča 3 : 1 Napredak (P)
17.09.2017 16:00 Obilić (Ž) 5 : 2 Polet (V)
17.09.2017 16:00 Bata Bulić 1 : 2 Rade Milošević
17.09.2017 16:00 Omladinac (Š) 3 : 0 Omladinac (B)
17.09.2017 16:00 Manastirica 0 : 2 Mladost (R)
17.09.2017 16:00 Sloga 1952 1 : 2 Integral
17.09.2017 16:00 Omladinac (S) 3 : 0 Napredak (S)
17.09.2017 16:00 Radnički (K) 4 : 3 BSK 1924
17.09.2017 16:00 Palić 3 : 1 Čantavir
17.09.2017 16:00 Bikovo 2 : 2 Solid
17.09.2017 16:00 Hajduk 4 : 4 Lokomotiva
17.09.2017 16:00 Bratstvo 0 : 5 Elektrovojvodina
17.09.2017 16:00 Udarnik Višnjevac 2 : 2 OFK Mala Bosna 2015
17.09.2017 16:00 Žednik 0 : 6 Đurđin
17.09.2017 10:00 Nemenikuće 6 : 1 OFK Slatina
17.09.2017 16:00 Vojvoda 5 : 2 Drlupa
17.09.2017 13:30 Mladost (G) 1 : 3 OFK Rogača
17.09.2017 16:00 Susek 2 : 7 Fruškogorac
17.09.2017 16:00 Moskva 2 : 0 Centar
17.09.2017 16:00 Titel 3 : 0 Dinamo
17.09.2017 16:00 Miletić 2 : 1 Obilić
17.09.2017 16:00 Čenej 1 : 4 Bačka
17.09.2017 16:00 Tisa 0 : 1 Slavija
17.09.2017 16:00 AFK 5 : 0 Jedinstvo (SK)
17.09.2017 16:00 Tromedja 1 : 0 Jedinstvo (M)
17.09.2017 16:00 Bačka 0 : 7 Sloga
17.09.2017 16:30 Jedinstvo 1 : 1 Mladost
17.09.2017 16:30 Obilić 3 : 0 Sloboda
17.09.2017 16:30 Krivaja 3 : 0 Pobeda
17.09.2017 16:30 Vojvodina 2 : 0 Mladost Radost
17.09.2017 16:30 Budućnost 1 : 0 Tomislavci
17.09.2017 16:00 Jerma 6 : 1 Rongo Siti
17.09.2017 16:00 Sloga 2 : 0 Temac
17.09.2017 11:00 Prilike 2 : 2 Vrelo
17.09.2017 16:30 Gorušica 3 : 2 Brezova
17.09.2017 16:30 Radnički 0 : 1 Jedinstvo
17.09.2017 16:00 Malba 1 : 1 Planinac
17.09.2017 14:00 Kej 1 : 2 Budućnost
17.09.2017 16:00 Mladost (A) 5 : 0 Morava (M)
17.09.2017 16:00 Morava (K) 5 : 2 Vujan
17.09.2017 16:00 Gavrilo Princip 0 : 3 Lugovi
17.09.2017 16:00 Marjan 3 : 2 Udarnik Trska 1947
17.09.2017 16:00 Pobeda (Đ) 2 : 1 Napredak (MK)
17.09.2017 16:00 Veteran 2015 4 : 2 Partizan (BB)
17.09.2017 16:00 Mladost (R) 2 : 0 Crvena zvezda
17.09.2017 16:00 BSK 4 : 3 Karađorđe (V)
17.09.2017 16:00 Jablanica 2 : 0 Omladinac
17.09.2017 16:00 Šilopaj 1 : 2 Ozremica
17.09.2017 16:00 Ozrem 3 : 1 Stella Rossa
17.09.2017 16:00 Donja Vrbava 5 : 1 Takovski Ustanak
17.09.2017 16:00 Mladost 09 0 : 0 Sparta
17.09.2017 16:00 Milutinovac 1 : 3 Pontes
17.09.2017 16:00 Lovćen 3 : 1 Egeta
17.09.2017 16:00 Velika Vrbica 1 : 3 Lokomotiva
17.09.2017 16:00 Mala Vrbica 2 : 2 Kladušnica
17.09.2017 16:00 Koča Andjelković 1 : 0 Omladinac
17.09.2017 16:00 Rtkovo 7 : 0 Dunavac
17.09.2017 16:00 Sloga 1 : 1 Napredak
17.09.2017 16:00 Šepšin 1 : 0 Markovac
17.09.2017 16:00 Omladinac 3 : 1 Vlaška 1950
17.09.2017 16:00 Borac 1 : 2 Rabrovac
17.09.2017 16:00 Dedinje 2 : 7 OFK Student
17.09.2017 16:30 Posavina 1 : 0 Zvezda
17.09.2017 16:30 Ljubinić 0 : 4 Belo Polje
17.09.2017 16:30 Partizan 0 : 2 Duboko
17.09.2017 16:30 Borac 1 : 3 Jedinstvo
17.09.2017 16:30 Rvati 0 : 0 Krtinska
17.09.2017 16:30 Polet 2 : 1 Zadrugar
17.09.2017 16:00 Bistrica 1 : 2 Mladost (Č)
17.09.2017 16:00 Vreoci 5 : 1 BSK
17.09.2017 16:00 Polet 1 : 2 Petka
17.09.2017 16:00 Sloboda 9 : 1 20. Oktobar
17.09.2017 16:00 Sloga 3 : 1 Mladi borac
17.09.2017 16:00 Šumadija (MC) 0 : 5 Rudar
17.09.2017 16:30 Avijatičar 3 : 1 Blagaja
17.09.2017 16:30 Glumač 2 : 1 Plavi Tok
17.09.2017 16:30 Duškovci 1 : 1 Trešnjica
17.09.2017 16:30 Gorobilje 1 : 0 Dobrinjac
17.09.2017 16:30 Sečica 4 : 3 Borac
17.09.2017 16:00 Šljivar 4 : 2 Lovac
17.09.2017 16:00 Polet 1959 4 : 4 Velika Jasikova
17.09.2017 16:00 Budućnost 0 : 2 Skobalj
17.09.2017 16:00 Vučak : Jezava
17.09.2017 16:00 Hajduk Veljko 1934 0 : 1 Sloga
17.09.2017 16:00 OFK Slavija 2 : 4 Cepelin 026
17.09.2017 16:00 Lunjevac 0 : 0 Omladinac
17.09.2017 16:00 Petrijevac 1 : 2 Landol
17.09.2017 16:00 Drugovac 4 : 1 Kolarac
17.09.2017 11:00 Elid 3 : 1 Mekiš
17.09.2017 11:00 Pobeda 4 : 3 Knežica
17.09.2017 16:00 Toplica 2 : 4 Grkinja
17.09.2017 16:00 10. februar 1 : 2 Klisura
17.09.2017 16:00 Železničar 3 : 0 Selevac
17.09.2017 16:00 Palanka 0 : 0 Glavaš
17.09.2017 16:00 Udarnik 1 : 2 Beli Orlovi
17.09.2017 16:00 Bačinac 1 : 1 Budućnost
17.09.2017 16:00 Pobeda 0 : 3 Jedinstvo
17.09.2017 16:00 Rtanj 5 : 0 Sloboda
17.09.2017 16:00 Slemen 3 : 1 Hajduk
17.09.2017 11:00 Verko 2 : 0 Sloga 1949
17.09.2017 16:00 Skupljen 2013 2 : 0 Mladost (Z)
17.09.2017 11:00 Hajduk 4 : 0 Sparta
17.09.2017 16:00 Dragojevac 4 : 1 Belpos
17.09.2017 11:00 Petrovac 74 0 : 1 Torpedo
17.09.2017 15:30 Napredak (St) 1 : 1 BSK
17.09.2017 15:30 Donja Mutnica 0 : 2 Sloboda
17.09.2017 15:30 Vihor 2 : 3 Radnik
17.09.2017 15:30 Jedinstvo 3 : 0 Polet
17.09.2017 15:30 OFK Juhor 2016 4 : 0 ISK Izvor
17.09.2017 15:30 Budućnost 5 : 1 Napredak (Sv)
17.09.2017 15:30 Razvitak 1 : 2 Heroj
17.09.2017 15:30 Toplica 2 : 4 Gornji Lajkovac
17.09.2017 15:30 Babajić 1 : 1 Popadić
17.09.2017 15:30 Tolić 2 : 4 Gornji Mušić
17.09.2017 11:00 Mladost (K) 3 : 0 Gornje Sinkovce
17.09.2017 10:00 Jašunja 2 : 1 Napredak
17.09.2017 11:00 SU Donja Lomnica : Moravac
17.09.2017 11:00 Rudar 1973 0 : 6 Todorovce
17.09.2017 11:00 Badince 2 : 2 Gornje Krajince
17.09.2017 11:00 OFK Varna 0 : 3 Bojić
17.09.2017 11:00 Volujac 0 : 3 Zablaće
17.09.2017 11:00 Mladi radnik 2 : 2 Dupljaj 2016
17.09.2017 16:00 Mali korak 0 : 0 Žabari
17.09.2017 16:00 Sloga 1 : 1 Lukavac
17.09.2017 16:00 Dupljaj 0 : 3 Beloševac
17.09.2017 16:00 Gradac Pričević 1 : 5 OFK Povlen
17.09.2017 11:00 OFK Takovo 2 : 1 Zvizdar 2012
17.09.2017 11:00 Sloga 2 : 5 Pambukovica
17.09.2017 11:00 Brgule 0 : 0 Dokmir
17.09.2017 11:00 Šarbane 1 : 2 Jedinstvo
17.09.2017 11:00 Omladinac 0 : 2 Kolubara
17.09.2017 11:00 Strelac 001 3 : 2 Murgaš 2012
17.09.2017 16:30 Budućnost (S) 2 : 2 Bogutovačka Banja
17.09.2017 16:30 Koštam Polje 3 : 2 BSK 2014
17.09.2017 16:30 Mladost 1981 0 : 1 Zvezda
17.09.2017 16:30 Stara čaršija 2 : 0 Mladost 1925
17.09.2017 16:30 Jovo Kursula 2 : 1 Zgodačica
17.09.2017 16:00 Belica : Crni Vrh
17.09.2017 16:00 Trnava 1 : 2 Partizan
17.09.2017 16:00 Omladinac 2 : 2 Dobra Voda
17.09.2017 16:00 Osaonica 9 : 0 Mladost
17.09.2017 16:00 Domaćin 2 : 0 Sloboda
17.09.2017 15:30 Rudar 1 : 0 Resavac
17.09.2017 15:30 Planinac 0 : 1 Resava
17.09.2017 15:30 Mladi Radnik : Orlovi
17.09.2017 15:30 Sindjelić 0 : 0 Zelenika
17.09.2017 16:00 Sloga (Du) 6 : 1 Morava 1932
17.09.2017 16:00 Sloga (Ć) 2 : 0 Proleter 1932
17.09.2017 16:00 Sloga (L) 5 : 3 Dunav
17.09.2017 16:00 Ljubičevo 3 : 2 Batovac
17.09.2017 16:00 Vojvoda Milenko 0 : 1 Napredak (Bu)
17.09.2017 16:00 Metalac 0 : 1 Mip Majdan
17.09.2017 16:00 Vihor 4 : 2 OFK Građanski
17.09.2017 16:00 Zemljoradnik 1 : 3 Pobeda (SK)
17.09.2017 16:00 Mlava (B) 2 : 0 Beli Orao
17.09.2017 16:00 Proleter : Soko
17.09.2017 16:00 Slavija : Labudnjača
17.09.2017 16:00 Banat 1 : 0 Mladost
17.09.2017 16:00 OFK Braničevo 4 : 2 Dobra
17.09.2017 16:00 Električar 2 : 0 Mladost 1970
17.09.2017 16:00 Polet 2 : 1 Mrčkovac
17.09.2017 16:00 Borac 2016 2 : 3 Barič
17.09.2017 11:00 Krćevac 04 0 : 1 Borac
17.09.2017 11:00 Maskar 0 : 2 Mladost (J)
17.09.2017 11:00 Budućnost (B) 2 : 1 Mladost (R)
17.09.2017 16:30 Proleter 4 : 0 Crvena Zastava
17.09.2017 16:30 Trstenica 0 : 1 Pobednik
17.09.2017 16:30 Skela 1 : 1 Tornado
17.09.2017 16:00 Šumadinac 5 : 0 Proleter
17.09.2017 11:00 Žabar 0 : 0 Mladost
17.09.2017 11:00 Sava 3 : 1 Rudar
17.09.2017 11:00 Jedinstvo 0 : 4 Korman
17.09.2017 10:15 Bečevica 1 : 2 Jedinstvo
17.09.2017 10:00 Beli Orlovi 1 : 1 Mladost
17.09.2017 16:30 Mladost 6 : 1 Lovac
17.09.2017 16:30 Vitez 2 : 6 Hajduk
17.09.2017 16:30 Kameni 3 : 0 Sloven
17.09.2017 16:30 Sremac 2 : 1 Šumar
17.09.2017 15:30 Kolubara 3 : 0 Proleter
17.09.2017 15:30 Nepričava 8 : 1 Sloga
17.09.2017 15:30 Strmovo 1968 1 : 5 Mladost
17.09.2017 16:00 Mladi Borac 0 : 1 Kumane
17.09.2017 16:00 Sloga Top 2 : 0 Stiški Kurjak
17.09.2017 16:00 Dunavac 1929 1 : 2 Pek (K)
17.09.2017 16:00 Mirko Tomić 3 : 1 Ram
17.09.2017 16:00 Srednjevo 2 : 3 Baštovan 2015
17.09.2017 16:00 Napredak 3 : 2 Dražmirovac
17.09.2017 16:00 Lipar 3 : 2 Oniks
17.09.2017 16:00 OFK Dragoševac 1 : 1 PSS-192
17.09.2017 15:30 Čelik 1 : 2 Ibar
17.09.2017 15:30 Cetinje 0 : 5 Mornar
17.09.2017 15:30 Jedinstvo 1 : 4 OFK Mladost Lješkopolje 1970
17.09.2017 15:30 Jezero 0 : 2 Berane
17.09.2017 15:30 Otrant 0 : 1 Lovćen
17.09.2017 15:30 OFK Borac : Radnički
17.09.2017 19:30 Željezničar 4 : 1 Krupa
17.09.2017 19:00 Borac 1 : 0 Radnik
17.09.2017 14:30 Chelsea 0 : 0 Arsenal
17.09.2017 17:00 Manchester Utd 4 : 0 Everton
17.09.2017 18:30 Las Palmas 1 : 0 Athletic Club
17.09.2017 16:15 Girona 0 : 1 Sevilla
17.09.2017 20:45 Real Sociedad 1 : 3 Real Madrid
17.09.2017 12:00 Alavés 0 : 3 Villarreal
17.09.2017 13:30 Hoffenheim 1 : 1 Hertha BSC
17.09.2017 15:30 Bayer Leverkusen 4 : 0 Freiburg
17.09.2017 18:00 Borussia Dortmund 5 : 0 Köln
17.09.2017 18:00 Chievo 1 : 1 Atalanta
17.09.2017 20:45 Genoa 2 : 3 Lazio
17.09.2017 15:00 Milan 2 : 1 Udinese
17.09.2017 15:00 Napoli 6 : 0 Benevento
17.09.2017 12:30 Sassuolo 1 : 3 Juventus
17.09.2017 15:00 SPAL 0 : 2 Cagliari
17.09.2017 15:00 Torino 2 : 2 Sampdoria
17.09.2017 15:00 Amiens SC 0 : 2 Marseille
17.09.2017 17:00 Angers 0 : 1 Metz
17.09.2017 17:00 Rennes 0 : 1 Nice
17.09.2017 21:00 PSG 2 : 0 Lyon
17.09.2017 10:00 Radnički (N) 0 : 0 Spartak ŽK
17.09.2017 10:00 Partizan 4 : 1 OFK Beograd
17.09.2017 16:00 Radnički 1923 0 : 1 Rad
17.09.2017 12:00 Zemun 7 : 0 011
17.09.2017 12:00 Sindjelć 5 : 0 IMT
17.09.2017 16:00 Kolubara 2 : 1 Radnički (O)
17.09.2017 15:00 Karadjordje 2 : 2 Jasenica 2017
17.09.2017 09:30 Omladinac 2 : 3 Vinča
17.09.2017 13:00 Balkan 0 : 7 DIF
17.09.2017 10:00 GSP Polet 3 : 0 Minel
17.09.2017 16:30 Palilulac 3 : 4 Stepojevac Vaga
17.09.2017 18:30 IMT : 011 MK
17.09.2017 16:00 Radnički MK : Rad MK
17.09.2017 13:30 Crvena zvezda MK : Brodarac MK
17.09.2017 10:00 Radnički (SM) 3 : 0 Proleter
17.09.2017 10:00 Hajduk junior 7 : 5 Radnički (S)
17.09.2017 10:00 TSC 0 : 2 Bačka 1901
17.09.2017 11:00 Jedinstvo Stević 3 : 1 Omladinac 1927
17.09.2017 11:00 Radnički (K) 15 : 0 Dolovo
17.09.2017 10:00 Borac MK : 011 MK
17.09.2017 11:00 Zuce MK : Voždovac MK
17.09.2017 10:00 Begej 0 : 8 Dinamo 1945
17.09.2017 12:30 Radnički (N) 4 : 5 Spartak
17.09.2017 12:30 Partizan 6 : 1 OFK Beograd
17.09.2017 13:00 Jagodina 2 : 3 Vojvodina
17.09.2017 12:00 Internacional 0 : 2 Borča
17.09.2017 10:00 Radnički (NB) 4 : 0 IMT
17.09.2017 14:30 Žarkovo : Omladinac
17.09.2017 11:00 Beograd 1929 : OLE
17.09.2017 16:00 Hajduk : DIF
17.09.2017 10:00 7.juli 3 : 3 Sloga
17.09.2017 11:00 Crvena zvezda 9 : 0 Proleter
17.09.2017 10:00 Morava 6 : 0 Cerovac
17.09.2017 10:00 Prva Iskra : Zmaj 1953
17.09.2017 11:00 Novi Beograd : Budućnost
17.09.2017 10:00 Tavankut 3 : 0 Preporod
17.09.2017 13:00 Radnički 1923 2 : 0 Šumadija 1903
17.09.2017 11:00 Bačka 1901 2 : 6 TSC
17.09.2017 12:00 Bečej 1918 4 : 0 Bačka (BP)
17.09.2017 13:00 Zabrezje 4 : 0 Strelac
17.09.2017 10:00 Polet 1 : 2 Jedinstvo
17.09.2017 13:00 IMT : 011 MK
17.09.2017 08:45 DIF MK : Voždovac B MK
17.09.2017 14:30 Rad V MK : 011 V MK
17.09.2017 13:00 OLE MK : Sopot MK
17.09.2017 10:00 OFK Beograd MK : Kosmaj MK
17.09.2017 10:00 Studenski grad MK : OFK Beograd MK
17.09.2017 16:30 Zemun MK : Crvena zvezda MK
17.09.2017 13:00 Radnički NB MK : Mladenovac MK
17.09.2017 09:00 Sinđelić MK : 011 MK
17.09.2017 12:00 Dinamo 1945 2 : 1 Kikinda 1909
17.09.2017 14:00 Zemun 3 : 2 OFK Beograd
17.09.2017 12:00 Kolubara 1 : 2 Brodarac
17.09.2017 09:00 BASK : Sinđelić
17.09.2017 13:00 OFK Beograd MK : Radnički (NB) MK
17.09.2017 09:00 Radnički (O) MK : Brodarac MK
17.09.2017 11:30 DIF MK : Partizan MK
17.09.2017 10:00 Zemun MK : Internacional MK
17.09.2017 10:00 Balkan : Selo Mladenovac
17.09.2017 14:00 Komgrap : Napredak (M)
17.09.2017 10:00 Borac : Rakovica
17.09.2017 10:30 PKB MK : Ada MK
17.09.2017 16:00 Radnički PDM MK : Forza MK
17.09.2017 16:00 OFK Beograd MK : Brodarac MK
17.09.2017 16:30 Rad MK : Milutinac MK
17.09.2017 14:00 Čantavir 0 : 10 Arena Su
17.09.2017 10:00 Radnički 1905 1 : 8 Njerš Ištvan
17.09.2017 09:00 Bačka 1901 2 : 1 Preporod
17.09.2017 10:00 Srem 1 : 1 Inđija
17.09.2017 10:00 Bečej 1918 2 : 1 Tekstilac
17.09.2017 10:00 Vojvodina (CC) 1 : 0 Jedinstvo (V)
17.09.2017 10:00 Stari Tamiš 1 : 3 Mladost (O)
17.09.2017 09:30 Pobeda 0 : 17 Dolina
17.09.2017 10:00 Krtinska 7 : 4 Zadrugar
17.09.2017 10:00 Duboko 5 : 1 Zvezda
17.09.2017 10:00 Dinamo 1945 7 : 0 Kikinda 1909
17.09.2017 Obilić : Senta
17.09.2017 Tisa 0 : 7 AFK
17.09.2017 Jedinstvo 2 : 2 Horgoš 1911
17.09.2017 Potisje 0 : 10 Sloga
17.09.2017 Bačka 1 : 3 Tornjoš
17.09.2017 09:00 Srem MK : Zemun B MK
17.09.2017 10:30 Ole MK : BSK 1926 MK
17.09.2017 09:30 Kolubara 2 : 0 Brodarac 1947
17.09.2017 09:30 Spartak '05 22 : 1 Bačka 1901
17.09.2017 10:00 Bajša 5 : 1 Spartak '06
17.09.2017 10:00 Preporod 0 : 3 Vinogradar
17.09.2017 10:00 Jedinstvo : Bežanija
17.09.2017 13:00 Beograd 1929 : Atakante
17.09.2017 17:00 Žarkovo : Heroj Polet
17.09.2017 11:00 Lokomotiva : Munja Barič
17.09.2017 16:00 Vrčin : Kormoran
17.09.2017 09:00 Lokomotiva : Crvena zvezda MML
17.09.2017 10:00 Mladenovac : Grafičar
17.09.2017 10:00 Posavac Tisma 2 : 14 Radnički
17.09.2017 10:00 Buducnost 9 : 0 Zvezda
17.09.2017 10:00 Skela 5 : 1 Sloga
17.09.2017 Čoka : Njerš Ištvan
17.09.2017 Potisje : Coerver

Rukomet

17.09.2017 16:00 Nova Pazova 1957 32 : 28 Somborelektro
17.09.2017 19:00 Dalmatinac 33 : 26 Titel
17.09.2017 18:00 Potisje Pleteks 28 : 29 Vojvoda Stepa