XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 836 utakmica za dan
Nedelja, 22 Oktobar 2017


Fudbal

Tutin
Tutin
1 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
22.10.2017 14:30
Tutin
1 : 1
Jedinstvo Putevi
Železničar
Lajkovac
1 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
22.10.2017 14:30
Železničar
1 : 1
Šumadija 1903
Polet
Ljubić
0 : 2
Sloga (P)
Požega
22.10.2017 11:00
Polet
0 : 2
Sloga (P)
Smederevo 1924
Smederevo
4 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
22.10.2017 11:10
Smederevo 1924
4 : 1
Mokra Gora
Jedinstvo (Ub)
Ub
2 : 0
Mladi radnik 1926
Požarevac
22.10.2017 14:30
Jedinstvo (Ub)
2 : 0
Mladi radnik 1926
Car Konstantin
Niš
2 : 0
Radan
Lebane
22.10.2017 11:00
Car Konstantin
2 : 0
Radan
Trajal
Kruševac
1 : 1
Jedinstvo (P)
Paraćin
22.10.2017 15:00
Trajal
1 : 1
Jedinstvo (P)
Pukovac
Pukovac
1 : 0
Timok
Zaječar
22.10.2017 15:00
Pukovac
1 : 0
Timok
Moravac Orion
Mrštane
1 : 1
Dunav
Prahovo
22.10.2017 15:00
Moravac Orion
1 : 1
Dunav
Budućnost (P)
Popovac
2 : 2
Radnički (S)
Svilajnac
22.10.2017 15:00
Budućnost (P)
2 : 2
Radnički (S)
Železničar
Pančevo
3 : 0
Radnički (Š)
Šid
22.10.2017 15:00
Železničar
3 : 0
Radnički (Š)
Grafičar
Beograd
5 : 0
Prva Iskra
Barič
22.10.2017 11:00
Grafičar
5 : 0
Prva Iskra
Dragačevo
Guča
1 : 0
Sloboda (Č)
Čačak
22.10.2017 14:30
Dragačevo
1 : 0
Sloboda (Č)
LFK Mladost
Lučani
2 : 0
Karađorđe (R)
Ribnica
22.10.2017 17:00
LFK Mladost
2 : 0
Karađorđe (R)
Napredak
Markovac
2 : 2
VGSK
Veliko Gradište
22.10.2017 14:30
Napredak
2 : 2
VGSK
Proleter 1976
Jelovik
0 : 0
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
22.10.2017 14:30
Proleter 1976
0 : 0
Sloga 33
Morava (VP)
Velika Plana
2 : 1
Mladi borac
Veliko Orašje
22.10.2017 14:30
Morava (VP)
2 : 1
Mladi borac
RSK
Rabrovo
5 : 0
Mladi radnik (R)
Radinac
22.10.2017 14:30
RSK
5 : 0
Mladi radnik (R)
Borac (Ž)
Žabari
1 : 4
Zvižd
Kučevo
22.10.2017 14:30
Borac (Ž)
1 : 4
Zvižd
Petar Dobrnjac
Dobrnje
2 : 1
Homoljac
Žagubica
22.10.2017 14:30
Petar Dobrnjac
2 : 1
Homoljac
Radnički Stobex
Klupci
0 : 2
Drina
Ljubovija
22.10.2017 14:30
Radnički Stobex
0 : 2
Drina
OFK Divci
Divci
3 : 2
Budućnost
Arilje
22.10.2017 14:30
OFK Divci
3 : 2
Budućnost
Radjevac
Krupanj
0 : 1
Polimlje
Prijepolje
22.10.2017 14:30
Radjevac
0 : 1
Polimlje
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
2 : 0
Majdanpek
Majdanpek
22.10.2017 15:00
Rudar Alpos
2 : 0
Majdanpek
Naša krila
Belotinac
0 : 1
Moravica
Subotinac
22.10.2017 15:00
Naša krila
0 : 1
Moravica
Zaplanjac
Gadžin Han
1 : 0
Bukovik
Razanj
22.10.2017 15:00
Zaplanjac
1 : 0
Bukovik
Malošište
Malošište
4 : 2
BSK
Bogovina
22.10.2017 15:00
Malošište
4 : 2
BSK
Šarbanovac
Šarbanovac
2 : 1
Timočanin
Knjaževac
22.10.2017 15:00
Šarbanovac
2 : 1
Timočanin
Kablovi
Zaječar
2 : 2
Brodoremont
Kladovo
22.10.2017 15:00
Kablovi
2 : 2
Brodoremont
Jastrebac
Blace
2 : 2
OFK Topličanin
Prokuplje
22.10.2017 15:00
Jastrebac
2 : 2
OFK Topličanin
Sloga (Ć)
Ćićevac
0 : 2
Jedinstvo
Mijatovac
22.10.2017 15:00
Sloga (Ć)
0 : 2
Jedinstvo
Levač
Rekovac
3 : 1
Žitorađa
Žitorađa
22.10.2017 15:00
Levač
3 : 1
Žitorađa
Župa
Aleksandrovac
4 : 1
Morava 1918
Ćuprija
22.10.2017 15:00
Župa
4 : 1
Morava 1918
Poljoprivrednik
Počekovina
2 : 2
OFK Lugomir
Rakitovo
22.10.2017 15:00
Poljoprivrednik
2 : 2
OFK Lugomir
Vojvodina 1928
Perlez
0 : 0
Kozara
Banatsko Veliko Selo
22.10.2017 15:00
Vojvodina 1928
0 : 0
Kozara
ŽAK
Kikinda
0 : 3
Budućnost
Srpska Crnja
22.10.2017 15:00
ŽAK
0 : 3
Budućnost
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
1 : 1
Mladost (O)
Omoljica
22.10.2017 15:00
Jedinstvo (NB)
1 : 1
Mladost (O)
Hajduk (B)
Beška
1 : 1
Kupinovo
Kupinovo
22.10.2017 15:00
Hajduk (B)
1 : 1
Kupinovo
Kabel
Novi Sad
2 : 0
Sloga (T)
Temerin
22.10.2017 10:00
Kabel
2 : 0
Sloga (T)
Podunavac
Belegiš
2 : 1
Borac (NS)
Novi Sad
22.10.2017 15:00
Podunavac
2 : 1
Borac (NS)
Hajduk (Č)
Čurug
1 : 1
Sloga (E)
Erdevik
22.10.2017 15:00
Hajduk (Č)
1 : 1
Sloga (E)
Jugović
Kać
1 : 4
Index
Novi Sad
22.10.2017 15:00
Jugović
1 : 4
Index
LSK Laćarak
Laćarak
3 : 5
Borac (Š)
Šajkaš
22.10.2017 15:00
LSK Laćarak
3 : 5
Borac (Š)
Bačka (P)
Pačir
1 : 0
Mladost (BP)
Bački Petrovac
22.10.2017 15:00
Bačka (P)
1 : 0
Mladost (BP)
BSK
Bački Brestovac
3 : 3
Radnički (S)
Sombor
22.10.2017 15:00
BSK
3 : 3
Radnički (S)
Mladost (T)
Turija
4 : 0
Tavankut
Tavankut
22.10.2017 15:00
Mladost (T)
4 : 0
Tavankut
Zadrugar
Srpski Miletić
3 : 2
Tekstilac
Odžaci
22.10.2017 15:00
Zadrugar
3 : 2
Tekstilac
Budućnost (G)
Gložan
2 : 0
Polet (K)
Karavukovo
22.10.2017 15:00
Budućnost (G)
2 : 0
Polet (K)
Budućnost
Zvečka
2 : 1
Turbina
Vreoci
22.10.2017 13:30
Budućnost
2 : 1
Turbina
Torlak
Kumodraž
0 : 3
Zvezdara
Beograd
22.10.2017 10:00
Torlak
0 : 3
Zvezdara
Srem
Jakovo
3 : 3
Brodarac
Novi Beograd
22.10.2017 13:30
Srem
3 : 3
Brodarac
Hajduk
Beograd
4 : 1
Napredak
Medoševac
22.10.2017 11:00
Hajduk
4 : 1
Napredak
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
2 : 5
Proleter 2006
Zrenjanin
22.10.2017 14:30
Vojvodina (NM)
2 : 5
Proleter 2006
Rusanda
Melenci
3 : 2
Mladost (L)
Lukićevo
22.10.2017 14:30
Rusanda
3 : 2
Mladost (L)
Borac
Aleksandrovo
3 : 0
Omladinac FAM
Botoš
22.10.2017 14:30
Borac
3 : 0
Omladinac FAM
Lehel
Mužlja
0 : 0
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
22.10.2017 14:30
Lehel
0 : 0
Crvena zvezda (VS)
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
1 : 0
Vojvodina (B)
Bašaid
22.10.2017 14:30
Mladost (BD)
1 : 0
Vojvodina (B)
Banat
Čenta
8 : 0
Naftagas (B)
Boka
22.10.2017 14:30
Banat
8 : 0
Naftagas (B)
Hajduk
Čepure
1 : 2
Kušiljevo
Kušiljevo
22.10.2017 14:00
Hajduk
1 : 2
Kušiljevo
Napredak
Zlatovo
0 : 3
Mladi radnik
Novo Laniste
22.10.2017 14:00
Napredak
0 : 3
Mladi radnik
Juhor
Glavinci
3 : 2
Bratstvo
Međureč
22.10.2017 14:00
Juhor
3 : 2
Bratstvo
Rembas
Resavica
2 : 1
Partizan
Glogovac
22.10.2017 14:00
Rembas
2 : 1
Partizan
Dragocvet
Dragocvet
1 : 1
OFK Tekstilac
Paraćin
22.10.2017 14:00
Dragocvet
1 : 1
OFK Tekstilac
Resavac
Subotica
1 : 0
Kolare
Kolare
22.10.2017 14:00
Resavac
1 : 0
Kolare
OFK Batinac
Batinac
0 : 0
OFK Bratstvo
Medveđa
22.10.2017 14:00
OFK Batinac
0 : 0
OFK Bratstvo
Crvena zvezda
Pavliš
1 : 4
Strela
Ivanovo
22.10.2017 15:00
Crvena zvezda
1 : 4
Strela
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
1 : 1
Vulturul
Grebenac
22.10.2017 15:00
Vojvodina (CC)
1 : 1
Vulturul
Radnički (B)
Baranda
3 : 0
Dunav
Banatska Palanka
22.10.2017 15:00
Radnički (B)
3 : 0
Dunav
Dolina
Padina
2 : 1
Vojvodina (Cr)
Crepaja
22.10.2017 15:00
Dolina
2 : 1
Vojvodina (Cr)
Jugoslavija
Jabuka
1 : 4
Vojvodina (S)
Seleuš
22.10.2017 15:00
Jugoslavija
1 : 4
Vojvodina (S)
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
2 : 1
Borac (St)
Starčevo
22.10.2017 15:00
Jedinstvo (V)
2 : 1
Borac (St)
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
0 : 1
BAK
Bela Crkva
22.10.2017 15:00
Sloga (BNS)
0 : 1
BAK
Borac (M)
Martinci
0 : 3
Budućnost
Salaš Noćajski
22.10.2017 15:00
Borac (M)
0 : 3
Budućnost
Jadran
Golubinci
0 : 3
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
22.10.2017 15:00
Jadran
0 : 3
Podrinje
PSK Putinci
Putinci
3 : 0
Partizan
Vitojevci
22.10.2017 15:00
PSK Putinci
3 : 0
Partizan
Sloboda (DT)
Donji Tovarnik
1 : 0
Ljukovo
Ljukovo
22.10.2017 15:00
Sloboda (DT)
1 : 0
Ljukovo
Napredak (P)
Popinci
7 : 2
Hrtkovci
Hrtkovci
22.10.2017 15:00
Napredak (P)
7 : 2
Hrtkovci
Borac (K)
Klenak
1 : 3
Graničar 1924
Adaševci
22.10.2017 15:00
Borac (K)
1 : 3
Graničar 1924
Budućnost (M)
Mladenovo
4 : 0
Kula
Kula
22.10.2017 14:00
Budućnost (M)
4 : 0
Kula
Hercegovac
Gajdobra
1 : 1
Crvenka
Crvenka
22.10.2017 14:00
Hercegovac
1 : 1
Crvenka
Krila Krajine
Bačka Palanka
5 : 0
Lipar
Lipar
22.10.2017 14:00
Krila Krajine
5 : 0
Lipar
Budućnost (P)
Parage
0 : 0
Stari Grad
Bačka Palanka
22.10.2017 14:00
Budućnost (P)
0 : 0
Stari Grad
Rusin
Ruski Krstur
2 : 5
Hajduk Junior
Kula
22.10.2017 14:00
Rusin
2 : 5
Hajduk Junior
Senta
Senta
2 : 1
Proleter (NJ)
Njegoševo
22.10.2017 14:30
Senta
2 : 1
Proleter (NJ)
Vinogradar
Hajdukovo
4 : 3
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
22.10.2017 14:30
Vinogradar
4 : 3
Sutjeska
Jadran
Feketić
5 : 1
Radnički 1905
Bajmok
22.10.2017 14:30
Jadran
5 : 1
Radnički 1905
Bajša
Bajša
0 : 0
Napredak
Nadalj
22.10.2017 14:30
Bajša
0 : 0
Napredak
Iskra
Kucura
1 : 0
Horgoš 1911
Horgoš
22.10.2017 14:30
Iskra
1 : 0
Horgoš 1911
Nemetali
Donja Bela Reka
3 : 0
Radnički
Klokočevac
22.10.2017 15:00
Nemetali
3 : 0
Radnički
Slatina
Slatina Bor
4 : 0
Branik
Štubik
22.10.2017 15:00
Slatina
4 : 0
Branik
Deli Jovan
Sikole
3 : 0
Polom
Leskovo
22.10.2017 15:00
Deli Jovan
3 : 0
Polom
Blizna
Blizna
4 : 1
BSK
Bukovče
22.10.2017 15:00
Blizna
4 : 1
BSK
Institut
Zemun Polje
0 : 0
Borac (P)
Progar
22.10.2017 13:30
Institut
0 : 0
Borac (P)
Dunav
Veliko Selo
0 : 2
Studenski Grad
Novi Beograd
22.10.2017 13:30
Dunav
0 : 2
Studenski Grad
Zmaj
Zemun
2 : 1
13. Maj
Zemun
22.10.2017 13:30
Zmaj
2 : 1
13. Maj
Sinđelić
Ugrinovci
1 : 2
Poštar Zvezdara
Krnjača
22.10.2017 13:30
Sinđelić
1 : 2
Poštar Zvezdara
BSK
Baćevac
3 : 0
Urovci
Urovci
22.10.2017 13:30
BSK
3 : 0
Urovci
Budućnost
Dudovica
1 : 1
Lisović
Lisović
22.10.2017 13:30
Budućnost
1 : 1
Lisović
Mladost (C)
Cvetovac
3 : 0
Rušanj
Rušanj
22.10.2017 13:30
Mladost (C)
3 : 0
Rušanj
Mladost (B)
Baroševac
0 : 3
Radnički (R)
Rudovci
22.10.2017 13:30
Mladost (B)
0 : 3
Radnički (R)
Vrčin
Vrčin
1 : 0
Selo Mladenovac
Mladenovac
22.10.2017 13:30
Vrčin
1 : 0
Selo Mladenovac
Šumadija
Jagnjilo
1 : 2
Mladenovac
Mladenovac
22.10.2017 13:30
Šumadija
1 : 2
Mladenovac
Pudarci
Pudarci
0 : 3
Dunavac
Grocka
22.10.2017 13:30
Pudarci
0 : 3
Dunavac
Kovačevac
Kovačevac
2 : 1
Ropočevo
Ropočevo
22.10.2017 13:30
Kovačevac
2 : 1
Ropočevo
Boleč
Boleč
0 : 1
Vinča
Vinča
22.10.2017 13:30
Boleč
0 : 1
Vinča
Velika Krsna
Velika Krsna
1 : 5
Kosmaj
Ralja
22.10.2017 13:30
Velika Krsna
1 : 5
Kosmaj
Jedinstvo 1945 (VL)
Vladimirci
1 : 3
Sloga
Bogosavac
22.10.2017 15:00
Jedinstvo 1945 (VL)
1 : 3
Sloga
Duško
Klenje
2 : 0
Radnički Šabački
Šabac
22.10.2017 15:00
Duško
2 : 0
Radnički Šabački
Podrinje
Lozničko Polje
4 : 1
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
22.10.2017 15:00
Podrinje
4 : 1
Jedinstvo (ŠT)
Mladost (DD)
Donji Dobrić
2 : 0
Mladi Borac
Dublje
22.10.2017 15:00
Mladost (DD)
2 : 0
Mladi Borac
Vidojevica
Lešnica
0 : 1
Cer
Jadranska Lešnica
22.10.2017 15:00
Vidojevica
0 : 1
Cer
Cerić
Miokus
0 : 2
Mačva 2005
Bogatić
22.10.2017 15:00
Cerić
0 : 2
Mačva 2005
Bare
Bare
3 : 0
Partizan
Darosava
22.10.2017 14:30
Bare
3 : 0
Partizan
Šatornja
Šatornja
0 : 5
Aranđelovac
Aranđelovac
22.10.2017 14:30
Šatornja
0 : 5
Aranđelovac
Omladinac (DR)
Donja Rača
1 : 4
Lokomotiva
Lapovo
22.10.2017 14:30
Omladinac (DR)
1 : 4
Lokomotiva
Šumadinac
Natalinci
0 : 0
Trnava
Donja Trnava
22.10.2017 14:30
Šumadinac
0 : 0
Trnava
Prvi srpski ustanak
Orašac
1 : 6
Vinča
Vinča (Topola)
22.10.2017 14:30
Prvi srpski ustanak
1 : 6
Vinča
Banja
Banja
2 : 3
Mladost MG
Saranovo
22.10.2017 14:30
Banja
2 : 3
Mladost MG
Junkovac
Junkovac
1 : 0
ŽSK
Žirovnica
22.10.2017 14:30
Junkovac
1 : 0
ŽSK
Jedinstvo (Š)
Šišava
1 : 3
Zloćudovo
Zloćudovo
22.10.2017 15:00
Jedinstvo (Š)
1 : 3
Zloćudovo
Kumarevo 65
Kumarevo
1 : 3
Jedinstvo (G)
Grdelica
22.10.2017 15:00
Kumarevo 65
1 : 3
Jedinstvo (G)
Progres
Ladovica
2 : 2
Čekmin
Čekmin
22.10.2017 15:00
Progres
2 : 2
Čekmin
Vučje
Vučje
1 : 0
Polet
Stajkovce
22.10.2017 15:00
Vučje
1 : 0
Polet
Sloga
Lipovica
6 : 3
OFK Brza
Brza
22.10.2017 15:00
Sloga
6 : 3
OFK Brza
Železničar
Brestovac
0 : 2
Bobište
Bobište
22.10.2017 15:00
Železničar
0 : 2
Bobište
Mladi borac
Živkovo
3 : 0
Mladost (V)
Vinarce
22.10.2017 15:00
Mladi borac
3 : 0
Mladost (V)
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
7 : 1
Umac
Miroševce
22.10.2017 15:00
Jedinstvo (GS)
7 : 1
Umac
7. Juli
Vodanj
0 : 4
Sloga
Miloševac
22.10.2017 14:30
7. Juli
0 : 4
Sloga
Podunavac
Udovice
4 : 2
Cerovac
Cerovac
22.10.2017 14:30
Podunavac
4 : 2
Cerovac
Sloboda
Lipe
3 : 1
Šumadija
Azanja
22.10.2017 14:30
Sloboda
3 : 1
Šumadija
Borac
Ralja
2 : 0
Vrbovac
Vrbovac
22.10.2017 14:30
Borac
2 : 0
Vrbovac
Radnik
Smederevska Palanka
2 : 2
SASK
Saraorci
22.10.2017 14:30
Radnik
2 : 2
SASK
Obilić
Staro Selo
1 : 5
Pobeda
Golobok
22.10.2017 14:30
Obilić
1 : 5
Pobeda
Proleter 1947
Vranovo
1 : 0
Osipaonica
Osipaonica
22.10.2017 14:30
Proleter 1947
1 : 0
Osipaonica
Polet
Trnovče
0 : 1
Crvena zvezda
Suvodol
22.10.2017 14:30
Polet
0 : 1
Crvena zvezda
Jedinstvo (K)
Konjevići
3 : 0
Brezak 1936
Pranjani
22.10.2017 15:00
Jedinstvo (K)
3 : 0
Brezak 1936
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
4 : 1
Lunjevica
Lunjevica
22.10.2017 15:00
Jedinstvo (GG)
4 : 1
Lunjevica
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
5 : 3
Rudar
Bresnica
22.10.2017 15:00
Backovac Junajted
5 : 3
Rudar
Prijevor
Prijevor
5 : 1
Zadrugar
Donja Trepča
22.10.2017 15:00
Prijevor
5 : 1
Zadrugar
Polet (T)
Trbušani
3 : 1
Šumadija 1923
Brdjani
22.10.2017 15:00
Polet (T)
3 : 1
Šumadija 1923
Omladinac (Z)
Zablaće
1 : 0
Napredak
Svračkovci
22.10.2017 15:00
Omladinac (Z)
1 : 0
Napredak
Spartak
Trnava
1 : 1
Mladost (P)
Preljina
22.10.2017 15:00
Spartak
1 : 1
Mladost (P)
Naupare
Naupare
1 : 1
Juhor
Obrež
22.10.2017 14:30
Naupare
1 : 1
Juhor
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
6 : 1
FUD
Brus
22.10.2017 14:30
Jastrebac
6 : 1
FUD
Mačkovac
Mačkovac
0 : 2
Vinogradar
Zleginje
22.10.2017 14:30
Mačkovac
0 : 2
Vinogradar
Parunovac
Parunovac
1 : 1
Kupci
Kupci
22.10.2017 14:30
Parunovac
1 : 1
Kupci
13. April
Lomnica
3 : 1
Šanac
Šanac
22.10.2017 14:30
13. April
3 : 1
Šanac
Sloga (M)
Majdevo
3 : 2
Sloga (D)
Dašnica
22.10.2017 14:30
Sloga (M)
3 : 2
Sloga (D)
Ribnik
Gornji Ribnik
2 : 0
Čitluk
Čitluk
22.10.2017 14:30
Ribnik
2 : 0
Čitluk
Mladost (B)
Biskuplje
0 : 0
Borac (K)
Klenovnik
22.10.2017 14:30
Mladost (B)
0 : 0
Borac (K)
Makce
Makce
4 : 1
Radnik
Salakovac
22.10.2017 14:30
Makce
4 : 1
Radnik
Sloga (B)
Burovac
2 : 2
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
22.10.2017 14:30
Sloga (B)
2 : 2
Jedinstvo (Lj)
Napredak 1936
Veliko Crniće
2 : 1
Polet (SD)
Suvi Do
22.10.2017 14:30
Napredak 1936
2 : 1
Polet (SD)
Železničar
Požarevac
3 : 1
Đerdap
Golubac
22.10.2017 14:30
Železničar
3 : 1
Đerdap
Rudar (K)
Krepoljin
2 : 1
Mlava (ML)
Malo Laole
22.10.2017 14:30
Rudar (K)
2 : 1
Mlava (ML)
Zadrugar (T)
Tabanovac
1 : 3
Rudar (S)
Stamnica
22.10.2017 14:30
Zadrugar (T)
1 : 3
Rudar (S)
Padež
Petrovac
1 : 1
Spartak
Pirot
22.10.2017 14:30
Padež
1 : 1
Spartak
Jedinstvo
Pirot
3 : 0
Borac
Barje Čiflik
22.10.2017 11:00
Jedinstvo
3 : 0
Borac
Mladost
Poljska Ržana
1 : 5
Gnjilan
Gnjilan
22.10.2017 14:30
Mladost
1 : 5
Gnjilan
Radnik
Ušće
6 : 3
Stubal
Stubal
22.10.2017 14:00
Radnik
6 : 3
Stubal
Polet
Ratina
3 : 1
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
22.10.2017 14:00
Polet
3 : 1
Novi Pazar 1928
Real
Podunavci
4 : 0
Budućnost
Konarevo
22.10.2017 14:00
Real
4 : 0
Budućnost
Borac
Vraneši
1 : 2
Mataruge
Mataruge
22.10.2017 14:00
Borac
1 : 2
Mataruge
Proleter
Pečenog
1 : 3
Ibar
Mataruška Banja
22.10.2017 14:00
Proleter
1 : 3
Ibar
Ribnica
Jovac
0 : 0
OFK Ras
Novi Pazar
22.10.2017 14:00
Ribnica
0 : 0
OFK Ras
Granit
Jošanička banja
3 : 2
Rudar
Baljevac
22.10.2017 14:00
Granit
3 : 2
Rudar
Jasen
Brodarevo
1 : 2
Železničar
Požega
22.10.2017 14:30
Jasen
1 : 2
Železničar
Savinac
Visibaba
3 : 0
Čajetina
Gostilje
22.10.2017 14:30
Savinac
3 : 0
Čajetina
Polet
Rasna
2 : 2
Jedinstvo
Kalenić
22.10.2017 14:30
Polet
2 : 2
Jedinstvo
Omladinac
Zdravčići
0 : 7
Crnokosa
Kosjerić
22.10.2017 14:30
Omladinac
0 : 7
Crnokosa
Ariljska rampa
Požega
2 : 0
Perućac
Perućac
22.10.2017 12:30
Ariljska rampa
2 : 0
Perućac
Ježevica
Ježevica
0 : 3
Lazarica
Prilipac
22.10.2017 14:30
Ježevica
0 : 3
Lazarica
Višesava
Bajina Bašta
3 : 2
Lauš
Lopaš
22.10.2017 14:30
Višesava
3 : 2
Lauš
Brezovica
Brezovica
3 : 3
Iskra
Donja Bukovica
22.10.2017 13:30
Brezovica
3 : 3
Iskra
Tešnjar
Valjevo
3 : 1
Kačer
Belanovica
22.10.2017 13:30
Tešnjar
3 : 1
Kačer
Tulari
Tulari
1 : 3
Ribnikar
Pecka
22.10.2017 13:30
Tulari
1 : 3
Ribnikar
Tvrdojevac
Tvrdojevac
1 : 1
ZSK
Valjevo
22.10.2017 13:30
Tvrdojevac
1 : 1
ZSK
Jedinstvo
Petrovac
0 : 2
Partizan
Cerovac
22.10.2017 15:00
Jedinstvo
0 : 2
Partizan
Sloboda
Grbice
1 : 2
Jadran
Kragujevac
22.10.2017 15:00
Sloboda
1 : 2
Jadran
Šumadija 1934
Drača
3 : 1
Erdoglija 1931
Kragujevac
22.10.2017 15:00
Šumadija 1934
3 : 1
Erdoglija 1931
Mladost
Pajazitovo
0 : 2
Srbija
Ilićevo
22.10.2017 15:00
Mladost
0 : 2
Srbija
Zastava
Kragujevac
5 : 1
Borac (D)
Drenovac
22.10.2017 15:00
Zastava
5 : 1
Borac (D)
Budućnost
Resnik
0 : 2
Vodojaža
Grošnica
22.10.2017 15:00
Budućnost
0 : 2
Vodojaža
Korićani
Korićani
1 : 4
Šumadinac (KG)
Kragujevac
22.10.2017 15:00
Korićani
1 : 4
Šumadinac (KG)
Kolonija
Kragujevac
1 : 2
Kutlovo
Kutlovo
22.10.2017 15:00
Kolonija
1 : 2
Kutlovo
Sloga
Korman
3 : 2
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
22.10.2017 15:00
Sloga
3 : 2
Crvena zvezda
Naisus 1977
Rožina
1 : 0
Morava (Ž)
Žitkovac
22.10.2017 15:00
Naisus 1977
1 : 0
Morava (Ž)
Moravac (Č)
Čečina
3 : 2
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
22.10.2017 15:00
Moravac (Č)
3 : 2
Moravac (ZT)
Mladost (B)
Batušinac
0 : 1
Radnički 1947
Čapljinac
22.10.2017 15:00
Mladost (B)
0 : 1
Radnički 1947
Orljane
Orljane
2 : 0
Palilula
Aleksinac
22.10.2017 15:00
Orljane
2 : 0
Palilula
Proleter (DV)
Donja Vrežina
0 : 3
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
22.10.2017 15:00
Proleter (DV)
0 : 3
Jedinstvo (GM)
Sloboda
Gornja Vrežina
1 : 2
Palilulac
Niš
22.10.2017 15:00
Sloboda
1 : 2
Palilulac
Mladost (M)
Medoševac
6 : 1
Vrtište
Vrtište
22.10.2017 15:00
Mladost (M)
6 : 1
Vrtište
Morava
Krušce
0 : 0
Mladost (L)
Lalinac
22.10.2017 15:00
Morava
0 : 0
Mladost (L)
Čegar 2013
Kamenica
1 : 0
Stevan Nešticki
Leskovik
22.10.2017 15:00
Čegar 2013
1 : 0
Stevan Nešticki
Crvena zastava
Hum
0 : 2
Rudar
Jelašnica
22.10.2017 15:00
Crvena zastava
0 : 2
Rudar
OFK Sirig
Sirig
0 : 5
Jedinstvo (R)
Rumenka
22.10.2017 14:30
OFK Sirig
0 : 5
Jedinstvo (R)
Vinogradar
Ledinci
1 : 2
OFK Futog
Futog
22.10.2017 14:30
Vinogradar
1 : 2
OFK Futog
TSK
Temerin
2 : 0
Jedinstvo (G)
Gospođinci
22.10.2017 14:30
TSK
2 : 0
Jedinstvo (G)
Petrovaradin
Petrovaradin
1 : 1
Bačka 1923
Đurđevo
22.10.2017 14:30
Petrovaradin
1 : 1
Bačka 1923
Sofeks
Futog
2 : 0
ŽSK
Žabalj
22.10.2017 14:30
Sofeks
2 : 0
ŽSK
Rgotina
Rgotina
2 : 3
OFK Rtanj
Boljevac
22.10.2017 15:00
Rgotina
2 : 3
OFK Rtanj
Radnički (L)
Lubnica
6 : 0
OFK 019
Zaječar
22.10.2017 15:00
Radnički (L)
6 : 0
OFK 019
Omladinac
Grezna
3 : 2
Rudar (VČ)
Grljan
22.10.2017 15:00
Omladinac
3 : 2
Rudar (VČ)
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
1 : 0
Malinik
Podgorac
22.10.2017 15:00
OFK Knjaz
1 : 0
Malinik
Osnić
Osnić
5 : 0
Graničar
Veliki Izvor
22.10.2017 15:00
Osnić
5 : 0
Graničar
Kosovo
Zvezdan
3 : 1
Sloga
Minićevo
22.10.2017 15:00
Kosovo
3 : 1
Sloga
Trebič
Sokobanja
8 : 1
Bučje
Bučje kod Knjaževca
22.10.2017 15:00
Trebič
8 : 1
Bučje
NS Tatko
Stara Bozurna
5 : 2
Spartak
Gornja Trnava
22.10.2017 14:30
NS Tatko
5 : 2
Spartak
Dundjerski
Voljcinac
4 : 7
Polet
Samarinovac
22.10.2017 14:30
Dundjerski
4 : 7
Polet
Pobeda
Donje Crnatovo
6 : 1
Partizanski put
Grudaš
22.10.2017 14:30
Pobeda
6 : 1
Partizanski put
Borac
Držanovac
4 : 2
Kosovac
Prokuplje
22.10.2017 14:30
Borac
4 : 2
Kosovac
OFK Rota
Bujanovac
0 : 8
Ternoci
Trnovac
22.10.2017 15:00
OFK Rota
0 : 8
Ternoci
Mladost (B)
Bosilegrad
2 : 0
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
22.10.2017 15:00
Mladost (B)
2 : 0
FSU Južna pruga
Čelik
Belo polje
3 : 3
BSK Bujanovac
Bujanovac
22.10.2017 15:00
Čelik
3 : 3
BSK Bujanovac
Biljači
Biljača
4 : 4
Vihor
Žbevac
22.10.2017 15:00
Biljači
4 : 4
Vihor
Gracko
Staro Gracko
5 : 0
Sitnica
Lepina
22.10.2017 15:00
Gracko
5 : 0
Sitnica
Kopaonik
Lešak
3 : 0
Zvečan
Zvečan
22.10.2017 14:00
Kopaonik
3 : 0
Zvečan
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
0 : 0
Mladost
Vrdila
22.10.2017 14:00
Kraljevo Hajduk
0 : 0
Mladost
Mineral 2015
Rudno
1 : 5
Metalac
Kraljevo
22.10.2017 14:00
Mineral 2015
1 : 5
Metalac
Partizan
Vrba
1 : 2
Borac (A)
Adrani
22.10.2017 14:00
Partizan
1 : 2
Borac (A)
Magnohrom
Kraljevo
0 : 6
Napredak
Gračac
22.10.2017 14:00
Magnohrom
0 : 6
Napredak
Gruža
Vitanovac
5 : 1
Tavnik
Tavnik
22.10.2017 14:00
Gruža
5 : 1
Tavnik
Lazac
Lazac
0 : 2
Grdica
Grdica
22.10.2017 14:00
Lazac
0 : 2
Grdica
Jedinstvo (G)
Godačica
1 : 1
Mlada krila
Metikoši
22.10.2017 14:00
Jedinstvo (G)
1 : 1
Mlada krila
Lasta
Vitkovac
4 : 0
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
22.10.2017 14:00
Lasta
4 : 0
Jedinstvo (D)
15. Avgust 1950
Lomnica
2 : 0
Rudar (St)
Stenjevac
22.10.2017 14:00
15. Avgust 1950
2 : 0
Rudar (St)
Istok 63
Plana
1 : 2
Javor
Sladaja
22.10.2017 14:00
Istok 63
1 : 2
Javor
Moravac
Krušar
2 : 0
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
22.10.2017 14:00
Moravac
2 : 0
Rudar (SR)
Mladost (J)
Jovac
6 : 3
Šumadija
Trešnjevica
22.10.2017 14:00
Mladost (J)
6 : 3
Šumadija
Omladinac
Šaludovac
2 : 1
Beljanica
Strmosten
22.10.2017 14:00
Omladinac
2 : 1
Beljanica
Borac 1805
Ivankovac
3 : 1
Omladinski
Paraćin
22.10.2017 14:00
Borac 1805
3 : 1
Omladinski
Sloga
Voljavče
3 : 1
Mladost (T)
Tečić
22.10.2017 14:00
Sloga
3 : 1
Mladost (T)
Šantarovac
Šantarovac
4 : 0
Morava (R)
Ribare
22.10.2017 14:00
Šantarovac
4 : 0
Morava (R)
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
0 : 3
Šumadinac
Dragovo
22.10.2017 14:00
Jedinstvo
0 : 3
Šumadinac
Kupinovac
Kupinovac
1 : 4
Mladost (D)
Dublje
22.10.2017 14:00
Kupinovac
1 : 4
Mladost (D)
Mladost (G)
Gložane
2 : 2
Mladost (K)
Koncarevo
22.10.2017 14:00
Mladost (G)
2 : 2
Mladost (K)
Morava (KS)
Kočino Selo
5 : 0
Budućnost (Đ)
Đurinac
22.10.2017 14:00
Morava (KS)
5 : 0
Budućnost (Đ)
Sinđelić 1934
Vojska
1 : 0
Ursule
Ursule
22.10.2017 14:00
Sinđelić 1934
1 : 0
Ursule
Fruškogorac
Manđeloš
2 : 1
Mladost (B)
Buđanovci
22.10.2017 15:00
Fruškogorac
2 : 1
Mladost (B)
OFK Brestač
Brestač
4 : 1
Sloboda
Šašinci
22.10.2017 15:00
OFK Brestač
4 : 1
Sloboda
Polet
Novi Karlovci
5 : 0
Fruška Gora
Ruma
22.10.2017 15:00
Polet
5 : 0
Fruška Gora
OFK Bikić
Bikić Do
0 : 2
Donji Srem 2015
Pećinci
22.10.2017 15:00
OFK Bikić
0 : 2
Donji Srem 2015
Graničar (O)
Obrež
1 : 0
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
22.10.2017 15:00
Graničar (O)
1 : 0
OFK Zeka Buljubaša
Donji Petrovci
Donji Petrovci
4 : 3
Hajduk
Višnjićevo
22.10.2017 15:00
Donji Petrovci
4 : 3
Hajduk
Napredak
Žarkovac
3 : 0
Mitros
Sremska Mitrovica
22.10.2017 15:00
Napredak
3 : 0
Mitros
Sloga
Čalma
5 : 1
Graničar (K)
Kuzmin
22.10.2017 15:00
Sloga
5 : 1
Graničar (K)
Vinogradar
Gudurica
2 : 5
Borac (VS)
Veliko Središte
22.10.2017 15:00
Vinogradar
2 : 5
Borac (VS)
Dobrica
Dobrica
1 : 1
Budućnost (A)
Alibunar
22.10.2017 15:00
Dobrica
1 : 1
Budućnost (A)
Hajdučica
Hajdučica
5 : 0
Polet
Izbište
22.10.2017 15:00
Hajdučica
5 : 0
Polet
Karaš (K)
Kuštilj
1 : 3
Borac (VG)
Vračev Gaj
22.10.2017 15:00
Karaš (K)
1 : 3
Borac (VG)
Ratar
Kruščica
3 : 1
Potporanj
Potporanj
22.10.2017 15:00
Ratar
3 : 1
Potporanj
Partizan (K)
Kajtasovo
3 : 1
Janošik
Janošik
22.10.2017 15:00
Partizan (K)
3 : 1
Janošik
Slavia
Kovačica
4 : 0
Tempo
Sefkerin
22.10.2017 15:00
Slavia
4 : 0
Tempo
Mladost (V)
Vojlovica
0 : 1
Spartak 1911
Debeljača
22.10.2017 15:00
Mladost (V)
0 : 1
Spartak 1911
Glogonj
Glogonj
4 : 1
Pobeda
Samoš
22.10.2017 15:00
Glogonj
4 : 1
Pobeda
Unirea
Uzdin
1 : 0
Polet
Idvor
22.10.2017 15:00
Unirea
1 : 0
Polet
Omladinac 1927
Opovo
0 : 1
Mundial
Pančevo
22.10.2017 15:00
Omladinac 1927
0 : 1
Mundial
Borac (P)
Pločica
5 : 1
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
22.10.2017 15:00
Borac (P)
5 : 1
Budućnost (BB)
Stari Tamiš
Stari Tamiš
2 : 1
Partizan (G)
Gaj
22.10.2017 15:00
Stari Tamiš
2 : 1
Partizan (G)
Dolovo
Dolovo
6 : 1
BSK Bavanište
Bavanište
22.10.2017 15:00
Dolovo
6 : 1
BSK Bavanište
Jedinstvo
Dubovac
7 : 5
Proleter
Mramorak
22.10.2017 15:00
Jedinstvo
7 : 5
Proleter
Omladinac (D)
Deliblato
2 : 2
Kolonija
Kovin
22.10.2017 15:00
Omladinac (D)
2 : 2
Kolonija
Velika Reka
Velika Reka
3 : 0
Stolice
Krupanj
22.10.2017 15:00
Velika Reka
3 : 0
Stolice
Antimon
Zajača
3 : 0
Milan Orlić
Novo Selo
22.10.2017 15:00
Antimon
3 : 0
Milan Orlić
7. Juli
Bela Crkva
3 : 0
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
22.10.2017 15:00
7. Juli
3 : 0
Jedinstvo (ZA)
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
2 : 0
Prva Iskra
Runjani
22.10.2017 15:00
Sloga (LŠ)
2 : 0
Prva Iskra
Mladost (BR)
Brezjak
0 : 4
Borac
Kozjak
22.10.2017 15:00
Mladost (BR)
0 : 4
Borac
Sloga (ST)
Straža
1 : 4
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
22.10.2017 15:00
Sloga (ST)
1 : 4
Jedinstvo (MZ)
Rudar
Brasina
1 : 0
Jadar
Stupnica
22.10.2017 15:00
Rudar
1 : 0
Jadar
Sveti Stefan
Slanci
0 : 3
Dedinje
Beograd
22.10.2017 13:30
Sveti Stefan
0 : 3
Dedinje
Mladi Proleter
Beograd
2 : 1
011
Beograd
22.10.2017 13:30
Mladi Proleter
2 : 1
011
Šećeranac Ada
Beograd
0 : 3
Atakante
Rakovica
22.10.2017 10:00
Šećeranac Ada
0 : 3
Atakante
BUSK
Beograd
2 : 2
Busije
Zemun
22.10.2017 13:30
BUSK
2 : 2
Busije
Sparta Železnik
Beograd
1 : 4
Rekreativo 011
Beograd
22.10.2017 11:00
Sparta Železnik
1 : 4
Rekreativo 011
Lepušnica
Glogonjski Rit
1 : 2
Siti Sport Klub
Beograd
22.10.2017 13:30
Lepušnica
1 : 2
Siti Sport Klub
Mladost
Jabučki Rit
4 : 1
Podunavac
Ritopek
22.10.2017 13:30
Mladost
4 : 1
Podunavac
Pinosava
Pinosava
6 : 0
Hajduk
Kamendol
22.10.2017 13:30
Pinosava
6 : 0
Hajduk
PKB (K)
Kovilovo
1 : 0
Poštar
Beograd
22.10.2017 13:30
PKB (K)
1 : 0
Poštar
Pionir
Besni Fok
1 : 2
Crvenka
Borča
22.10.2017 13:30
Pionir
1 : 2
Crvenka
Umčari
Umčari
0 : 9
Minel
Ripanj
22.10.2017 13:30
Umčari
0 : 9
Minel
OFK Borac
Arnajevo
1 : 2
Velika Mostanica
Velika Mostanica
22.10.2017 13:30
OFK Borac
1 : 2
Velika Mostanica
Guncate
Guncati
0 : 3
Beljina
Beljina
22.10.2017 13:30
Guncate
0 : 3
Beljina
Barajevo
Barajevo
0 : 4
Veliki Borak
Veliki Borak
22.10.2017 13:30
Barajevo
0 : 4
Veliki Borak
Mladost
Mačvanski Metković
2 : 4
Gorki
Glušci
22.10.2017 15:00
Mladost
2 : 4
Gorki
Napredak
Mačvanski Belotić
3 : 2
Drina
Badovinci
22.10.2017 15:00
Napredak
3 : 2
Drina
Premijer
Badovinci
1 : 1
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
22.10.2017 15:00
Premijer
1 : 1
Budućnost (PD)
Provo 2015
Provo
0 : 2
Karađorđe
Mišar
22.10.2017 15:00
Provo 2015
0 : 2
Karađorđe
Sloga
Krnić
2 : 0
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
22.10.2017 15:00
Sloga
2 : 0
Mladost (PP)
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
3 : 1
Dobrava
Vukošić
22.10.2017 15:00
Vojvoda Stepa Stepanović
3 : 1
Dobrava
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
3 : 1
Pocerina
Jevremovac
22.10.2017 15:00
Miloš Pocerac 2013
3 : 1
Pocerina
Šipurske livade
Šabac
6 : 1
Trešnjevka
Trbusac
22.10.2017 15:00
Šipurske livade
6 : 1
Trešnjevka
Radnički
Koceljeva
4 : 3
Vlašić
Donje Crniljevo
22.10.2017 15:00
Radnički
4 : 3
Vlašić
Omladinac
Donje Sinkovce
0 : 3
BSK
Belanovce
22.10.2017 15:00
Omladinac
0 : 3
BSK
Real
Donja Jajina
7 : 1
ŠFU Derbi 2016
Vlase
22.10.2017 15:00
Real
7 : 1
ŠFU Derbi 2016
OFK Morava
Leskovac
2 : 2
Šumadija
Razgojna
22.10.2017 15:00
OFK Morava
2 : 2
Šumadija
Gradac
Konopnica
2 : 3
Lemind 1953
Leskovac
22.10.2017 15:00
Gradac
2 : 3
Lemind 1953
Mladost (B)
Batulovce
1 : 1
Bratstvo
Bratmilovce
22.10.2017 15:00
Mladost (B)
1 : 1
Bratstvo
Plantaža
Donje Stopanje
0 : 0
Milanovo
Milanovo
22.10.2017 15:00
Plantaža
0 : 0
Milanovo
Radnički
Pertate
2 : 1
Moravac (P)
Pečenjevce
22.10.2017 15:00
Radnički
2 : 1
Moravac (P)
Sušica 2012
Kukulovce
2 : 0
Marjan MB
Mala Biljanica
22.10.2017 15:00
Sušica 2012
2 : 0
Marjan MB
Vrelo
Vrelo
0 : 3
Dimitrije Tucović
Ćelije
22.10.2017 13:30
Vrelo
0 : 3
Dimitrije Tucović
Gunjevac
Gunjevac
1 : 3
Rubribreza
Rubribreza
22.10.2017 13:30
Gunjevac
1 : 3
Rubribreza
Čučuge
Čučuge
4 : 2
Polet (T)
Takovo
22.10.2017 13:30
Čučuge
4 : 2
Polet (T)
OFK Paljuvi
Paljuvi
6 : 1
Crvena Jabuka
Ub
22.10.2017 13:30
OFK Paljuvi
6 : 1
Crvena Jabuka
Polet (DL)
Donji Lajkovac
1 : 1
Kalenić
Kalenić
22.10.2017 13:30
Polet (DL)
1 : 1
Kalenić
Rajac
Kadina Luka
1 : 1
Kolubara 2
Valjevo
22.10.2017 13:30
Rajac
1 : 1
Kolubara 2
Borac
Rajković
1 : 0
Bujačić
Bujačić
22.10.2017 13:30
Borac
1 : 0
Bujačić
Polet
Popučke
4 : 1
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
22.10.2017 13:30
Polet
4 : 1
Mladost (VK)
Rakac Stave
Stave
3 : 1
Mladost (L)
Latković
22.10.2017 13:30
Rakac Stave
3 : 1
Mladost (L)
Jadar 2013
Valjevo
3 : 1
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
22.10.2017 11:00
Jadar 2013
3 : 1
Milenko Pavlović
Komanice
Komanice
2 : 3
Kotešica
Kotešica
22.10.2017 13:30
Komanice
2 : 3
Kotešica
14. Oktobar
Izbenica
1 : 1
Gradina
Pejovac
22.10.2017 14:30
14. Oktobar
1 : 1
Gradina
Mladost (DK)
Donji Katun
3 : 1
Rubin (Z)
Zalogovac
22.10.2017 14:30
Mladost (DK)
3 : 1
Rubin (Z)
Sloga (L)
Lozna
2 : 0
Stari Trstenik
Stari Trstenik
22.10.2017 14:30
Sloga (L)
2 : 0
Stari Trstenik
Rubin (DS)
Donji Stupanj
1 : 2
Omladinac
Pojate
22.10.2017 14:30
Rubin (DS)
1 : 2
Omladinac
Mladi Gorani
Dupci
1 : 4
Velika Drenova
Velika Drenova
22.10.2017 14:30
Mladi Gorani
1 : 4
Velika Drenova
Trudbenik
Stalać
2 : 0
Polet 57
Milutovac
22.10.2017 14:30
Trudbenik
2 : 0
Polet 57
Napredak Č
Čestereg
1 : 0
Proleter
Međa
22.10.2017 14:30
Napredak Č
1 : 0
Proleter
Terekves
Hetin
8 : 0
Budućnost
Banatski Dvor
22.10.2017 14:30
Terekves
8 : 0
Budućnost
2. Oktobar
Kumane
3 : 2
Roham
Nova Crnja
22.10.2017 14:30
2. Oktobar
3 : 2
Roham
Napredak BT
Banatska Topola
6 : 1
Bega
Novi Itebej
22.10.2017 14:30
Napredak BT
6 : 1
Bega
OFK Žeželj
Donja Sabanta
4 : 1
Košutnjak
Kragujevac
22.10.2017 15:00
OFK Žeželj
4 : 1
Košutnjak
Seljak
Cvetojevac
2 : 2
21. oktobar
Kragujevac
22.10.2017 15:00
Seljak
2 : 2
21. oktobar
Vinogradi DB
Kragujevac
0 : 1
Bratstvo 1975
Erdeč
22.10.2017 15:00
Vinogradi DB
0 : 1
Bratstvo 1975
OFK Draževac
Draževac
1 : 3
Polet (R)
Radevac
22.10.2017 11:00
OFK Draževac
1 : 3
Polet (R)
Pobeda 1976
Jakovlje
3 : 2
Ratar
Gornja Peščanica
22.10.2017 15:00
Pobeda 1976
3 : 2
Ratar
Gredetin
Gredetin
1 : 7
Jastrebac
Tešica
22.10.2017 11:00
Gredetin
1 : 7
Jastrebac
Škriljac
Bradarac
1 : 5
OFK Napredak 1929
Aleksinac
22.10.2017 11:00
Škriljac
1 : 5
OFK Napredak 1929
Omladinac (D)
Deronje
1 : 1
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
22.10.2017
Omladinac (D)
1 : 1
Aleksa Šantić
Dunav
Bački Monoštor
3 : 0
Jedinstvo
Ribarevo
22.10.2017
Dunav
3 : 0
Jedinstvo
Omladinac (B)
Bukovac
1 : 2
Polet
Sivac
22.10.2017 14:00
Omladinac (B)
1 : 2
Polet
Hajduk
Stapar
8 : 0
Dinamo 1923
Bački Breg
22.10.2017
Hajduk
8 : 0
Dinamo 1923
Kordun
Kljajićevo
0 : 3
Partizan
Kupusina
22.10.2017
Kordun
0 : 3
Partizan
Šumadinac
Stojnik
3 : 0
Jasenica
Božurnja
22.10.2017 14:30
Šumadinac
3 : 0
Jasenica
Mladi rudar
Bukovik
3 : 0
Sloga
Zagorica
22.10.2017 14:30
Mladi rudar
3 : 0
Sloga
Brezovac
Brezovac
4 : 1
B 2000
Aranđelovac
22.10.2017 14:30
Brezovac
4 : 1
B 2000
Plaskovac
Plaskovac
8 : 1
Vrbica
Aranđelovac
22.10.2017 14:30
Plaskovac
8 : 1
Vrbica
Dizel
Bare
3 : 0
Žitkovica 2017
Žitkovica
22.10.2017 14:30
Dizel
3 : 0
Žitkovica 2017
Stig 1955
Beranje
2 : 1
Napredak (P)
Poljana
22.10.2017 14:30
Stig 1955
2 : 1
Napredak (P)
Desine
Desine
2 : 3
Polet (V)
Voluja
22.10.2017 14:30
Desine
2 : 3
Polet (V)
Sirakovo
Sirakovo
3 : 1
Obilić (Ž)
Živica
22.10.2017 14:30
Sirakovo
3 : 1
Obilić (Ž)
Radnički (P)
Požeženo
0 : 3
Žika Marković Uča
Miljević
22.10.2017 14:30
Radnički (P)
0 : 3
Žika Marković Uča
Napredak 1934
Nabrđe
4 : 1
Dunavac (P)
Petka
22.10.2017 14:30
Napredak 1934
4 : 1
Dunavac (P)
Napredak (S)
Simićevo
1 : 3
Bata Bulić
Bistrica
22.10.2017 14:30
Napredak (S)
1 : 3
Bata Bulić
Integral
Batuša
1 : 0
Krilaš
Ćovdin
22.10.2017 14:30
Integral
1 : 0
Krilaš
Omladinac (B)
Busur
1 : 2
Radnički (K)
Knežica
22.10.2017 14:30
Omladinac (B)
1 : 2
Radnički (K)
Manastirica
Manastirica
2 : 1
Sloga 1952
Veliki Popovac
22.10.2017 14:30
Manastirica
2 : 1
Sloga 1952
Elektrovojvodina
Subotica
1 : 1
Palić
Palić
22.10.2017 14:30
Elektrovojvodina
1 : 1
Palić
Lokomotiva
Subotica
1 : 0
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
22.10.2017 14:30
Lokomotiva
1 : 0
OFK Mala Bosna 2015
Solid
Subotica
2 : 1
Đurđin
Đurđin
22.10.2017 14:30
Solid
2 : 1
Đurđin
Čantavir
Čantavir
5 : 0
Žednik
Stari Žednik
22.10.2017 14:30
Čantavir
5 : 0
Žednik
Bikovo
Bikovo
3 : 2
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
22.10.2017 14:30
Bikovo
3 : 2
Udarnik Višnjevac
Hajduk
Bačko Dušanovo
3 : 2
Bratstvo
Ljutovo
22.10.2017 14:30
Hajduk
3 : 2
Bratstvo
OFK Slatina
Slatina
0 : 4
OFK Rogača
Rogača
22.10.2017 13:00
OFK Slatina
0 : 4
OFK Rogača
Popović
Popovići
3 : 1
Mladost (G)
Guberevac
22.10.2017 13:00
Popović
3 : 1
Mladost (G)
Nemenikuće
Nemenikuće
4 : 1
Vojvoda
Dučina
22.10.2017 10:00
Nemenikuće
4 : 1
Vojvoda
Mladost (MI)
Mala Ivanča
4 : 1
Stojnik
Stojnik
22.10.2017 15:30
Mladost (MI)
4 : 1
Stojnik
Dinamo
Budisava
0 : 1
Obilić
Vilovo
22.10.2017 14:00
Dinamo
0 : 1
Obilić
Fruškogorac
Sremska Kamenica
4 : 0
Čenej
Čenej
22.10.2017 14:00
Fruškogorac
4 : 0
Čenej
Borac
Rakovac
0 : 2
Miletić
Mošorin
22.10.2017 14:00
Borac
0 : 2
Miletić
Susek
Susek
0 : 6
Železničar
Novi Sad
22.10.2017 14:00
Susek
0 : 6
Železničar
Moskva
Budisava
2 : 1
Titel
Titel
22.10.2017 14:00
Moskva
2 : 1
Titel
Jadran
Sanad
6 : 1
Jedinstvo (M)
Martonoš
22.10.2017 14:30
Jadran
6 : 1
Jedinstvo (M)
Graničar
Đala
0 : 1
Sloga
Ostojićevo
22.10.2017 14:30
Graničar
0 : 1
Sloga
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
2 : 1
Šampion
Orom
22.10.2017 14:30
Jedinstvo (SK)
2 : 1
Šampion
Slavija
Banatsko Aranđelovo
3 : 2
Čoka
Čoka
22.10.2017 14:30
Slavija
3 : 2
Čoka
Tisa
Padej
3 : 1
Tromedja
Majdan
22.10.2017 14:30
Tisa
3 : 1
Tromedja
AFK
Ada
3 : 0
Tornjoš
Tornjoš
22.10.2017 14:30
AFK
3 : 0
Tornjoš
Obilić
Zmajevo
2 : 1
Mladost Radost
Srbobran
22.10.2017 15:00
Obilić
2 : 1
Mladost Radost
Mladost
Radičević
1 : 2
Tomislavci
Tomislavci
22.10.2017 15:00
Mladost
1 : 2
Tomislavci
Eđšeg
Mali Iđoš
2 : 1
Budućnost
Savino Selo
22.10.2017 15:00
Eđšeg
2 : 1
Budućnost
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
1 : 1
Vojvodina
Bačko Gradište
22.10.2017 15:00
Jedinstvo
1 : 1
Vojvodina
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
1 : 4
Željuša
Željuša
22.10.2017 14:30
Veliki Suvodol
1 : 4
Željuša
Jerma
Sukovo
1 : 2
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
22.10.2017 14:30
Jerma
1 : 2
Sloga
Pobeda
Držina
3 : 0
Nišavac
Staničenje
22.10.2017 14:30
Pobeda
3 : 0
Nišavac
Vrelo
Gornja Kravarica
1 : 7
Jedinstvo
Puhovo
22.10.2017 11:00
Vrelo
1 : 7
Jedinstvo
Jelica
Goračići
3 : 3
Voćar
Kotraža
22.10.2017 14:30
Jelica
3 : 3
Voćar
Gradina
Rti
3 : 8
Bjelica
Milatovići
22.10.2017 14:30
Gradina
3 : 8
Bjelica
Sloga
Kaona
6 : 3
Radnički
Turica
22.10.2017 14:30
Sloga
6 : 3
Radnički
Budućnost
Stančići
7 : 0
Vujan
Prislonica
22.10.2017 15:00
Budućnost
7 : 0
Vujan
Čačak 94
Čačak
1 : 4
Lugovi
Čačak
22.10.2017 15:00
Čačak 94
1 : 4
Lugovi
Planinac
Vujetinci
1 : 0
Gavrilo Princip
Vranići
22.10.2017 15:00
Planinac
1 : 0
Gavrilo Princip
Prijatelji
Čačak
2 : 4
Morava (K)
Katrga
22.10.2017 15:00
Prijatelji
2 : 4
Morava (K)
Malba
Žaočani
1 : 3
Mladost (A)
Atenica
22.10.2017 15:00
Malba
1 : 3
Mladost (A)
Rakova
Rakova
3 : 3
Kej
Čačak
22.10.2017 11:00
Rakova
3 : 3
Kej
Sloga (M)
Milatovac
2 : 1
Karađorđe (V)
Vučić
22.10.2017 14:30
Sloga (M)
2 : 1
Karađorđe (V)
Udarnik Trska 1947
Trska
0 : 3
BSK
Borač
22.10.2017 14:30
Udarnik Trska 1947
0 : 3
BSK
Pobeda (Đ)
Đurđevo
3 : 0
Mladost (R)
Rašković
22.10.2017 14:30
Pobeda (Đ)
3 : 0
Mladost (R)
Veteran 2015
Popović
2 : 2
Omladinac (V)
Vučkovica
22.10.2017 14:30
Veteran 2015
2 : 2
Omladinac (V)
Ozremica
Beršići
0 : 4
Takovski Ustanak
Takovo
22.10.2017 14:00
Ozremica
0 : 4
Takovski Ustanak
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
3 : 2
Donja Vrbava
Donja Vrbava
22.10.2017 14:00
Jablanica
3 : 2
Donja Vrbava
Šilopaj
Šilopaj
0 : 5
Ozrem
Ozrem
22.10.2017 14:00
Šilopaj
0 : 5
Ozrem
Pontes
Kostol
2 : 2
Omladinac
Vajuga
22.10.2017 15:00
Pontes
2 : 2
Omladinac
Egeta
Brza Palanka
1 : 4
Kladušnica
Kladušnica
22.10.2017 15:00
Egeta
1 : 4
Kladušnica
Lokomotiva
Novi Sip
10 : 1
Dunavac
Velesnica
22.10.2017 15:00
Lokomotiva
10 : 1
Dunavac
Milutinovac
Milutinovac
0 : 4
Rtkovo
Rtkovo
22.10.2017 15:00
Milutinovac
0 : 4
Rtkovo
Lovćen
Petrovo selo
3 : 1
Koča Andjelković
Tekija
22.10.2017 15:00
Lovćen
3 : 1
Koča Andjelković
Velika Vrbica
Velika Vrbica
1 : 6
Mala Vrbica
Mala Vrbica
22.10.2017 15:00
Velika Vrbica
1 : 6
Mala Vrbica
Napredak
Međulužje
0 : 3
Vlaška 1950
Vlaška (Mladenovac)
22.10.2017 13:30
Napredak
0 : 3
Vlaška 1950
Kosmajac
Koraćica
3 : 2
Rabrovac
Rabrovac
22.10.2017 13:30
Kosmajac
3 : 2
Rabrovac
Markovac
Markovac
1 : 1
OFK Student
Mladenovac
22.10.2017 13:30
Markovac
1 : 1
OFK Student
Sloga
Granice
6 : 0
Dedinje
Mladenovac
22.10.2017 13:30
Sloga
6 : 0
Dedinje
Šepšin
Šepšin
5 : 1
Borac
Amerić
22.10.2017 13:30
Šepšin
5 : 1
Borac
Jedinstvo
Dren
1 : 1
Posavina
Stubline
22.10.2017 14:00
Jedinstvo
1 : 1
Posavina
Duboko
Mala Moštanica
6 : 1
Krtinska
Krtinska
22.10.2017 14:00
Duboko
6 : 1
Krtinska
Sloga
Ratari
4 : 0
Zadrugar
Orašac (Obrenovac)
22.10.2017 14:00
Sloga
4 : 0
Zadrugar
Belo Polje
Belo Polje
0 : 3
Polet
Grabovac
22.10.2017 14:00
Belo Polje
0 : 3
Polet
Zvezda
Konatice
1 : 2
Rvati
Obrenovac
22.10.2017 14:00
Zvezda
1 : 2
Rvati
Ljubinić
Ljubinić
0 : 7
Borac
Ušće
22.10.2017 14:00
Ljubinić
0 : 7
Borac
20. Oktobar
Trbušnica
0 : 1
Bistrica
Bistrica
22.10.2017 14:00
20. Oktobar
0 : 1
Bistrica
BSK
Brajkovac
0 : 2
Rudar
Zeoke
22.10.2017 14:00
BSK
0 : 2
Rudar
Vreoci
Vreoci
1 : 1
Sloga
Lukavica
22.10.2017 14:00
Vreoci
1 : 1
Sloga
Polet
Mirosaljci
0 : 6
Sloboda
Stubica
22.10.2017 14:00
Polet
0 : 6
Sloboda
Plavi Tok
Dražinovići
5 : 6
Dobrinjac
Donja Dobrinja
22.10.2017 15:00
Plavi Tok
5 : 6
Dobrinjac
Blagaja
Rupeljevo
2 : 3
Borac
Srednja Dobrinja
22.10.2017 15:00
Blagaja
2 : 3
Borac
Bakionica
Bakionica
0 : 3
Sečica
Seča reka
22.10.2017 15:00
Bakionica
0 : 3
Sečica
Avijatičar
Vranjani
0 : 0
Gorobilje
Gorobilje
22.10.2017 15:00
Avijatičar
0 : 0
Gorobilje
Glumač
Glumač
3 : 5
Duškovci
Duškovci
22.10.2017 15:00
Glumač
3 : 5
Duškovci
Skobalj
Skobalj
1 : 4
Jezava
Smederevo
22.10.2017 14:30
Skobalj
1 : 4
Jezava
Budućnost
Mala Krsna
0 : 0
Sloga
Lugavčina
22.10.2017 14:30
Budućnost
0 : 0
Sloga
Vučak
Vučak
1 : 0
Cepelin 026
Smederevo
22.10.2017 14:30
Vučak
1 : 0
Cepelin 026
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
1 : 1
OFK Slavija
Smederevo
22.10.2017 14:30
Hajduk Veljko 1934
1 : 1
OFK Slavija
Omladinac
Seone
3 : 0
Landol
Landol
22.10.2017 14:30
Omladinac
3 : 0
Landol
Lunjevac
Lunjevac
2 : 3
Petlić SD 026
Smederevo
22.10.2017 14:30
Lunjevac
2 : 3
Petlić SD 026
Petrijevac
Petrijevo
0 : 0
Kolarac
Kolari
22.10.2017 14:30
Petrijevac
0 : 0
Kolarac
Elid
Donji Dušnik
3 : 0
10. februar
Šajinovac
22.10.2017 11:00
Elid
3 : 0
10. februar
Marina Kutina
Marina Kutina
3 : 0
Klisura
Klisura
22.10.2017 11:00
Marina Kutina
3 : 0
Klisura
Mekiš
Mekiš
3 : 2
Grkinja
Grkinja
22.10.2017 15:00
Mekiš
3 : 2
Grkinja
Pobeda
Rusna
1 : 4
Toplica
Šarlinac
22.10.2017 15:00
Pobeda
1 : 4
Toplica
Železničar
Kusadak
4 : 0
Beli Orlovi
Pridvorice
22.10.2017 14:00
Železničar
4 : 0
Beli Orlovi
Palanka
Smederevska Palanka
2 : 0
Budućnost
Ratari
22.10.2017 14:00
Palanka
2 : 0
Budućnost
Udarnik
Baničina
4 : 1
Bačinac
Bačinac
22.10.2017 14:00
Udarnik
4 : 1
Bačinac
Sloga
Žučkovac
3 : 0
Gol
Sokobanja
22.10.2017 15:00
Sloga
3 : 0
Gol
Jedinstvo
Mužinac
2 : 3
Mladost
Resnik
22.10.2017 15:00
Jedinstvo
2 : 3
Mladost