XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 55 utakmica za dan
Sreda, 21 Oktobar 2020

Fudbal

21.10.2020 14:30 Voždovac 2 : 2 RFK Grafičar
21.10.2020 14:30 Smederevo 1924 1 : 2 Radnički (N)
21.10.2020 14:30 Jedinstvo (R) 0 : 2 Vojvodina
21.10.2020 18:00 Javor Matis 2 : 1 Radnički 1923
21.10.2020 14:30 Sušica 0 : 2 Spartak ŽK
21.10.2020 14:00 Mačva 1 : 2 Metalac
21.10.2020 14:30 Novi Pazar 1 : 3 Čukarički
21.10.2020 14:30 Kabel 3 : 4 Radnik
21.10.2020 14:30 Rad 0 : 0 Kolubara
21.10.2020 14:30 Trayal 0 : 2 TSC
21.10.2020 14:30 Mladost (L) 3 : 0 Dinamo
21.10.2020 16:00 Partizan 2 : 0 OFK Bačka
21.10.2020 14:30 IMT 2 : 1 Inđija
21.10.2020 14:30 Radnički (P) 0 : 2 Proleter
21.10.2020 15:00 Naisus 1977 2 : 9 Pukovac
21.10.2020 15:00 ŽAK 0 : 2 Slavija
21.10.2020 15:00 Kulpin 2 : 0 Polet
21.10.2020 15:00 Maglić 2 : 2 Budućnost (M)
21.10.2020 15:00 Borac (BG) 6 : 2 Tvrđava
21.10.2020 15:00 Omladinac 2 : 2 BSK
21.10.2020 15:00 Rusin 6 : 1 Radnički 1918
21.10.2020 15:00 Budućnost (G) 2 : 4 Stanišić 1920
21.10.2020 15:00 Borac 46 4 : 0 Zadrugar
21.10.2020 15:00 Kordun 2 : 2 Budućnost (P)
21.10.2020 15:00 Mladost 2 : 0 Elid
21.10.2020 Gračanica 0 : 2 Polet 1980
21.10.2020 15:00 Borac 2 : 2 Garevina
21.10.2020 15:00 Hrtkovci 0 : 3 Jedinstvo
21.10.2020 18:55 Salzburg 2 : 2 Lokomotiv
21.10.2020 21:00 Bayern Munich 4 : 0 Atletico Madrid
21.10.2020 18:55 Real Madrid 2 : 3 Shakhtar Donetsk
21.10.2020 21:00 Internazionale 2 : 2 Borussia M'gladbach
21.10.2020 21:00 Manchester City 3 : 1 Porto
21.10.2020 21:00 Olympiakos Piraeus 1 : 0 Olympique Marseille
21.10.2020 21:00 Ajax 0 : 1 Liverpool
21.10.2020 21:00 Midtjylland 0 : 4 Atalanta
21.10.2020 13:00 DIF 0 : 2 Lokomotiva
21.10.2020 14:00 Jedinstvo Putevi : Takovo
21.10.2020 10:00 Jedinstvo 1 : 5 Bečej 1918
21.10.2020 15:30 Preporod 3 : 0 Radnički 1905
21.10.2020 15:30 AF AS Novi Pazar 1 : 4 Pazar Juniors
21.10.2020 17:00 Vinogradar 1 : 3 Subotica

Košarka

21.10.2020 17:00 Krka 69 : 70 Igokea
21.10.2020 17:00 Vrbas 62 : 74 Slodes
21.10.2020 Budućnost Bemax : Cinkarna Celje
21.10.2020 16:00 Partizan 1953 : Montana 2003

Odbojka

21.10.2020 16:00 Niš 3 : 0 Metalac Takovo
21.10.2020 17:00 Radnički 3 : 1 Borac (P)
21.10.2020 18:00 Vojvodina NS Seme 3 : 0 Jedinstvo (SP)
21.10.2020 18:00 Novi Pazar 2 : 3 Karađorđe
1/8 Finala
21.10.2020 18:00 Jedinstvo (SP) 3 : 1 Srem (SM)
21.10.2020 18:45 Partizan Soccer 3 : 1 Spartak (S)
21.10.2020 19:00 Ub 3 : 0 Jedinstvo (U)
21.10.2020 19:00 Železničar 3 : 0 Radnički Blasters
21.10.2020 19:00 TENT 3 : 0 Vranje
Dzane45 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu
IDEMO LIPOLIST PO NOVE BODOVE I OKRUGU
Goran112 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu
Srle32whu i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Radnicki1923 i još 8 korisnika su tipovali utakmicu