XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 789 utakmica za dan
Nedelja, 22 April 2018

Fudbal

22.04.2018 18:00 Vojvodina 0 : 2 Spartak
22.04.2018 19:00 Partizan 2 : 1 Čukarički
22.04.2018 17:00 Borac 0 : 2 Mladost
22.04.2018 17:00 Bačka 1 : 1 Mačva
22.04.2018 16:00 Dinamo 0 : 1 TSC
22.04.2018 16:00 Bežanija 2 : 0 Budućnost
22.04.2018 16:00 Radnički (P) 2 : 0 ČSK Pivara
22.04.2018 11:00 Polet 0 : 1 Provo
22.04.2018 16:00 Železničar 1 : 0 Mladi radnik 1926
22.04.2018 11:00 Jedinstvo Putevi 2 : 1 Budućnost Krušik 2014
22.04.2018 16:30 Pukovac 4 : 0 Radnički (S)
22.04.2018 16:30 Trajal 3 : 0 Dunav
22.04.2018 11:00 Car Konstantin 2 : 1 Tabane 1970
22.04.2018 16:00 Železničar 2 : 1 Mladost (BJ)
22.04.2018 16:00 Dunav 4 : 3 Borac (S)
22.04.2018 16:00 BSK Batajnica 0 : 1 Sopot
22.04.2018 16:00 Stepojevac Vaga 1 : 1 Radnički (NB)
22.04.2018 11:00 Žarkovo 2 : 1 IMT
22.04.2018 11:00 Prva Iskra 3 : 0 GSP Polet Dorćol
22.04.2018 16:00 Jedinstvo 1 : 0 Kolubara
22.04.2018 16:00 Sloboda (Č) 2 : 2 Slavija
22.04.2018 16:00 Karađorđe (R) 0 : 5 Jošanica
22.04.2018 16:00 Bane 2 : 0 Orlovac
22.04.2018 16:00 Sušica 5 : 2 Goč
22.04.2018 16:00 Mladi radnik (R) 1 : 0 VGSK
22.04.2018 16:00 Zvižd 1 : 2 Rudar 2001
22.04.2018 16:00 Homoljac 0 : 1 Proleter 1976
22.04.2018 16:00 Udarnik 3 : 2 Morava (VP)
22.04.2018 16:00 Petar Dobrnjac 3 : 2 Borac (Ž)
22.04.2018 16:00 OFK Osečina 1 : 2 Borac
22.04.2018 16:00 Drina 7 : 1 Sovljak
22.04.2018 16:00 Sloga (S) 2 : 2 Sevojno
22.04.2018 16:00 Polimlje 5 : 0 Spartak
22.04.2018 16:00 Radjevac 1 : 1 Radnički Stobex
22.04.2018 16:00 OFK Divci 1 : 0 Radnički Gorenje
22.04.2018 16:30 Polet 1980 0 : 3 Vranjska Banja
22.04.2018 16:30 OFK Niš 5 : 0 Sloga (L)
22.04.2018 16:30 Rudar Alpos 5 : 3 Svrljig
22.04.2018 16:30 Šarbanovac 2 : 1 Kablovi
22.04.2018 16:30 Malošište 3 : 2 Brodoremont
22.04.2018 16:30 Zaplanjac 3 : 2 Hajduk Veljko
22.04.2018 16:30 Naša krila 2 : 0 Timočanin
22.04.2018 16:30 Majdanpek 1 : 0 Bukovik
22.04.2018 11:00 Sloga 1 : 4 Moravica
22.04.2018 16:30 Jastrebac 3 : 3 Kopaonik
22.04.2018 16:30 Župa 4 : 1 Napredak
22.04.2018 16:30 Levač 0 : 0 Sloga (D)
22.04.2018 16:30 Sloga (Ć) 2 : 0 Bošnjane
22.04.2018 16:30 Jedinstvo 2 : 1 Žitorađa
22.04.2018 16:00 Jedinstvo (NB) 4 : 1 Begej
22.04.2018 16:00 ŽAK 2 : 2 Mladost (O)
22.04.2018 16:00 Vojvodina 1928 0 : 0 Radnički (S)
22.04.2018 16:00 Borac (NS) 0 : 1 Jedinstvo (SP)
22.04.2018 10:00 Index 0 : 1 Kabel
22.04.2018 16:00 Borac (Š) 3 : 1 OFK Slavija
22.04.2018 16:00 LSK Laćarak 2 : 2 Podunavac
22.04.2018 16:00 Jugović 2 : 1 Hajduk (Č)
22.04.2018 16:00 Bačka (P) 4 : 1 Mladost Apa
22.04.2018 16:00 Zadrugar 2 : 2 Budućnost (G)
22.04.2018 16:00 Mladost (T) 1 : 5 Polet (K)
22.04.2018 16:00 Mladost (BP) 5 : 0 Radnički (S)
22.04.2018 16:00 Preporod 0 : 1 Tisa
22.04.2018 10:00 Borac 2 : 1 Sremčica
22.04.2018 16:00 Zvezdara 5 : 0 Balkan
22.04.2018 11:00 Brodarac 4 : 0 TEK Sloga
22.04.2018 16:00 Napredak 2 : 0 Torlak
22.04.2018 16:00 Crvena Zvezda 2 : 1 Srem
22.04.2018 16:00 Vojvodina (NM) 1 : 2 Krajina
22.04.2018 16:00 Mladost (BD) 0 : 1 Banat
22.04.2018 16:00 Lehel 5 : 0 Naftagas (B)
22.04.2018 16:00 Bilećanin 4 : 1 Naftagas (E)
22.04.2018 16:00 Borac 2 : 1 Vojvodina (B)
22.04.2018 16:00 Rusanda 2 : 1 Crvena zvezda (VS)
22.04.2018 16:00 Proleter 2006 3 : 2 Crvena Zvezda (RS)
22.04.2018 17:00 Hajduk 1 : 0 Resavac
22.04.2018 17:00 Dragocvet 2 : 2 OFK Batinac
22.04.2018 17:00 Rembas 3 : 1 Kolare
22.04.2018 17:00 Juhor 3 : 0 OFK Tekstilac
22.04.2018 17:00 Napredak 0 : 0 Mladost (S)
22.04.2018 17:00 Kušiljevo 2 : 4 Partizan
22.04.2018 17:00 Mladi radnik 3 : 0 Bratstvo
22.04.2018 16:30 Crvena zvezda 3 : 2 Jedinstvo (V)
22.04.2018 16:30 Jugoslavija 1 : 0 BAK
22.04.2018 16:30 Dolina 2 : 1 Borac (St)
22.04.2018 16:30 Radnički (B) 1 : 3 Partizan (U)
22.04.2018 16:30 Vojvodina (CC) 2 : 1 Vojvodina (S)
22.04.2018 16:30 Strela 4 : 1 Vojvodina (Cr)
22.04.2018 16:30 Vulturul 4 : 1 Dunav
22.04.2018 16:00 Ljukovo 1 : 0 Rudar
22.04.2018 16:00 Hrtkovci 2 : 4 Sloboda (DT)
22.04.2018 16:00 Graničar 1924 0 : 2 1. Maj Ruma
22.04.2018 16:00 Borac (K) 1 : 1 Napredak (P)
22.04.2018 16:30 Budućnost (P) 1 : 4 Rusin
22.04.2018 16:30 Krila Krajine 3 : 1 Slavija
22.04.2018 16:30 Hercegovac 0 : 4 Stanišić
22.04.2018 16:30 Budućnost (M) 6 : 2 Lipar
22.04.2018 17:00 Sutjeska 2 : 1 Senta
22.04.2018 17:00 Horgoš 1911 3 : 2 Jadran
22.04.2018 17:00 Iskra 2 : 2 Bajša
22.04.2018 16:30 Branik 1 : 1 Brestovac
22.04.2018 16:30 Polom 2 : 0 Krivelj
22.04.2018 11:00 Ključ 5 : 3 Poreč
22.04.2018 16:30 Čubra 0 : 5 Slatina
22.04.2018 16:30 Blizna 0 : 2 Zlot
22.04.2018 16:00 Borac (P) 2 : 3 Studenski Grad
22.04.2018 16:00 Komgrap 5 : 0 Institut
22.04.2018 11:00 13. Maj 1 : 2 Dunav
22.04.2018 16:00 Poštar Zvezdara 0 : 0 Avala
22.04.2018 16:00 Šumadinac 1 : 0 Zmaj
22.04.2018 16:00 Heroj Polet 0 : 1 Sinđelić
22.04.2018 10:00 Borac (O) 2 : 1 PKB (PS)
22.04.2018 16:00 Urovci 1 : 2 Strelac
22.04.2018 16:00 Lisović 0 : 3 BSK
22.04.2018 16:00 Rušanj 0 : 5 Šumadija
22.04.2018 10:00 Radnički (R) 1 : 5 Budućnost
22.04.2018 16:00 Zabrežje 2 : 3 Mladost (B)
22.04.2018 16:00 Omladinac 3 : 0 Radnički (D)
22.04.2018 10:00 Selo Mladenovac 0 : 6 Dunavac
22.04.2018 16:00 Ropočevo 0 : 6 Mladenovac
22.04.2018 16:00 Kosmaj 0 : 5 Šumadija
22.04.2018 16:00 Velika Krsna 2 : 1 Pudarci
22.04.2018 16:00 Boleč 3 : 0 Kovačevac
22.04.2018 16:30 Jedinstvo (ŠT) 3 : 2 Jedinstvo 1945 (VL)
22.04.2018 16:30 Mladost (PR) 2 : 4 Radnički Šabački
22.04.2018 16:30 Mladi Borac 1 : 1 Sloga
22.04.2018 16:30 Majur 3 : 1 Duško
22.04.2018 16:30 Mačva 2005 2 : 0 Jevremovac
22.04.2018 16:30 Cerić 3 : 0 Mladost (DD)
22.04.2018 11:00 Vidojevica 4 : 1 Sindjelić
22.04.2018 15:30 Lokomotiva 0 : 3 Bare
22.04.2018 15:30 Borac 0 : 6 Aranđelovac
22.04.2018 15:30 Trnava 1 : 2 Partizan
22.04.2018 15:30 Vinča 5 : 0 Šatornja
22.04.2018 15:30 Mladost MG 3 : 0 Omladinac (DR)
22.04.2018 15:30 ŽSK 2 : 2 BSK
22.04.2018 15:30 Junkovac 3 : 2 Šumadinac
22.04.2018 15:30 Banja 0 : 2 Prvi srpski ustanak
22.04.2018 16:00 Čekmin 4 : 0 Jedinstvo (Š)
22.04.2018 16:00 Polet 2 : 0 Jedinstvo (G)
22.04.2018 16:00 OFK Brza 1 : 0 Zloćudovo
22.04.2018 16:00 Bobište 1 : 3 Kumarevo 65
22.04.2018 16:00 Mladost (V) 5 : 0 Progres
22.04.2018 16:00 Umac 5 : 4 Vučje
22.04.2018 16:00 Jedinstvo (GS) 5 : 1 Sloga
22.04.2018 16:00 Mladi borac 4 : 0 Železničar
22.04.2018 16:00 Šumadija 7 : 1 7. Juli
22.04.2018 16:00 Vrbovac 1 : 2 Cerovac
22.04.2018 16:00 SASK 3 : 0 Sloga
22.04.2018 16:00 Pobeda 3 : 1 Podunavac
22.04.2018 16:00 Osipaonica 2 : 2 Sloboda
22.04.2018 16:00 Crvena zvezda 0 : 1 Borac
22.04.2018 16:00 Polet 6 : 0 Radnik
22.04.2018 16:00 Proleter 1947 2 : 5 Obilić
22.04.2018 16:00 Rudar 0 : 1 Jedinstvo (K)
22.04.2018 16:00 Zadrugar 1 : 2 Lunjevica
22.04.2018 16:00 Šumadija 1923 3 : 1 Brezak 1936
22.04.2018 16:00 Napredak 2 : 0 Jedinstvo (GG)
22.04.2018 16:00 Mladost (P) 0 : 4 Prijevor
22.04.2018 16:00 Spartak 0 : 5 Polet (T)
22.04.2018 16:30 FUD 3 : 2 Naupare
22.04.2018 16:30 Vinogradar 1 : 0 Donji Kopaonik
22.04.2018 16:30 Kupci 0 : 2 Juhor
22.04.2018 16:30 Šanac 3 : 0 Blagotin
22.04.2018 16:30 Sloga (D) 0 : 1 Jastrebac
22.04.2018 16:30 Čitluk 2 : 2 Mačkovac
22.04.2018 16:30 Knez Lazar 2015 5 : 4 Parunovac
22.04.2018 16:30 Ribnik 1 : 2 Sloga (M)
22.04.2018 16:00 Borac (K) 2 : 2 Jedinstvo (Lj)
22.04.2018 16:00 Budućnost (V) 3 : 0 Radnik
22.04.2018 16:00 Mlava (ML) 4 : 2 Sloga (B)
22.04.2018 16:00 Rudar (S) 2 : 1 Trgovački
22.04.2018 16:00 Zadrugar (T) 2 : 1 Napredak 1936
22.04.2018 16:00 Rudar (K) 2 : 3 Železničar
22.04.2018 16:00 Padež 4 : 1 Senjak
22.04.2018 11:00 Jedinstvo 8 : 1 Mladost
22.04.2018 16:00 Spartak 1 : 0 Gnjilan
22.04.2018 16:00 Borac 0 : 4 Rajko Mitić
22.04.2018 16:30 Proleter 2 : 0 Stubal
22.04.2018 16:30 Borac 1 : 1 Ribnica
22.04.2018 16:30 Real 5 : 0 Granit
22.04.2018 16:30 Polet 2 : 0 OFK Ras
22.04.2018 16:30 Radnik 3 : 1 Ibar
22.04.2018 16:30 Novi Pazar 1928 9 : 0 Mataruge
22.04.2018 11:00 Popovići 2 : 1 Budućnost
22.04.2018 13:00 Ariljska rampa 3 : 0 Ježevica
22.04.2018 15:30 Omladinac 5 : 1 Višesava
22.04.2018 15:30 Polet 3 : 2 Lauš
22.04.2018 15:30 Savinac 3 : 0 Lazarica
22.04.2018 15:30 Jasen 0 : 1 Zlatar
22.04.2018 15:30 Čajetina 1 : 0 Perućac
22.04.2018 15:30 Jedinstvo 1 : 2 Crnokosa
22.04.2018 16:00 Tulari 3 : 0 Tvrdojevac
22.04.2018 16:00 Tešnjar 3 : 2 Junior Novo Naselje
22.04.2018 16:00 Brezovica 4 : 1 ZSK
22.04.2018 16:00 Iskra 2 : 0 Ribnikar
22.04.2018 16:00 Kačer 1 : 1 Trlić
22.04.2018 16:30 Korićani 4 : 0 Partizan
22.04.2018 16:30 Budućnost 7 : 0 Kolonija
22.04.2018 16:30 Zastava 2 : 0 Kutlovo
22.04.2018 16:30 Mladost 1 : 3 Šumadinac (KG)
22.04.2018 16:30 Šumadija 1934 2 : 5 Vodojaža
22.04.2018 16:30 Sloboda 0 : 3 Srbija
22.04.2018 16:30 Jadran 2 : 2 Sloga (D)
22.04.2018 16:30 Zemljoradnik 4 : 0 Crvena zvezda
22.04.2018 16:30 Moravac (ZT) 0 : 0 Naisus 1977
22.04.2018 16:30 Radnički 1947 2 : 1 Moravac (Č)
22.04.2018 16:30 Radnički 1924 3 : 0 Jedinstvo GVD
22.04.2018 16:30 Orljane 3 : 0 Rasovača
22.04.2018 16:30 Vrtište 3 : 2 Jedinstvo (GM)
22.04.2018 16:30 Mladost (L) 2 : 0 Budućnost
22.04.2018 16:30 Stevan Nešticki 6 : 2 Sloboda
22.04.2018 16:30 Rudar 0 : 1 Mladost (M)
22.04.2018 16:30 Crvena zastava 4 : 2 Morava
22.04.2018 17:00 Jedinstvo (G) 1 : 1 Mladost
22.04.2018 17:00 Proleter 2 : 2 OFK Sirig
22.04.2018 17:00 Bačka 1923 11 : 0 Vinogradar
22.04.2018 17:00 ŽSK 3 : 1 Šajkaš 1908
22.04.2018 17:00 Tatra 4 : 2 TSK
22.04.2018 17:00 Sofeks 4 : 3 Petrovaradin
22.04.2018 16:30 OFK Rtanj 3 : 3 OFK 019
22.04.2018 16:30 Rudar (VČ) 1 : 0 Rgotina
22.04.2018 16:30 Malinik 1 : 3 Radnički (L)
22.04.2018 16:30 Graničar 3 : 0 Omladinac
22.04.2018 16:30 Mladost 3 : 4 OFK Knjaz
22.04.2018 16:30 Sloga 1 : 1 Osnić
22.04.2018 16:30 Bučje 3 : 0 Midžor
22.04.2018 16:30 Trebič 2 : 1 Kosovo
22.04.2018 16:00 Spartak : Trbunje
22.04.2018 16:00 Partizanski put 2 : 2 NS Tatko
22.04.2018 16:00 Omladinac 1 : 3 Svetlost Badnjevac
22.04.2018 16:00 Kosovac 3 : 0 Mladost 1982
22.04.2018 16:00 Borac 3 : 0 Dundjerski
22.04.2018 16:00 OFK Alakince 4 : 2 Trešnjevka
22.04.2018 16:00 Čelik 0 : 0 Ternoci
22.04.2018 15:00 Mladost (B) 3 : 1 Vihor
22.04.2018 16:00 Pavlovac 1 : 2 Lugina
22.04.2018 16:00 FSU Južna pruga 2 : 9 BSK Bujanovac
22.04.2018 15:00 Rudar 3 : 0 Sloga
22.04.2018 14:30 Glama 4 : 2 Izmornik
22.04.2018 17:00 Ropotovo 8 : 6 Oskar
22.04.2018 17:00 Čaglavica 1 : 8 Gračanica
22.04.2018 16:30 Lazac 3 : 1 Mladost
22.04.2018 16:30 Magnohrom 3 : 8 Lasta
22.04.2018 16:30 Partizan 1 : 5 Jedinstvo (D)
22.04.2018 16:30 Mineral 2015 1 : 4 Mlada krila
22.04.2018 16:30 Kraljevo Hajduk 2 : 1 Grdica
22.04.2018 16:30 Metalac 1 : 2 Tavnik
22.04.2018 16:30 Borac (A) 4 : 2 Napredak
22.04.2018 17:00 15. Avgust 1950 2 : 1 Omladinac
22.04.2018 17:00 Mladost (J) 2 : 1 Borac 1805
22.04.2018 17:00 Mladost (GM) 5 : 2 Beljanica
22.04.2018 17:00 Moravac 7 : 1 Šumadija
22.04.2018 17:00 Istok 63 2 : 1 Pomoravlje
22.04.2018 17:00 Javor 5 : 1 Rudar (SR)
22.04.2018 17:00 Sloga 4 : 1 Sinđelić 1934
22.04.2018 17:00 Morava (KS) 7 : 1 Zenit
22.04.2018 17:00 Mladost (G) 2 : 1 Vinorača
22.04.2018 17:00 Kupinovac 0 : 3 Ursule
22.04.2018 17:00 Jedinstvo 1 : 3 Budućnost (Đ)
22.04.2018 17:00 Šantarovac 1 : 3 Mladost (K)
22.04.2018 17:00 Mladost (T) 3 : 1 Mladost (D)
22.04.2018 17:00 Morava (R) 2 : 0 Šumadinac
22.04.2018 16:00 Fruškogorac 1 : 1 Napredak
22.04.2018 16:00 Donji Petrovci 6 : 0 Sloga
22.04.2018 16:00 Graničar (O) 3 : 0 Graničar (K)
22.04.2018 16:00 OFK Bikić 2 : 1 Mitros
22.04.2018 16:00 Polet 1 : 0 Hajduk
22.04.2018 16:00 OFK Brestač 0 : 3 OFK Zeka Buljubaša
22.04.2018 16:00 Mladost (B) 0 : 1 Donji Srem 2015
22.04.2018 16:00 Sloboda 1 : 1 Fruška Gora
22.04.2018 16:30 Karaš (K) 0 : 4 Ševac
22.04.2018 16:30 Hajdučica 1 : 2 Ratar
22.04.2018 16:30 Dobrica 5 : 1 Partizan (K)
22.04.2018 16:30 Vinogradar 3 : 1 Janošik
22.04.2018 16:30 Borac (VS) 1 : 4 Borac (VG)
22.04.2018 16:30 Budućnost (A) 2 : 2 Polet
22.04.2018 Jedinstvo 3 : 2 Tamiš
22.04.2018 OFK Gradnulica 5 : 2 ASK
22.04.2018 OFK Klek 2 : 0 Zlatica
22.04.2018 Zadrugar 2 : 1 OFK Stajićevo
22.04.2018 Radnički 1911 3 : 0 MSK
22.04.2018 Potisje 1 : 0 ŽFK Banat
22.04.2018 16:30 Slavia 1 : 2 Unirea
22.04.2018 16:30 Glogonj 3 : 0 Omladinac 1927
22.04.2018 16:30 Mladost (V) 4 : 3 Mundial
22.04.2018 16:30 Tempo 0 : 2 Polet
22.04.2018 16:30 Spartak 1911 6 : 0 Pobeda
22.04.2018 16:30 Borac (P) 1 : 3 Jedinstvo
22.04.2018 16:30 Dolovo 1 : 0 Omladinac (D)
22.04.2018 16:30 Stari Tamiš 2 : 2 Kolonija
22.04.2018 16:30 Budućnost (BB) 7 : 1 Proleter
22.04.2018 16:30 Partizan (G) 5 : 1 BSK Bavanište
22.04.2018 16:30 Jedinstvo (ZA) 2 : 1 Velika Reka
22.04.2018 16:30 Prva Iskra 2 : 0 Milan Orlić
22.04.2018 16:30 Borac 3 : 0 Stolice
22.04.2018 16:30 Jedinstvo (MZ) 3 : 0 Antimon
22.04.2018 16:30 Jadar 1 : 5 7. Juli
22.04.2018 16:30 Rudar 2 : 1 Sloga (ST)
22.04.2018 16:00 Busije 2 : 2 Mladi Proleter
22.04.2018 16:00 Posavac Tišma 1 : 2 Šećeranac Ada
22.04.2018 12:30 Rekreativo 011 2 : 2 BUSK
22.04.2018 16:00 Novi Beograd 4 : 0 Ajaks
22.04.2018 16:00 Zaklopača 2 : 1 Pionir
22.04.2018 16:00 Minel 1 : 1 PKB (K)
22.04.2018 16:00 Crvenka 6 : 1 Pinosava
22.04.2018 16:00 Poštar 5 : 8 Mladost
22.04.2018 16:00 Hajduk 3 : 1 Lepušnica
22.04.2018 16:00 Podunavac 0 : 0 Partizan
22.04.2018 16:00 OFK Borac 3 : 2 Barajevo
22.04.2018 16:00 Guncate 4 : 5 Veliki Borak
22.04.2018 16:00 Velika Mostanica 3 : 0 Beljina
22.04.2018 16:30 Gorki 6 : 2 OFK Šabac
22.04.2018 16:30 Drina 0 : 4 Hajduk Stanko
22.04.2018 16:30 Budućnost (PD) 1 : 1 Omladinac 2013
22.04.2018 16:30 Proleter 2 : 3 Milicionar
22.04.2018 16:30 Budućnost (ZM) 3 : 2 Mladost
22.04.2018 16:30 Sloga 0 : 5 Napredak
22.04.2018 16:30 Cer 3 : 1 Torpedo 1924
22.04.2018 16:30 Dobrava 1 : 3 Karađorđe
22.04.2018 16:30 Pocerina 1 : 4 Dušan Silni
22.04.2018 13:00 Trešnjevka 4 : 2 Sloga
22.04.2018 16:30 Vlašić 3 : 2 Vojvoda Stepa Stepanović
22.04.2018 16:30 Radnički 5 : 1 Miloš Pocerac 2013
22.04.2018 16:30 Šipurske livade 4 : 1 Pričinović
22.04.2018 16:30 Provo 2015 4 : 2 Mladost (PP)
22.04.2018 16:00 Šumadija 7 : 0 Omladinac
22.04.2018 16:00 Lemind 1953 2 : 2 ŠFU Derbi 2016
22.04.2018 11:00 Bratstvo 3 : 2 BSK
22.04.2018 16:00 Milanovo 3 : 1 Real
22.04.2018 16:00 Moravac (P) 3 : 3 OFK Morava
22.04.2018 16:00 Marjan MB 1 : 0 Gradac
22.04.2018 16:00 Sušica 2012 1 : 0 Mladost (B)
22.04.2018 16:00 Radnički 0 : 2 Plantaža
22.04.2018 16:00 Dimitrije Tucović 2 : 1 Rubribreza
22.04.2018 16:00 OFK Stublenica 2 : 2 Joševa
22.04.2018 16:00 Polet (T) 4 : 1 Vrelo
22.04.2018 16:00 OFK Paljuvi 2 : 0 Čučuge
22.04.2018 16:00 Kolubara 2 2 : 0 Mladost (VK)
22.04.2018 16:00 Mladost (L) 1 : 0 Bujačić
22.04.2018 16:00 Kotešica 3 : 1 Borac
22.04.2018 16:00 Stari drugari 3 : 2 Polet
22.04.2018 16:00 Komanice 2 : 0 Jadar 2013
22.04.2018 16:30 Rubin (Z) 6 : 0 Jugovići
22.04.2018 16:30 Borac 4 : 5 Gradina
22.04.2018 16:30 Beli Orlovi 4 : 3 Ušće
22.04.2018 16:30 Stari Trstenik 0 : 1 14. Oktobar
22.04.2018 16:30 Omladinac 1 : 3 Mladost (DK)
22.04.2018 16:30 Polet 57 3 : 4 Varvarin
22.04.2018 16:30 Trudbenik 1 : 0 Sloga (L)
22.04.2018 2. Oktobar 3 : 1 Napredak BT
22.04.2018 Terekves 4 : 0 1.Oktobar
22.04.2018 Proleter 1 : 4 Roham
22.04.2018 Budućnost 3 : 0 Omladinac
22.04.2018 Maršić 0 : 3 OFK Žeželj
22.04.2018 00:00 Pobeda 2 : 1 21. oktobar
22.04.2018 00:00 Divostin 1 : 0 Košutnjak
22.04.2018 16:30 Ratar 7 : 2 Pobeda 1976
22.04.2018 16:30 Jastrebac 5 : 0 Gredetin
22.04.2018 11:00 OFK Napredak 1929 5 : 1 Škriljac
22.04.2018 16:30 OFK Rutevac 1908 2 : 4 OFK Sloga
22.04.2018 16:00 Radnički 1918 4 : 1 Omladinac (D)
22.04.2018 16:00 Jedinstvo 1 : 1 Aleksa Šantić
22.04.2018 16:00 Dinamo 1923 1 : 4 Dunav
22.04.2018 16:00 Partizan 3 : 0 Omladinac (B)
22.04.2018 16:00 Kordun 5 : 3 Hajduk
22.04.2018 15:30 Brezovac 0 : 4 Plaskovac
22.04.2018 15:30 Šumadinac 3 : 2 Vrbica
22.04.2018 15:30 Ranilović 1 : 2 Kopljari
22.04.2018 15:30 Sloga 6 : 2 B 2000
22.04.2018 16:00 Obilić (Ž) 6 : 2 Napredak (P)
22.04.2018 16:00 Žika Marković Uča 1 : 3 Dizel
22.04.2018 16:00 Sloga (M) 3 : 2 Stig 1955
22.04.2018 16:00 Dunavac (P) 0 : 3 Desine
22.04.2018 16:00 Napredak 1934 2 : 2 Sirakovo
22.04.2018 16:00 Bata Bulić 7 : 0 BSK 1924
22.04.2018 16:00 Radnički (K) 4 : 2 Krilaš
22.04.2018 16:00 Sloga 1952 8 : 0 Mladost (R)
22.04.2018 16:00 Manastirica 2 : 2 Omladinac (B)
22.04.2018 16:00 Omladinac (Š) 2 : 0 Rade Milošević
22.04.2018 17:00 Bikovo 2 : 0 Palić
22.04.2018 17:00 Čantavir 2 : 0 Hajduk
22.04.2018 17:00 Solid 2 : 5 Bratstvo
22.04.2018 17:00 Lokomotiva 6 : 3 Udarnik Višnjevac
22.04.2018 17:00 Elektrovojvodina 1 : 0 Žednik
22.04.2018 17:00 OFK Mala Bosna 2015 0 : 3 Đurđin
22.04.2018 13:00 Vojvoda 1 : 6 Vis
22.04.2018 14:00 Stojnik 2 : 2 Rudar 2012
22.04.2018 16:00 Mladost (MI) 6 : 1 OFK Slatina
22.04.2018 11:00 Nemenikuće 1 : 3 Popović
22.04.2018 16:30 Fruškogorac 6 : 1 Susek
22.04.2018 16:30 Centar 2 : 1 Moskva
22.04.2018 16:30 Dinamo 3 : 2 Titel
22.04.2018 16:30 Hajduk 0 : 1 Železničar
22.04.2018 16:30 Obilić 0 : 3 Miletić
22.04.2018 16:30 Bačka 1 : 2 Čenej
22.04.2018 17:00 Šampion 1 : 0 Jadran
22.04.2018 17:00 Bačka 2 : 1 Jedinstvo (M)
22.04.2018 17:00 Tromedja 1 : 2 Graničar
22.04.2018 17:00 AFK 3 : 1 Slavija
22.04.2018 17:00 Tisa 4 : 1 Hajduk
22.04.2018 16:00 Mladost 0 : 0 Krivaja
22.04.2018 16:00 Obilić 0 : 2 Vojvodina
22.04.2018 16:00 Pobeda 0 : 0 Budućnost
22.04.2018 16:00 Mladost Radost 1 : 0 Tomislavci
22.04.2018 16:00 Sloga 7 : 1 Rongo Siti
22.04.2018 16:00 Mladost 0 : 5 Željuša
22.04.2018 16:00 Pobeda 3 : 1 Veliki Suvodol
22.04.2018 16:00 Jerma 5 : 4 Napredak
22.04.2018 17:00 Borac 46 5 : 4 Kulpin
22.04.2018 17:00 Maglić 2 : 0 Tvrdjava
22.04.2018 17:00 Neštin 0 : 1 Naša Zvezda
22.04.2018 17:00 Bačka 0 : 0 Borac
22.04.2018 17:00 Sloga 0 : 0 Krivanj
22.04.2018 Jelica 2 : 2 Dedinje Junajted
22.04.2018 Vrelo 1 : 1 Prilike
22.04.2018 Brezova 1 : 3 Gorušica
22.04.2018 Voćar 6 : 4 Bjelica
22.04.2018 Jedinstvo 3 : 0 Radnički
22.04.2018 16:30 Prijatelji 3 : 5 Rakova
22.04.2018 16:30 Planinac 4 : 1 Kej
22.04.2018 16:30 Čačak 94 1 : 5 Mladost (A)
22.04.2018 16:30 Budućnost 0 : 1 Morava (K)
22.04.2018 16:30 Morava (M) 3 : 4 Gavrilo Princip
22.04.2018 16:30 Vujan 0 : 0 Lugovi
22.04.2018 15:30 Udarnik Trska 1947 2 : 0 Marjan
22.04.2018 15:30 Napredak (MK) 0 : 1 Pobeda (Đ)
22.04.2018 15:30 Partizan (BB) 6 : 1 Veteran 2015
22.04.2018 15:30 Sloga (M) 3 : 0 Omladinac (V)
22.04.2018 11:00 Karađorđe (V) 2 : 1 BSK
22.04.2018 16:30 Rtkovo 0 : 3 Pontes
22.04.2018 16:30 Velika Vrbica 1 : 4 Milutinovac
22.04.2018 16:30 Koča Andjelković 3 : 2 Lokomotiva
22.04.2018 16:30 Omladinac 1 : 0 Kladušnica
22.04.2018 16:30 Dunavac 3 : 6 Egeta
22.04.2018 16:30 Mala Vrbica 5 : 2 Lovćen
22.04.2018 16:00 Rabrovac 1 : 1 Napredak
22.04.2018 16:00 OFK Student 3 : 4 Vlaška 1950
22.04.2018 16:00 Dedinje 1 : 3 Kosmajac
22.04.2018 16:00 Borac 2 : 2 Markovac
22.04.2018 16:00 Omladinac 3 : 0 Sloga
22.04.2018 16:00 Radnički PDM 7 : 0 Šepšin
22.04.2018 17:00 Posavina 1 : 0 Krtinska
22.04.2018 17:00 Zadrugar 0 : 3 Jedinstvo
22.04.2018 17:00 Polet 5 : 0 Duboko
22.04.2018 17:00 Rvati 8 : 3 Sloga
22.04.2018 17:00 Borac 1 : 1 Belo Polje
22.04.2018 17:00 Partizan 1 : 6 Zvezda
22.04.2018 17:00 Bistrica 3 : 0 Rudar
22.04.2018 17:00 Šumadija (MC) 1 : 2 Mladi borac
22.04.2018 17:00 Sloga 4 : 1 20. Oktobar
22.04.2018 17:00 Sloboda 5 : 2 Petka
22.04.2018 17:00 Polet 7 : 0 BSK
22.04.2018 13:30 Sečica 2 : 2 Dobrinjac
22.04.2018 16:30 Gorobilje 3 : 0 Trešnjica
22.04.2018 16:30 Duškovci 4 : 2 Plavi Tok
22.04.2018 13:30 Glumač 4 : 0 Blagaja
22.04.2018 16:30 Avijatičar 5 : 0 Bakionica
22.04.2018 15:30 Skobalj 3 : 0 OFK Slavija
22.04.2018 15:30 Hajduk Veljko 1934 6 : 1 Cepelin 026
22.04.2018 15:30 Vučak 0 : 2 Sloga
22.04.2018 15:30 Budućnost 2 : 0 Jezava
22.04.2018 15:30 Omladinac 4 : 3 Drugovac
22.04.2018 15:30 Petrijevac 3 : 4 Petlić SD 026
22.04.2018 15:30 Lunjevac 2 : 5 Landol
22.04.2018 Bačinac 3 : 1 Beli Orlovi
22.04.2018 Udarnik 2 : 1 Glavaš
22.04.2018 Palanka 0 : 3 Železničar
22.04.2018 16:30 Sloga 2 : 4 Napredak
22.04.2018 16:30 Gol 2 : 6 Bukovik
22.04.2018 16:30 Slatina 4 : 0 Miloševo
22.04.2018 16:30 Graničar 2 : 1 OFK Tamnič
22.04.2018 16:30 Urovica 2 : 1 Malajnica
22.04.2018 16:30 Polet 1 : 0 OFK Sikole
22.04.2018 16:30 Kotroman 1 : 3 Kapedunum
22.04.2018 11:00 Sebečevac 1 : 2 Rasina
22.04.2018 11:00 Mudrakovac 0 : 5 Meševo
22.04.2018 16:30 Kapidžija 0 : 1 Gornji Stepoš
22.04.2018 16:30 Konjuh 3 : 1 Žabare
22.04.2018 16:30 Arbanasce 2 : 0 Borac
22.04.2018 16:30 Koprijan 1 : 2 Baličevac
22.04.2018 16:30 Grlište 0 : 3 Šljivar
22.04.2018 16:30 Borac 1 : 0 Polet 1959
22.04.2018 16:30 Sloga 1949 3 : 2 Verko
22.04.2018 11:00 Mladost (Z) 0 : 6 Skupljen 2013
22.04.2018 16:30 Polet 1 : 4 Mrovska
22.04.2018 11:00 Torpedo 2 : 3 Petrovac 74
22.04.2018 17:00 Razvitak 0 : 2 Radnički
22.04.2018 17:00 Napredak (Sv) 5 : 3 Budućnost
22.04.2018 17:00 ISK Izvor 1 : 3 OFK Juhor 2016
22.04.2018 17:00 Jedinstvo 3 : 3 Radnik
22.04.2018 17:00 Vihor 3 : 7 Sloboda
22.04.2018 17:00 Donja Mutnica 1 : 2 BSK Buljane
22.04.2018 17:00 Napredak (St) 3 : 0 Popovac
22.04.2018 16:00 Tolić 2 : 6 Popadić
22.04.2018 16:00 Babajić 3 : 1 Gornji Lajkovac
22.04.2018 16:00 Toplica 9 : 1 Proleter
22.04.2018 15:30 Donja Lomnica 4 : 0 Mladost (DL)
22.04.2018 15:30 Mladost (K) 3 : 0 Jašunja
22.04.2018 15:30 Badince 4 : 0 Rudar 1973
22.04.2018 11:00 Mladost 2 : 2 Bojić
22.04.2018 11:00 Rankovac 3 : 3 Zablaće
22.04.2018 11:00 Maovi MH 3 : 1 OFK Varna
22.04.2018 16:00 Žabari 2 : 0 Mali korak
22.04.2018 16:00 Lukavac 3 : 2 Sloga Gorić
22.04.2018 13:00 Beloševac 5 : 0 Dupljaj
22.04.2018 16:00 OFK Povlen 1 : 4 Gradac Pričević
22.04.2018 11:00 Vukona 1 : 4 Sloga
22.04.2018 11:00 Pambukovica 0 : 1 Šarbane
22.04.2018 11:00 Dokmir 3 : 3 Omladinac
22.04.2018 11:00 Jedinstvo 3 : 0 Strelac 001
22.04.2018 11:00 Kolubara 2 : 1 Murgaš 2012
22.04.2018 17:00 Studen Vitez 1 : 1 Omladinac (D)
22.04.2018 17:00 Koštam Polje 4 : 2 Bogutovačka Banja
22.04.2018 17:00 Budućnost (S) 0 : 6 Progorelica
22.04.2018 17:00 Jovo Kursula 3 : 1 Mladost 1925
22.04.2018 17:00 Mladost 1981 7 : 0 Šumadija (Š)
22.04.2018 17:00 Vrnjci 6 : 2 Miločajac
22.04.2018 17:00 Crni Vrh 3 : 0 Belica
22.04.2018 17:00 Partizan 5 : 1 Trnava
22.04.2018 17:00 Mladost 0 : 0 Osaonica
22.04.2018 17:00 Sloboda 0 : 2 Domaćin
22.04.2018 17:00 Mladi Borac 0 : 6 Mladi Radnik
22.04.2018 17:00 Resava 0 : 2 Sindjelić
22.04.2018 17:00 Orlovi 10 : 0 Zelenika
22.04.2018 16:00 Batovac 4 : 3 Sopot
22.04.2018 16:00 Ljubičevo 3 : 0 Dunav
22.04.2018 16:00 Sloga (L) 6 : 2 Proleter 1932
22.04.2018 16:00 Sloga (Ć) 2 : 4 Morava 1932
22.04.2018 16:00 Sloga (Du) 6 : 1 Rudar Kostolac 2008
22.04.2018 16:00 Beli Orao 5 : 1 OFK Građanski
22.04.2018 16:00 Zemljoradnik 1 : 2 Napredak (Bu)
22.04.2018 16:00 Vihor 2 : 1 Sloga (Dr)
22.04.2018 16:00 Metalac 2 : 2 Vojvoda Milenko
22.04.2018 Bački Hajduk 8 : 0 Slavija
22.04.2018 OFK Bačka 1945 3 : 2 Mladost
22.04.2018 16:00 OFK Vinci 0 : 8 Električar
22.04.2018 16:00 Dobra 1 : 4 Polet
22.04.2018 16:00 Mladost 1970 3 : 3 Borac 2016
22.04.2018 16:00 Mrčkovac 2 : 2 Barič
22.04.2018 11:00 Budućnost (B) 4 : 1 Jarmenovci
22.04.2018 11:00 Budućnost MI (DT) 1 : 4 Mladost (J)
22.04.2018 11:00 Maskar 3 : 1 Borac
22.04.2018 11:00 Krćevac 04 0 : 3 Radoje Domanović
22.04.2018 11:00 Mladost 3 : 2 Vukan
22.04.2018 16:00 Udarnik 2015 1 : 2 Jedinstvo
22.04.2018 11:00 Melnica 2 : 0 Napredak
22.04.2018 17:00 Skela 1 : 0 Pobednik
22.04.2018 17:00 Trstenica 3 : 2 Crvena Zastava
22.04.2018 17:00 Dimitrije Tucović 4 : 0 Šumadinac
22.04.2018 16:00 Radnik 1 : 2 BSK
22.04.2018 11:00 Korman 3 : 0 Borac BTG
22.04.2018 11:00 Jedinstvo 0 : 4 Mladost
22.04.2018 11:00 Sava 4 : 1 Galeb
22.04.2018 11:00 OFK Jelen 3 : 2 Žabar
22.04.2018 10:00 Bečevica 2 : 1 Kotlenik
22.04.2018 15:00 Lovac 2 : 1 Mladost
22.04.2018 15:00 Hajduk 7 : 0 Vitez
22.04.2018 15:00 Sloven 1 : 2 Kameni
22.04.2018 15:00 Šumar 2 : 0 Sremac
22.04.2018 16:30 Kamenorezac 76 2 : 2 Stara Čaršija
22.04.2018 16:00 Mladi Borac 3 : 2 Baštovan 2015
22.04.2018 16:00 Srednjevo 1 : 0 Ram
22.04.2018 16:00 Mirko Tomić 0 : 6 Pek (K)
22.04.2018 16:00 Dunavac 1929 2 : 1 Stiški Kurjak
22.04.2018 16:00 Sloga Top 2 : 1 Kumane
22.04.2018 16:30 Banat (V) 0 : 3 Karaš
22.04.2018 16:30 Vitorul 5 : 0 Banat (D)
22.04.2018 11:00 Napredak 1927 1 : 2 Sloga 1945
22.04.2018 11:00 Stig (MC) 2 : 1 Jedinstvo (S)
22.04.2018 16:00 Panonija 3 : 1 Terekveš
22.04.2018 16:00 Dinamo 6 : 2 Telečka
22.04.2018 16:00 Udarnik 2 : 2 BSK
22.04.2018 16:00 Proleter 1 : 5 Polet
22.04.2018 16:00 Budućnost 1 : 3 Pomoravlje
22.04.2018 15:30 Mladost (CK) 1 : 3 Badnjevac
22.04.2018 11:00 Kruševica 2 : 1 Gaglovo
22.04.2018 11:00 Polet (Š) 1 : 5 Modrica
22.04.2018 11:00 Štitari 4 : 8 Zmajevac
22.04.2018 11:00 Grkljane 4 : 2 Vratare
22.04.2018 16:30 Padež 5 : 1 Polet (K)
22.04.2018 16:30 Mladost 2015 3 : 0 Lomnica
22.04.2018 17:00 Dražmirovac 3 : 2 PSS-192
22.04.2018 17:00 Napredak 3 : 2 Lipar
22.04.2018 16:30 Bokelj 0 : 1 OFK Mladost Lješkopolje 1970
22.04.2018 16:30 Ibar 1 : 0 Igalo
22.04.2018 16:30 Jedinstvo 4 : 1 Cetinje
22.04.2018 16:30 Jezero 0 : 0 Mornar
22.04.2018 16:30 Lovćen 5 : 0 Čelik
22.04.2018 16:30 Otrant 2 : 2 Berane
22.04.2018 17:00 Karioke 2 : 2 Drezga
22.04.2018 17:00 Gorštak 1 : 6 Ribnica
22.04.2018 16:30 Gusinje 6 : 4 Fair Play
22.04.2018 16:00 Sloga (R) 6 : 0 Sloga (SB)
22.04.2018 17:00 Sarajevo 2 : 0 Široki Brijeg
22.04.2018 14:30 Arsenal 4 : 1 West Ham
22.04.2018 17:30 Manchester City 5 : 0 Swansea
22.04.2018 14:30 Stoke 1 : 1 Burnley
22.04.2018 12:00 Girona 0 : 2 Espanyol
22.04.2018 16:15 Málaga 2 : 0 Real Sociedad
22.04.2018 18:30 Las Palmas 0 : 4 Alavés
22.04.2018 20:45 Atlético Madrid 0 : 0 Real Betis
22.04.2018 18:00 Köln 2 : 2 Schalke 04
22.04.2018 15:30 Augsburg 2 : 0 Mainz 05
22.04.2018 12:30 Cagliari 0 : 0 Bologna
22.04.2018 15:00 Udinese 1 : 2 Crotone
22.04.2018 15:00 Chievo 1 : 2 Internazionale
22.04.2018 20:45 Juventus 0 : 1 Napoli
22.04.2018 15:00 Lazio 4 : 0 Sampdoria
22.04.2018 15:00 Atalanta 2 : 1 Torino
22.04.2018 21:00 Bordeaux 0 : 1 PSG
22.04.2018 15:00 Nice 1 : 0 Montpellier
22.04.2018 17:00 Saint-Étienne 2 : 1 Troyes
22.04.2018 16:00 Crvena zvezda 3 : 1 Mašinac
22.04.2018 16:00 Požarevac 6 : 1 Rad
22.04.2018 16:30 Napredak 0 : 4 Sloga Radnički
22.04.2018 10:00 Vojvodina 4 : 3 Dinamo 1945
22.04.2018 Zemun 6 : 0 Siti Sport Klub
22.04.2018 Radnički (NB) 1 : 0 Lokomotiva
22.04.2018 Bežanija 0 : 2 BASK
22.04.2018 IM Rakovica 1 : 2 BSK Borča
22.04.2018 Brodarac 2 3 : 0 Kolubara
22.04.2018 13:00 Vinča 2 : 1 Novi Beograd
22.04.2018 12:00 Budućnost 3 : 6 Trudbenik
22.04.2018 15:30 OFK Beograd 1 : 3 Radnički MK
22.04.2018 10:00 Sinđelić MK 1 : 2 Internacional MK
22.04.2018 10:00 Rad MK 0 : 0 Crvena zvezda MK
22.04.2018 10:00 Torlak MK 4 : 2 Zuce MK
22.04.2018 14:00 TSC 3 : 3 ČSK Pivara
22.04.2018 11:00 Novi Pazar 0 : 0 OFK Beograd
22.04.2018 13:00 Partizan 6 : 0 Kiker
22.04.2018 11:00 Jagodina 1 : 2 Radnički (N)
22.04.2018 13:00 Dinamo 1945 2 : 1 Spartak
22.04.2018 11:30 Lokomotiva 0 : 4 Radnički (NB)
22.04.2018 10:00 Bežanija 5 : 1 Kolubara
22.04.2018 11:30 BASK 0 : 3 Žarkovo
22.04.2018 17:00 Palilulac 10 : 2 Beograd 1929
22.04.2018 10:00 OLE 4 : 1 Balkan
22.04.2018 Crvena zvezda 3 : 2 7.juli
22.04.2018 12:00 Novi Beograd 4 : 1 Zmaj 1953
22.04.2018 10:00 Preporod 3 : 2 Vinogradar
22.04.2018 12:00 Polet 1 : 4 Sloga (BNS)
22.04.2018 11:00 Proleter 5 : 1 Polet
22.04.2018 10:00 Zabrezje 7 : 3 Crvena Zastava
22.04.2018 10:00 Polet 1 : 9 Strelac
22.04.2018 10:00 Jedinstvo 2 : 1 Rvati
22.04.2018 09:30 Zemun MK 5 : 1 Lola MK
22.04.2018 11:00 Obrenovac 1905 MK 1 : 2 Nord Star MK
22.04.2018 10:00 Institut MK 1 : 2 Leštane MK
22.04.2018 10:00 Banja MK 1 : 7 Bežanija MK
22.04.2018 10:00 Mladenovac MK 1 : 3 BSK Borča MK
22.04.2018 10:00 Čukarički MK 3 : 2 Rad MK
22.04.2018 AFK 3 : 0 Potisje
22.04.2018 12:00 ŽAK 1 : 4 Proleter 2006
22.04.2018 12:00 Kikinda 1909 0 : 10 OFK Vršac
22.04.2018 12:00 Index 0 : 4 Petar Puača
22.04.2018 12:00 RFK NS 1921 3 : 0 Radnički (SM)
22.04.2018 10:00 OFK Bačka 4 : 2 Bačka 1901
22.04.2018 11:00 Dinamo 1945 5 : 0 Spartak
22.04.2018 09:00 Rad 1 : 1 Zemun
22.04.2018 10:00 OLE 3 : 2 Dominus
22.04.2018 13:30 Internacional 8 : 0 BASK
22.04.2018 09:00 Lokomotiva 1 : 1 BSK
22.04.2018 10:00 OFK Beograd MK 2 : 0 011 MK
22.04.2018 15:30 Radnički (NB) MK 0 : 2 Čukarički MK
22.04.2018 14:00 Brodarac MK 5 : 2 DIF MK
22.04.2018 10:00 Partizan MK 0 : 0 Zemun MK
22.04.2018 09:00 Proleter 4 : 0 Udarnik
22.04.2018 12:00 AF Djokić 5 : 0 Napredak
22.04.2018 10:00 Sopot 1 : 2 Dunavac
22.04.2018 16:00 Prva Iskra 6 : 1 Avala 1939
22.04.2018 12:45 OFK Beograd MK 1 : 3 Studentski Grad MK
22.04.2018 13:00 Sport Klub 99 5 : 1 Bane
22.04.2018 10:00 Coerver junior FA 3 : 0 Borac (Sa)
22.04.2018 10:00 Jedinstvo (V) 1 : 1 Hajdučica
22.04.2018 11:00 Vojvodina (CC) 0 : 11 Budućnost (A)
22.04.2018 10:00 Banat (I) 1 : 6 Sloga
22.04.2018 10:00 Potporanj 4 : 2 Partizan (U)
22.04.2018 11:00 Dolina 5 : 1 Jedinstvo Stević
22.04.2018 10:00 Posavina 2 : 5 Belo Polje
22.04.2018 10:00 Zadrugar 7 : 0 Buducnost
22.04.2018 10:00 Zabrezje 3 : 1 Duboko
22.04.2018 10:00 Urovci 4 : 3 Zvezda
22.04.2018 16:00 13. Maj 2 : 2 Borac
22.04.2018 13:30 Postar 1930 1 : 0 Novi Beograd
22.04.2018 10:30 IMT 3 : 2 Bežanija
22.04.2018 15:30 Hajduk 3 : 0 Sinđelić
22.04.2018 09:00 BASK MK 2 : 1 Radnički B MK
22.04.2018 10:00 Trijumf MK 0 : 3 BSK 1926 MK
22.04.2018 10:00 Petlić MK 0 : 4 Srem MK
22.04.2018 10:00 Kostolac 2008 0 : 3 Pinkum
22.04.2018 10:00 ŽAK 4 : 0 Proleter 2006
22.04.2018 10:00 Kikinda 1909 4 : 1 OFK Vršac
22.04.2018 10:00 Tekstilac 2 : 0 Arena SU
22.04.2018 10:00 Index 0 : 3 Prof. Bolesnikov
22.04.2018 10:00 RFK NS1921 6 : 0 Radnički (SM)
22.04.2018 13:00 Radnički (NB) 0 : 0 Radnički (O)
22.04.2018 09:00 BSK Borča 1 : 0 Rad
22.04.2018 10:00 Fer Plej 06 3 : 6 Crveni orao
22.04.2018 12:30 Torlak 16 : 0 Dunav
22.04.2018 14:00 Borac 2 : 2 Lokomotiva
22.04.2018 12:00 Heroj Polet 0 : 7 Napredak
22.04.2018 10:00 Vinča 4 : 8 Lokomotiva
22.04.2018 14:00 Grafičar 3 : 1 GSP Polet
22.04.2018 12:00 Zemun 1 : 1 DIF
22.04.2018 Skela 4 : 7 Omladinac
22.04.2018 Partizan 0 : 5 Posavina

Košarka

22.04.2018 18:00 Zdravlje Leskovac 95 : 77 Plana
22.04.2018 18:00 Jugbasket 87 : 69 Mladost Vesna
22.04.2018 14:30 Borac 90 : 72 Žitko Basket
22.04.2018 18:00