XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
742 utakmica za dan Nedelja, 29 April 2018


Fudbal

29.04
16:00
Proleter Mihajlovac
Tutin
0
2
29.04.2018 16:00 0 : 2
29.04
16:00
Provo
Šumadija (A)
1
1
29.04.2018 16:00 1 : 1
29.04
16:00
Jedinstvo (Ub)
Smederevo 1924
1
1
29.04.2018 16:00 1 : 1
29.04
16:30
Radan
Trstenik PPT
4
0
29.04.2018 16:30 4 : 0
29.04
16:30
Tabane 1970
Trajal
1
1
29.04.2018 16:30 1 : 1
29.04
16:30
Budu─çnost (P)
Moravac Orion
4
3
29.04.2018 16:30 4 : 3
29.04
16:30
┼Żelezni─Źar
Radni─Źki (NP)
0
2
29.04.2018 16:30 0 : 2
29.04
16:30
Dunav
Radni─Źki (┼á)
2
1
29.04.2018 16:30 2 : 1
29.04
11:00
Grafi─Źar
Jedinstvo
2
1
29.04.2018 11:00 2 : 1
29.04
16:00
Slavija
Sloga (K)
0
2
29.04.2018 16:00 0 : 2
29.04
16:00
LFK Mladost
Radni─Źki (K)
7
0
29.04.2018 16:00 7 : 0
29.04
16:00
Draga─Źevo
Sušica
4
0
29.04.2018 16:00 4 : 0
29.04
16:00
Orlovac
Kara─Ĺor─Ĺe (R)
2
0
29.04.2018 16:00 2 : 0
29.04
16:00
Jošanica
Sloboda (─î)
1
0
29.04.2018 16:00 1 : 0
29.04
16:00
Napredak
Petar Dobrnjac
1
1
29.04.2018 16:00 1 : 1
29.04
16:00
Borac (┼Ż)
Gru┼ża
3
1
29.04.2018 16:00 3 : 1
29.04
16:00
RSK
Udarnik
3
0
29.04.2018 16:00
RSK
3 : 0
29.04
16:00
Morava (VP)
Homoljac
4
1
29.04.2018 16:00 4 : 1
29.04
16:00
Proleter 1976
Zvi┼żd
1
0
29.04.2018 16:00 1 : 0
29.04
16:00
Šumadija
Sloga 33
0
3
29.04.2018 16:00 0 : 3
29.04
16:00
Zadrugar
OFK Divci
0
2
29.04.2018 16:00 0 : 2
29.04
16:00
Radni─Źki Stobex
Polimlje
1
1
29.04.2018 16:00 1 : 1
29.04
16:00
Sovljak
OFK Ose─Źina
4
0
29.04.2018 16:00 4 : 0
29.04
16:00
Borac
Sloga (BB)
1
5
29.04.2018 16:00 1 : 5
29.04
16:30
OFK Niš
Budu─çnost (O)
1
0
29.04.2018 16:30 1 : 0
29.04
16:30
Jablanica
Polet 1980
1
2
29.04.2018 16:30 1 : 2
29.04
16:30
Vlasina
Lu┼żnica
3
1
29.04.2018 16:30 3 : 1
29.04
16:30
OFK Brzi Brod
Balkanski
4
3
29.04.2018 16:30 4 : 3
29.04
11:00
Tanasko Raji─ç
GFK Dubo─Źica
1
0
29.04.2018 11:00 1 : 0
29.04
11:00
Sloga
Rudar Alpos
0
5
29.04.2018 11:00 0 : 5
29.04
16:30
Moravica
Majdanpek
6
0
29.04.2018 16:30 6 : 0
29.04
16:30
Bukovik
─Éerdap
3
1
29.04.2018 16:30 3 : 1
29.04
16:30
Timo─Źanin
Zaplanjac
2
5
29.04.2018 16:30 2 : 5
29.04
16:30
Hajduk Veljko
Malošište
6
0
29.04.2018 16:30 6 : 0
29.04
16:30
Kablovi
Svrljig
4
1
29.04.2018 16:30 4 : 1
29.04
16:30
Jedinstvo
Jastrebac
3
1
29.04.2018 16:30 3 : 1
29.04
16:30
┼Żitora─Ĺa
OFK Topli─Źanin
1
3
29.04.2018 16:30 1 : 3
29.04
16:30
Bošnjane
Leva─Ź
0
3
29.04.2018 16:30 0 : 3
29.04
16:30
Napredak
SFS Borac
2
3
29.04.2018 16:30 2 : 3
29.04
16:30
OFK Lugomir
OFK Kosanica
3
2
29.04.2018 16:30 3 : 2
29.04
16:30
Poljoprivrednik
Kopaonik
0
3
29.04.2018 16:30 0 : 3
29.04
16:30
Jedinstvo (NB)
Polet
3
1
29.04.2018 16:30 3 : 1
29.04
16:30
┼ŻAK
Radni─Źki (K)
1
2
29.04.2018 16:30 1 : 2
29.04
16:30
Vojvodina 1928
Budu─çnost
1
2
29.04.2018 16:30 1 : 2
29.04
16:30
Jedinstvo (BK)
Kozara
2
3
29.04.2018 16:30 2 : 3
29.04
16:00
Kupinovo
Hajduk (D)
0
0
29.04.2018 16:00 0 : 0
29.04
16:00
Borac (NS)
Kabel
0
2
29.04.2018 16:00 0 : 2
29.04
10:00
Index
Podunavac
0
1
29.04.2018 10:00 0 : 1
29.04
16:00
Borac (Š)
Hajduk (─î)
2
1
29.04.2018 16:00 2 : 1
29.04
16:00
LSK La─çarak
Jugovi─ç
2
0
29.04.2018 16:00 2 : 0
29.04
16:30
Ba─Źka (P)
Budu─çnost (G)
4
2
29.04.2018 16:30 4 : 2
29.04
16:30
Mladost (T)
Tekstilac
1
2
29.04.2018 16:30 1 : 2
29.04
16:30
BSK
Tavankut
1
1
29.04.2018 16:30
BSK
1 : 1
29.04
16:30
Mladost (BP)
Preporod
4
2
29.04.2018 16:30 4 : 2
29.04
11:00
Hajduk
Crvena Zvezda
1
2
29.04.2018 11:00 1 : 2
29.04
16:30
Srem
Napredak
0
2
29.04.2018 16:30 0 : 2
29.04
16:30
Budu─çnost
Borac
1
1
29.04.2018 16:30 1 : 1
29.04
16:30
Srem─Źica
Turbina
0
3
29.04.2018 16:30 0 : 3
29.04
16:30
Omladinac FAM
Proleter 2006
1
0
29.04.2018 16:30 1 : 0
29.04
16:30
Crvena Zvezda (RS)
Rusanda
2
2
29.04.2018 16:30 2 : 2
29.04
16:30
Crvena zvezda (VS)
Borac
1
1
29.04.2018 16:30 1 : 1
29.04
16:30
Vojvodina (B)
Bile─çanin
4
1
29.04.2018 16:30 4 : 1
29.04
16:30
Naftagas (B)
Mladost (BD)
1
4
29.04.2018 16:30 1 : 4
29.04
16:30
Banat
Krajina
1
1
29.04.2018 16:30 1 : 1
29.04
17:00
Mladi radnik
Hajduk
1
0
29.04.2018 17:00 1 : 0
29.04
17:00
Bratstvo
Kušiljevo
4
0
29.04.2018 17:00 4 : 0
29.04
17:00
Partizan
Napredak
3
5
29.04.2018 17:00 3 : 5
29.04
17:00
Mladost (S)
Juhor
2
1
29.04.2018 17:00 2 : 1
29.04
17:00
OFK Bratstvo
Dragocvet
2
1
29.04.2018 17:00 2 : 1
29.04
17:00
OFK Batinac
Resavac
2
0
29.04.2018 17:00 2 : 0
29.04
16:30
Vulturul
Crvena zvezda
1
4
29.04.2018 16:30 1 : 4
29.04
16:30
Vojvodina (Cr)
Vojvodina (CC)
4
0
29.04.2018 16:30 4 : 0
29.04
16:30
Vojvodina (S)
Radni─Źki (B)
4
3
29.04.2018 16:30 4 : 3
29.04
16:30
Borac (St)
Jugoslavija
3
1
29.04.2018 16:30 3 : 1
29.04
16:30
Sloga (BNS)
Jedinstvo (V)
0
0
29.04.2018 16:30 0 : 0
29.04
16:30
Borac (M)
Borac (K)
2
1
29.04.2018 16:30 2 : 1
29.04
16:30
Napredak (P)
Grani─Źar 1924
3
2
29.04.2018 16:30 3 : 2
29.04
16:30
Sloboda (DT)
┼Żelezni─Źar
1
0
29.04.2018 16:30 1 : 0
29.04
16:30
PSK Putinci
Ljukovo
3
2
29.04.2018 16:30 3 : 2
29.04
16:30
Jadran
Sloven
1
0
29.04.2018 16:30 1 : 0
29.04
16:30
Budu─çnost
Podrinje
0
1
29.04.2018 16:30 0 : 1
29.04
16:30
Kula
Crvenka
1
3
29.04.2018 16:30 1 : 3
29.04
16:30
Lipar
Hercegovac
0
2
29.04.2018 16:30 0 : 2
29.04
16:30
Stari Grad
Krila Krajine
2
4
29.04.2018 16:30 2 : 4
29.04
16:30
Slavija
┼ŻAK
4
1
29.04.2018 16:30 4 : 1
29.04
16:30
Hajduk Junior
Budu─çnost (P)
0
3
29.04.2018 16:30 0 : 3
29.04
16:30
Rusin
Mladost (K)
2
0
29.04.2018 16:30 2 : 0
29.04
17:00
Iskra
Njegoš
0
1
29.04.2018 17:00 0 : 1
29.04
17:00
Bajša
Horgoš 1911
13
1
29.04.2018 17:00 13 : 1
29.04
17:00
Jadran
Napredak
3
0
29.04.2018 17:00 3 : 0
29.04
17:00
Vinogradar
Radni─Źki 1905
2
0
29.04.2018 17:00 2 : 0
29.04
17:00
Senta
OFK Vrbas
1
2
29.04.2018 17:00 1 : 2
29.04
16:30
Deli Jovan
─îubra
3
0
29.04.2018 16:30 3 : 0
29.04
16:30
Nemetali
Klju─Ź
4
3
29.04.2018 16:30 4 : 3
29.04
16:30
Sin─Ĺeli─ç
Šumadinac
1
1
29.04.2018 16:30 1 : 1
29.04
16:30
Zmaj
Poštar Zvezdara
2
2
29.04.2018 16:30 2 : 2
29.04
16:30
Avala
13. Maj
1
2
29.04.2018 16:30 1 : 2
29.04
16:30
Dunav
Komgrap
0
0
29.04.2018 16:30 0 : 0
29.04
16:30
Institut
Studenski Grad
0
3
29.04.2018 16:30 0 : 3
29.04
16:30
Omladinac
Urovci
4
0
29.04.2018 16:30 4 : 0
29.04
16:30
Radni─Źki (D)
Zabre┼żje
1
1
29.04.2018 16:30 1 : 1
29.04
16:30
Mladost (C)
Radni─Źki (R)
3
0
29.04.2018 16:30 3 : 0
29.04
16:30
Budu─çnost
Rušanj
6
0
29.04.2018 16:30 6 : 0
29.04
16:30
Šumadija
Lisovi─ç
1
4
29.04.2018 16:30 1 : 4
29.04
16:30
BSK
Strelac
5
0
29.04.2018 16:30
BSK
5 : 0
29.04
16:30
Bole─Ź
Selo Mladenovac
9
1
29.04.2018 16:30 9 : 1
29.04
16:30
Kova─Źevac
Velika Krsna
1
0
29.04.2018 16:30 1 : 0
29.04
16:30
Pudarci
Kosmaj
4
1
29.04.2018 16:30 4 : 1
29.04
16:30
Šumadija
Vin─Źa
1
0
29.04.2018 16:30 1 : 0
29.04
16:30
Vr─Źin
Ropo─Źevo
3
0
29.04.2018 16:30 3 : 0
29.04
17:00
Jedinstvo 1945 (VL)
Vidojevica
2
2
29.04.2018 17:00 2 : 2
29.04
17:00
Mladost (DD)
Ma─Źva 2005
0
1
29.04.2018 17:00 0 : 1
29.04
17:00
Podrinje
Majur
2
3
29.04.2018 17:00 2 : 3
29.04
17:00
Duško
Mladi Borac
5
0
29.04.2018 17:00 5 : 0
29.04
17:00
Sloga
Mladost (PR)
2
1
29.04.2018 17:00 2 : 1
29.04
16:00
Bare
Banja
3
0
29.04.2018 16:00 3 : 0
29.04
16:00
Prvi srpski ustanak
Junkovac
3
0
29.04.2018 16:00 3 : 0
29.04
16:00
Šumadinac
┼ŻSK
4
1
29.04.2018 16:00 4 : 1
29.04
16:00
BSK
Mladost MG
0
3
29.04.2018 16:00
BSK
0 : 3
29.04
16:00
Omladinac (DR)
Vin─Źa
0
1
29.04.2018 16:00 0 : 1
29.04
16:00
Šatornja
Trnava
3
1
29.04.2018 16:00 3 : 1
29.04
16:00
Partizan
Borac
7
0
29.04.2018 16:00 7 : 0
29.04
16:00
Aran─Ĺelovac
Lokomotiva
8
0
29.04.2018 16:00 8 : 0
29.04
16:30
Jedinstvo (Š)
Mladi borac
1
4
29.04.2018 16:30 1 : 4
29.04
16:30
┼Żelezni─Źar
Jedinstvo (GS)
0
0
29.04.2018 16:30 0 : 0
29.04
16:30
Sloga
Umac
4
2
29.04.2018 16:30 4 : 2
29.04
16:30
Vu─Źje
Mladost (V)
1
1
29.04.2018 16:30 1 : 1
29.04
16:30
Progres
Bobište
2
0
29.04.2018 16:30 2 : 0
29.04
16:30
Kumarevo 65
OFK Brza
3
0
29.04.2018 16:30 3 : 0
29.04
16:30
Zlo─çudovo
Polet
3
1
29.04.2018 16:30 3 : 1
29.04
16:30
Jedinstvo (G)
─îekmin
2
1
29.04.2018 16:30 2 : 1
29.04
16:00
7. Juli
Proleter 1947
2
1
29.04.2018 16:00 2 : 1
29.04
16:00
Obili─ç
Polet
1
0
29.04.2018 16:00 1 : 0
29.04
16:00
Radnik
Crvena zvezda
0
3
29.04.2018 16:00 0 : 3
29.04
16:00
Borac
Osipaonica
5
0
29.04.2018 16:00 5 : 0
29.04
16:00
Sloboda
Pobeda
2
1
29.04.2018 16:00 2 : 1
29.04
16:00
Podunavac
SASK
1
2
29.04.2018 16:00 1 : 2
29.04
16:00
Sloga
Vrbovac
7
1
29.04.2018 16:00 7 : 1
29.04
16:00
Cerovac
Šumadija
3
2
29.04.2018 16:00 3 : 2
29.04
16:00
Jedinstvo (K)
Parmenac
1
3
29.04.2018 16:00 1 : 3
29.04
16:00
Omladinac (Z)
Spartak
3
2
29.04.2018 16:00 3 : 2
29.04
16:00
Polet (T)
Mladost (P)
4
2
29.04.2018 16:00 4 : 2
29.04
16:00
Prijevor
Slatina
3
0
29.04.2018 16:00 3 : 0
29.04
16:00
Backovac Junajted
Napredak
0
0
29.04.2018 16:00 0 : 0
29.04
16:00
Jedinstvo (GG)
Šumadija 1923
0
0
29.04.2018 16:00 0 : 0
29.04
16:00
Brezak 1936
Zadrugar
0
2
29.04.2018 16:00 0 : 2
29.04
16:00
Lunjevica
Rudar
7
1
29.04.2018 16:00 7 : 1
29.04
16:30
Naupare
Ribnik
1
0
29.04.2018 16:30 1 : 0
29.04
16:30
13. April
Knez Lazar 2015
3
0
29.04.2018 16:30 3 : 0
29.04
16:30
Parunovac
─îitluk
3
0
29.04.2018 16:30 3 : 0
29.04
16:30
Ma─Źkovac
Sloga (D)
3
0
29.04.2018 16:30 3 : 0
29.04
16:30
Jastrebac
Šanac
3
1
29.04.2018 16:30 3 : 1
29.04
16:30
Juhor
Vinogradar
5
0
29.04.2018 16:30 5 : 0
29.04
16:30
Donji Kopaonik
FUD
1
0
29.04.2018 16:30 1 : 0
FUD
29.04
16:00
Rudar (K)
Borac (K)
3
1
29.04.2018 16:00 3 : 1
29.04
16:00
┼Żelezni─Źar
Zadrugar (T)
4
0
29.04.2018 16:00 4 : 0
29.04
16:00
Napredak 1936
Rudar (S)
3
2
29.04.2018 16:00 3 : 2
29.04
16:00
Sloga (B)
─Éerdap
0
1
29.04.2018 16:00 0 : 1
29.04
16:00
Makce
Polet (SD)
3
2
29.04.2018 16:00 3 : 2
29.04
16:00
Mladost (B)
Budu─çnost (V)
2
4
29.04.2018 16:00 2 : 4
29.04
16:00
Radnik
Jedinstvo (Lj)
4
3
29.04.2018 16:00 4 : 3
29.04
16:00
Dragoš
Pade┼ż
1
4
29.04.2018 16:00 1 : 4
29.04
16:00
Zadrugar
Borac
0
0
29.04.2018 16:00 0 : 0
29.04
16:00
Rajko Miti─ç
Spartak
3
0
29.04.2018 16:00 3 : 0
29.04
17:00
Stubal
Popovi─çi
3
0
29.04.2018 17:00 3 : 0
29.04
17:00
Budu─çnost
Novi Pazar 1928
3
0
29.04.2018 17:00 3 : 0
29.04
17:00
Mataruge
Radnik
2
1
29.04.2018 17:00 2 : 1
29.04
17:00
Ibar
Polet
2
3
29.04.2018 17:00 2 : 3
29.04
17:00
OFK Ras
Omladinac
2
1
29.04.2018 17:00 2 : 1
29.04
17:00
Granit
Borac
4
2
29.04.2018 17:00 4 : 2
29.04
17:00
Ribnica
Proleter
0
2
29.04.2018 17:00 0 : 2
29.04
16:00
┼Żelezni─Źar
Jedinstvo
1
2
29.04.2018 16:00 1 : 2
29.04
16:00
Peru─çac
Jasen
1
1
29.04.2018 16:00 1 : 1
29.04
16:00
Lazarica
Polet
1
1
29.04.2018 16:00 1 : 1
29.04
11:00
Lauš
Omladinac
2
2
29.04.2018 11:00 2 : 2
29.04
16:00
Višesava
Ariljska rampa
1
3
29.04.2018 16:00 1 : 3
29.04
16:00
Je┼żevica
Prvi partizan
2
5
29.04.2018 16:00 2 : 5
29.04
16:00
Mladost
Ka─Źer
3
0
29.04.2018 16:00 3 : 0
29.04
16:00
Trli─ç
Iskra
3
0
29.04.2018 16:00 3 : 0
29.04
16:00
Ribnikar
Vrelo Sport
1
2
29.04.2018 16:00 1 : 2
29.04
16:00
ZSK
Tešnjar
2
0
29.04.2018 16:00
ZSK
2 : 0
29.04
16:00
Tvrdojevac
OFK Jabu─Źje
3
1
29.04.2018 16:00 3 : 1
29.04
16:30
Partizan
Jadran
4
2
29.04.2018 16:30 4 : 2
29.04
16:30
Sloga (D)
Jedinstvo
3
1
29.04.2018 16:30 3 : 1
29.04
16:30
Erdoglija 1931
Sloboda
3
2
29.04.2018 16:30 3 : 2
29.04
16:30
Srbija
─ćava
4
1
29.04.2018 16:30 4 : 1
29.04
16:30
Borac (D)
Šumadija 1934
0
3
29.04.2018 16:30 0 : 3
29.04
16:30
Vodoja┼ża
Mladost
4
3
29.04.2018 16:30 4 : 3
29.04
16:30
Šumadinac (KG)
Zastava
2
1
29.04.2018 16:30 2 : 1
29.04
16:30
Kutlovo
Budu─çnost
2
2
29.04.2018 16:30 2 : 2
29.04
16:30
Kolonija
Kori─çani
1
3
29.04.2018 16:30 1 : 3
29.04
16:30
Sloga
Orljane
2
4
29.04.2018 16:30 2 : 4
29.04
16:30
Rasova─Źa
Palilula
2
2
29.04.2018 16:30 2 : 2
29.04
16:30
Mladost (B)
Radni─Źki 1924
3
1
29.04.2018 16:30 3 : 1
29.04
16:30
Jedinstvo GVD
Radni─Źki 1947
4
2
29.04.2018 16:30 4 : 2
29.04
16:30
Moravac (─î)
Doljevac 1971
5
1
29.04.2018 16:30 5 : 1
29.04
16:30
Crvena zvezda
Morava (┼Ż)
2
3
29.04.2018 16:30 2 : 3
29.04
16:30
Morava
Rudar
4
2
29.04.2018 16:30 4 : 2
29.04
16:30
Mladost (M)
Stevan Nešticki
0
2
29.04.2018 16:30 0 : 2
29.04
16:30
Sloboda
AZ Borac 2014
0
4
29.04.2018 16:30 0 : 4
29.04
16:30
Proleter (DV)
Mladost (L)
1
2
29.04.2018 16:30 1 : 2
29.04
16:30
Budu─çnost
Vrtište
2
2
29.04.2018 16:30 2 : 2
29.04
16:30
Jedinstvo (GM)
Palilulac
1
0
29.04.2018 16:30 1 : 0
29.04
17:00
Jedinstvo (R)
RFK Novi Sad 1921
4
0
29.04.2018 17:00 4 : 0
29.04
17:00
Jedinstvo (G)
Vinogradar
14
0
29.04.2018 17:00 14 : 0
29.04
17:00
Proleter
Šajkaš 1908
4
2
29.04.2018 17:00 4 : 2
29.04
17:00
Ba─Źka 1923
TSK
2
2
29.04.2018 17:00 2 : 2
TSK
29.04
17:00
┼ŻSK
Veternik
3
0
29.04.2018 17:00 3 : 0
29.04
17:00
Tatra
Petrovaradin
1
0
29.04.2018 17:00 1 : 0
29.04
17:30
Kosovo
Bu─Źje
3
0
29.04.2018 17:30 3 : 0
29.04
11:00
Osni─ç
Mladost
7
2
29.04.2018 11:00 7 : 2
29.04
17:30
OFK Knjaz
Grani─Źar
0
3
29.04.2018 17:30 0 : 3
29.04
17:30
Omladinac
Malinik
1
2
29.04.2018 17:30 1 : 2
29.04
17:30
Radni─Źki (L)
Rudar (V─î)
9
1
29.04.2018 17:30 9 : 1
29.04
17:30
Rgotina
OFK 019
0
3
29.04.2018 17:30 0 : 3
29.04
16:30
Pobeda
Borac
0
5
29.04.2018 16:30 0 : 5
29.04
16:30
Dundjerski
Kosovac
3
3
29.04.2018 16:30 3 : 3
29.04
16:30
Mladost 1982
Omladinac
1
3
29.04.2018 16:30 1 : 3
29.04
11:30
Svetlost Badnjevac
Partizanski put
6
1
29.04.2018 11:30 6 : 1
29.04
16:30
NS Tatko
Polet
2
0
29.04.2018 16:30 2 : 0
29.04
16:00
BSK Bujanovac
Pavlovac
3
2
29.04.2018 16:00 3 : 2
29.04
16:00
Lugina
Mladost (B)
2
1
29.04.2018 16:00 2 : 1
29.04
16:00
Vihor
─îelik
2
0
29.04.2018 16:00 2 : 0
29.04
16:00
Ternoci
OFK Alakince
3
0
29.04.2018 16:00 3 : 0
29.04
17:00
Ropotovo
Glama
2
5
29.04.2018 17:00 2 : 5
29.04
15:00
Sloga
Mineralac
3
0
29.04.2018 15:00 3 : 0
29.04
15:00
Izmornik
Rudar
1
9
29.04.2018 15:00 1 : 9
29.04
15:00
Morava
Oskar
0
3
29.04.2018 15:00 0 : 3
29.04
17:00
Mladost
Borac (A)
3
2
29.04.2018 17:00 3 : 2
29.04
17:00
Napredak
Metalac
4
1
29.04.2018 17:00 4 : 1
29.04
17:00
Tavnik
Kraljevo Hajduk
1
0
29.04.2018 17:00 1 : 0
29.04
17:00
Jedinstvo (D)
Magnohrom
7
1
29.04.2018 17:00 7 : 1
29.04
17:00
Lasta
Gru┼ża
3
2
29.04.2018 17:00 3 : 2
29.04
17:00
Jedinstvo (G)
Lazac
3
0
29.04.2018 17:00 3 : 0
29.04
17:00
Javor
15. Avgust 1950
5
1
29.04.2018 17:00 5 : 1
29.04
17:00
Budu─çnost
Istok 63
3
1
29.04.2018 17:00 3 : 1
29.04
17:00
Pomoravlje
Moravac
2
1
29.04.2018 17:00 2 : 1
29.04
17:00
Šumadija
Mladost (GM)
2
0
29.04.2018 17:00 2 : 0
29.04
17:00
Omladinski
Mladost (J)
0
0
29.04.2018 17:00 0 : 0
29.04
17:00
Borac 1805
Omladinac
2
0
29.04.2018 17:00 2 : 0
29.04
17:00
Morava (R)
Sloga
4
0
29.04.2018 17:00 4 : 0
29.04
17:00
Šumadinac
Mladost (T)
3
1
29.04.2018 17:00 3 : 1
29.04
17:00
Mladost (D)
Šantarovac
3
0
29.04.2018 17:00 3 : 0
29.04
17:00
Mladost (K)
Jedinstvo
2
0
29.04.2018 17:00 2 : 0
29.04
17:00
Budu─çnost (─É)
Kupinovac
1
2
29.04.2018 17:00 1 : 2
29.04
17:00
Ursule
Mladost (G)
4
1
29.04.2018 17:00 4 : 1
29.04
17:00
Vinora─Źa
Morava (KS)
1
2
29.04.2018 17:00 1 : 2
29.04
16:30
Sloboda
Fruškogorac
2
1
29.04.2018 16:30 2 : 1
29.04
10:00
Fruška Gora
Mladost (B)
1
0
29.04.2018 10:00 1 : 0
29.04
16:30
Donji Srem 2015
OFK Bresta─Ź
2
1
29.04.2018 16:30 2 : 1
29.04
16:30
OFK Zeka Buljubaša
Polet
1
2
29.04.2018 16:30 1 : 2
29.04
16:30
Hajduk
OFK Biki─ç
1
1
29.04.2018 16:30 1 : 1
29.04
16:30
Mitros
Grani─Źar (O)
3
2
29.04.2018 16:30 3 : 2
29.04
16:30
Grani─Źar (K)
Donji Petrovci
1
9
29.04.2018 16:30 1 : 9
29.04
16:30
Sloga
Napredak
0
0
29.04.2018 16:30 0 : 0
29.04
16:30
Ševac
Budu─çnost (A)
1
3
29.04.2018 16:30 1 : 3
29.04
16:30
Polet
Borac (VS)
4
0
29.04.2018 16:30 4 : 0
29.04
16:30
Potporanj
Vinogradar
5
0
29.04.2018 16:30 5 : 0
29.04
16:30
Janošik
Dobrica
2
0
29.04.2018 16:30 2 : 0
29.04
16:30
Partizan (K)
Hajdu─Źica
3
0
29.04.2018 16:30 3 : 0
29.04
16:30
Ratar
Karaš (K)
6
1
29.04.2018 16:30 6 : 1
29.04
Potisje
Jedinstvo
2
1
29.04.2018 2 : 1
29.04
┼ŻFK Banat
Radni─Źki 1911
1
4
29.04.2018 1 : 4
29.04
MSK
Zadrugar
6
1
29.04.2018
MSK
6 : 1
29.04
OFK Staji─çevo
OFK Klek
2
5
29.04.2018 2 : 5
29.04
Zlatica
OFK Gradnulica
2
3
29.04.2018 2 : 3
29.04
ASK
Tamiš
4
0
29.04.2018
ASK
4 : 0
29.04
16:30
Spartak 1911
Slavia
2
0
29.04.2018 16:30 2 : 0
29.04
16:30
Pobeda
Tempo
1
1
29.04.2018 16:30 1 : 1
29.04
16:30
Polet
Mladost (V)
2
1
29.04.2018 16:30 2 : 1
29.04
16:30
Mundial
Glogonj
3
3
29.04.2018 16:30 3 : 3
29.04
16:30
Omladinac 1927
Unirea
3
2
29.04.2018 16:30 3 : 2
29.04
16:30
Partizan (G)
Borac (P)
9
0
29.04.2018 16:30 9 : 0
29.04
16:30
BSK Bavanište
Budu─çnost (BB)
3
1
29.04.2018 16:30 3 : 1
29.04
16:30
Proleter
Stari Tamiš
1
2
29.04.2018 16:30 1 : 2
29.04
16:30
Kolonija
Dolovo
3
1
29.04.2018 16:30 3 : 1
29.04
16:30
Omladinac (D)
Jedinstvo
2
3
29.04.2018 16:30 2 : 3
29.04
13:00
Velika Reka
Rudar
4
3
29.04.2018 13:00 4 : 3
29.04
17:00
Sloga (LŠ)
Jadar
4
1
29.04.2018 17:00 4 : 1
29.04
17:00
7. Juli
Jedinstvo (MZ)
0
3
29.04.2018 17:00 0 : 3
29.04
17:00
Antimon
Borac
3
2
29.04.2018 17:00 3 : 2
29.04
17:00
Stolice
Prva Iskra
1
0
29.04.2018 17:00 1 : 0
29.04
17:00
Milan Orli─ç
Jedinstvo (ZA)
4
2
29.04.2018 17:00 4 : 2
29.04
11:00
Sparta ┼Żeleznik
Novi Beograd
1
4
29.04.2018 11:00 1 : 4
29.04
14:30
Ajaks
Rekreativo 011
0
3
29.04.2018 14:30 0 : 3
29.04
16:30
BUSK
Posavac Tišma
1
3
29.04.2018 16:30 1 : 3
29.04
10:00
Šećeranac Ada
Busije
3
4
29.04.2018 10:00 3 : 4
29.04
16:30
Mladi Proleter
Atakante
0
3
29.04.2018 16:30 0 : 3
29.04
16:30
Partizan
Siti Sport Klub
3
5
29.04.2018 16:30 3 : 5
29.04
16:30
Lepušnica
Podunavac
2
0
29.04.2018 16:30 2 : 0
29.04
16:30
Mladost
Hajduk
3
0
29.04.2018 16:30 3 : 0
29.04
16:30
Pinosava
Poštar
2
3
29.04.2018 16:30 2 : 3
29.04
16:30
PKB (K)
Crvenka
1
1
29.04.2018 16:30 1 : 1
29.04
16:30
Pionir
Minel
1
0
29.04.2018 16:30 1 : 0
29.04
16:30
Beljina
OFK Borac
3
2
29.04.2018 16:30 3 : 2
29.04
16:30
Veliki Borak
Velika Mostanica
3
3
29.04.2018 16:30 3 : 3
29.04
16:30
Barajevo
Guncate
4
0
29.04.2018 16:30 4 : 0
29.04
17:00
Premijer
Sloga
6
1
29.04.2018 17:00 6 : 1
29.04
17:00
Napredak
Budu─çnost (ZM)
2
1
29.04.2018 17:00 2 : 1
29.04
17:00
Mladost
Proleter
4
0
29.04.2018 17:00 4 : 0
29.04
17:00
Milicionar
Budu─çnost (PD)
2
3
29.04.2018 17:00 2 : 3
29.04
17:00
Omladinac 2013
Drina
3
0
29.04.2018 17:00 3 : 0
29.04
17:00
Hajduk Stanko
Gorki
1
0
29.04.2018 17:00 1 : 0
29.04
17:00
Pri─Źinovi─ç
Radni─Źki
4
0
29.04.2018 17:00 4 : 0
29.04
17:00
Miloš Pocerac 2013
Vlašić
1
4
29.04.2018 17:00 1 : 4
29.04
11:00
Provo 2015
Pocerina
5
0
29.04.2018 11:00 5 : 0
29.04
17:00
Kara─Ĺor─Ĺe
Mladost (PP)
3
0
29.04.2018 17:00 3 : 0
29.04
16:30
Omladinac
Radni─Źki
4
1
29.04.2018 16:30 4 : 1
29.04
16:30
Planta┼ża
Sušica 2012
3
0
29.04.2018 16:30 3 : 0
29.04
16:30
Mladost (B)
Marjan MB
5
3
29.04.2018 16:30 5 : 3
29.04
16:30
Gradac
Moravac (P)
2
1
29.04.2018 16:30 2 : 1
29.04
16:30
OFK Morava
Milanovo
3
1
29.04.2018 16:30 3 : 1
29.04
16:30
Real
Bratstvo
3
3
29.04.2018 16:30 3 : 3
29.04
16:30
BSK
Lemind 1953
3
0
29.04.2018 16:30
BSK
3 : 0
29.04
16:00
OFK Paljuvi
Dimitrije Tucovi─ç
0
0
29.04.2018 16:00 0 : 0
29.04
16:00
─îu─Źuge
Polet (DL)
1
4
29.04.2018 16:00 1 : 4
29.04
16:00
Gunjevac
Crvena Jabuka
2
4
29.04.2018 16:00