XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 839 utakmica za dan
Nedelja, 22 Oktobar 2017

Fudbal

22.10.2017 15:00 Partizan 3 : 1 Bačka
22.10.2017 19:00 Crvena zvezda 2 : 1 Mladost
22.10.2017 14:30 Novi Pazar 1 : 1 Temnić 1924
22.10.2017 14:30 Radnički 1923 0 : 2 Sloboda
22.10.2017 14:30 Tutin 1 : 1 Jedinstvo Putevi
22.10.2017 14:30 Železničar 1 : 1 Šumadija 1903
22.10.2017 11:00 Polet 0 : 2 Sloga (P)
22.10.2017 11:10 Smederevo 1924 4 : 1 Mokra Gora
22.10.2017 14:30 Jedinstvo (Ub) 2 : 0 Mladi radnik 1926
22.10.2017 11:00 Car Konstantin 2 : 0 Radan
22.10.2017 15:00 Trajal 1 : 1 Jedinstvo (P)
22.10.2017 15:00 Pukovac 1 : 0 Timok
22.10.2017 15:00 Moravac Orion 1 : 1 Dunav
22.10.2017 15:00 Budućnost (P) 2 : 2 Radnički (S)
22.10.2017 15:00 Železničar 3 : 0 Radnički (Š)
22.10.2017 11:00 Grafičar 5 : 0 Prva Iskra
22.10.2017 14:30 Dragačevo 1 : 0 Sloboda (Č)
22.10.2017 17:00 LFK Mladost 2 : 0 Karađorđe (R)
22.10.2017 14:30 Napredak 2 : 2 VGSK
22.10.2017 14:30 Proleter 1976 0 : 0 Sloga 33
22.10.2017 14:30 Morava (VP) 2 : 1 Mladi borac
22.10.2017 14:30 RSK 5 : 0 Mladi radnik (R)
22.10.2017 14:30 Borac (Ž) 1 : 4 Zvižd
22.10.2017 14:30 Petar Dobrnjac 2 : 1 Homoljac
22.10.2017 14:30 Radnički Stobex 0 : 2 Drina
22.10.2017 14:30 OFK Divci 3 : 2 Budućnost
22.10.2017 14:30 Radjevac 0 : 1 Polimlje
22.10.2017 15:00 Rudar Alpos 2 : 0 Majdanpek
22.10.2017 15:00 Naša krila 0 : 1 Moravica
22.10.2017 15:00 Zaplanjac 1 : 0 Bukovik
22.10.2017 15:00 Malošište 4 : 2 BSK
22.10.2017 15:00 Šarbanovac 2 : 1 Timočanin
22.10.2017 15:00 Kablovi 2 : 2 Brodoremont
22.10.2017 15:00 Jastrebac 2 : 2 OFK Topličanin
22.10.2017 15:00 Sloga (Ć) 0 : 2 Jedinstvo
22.10.2017 15:00 Levač 3 : 1 Žitorađa
22.10.2017 15:00 Župa 4 : 1 Morava 1918
22.10.2017 15:00 Poljoprivrednik 2 : 2 OFK Lugomir
22.10.2017 15:00 Vojvodina 1928 0 : 0 Kozara
22.10.2017 15:00 ŽAK 0 : 3 Budućnost
22.10.2017 15:00 Jedinstvo (NB) 1 : 1 Mladost (O)
22.10.2017 15:00 Hajduk (B) 1 : 1 Kupinovo
22.10.2017 10:00 Kabel 2 : 0 Sloga (T)
22.10.2017 15:00 Podunavac 2 : 1 Borac (NS)
22.10.2017 15:00 Hajduk (Č) 1 : 1 Sloga (E)
22.10.2017 15:00 Jugović 1 : 4 Index
22.10.2017 15:00 LSK Laćarak 3 : 5 Borac (Š)
22.10.2017 15:00 Bačka (P) 1 : 0 Mladost (BP)
22.10.2017 15:00 BSK 3 : 3 Radnički (S)
22.10.2017 15:00 Mladost (T) 4 : 0 Tavankut
22.10.2017 15:00 Zadrugar 3 : 2 Tekstilac
22.10.2017 15:00 Budućnost (G) 2 : 0 Polet (K)
22.10.2017 13:30 Budućnost 2 : 1 Turbina
22.10.2017 10:00 Torlak 0 : 3 Zvezdara
22.10.2017 13:30 Srem 3 : 3 Brodarac
22.10.2017 11:00 Hajduk 4 : 1 Napredak
22.10.2017 14:30 Vojvodina (NM) 2 : 5 Proleter 2006
22.10.2017 14:30 Rusanda 3 : 2 Mladost (L)
22.10.2017 14:30 Borac 3 : 0 Omladinac FAM
22.10.2017 14:30 Lehel 0 : 0 Crvena zvezda (VS)
22.10.2017 14:30 Mladost (BD) 1 : 0 Vojvodina (B)
22.10.2017 14:30 Banat 8 : 0 Naftagas (B)
22.10.2017 14:00 Hajduk 1 : 2 Kušiljevo
22.10.2017 14:00 Napredak 0 : 3 Mladi radnik
22.10.2017 14:00 Juhor 3 : 2 Bratstvo
22.10.2017 14:00 Rembas 2 : 1 Partizan
22.10.2017 14:00 Dragocvet 1 : 1 OFK Tekstilac
22.10.2017 14:00 Resavac 1 : 0 Kolare
22.10.2017 14:00 OFK Batinac 0 : 0 OFK Bratstvo
22.10.2017 15:00 Crvena zvezda 1 : 4 Strela
22.10.2017 15:00 Vojvodina (CC) 1 : 1 Vulturul
22.10.2017 15:00 Radnički (B) 3 : 0 Dunav
22.10.2017 15:00 Dolina 2 : 1 Vojvodina (Cr)
22.10.2017 15:00 Jugoslavija 1 : 4 Vojvodina (S)
22.10.2017 15:00 Jedinstvo (V) 2 : 1 Borac (St)
22.10.2017 15:00 Sloga (BNS) 0 : 1 BAK
22.10.2017 15:00 Borac (M) 0 : 3 Budućnost
22.10.2017 15:00 Jadran 0 : 3 Podrinje
22.10.2017 15:00 PSK Putinci 3 : 0 Partizan
22.10.2017 15:00 Sloboda (DT) 1 : 0 Ljukovo
22.10.2017 15:00 Napredak (P) 7 : 2 Hrtkovci
22.10.2017 15:00 Borac (K) 1 : 3 Graničar 1924
22.10.2017 14:00 Budućnost (M) 4 : 0 Kula
22.10.2017 14:00 Hercegovac 1 : 1 Crvenka
22.10.2017 14:00 Krila Krajine 5 : 0 Lipar
22.10.2017 14:00 Budućnost (P) 0 : 0 Stari Grad
22.10.2017 14:00 Rusin 2 : 5 Hajduk Junior
22.10.2017 14:30 Senta 2 : 1 Proleter (NJ)
22.10.2017 14:30 Vinogradar 4 : 3 Sutjeska
22.10.2017 14:30 Jadran 5 : 1 Radnički 1905
22.10.2017 14:30 Bajša 0 : 0 Napredak
22.10.2017 14:30 Iskra 1 : 0 Horgoš 1911
22.10.2017 15:00 Nemetali 3 : 0 Radnički
22.10.2017 15:00 Slatina 4 : 0 Branik
22.10.2017 15:00 Deli Jovan 3 : 0 Polom
22.10.2017 15:00 Blizna 4 : 1 BSK
22.10.2017 13:30 Institut 0 : 0 Borac (P)
22.10.2017 13:30 Dunav 0 : 2 Studenski Grad
22.10.2017 13:30 Zmaj 2 : 1 13. Maj
22.10.2017 13:30 Sinđelić 1 : 2 Poštar Zvezdara
22.10.2017 13:30 BSK 3 : 0 Urovci
22.10.2017 13:30 Budućnost 1 : 1 Lisović
22.10.2017 13:30 Mladost (C) 3 : 0 Rušanj
22.10.2017 13:30 Mladost (B) 0 : 3 Radnički (R)
22.10.2017 13:30 Vrčin 1 : 0 Selo Mladenovac
22.10.2017 13:30 Šumadija 1 : 2 Mladenovac
22.10.2017 13:30 Pudarci 0 : 3 Dunavac
22.10.2017 13:30 Kovačevac 2 : 1 Ropočevo
22.10.2017 13:30 Boleč 0 : 1 Vinča
22.10.2017 13:30 Velika Krsna 1 : 5 Kosmaj
22.10.2017 15:00 Jedinstvo 1945 (VL) 1 : 3 Sloga
22.10.2017 15:00 Duško 2 : 0 Radnički Šabački
22.10.2017 15:00 Podrinje 4 : 1 Jedinstvo (ŠT)
22.10.2017 15:00 Mladost (DD) 2 : 0 Mladi Borac
22.10.2017 15:00 Vidojevica 0 : 1 Cer
22.10.2017 15:00 Cerić 0 : 2 Mačva 2005
22.10.2017 14:30 Bare 3 : 0 Partizan
22.10.2017 14:30 Šatornja 0 : 5 Aranđelovac
22.10.2017 14:30 Omladinac (DR) 1 : 4 Lokomotiva
22.10.2017 14:30 Šumadinac 0 : 0 Trnava
22.10.2017 14:30 Prvi srpski ustanak 1 : 6 Vinča
22.10.2017 14:30 Banja 2 : 3 Mladost MG
22.10.2017 14:30 Junkovac 1 : 0 ŽSK
22.10.2017 15:00 Jedinstvo (Š) 1 : 3 Zloćudovo
22.10.2017 15:00 Kumarevo 65 1 : 3 Jedinstvo (G)
22.10.2017 15:00 Progres 2 : 2 Čekmin
22.10.2017 15:00 Vučje 1 : 0 Polet
22.10.2017 15:00 Sloga 6 : 3 OFK Brza
22.10.2017 15:00 Železničar 0 : 2 Bobište
22.10.2017 15:00 Mladi borac 3 : 0 Mladost (V)
22.10.2017 15:00 Jedinstvo (GS) 7 : 1 Umac
22.10.2017 14:30 7. Juli 0 : 4 Sloga
22.10.2017 14:30 Podunavac 4 : 2 Cerovac
22.10.2017 14:30 Sloboda 3 : 1 Šumadija
22.10.2017 14:30 Borac 2 : 0 Vrbovac
22.10.2017 14:30 Radnik 2 : 2 SASK
22.10.2017 14:30 Obilić 1 : 5 Pobeda
22.10.2017 14:30 Proleter 1947 1 : 0 Osipaonica
22.10.2017 14:30 Polet 0 : 1 Crvena zvezda
22.10.2017 15:00 Jedinstvo (K) 3 : 0 Brezak 1936
22.10.2017 15:00 Jedinstvo (GG) 4 : 1 Lunjevica
22.10.2017 15:00 Backovac Junajted 5 : 3 Rudar
22.10.2017 15:00 Prijevor 5 : 1 Zadrugar
22.10.2017 15:00 Polet (T) 3 : 1 Šumadija 1923
22.10.2017 15:00 Omladinac (Z) 1 : 0 Napredak
22.10.2017 15:00 Spartak 1 : 1 Mladost (P)
22.10.2017 14:30 Naupare 1 : 1 Juhor
22.10.2017 14:30 Jastrebac 6 : 1 FUD
22.10.2017 14:30 Mačkovac 0 : 2 Vinogradar
22.10.2017 14:30 Parunovac 1 : 1 Kupci
22.10.2017 14:30 13. April 3 : 1 Šanac
22.10.2017 14:30 Sloga (M) 3 : 2 Sloga (D)
22.10.2017 14:30 Ribnik 2 : 0 Čitluk
22.10.2017 14:30 Mladost (B) 0 : 0 Borac (K)
22.10.2017 14:30 Makce 4 : 1 Radnik
22.10.2017 14:30 Sloga (B) 2 : 2 Jedinstvo (Lj)
22.10.2017 14:30 Napredak 1936 2 : 1 Polet (SD)
22.10.2017 14:30 Železničar 3 : 1 Đerdap
22.10.2017 14:30 Rudar (K) 2 : 1 Mlava (ML)
22.10.2017 14:30 Zadrugar (T) 1 : 3 Rudar (S)
22.10.2017 14:30 Padež 1 : 1 Spartak
22.10.2017 11:00 Jedinstvo 3 : 0 Borac
22.10.2017 14:30 Mladost 1 : 5 Gnjilan
22.10.2017 14:00 Radnik 6 : 3 Stubal
22.10.2017 14:00 Polet 3 : 1 Novi Pazar 1928
22.10.2017 14:00 Real 4 : 0 Budućnost
22.10.2017 14:00 Borac 1 : 2 Mataruge
22.10.2017 14:00 Proleter 1 : 3 Ibar
22.10.2017 14:00 Ribnica 0 : 0 OFK Ras
22.10.2017 14:00 Granit 3 : 2 Rudar
22.10.2017 14:30 Jasen 1 : 2 Železničar
22.10.2017 14:30 Savinac 3 : 0 Čajetina
22.10.2017 14:30 Polet 2 : 2 Jedinstvo
22.10.2017 14:30 Omladinac 0 : 7 Crnokosa
22.10.2017 12:30 Ariljska rampa 2 : 0 Perućac
22.10.2017 14:30 Ježevica 0 : 3 Lazarica
22.10.2017 14:30 Višesava 3 : 2 Lauš
22.10.2017 13:30 Brezovica 3 : 3 Iskra
22.10.2017 13:30 Tešnjar 3 : 1 Kačer
22.10.2017 13:30 Tulari 1 : 3 Ribnikar
22.10.2017 13:30 Tvrdojevac 1 : 1 ZSK
22.10.2017 15:00 Jedinstvo 0 : 2 Partizan
22.10.2017 15:00 Sloboda 1 : 2 Jadran
22.10.2017 15:00 Šumadija 1934 3 : 1 Erdoglija 1931
22.10.2017 15:00 Mladost 0 : 2 Srbija
22.10.2017 15:00 Zastava 5 : 1 Borac (D)
22.10.2017 15:00 Budućnost 0 : 2 Vodojaža
22.10.2017 15:00 Korićani 1 : 4 Šumadinac (KG)
22.10.2017 15:00 Kolonija 1 : 2 Kutlovo
22.10.2017 15:00 Sloga 3 : 2 Crvena zvezda
22.10.2017 15:00 Naisus 1977 1 : 0 Morava (Ž)
22.10.2017 15:00 Moravac (Č) 3 : 2 Moravac (ZT)
22.10.2017 15:00 Mladost (B) 0 : 1 Radnički 1947
22.10.2017 15:00 Orljane 2 : 0 Palilula
22.10.2017 15:00 Proleter (DV) 0 : 3 Jedinstvo (GM)
22.10.2017 15:00 Sloboda 1 : 2 Palilulac
22.10.2017 15:00 Mladost (M) 6 : 1 Vrtište
22.10.2017 15:00 Morava 0 : 0 Mladost (L)
22.10.2017 15:00 Proleter (M) : AZ Borac 2014
22.10.2017 15:00 Čegar 2013 1 : 0 Stevan Nešticki
22.10.2017 15:00 Crvena zastava 0 : 2 Rudar
22.10.2017 14:30 OFK Sirig 0 : 5 Jedinstvo (R)
22.10.2017 14:30 Vinogradar 1 : 2 OFK Futog
22.10.2017 14:30 TSK 2 : 0 Jedinstvo (G)
22.10.2017 14:30 Petrovaradin 1 : 1 Bačka 1923
22.10.2017 14:30 Sofeks 2 : 0 ŽSK
22.10.2017 15:00 Rgotina 2 : 3 OFK Rtanj
22.10.2017 15:00 Radnički (L) 6 : 0 OFK 019
22.10.2017 15:00 Omladinac 3 : 2 Rudar (VČ)
22.10.2017 15:00 OFK Knjaz 1 : 0 Malinik
22.10.2017 15:00 Osnić 5 : 0 Graničar
22.10.2017 15:00 Kosovo 3 : 1 Sloga
22.10.2017 15:00 Trebič 8 : 1 Bučje
22.10.2017 14:30 NS Tatko 5 : 2 Spartak
22.10.2017 14:30 Mladost 1982 : Trbunje
22.10.2017 14:30 Dundjerski 4 : 7 Polet
22.10.2017 14:30 Pobeda 6 : 1 Partizanski put
22.10.2017 14:30 Borac 4 : 2 Kosovac
22.10.2017 15:00 OFK Rota 0 : 8 Ternoci
22.10.2017 15:00 Mladost (B) 2 : 0 FSU Južna pruga
22.10.2017 15:00 Čelik 3 : 3 BSK Bujanovac
22.10.2017 15:00 Biljači 4 : 4 Vihor
22.10.2017 15:00 Gracko 5 : 0 Sitnica
22.10.2017 14:00 Kopaonik 3 : 0 Zvečan
22.10.2017 14:00 Kraljevo Hajduk 0 : 0 Mladost
22.10.2017 14:00 Mineral 2015 1 : 5 Metalac
22.10.2017 14:00 Partizan 1 : 2 Borac (A)
22.10.2017 14:00 Magnohrom 0 : 6 Napredak
22.10.2017 14:00 Gruža 5 : 1 Tavnik
22.10.2017 14:00 Lazac 0 : 2 Grdica
22.10.2017 14:00 Jedinstvo (G) 1 : 1 Mlada krila
22.10.2017 14:00 Lasta 4 : 0 Jedinstvo (D)
22.10.2017 14:00 15. Avgust 1950 2 : 0 Rudar (St)
22.10.2017 14:00 Istok 63 1 : 2 Javor
22.10.2017 14:00 Moravac 2 : 0 Rudar (SR)
22.10.2017 14:00 Mladost (J) 6 : 3 Šumadija
22.10.2017 14:00 Omladinac 2 : 1 Beljanica
22.10.2017 14:00 Borac 1805 3 : 1 Omladinski
22.10.2017 14:00 Sloga 3 : 1 Mladost (T)
22.10.2017 14:00 Šantarovac 4 : 0 Morava (R)
22.10.2017 14:00 Jedinstvo 0 : 3 Šumadinac
22.10.2017 14:00 Kupinovac 1 : 4 Mladost (D)
22.10.2017 14:00 Mladost (G) 2 : 2 Mladost (K)
22.10.2017 14:00 Morava (KS) 5 : 0 Budućnost (Đ)
22.10.2017 14:00 Sinđelić 1934 1 : 0 Ursule
22.10.2017 15:00 Fruškogorac 2 : 1 Mladost (B)
22.10.2017 15:00 OFK Brestač 4 : 1 Sloboda
22.10.2017 15:00 Polet 5 : 0 Fruška Gora
22.10.2017 15:00 OFK Bikić 0 : 2 Donji Srem 2015
22.10.2017 15:00 Graničar (O) 1 : 0 OFK Zeka Buljubaša
22.10.2017 15:00 Donji Petrovci 4 : 3 Hajduk
22.10.2017 15:00 Napredak 3 : 0 Mitros
22.10.2017 15:00 Sloga 5 : 1 Graničar (K)
22.10.2017 15:00 Vinogradar 2 : 5 Borac (VS)
22.10.2017 15:00 Dobrica 1 : 1 Budućnost (A)
22.10.2017 15:00 Hajdučica 5 : 0 Polet
22.10.2017 15:00 Karaš (K) 1 : 3 Borac (VG)
22.10.2017 15:00 Ratar 3 : 1 Potporanj
22.10.2017 15:00 Partizan (K) 3 : 1 Janošik
22.10.2017 15:00 Slavia 4 : 0 Tempo
22.10.2017 15:00 Mladost (V) 0 : 1 Spartak 1911
22.10.2017 15:00 Glogonj 4 : 1 Pobeda
22.10.2017 15:00 Unirea 1 : 0 Polet
22.10.2017 15:00 Omladinac 1927 0 : 1 Mundial
22.10.2017 15:00 Borac (P) 5 : 1 Budućnost (BB)
22.10.2017 15:00 Stari Tamiš 2 : 1 Partizan (G)
22.10.2017 15:00 Dolovo 6 : 1 BSK Bavanište
22.10.2017 15:00 Jedinstvo 7 : 5 Proleter
22.10.2017 15:00 Omladinac (D) 2 : 2 Kolonija
22.10.2017 15:00 Velika Reka 3 : 0 Stolice
22.10.2017 15:00 Antimon 3 : 0 Milan Orlić
22.10.2017 15:00 7. Juli 3 : 0 Jedinstvo (ZA)
22.10.2017 15:00 Sloga (LŠ) 2 : 0 Prva Iskra
22.10.2017 15:00 Mladost (BR) 0 : 4 Borac
22.10.2017 15:00 Sloga (ST) 1 : 4 Jedinstvo (MZ)
22.10.2017 15:00 Rudar 1 : 0 Jadar
22.10.2017 13:30 Sveti Stefan 0 : 3 Dedinje
22.10.2017 13:30 Mladi Proleter 2 : 1 011
22.10.2017 10:00 Šećeranac Ada 0 : 3 Atakante
22.10.2017 13:30 BUSK 2 : 2 Busije
22.10.2017 11:00 Sparta Železnik 1 : 4 Rekreativo 011
22.10.2017 13:30 Lepušnica 1 : 2 Siti Sport Klub
22.10.2017 13:30 Mladost 4 : 1 Podunavac
22.10.2017 13:30 Pinosava 6 : 0 Hajduk
22.10.2017 13:30 PKB (K) 1 : 0 Poštar
22.10.2017 13:30 Pionir 1 : 2 Crvenka
22.10.2017 13:30 Umčari 0 : 9 Minel
22.10.2017 13:30 OFK Borac 1 : 2 Velika Mostanica
22.10.2017 13:30 Guncate 0 : 3 Beljina
22.10.2017 13:30 Barajevo 0 : 4 Veliki Borak
22.10.2017 15:00 Mladost 2 : 4 Gorki
22.10.2017 15:00 Napredak 3 : 2 Drina
22.10.2017 15:00 Premijer 1 : 1 Budućnost (PD)
22.10.2017 15:00 Provo 2015 0 : 2 Karađorđe
22.10.2017 15:00 Sloga 2 : 0 Mladost (PP)
22.10.2017 15:00 Vojvoda Stepa Stepanović 3 : 1 Dobrava
22.10.2017 15:00 Miloš Pocerac 2013 3 : 1 Pocerina
22.10.2017 15:00 Šipurske livade 6 : 1 Trešnjevka
22.10.2017 15:00 Radnički 4 : 3 Vlašić
22.10.2017 15:00 Omladinac 0 : 3 BSK
22.10.2017 15:00 Real 7 : 1 ŠFU Derbi 2016
22.10.2017 15:00 OFK Morava 2 : 2 Šumadija
22.10.2017 15:00 Gradac 2 : 3 Lemind 1953
22.10.2017 15:00 Mladost (B) 1 : 1 Bratstvo
22.10.2017 15:00 Plantaža 0 : 0 Milanovo
22.10.2017 15:00 Radnički 2 : 1 Moravac (P)
22.10.2017 15:00 Sušica 2012 2 : 0 Marjan MB
22.10.2017 13:30 Vrelo 0 : 3 Dimitrije Tucović
22.10.2017 13:30 Gunjevac 1 : 3 Rubribreza
22.10.2017 13:30 Čučuge 4 : 2 Polet (T)
22.10.2017 13:30 OFK Paljuvi 6 : 1 Crvena Jabuka
22.10.2017 13:30 Polet (DL) 1 : 1 Kalenić
22.10.2017 13:30 Rajac 1 : 1 Kolubara 2
22.10.2017 13:30 Borac 1 : 0 Bujačić
22.10.2017 13:30 Polet 4 : 1 Mladost (VK)
22.10.2017 13:30 Rakac Stave 3 : 1 Mladost (L)
22.10.2017 11:00 Jadar 2013 3 : 1 Milenko Pavlović
22.10.2017 13:30 Komanice 2 : 3 Kotešica
22.10.2017 14:30 14. Oktobar 1 : 1 Gradina
22.10.2017 14:30 Mladost (DK) 3 : 1 Rubin (Z)
22.10.2017 14:30 Sloga (L) 2 : 0 Stari Trstenik
22.10.2017 14:30 Rubin (DS) 1 : 2 Omladinac
22.10.2017 14:30 Mladi Gorani 1 : 4 Velika Drenova
22.10.2017 14:30 Trudbenik 2 : 0 Polet 57
22.10.2017 14:30 Napredak Č 1 : 0 Proleter
22.10.2017 14:30 Terekves 8 : 0 Budućnost
22.10.2017 14:30 2. Oktobar 3 : 2 Roham
22.10.2017 14:30 Napredak BT 6 : 1 Bega
22.10.2017 15:00 OFK Žeželj 4 : 1 Košutnjak
22.10.2017 15:00 Seljak 2 : 2 21. oktobar
22.10.2017 15:00 Vinogradi DB 0 : 1 Bratstvo 1975
22.10.2017 11:00 OFK Draževac 1 : 3 Polet (R)
22.10.2017 15:00 Pobeda 1976 3 : 2 Ratar
22.10.2017 11:00 Gredetin 1 : 7 Jastrebac
22.10.2017 11:00 Škriljac 1 : 5 OFK Napredak 1929
22.10.2017 Omladinac (D) 1 : 1 Aleksa Šantić
22.10.2017 Dunav 3 : 0 Jedinstvo
22.10.2017 14:00 Omladinac (B) 1 : 2 Polet
22.10.2017 Hajduk 8 : 0 Dinamo 1923
22.10.2017 Kordun 0 : 3 Partizan
22.10.2017 14:30 Šumadinac 3 : 0 Jasenica
22.10.2017 14:30 Mladi rudar 3 : 0 Sloga
22.10.2017 14:30 Brezovac 4 : 1 B 2000
22.10.2017 14:30 Plaskovac 8 : 1 Vrbica
22.10.2017 14:30 Dizel 3 : 0 Žitkovica 2017
22.10.2017 14:30 Stig 1955 2 : 1 Napredak (P)
22.10.2017 14:30 Desine 2 : 3 Polet (V)
22.10.2017 14:30 Sirakovo 3 : 1 Obilić (Ž)
22.10.2017 14:30 Radnički (P) 0 : 3 Žika Marković Uča
22.10.2017 14:30 Napredak 1934 4 : 1 Dunavac (P)
22.10.2017 14:30 Napredak (S) 1 : 3 Bata Bulić
22.10.2017 14:30 Integral 1 : 0 Krilaš
22.10.2017 14:30 Omladinac (B) 1 : 2 Radnički (K)
22.10.2017 14:30 Manastirica 2 : 1 Sloga 1952
22.10.2017 14:30 Elektrovojvodina 1 : 1 Palić
22.10.2017 14:30 Lokomotiva 1 : 0 OFK Mala Bosna 2015
22.10.2017 14:30 Solid 2 : 1 Đurđin
22.10.2017 14:30 Čantavir 5 : 0 Žednik
22.10.2017 14:30 Bikovo 3 : 2 Udarnik Višnjevac
22.10.2017 14:30 Hajduk 3 : 2 Bratstvo
22.10.2017 13:00 OFK Slatina 0 : 4 OFK Rogača
22.10.2017 13:00 Popović 3 : 1 Mladost (G)
22.10.2017 10:00 Nemenikuće 4 : 1 Vojvoda
22.10.2017 15:30 Mladost (MI) 4 : 1 Stojnik
22.10.2017 14:00 Dinamo 0 : 1 Obilić
22.10.2017 14:00 Fruškogorac 4 : 0 Čenej
22.10.2017 14:00 Borac 0 : 2 Miletić
22.10.2017 14:00 Susek 0 : 6 Železničar
22.10.2017 14:00 Moskva 2 : 1 Titel
22.10.2017 14:30 Jadran 6 : 1 Jedinstvo (M)
22.10.2017 14:30 Graničar 0 : 1 Sloga
22.10.2017 14:30 Jedinstvo (SK) 2 : 1 Šampion
22.10.2017 14:30 Slavija 3 : 2 Čoka
22.10.2017 14:30 Tisa 3 : 1 Tromedja
22.10.2017 14:30 AFK 3 : 0 Tornjoš
22.10.2017 15:00 Obilić 2 : 1 Mladost Radost
22.10.2017 15:00 Mladost 1 : 2 Tomislavci
22.10.2017 15:00 Eđšeg 2 : 1 Budućnost
22.10.2017 15:00 Jedinstvo 1 : 1 Vojvodina
22.10.2017 14:30 Veliki Suvodol 1 : 4 Željuša
22.10.2017 14:30 Jerma 1 : 2 Sloga
22.10.2017 14:30 Pobeda 3 : 0 Nišavac
22.10.2017 11:00 Vrelo 1 : 7 Jedinstvo
22.10.2017 14:30 Jelica 3 : 3 Voćar
22.10.2017 14:30 Gradina 3 : 8 Bjelica
22.10.2017 14:30 Sloga 6 : 3 Radnički
22.10.2017 15:00 Budućnost 7 : 0 Vujan
22.10.2017 15:00 Čačak 94 1 : 4 Lugovi
22.10.2017 15:00 Planinac 1 : 0 Gavrilo Princip
22.10.2017 15:00 Prijatelji 2 : 4 Morava (K)
22.10.2017 15:00 Malba 1 : 3 Mladost (A)
22.10.2017 11:00 Rakova 3 : 3 Kej
22.10.2017 14:30 Sloga (M) 2 : 1 Karađorđe (V)
22.10.2017 14:30 Udarnik Trska 1947 0 : 3 BSK
22.10.2017 14:30 Pobeda (Đ) 3 : 0 Mladost (R)
22.10.2017 14:30 Veteran 2015 2 : 2 Omladinac (V)
22.10.2017 14:00 Ozremica 0 : 4 Takovski Ustanak
22.10.2017 14:00 Jablanica 3 : 2 Donja Vrbava
22.10.2017 14:00 Šilopaj 0 : 5 Ozrem
22.10.2017 15:00 Pontes 2 : 2 Omladinac
22.10.2017 15:00 Egeta 1 : 4 Kladušnica
22.10.2017 15:00 Lokomotiva 10 : 1 Dunavac
22.10.2017 15:00 Milutinovac 0 : 4 Rtkovo
22.10.2017 15:00 Lovćen 3 : 1 Koča Andjelković
22.10.2017 15:00 Velika Vrbica 1 : 6 Mala Vrbica
22.10.2017 13:30 Napredak 0 : 3 Vlaška 1950
22.10.2017 13:30 Kosmajac 3 : 2 Rabrovac
22.10.2017 13:30 Markovac 1 : 1 OFK Student
22.10.2017 13:30 Sloga 6 : 0 Dedinje
22.10.2017 13:30 Šepšin 5 : 1 Borac
22.10.2017 14:00 Jedinstvo 1 : 1 Posavina
22.10.2017 14:00 Duboko 6 : 1 Krtinska
22.10.2017 14:00 Sloga 4 : 0 Zadrugar
22.10.2017 14:00 Belo Polje 0 : 3 Polet
22.10.2017 14:00 Zvezda 1 : 2 Rvati
22.10.2017 14:00 Ljubinić 0 : 7 Borac
22.10.2017 14:00 20. Oktobar 0 : 1 Bistrica
22.10.2017 14:00 BSK 0 : 2 Rudar
22.10.2017 14:00 Vreoci 1 : 1 Sloga
22.10.2017 14:00 Polet 0 : 6 Sloboda
22.10.2017 15:00 Plavi Tok 5 : 6 Dobrinjac
22.10.2017 15:00 Blagaja 2 : 3 Borac
22.10.2017 15:00 Bakionica 0 : 3 Sečica
22.10.2017 15:00 Avijatičar 0 : 0 Gorobilje
22.10.2017 15:00 Glumač 3 : 5 Duškovci
22.10.2017 14:30 Skobalj 1 : 4 Jezava
22.10.2017 14:30 Budućnost 0 : 0 Sloga
22.10.2017 14:30 Vučak 1 : 0 Cepelin 026
22.10.2017 14:30 Hajduk Veljko 1934 1 : 1 OFK Slavija
22.10.2017 14:30 Omladinac 3 : 0 Landol
22.10.2017 14:30 Lunjevac 2 : 3 Petlić SD 026
22.10.2017 14:30 Petrijevac 0 : 0 Kolarac
22.10.2017 11:00 Elid 3 : 0 10. februar
22.10.2017 11:00 Marina Kutina 3 : 0 Klisura
22.10.2017 15:00 Mekiš 3 : 2 Grkinja
22.10.2017 15:00 Pobeda 1 : 4 Toplica
22.10.2017 14:00 Železničar 4 : 0 Beli Orlovi
22.10.2017 14:00 Palanka 2 : 0 Budućnost
22.10.2017 14:00 Udarnik 4 : 1 Bačinac
22.10.2017 15:00 Sloga 3 : 0 Gol
22.10.2017 15:00 Jedinstvo 2 : 3 Mladost
22.10.2017 15:00 Urovica 4 : 1 Miloševo
22.10.2017 15:00 Graničar 3 : 0 Polet
22.10.2017 15:00 Slatina 5 : 3 OFK Sikole
22.10.2017 15:00 OFK Tamnič 1 : 0 Malajnica
22.10.2017 11:00 Tara 2 : 1 Kapedunum
22.10.2017 13:30 Mudrakovac 3 : 2 Čarapan
22.10.2017 13:30 Jedinstvo 1936 3 : 0 Kapidžija
22.10.2017 13:30 Bukovica 7 : 3 Konjuh
22.10.2017 13:30 Sebečevac 6 : 1 Žabare
22.10.2017 13:30 Zdravinje 5 : 2 Gornji Stepoš
22.10.2017 15:00 Koprijan 2 : 0 Banaćanin
22.10.2017 11:00 Arbanasce 2 : 2 Sloga
22.10.2017 15:00 Timok 1928 3 : 0 Lovac
22.10.2017 15:00 Šljivar 6 : 0 Polet 1959
22.10.2017 14:30 Sloga 1949 2 : 0 Belpos
22.10.2017 11:00 Sloga (R) 2 : 2 Polet
22.10.2017 11:00 Mladost (Z) 2 : 4 Mrovska
22.10.2017 11:00 Verko 1 : 4 Dragojevac
22.10.2017 14:30 Jedinstvo 2014 2 : 3 Hajduk
22.10.2017 13:30 Sloboda 1 : 2 Heroj
22.10.2017 13:30 BSK Buljane 1 : 1 Razvitak
22.10.2017 13:30 Napredak (St) 3 : 1 Budućnost
22.10.2017 13:30 Donja Mutnica 0 : 4 OFK Juhor 2016
22.10.2017 13:30 Vihor 0 : 2 Jedinstvo
22.10.2017 11:00 Mladost (K) 2 : 1 Donja Lomnica
22.10.2017 11:00 Rudar 1973 0 : 3 Veliko Trnjane
22.10.2017 11:00 Bojić 0 : 3 Zablaće
22.10.2017 11:00 Mladost 3 : 0 OFK Varna
22.10.2017 11:00 Rankovac 1 : 0 Volujac
22.10.2017 13:30 Žabari 3 : 1 Beloševac
22.10.2017 13:30 Dupljaj 2016 2 : 2 OFK Povlen
22.10.2017 13:30 Zadrugar 1 : 0 Gradac Pričević
22.10.2017 13:30 Mali korak 4 : 0 Sloga Gorić
22.10.2017 11:00 Dokmir 0 : 3 Kolubara
22.10.2017 11:00 Pambukovica 1 : 1 Murgaš 2012
22.10.2017 11:00 Zvizdar 2012 1 : 1 Strelac 001
22.10.2017 11:00 Vukona 2 : 2 Omladinac
22.10.2017 11:00 OFK Takovo 1 : 1 Šarbane
22.10.2017 11:00 Sloga 1 : 3 Brgule
22.10.2017 14:00 Progorelica 6 : 2 Morava (M)
22.10.2017 14:00 Budućnost (S) 1 : 2 Studen Vitez
22.10.2017 14:00 Koštam Polje 1 : 1 Bane 1931
22.10.2017 14:00 Šumadija (Š) 3 : 3 Mladost 1925
22.10.2017 14:00 Miločajac 4 : 3 Zgodačica
22.10.2017 14:00 Mladost 1981 0 : 0 Stara čaršija
22.10.2017 14:00 Partizan 3 : 0 Sloboda
22.10.2017 14:00 Crni Vrh 1 : 1 Domaćin
22.10.2017 14:00 Trnava 0 : 0 Osaonica
22.10.2017 14:00 OFK Borac 1 : 0 Omladinac
22.10.2017 14:00 Resava 2 : 2 Rudar
22.10.2017 14:00 Mladi Borac 0 : 12 Orlovi
22.10.2017 14:00 Resavac 2 : 2 Zelenika
22.10.2017 14:00 Planinac 1 : 3 Mladi Radnik
22.10.2017 14:30 Sopot 0 : 7 Proleter 1932
22.10.2017 14:30 Sloga (Du) 2 : 3 Ljubičevo
22.10.2017 14:30 Sloga (Ć) 2 : 3 Sloga (L)
22.10.2017 14:30 Napredak (Bu) 3 : 0 Beli Orao
22.10.2017 14:30 Sloga (Dr) 3 : 2 Mlava (B)
22.10.2017 14:30 Vojvoda Milenko 1 : 3 Zemljoradnik
22.10.2017 14:30 Metalac 0 : 5 Vihor
22.10.2017 14:30 Dobra 2 : 3 Mrčkovac
22.10.2017 14:30 OFK Vinci 0 : 4 Barič
22.10.2017 14:30 Električar 2 : 0 Polet
22.10.2017 11:00 Radoje Domanović 4 : 0 Mladost (R)
22.10.2017 11:00 Krćevac 04 2 : 1 Budućnost (B)
22.10.2017 11:00 Maskar 3 : 5 Budućnost MI (DT)
22.10.2017 14:00 Skela 1 : 0 Vukićevica
22.10.2017 14:00 Lazarevac 0 : 4 Mladi radnik
22.10.2017 11:00 Mladost 5 : 1 Rudar
22.10.2017 11:00 Galeb 2 : 1 Korman
22.10.2017 11:00 Žabar 1 : 1 Jedinstvo
22.10.2017 10:00 Bečevica 0 : 3 Sloga
22.10.2017 14:00 Pek (K) 3 : 0 Mladi Borac
22.10.2017 14:00 Stiški Kurjak 6 : 4 Ram
22.10.2017 14:00 Sloga Top 1 : 1 Srednjevo
22.10.2017 14:00 Dunavac 1929 4 : 2 Mirko Tomić
22.10.2017 15:00 Banat (D) 2 : 3 Pobeda
22.10.2017 11:00 Sloga 1945 0 : 2 Stig (MC)
22.10.2017 11:00 Stig (C) 4 : 1 Napredak 1927
22.10.2017 14:00 OFK Metalac 2 : 1 Graničar
22.10.2017 14:00 OFK Šikara 5 : 3 Panonija
22.10.2017 14:00 Telečka 1 : 5 Sport
22.10.2017 14:00 Dinamo 8 : 2 KFK Kula
22.10.2017 14:30 Pomoravlje 6 : 0 BSK
22.10.2017 14:30 Budućnost 2 : 1 Jedinstvo
22.10.2017 14:30 Proleter 0 : 6 Udarnik
22.10.2017 15:00 Napredak 8 : 0 OFK Bingula
22.10.2017 15:00 OFK Bačinci 5 : 4 Omladinac
22.10.2017 15:00 Graničar 2 : 2 Jedinstvo (Lj)
22.10.2017 15:00 Sinđelić 1 : 7 Obilić 1993
22.10.2017 15:00 Erdevik 2017 3 : 2 Sremac
22.10.2017 15:00 Jednota 4 : 1 Jedinstvo (M)
22.10.2017 14:00 Polet 3 : 0 Budućnost
22.10.2017 14:00 Dobričevo 2 : 1 Sloga
22.10.2017 14:30 Mladost (B) 2 : 1 Mladost (CK)
22.10.2017 11:00 Mladost 2015 1 : 1 Padež
22.10.2017 11:00 Doljane Meševo 2 : 1 Zmajevac
22.10.2017 13:30 Globoder 5 : 0 Vratare
22.10.2017 13:30 Grkljane 3 : 1 Polet (K)
22.10.2017 13:30 Štitari 2 : 4 Gaglovo
22.10.2017 13:30 Polet (Š) 4 : 3 Lomnica
22.10.2017 14:00 Dražmirovac 1 : 0 Napredak
22.10.2017 13:00 Mladost 3 : 3 Budućnost
22.10.2017 13:30 Berane 1 : 1 OFK Mladost Lješkopolje 1970
22.10.2017 13:30 Bokelj 3 : 1 Otrant
22.10.2017 13:30 Cetinje 2 : 2 Jezero
22.10.2017 13:30 Igalo 0 : 0 Ibar
22.10.2017 13:30 Jedinstvo 1 : 0 Čelik
22.10.2017 13:30 Mornar 3 : 0 Lovćen
22.10.2017 14:00 Bratstvo 2 : 0 Gorštak
22.10.2017 14:30 Kom Eurozox 2 4 : 0 Crvena stijena
22.10.2017 13:30 Petnjica 3 : 0 Fair Play
22.10.2017 13:30 OFK Borac 8 : 3 Napredak
22.10.2017 15:00 GOŠK 0 : 1 Željezničar
22.10.2017 15:00 Željezničar 0 : 0 Zvijezda 09
22.10.2017 14:30 Everton 2 : 5 Arsenal
22.10.2017 17:00 Tottenham 4 : 1 Liverpool
22.10.2017 12:00 Villarreal 4 : 0 Las Palmas
22.10.2017 20:45 Real Madrid 3 : 0 Eibar
22.10.2017 18:30 Leganés 1 : 0 Athletic Club
22.10.2017 16:15 Celta Vigo 0 : 1 Atlético Madrid
22.10.2017 13:30 Köln 0 : 0 Werder
22.10.2017 15:30 Freiburg 1 : 1 Hertha BSC
22.10.2017 18:00 Wolfsburg 1 : 1 Hoffenheim
22.10.2017 15:00 Atalanta 1 : 0 Bologna
22.10.2017 15:00 Benevento 0 : 3 Fiorentina
22.10.2017 12:30 Chievo 3 : 2 Verona
22.10.2017 20:45 Lazio 3 : 0 Cagliari
22.10.2017 15:00 Milan 0 : 0 Genoa
22.10.2017 15:00 SPAL 0 : 1 Sassuolo
22.10.2017 15:00 Torino 0 : 1 Roma
22.10.2017 18:00 Udinese 2 : 6 Juventus
22.10.2017 15:00 Nice 1 : 2 Strasbourg
22.10.2017 17:00 Troyes 0 : 5 Lyon
22.10.2017 21:00 Marseille 2 : 2 PSG
22.10.2017 14:30 Napredak 1 : 0 Sloga Radnički
22.10.2017 12:00 Kolibri 10 : 0 Jedinstvo 2014
22.10.2017 13:00 Spartak 3 : 0 Voždovac
22.10.2017 13:00 OFK Beograd 1 : 1 Rad
22.10.2017 11:00 Moravac Orion 1 : 1 Radnički 1923
22.10.2017 12:00 Radnički (N) 0 : 1 Crvena zvezda
22.10.2017 09:00 BSK Borča 1 : 1 Zemun
22.10.2017 11:00 Kolubara 2 : 1 IMT
22.10.2017 12:00 Radnički (O) 1 : 1 Radnički (NB)
22.10.2017 14:30 Jasenica 2017 3 : 5 Morava (VP)
22.10.2017 09:00 BSK 1925 6 : 0 Srem
22.10.2017 14:30 Budućnost 4 : 2 Balkan
22.10.2017 10:00 GSP Polet 5 : 0 Avala
22.10.2017 09:00 Voždovac MK 2 : 1 Internacional MK
22.10.2017 13:30 Zemun MK 2 : 2 Radnički MK
22.10.2017 16:00 Petar Puača 2 : 2 Veternik
22.10.2017 09:30 Crvena zvezda 3 : 0 Omladinac
22.10.2017 10:00 Radnički (SM) 1 : 2 Vojvodina
22.10.2017 10:00 ŽAK junior 0 : 2 Hajduk junior
22.10.2017 09:00 Bačka 1901 7 : 1 Radnički (S)
22.10.2017 10:00 ČSK Pivara 0 : 2 Bačka (BP)
22.10.2017 11:00 Prva Iskra 1 : 1 Zabrežje
22.10.2017 13:30 Torlak MK 0 : 1 Voždovac MK
22.10.2017 10:00 Borac MK 1 : 2 Bežanija MK
22.10.2017 14:30 Lokomotiva MK 1 : 2 Crvena zvezda MML MK
22.10.2017 10:00 Dinamo 1945 1 : 0 Radnički (Zr)
22.10.2017 11:00 Spartak 1 : 1 Voždovac
22.10.2017 11:00 Vojvodina 2 : 1 Brodarac
22.10.2017 13:00 Jagodina 1 : 1 Novi Pazar
22.10.2017 15:30 Radnički (N) 1 : 4 Crvena zvezda
22.10.2017 16:00 OFK Beograd 2 : 1 Zemun
22.10.2017 13:00 Bežanija 2 : 1 Internacional
22.10.2017 09:00 Lokomotiva 1 : 1 IMT
22.10.2017 11:00 Rad 0 : 0 011
22.10.2017 12:00 Sindjelić 1 : 0 Kolubara
22.10.2017 10:00 OLE 5 : 1 Žarkovo
22.10.2017 13:00 GSP Polet 2 : 3 DIF
22.10.2017 15:30 Palilulac 5 : 0 Mladenovac
22.10.2017 12:00 BASK 1 : 2 Beograd 1929
22.10.2017 11:00 Proleter 4 : 4 Šumadija
22.10.2017 11:00 Crvena zvezda 3 : 1 Radnik
22.10.2017 10:00 Morava 5 : 1 Pobeda
22.10.2017 12:00 Budućnost 0 : 3 Novi Beograd
22.10.2017 10:00 Preporod 2 : 2 Tavankut
22.10.2017 12:00 Apolon 8 : 0 Tutin
22.10.2017 11:00 Jošanica 1 : 1 Slavija
22.10.2017 13:00 Sport Klub 99 5 : 1 Rudar
22.10.2017 12:00 RFK N.S. 1921 6 : 0 Inđija
22.10.2017 12:00 Vrbas 1 : 1 Bačka 1901
22.10.2017 10:00 Bečej 1918 1 : 3 Radnički (S)
22.10.2017 10:00 Crvena zvezda 10 : 0 Proleter
22.10.2017 10:30 Vojvodina 0 : 9 Polet
22.10.2017 10:00 Jedinstvo 14 : 0 Polet
22.10.2017 09:00 Rad B MK 10 : 2 Obrenovac 1905 MK
22.10.2017 12:00 Voždovac B MK 9 : 2 Nord Star MK
22.10.2017 16:00 IMT 6 : 3 Lola MK
22.10.2017 10:00 DIF MK 0 : 4 OFK Beograd B MK
22.10.2017 10:00 Sopot MK 2 : 1 Institut MK
22.10.2017 15:30 Bežanija MK 6 : 1 Kosmaj MK
22.10.2017 10:00 Radnički NB B : OFK Beograd MK
22.10.2017 16:15 011 MK 4 : 0 Studenski grad MK
22.10.2017 19:00 OFK Beograd MK 0 : 0 BSK Borča MK
22.10.2017 11:00 Zemun MK 6 : 0 Sinđelić MK
22.10.2017 11:30 Lokomotiva MK 1 : 1 Radnički NB MK
22.10.2017 12:00 Kikinda 1909 2 : 3 OFK Vršac
22.10.2017 12:00 Radnički (Zr) 3 : 1 Dinamo 1945
22.10.2017 15:00 Voždovac 0 : 6 Crvena zvezda
22.10.2017 14:00 BSK 1925 0 : 6 Partizan
22.10.2017 12:00 Radnički (NB) MK 1 : 2 Zemun MK
22.10.2017 09:00 Radnički (O) MK 1 : 4 Čukarički MK
22.10.2017 10:00 Boleč 5 : 1 Palilulac
22.10.2017 10:00 Borac 0 : 4 Ada
22.10.2017 18:00 Rakovica 1 : 3 Napredak (M)
22.10.2017 10:00 Vrčin MK 1 : 1 Voždovac MK
22.10.2017 15:30 GSP Polet MK 3 : 2 Milutinac MK
22.10.2017 13:00 PKB MK 1 : 4 Olimpik MK
22.10.2017 14:00 Radnički PDM MK 2 : 2 OFK Beograd MK
22.10.2017 12:00 Čantavir 0 : 0 Njerš Ištvan
22.10.2017 10:00 RFK N.S. 1921 2 : 1 Inđija
22.10.2017 10:00 CFK 1 : 0 Arena Su
22.10.2017 10:00 Tekstilac 1 : 5 Spartak
22.10.2017 12:00 Bečej 1918 1 : 5 Radnički (S)
22.10.2017 10:00 Partizan (U) 5 : 1 Budućnost (A)
22.10.2017 10:30 Mladost 15 : 0 Vojvodina (CC)
22.10.2017 11:00 Jedinstvo Stević 8 : 0 Slavia
22.10.2017 11:00 Zadrugar 4 : 3 Urovci
22.10.2017 10:00 Posavina 6 : 0 Zvezda
22.10.2017 10:00 Krtinska 0 : 3 Duboko
22.10.2017 12:00 IMT 2 : 0 Hajduk
22.10.2017 14:30 Borac 5 : 3 Novi Beograd
22.10.2017 10:00 Kikinda 1909 1 : 1 OFK Vršac
22.10.2017 10:00 Radnički (Zr) 6 : 5 Dinamo 1945
22.10.2017 AFK 4 : 1 Sloga
22.10.2017 Senta 1 : 1 Tornjoš
22.10.2017 Tisa 3 : 0 Bačka
22.10.2017 Jedinstvo 3 : 0 Potisje
22.10.2017 12:00 Žarkovo MK 0 : 7 BASK MK
22.10.2017 10:00 Crvena zvezda MML MK 9 : 0 Rakovica MK
22.10.2017 09:30 Srem MK 3 : 2 Ole MK
22.10.2017 Homoljac 3 : 0 Petar Dobrnjac
22.10.2017 Kostolac 2008 0 : 4 Rudar 2001
22.10.2017 12:30 Vučje 2 : 2 Rosulja 2014
22.10.2017 Majdanpek 0 : 5 Lavice Dubočica
22.10.2017 13:00 Kolubara 0 : 6 Crvena zvezda
22.10.2017 13:00 BSK Borča 4 : 0 Brodarac 1947
22.10.2017 09:30 Radnički (NB) 0 : 1 Kolubara
22.10.2017 18:00 Voždovac 1 : 0 Radnički (O)
22.10.2017 11:00 Bačka 1901 0 : 4 Spartak '06
22.10.2017 09:00 Spartak '05 11 : 0 Subotica
22.10.2017 10:00 Budućnost 1 : 4 Sindjelic 2012
22.10.2017 09:00 IMT 0 : 8 Dominus
22.10.2017 11:00 Jedinstvo 3 : 0 Lola
22.10.2017 16:00 Torlak 7 : 0 Palilulac
22.10.2017 10:00 Banja 0 : 2 Balkan
22.10.2017 11:00 Beograd 1929 15 : 0 Dunav
22.10.2017 10:00 Žarkovo 1 : 1 Nord Star
22.10.2017 09:00 Kormoran 1 : 5 Boleč
22.10.2017 16:00 Zemun 1 : 1 Lokomotiva
22.10.2017 09:00 Varga 4 : 1 Zemun
22.10.2017 10:00 Partizan 0 : 8 Omladinac
22.10.2017 10:00 Buducnost 2 : 1 Skela
22.10.2017 11:00 Crvenka 4 : 1 Banja

Košarka

22.10.2017 17:00 Cedevita 79 : 74 Crvena zvezda MTS
22.10.2017 19:00 Hajduk 85 : 77 Radnički
22.10.2017 18:00 Železničar 74 : 66 Zlatar
22.10.2017 14:00 Paraćin 73 : 107 Student
22.10.2017 19:00 Jagodina 95 : 87 Radnički VA
22.10.2017 20:00 Sokobanja 85 : 76 Dimitrovgrad
22.10.2017 15:00 Borča 81 : 95 Zemun Fitofarmacija
22.10.2017 17:00 Astra 78 : 84 Ras
22.10.2017 17:30 Petrovgrad 63 : 62 Velika Kikinda
22.10.2017 18:30 Bagljaš 80 : 71 Kadet
22.10.2017 16:30 Joker 90 : 82 Crvenka
22.10.2017 14:00 Vojvodina (BŠ) 55 : 68 Sloboda (NS)
22.10.2017 17:00 Budućnost (NS) 67 : 75 Tisa
22.10.2017 19:00 Karađorđevo 79 : 70 Sivac
22.10.2017 17:30 Železničar 87 : 62 Stara Pazova
22.10.2017 16:30 Dinamo 74 : 69 Jadran
22.10.2017 19:00 Ub 130 : 77 Vladimirci
22.10.2017 19:00 Železničar 87 : 53 Student 014
22.10.2017 14:00 Mix 78 : 46 Rađevac
22.10.2017 16:30 Loznica 80 : 50 M015
22.10.2017 17:00 Stragari Šumadija 91 : 84 Zicer 2014
22.10.2017 19:30 Stari Ras 72 : 77 Sloga (D)
22.10.2017 19:00 Sloga Elite 90 : 54 Sloga (PM)
22.10.2017 19:00 Hisar 72 : 90 Kuršumlija
22.10.2017 19:00 Vlasotince 54 : 94 Actavis Academy
22.10.2017 17:00 Đerdap 28 : 78 Hajduk Veljko
22.10.2017 19:00 Mladost 60 : 85 Fair Play
22.10.2017 19:00 Zicer 66 : 42 Pusta Reka
22.10.2017 19:00 Vrbas Medela 67 : 70 Radivoj Korać
22.10.2017 17:00 Bor 81 : 50 Spartak
22.10.2017 16:00 Play Off 34 : 78 Duga
22.10.2017 12:30 Banovci Dunav 50 : 42 Joker
22.10.2017 16:45 Karaburma 72 : 65 Proleter 023
22.10.2017 11:30 Ruma 92 75 : 51 Sivac
22.10.2017 18:30 Jedinstvo (NB) 0 : 20 Proleter (NS)

Odbojka

22.10.2017 18:45 Crvena zvezda 0 : 3 Vojvodina NS Seme
22.10.2017 17:00 VA-014 Gorenje 3 : 0 Klek Srbijašume
22.10.2017 18:00 Novi Sad 3 : 0 Borac
22.10.2017 18:00 Bavanište 3 : 0 Bečej
22.10.2017 19:30 Banat 3 : 1 Toplički Vitezovi
22.10.2017 12:00 Lotus 3 : 1 Metalac Takovo
22.10.2017 13:00 Ribnica 2 3 : 2 Gračac
22.10.2017 16:00 Pirot 1 : 3 Ozren
22.10.2017 17:00 Topličanin 1 : 3 Desetka
22.10.2017 15:00 Niš 2 1 : 3 Vranje
22.10.2017 18:00 Hercegovina 2 : 3 Vojvodina NS Seme 2
22.10.2017 20:00 Mladost (NP) 3 : 0 Dunav Volley
22.10.2017 19:00 Stig 1 : 3 Šumadija
22.10.2017 19:00 Vizura 3 : 0 Srem
22.10.2017 17:00 Omladinac 0 : 3 FOK
22.10.2017 18:00 Ivanjica 3 : 0 Jagodina
22.10.2017 17:00 Zaječar 3 : 0 Desetka
22.10.2017 18:00 Pirot 3 : 2 Kuršumlija
22.10.2017 17:00 Student 0 : 3 Panda
22.10.2017 15:45 Sloboda S 1 : 3 Tutin
22.10.2017 16:00 Tara 3 : 1 Trstenik
22.10.2017 14:00 Novi Pazar 3 : 1 Crnokosa Artos
22.10.2017 15:30 Bambi volej 0 : 3 Tehničar
22.10.2017 15:00 Novi Sad 3 : 2 Mladost (NP)
22.10.2017 16:00 Ruma 3 : 0 Panonija
22.10.2017 17:00 Kikinda 2 : 3 Maks
22.10.2017 16:00 Ribnica 3 : 0 Smeč 5
22.10.2017 14:30 Tehničar 2 : 3 Mladi radnik
22.10.2017 14:30 Šumadija 3 : 1 Fortuna Plus
22.10.2017 16:00 Lazarevac 3 : 2 Imlek
22.10.2017 18:00 Dunav 3 : 1 Krajišnik
22.10.2017 17:15 Banat 0 : 3 Klek Srbijašume 2
22.10.2017 18:00 Beočin 0 : 3 Prvi Tempo
22.10.2017 14:00 Dunav Volej 3 : 1 Trijumf 2013
22.10.2017 12:45 Štrand Volej 1 : 3 Blok Aut
22.10.2017 17:30 Partizan 2 3 : 0 Dunav
22.10.2017 12:20 Železničar 1 : 3 AS
22.10.2017 14:05 Lucky Star 2 : 3 Partizan
22.10.2017 12:20 Crvena zvezda 3 : 1 Blok Aut
22.10.2017 11:00 Crvena zvezda 3 : 0 Radnicki
22.10.2017 09:15 Blok Aut 0 : 3 AS Batajnica
22.10.2017 09:15 Partizan 3 : 1 Sterija
22.10.2017 11:00 Kralj 2 : 3 TENT
22.10.2017 12:45 Volleyland 0 : 3 Beograd
22.10.2017 14:30 Roda 3 : 0 Dunav
22.10.2017 14:30 Lucky Star 3 : 1 Vizurine Ajkulice

Rukomet

22.10.2017 19:00 Mladost TSK 31 : 29 Hercegovina
22.10.2017 17:00 Sivac 69 29 : 20 Mladost (V)
22.10.2017 17:00 Metalac Gorenje 24 : 35 Metaloplastika 2
22.10.2017 17:00 Novi Beograd 27 : 22 BASK Soko
22.10.2017 18:00 Radnički 38 : 34 SC Voždovac 2012
22.10.2017 15:00 Rekreativo 25 : 19 Smederevo
22.10.2017 19:00 Radnički 23 : 26 Rtanj
22.10.2017 19:00 Slavija 27 : 27 Titel
22.10.2017 18:30 ORK Pančevo 29 : 26 Vojvoda Stepa
22.10.2017 19:30 Metalac 30 : 26 Nova Pazova 1957
22.10.2017 19:30 Zrenjanin 25 : 26 Radnički (JT)
22.10.2017 16:00 Mokra gora 2 27 : 10 Lokomotiva 2
22.10.2017 18:00 Radnički 1964 2 28 : 39 Šamot 65 2
22.10.2017 19:30 Arif Knjaz 1957 32 : 29 Jagodina
22.10.2017 13:00 Palanka 34 : 32 Rudar 2
22.10.2017 16:00 Umčari 29 : 24 Smederevo 2
22.10.2017 16:00 Jedinstvo 1974 41 : 28 Udarnik
22.10.2017 14:00 Lazarevac 28 : 25 Gučevo
22.10.2017 14:30 Loznica 2 23 : 32 Ub
22.10.2017 12:30 Rakovica 36 : 31 Prva Iskra Barič
22.10.2017 12:00 Vranje 1957 - 2 33 : 25 Planinka PV - 2
22.10.2017 19:00 Kolubara 34 : 29 Morava
22.10.2017 19:00 Lokomotiva 23 : 23 Priboj
22.10.2017 19:30 Topličanin 31 : 22 Karađorđe
22.10.2017 19:00 Rusin 35 : 33 Graničar
22.10.2017 12:00 Vladimirovac 16 : 24 Crepaja
22.10.2017 13:00 Unirea 30 : 22 Radnički
22.10.2017 20:00 Beočin 28 : 29 Hajduk
22.10.2017 17:00 Radnički 37 : 32 Inđija 2
22.10.2017 16:00 Kučevo 30 : 28 Požarevac
22.10.2017 19:00 Laki 32 : 28 Spartak
22.10.2017 16:30 Deronje 33 : 28 Želja
22.10.2017 17:30 Radnički 23 : 29 Mokrin
22.10.2017 18:00 Jadran 27 : 26 Petrovaradin
22.10.2017 17:00 Radan 36 : 19 Vranje
22.10.2017 18:00 Rudar 11 : 17 Mladi radnik
22.10.2017 16:30 Beograd 31 : 29 Loznica Grad
22.10.2017 18:30 Mačva 29 : 31 ORK Loznica
22.10.2017 13:00 Lehel 21 : 12 Obilić
22.10.2017 16:00 Partizan 27 : 21 Jabuka (Ž)
22.10.2017 15:00 Gradnulica 19 : 37 Dolovo (Ž)
22.10.2017 17:00 Miletić 16 : 28 Klenak 09
22.10.2017 13:00 Srem 32 : 17 Apatin (Ž)
22.10.2017 17:00 Rusin 16 : 42 Jugović (Ž)
22.10.2017 14:30 Bor - RTB 2 19 : 18 Remesiana

Futsal

22.10.2017 19:00 Jastrebac 5 : 3 International
22.10.2017 18:00 Ekonomist 3 : 4 Vranje
22.10.2017 18:00 Vinter sport 1 : 3 Put-inženjering
22.10.2017 20:00 Pčinja 1 : 9 Mićko trend
22.10.2017 19:00 Kraljevićevo 3 : 0 Hajduk
22.10.2017 13:30 Ekonomac 2 13 : 1 Župski Rubin
22.10.2017 19:00 Zlatar 033 4 : 1 Kosjerić
22.10.2017 19:00 Zufo 11 : 2 Miners
22.10.2017 15:30 Ekonomist 2 : 0 Radnički 2010
22.10.2017 16:30 Bele crkve 2 : 6 Bor
22.10.2017 17:15 Leskovac 6 : 2 Niš 92
22.10.2017 17:00 AS 4 : 5 Aleksinac 2015
22.10.2017 14:00 RB 2 4 : 1 PP 192
22.10.2017 19:30 Aranđelovac 2 : 2 Šljivići
22.10.2017 11:30 PP 192 3 : 6 Bezbednost 192
UKRADEN FUDBALSKI KLUB U STANIŠIĆU. Juriš lokalnih moćnika, kriminalaca u politici, političara u kriminalu, minulih dana osetili su stanovnici sela Stanišić. FK "Stanišić", klub sa skoro stogodišnjom tradicijom, koji je časno izborio plasman u Vojvođansku ligu Sever, na tajnoj nelegitimnoj i insceniranoj sednici skupštine kluba, održanoj 5. juna, praktično je ugašen i preseljen u Sombor. Ovim sramnim činom nestao je klub sa vek dugom tradicijom, a novoosnovani "Radnički 1912" Sombor na taj način postao naslednik bogate istorije FK "Stanišić". Mali klub iz Stanišića, koji se po tradiciji može porediti sa sportskim atletskim klubom "Bačka" osnovanim 1901. godine ili "BSK" osnovanim 1911. godine, za srpski sport jednako je važan kao "Crvena Zvezda" ili "Partizan" i zato je nedopustivo ostaviti ga na milost i nemilost interesima lokalnih moćnika. FK Stanišić bio je fudbalski klub iz sela Stanišić, opština Sombor, osnovan 1920. godine pod imenom Prvi Stanišićki Sportski Klub (Erster Stanischitscher Sport Club). Tokom svoje duge istorije fudbalski klub je nekoliko puta menjao ime: Stanišićki Atletski Klub (od 1925. do1932. godine), Sportski Klub Sloga (od 1932. do 1941. godine), Adler(nem. Orao) FC (od 1941. do 1944. godine), FK Jedinstvo (od 1946 . do 1976. godine), a naziv FK Stanišić nosi od marta 1976. godine. Fudbalski klub u Stanišiću, ma kako god se on zvao, bio je uvek rasadnik dobrih fudbalera. Posle somborskog Radničkog, Stanišić sigurno ima najveći fudbalski rejting u opštini. Naravno ne treba zaboraviti somborski ŽAK, bezdanski Sport pa i "lemeško" Jedinstvo u periodu između dva rata i nekoliko prvih posleratnih godina. Prvi zapaženiji uspeh desio se u sezoni 1936/1937. kada su ubedljivo bez poraza osvojili prvo mesto i plasirali se u „I/B razred Dunavske grupe”. Na leto 1940. godine dolazi do reorganizacije i stanišićka Sloga se nalazi u ligi „Somborske Župe - I razred” neka vrsta današnje Vojvođanske lige "Sever". Nakon okupacije za vreme Drugog svetskog rata, stanišićki Nemci, pripadnici Kulturbunda, preuzimaju u selu između ostalog i sportski klub "Sloga" koga preimenjuju u "Adler FC". Za vreme rata klub se nije takmičio u nekom od prvenstava, odigravao je samo prijateljske utakmice. Posleratni uspon počinje krajem pedesetih i početkom šezdesetih godina sada već prošlog veka. Tada je stasala jedna darovita generacija mladih stanišićana koja se vinula čak do Jedinstvene Vojvođanske lige. Da nije bilo spleta nesrećnih okolnosti, sigurno bi ta ekipa ostavila dublji trag u fudbalu. Amaterski sportski radnici su 1976. godine u Stanišiću prvi u Somborskoj opštini osnovali sportsko društvo: rukometašice, rukometaši, fudbaleri i šahisti njih oko 200 okupljeni su u Sportsko društvo Stanišić (na čijem čelu će dugo godina biti Dušan Stojanac). Tada su svi navedeni sportski klubovi u selu promenili svoja imena u "Stanišić". Uspon Fudbalskog kluba iz Stanišića započinje u sezoni 1993/1994. kada se pod vođstvom trenera Franje Lukića ubedljivo osvaja prvo mesto u Područnoj ligi Sombor a zatim sledi 13 godina neprekidnog igranja u Vojvođanskoj ligi, četvrtom stepenu takmičenja Srpskog fudbala. Svakako ne treba zaboraviti ni period od 1967. do 1976. godine kao i 1978. - 1987. kada klub nastupa u Bačkoj ligi (takođe četvrti rang takmičenja). U poslednje dve godine klub je osvojio ubeljivo oba puta prvo mesto (Međuopštinska liga i Područna liga Sombor) ispred u oba slučaja drugoplasirane ekipe iz Crvenke izborivši posle 5 godina pravo nastupa u Vojvođanskoj ligi Sever. Međutim, na kraju prvenstva na tajnoj isceniranoj skupštini Kluba (održanoj 05. juna 2018 godine) koja je bila nelegitimna, nije bila raspisana da bude za 15 dana i nisu svi članovi skupštine pozvani, doneta je odluka da se klub u selu Stanišić praktično ugasi i preseli u Sombor a da novi FK "Radnički 1912 Sombor" postane naslednik istorije FK "Stanišić", čime će fudbalski klub u selu Stanišić nestati posle skoro 100 godina postojanja. Na toj skupštini kluba prisustvovalo je 7 od 30 članova skupštine kluba koji su potvrdili da ništa nisu potpisivali a ni glasali. Ova sramna bezpravna odluka donela je niz nezadovoljstva kako kod bivših igrača, tako i kod navijača i običnih meštana sela Stanišić, koja je uz pretnje lokalnih moćnika ubrzo splasla. Uspesi kluba: Područna liga Sombor: 1966/67, 1993/94, 2007/08, 2010/11, 2017/18. MFL Sombor — prvi razred: 1977/78, 2016/17. MFL Sombor — drugi razred: 1960/61. Dunavska Grupa — drugi razred: 1936/37. Kup GFS Sombor: 1964, 1967, 1969, 2012, 2016, 2017. Dunataj-Kup (Bačka grupa): 1981/82. Najbolja ekipa GFS Sombor 2017 Hit jeseni GFS Sombor 2016 Svoje utakmice klub iz Stanišića igrao je na današnjem fudbalskom stadionu od 1938. godine (nekadašnjem "Vašarištu"), pre toga igralište se od 1920. do 1938. godine nalazilo u ulici Kralja Petra pod rednim brojem 98 (današnja ulica Cara Dušana). Poznati fudbaleri iz Stanišića: Nikolas Zemlič, Radivoj Prosenica, Drago Jović, Stevo Kuridža, Aleksandar Knežević, Dragan Dragičević, Vladimir Matijević, Mate Brajković, Nemanja Obrić, Aleksandar Stojković, Vasilije Đurić, ...